MASKicon

قیمت و خرید مسک نتورک - MASK

خرید ارز دیجیتال مسک نتورک Mask Network

خرید ارز دیجیتال مسک نتورک (MASK) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت مسک نتورک به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز مسک نتورک بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش مسک نتورک اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز مسک نتورک هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت مسک نتورک به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 MASK = 147,560 IRT

MASKicon

مسک نتورک

خرید آسان مسک نتورک
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت مسک نتورک

اطلاعات بازار مسک نتورک

حجم ۲۴ ساعته (MASK) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه -1 %
قیمت آخرین معامله 2.484 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، مسک نتورک می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

MASKicon

MASK

مسک نتورک

تومان --

MASKicon

MASK

مسک نتورک

قیمت دلاری

2.4829 USDT

قیمت تومانی

تومان 148,362

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.000 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ماسک نتورک (Mask Network) پورتالی است که کاربران را قادر می‌سازد تا با ارسال پیام‌های رمزنگاری‌شده و ارزهای دیجیتال، علاوه‌بر دسترسی به برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) در شبکه‌های اجتماعی سنتی و غیرمتمرکز، به دنیای وب ۳ دسترسی داشته‌باشند. به‌طور کلی، ماسک نتورک می‌خواهد اینترنت جدید و گسترده‌ای را به پلتفرم‌های اجتماعی موجود بیاورد تا افراد بیشتری بتوانند با وب 3.0 تعامل داشته‌باشند.

اگر قصد دارید به‌طور کامل با بنیان‌گذاران، تاریخچه، اهداف، مزایا و سایر موارد مربوط به ارز دیجیتال ماسک آشنا شوید، ادامه مقاله را از دست ندهید.

ماسک (MASK) چیست؟

ماسک (MASK) توکن بومی ماسک دائو (MaskDAO) است. اما ماسک دائو چیست؟ ماسک دائو سازمان مستقل غیرمتمرکز حاکم بر اکوسیستم ماسک است. ماسک نتورک (Mask Network) ارز دیجیتال ماسک را در فوریه 2021 از طریق عرضه اولیه در توئیتر (ITO) راه‌اندازی کرد.

عرضه اولیه در توئیتر (ITO) یکی از روش‌های عرضه دارایی به‌صورت غیرمتمرکز است که کاربران را قادر می‌سازد تا در توئیتر به‌صورت مستقیم در راه‌اندازی توکن شرکت کنند. عوامل پروژه‌های ارزهای دیجیتال می‌توانند از طریق عرضه اولیه در توئیتر، به کاربران پاداش دهند؛ به این صورت که توکن‌های خود را با تخفیف ارائه دهند یا توکن جدید راه‌اندازی کنند.

در مجموع 100,000,000 واحد توکن MASK موجود است. از آن‌جایی که MASK توکن حاکمیتی ماسک دائو (MaskDAO ) محسوب‌می‌شود، هر توکن MASK نشان‌دهنده یک رأی در رویدادهای مرتبط با DAO است.

با گذشت زمان، تیم ماسک نتورک و اعضای اکوسیستم آن محصولات و خدمات بیشتری را درزمینه رسانه‌های اجتماعی در بستر بلاک‌چین توسعه خواهند داد. برنامه ماسک گرنت (Mask Grant) یکی از پروژه‌هایی است که از پروژه‌های مربوط به اکوسیستم ماسک نتورک پشتیبانی مالی می‌کند.

تاریخچه پیدایش ماسک (MASK)

ارز مسک نتورک

سال 2020 بود که سوجی یان (Suji Yan)، کارآفرین علاقه‌مند به بلاک‌چین، ماسک نتورک را تأسیس کرد. این پروژه به‌عنوان راه‌حلی برای مشکلات مربوط به حریم خصوصی و امنیت پلتفرم‌های متمرکز رسانه‌های اجتماعی و همچنین حساسیت آن‌ها به سانسور و دست‌کاری آغاز شد.

ماسک (MASK) چگونه معروف و محبوب شد؟

ماسک نتورک (Mask Network) کاربران خود را قادر می‌سازد تا با ارسال پیام‌های رمزنگاری‌شده، ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال، اشتراک‌گذاری فایل و ارتباط از طریق نرم‌افزارهای غیرمتمرکز (dApps)، امنیت بیشتری داشته‌باشند و به‌طور غیرمتمرکز ارتباط برقرار کنند. همین موضوع ماسک نتورک را نسبت به سایر پروژه‌ها متمایز می‌کند.

هدف از خلق ماسک (MASK)

ماسک نتورک یک پروتکل غیرمتمرکز است که هدف آن توسعه حریم خصوصی و افزایش امنیت برای کاربران پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی محبوب مانند توئیتر، فیس‌بوک و اینستاگرام است. این پلتفرم کاربران را قادر می‌سازد تا پیام‌های رمزنگاری‌شده ارسال کنند، تراکنش‌های امن انجام دهند و از هویت و داده‌های خود محافظت کنند.

هدف اصلی ماسک نتورک این است که کاربران را قادر سازد تا کنترل حریم خصوصی آنلاین خود را در دست بگیرند و از اطلاعات شخصی خود در برابر سوء‌استفاده عوامل مخرب محافظت کنند. از طریق ماسک نتورک، کاربران می‌توانند در عین ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی خود، در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی با دیگران ارتباط برقرار کنند.

این پلتفرم با استفاده از رمزنگاری پیشرفته، ذخیره‌سازی غیرمتمرکز و فناوری بلاک‌چین برای ایمن کردن داده‌ها و تراکنش‌های کاربر به این مهم دست می‌یابد. کاربران ماسک نتورک همچنین می‌توانند هویت‌های غیرمتمرکز (DID) خود را ایجاد و مدیریت کنند و از آن برای احراز هویت و مجوز دسترسی به سرویس‌ها و برنامه‌های مختلف استفاده‌کنند.

ماسک نتورک علاوه‌بر فراهم کردن حریم خصوصی و ویژگی‌های امنیتی، کاربران را قادر می‌سازد تا با ارزهای دیجیتال و سایر دارایی‌های دیجیتال تراکنش کنند و جایگزینی غیرمتمرکزتر و مقاوم‌تر در برابر سانسور برای روش‌های پرداخت سنتی ارائه کنند.

به‌طور کلی، هدف ماسک نتورک آن است که در راستای تعامل و تراکنش در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، محیطی امن و خصوصی را برای کاربران ایجاد کند و در عین حال، ارزش‌های تمرکززدایی و توانمندسازی کاربران را نیز ترویج کند.

ارزش ماسک چگونه تعیین می‌شود؟

خرید ماسک

در بازار ارزهای دیجیتال، عوامل گوناگونی می‌تواند بر قیمت توکن MASK تأثیر بگذارد. در ادامه به بررسی این عوامل می‌پردازیم.

تقاضای بازار

تقاضای بازار می‌تواند بر قیمت توکن‌های MASK تأثیر بگذارد. اگر کاربران بازار بیش از فروش، به خرید ارز دیجیتال ماسک علاقه‌مند باشند، قیمت آن افزایش می‌یابد. از طرفی دیگر، اگر افراد بیش از آن‌که این ارز دیجیتال را خریداری کنند، آن را بفروشند، قیمت آن کاهش می‌یابد.

عرضه توکن

تعداد توکن‌های MASK در گردش نیز می‌تواند عاملی مؤثر بر قیمت این ارز دیجیتال باشد. اگر تعداد بسیار محدودی از توکن‌های MASK برای خرید موجود باشد، ممکن است به‌دلیل عرضه محدود، قیمت توکن ماسک افزایش یابد. اما اگر توکن‌های بیشتری وجود داشته‌باشد، قیمت این ارز دیجیتال ممکن است کاهش یابد.

توسعه پروژه

توسعه و پیشرفت پروژه MASK نیز می‌تواند بر قیمت آن مؤثر باشد. اخبار مثبت، مانند شراکت‌های جدید یا پیشرفت‌های فناوری، می‌تواند اعتماد سرمایه‌گذاران را بیش‌ازپیش جلب کند و قیمت را افزایش دهد. البته اخبار منفی، مانند اختلال در امنیت شبکه یا مسائل نظارتی، می‌تواند تأثیر معکوس داشته‌باشد.

رقابت

وجود پروژه‌های مشابه دیگر نیز می‌تواند بر قیمت توکن‌های MASK تأثیر بگذارد. اگر پروژه رقیب توجه بیشتری را به خود جلب کند یا امیدوارکننده‌تر به نظر برسد، سرمایه‌گذاران ممکن است تمرکز خود را از توکن‌های MASK برداشته و به‌سمت توکن‌های پروژه رقیب معطوف کنند و در نتیجه، باعث کاهش قیمت شوند.

روند کلی بازار

در نهایت، روند کلی بازار ارزهای دیجیتال نیز می‌تواند بر قیمت MASK تأثیر بگذارد. اگر روند کلی بازار صعودی باشد، هم‌زمان با افزایش قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال، قیمت توکن MASK نیز ممکن است افزایش یابد. برعکس، اگر بازار روندی نزولی را در پیش بگیرد، توکن‌های MASK نیز ممکن است کاهش قیمت داشته‌باشند.

قابلیت‌ها و مزایای ماسک

همان‌طور که اشاره شد، ماسک نتورک (Mask Network) پورتال است که کاربران آن می‌توانند با ارسال پیام‌های رمزنگاری‌شده و ارزهای دیجیتال، علاوه‌بر دسترسی به برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) در شبکه‌های اجتماعی سنتی و غیرمتمرکز، به دنیای وب 3.0 دسترسی داشته‌باشند.

به‌طور کلی، ماسک نتورک قصد دارد اینترنت جدید و گسترده‌ای را به پلتفرم‌های اجتماعی موجود بیاورد تا درصد تعامل کاربران با وب 3.0 را افزایش دهد.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال MASK چه کسانی هستند؟

بنیان‌گذار ماسک نتورک (Mask Network)، سوجی یان (Suji Yan) نام دارد. پیش از تأسیس ماسک نتورک، یان Dimension.im را تأسیس کرده بود، این پروژه از مجموعه‌ای از محصولات تشکیل شده است که هدف آن‌ها حمایت از آزادی اجتماعی در امتداد جنبش سایفرپانک ( Cypherpunk )، به‌ویژه «حق رمزنگاری و آزادی تفسیر» است.

امنیت شبکه ماسک چگونه است؟

ماسک نتورک (Mask Network) بر روی شبکه اتریوم فعالیت دارد و از الگوریتم اجماع اثبات سهام (Proof of Stake) پیروی می‌کند. برای آشنایی با الگوریتم اجماع کلیک کنید.

چه تعداد توکن ماسک در گردش است؟

به‌طور کلی، حداکثر عرضه و تعداد کل توکن‌های موجود ارز دیجیتال ماسک معادل 100,000,000 واحد است که از این تعداد، 76,150,000 واحد MASK در گردش است. همچنین، ارزش بازار این ارز دیجیتال معادل 419,150,002 دلار است.

خرید ارز دیجیتال ماسک

اگر از جمله سرمایه‌گذاران و معامله‌گرانی هستید که قصد خرید ارز دیجیتال ماسک (MASK) را دارند، می‌توانید در یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال مانند تبدیل ثبت‌نام کنید و پس از طی کردن مراحل احراز هویت، این ارز دیجیتال را خریداری کنید.

فروش ارز دیجیتال ماسک

همان‌طور که می‌دانید، به همان میزانی که خرید ارز دیجیتال امری پرریسک است، فروش آن نیز از حساسیت‌های خاصی برخوردار است. اگر به فکر فروش ارز دیجیتال ماسک افتادید، پیش از هرگونه اقدامی حتماً تحلیل‌های مربوط به ماسک را بررسی کنید و شرایط بازار را در نظر بگیرید. چراکه این امر در میزان ضرر یا سود شما تأثیر بسیاری دارد.

نحوه خرید ماسک از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال ماسک از صرافی ارز دیجیتال تبدیل مراحلی دارد که آن‌ها را در بخش زیر برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.

 1. به سایت صرافی ارز دیجیتال تبدیل مراجعه کرده و بر روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.
 2. فرآیند احراز هویت را با رعایت نکات خواسته‌شده با موفقیت پشت‌سر بگذارید.
 3. به کیف پول اختصاصی خود در صرافی تبدیل مراجعه کرده و موجودی آن را به تومان شارژ کنید.
 4. یکی از بازارهای تتری یا تومانی را انتخاب کنید.
 5. مقدار مدنظر ارز دیجیتال ماسک را وارد کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

روش نگهداری ماسک

کاربرانی که ارز دیجیتال ماسک را در صرافی تبدیل خریداری می‌کنند، از هرگونه کیف پول بی‌نیاز خواهند بود، چراکه این صرافی کیف پول اختصاصی خود را ارائه می‌دهد. بااین‌حال، کیف پول‌های زیر از ارز دیجیتال MASK پشتیبانی می‌کنند. برای آشنایی کامل با کیف پول ارز دیجیتال کلیک کنید.

 • تراس توالت (Trust Wallet)
 • متامسک (MetaMask)
 • توکن پاکت (Token Pocket)
 • تورس (Torus)
 • فجر (Ledger)

کارمزد خرید و فروش ماسک

معامله ماسک در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش MASK در صرافی تبدیل

پس از ثبت‌نام در صرافی تبدیل، می‌توانید بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال را خرید و فروش کنید. این مورد نشان‌دهنده تنوع در ارائه ارزهای دیجیتال است که صرافی تبدیل از آن برخوردار است. علاوه بر این، تبدیل کیف پول اختصاصی خود را ارائه می‌دهد که محلی امن برای نگهداری دارایی‌های شما محسوب‌می‌شود.

از دیگر مزایای این صرافی می‌توان به رابط کاربری جذاب و پیشرفته آن اشاره کرد که در نگاه اول به چشم می‌خورد. همچنین کاربران می‌توانند از ابزارهای مدیریت ریسک نظیر حد ضرر و OCOنیز استفاده‌کنند.

علاوه‌بر مزایایی که نام برده شد، صرافی ارز دیجیتال تبدیل برای سهولت بیشتر در انجام معاملات و دسترسی بیشتر به آن‌ها نرم‌افزار اختصاصی خود را ارائه می‌کند. با استفاده از نرم‌افزار اختصاصی تبدیل به‌راحتی می‌توانید معاملات را در هر زمان و مکان انجام دهید.

در این بخش فهرستی از سایر مزایای خرید و فروش ارز ماسک را در صرافی ارز دیجیتال تبدیل آماده کرده‌ایم.

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • احراز هویت سریع کاربران
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • امکان مبادله‌ی دو ارز دیجیتال (Swap)
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۶ بانک

آیا خرید ماسک بدون احراز هویت ممکن است؟

این موضوع به صرافی یا پلتفرمی بستگی دارد که قصد خرید ماسک را در آن را دارید. برخی صرافی‌ها ممکن است قابلیت خرید و فروش ماسک را بدون احراز هویت در اختیار کاربران خود قرار دهند. اما توجه داشته‌باشید که در صرافی‌های معتبر، پیش از آن‌که معاملات خود را آغاز کنید از شما درخواست می‌شود تا فرآیند احراز هویت را پشت‌سر بگذارید.

در فرآیند احراز هویت معمولاً اطلاعات شخصی از جمله نام کامل، کد ملی، تاریخ تولد و آدرس محل سکونت از شما درخواست می‌شود تا در جهت تأیید هویت شما و مطابقت با الزامات قانونی استفاده شود.

حتی اگر بتوانید ارز دیجیتال ماسک را بدون پشت‌سر گذاشتن فرآیند احراز هویت تهیه کنید، تضمینی برای امنیت دارایی شما وجود نخواهد داشت. همواره پیش از خرید ارزهای دیجیتال تحقیق کنید و حتماً صرافی‌های قابل‌اعتماد را به کار بگیرید. در ضمن، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صرافی‌های خارجی بدون احراز هویت کلیک کنید!

آینده ماسک چگونه است؟

معامله MASK

ارزش آتی هر ارز دیجیتال به عوامل گوناگونی از جمله تقاضای بازار، تغییرات نظارتی و پیشرفت‌های تکنولوژیکی بستگی دارد.

بااین‌حال، هرچقدر که ماسک نتورک به‌عنوان یک پروتکل غیرمتمرکز با هدف توسعه حریم خصوصی و افزایش امنیت در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی موفق باشد، به همان میزان می‌تواند تقاضا را برای توکن MASK افزایش دهد. هرچقدر که این پلتفرم قابلیت‌های خود را ارتقا دهد و کاربران بیشتری را جذب کند، ارزش آن نیز افزایش می‌یابد.

منابع:

mask.io
gemini.com

سوالات متداول خرید مسک نتورک

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید مسک نتورک

از کجا می‌توانیم ماسک ( MASK ) بخریم؟

ارز دیجیتال ماسک را می‌توانید در انواع صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی و داخلی معامله کنید. اما این موضوع را به یاد داشته‌باشید که ممکن است سرمایه شما در صرافی‌های خارجی مسدود شود، چراکه صرافی‌های خارجی کاربران ایرانی را به‌خوبی پشتیبانی نمی‌کنند. بنابراین، توصیه می‌کنیم از صرافی‌های ایرانی استفاده‌کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی محسوب‌می‌شود که کاربران آن می‌توانند ۲۲۰ ارز دیجیتال گوناگون از جمله ماسک را خرید و فروش کنند.

خرید سریع ماسک (MASK) چطور امکان‌پذیر است؟

با استفاده از بخش خرید آسان ارز ماسک در صرافی تبدیل، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن این ارز دیجیتال را خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش ماسک (MASK) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ماسک در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش ماسک (MASK) اقدام کنیم؟

اگر می‌خواهید از زمان مناسب خرید و فروش ارز دیجیتال ماسک اطلاع یابید، باید به تجزیه‌وتحلیل قیمت و عملکرد این ارز دیجیتال بپردازید. همچنین با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل، تحلیل‌های ساده و مفید در اختیارتان خواهد بود. در آخر، می‌توانید تحلیل‌های سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی را نیز استفاده‌کنید.

ارز دیجیتال ماسک (MASK) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز دیجیتال ماسک را می‌توانید در کیف پول‌هایی از جمله متامسک (MetaMask)، تراس توالت (Trust Wallet) و توکن پاکت (Token Pocket) نگهداری کنید. در ضمن، اگر ماسک را از صرافی تبدیل خریداری کنید، از کیف پول اختصاصی این صرافی بهره‌مند می‌شوید.

آیا خرید ماسک (MASK) می‌تواند سودآور باشد؟

برای آن‌که به این سؤال پاسخ دهید ابتدا باید سبد دارایی‌ها و اهداف سرمایه‌گذاری خود را مشخص کنید. همواره به یاد داشته‌باشید که خرید و فروش ارزهای دیجیتال امری بسیار حساس است، از همین رو، پیش از هر اقدامی تحقیقات لازم را انجام دهید.

آیا می‌توان ماسک (MASK) را استخراج کرد؟

از آن‌جایی که توکن ماسک از الگوریتم اجماع اثبات سهام (Proof of Stake) پیروی می‌کند، امکان استخراج آن با تجهیزات و نرم‌افزارهای اختصاصی وجود ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

احسان ص

44 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

کیارش ص

44 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله