linkicon

قیمت و خرید چین لینک - LINK

خرید ارز دیجیتال چین لینک ChainLink

خرید ارز دیجیتال چین لینک (LINK) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت چین لینک به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز چین لینک بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش چین لینک اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز چین لینک هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت چین لینک به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 LINK = 947,657 IRT

linkicon

چین لینک

خرید آسان چین لینک
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت چین لینک

اطلاعات بازار چین لینک

حجم ۲۴ ساعته (LINK) 911.4169
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 15,382.6518
تغییرات ۱ روزه -0.81 %
قیمت آخرین معامله 16.7060 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 977,954 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 943,000 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، چین لینک می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

linkicon

link

چین لینک

تومان --

linkicon

link

چین لینک

قیمت دلاری

16.7267 USDT

قیمت تومانی

تومان 951,216

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.808 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

بازار ارزهای دیجیتال یکی از پر زرق و برق‌ترین بازارهای‌ اقتصادی است که به دلیل تغییرات و هیجاناتی که در آن وجود دارد، برای بسیاری از کسانی که از دور شاهد آن هستند بسیار جذاب است. همچنین بسیاری از کسانی که درون این بازار فعالیت دارند هم براساس رخداد‌ها و واقع متفاوتی که در هر لحظه در آن رخ می‌دهد، هیجانات زیادی را تجربه می‌کنند. اما این هیجانات یا رخدادها چگونه رخ می‌دهد؟

قطعا همه ما حتی با کمترین میزان اطلاعات درمورد بازار ارزهای دیجیتال، این نکته را می‌دانیم که بازارهای اقتصادی مثل بورس و بازار ارزهای دیجیتال با افزایش و کاهش لحظه‌ایی ارزهای مختلف روبه‌رو هستند. درواقع معاملات و خرید و فروش‌هایی که درون این بازار انجام می‌شود عامل این نوسانات است. اما این حجم زیاد از معمالات چگونه در این شبکه انجام شده و به ثبت می‌رسد؟ یا اصلا چه کسی صحت آن را تایید می‌کند؟

صحت اطلاعات و درخواست‌های کابران موجود در فناوری بلاک چین یکی از حیاتی‌ترین موضوعاتی است که کاربران این بازار به آن دقت می‌کنند. زیرا در صورت عدم اطمینان از این اطلاعات و درخواست‌ها، امکان سرقت دارایی و ارزهای مختلف توسط کلاهبرداران وجود دارد. به همین دلیل از پلتفرم‌هایی استفاده شد که بتواند این اطلاعات را تایید کند. اما به نظر شما چه پلتفرمی می‌تواند اینقدر قابلیت داشته باشد؟

چین لینک چیست؟

چین لینک که با نماد و نام (chain link) در میان سرمایه‌گذاران و بازار ارزهای دیجیتال مشهور است، یکی از کاربردی‌ترین و مفید‌ترین پلتفرم‌های بازار ارزهای دیجیتال است. این پلتفرم به صورت غیرمتمرکز فعالیت کرده و به دلیل مزیت‌های بسیار کاربردی که دارد، محبوبیت زیادی نزد سرمایه گذاران بازارهای اقتصادی پیدا کرده است.

درواقع تمامی پلتفرم‌هایی که به بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌شوند، به هدف رفع نیازها و مشکلات سرمایه گذاران خلق شده‌اند، پلتفرم چین لینک نیز با در نظرگیری مشکلات و موانع موجود در معاملات سرمایه‌گذاران و همچنین بهره‌گیری از قابلیت‌ها و ویژگی‌های کاربردی خلق و ارائه شد.

شبکه چین لینک چگونه کار می‌‌کند؟

چین لینک ایجاد کننده نوعی ارتباط بین دیتاهای موجود در دنیای واقعی و قراردادهای هوشمند است. این پلتفرم می تواند صحت بسیاری از این اطلاعات را تایید کرده و آنها را انتقال دهد. درواقع چین لینک، یکی از پلتفرم‌های بسیار کاربردی است که قراردادهای هوشمند را به دنیای واقعی متصل می‌کند.

بسیاری از قراردادهای هوشمند دارای اطلاعات معامله و درخواست‌های سرمایه‌گذاران بوده و انجام معاملات و ثبت آنها، نیازمند تایید است. چین لینک با استفاده از قابلیت‌هایی که دارد، پلی میان دنیای واقعی و بازار ارزهای دیجیتال است و مانند یک اوراکل عمل می‌کند.

اوراکل چیست؟

اوراکل به عنوان یک میان افزار شناخته می‌شود. درواقع تمامی اطلاعات را از دنیای واقعی گرفته، آن را بررسی و ترجمه کرده و نهایتا آن را بر روی قراردادهای هوشمندی که روی فناوری بلاک چین حضور دارند انتقال می‌دهد.

تاریخچه پیدایش چین لینک

در سال 2014 سازمانی تحت عنوان اسمارت کانترک (smart contract) و توسط سرگی نازاروف تاسیس شد. این سازمان یکی از سرکت‌های پشتیبانی ارزهای دیجیتال بود که در زمینه طراحی و خلق ارزهای جدید و قابلیت‌های کاربردی فعالیت داشت.این شرکت از همان سال فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرد، اما سرگی نازاروف تنها شخص تاثیرگذار در این شرکت نبود.

او با همراهی دو شخص دیگر به نام‌های استیو الیس و اری یولز، پلتفرم چین لینک را خلق کردنند. نکته بسیار جالبی که درمورد این پلتفرم وجود دارد این است که، این شبکه در چندسال ابتدایی کار خود، روند بسیار بی‌سروصدایی داشت. به زبان ساده‌تر، چین لینک در حدود چندسال به صورت آهسته و بسیار بی‌سروصدا کار خود را ادامه داد.

نهایتا در سال 2017، جمع زیادی از سرمایه‌گذاران، به خرید این ارز یا پلتفرم تشویق شده و در همان سال حدود 32 میلیون بودجه برای معامله‌های این پلتفرم جمع‌آوری شد. همچنین سال‌های 2019 و 2020، سال‌های کاری بسیار خوبی برای این ارز بود.

چین لینک چگونه محبوب شد؟

همانطور که گفتیم، موضوع صحت اطلاعات و درخواست‌هایی که به شبکه بلاک چین ارسال می‌شد، امری بسیار حیاتی بود. درواقع این پلتفرم به صورت کلی، پلی میان دنیای ارزهای دیجیتال و دنیای واقعی بود. بسیاری از اطلاعات و درخواست‌های مورد نیاز در قراردادهای هوشمند نیاز به ثبت و تایید دارند، همچنین وجود کاربران مختلف در شبکه بلاک چین، باعث می‌شود که امکان مشاهده برای همه وجود داشته باشد و هرکسی بتواند اطلاعات نادرستی را به سیستم وارد کند.

به همین سبب بین دنیای واقعی و قراردادهای هوشمند، واسطه‌ایی نیاز است که بتواند تمام اطلاعات و درخواست‌ها را به درستی انتقال دهد. چین لینک با انجام این فرایند و ایجاد اطمینان برای سرمایه‌گذاران، به یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.
link.jpg

هدف از خلق چین لینک؟

تمامی پلتفرم‌ها و ارزهایی که درون بازار ارزهای دیجیتال وجود دارند، دستیابی مردم به سود بسیار مناسب و رونق این بازار است. درکنار این‌ها، پلتفرم‌ها و برنامه‌های کاربردی نیز خلق شده که بتواند پشتیبان این ارزها باشد. چین لینک علاوه بر ایجاد ارتباط درست و اصولی بین دنیای واقعی و ارزهای دیجیتال، تمامی سوابق و دیتاهای معاملات انجام شده یا قراردادهای هوشمند را نیز نگه‌داری می‌کند.

درواقع هدف از خلق چین لینک، ایجاد ارتباط سالم میان دو دنیای مختلف و حفظ و نگه‌داری سوابق ارزی است. زیرا هیچکدام از سوابق معاملات ارزی که درون شبکه بلاک چین رخ می‌دهد در این شبکه ثبت نمی‌شود. اما چین لینک با حفظ و ثبت آنها، کمک بسیار بزرگی به این بازار و سرمایه گذارانش می‌کند.

پشتیبان چین لینک

پلتفرم‌هایی که برای رفع نیازها و مشکلات بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌شوند به صورت عمده از چند سو مورد حمایت هستند. البته که این پلتفرم‌ اول از همه تحت نظر سازندگان خود است، اما پس از مدتی فعالیت آن به صورت غیرمتمرکز ادامه یافته و هیچ نهادی بر آن تسلط ندارد. البته لازم به ذکر است که بسیاری از سرمایه گذاران با خرید و بهره‌گیری از آن، به نوعی سعی در حمایت از این پلتفرم دارند.

علاوه بر اینها، بسیاری از صرافی‌ها نیز با ارائه خدمات این پلتفرم‌ها، اقدام به پشتیبانی و حمایت از این پلتفرم‌ها می‌کنند. حمایت‌ها و پشتیبانی این صرافی‌ها و سرمایه‌گذاران، باعث رشد این پلتفرم شده و در نهایت منجر به رشد بازارهای اقتصادی می‌شود.

ارزش چین لینک چگونه مشخص می شود؟

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال وابسته به معاملات مختلف و سرمایه‌گذاران است، هیچگاه نمی‌توان آن را پیش‌بینی کرد یا از ارزش و قیمت یک ارز یا پلتفرم در آن سخن گفت. اما اگر بخواهیم به چگونگی تعیین ارزش چین لینک اشاره کنیم، می‌توانیم از میزان عرضه و تقاضای آن متوجه این امر شویم.

به زبان ساده‌تر، هرگاه که میزان عرضه چین لینک نسبت به تقاضای آن بیتشر باشد، می‌توان گفت که این پلتفرم چندان محبوبیتی در میان مردم ندارد و سرمایه‌گذاران خیلی مایل به استفاده از آن نیستند. زیرا میزان عرضه آن نسبت به درخواست‌های مردم بیشتر است.

اما هرگاه که میزان تقاضای چین لینک نسبت به عرضه آن بیشتر باشد، می‌توان گفت که این پلتفرم از محبوبیت زیادی نزد مردم برخوردار است و مردم به ارائه بیشتر آن علاقه دارند. درواقع زمانی که این پلتفرم کارکرد مثبتی داشته باشد مردم به استفاده از آن تشویق شده و آن را خریداری می‌کنند.

قابلیت ها و مزایای چین لینک

هنگامی که توسعه دهندگان پلتفرم‌های دیجیتال، تصمیم به ارائه و خلق یک پلتفرم یا شبکه جدید می‌کنند، تمامی ویژگی‌ها و مزیت‌های آن را باتوجه به نیازهای سرمایه‌گذاران بکار می‌برند. همچنین سعی می‌کنند که نسخه بهتری از ارزهای دیجیتال یا پلتفرم‌های مختلف را ارائه دهند. چین لینک از جمله پلتفرم‌های کاربردی است که مزایای بسیار کاربردی دارد:

 • همکاری با شرکت‌ها و برندهای مختلف
 • ثبت و تایید اطلاعات و انتقال آنها به صورت استاندارد
 • ایجاد امنیت برای معاملات
 • انجام فرایند انتقال اطلاعات همانند یک اوراکل
 • پشتیبانی از فیلدهای مختلف اطلاعاتی
 • بررسی دقیق‌تر معاملات

یکی دیگر از قابلیت‌های بسیار کاربردی چین لینک این است که این پلتفرم می‌تواند بسیاری از هزینه‌هایی که بین قراردادهای هوشمند و فناوری بلاک چین تعیین می‌شود را پرداخت کند. این پرداخت کاملا به صورت امن انجام می‌گیرد و هیچگونه ابهامی در آن وجود ندارد.

همچنیم می‌تواند سیستم های قرارداد هوشمند را به بانک متصل کرده و از این شیوه، بسیاری از هزینه‌ها یا کارمزد‌ها را پرداخت کند. این روش امنیت بسیار بیشتری برای سرمایه‌گذاران ایجاد کرده و امکان تقلب را به صفر می‌رساند.

معایب چین لینک

همانطور که مشخص است، تمامی پلتفرم‌ها و شبکه‌ها و حتی ارزهای دیجیتال امکان اشتباه و خطا را دارند، البته در طراحی این پلتفرم‌ها سعی شده که کمترین میزان معایب و اشتباه رخ داد. اما یکی از معایبی که چین لینک را درگیر خود کرده این است که در صورت اشتباه( عدم انتقال درست اطلاعات بین قراردادهای هوشمند و دنیای واقعی) امکان برگشت سرمایه به هیچ عنوان وجود ندارد. درواقع هنگامی که اطلاعات به درستی منتقل نشود، سرمایه به صورت کلی نابود شده و نمی‌توان آن را برگردانند.

دومین عیبی که در این فناوری وجود دارد این است که تنها می تواند مشکلات کوچک را حل کند. به زبان ساده‌تر، فناوری بلاک چینی که پلتفرم چین لینک بر آن فعالیت دارد، فقط توانایی حل مشکلات و انتقال اطلاعات کوچک را دارد و ممکن است نتواند بسیاری از اطلاعات سنگین و مهم را انتقال دهد.

بنیان گذاران چین لینک چه کسانی هستند؟

سرگی نازاروف اولین و اصلی‌ترین شخص این تیم گسترده است. او موسس و مدیر شرکت smart contract (که ارائه دهنده چین لینک هم بود) است. وی یکی از نوبغ عرصه ارزهای دیجیتال بوده و تاسیسات زیادی در این زمینه داشته است. پس از آن، استیو الیسمدیر فنی ارز چین لینک و یکی از موسسان این شبکه کاربردی است. اری یولز بود که با دو شخص دیگر همکاری کرده و در نهایت موفق شد که وات پیپر چین لینک را بسازد.

البته اعضای ایم تیم موفق تنها به این سه شخص محدود نمی‌شود، اندرو میلر و هادسون جیمسون دو تن از دیگر اشخاص حاضر در تیم بودنند که هوش بسیار خوبی در این عرصه داشتند و مشاوره‌های بسیار سودمندی به اعضای اصلی این تیم می‌دادند. آنها با همکاری یکدیگر، پلتفرم و شبکه نوینی را خلق کردنند که محبوبیت زیادی بین مردم داشت.

امنیت چین لینک چگونه است؟

چین لینک به دلیل ایجاد ارتباط بین قراردادهای هوشمند و دنیای واقعی، نیازمند امنیت بسیار بالا است. این امنیت از طریق سیستم داخلی این شبکه نیز تامین می‌شود. درواقع چین لینک با استفاده از یک سیستم تایید اعتبار داخلی، اقدام به تایید اطلاعات قراردادها و انتقال آنها می‌کند. همچنین وجود نودها و پشتیبانی‌های آنها، نوع دیگری از امنیت را برای این شبکه کاربردی ایجاد می‌کند و امکان دسترسی اشخاص غیر را به صفر می‌رساند.

چه تعداد چین لینک مشغول انتقال دیتا هستند؟

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال یکی از غیرقابل پیش‌بینی‌ترین بازارهای اقتصادی است، هیچگاه نمی توان حجم دقیق گردش‌های مالی و سودها و ضررهای آن را محاسبه و پیش‌بینی کرد. اما تشخیص اینکه چین لینک‌ها چقدر در فناوری بلاک چین فعالیت کرده‌اند، موضوعی است که به معاملات ارزی بستگی دارد.

به معنا ساده‌تر، هرچه که تعداد معاملات ارزی بیشتر باشد می‌توان فهمید که انتقال و گردش و سازوکارهای چین لینک هم بیشتر است. در صورتی که میزان معاملات انجام شده کاهش یابد، می‌فهمیم که سازوکارهای چین لینک هم کاهش یافته است.

خرید چین لینک

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال چین لینک نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال چین لینک پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال چین لینک اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال چین لینک عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال چین لینک از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید چین لینک تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال چین لینک

فرایند فروش ارز دیجیتال چین لینک در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال چین لینک امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.
link1.jpg

نحوه خرید چین لینک از صرافی تبدیل

خرید چین لینک از صرافی تبدیل یکی از راحت‌ترین کارها است. درواقع صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که فرایند بسیار ساده‌ایی را برای کاربران خود در نظر گرفته است. در این فرایند، سرمایه گذاران باید ابتدا وارد صرافی شده و پس از درج اطلاعات خود، و گذر از مراح احراز هویت و غیره، میزان ارز مورد نظر یا پلتفرم مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند.

پس از درج تمامی اطلاعات و گذر از این مراحل، خرید در کمترین زمان ممکن ثبت شده و داراییِ سرمایه‌گذاران در کمترین زمان ممکن به کیف پول آنها منتقل می‌شود.

روش نگه داری چین لینک

رمزارزهای دیجیتال یا پلتفرم‌های کاربردی مانند چین لینک به دلیل کاربردهای بسیار خوبی که دارند بسیار حائز اهمیت هستند. همچنین نگه‌داری از آنها نیازمند دقت زیادی است که به واسطه استفاده از کیف پول‌های دیجیتال قابل انجام است. سرمایه‌گذاران می‌توانند با استفاده از کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری، تمامی دارایی‌های خود در زمینه چین لینک را حفظ کرده و از دسترسی دیگران به آن جلوگیری کنند.

انواع کیف پول چین لینک

برای نگه‌داری از چین لینک کیف‌ پول‌های مختلفی به صورت نرم افزاری و سخت افزاری ارائه شده است:

 • کیف پول نرم افزاری اتمین(atomic) مخصوص موبایل و دسکتاپ
 • کیف پول نرم افزاری تراست والت(trust wallet) مخصوص موبایل
 • کیف پول نرم افزاری می اتریوم (my Ether wallet) نسخه تحت وب
 • کیف پول نرم افزاری متا ماسک(Meta massk) نسخه مرورگر
 • کیف پول سخت افزاری لجر نانو (ledger Nano)
 • کیف پول سخت افزاری ترزور (Trezor)
 • کیف پول سخت افزاری کیپ کی (Keep key)

کارمزد خرید و فروش چین لینک

معامله چین لینک در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایا خرید و فروش چین لینک در صرافی تبدیل

مجموعه صرافی تبدیل با بهره گیری از مزیت‌های بسیار خوب و گردهم آوری کادری مجرب، سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته و با تعیین کارمزد کمتر نسبت به صرافی‌های دیگر، تا حدودی در این امر موفق بوده است. همچنین انجام معاملات در این صرافی مزیت‌های بیشتری هم دارد:

 • سرعت بالی انجام معاملات
 • قابلیت مشاهده کارمزد پیش از انجام معامله
 • امنیت بالای معاملات
 • وجود مشاور‌ه‌های پیش از معامله
 • ارتقا سطح کاربری و انجام معاملات در سطح بین المللی
 • انتقال سریع و آسان دارایی به کیف پول سرمایه‌گذاران
 • وجود کیف پو‌ل‌های مختلف برای حفظ دارایی
 • امکان ایجاد کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری

منابع:

allesovercrypto.nl
investopedia.com

سوالات متداول خرید چین لینک

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید چین لینک

آیا خرید چین لینک بدون احراز هویت امکان دارد؟

امکان خرید ارز چین لینک بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آیا چین لینک سرمایه‌گذاری مناسبی است؟

قطعا باتوجه به رشد صعودی و بسیار خوبی که چین لینک دارد، می‌تواند در آینده سوددهی بسیار خوبی برای دارندگان خود داشته باشد، این پلتفرم باتوجه به مزیت‌های کاربردی که دارد، محبوبیتی زیادی نزد سرمایه گذاران پیدا کرده است.

برای نگه‌داری چین لینک چه کنیم؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال چین لینک می‌توانید از کیف پول اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

چه چیزی باعث جذابیت چین لینک شد؟

توانایی‌های کاربردی و قدرت انتقالی که در پلتفرم چین لینک وجود دارد، قدرتی است که تاکنون در هیچکدام از پلتفرم‌های بازار ارزهای یجیتال یافت نشده است. به همین دلیل و به خاظر نوآوری بسیار جالبی که این پلتفرم دارد، میزان جذابیت آن هم افزایش یافت.

آینده چین لینک چگونه است؟

بسیاری از تحلیلگران و قتصاددانان عرصه بازار ارزهای دیجیتال، باتوجه به سازوکارهای چین لینک و مزیت‌ها و قابلیت‌های کاربردی که دارد، آینده بسیار چشمگیری را برای این رمزارز تصور می‌کنند. به نظر می‌رسد که این پلتفرم تا پایان سال 2025 روند صعودی بسیار چشمگیری داشته باشد و بتواند سرمایه و بودجه بسیار عظیمی را کنترل و مدیریت کند. شرکت های همکاری کرده با چین لینک بسیاری از شرکت‌های تجاری و ارزی، برای رفع نیازها و مشکلات خود با پلتفرم چین لینک همکاری کرده‌اند: · شرکت swift · شرکت wanchain · شرکت request network

چه زمانی می‌توانیم چین لینک را معامله کنیم؟

سرمایه‌گذاران می توانند در هر زمان که مطابق میل خودشان است به صرافی مراجعه کرده و با انجام مشاوره‌های درست، چین لینک را خریداری کرده یا آن را به فروش برسانند.

آیا چین لینک سودآور است؟

باتوجه به رشد این رمزارز و قابلیت‌های خوبی که دارد، می تواند در آینده سود بسیار خوبی برای دارندگان خود داشته باشد و باعث رشد بازارهای اقتصادی هم باشد.

خرید سریع چین لینک چگونه امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی، شما میتوانید در بخش [خرید آسان چین لینک](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=link&from-symbol=irt "خرید آسان چین لینک")، در سریعترین زمان ممکن به مقدار دلخواه، با تومان و تتر، ارز دیجیتال چین لینک بخرید.

کارمزد خرید و فروش چین لینک (LINK)‌ در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله چین لینک در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

میکائیل م

14 روز قبل

5

ضمن تشکر از صرافی تبدیل بهترین صرافی آنلاین سرعت بالا و امینت بشدت قوی

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله