bswicon

قیمت و خرید بای سواپ

ارز دیجیتال بای سواپ

خرید ارز دیجیتال بای سواپ (BSW) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت بای سواپ به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز بای سواپ بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش بای سواپ اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز بای سواپ هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت بای سواپ به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 BSW = 4,479 IRT

bswicon

بای سواپ

خرید آسان بای سواپ
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت بای سواپ

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، بای سواپ می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

bswicon

bsw

بای سواپ

تومان --

bswicon

bsw

بای سواپ

قیمت دلاری

0.07376 USDT

قیمت تومانی

تومان 4,373

تغییرات 24 ساعت اخیر

-5.867 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
۷۷۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

خرید بای سواپ (BSW) با تومان در ایران چطور ممکن است؟

صرافی ارز دیجیتال تبدیل، توکن بای سواپ (BiSwap) با نماد معاملاتی BSW را در فهرست معاملات خود قرار داده است. شما می‌توانید این ارز دیجیتال را به‌راحتی در قالب "خرید آسان" و "بازار تومانی" در صرافی تبدیل خریداری کنید. در بخش خرید آسان، معامله این ارز دیجیتال با قیمت لحظه‌ای و بدون نیاز به پرداخت کارمزد صورت می‌گیرد. در بخش بازار تومانی هم می‌توانید سفارش خرید بای سواپ را در قیمت مد نظر ثبت کنید. در هر دو حالت هم امکان خرید BSW با تومان فراهم شده است.

چگونه باید بای سواپ (BSW) بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع BSW

برای خرید سریع و آسان ارز بای سواپ در صرافی تبدیل باید 3 مرحله زیر را پشت سر بگذارید:

1. ثبت نام و احراز هویت

ثبت نام در صرافی تبدیل کمتر از ۱ دقیقه زمان می‌برد. برای ثبت نام در این صرافی تنها نیاز به یک شماره تلفن همراه دارید که به نام شما باشد. پس از آن می‌توانید با تعیین رمز عبور، حساب کاربری خود در تبدیل را با موفقیت ایجاد کنید. در ادامه نوبت به احراز هویت می‌رسد. برای این منظور نیاز به وارد کردن اطلاعات هویتی و بانکی دارید. پس از آن کافیست تصویر فرم تعهدنامه فعالیت در صرافی تبدیل را تهیه و بارگذاری کنید. نتیجه احراز هویت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اطلاع شما می‌رسد.

2. شارژ تومانی یا تتری حساب کاربری

برای خرید ارز دیجیتال بای سواپ باید حساب کاربری خود در صرافی تبدیل را شارژ کنید. شما می‌توانید ارز دیجیتال BSW را با استفاده از تتر و تومان در صرافی تبدیل خریداری کنید. برای خرید تومانی لازم است که با استفاده از درگاه بانکی آنلاین صرافی تبدیل، مبلغ مد نظر را به حساب کاربری واریز کنید. همچنین برای خرید تتری هم باید مقداری ارز دیجیتال USDT را به کیف پول اختصاصی تبدیل واریز کنید.

ارز دیجیتال بای سواپ چیست؟

3. خرید ارز دیجیتال BSW

برای خرید ارز دیجیتال بای سواپ می‌توانید علاوه بر سایت صرافی تبدیل از اپلیکیشن ارز دیجیتال آن هم استفاده کنید. راه اول استفاده از بخش خرید آسان است. معاملات این بخش بدون نیاز به پرداخت کارمزد و در لحظه انجام می‌شوند. در این بخش می‌توانید تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را با بهترین قیمت لحظه‌ای به بای سواپ تبدیل کنید. معاملات بخش خرید آسان بدون کارمزد و در لحظه انجام می‌شوند.

دومین راه برای خرید بای سواپ، استفاده از بخش بازار معاملاتی تتری یا تومانی صرافی تبدیل است. در این صفحه، امکان خرید و فروش BSW در دو بازار تتری و تومانی برای شما فراهم است. در این بخش ابزارهای ثبت سفارش شرطی و تعیین حد سود و ضرر برای خرید BSW در اختیار شما قرار دارند. سفارش‌ها در دفترچه سفارش تبدیل ثبت شده و پس از پیدا شدن سفارش متناظر، اجرا می‌شوند.

بعد از خرید بای سواپ (BSW)، چطور آن را نگهداری کنیم؟

دو راه برای نگهداری بای سواپ پیش روی شماست. بعد از خرید این توکن می‌توانید دارایی خود را در کیف پول اختصاصی صرافی تبدیل نگهداری کنید این کیف پول از امنیت بالایی برخوردار است و می‌توانید با فعال‌سازی قابلیت احراز دوعاملی، امنیت آن را ارتقا دهید.

راه دوم، انتقال ارز دیجیتال بای سواپ به کیف پول ارز دیجیتال شخصی است. ارز دیجیتال BSW مبتنی شبکه بایننس اسمارت چین راه‌اندازی شده است. بنابراین باید ولت‌هایی را انتخاب کنید که از این شبکه و استاندارد BEP-20 پشتیبانی کنند. در همین راستا برخی از بهترین گزینه‌های موجود عبارت‌اند از:

 • تراست ولت (Trust Wallet)
 • متامسک (Metamask)
 • گواردا (Guarda)
 • لجر (Ledger)

بای سواپ (BSW) چیست؟

بای سواپ (BiSwap) یک صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال است. این پلتفرم در بستر شبکه بایننس اسمارت چین راه‌اندازی شده است. هدف از راه‌اندازی آن، فراهم کردن زیرساخت مناسب برای خرید و فروش توکن‌های مبتنی بر شبکه بایننس اسمارت چین است.

ارز دیجیتال BSW به‌عنوان توکن اختصاصی صرافی بای سواپ، یک رمزارز مبتنی بر بلاک چین بایننس اسمارت چین است. این ارز دیجیتال به‌عنوان توکن کاربردی صرافی بای سواپ شناخته می‌شود. بسیاری از جفت ارزهای معاملاتی در این صرافی مبتنی بر توکن BSW هستند. علاوه بر آن، شما می‌توانید از این توکن برای سپرده‌گذاری در استخرهای نقدینگی صرافی بای سواپ استفاده کنید.

صفحه سواپ ارز دیجیتال در صرافی BiSwap

پاداش تامین کنندگان نقدینگی استخرهای بای سواپ در قالب ارز دیجیتال BSW پرداخت می‌شود. جالب است بدانید که این پاداش از محل دریافت کارمزد معاملات صرافی تامین می‌شود. بای سواپ مدعی است که با ۰.۱ درصد، کمترین کارمزد را در بین صرافی‌های غیرمتمرکز شبکه بایننس اسمارت چین دریافت می‌کند. ۰.۰۵ درصد کارمزد هر معامله برای پرداخت پاداش تامین کنندگان نقدینگی اختصاص می‌یابد. ۰.۰۵ درصد دیگر نیز در برنامه توکن سوزی این صرافی از دسترسی خارج می‌شوند.

مزایا و ویژگی های اصلی بای سواپ (BSW)

صرافی غیرمتمرکز بای سواپ در ابتدا تنها خدمات سواپ (Swap) توکن‌های BEP-20 را ارائه می‌کرد. در سال‌های اخیر، بازار معاملاتی خود را نیز راه‌اندازی کرده است. به‌این ترتیب امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال با سفارش محدود (Limit Order) نیز در این صرافی فراهم شده است. از همه مهم‌تر آنکه بخش معاملاتی فیوچرز پرپچوال این صرافی نیز با حداکثر اهرم ۱۰۰ برابر راه‌اندازی شده است.

صفحه معاملات فیوچرز صرافی بای سواپ

صرافی بای سواپ از بازارساز خودکار (AMM) بهره می‌برد. ناگفته نماند که امکان سپرده‌گذاری در استخرهای نقدینگی صرافی بای سواپ با قابلیت دریافت پاداش نیز وجود دارد. بای سواپ سرویس لانچ پد اختصاصی برای عرضه رمزارزها جدید را هم ارائه می‌کند. همچنین یک بازار خرید و فروش توکن NFT نیز ذیل مجموعه بای سواپ به‌راه افتاده است. همه این‌ها در حالی است که شما برای کار کردن با این صرافی باید کیف پول اختصاصی خود را به آن متصل کنید و خبری از حساب کاربری اختصاصی برای هر کاربر نیست.

در اینجا به‌بررسی تعدادی از مهم‌ترین آمار و ارقام درباره صرافی بای سواپ و توکن اختصاصی آن می‌پردازیم.

 • سقف عرضه بای سواپ برابر با ۷۰۰ میلیون توکن است.
 • تا زمان نگارش این مطلب (اردیبهشت ۱۴۰۳) بیش از ۴۳۲ میلیون توکن بای سواپ عرضه شده است.
 • بر اساس اعلام صرافی بای سواپ بیش از ۳۰۰ هزار معامله‌گر فعال در آن حضور دارند.
 • حجم معاملات صرافی بای سواپ تا ماه می ۲۰۲۴ به ۴۸ میلیارد دلار رسیده است.
 • ارزش کل قفل شده (TVL) صرافی بای سواپ در می ۲۰۲۴ برابر ۵۲ میلیون دلار است.
 • تاکنون بیش از ۴۴.۵ میلیون توکن BSW در فرآیند توکن سوزی بای سواپ از دسترس خارج شده‌اند.

خرید بای سواپ (BSW) از تبدیل چه مزایایی دارد؟

با خرید بای سواپ در صرافی تبدیل می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

 • امکان خرید و فروش بای سواپ در بازارهای تتری و تومانی
 • معامله توکن BSW در بخش "خرید آسان" صرافی تبدیل بدون نیاز به پرداخت کارمزد
 • تعیین کارمزد معاملات با نرخ شناور و مقرون‌به‌صرفه
 • امکان خرید و فروش توکن BSW با حداقل سرمایه (۵۰ هزار تومان یا ۱ تتر) در صرافی تبدیل
 • امکان معامله توکن بای سواپ در اپلیکیشن صرافی تبدیل
 • تعیین نرخ خرید و فروش بای سواپ بر اساس قیمت‌های لحظه‌ای در بازارهای جهانی
 • امنیت بالای کیف پول اختصاصی تبدیل برای ارز دیجیتال بای سواپ
 • نقدشوندگی عالی بای سواپ به‌دلیل حجم معاملات بالا در صرافی تبدیل
 • برخورداری از پشتیبانی تمام وقت صرافی تبدیل
 • واریز و برداشت تومان و ارز دیجیتال به‌صورت آنی
 • ارائه ربات‌های نوسان‌گیر تبدیل برای معامله ارز دیجیتال بای سواپ

فروش ارز بای سواپ (BSW) در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

برای فروش ارز بای سواپ در صرافی تبدیل باید فرآیند مشابه خرید آن را پشت سر بگذارید. به‌طوری‌که باید وارد صفحه خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی تبدیل شوید. سپس توکن BSW را انتخاب کنید. در ادامه سفارش فروش بای سواپ را در قیمت مد نظر ثبت کنید. سفارش در دفترچه سفارش تبدیل ثبت و به‌محض پیدا شدن سفارش متناظر، اجرایی می‌شود.

علاوه بر آن امکان فروش بای سواپ در بخش "خرید آسان" هم وجود دارد. در بخش خرید آسان، شما می‌توانید ارز دیجیتال بای سواپ را به تومان، تتر و برخی دیگر از ارزهای دیجیتال تبدیل کنید. فراموش نکنید که معاملات این بخش با بهترین قیمت لحظه‌ای، بدون کارمزد و در سریع‌ترین زمان انجام می‌شوند.

حداقل سرمایه برای خرید بای سواپ (BSW) با تومان چقدر است؟

برای خرید و فروش ارز دیجیتال بای سواپ در صرافی تبدیل باید یک نکته را مد نظر داشته باشید. حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید این توکن در بازارهای تتری و تومانی عبارت‌اند از:

 • حداقل سرمایه برای خرید تتری: ۱ تتر
 • حداقل سرمایه برای خرید تومانی: ۵۰ هزار تومان

کارمزد معامله بای سواپ (BSW) در تبدیل

همان‌طور که اشاره کردیم، خرید ارز دیجیتال BSW در بخش "خرید آسان" صرافی تبدیل بدون کارمزد انجام می‌پذیرد. برای معاملات عادی نیز بسته به سطح کاربری شما، کارمزد تعیین می‌شود. در صرافی تبدیل سطوح کاربری مبتنی بر حجم معاملات ماهانه کاربران تعیین می‌شود. کارمزد ارز دیجیتال در صرافی تبدیل بر اساس میزان فعالیت معاملاتی کاربران در طول ۳۰ روز گذشته در بازارهای تومانی و تتری تعیین می‌شود. برای انجام این کار از یک سیستم پلکانی که امکان تنظیم انعطاف‌پذیر کارمزدها بر اساس حجم معاملات را می‌دهد، استفاده می‌شود.

این ساختار به کاربران همیشگی تبدیل این امکان را می‌دهد تا بر اساس فعالیت‌های معاملاتی خود، کارمزدها را به شکل سفارشی تنظیم نمایند. کارمزد صرافی تبدیل از ۰.۰۳ درصد تا ۰.۳۵ درصد از حجم کل معامله را شامل می‌شود؛ بنابراین با افزایش حجم معاملات ارز بای سواپ، میزان کارمزد پرداختی شما به‌صورت پلکانی کاهش پیدا می‌کند.

سود سرمایه گذاری بای سواپ (BSW) به چه صورت است؟

رونمایی از ارز دیجیتال BSW در سال ۲۰۲۱ صورت گرفت. در ابتدا این ارز دیجیتال با قیمت ۰.۸ دلار وارد صرافی‌های ارز دیجیتال شد. افت قیمت بای سواپ تا اکتبر این سال، باعث شد تا به ۰.۳ دلار برسد. اما خیلی زود روند صعودی را در پیش گرفت. بر اساس داده‌های سایت کیون مارکت گپ، بالاترین قیمت بای سواپ از زمان عرضه تاکنون در روز ۸ دسامبر ۲۰۲۱ در محدوده ۲.۱۳ دلار به ثبت رسید.

پس از آن شاهد افت قیمت شدید این توکن به محدوده ۰.۲۹ دلار تا مارس ۲۰۲۲ بودیم. جهش مقطعی آن به ۱.۷۸ دلار تا آوریل ۲۰۲۲ هم نتوانست جلوی ریزش قیمت سنگین آن را بگیرد. پایین‌ترن قیمت BSW تا به امروز در ۱۳ اکتبر ۲۰۲۳ در محدوده ۰.۰۵۸۳ دلار به ثبت رسیده است. در زمان نگارش این مطلب در ابتدای می ۲۰۲۴، قیمت بای سواپ حدود ۰.۰۸۱ دلار است.

چه کسی بنیان گذار بای سواپ (BSW) است؟

صرافی بای سواپ در سال ۲۰۲۱ فعالیت خود را آغاز کرد. در سایت رسمی بای سواپ، صفحه اختصاصی برای معرفی تیم توسعه دهنده بای سواپ آن در نظر گرفته شده است. روی‌هم‌رفته نام ۴۱ نفر به‌عنوان اعضای تیم توسعه دهنده بای سواپ ذکر شده است. نکته جالب توجه این است که هویت واقعی هیچ‌یک از این افراد مشخص نیست. بلکه نام مستعار هر یک از آن‌ها به‌همراه توضیح مختصر درباره سوابق کاری‌شان ذکر شده است. به‌عنوان مثال مدیرعامل صرافی بای سواپ فردی با نام مستعار EK است.

صفحه معرفی تیم توسعه دهنده صرافی بای سواپ

چه عواملی بر قیمت بای سواپ (BSW) تاثیر می گذارد؟

مهم‌ترین عامل تاثیرگذار روی قیمت بای سواپ، تعداد معامله‌گران این صرافی است. هر چه معامله‌گران بیشتری در بای سواپ به فعالیت بپردازند، تقاضا برای ارز دیجیتال BSW افزایش پیدا می‌کند. در نتیجه روند قیمت BSW نیز صعودی می‌شود.

از سویی دیگر، نباید از نقش توکن سوزی در کاهش عرضه این رمزارز غافل شد. با توجه‌ به‌ این نکته که سقف عرضه بای سواپ محدود است، برنامه توکن‌سوزی در بلند مدت به کمیاب شدن آن و افزایش قیمت BSW کمک می‌کند. بای سواپ به‌عنوان یک آلت کوین تا حد زیادی تحت تاثیر بیت کوین قرار دارد. افزایش قیمت بیت کوین، معمولا با فاصله زمانی موجب رشد آلت کوین‌ها نیز می‌شود.

همکاری بای سواپ با پلتفرم‌های دیگر در حوزه دیفای، پشتیبانی از معامله ارزهای دیجیتال بیشتر و همچنین عرضه محصولات جدید در حوزه دیفای نیز می‌تواند قیمت BSW را در مسیر صعودی قرار دهد. به‌همین دلیل توصیه می‌کنیم با دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی رسمی این اکوسیستم در جریان اخبار و رویدادهای مرتبط با آن قرار بگیرید.

توکنومیکس هر پروژه ارز دیجیتال هم روی قیمت آن تاثیرگذار است. در اینجا می‌توانید نحوه توزیع توکن‌های BSW را مشاهده کنید:

 • استخرهای نقدینگی و کشت سود: ۸۰.۷ درصد
 • برنامه رفرال صرافی: ۴.۳ درصد
 • تیم توسعه دهنده: ۹ درصد
 • SAFU: ۰.۱ درصد
 • صندوق سرمایه‌گذاری بای سواپ: ۵ درصد

تبدیل قیمت بای سواپ (BSW) به تومان چگونه انجام می‌شود؟

برای تبدیل قیمت بای سواپ به تومان کافیست نرخ لحظه‌ای دلار بر اساس تومان را در قیمت دلاری BSW ضرب کنید. البته نیازی به انجام این کار به‌صورت دستی ندارید. بلکه با مراجعه به صفحه قیمت ارزهای دیجیتال صرافی تبدیل می‌توانید نرخ تومانی لحظه‌ای ارز دیجیتال بای سواپ را مشاهده کنید.

نمودار قیمت لحظه‌ای بای سواپ (BSW) چه کاربردی دارد؟

شما می‌توانید نمودار قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال بای سواپ را در صفحه معامله این توکن در صرافی تبدیل مشاهده کنید. این نمودار قیمت در واقع API نمودار بای سواپ در سایت tradingview.com است. به‌همین دلیل تمام ابزارهای تحلیل تکنیکال مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل قیمت این توکن نیز به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار دارند. به‌این ترتیب می‌توانید با بررسی نمودار قیمت لحظه‌ای، بهترین زمان برای خرید و فروش بای سواپ را شناسایی کنید.

منابع:

coinmarketcap.com

biswap.org

سوالات متداول خرید بای سواپ

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید بای سواپ

چگونه باید بای سواپ (BSW) بخریم؟

امکان خرید و فروش ارز دیجیتال بای سواپ در دو بخش "خرید آسان" و " بازارهای معاملاتی تتری و تومانی" صرافی تبدیل به‌صورت شبانه‌روزی فراهم است.

حداقل سرمایه برای خرید بای سواپ (BSW) چقدر است؟

برای خرید بای سواپ در بازارهای معاملاتی تتری نیاز به حداقل سرمایه معادل ۱ تتر دارید. این عدد در بازارهای تومانی برابر ۵۰ هزار تومان است.

ارز دیجیتال بای سواپ (BSW) چیست؟

بای سواپ (BSW) توکن کاربردی صرافی غیرمتمرکز بای سواپ است. این صرافی ارز دیجیتال در بستر بلاک چین بایننس اسمارت چین راه‌اندازی شده و از معاملات توکن‌های با استاندارد BEP-20 پشتیبانی می‌کند.

قیمت لحظه ای بای سواپ (BSW) را از کجا ببینیم؟

شما می‌توانید در بالای همین صفحه قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال BSW را مشاهده کنید. همچنین در صفحه خرید ارز دیجیتال بای سواپ نیز نرخ لحظه‌ای این توکن قابل مشاهده است.

چگونه ارزهای دیگر را به بای سواپ (BSW) تبدیل کنیم؟

در بخش "خرید آسان" صرافی تبدیل، امکان تبدیل مستقیم بای سواپ به سایر رمزارزها و برعکس وجود دارد.

کارمزد خرید بای سواپ (BSW) در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معامله در بخش خرید آسان رایگان است. در بازارهای معاملاتی تبدیل بر اساس سطح کارمزدی کاربر، از ۰.۳۵ درصد حجم معامله شروع می‌شود و با افزایش این سطح، میزان کارمزد پرداختی کاهش پیدا می‌کند.

آیا ارز دیجیتال بای سواپ (BSW) را می‌توان استخراج کرد؟

خیر؛ توزیع ارز دیجیتال بای سواپ از طریق پرداخت پاداش به سپرده‌گذاران استخرهای نقدینگی صرافی بای سواپ صورت می‌گیرد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

نجوا ک

34 روز قبل

1

سلام. وقت بخیر. بازار تتری و تومانی چه فرقی با هم دارن؟ من میخوام حجم بالا معامله کنم کدومش برام بهتره؟

رویا ت

34 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله