ilvicon

قیمت و خرید ایلویوم - ILV

خرید ارز دیجیتال ایلویوم Illuvium

خرید ارز دیجیتال ایلویوم (ILV) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ایلویوم به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ایلویوم بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ایلویوم اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ایلویوم هستند.

معامله ایلویوم

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ایلویوم به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ILV = 6,136,754 IRT

ilvicon

ایلویوم

خرید آسان ایلویوم
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ایلویوم

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ایلویوم می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ilvicon

ilv

ایلویوم

تومان --

ilvicon

ilv

ایلویوم

قیمت دلاری

91.7653 USDT

قیمت تومانی

تومان 6,056,514

تغییرات 24 ساعت اخیر

-8.679 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال ILV متعلق به بازی ایلویوم (Illuvium) یک فانتزی جهان باز جنگی که روی بلاک‌چین اتریوم ایجاد شده است. جهان باز یا Open-World به گیم‌پلی یا طراحی متفاوت این بازی اشاره دارد. بازی‌ ایلویوم سیر خطی ندارد و بازیکن می‌تواند آزادانه در فضا حرکت کند و هر زمان که خواست برای اتمام اهداف یا همان Objectives وارد عمل شود. بازیکن بدون نیاز به انتظار برای لود شدن بخش‌های مختلف نقشه به تمام فضای بازی دسترسی دارد. او می‌تواند از یک سوی جهان مجازی بازی به سوی دیگر آن حرکت کند و وارد مبارزه شود.

اگر به دنبال فرصت‌های تازه برای سرمایه‌گذاری هستید و نام این ارز دیجیتال را شنیده‌اید، مطالعه این مقاله تکلیف این ارز را در سبد سرمایه شما مشخص می‌کند. اگر گیمر هستید و می‌خواهید جنگیدن در فضای ایلویوم را تجربه کنید نیز بهتر است بدانید این بازی می‌تواند پول‌ساز باشد.

ایلویوم (ILV) چیست؟

ایلویوم را به عنوان یک بازی AAA بر بستر اتریوم می‌شناسند که برای کسب درآمد (Play to earn) طراحی شده است. AAA در دنیای گیمینگ به بازی‌هایی اشاره دارد که از سوی ناشران قدرتمند وارد بازار شده‌اند و تبلیغات و بازاریابی عظیمی دارند.

بودجه اولیه ساخت بازی‌هایی که در رده AAA قرار می‌گیرند ده‌ها یا صدها میلیون دلار است. بازیکنان این بازی، گیمرها و شیفتگان فناوری دیفای هستند که در محیط بازی به امکانات متعددی برای معامله و کسب امتیاز دسترسی دارند. توکن بومی بازی ILV نام دارد. این بازی روی PC و Mac اجرا می‌شود.

بازیکنان می‌توانند آیتم‌هایی را در بازی به کلکسیون خود اضافه کنند. این آیتم‌ها ان اف تی(NFT) هستند و دارنده آن‌ها در مقابل دیگر بازیکنان قدرتمندتر خواهد بود. تمام آیتم‌های موجود در بازی ان‌اف‌تی هستند و شما می‌توانید این آیتم‌ها را در بازارهای NFT معامله کنید. بازار IlluvDEX نیز به عنوان بازار بدون مرکزیت مختص بازی در اختیار بازیکنان قرار دارد.

در دنیای ایلویوم موجوداتی با نام ایلوویال (Illuvials) در 7 افق متفاوت سکونت دارند. بیش از ۱۰۰ ایلوویال به ۵ نیروی زمین، آب، آتش، طبعیت و هوا وابسته هستند و در ۵ کلاس مبارز (Fighter)، محافظ (Guardian) و... قدرت‌های متفاوتی دارند و امتیازات خاصی را نصیب بازیکنی می‌کنند که آنها تصاحب کند.

بازیکنان با ایلوویال‌ها مبارزه می‌کنند و پس از پیروزی باید از ایلوویالی که به اسارت گرفته‌اند پرستاری کنند تا جراحات او بهبود پیدا کند. پس از بهبود ایلوویال به تصاحب بازیکن در می‌آید و تبدیل به یکی از همراهان وفادار بازیکن می‌شود و در کلکسیون او جای می‌گیرد. بازیکن می‌تواند در مبارزات بعدی از کمک این ایلوویال‌های هم‌پیمان استفاده کند. آنها به صورت خودکار و به عنوان جزوی از گیم‌پلی اتوماتیک در مبارزات شرکت می‌کنند.

حتی اگر علاقه‌ای به بازی‌های کامپیوتری ندارید به مطالعه ادامه دهید. تمام این مقاله به شرح بازی اختصاص ندارد. اما برای شناختن این فرصت کسب سود جدید در شبکه اتریوم باید با دلایل محبوبیت آن آشنا شوید.

تاریخچه پیدایش ایلویوم (ILV)

خرید ILV

برنامه‌نویسی و توسعه ایلویوم از سال ۲۰۲۰ و با مشارکت ۴۰ برنامه‌نویس خبره از سراسر جهان آغاز شد. این افراد در کنار مؤسس این بازی، طراحی را شروع کردند. در ادامه با بینان‌گذاران این ارز آشنا می‌شوید. بازی ایلویوم کاملاً بدون مرکزیت است. توسعه در سال ۲۰۲۰ آغاز شد و انتظار می‌رفت بازی تا پایان سال ۲۰۲۱ وارد بازار شود. اما طراحی و توسعه زمان بیشتری را به خود اختصاص داد و در نهایت این بازی در ماه مارس ۲۰۲۳ وارد بازار شد.

در ماه ژوئن سال ۲۰۲۲ زمین‌های مجازی ایلویوم با برگزاری مناقصه‌های هلندی (Dutch Auctions) به فروش رفتند و سرمایه‌ای برابر با ۷۲ میلیون دلار را برای بازی به همراه داشتند. در این نوع مناقصه، برگزارکننده بالاترین قیمت را برای شروع مناقصه انتخاب و به تدریج قیمت کاهش پیدا می‌کند تا فردی حاضر به خرید باشد.

مناقصه زمین‌های ایلویوم در ۴ روز از ۲ ژوئن تا ۵ ژوئن برای فروش 19،969 قطعه زمین مجازی برگزار شد و به طور متوسط در هر ساعت ۲۸۲ قطعه به فروش رفت. در کل ۱۰۰ هزار قطعه زمین در بازی وجود دارد و در آینده شاهد برگزاری مناقصات دیگری نیز خواهیم بود. رتبه زمین‌های فروخته شده بر اساس میزان منابع موجود در هر زمین بین ۱ تا ۴ بوده است.

در سال ۲۰۱۱، Framework Ventures شرکتی که به سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیرش در شبکه دیفای شهرت دارد، ۵ میلیون دلار را به سرمایه‌گذاری در این بازی اختصاص داد. در ادامه با روشن‌شدن قابلیت‌های جذاب این پروژه شرکت‌های سرمایه‌گذاری متعددی ازاین‌دست در این بازی سرمایه‌گذاری کردند:

 • IOSG Ventures

 • LD Capital

 • Delphi Digital

 • YBB Foundation Ltd

 • Stake Capital

 • Moonwhale Ventures

 • Lotus Capital

 • Blocksync Ventures

 • Bitscale Capital

 • Quantstamp

 • Yield Guild Games

 • com

 • مؤسس Synthetix

 • مؤسس Aave

 • مؤسس 1Inch

 • مؤسس ParaFi

ایلویوم (ILV) چگونه معروف و محبوب شد؟

معرفی یک بازی AAA که با بودجه چند صد میلیونی فعالیت خود را آغاز کرد نه‌تنها برای گیمرها که برای هواداران ارزهای دیجیتال نیز خبر داغی به شمار می‌رفت.

این بازی که با الهام از بازی پوکمون ایجاد شده است به زودی توجه عده زیادی را به خود جلب کرد. خبر فروش زمین‌های این بازی در جریان مناقصات ۲۰۲۰ آن هم به ارزش ۷۲ میلیون دلار از آن دسته اخباری بود که به خوبی قدرت رسانه را به تصویر می‌کشید.

از آن زمان تا کنون ۳۴۳ هزار دنبال‌کننده به صورت رسمی حساب توییتر این بازی را دنبال می‌کنند.

هدف از خلق ایلویوم (ILV)

معامله ایلویوم

هدف از ایجاد ایلویوم ایجاد یک بازی ان‌اف‌تی در رده تریپل A (AAA) و با استفاده از فناوری بلاک چین بود. هدف اصلی بنیان‌گذاران این ارز معرفی بازی به عنوان راهی برای کسب درآمد بوده است. ایلویوم فرصتی برای آموزش بازیکنان بوده است که به آن‌ها اجازه می‌دهد از فرصت‌های جدیدی که به واسطه بلاک‌چین ایجاد شده است به بهترین شکل استفاده کنند.

از سوی دیگر بنیان‌گذاران این بازی سعی داشتند که بازی ایلویوم به معنای واقعی کلمه یک بازی AAA و بی‌نقص باشد تا انتظار کاربران را برآورده کنند. در همین راستا آنها سعی کردند که گیم‌پلی بازی بسیار حرفه‌ای باشد و علاوه بر جذابیت معنا و مفهومی را نیز دنبال کند. به‌این‌ترتیب بازیکن از طراحی گرافیکی و سیر منطقی بازی لذت بیشتری می‌برد.

ایلویوم سعی دارد با استفاده از آیتم‌های ان اف تی در درون بازی از دیگر بازی‌های موجود متمایز شود. به‌این‌ترتیب بازیکنان می‌توانند تمام آیتم‌های بازی از ایلوویال‌ها گرفته تا سلاح و زره و... را در بازارهای NFT معامله کند و گران‌قیمت‌ترین آیتم بازی ایلوویال‌ها یا همان موجودات بومی بازی هستند.

توسعه‌دهندگان این بازی سعی دارد با واگذاری بازی به دائو (DAO) «سازمان خودگردان غیرمتمرکز»، این بازی را از نظر مالی به خودکفایی برساند. منبع اصلی درآمد مؤسسان بازی کارمزدی است که برای خرید و فروش آیتم‌های درون بازی دریافت می‌کنند.

ارزش ایلویوم چگونه تعیین می‌شود؟

فاکتورهای متنوعی روی قیمت ایلویوم یا ارز دیجیتال ILV تأثیرگذار هستند. موجودی اولیه توکن بومی شبکه یعنی ارز ILV ثابت است؛ بنابراین دارندگان توکن حاکمیتی نمی‌توانند با ایجاد تورم ارزش این ارز را کاهش دهند و نایاب بودن توکن، ارزش آن را افزایش می‌دهد.

تغییراتی که در سطح اقتصاد کلان روی می‌دهد درست مانند دیگر ارزهای دیجیتال، ارزش توکن ILV را نیز تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. به‌عنوان‌مثال با شیوع بیماری کرونا، مردم سراسر جهان برای فرار از رکود اقتصادی به ارزهای دیجیتال روی آوردند.

از سوی دیگر قوانینی که دولت‌ها دررابطه‌با وضع مالیات روی دارایی دیجیتال وضع می‌کنند نیز می‌تواند روی ارزهای دیجیتال و البته ILV تأثیرگذار باشد.

از سوی دیگر رسانه‌ها نیز نقش مهمی در افزایش و تعیین ارزش یک ارز ایفا می‌کند. یک میلیاردر شناخته‌شده با انتشار یک توییت ساده می‌تواند قیمت یک ارز را افزایش دهد یا بر زمین بکوبد.

از سوی دیگر نباید اهمیت تبلیغاتی که از سوی چهره‌‌های شناخته‌شده و سوپراستارها برای ان‌اف‌تی و ارز دیجیتال ILV انجام می‌شود را نادیده بگیریم. اگر به دنبال تعیین ارزش ILV هستید باید تک‌تک این فاکتورها را به‌دقت زیر نظر داشته باشید و البته فراموش نکنید که این تنها یک پروژه بلاک‌چین محور نیست، صحبت از گیمی است که توجه گیمرهای سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

ارزش کل بازار ارز دیجیتال ILV در زمان نگارش این مقاله یعنی در ژوئن ۲۰۲۳، برابر با ۱۵۹ میلیون دلار است. حجم معاملات این ارز در ۲۴ ساعت گذشته ۵ میلیون دلار بوده است. این اطلاعات از سایت کوین مارکت کپ استخراج شده است.

قابلیت ها و مزایای ایلویوم

ارز ایلیوم

بازیکنان ایلوویوم در کنار استفاده از طراحی جذاب بازی اجازه دارند زمین‌های خود را در بازی افزایش دهند. این بازی به عنوان یک بازی AAA، اولین بازی در این رده در فضای بلاک‌چین است. برای رسیدن به این هدف توسعه‌دهندگان تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا یک بازی حرفه‌ای با طراحی منحصر‌به‌فرد را ایجاد کنند.

کاربران می‌توانند از سه حالت متفاوت در بازی استفاده کنند. تعداد زمین‌های موجود در بازی محدود است؛ بنابراین مالکیت هر زمین سود سرشاری را برای کاربر در پی دارد. به‌این‌ترتیب کاربر در کنار بهره‌مندی از منابع و سوخت موجود در هر زمین از افزایش قیمت زمین مجازی خود در بازی نیز سود می‌برد.

بازیکنان با پیروزی در مبارزات پاداش دریافت می‌کنند. این پاداش‌ها در قالب NFT عرضه شده و قابل‌معامله است. بازی ایلویوم بسیار ساده است و حتی اگر هرگز در بازی‌های ان‌اف‌تی شرکت نکرده باشید نیز می‌توانید این بازی را انجام دهید. ازآنجایی‌که نیازی به احراز هویت برای انجام بازی نیست هر کسی می‌تواند این بازی را انجام دهد.

ازآنجایی‌که این بازی با استفاده از لایه ۲ اتریوم، Immutable X ایجاد شده است، کاربران برای انجام تراکنش نیازی به پرداخت کارمزد ندارند. باتوجه‌به اینکه این پروتکل از سرعت به‌مراتب بالاتری برخوردار است تراکنش‌ها در کسری از ثانیه انجام می‌شوند. راهکار لایه ۲ مسئله مقیاس‌پذیری اتریوم را به خوبی رفع کرده است.

شما همواره می‌توانید با استیک کردن ارز دیجیتال ILV یا استخراج ان اف تی‌های موجود در بازی سود دریافت کنید. البته پلتفرم در ازای تأمین این قابلیت کارمزد دریافت می‌کند. از سوی دیگر توسعه‌دهندگان اعلام کرده‌اند که 100 درصد سود حاصل از بازی و فروش بین کاربرانی که در شبکه استیک کرده‌اند تقسیم می‌شوند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال ILV چه کسانی هستند؟

بنیان گذار ILV ایلویوم

کیران وارویک (Kieran Warwick) و برادرش آرون وارویک (Aaron Warwick) بنیان‌گذاران بازی ایلویوم هستند. کیران وارویک خود را به عنوان یک کارآفرین سریالی و یکی از اولین هواداران رمزارز معرفی کرده است. او لقب جوان‌ترین مؤسس شرکت خرده‌فروشی استرالیایی Harvey Norman را از آن خود کرده است.

برادر دیگر خانواده وارنیک، کین وارنیک (Kain Warwick) نیز به صورت خیلی تصادفی مؤسس پلتفرم دیفای Synthetix یا ارز دیجیتال XST است.

یکی از اعضای تیم برنامه‌نویسی ایلویوم نیت ولز (Nate Wells) است که با بیش از ۲۰ سال تجربه در تولید بازی، روی پروژه‌ بازی‌های شناخته شده‌ای مانند The Last of US وRise of the Tomb Raider نیز کار کرده است.

امنیت شبکه ایلوویوم چگونه است؟

امنیت ارز دیجیتال ILV با استفاده از شبکه اتریوم تأمین می‌شود. شبکه‌ای شناخته شده با بیش از هزاران نود (گره) فعال. تیم توسعه ایلویوم همواره به دنبال ارائه راهکارها، مکانیزم و تنظیماتی است که امنیت شبکه را افزایش دهند. در راستای جلوگیری از مشکلات امنیتی یک تیم امنیت سایبری در تیم توسعه جای گرفته‌اند.

این بازی با استفاده از راهکار لایه ۲ Immutable X اتریوم امنیت را تأمین می‌کند. به‌این‌ترتیب کاربران از سرعت بسیار بالاتر و کارمزدهای به مراتب کمتری بهره‌مند می‌شوند و به Mint و انتقال توکن‌ها می‌پردازند. از طرفی ۴۰ درصد از موجودی توکن‌های این بازی به پرداخت پاداش استیکینگ تعلق دارد و این نشان می‌دهد توسعه‌دهندگان تا چه اندازه برای این مهم ارزش قائل بوده‌اند. استیک کردن دارایی در پلتفرم خود یکی از عوامل تأمین امنیت شبکه است.

چه تعداد توکن ایلویوم در گردش است؟

دو توکن ILV و sILV در شبکه ایلویوم وجود دارند. قیمت sILV از روی ILV تعیین می‌شود و تنها در محیط بازی کاربرد دارد. ازآنجایی‌که توکن ILV روی شبکه اتریوم ایجاد شده است یک توکن ERC20 است. این توکن یک ارز حاکمیتی است، یعنی دارندگان می‌توانند در مورد تصمیم‌گیری‌های مربوط به بازی اظهارنظر کنند. اگر به عنوان دارنده این توکن آن را در پلتفرم استیک کنید، سود استیکینگ شما در قالب sILV به شما پرداخت می‌شود. اگر تصمیم بگیرید که سود شما در قالب ILV پرداخت شود به مدت یک سال به سود استیکینگ دسترسی ندارید؛ اما سودی که در قالب sILV پرداخت می‌شود در لحظه قابل‌برداشت است.

موجودی کل ارز دیجیتال ILV، 10 میلیون توکن و موجودی در گردش این ارز تا این لحظه ۳،۱۸۸،۷۸۴ توکن است. در اواسط سال ۲۰۲۱ دائوی این شبکه توکن‌هایی را توزیع کرد و ۲۰ درصد از موجودی اولیه را به فروش رساند. در ادامه ۱۵ درصد از موجودی به توسعه‌دهندگان، ۱۵ درصد به خزانه ارز و ۱۰ درصد برای سرمایه‌گذاران جدید واگذار شد. ۴۰ درصد باقی‌مانده نیز به پاداش‌های درون بازی و پرداخت سود استیکینگ اختصاص دارد.

بالاترین قیمت ILV در اواخر نوامبر سال 2021 به ارزش ۱۹۱۱ دلار ثبت شد. بالاترین قیمت ثبت شده برای sILV نیز 616 دلار بوده است. پس از پاره‌ای از مشکلات در پرداخت سود استیکینگ توکن sILV2 جایگزین sILV شد که از نظر سازوکار کاملاً مشابه با همان توکن است.

خرید ارز دیجیتال ایلویوم

خرید ایلویوم

در زمان نگارش این مقاله ارز دیجیتال ILV، هفتمین توکن گیمینگ از نظر قدرت بازار است و پس از SAND و Axie Infinity توجهات را به خود جلب کرده است. این ارز نقدینگی بسیار خوبی دارد و حجم معاملات روزانه توکن ایلویوم ۳ تا ۶ میلیون دلار است.

برای خرید ارز دیجیتال ایلوویوم می‌توانید از صرافی‌های خارجی استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید که با وجود تحریم‌های وضع شده علیه ایران، با هویدا شدن آی پی ایران دارایی شما در صرافی‌های خارجی مسدود می‌شود.

درصورتی‌که صرافی‌های داخلی را انتخاب کنید خطر مسدودشدن دارایی وجود ندارد. شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتالILV به صرافی تبدیل مراجعه کنید. این صرافی در کنار فراهم‌ساختن امکان خرید ارز دیجیتال ایلویوم از ۲۷۰ ارز دیجیتال دیگر نیز پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید به سادگی ارز دیجیتال موردنظر خود را در کوتاه‌ترین زمان خریداری و به والت خود انتقال دهید یا در والت اختصاصی تبدیل نگهداری کنید. خرید ارز دیجیتال ILV به عنوان یکی از محبوب‌ترین توکن‌های گیمینگ می‌‌تواند سرمایه‌گذاری بسیاری خوبی باشد.

فروش ارز دیجیتال ایلویوم

برای فروش ارز دیجیتال ایلویوم نیز می‌توانید در کنار صرافی‌های غیرمتمرکز از صرافی‌های خارجی استفاده کنید البته این کار بار دیگر و درست مانند خرید توکن ایلویوم دارایی شما را در معرض خطر مسدودشدن قرار می‌دهد؛ بنابراین بهتر است با انتخاب صرافی داخلی دارایی خود را از خطر مسدودشدن دور نگه دارید. به یاد داشته باشید که شما همواره می‌توانید ارز دیجیتال ILV را به اشخاص حقیقی (دوستان و آشنایان) نیز بفروشید؛ اما این کار توصیه نمی‌شود. چرا که دارایی دیجیتال غیرقابل‌برگشت است و در صورت عدم پرداخت هزینه، خسارت واردآمده جبران‌ناپذیر خواهد بود.

برای فروش ارز دیجیتال ایلوویوم نیز می‌توانید به صرافی تبدیل مراجعه کنید و این ارز را در مقابل ۲۷۰ ارز دیجیتال دیگر معامله کرده یا در ازای فروش آن تومان دریافت کنید.

نحوه خرید ایلوویوم از صرافی تبدیل

خرید و فروش ILV

برای خرید ارز دیجیتال ILV در صرافی تبدیل مسیر بسیار ساده‌ای را پیش رو دارید. این صرافی با تجربه ارزشمند در زمینه مشاوره‌های مالی و ارائه ارزهای دیجیتال رضایت کاربران را به همراه داشته است. در هر مرحله از خرید ارز دیجیتال ایلویوم می‌توانید سؤالات خود را با پشتیبانی آنلاین صرافی در میان بگذارید.

کارشناسان تبدیل در تمام ساعات شبانه‌روز و در لحظه پاسخگوی شما هستند. سؤال خود را طرح کرده و پلتفرم را ترک نکنید در کمتر از چند دقیقه پاسخ خود را دریافت می‌کنید. برای خرید ارز دیجیتال ILV ابتدا باید در این صرافی ثبت‌نام کنید در قدم بعد پس از تأیید اطلاعات هویتی وارد حساب کاربری خود در تبدیل می‌شوید و می‌توانید اولین معامله را انجام دهید.

در مرحله بعدی از فهرست ارزهای موجود در صرافی ارز دیجیتال ILV را انتخاب کنید و پس از تعیین حجم بهترین گزینه را انتخاب و معامله را نهایی کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از گزینه خرید آسان بدون کمترین تجربه‌ای در زمینه معاملات کریپتو ارز دیجیتال ایلویوم را خریداری کنید. در این حالت کافی است از داشبورد خود وارد صفحه «خرید آسان» شوید و با واردکردن حجم منتظر موتور معاملاتی تبدیل باشید تا بهترین سفارش را برای شما پیدا کند.

در ادامه کارمزد و قیمت خرید به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید به ساده‌ترین شکل ممکن این ارز را به دارایی‌های دیجیتال خود بیفزایید. در صورت تمایل می‌توانید این دارایی را در کیف پول اختصاصی تبدیل نگهداری کنید تا در صورت نوسان قیمت بتوانید در سریع‌ترین حالت ممکن برای خرید و فروش وارد عمل شوید. در غیر این ‌صورت نیز می‌توانید دارایی خریداری شده را به کیف پول خود انتقال دهید. برای این منظور نیز می‌توانید با انتخاب شبکه انتقال اتریوم ارز ILV را به کیف پول خود انتقال دهید.

روش نگهداری ایلویوم

ارز ایلویوم یک توکن ERC20 است؛ بنابراین شما می‌توانید از تمام والت‌های اتریوم برای نگهداری این ارز استفاده کنید. ازآنجایی‌که این ارز بر پایه وب3طراحی شده است می‌توانید برای نگهداری از آیتم‌های ان‌اف‌تی که در بازی به دست می‌آورید از والت وب تری استفاده کنید.

یکی از بهترین والت‌ها برای نگهداری توکن‌های ERC20 والت متامسک است. شما همچنین می‌توانید از والت سخت‌افزاری Ledger Nano X، Trezor، تراست والت، اتمیک والت و دیگر والت‌های سازگار با اتریوم برای نگهداری از ILV استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش ایلویوم

آينده ارز ایلویوم

معامله ایلویوم در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ایلویوم در صرافی تبدیل

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، باید برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۴۸۰ بازار معاملاتی تومانی و تتری مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

 • امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال
 • انتقال سریع دارایی
 • پشتیبانی دقیق، در لحظه و کارگشا
 • مشاهده میزان کارمزد
 • کارمزد رقابتی
 • احراز هویت سریع
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • افزایش امنیت معاملات
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌ها سرد
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • امکان برداشت آنی تومانی از ۱۲ بانک
 • امکان Swap
 • حداقل اختلاف قیمت با بازار جهانی
 • خرید ارز در حجم‌های متفاوت
 • انجام معامله در بازارهای بین‌المللی
 • پشتیبانی از سیستم‌های تأیید اعتبار
 • اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده

آیا خرید ایلویوم بدون احراز هویت ممکن است؟

معامله ILV

همواره ممکن است صرافی‌هایی را پیدا کنید که بدون احراز هویت به شما اجازه خرید ایلویوم را می‌دهند. اما به خاطر داشته باشید که احراز هویت نه برای صرافی بلکه برای امنیت دارایی شما در نظر گرفته شده است.

در صرافی‌هایی که بدون نیاز به احراز هویت خرید و فروش ارز انجام می‌دهند، معامله‌گرانی حضور دارند که به دنبال پنهان‌کردن دارایی و یا پول‌شویی هستند. مسلماً معامله در این فضا برای شما ایمن نیست.

بسیاری از کاربران تنها به این دلیل که احراز هویت می‌تواند پروسه زمان‌بری باشد این کار را نادیده می‌گیرند و به دنبال صرافی‌هایی می‌روند که بدون احراز هویت به آنها اجازه معامله می‌دهند. در نظر داشته باشید که احراز هویت در صرافی تبدیل در کمتر از 24 ساعت انجام می‌شود. اطلاعات خود را در بخش مربوطه تکمیل و برای تأیید با پشتیبانی در تماس باشید تا هرچه سریع‌تر به حساب معاملاتی خود در تبدیل دست پیدا کنید.

آینده ایلویوم چگونه است؟

ارز دیجیتال ILV

با وجود استقبالی که از بازی‌های بر پایه بلاک‌چین شده است، این احتمال وجود دارد که به زودی شاهد افزایش محبوبیت این دست بازی‌‌ها در نزد گیمرها و هواداران ارزهای دیجیتال باشیم.

گیمرها جامعه بزرگی را تشکیل می‌دهند و به شدت از بازی‌های AAA که از کیفیت بالایی برخوردارند استقبال می‌کنند؛ بنابراین خرید توکن ایلویوم می‌تواند راه بسیار خوبی برای همراهی با هواداران این بازی باشد. اگر گیمر هستید، با شرکت در این بازی می‌توانید آیتم‌های ان‌اف‌تی که در بازی به دست می‌آورید را معامله کنید.

اگر هوادار ارز دیجیتال ILV هستید می‌توانید با خرید و استیک کردن این دارایی یک تیر و دو نشان را هدف بگیرید. چرا که استیک کردن ایلویوم به معنای کسب درآمد منفعل است. از سوی دیگر ارزی که امروز در حدود ۵۰ دلار معامله می‌شود روزگاری قیمت ۱۹۱۱ دلاری را به ثبت رسانده است و همه ما می‌دانید که تاریخ در بازار ارزهای دیجیتال به شکل غافل‌گیرکننده‌ای تکرار می‌شود.

بنابراین، پیشنهاد می‌شود بخشی از سبد سرمایه خود را به خرید این ارز اختصاص دهید و به‌این‌ترتیب در رشد این ارز سهیم باشید. این بازی AAA از امتیازاتی مانند بلاک‌چین، NFT، وب تری، استیکینگ در کنار گیمینگ به بهترین شکل استفاده کرده است. سازندگان ارز ILV با زیر نظر گرفتن بازار تمام فناوری‌های محبوب انسان امروزی را در یک پروژه سرگرم‌کننده جای‌داده‌اند و یک دارایی جذاب را ایجاد کرده‌اند که برای گیمرها و تریدرها به یک اندازه جالب است.

منابع:

illuvium.io

coinmarketcap.com

coinbase.com

playtoearn.online

thedefiant.io

ancient8.gg

securities.io

mpost.io

kriptomat.io

سوالات متداول خرید ایلویوم

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ایلویوم

از کجا می توانیم ایلویوم (ILV) بخریم؟

امکان خرید ILV در صرافی‌های خارجی و صرافی‌های غیرمتمرکزی که از این ارز پشتیبانی می‌کنند، وجود دارد. اما مشکل اینجاست که این دست صرافی‌ها یا بدون احراز هویت به شما ILV می‌فروشند که باید برای یک معامله‌گر نگران‌کننده باشد. دوم اینکه اکثر صرافی‌های معتبر خارجی از ارائه خدمات به کاربران ایرانی منع شده‌اند و با شناسایی آی پی ایرانی، حساب کاربر را بلوک می‌کنند. خرید ارز ایلویوم در صرافی تبدیل یک خرید امن و سریع است که به ساده‌ترین شکل انجام می‌شود. در این صرافی در کنار ارز دیجیتال ILV به بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال دیگر نیز دسترسی دارید و می‌توانید تترها یا ارزهای دیجیتالی که دیگر در سبد سرمایه‌ شما جای ندارند را به توکن ILV تبدیل کنید.

خرید سریع ایلویوم (ILV) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع ارز ایلویوم باید گزینه «خرید آسان» را از داشبورد خود در تبدیل انتخاب کنید. در ادامه با واردکردن حجم توکن ایلویومی که برای خرید در نظر دارید، کار پیداکردن سفارش را به موتور معاملاتی تبدیل واگذار کنید. موتور معاملاتی تبدیل بهترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. بعد از بررسی قیمت و کارمزد معامله سفارش را تأیید کنید. سفارش شما بلافاصله نهایی می‌شود.

کارمزد خرید و فروش ایلویوم (ILV) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ایلویوم در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ایلویوم را پیش بینی کنیم؟

برای پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال ILV درست مانند هر ارز دیجیتال دیگری نخست باید عوامل تأثیرگذار روی قیمت این ارز را شناسایی کنید. بازار ارزهای دیجیتال همواره در تب‌وتاب نوسانات است و با تغییرات شدید خود معامله‌گران را غافل‌گیر می‌کند. برای اطلاع از آخرین تحلیل‌های موجود در مورد وضعیت بازار بهتر است در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل تبدیل به آدرس https://t.me/algotahlil عضو شوید تا چشم‌انداز شفاف‌تری از دورنمای بازار ایلویوم داشته باشید.

ارز دیجیتال ایلویوم (ILV) چگونه نگهداری می شود؟

توکن ایلویوم یک توکن ERC20 است که بر بستر اتریوم ایجاد شده است. شما می‌توانید برای نگهداری این ارز از تمامی والت‌های سازگار با این دسته از توکن‌ها مانند متامسک، اتمیک والت و تراست والت استفاده کنید. البته اگر معامله‌گر روزانه هستید یا بازار را به طور مرتب زیر نظر دارید و با شناسایی جریان‌های قیمت برای معامله اقدام می‌کنید بهتر است دارایی خود را در کیف پول اختصاصی تبدیل نگهداری کنید تا به محض تغییر وضعیت بازار بدون نیاز به اتلاف زمان برای واریز ایلویوم به تبدیل وارد معامله شوید.

آیا خرید ایلویوم (ILV) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ایلویوم خرید ارزی است که بر ستون‌هایی استواری به نام بلاک‌چین، ان‌اف‌تی، استیکینگ، وب تری و گیمینگ بنا شده است. ترکیبی که به سادگی از چشم معامله‌گران، سرمایه‌گذاران مؤسساتی و البته گیمرها دور نمی‌ماند. بنابراین، در پاسخ به این سؤال باید گفت باوجوداینکه در بازار ارزهای دیجیتال نمی‌توان با قطعیت صحبت کرد، به نظر می‌رسد این ارز روزهای درخشانی را پیش رو داشته باشید. در تبدیل باتوجه‌به افت‌وخیزهای این ارز پیشنهاد می‌کنیم بخش کوچکی از سبد خود را به این دارایی اختصاص دهید و درست مثل همیشه لطفاً به اندازه‌ای در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید که با ازدست‌رفتن دارایی خسارت جبران‌ناپذیری را متحمل نشوید. این نکته نه تنها در مورد ارزهای دیجیتال که در مورد تمام بازارهای مالی صادق است.

آیا می توان ایلویوم (ILV) را استخراج کرد؟

امکان استخراج توکن ایلویوم وجود ندارد و شما فقط می‌توانید NFTهای موجود در بازی را در محیط بازی استخراج کنید. این ان‌اف‌تی‌ها از آن بازیکنانی می‌شوند که پیروز مبارزات بوده‌اند.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله