صرافی ارز دیجیتال تبدیل / خرید ارز دیجیتال / خرید و فروش گرین متاورس (استپن)
gmticon

خرید و فروش گرین متاورس (استپن)

GMT /  STEPN
می‌دهید
IRTicon تومان
دریافت می‌کنید
GMTicon گرین متاورس (استپن)
خرید آسان  گرین متاورس (استپن)
حجم ۲۴ ساعته (GMT) 360,718.50
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 169,061.68
تغییرات ۱ روزه +3.58 %
قیمت آخرین معامله 0.45090 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.4979 $
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.4348 $
بخریم یا بفروشیم؟
این معیار که از سایت TradingView استخراج شده، به طور خلاصه، اطلاعات اندیکاتورهای بازار که شامل میانگین‌های متحرک ساده (Simple Moving Average) و نمایی (Exponential Moving Average) و نوسانگرها (Oscillators) را جمع‌آوری کرده، سپس تفسیر می‌کند که طبق آن اندیکاتور، اکنون باید اقدام به خرید یا فروش کرد یا آنکه فعالیتی نکرد و نسبت به تغییرات بازار خنثی بود. سپس جهت‌گیری مجموع این اندیکاتورها را به شکل یک درجه‌بندی به کاربران پیشنهاد می‌دهد. به طور خلاصه، به کاربران نشان می‌دهد که اندیکاتورها، وضعیت بازار را چگونه می‌بینند.

در چند سال اخیر شاهد ورود و گسترش ارز‌های دیجیتال بوده‌ایم که افراد زیادی نسبت به آن‌ها رغبت نشان داده و برای سرمایه‌گذاری روی ارز مورد‌نظر خود اقدام کرده‌اند. بسیاری از این توکن‌ها با هدف خاصی وارد بازار شده و از همان ابتدای خلق، قصد داشتند مفهومی را وارد زندگی انسان‌ها کنند. ایجاد یک مفهوم در زندگی و به‌صورت جذاب در دنیای ارز دیجیتال چیزی است که می‌توان به آن تکیه کرد و در کنار سرمایه‌گذاری و کسب درآمد، بیشترین سود را از رمز‌ارز خریداری شده برد.

یکی از همین رمز‌ارز‌ها، گرین متاورس (Green Metaverse Token) است. افراد برای خرید گرین متاورس، سرمایه‌گذاری روی آن و بهره‌وری از هدفی که در آن نهفته است، می‌توانند از طریق صرافی‌هایی که بلاک‌چین Solana را پشتیبانی می‌کنند، اقدام کنند. خرید و فروش این ارز به همراه توسعه بازی در Stepn انجام می‌شود. هدف Stepn در‌واقع این است که انسان‌ها را در کنار سرمایه‌گذاری‌هایی که انجام می‌دهند، به حرکت در‌آورد.

گرین متاورس ( Green Metaverse Token ) چیست؟

این ارز دیجیتال به‌صورت غیر‌متمرکز بوده و در بلاک‌چین بیت‌کوین به وجود آمده است. حریم خصوصی این رمز‌ارز باعث شده تا بسیاری از افراد به سمت آن سوق پیدا کنند. گرین متاورس در اصل برنامه‌ای از سبک زندگی را به کاربران ارائه می‌دهد که مبتنی بر Web3 است. هر فرد می‌تواند با خرید گرین متاورس سبک زندگی نا‌سالم خود را به سمت زندگی سالم بکشاند. ترکیب GMT با یک برنامه تناسب اندام در Stepn، شیوه جدیدی به نام حرکت برای کسب درآمد را آفریده است.

بخش جذاب ماجرا اینجا است که کاربران برای اینکه بتوانند ارز جدیدی در دنیای دیجیتال خریداری کنند، با گرین متاورس به خریداری کفش‌های ورزشی NFT می‌پردازند تا بتوانند از این طریق پیاده‌روی کرده یا بدوند. هر مقدار ثابت از این پیاده‌روی یا دویدن با کفش‌های NFT در دنیای متاورس، مساوی است با توانایی خرید ارز جدید! هر فرد می‌تواند با گوشی همراه اندروید یا ios خود وارد این فضا شده و علاوه بر سرمایه‌گذاری‌های جدید، مسیر زندگی خود را به سمتی تازه بکشاند.

تاریخچه پیدایش گرین متاورس Stepn

اولین اخبار از وجود گرین متاورس در دنیای ارز دیجیتال در سال 2019 پدیدار شد؛ اما خرید گرین متاورس Stepn در همان ابتدای تولید در سال 2021 آغاز شد. زمان دقیق انجام تراکنش با استفاده از این ارز دیجیتال در دنیای Stepn از آگوست 2021 بود.

هدف از خلق گرین متاورس ( GMT )

با توجه به توضیحی که در مورد Green Metaverse داده شد، قطعا توانستید تا حدود زیادی، هدف از خلق و تولید آن را حدس بزنید. اصطلاح حرکت برای کسب درآمد به این خاطر توسط سازنده این ارز در بازی گفته شد که افراد از یکجا نشستن و انجام سرمایه‌گذاری با یک تلفن همراه دوری کنند. تحرک در زندگی تمامی افراد یکی از مسائلی است که حرف اول را برای کسب سلامتی می‌زند. هدف Stepn این بود که بتواند در بازار برنامه‌های تناسب اندام، سبک زندگی سالم را به خانه بسیاری از افراد بیاورد.

از آنجایی‌که پیاده‌روی مادر همه ورزش‌ها است و قطعا هر فردی دوست دارد در حساب خود پول زیادی داشته باشد، چه چیزی بهتر از ادغام این دو عامل برای بقا؟ وقتی پول زیادی در حساب شخصی‌تان از طریق انواع سرمایه‌گذاری در دنیای ارز دیجیتال باشد، اما سلامتی نداشته باشید هیچ فایده‌ای ندارد. با خرید گرین متاورس می‌توانید در این راه اولین قدم را بردارید. سیستم GPS موجود در این برنامه می‌تواند نشان دهد که آیا شما واقعا تحرک داشته‌اید یا خیر!

پشتوانه گرین متاورس ( GMT ) چیست؟

از آنجایی که این ارز در حوزه بلاک‌چین Solana است، می‌توان گفت بخش اعظمی از امنیت و پشتوانه آن را در بر می‌گیرد؛ اما پشتوانه اصلی گرین متاورس، زمانی که آن را خریداری کرده و در بازی شرکت داده می‌شوید، کفش‌های ورزشی NFT است که می‌خرید. NFT هم نوعی ارز دیجیتال غیر‌قابل معاوضه است که می‌تواند به‌عنوان پشتوانه گرین متاورس باشد.

ارزش گرین متاورس Stepn چگونه تعیین می شود؟

گرین متاورس در Stepn تنها یکی از بخش‌های آن است که به‌تنهایی نمی‌تواند ارزش استپن را مشخص کند. تمامی ارز‌های دخیل در استپن دست به دست هم داده و در نهایت ارزش آن را معین می‌کنند. ارزش گرین متاورس هم مرتبط با NFT‌های خریداری‌شده در بازی است. با خرید گرین متاورس در حوزه استپن، در واقع برای رشد این ارز و ارز هم‌جوار آن که توکن ساتوشی گرین است، قدمی برمی‌دارید. این 2 توکن در کنار یکدیگر به‌صورت ترکیبی عمل می‌کنند.

می‌توان ارزش گرین متاورس را بر اساس وایت پیپر نوشته‌شده از آن و زمانی که از ابتدای پروژه گذشته، متوجه شد.

پروتکل ارز دیجیتال گرین متاورس یا همان GMT Protocol چیست؟

پروتکل گرین متاورس یک متن ارز باز است که می‌توان گسترش و توسعه آن را در سر‌تا‌سر جهان پیاده کرد. انصاف در این پروتکل حرف اول را می‌زند؛ تمامی توسعه‌دهندگان قصد دارند این موضوع را به حد اصلی خود برسانند. پروتکل اصلی که برای ارز دیجیتال گرین متاورس در نظر گرفته شده، دارای لیستی از نباید‌ها است؛ هر فردی که قصد خرید گرین متاورس و فروش آن را دارد، باید آن را مطالعه کرده و با توجه به آن عمل کند.

ویژگی متن باز بودن این ارز به این معنی است که هر فرد، موسسه، دولت و... می‌توانند آن را ایجاد کرده و تغییراتی را روی گرین متاورس ساخته‌شده اجرا کنند.

قابلیت ها و مزایای گرین متاورس

قابلیت این رمز‌ارز این است که می‌تواند با فضایی که برای کاربران به وجود آورده، میلیون‌ها فرد جدید را به سمت خود سوق داده و در هر شخص این اشتیاق برای تناسب اندام و زندگی سالم را به وجود آورد. مزیتی که با خرید گرین متاورس نصیب هر کاربر می‌شود در همین راستا است. اصلی‌ترین مزیت Green Metaverse Tokenاین است که به کاربران وعده کسب درآمد و تناسب اندام را در زمانی مشخص و به‌صورت ترکیبی می‌دهد.

فضای دیجیتالی که گرین متاورس Stepn برای کاربران درست کرده بسیار جذاب بوده و دارای قابلیت‌های زیادی است.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال Green Metaverse Token چه کسانی هستند؟

کارآفرین استرالیایی فعال در حوزه بلاک‌چین به نام یاون رانگ این ارز دیجیتال در Stepn را تاسیس کرد. این فرد پیش از تولید و تاسیس ارز دیجیتال گرین متاورس، Crypto SA که یک صندوق ارز دیجیتال استرالیایی است را ساخته بود. Stepn در اصل با همکاری رانگ و همسایه او جری هوانگ ساخته شد. جری هوانگ به‌عنوان توسعه‌دهنده بازی شناخته می‌شود.

امنیت شبکه گرین متاورس چگونه است؟

پیش از خرید گرین متاورس لازم نیست در مورد امنیت آن نگرانی داشته باشید؛ چراکه این ارز دیجیتال در بستر بلاک‌چین است. شبکه بلاک‌چین مخصوص این رمز‌ارز، Solana است که برای تحقیق در مورد این توکن می‌توانید به آن مراجعه کنید.

چه تعداد توکن گرین متاورس Stepn در گردش است؟

چنانچه قصد دارید برای خرید گرین متاورس اقدام کنید، بهتر است بدانید قیمت لحظه‌ای آن به تومان 17.194 است. حجم معاملات در گردش این ارز دیجیتال چیزی حدود 324.308.434دلار آمریکا است.

خرید ارز دیجیتال گرین متاورس

برای خرید گرین متاورس Stepn باید دقت داشته باشید که آدرس عمومی منتخبتان برای GMT با شبکه انتقال مطابقت داشته باشد. برای انجام این کار لازم است ابتدا وارد صرافی شده که معامله برای توکن مربوطه را پشتیبانی می‌کند. پس از ثبت‌نام و احراز هویت در آن می‌توانید وارد بخش خرید شده و ارز مورد‌نظر خود را خریداری کنید. لازم به ذکر است باید پس از خرید، برای توکن خود کیف پول ارزی تهیه کنید.

فروش ارز دیجیتال گرین متاورس

چنانچه قصد دارید ارز دیجیتال گرین متاورس ( Green Metaverse Token ) خریداری شده را به فروش برسانید، می‌توانید از همان راهی که برای خرید آن اقدام کرده‌اید بروید. کافی است وارد صرافی شده و به بخش فروش ارز مراجعه کنید. بسته به نوع صرافی که انتخاب می‌کنید، ممکن است زمان فروش سریع پیش رفته یا طول بکشد.

نحوه خرید گرین متاورس از صرافی تبدیل

برای خرید گرین متاورس از این صرافی می‌توانید وارد سایت آن که بسیار ساده و آسان طراحی شده شوید. چنانچه در مورد روند خرید اطلاعات کافی ندارید، می‌توانید از پشتیبانی سریع صرافی تبدیل نهایت استفاده را ببرید. بخش پشتیبانی به شما کلیتی در مورد خرید ارز دیجیتال گرین متاورس و دیگر ارز‌های دیجیتال در مدت‌زمان بسیار سریع خواهد داد.

چگونه گرین متاورس را نگهداری کنیم؟

برای نگهداری گرین متاورس باید همان راهی را رفت که برای ارز‌های دیجیتال دیگر می‌روند. پس از اینکه گرین متاورس ( GMT ) را خریداری کردید، باید آن را از صرافی خارج کرده و در کیف پول‌هایی امن نگهداری کنید. تنها خرید گرین متاورس نیست که می‌تواند برایتان سودآور باشد؛ باید برای نگهداری صحیح از آن هم اقداماتی را انجام دهید.

انواع کیف پول گرین متاورس

برای نگهداری از توکن گرین متاورس و برخی توکن‌های دیگر می‌توان از دو نوع کیف پول استفاده کرد:

کیف پول نرم‌افزاری: تراست ولت (Trust Wallet)

کیف پول سخت‌افزاری: لجر (Ledger)

کارمزد خرید و فروش گرین متاورس

برای اینکه میانگین کارمزد خرید و فروش گرین متاورس را به دست بیاورید، لازم است به صرافی که قصد خرید یا فروش در آن را دارید مراجعه کنید؛ چراکه ممکن است در برخی صرافی‌ها دریافت کارمزد از کاربران با توجه به امتیازات ویژه در نظر گرفته شود.

مزایای خرید و فروش گرین متاورس در صرافی تبدیل

خرید گرین متاورس به‌صورت مستقیم و فروش آن از طریق صرافی‌های خارجی تحریم است؛ اینجا است که صرافی‌های ایرانی می‌توانند میزان کارکرد خود را نشان داده و به کاربران خود اثبات کنند. صرافی تبدیل می‌تواند تمامی محدودیت‌های موجود برای خرید و فروش GMT و تمامی ارز‌های دیجیتال دیگر را از میان بردارد. افرادی که قصد خرید و فروش GMT در صرافی تبدیل را دارند، ابتدا باید ثبت‌نام کرده و احراز هویت شوند تا بتوانند از مزایای باور‌نکردنی آن بهره ببرند.

  • احراز هویت سریع

پس از ثبت‌نام نوبت احراز هویت است تا کاربر بتواند با نام و هویت اصلی خود به خرید گرین متاورس پرداخته و معاملات را انجام دهد. تمامی این مراحل بسیار سریع انجام شده که با معامله تنها به‌اندازه 1 کلیک فاصله خواهید داشت.

  • حداقل میزان خرید و فروش

وجود ربات‌های بازار‌گردان در این صرافی به‌صورت شبانه‌روزی کار خود را انجام داده و بر قیمت جهانی GMT و انواع توکن دیگر نظارت دارند. این نظارت باعث می‌شود که حداقل میزان فاصله خرید و فروش برای کاربر مشخص گردد.

  • کسب درآمد

با عضویت در صرافی تبدیل، علاوه بر اینکه می‌توانید از طریق خرید و فروش انواع ارز دیجیتال به سرمایه و سود قابل توجهی برسید، می‌توانید دوستان خود را دعوت کرده و از این طریق امتیازات ویژه‌ای بگیرید. این امتیازات می‌توانند مبالغی باشند که حتی در برخی موارد سبب به‌وجود‌آمدن کسب‌و‌کاری تازه برای فردی که هیچ شغلی را دنبال نمی‌کند باشد. برخی از کاربران می‌توانند این امتیاز را به‌عنوان شغل دوم خود دانسته، از آن کسب درآمد کنند و با مبلغ به‌دست‌آمده سرمایه‌گذاری کنند.

  • پشتیبانی 24 ساعته

چنانچه در حال خرید گرین متاورس یا فروش آن در شب بوده‌اید و با مشکل یا ابهامی مواجه شدید، لازم نیست کار امروز را به فردا موکول کنید. با وجود پشتیبانی 24 ساعته صرافی تبدیل، سوالات خود را آنلاین یا از طریق تماس تلفنی بپرسید.

آیا خرید گرین متاورس بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه ساکن ایران هستید، باید برای خرید گرین متاورس و فروش آن از طریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها هم ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده گرین متاورس Stepn چگونه است؟

بر اساس پیش‌بینی که از Green Metaverse Token شد، می‌توان آینده آن را بسیار روشن دانست. هدف کوتاه‌مدت گرین متاورس Stepn این است که بتواند سد 5 دلاری را بشکند و از آن عبور کند.

جمع بندی

گرین متاورس در دسته ارز‌های دیجیتال حوزه بلاک‌چین Solana قرار داشته و یکی از توکن‌هایی است که با خرید آن هر فرد می‌تواند شیوه جدید و سالمی از زندگی را برای خود ایجاد کند. خرید گرین متاورس و فروش آن همانند بسیاری از توکن‌های دیگر انجام شده و بنا بر مزیت‌هایی که دارد، جزو بهترین توکن‌ها محسوب می‌شود.

منابع

stepn.com

coincodex.com

سوالات متداول
از کجا می‌توانیم گرین متاورس ( GMT ) بخریم؟

برای خرید این ارز دیجیتال باید صرافی‌هایی که بلاک‌چین در حوزه Solana را پشتیبانی می‌کنند انتخاب کنید.

خرید سریع گرین متاورس ( GMT ) چگونه امکان‌پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات خرید آسان ارز گرین متاورس در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال گرین متاورس شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید گرین متاورس باشید.

کارمزد خرید و فروش گرین متاورس ( GMT ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

میزان کارمزدی که هر کاربر برای انجام معامله در این صرافی می‌پردازد به سطح کاربری آن وابسته است. برای مثال: کاربری که در سطح فیروزه‌ای قرار دارد، باید 0.4 درصد کارمزد پرداخت کرده و کاربری که در سطح الماسی قرار دارد، 0.15 درصد.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش گرین متاورس ( GMT ) اقدام کنیم؟

خرید گرین متاورس و فروش آن در هر زمانی که سود بیشتر داشته باشد، امکان‌پذیر است.

ارز دیجیتالی گرین متاورس ( GMT ) چگونه نگهداری می‌شود؟

می‌توان این ارز را در کیف پول‌های تراست ولت و لجر نگهداری کرد.

آیا خرید گرین متاورس ( GMT ) می‌تواند سودآور باشد؟

بنا بر آینده‌ای که برای این ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌شود، می‌توان خرید آن را سود‌آور دانست.

آیا می‌توان گرین متاورس ( GMT ) را استخراج کرد؟

بله. برای این کار نیاز به کارت گرافیک دارید.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله