NFTicon

قیمت و خرید ایپ ان اف تی - NFT

خرید ارز دیجیتال ایپ ان اف تی APENFT

خرید ارز دیجیتال ایپ ان اف تی (NFT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ایپ ان اف تی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ایپ ان اف تی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ایپ ان اف تی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ایپ ان اف تی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ایپ ان اف تی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 NFT = 0.02593 IRT

NFTicon

ایپ ان اف تی

خرید آسان ایپ ان اف تی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ایپ ان اف تی

اطلاعات بازار ایپ ان اف تی

حجم ۲۴ ساعته (NFT) 389,705,766.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 169.2699
تغییرات ۱ روزه +1.87 %
قیمت آخرین معامله 0.0000004355 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.02593 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.02533 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ایپ ان اف تی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

NFTicon

NFT

ایپ ان اف تی

تومان --

NFTicon

NFT

ایپ ان اف تی

قیمت دلاری

0.000000436 USDT

قیمت تومانی

تومان 0.02598

تغییرات 24 ساعت اخیر

1.870 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال ایپ ان اف تی (NFT) در 29 مارس سال 2021 در کشور سنگاپور راه‌اندازی شد. هدف از راه‌اندازی این پروژه استفاده از موقعیت‌های موجود در جهان ان اف تی و پر کردن خلأهای موجود در این فضا بود. این پروژه همواره سعی کرده است که هنرمندان سطح بالای جهان را به بلاک‌چین و دنیای ان اف تی پیوند دهد.

ایپ ان اف تی (NFT) چیست؟

معامله NFT

پروژه APENFTیک پلتفرم مبتنی بر بلاک‌چین است که هدف آن توکنیزه کردن کارهای هنری و در دسترس قرار دادن این کارها برای همه افراد است. این پلتفرم به خالقان کارهای هنری اجازه می‌دهد که آثار خود را به‌صورت ان اف تی ضرب کرده و در بازار آزاد به معامله بگذارند.
پروژه ارز دیجیتال ایپ ان اف تی همچنین دارای بازاری است که در آن کاربران می‌توانند به خرید و فروش ان اف تی بپردازند. این پروژه یک صرافی غیرمتمرکز نیز برای ترید ان‌اف‌تی‌ها دارد. همکاری با هنرمندان مشهور برای ایجاد ان اف تی از آثار آن‌ها، یکی از ویژگی‌های برجسته این پروژه است.

ان‌اف‌تی‌های ایجادشده از این طریق در پلتفرم به حراج گذاشته می‌شوند و از وجوه جمع‌آوری‌شده برای حمایت از خالقان آثار استفاده می‌شود. در کل، این پروژه می‌خواهد پلتفرمی را برای هنرمندان فراهم کند که کارهای خود را در آن به نمایش گذاشته و کسب درآمد کنند. پروژه ارز دیجیتال NFTقصد دارد دموکراسی را وارد جهان هنر کند و آثار هنری را در اختیار همگان قرار دهد.

تاریخچه پیدایش ایپ ان اف تی (NFT)

پروژه ارز دیجیتال ایپ ان اف تی در سال 2021 توسط جمعی از توسعه‌دهنده‌های باتجربه بلاک‌چین، هواداران هنر و کارآفرینان مطرح راه‌اندازی شد. این پلتفرم با هدف مرتبط کردن دنیای هنر به بلاک‌چین ایجاد شد و قصد داشت از این طریق کارهای هنری را در دسترس همه افراد جامعه قرار دهد.

این پروژه از زمان راه‌اندازی تاکنون با تعداد زیادی از هنرمندان مشهور همکاری داشته و حجم بازار آن رشد قابل‌ملاحظه‌ای را تجربه کرده است. از آنجا که پروژه ارز دیجیتال ایپ ان اف تی بر نوآوری و ایجاد یک جامعه فعال متمرکز است، پلتفرم آن تبدیل به یکی از بازیگران اصلی در صحنه ان اف تی شده‌است.

ایپ ان اف تی(NFT) چگونه معروف و محبوب شد؟

محبوبیت پروژه ایپ ان اف تی به عوامل زیادی بستگی دارد. اولاً این پلتفرم دارای نوعی ارزش‌گذاری مخصوص در فضای ان اف تی بوده و به شیوه‌ای خاص بر بازار هنر متمرکز شده‌است، به‌طوری که قصد دارد دموکراسی را برای این فضا به ارمغان بیاورد.

این مسئله بر هواداران کارهای هنری نیز تأثیر گذاشته و شیوه‌های جدیدی را برای تعامل و حمایت آنان از هنرمندان فراهم کرده است. علاوه بر این، مشارکت پلتفرم NFTبا هنرمندان مشهور باعث جلب توجه به این پلتفرم و محصولات آن شده‌است.

در نهایت باید گفت که پلتفرم مذکور بسیار کاربرپسند، ایمن و شفاف است که این‌ها همگی باعث ایجاد اعتماد شده و بر محبوبیت آن افزوده‌است.

هدف از خلق ایپ ان اف تی (NFT)

هدف اصلی از خلق ایپ ان اف تی دموکراتیک کردن بازار هنر و ایجاد دسترسی عمومی به کارهای هنری است. این پلتفرم چنین هدفی را با استفاده از فناوری بلاک‌چین و توکنیزه کردن کارهای هنری محقق ساخته‌است. به این ترتیب، بازاری شفاف و غیرمتمرکز برای خرید و فروش توکن‌های ایپ ان اف تی فراهم شده‌است.

پروژه APENFTپلتفرمی شفاف و عادلانه را برای هنرمندان فراهم ساخته‌است که هنرمندان با استفاده از آن به نمایش کارهای هنری خود و کسب درآمد از آن کارها می‌پردازند. ترکیب بلاک‌چین و هنر این امکان را فراهم آورده که بسیاری از موانع موجود در دنیای هنر سنتی از میان برداشته شود و اکوسسیستمی با مشارکت و تعامل بیشتر پدید آید.

ارزش ایپ ان اف تی چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال NFTمانند دیگر ارزهای دیجیتال توسط عرضه و تقاضای موجود در بازار تعیین می‌شود. قیمت این توکن می‌تواند تحت‌تأثیر عامل‌های زیادی مانند محبوبیت پلتفرم، تعداد کاربران، حجم ترید و روندهای کلی بازار قرار بگیرد.

علاوه بر این، از آنجا که ارز دیجیتال ایپ ان اف تی می‌تواند در این پلتفرم برای خرید و فروش مورد استفاده قرار بگیرد، ارزش این ارز دیجیتال تحت‌تأثیر ارزش کارهای هنری معامله‌شده نیز قرار خواهد گرفت. در نهایت باید گفت که ارزش ارز دیجیتال ایپ ان اف تی تحت‌تأثیر نیروهای عرضه و تقاضای بازار تعیین می‌شود.

قابلیت‌ها و مزایای ایپ ان اف تی

پروژه APENFTقابلیت‌ها و مزایای زیادی دارد و پلتفرم آن کاملاً منحصربه‌فرد و آینده‌دار است. از جمله مزایا و پتانسیل‌های این پلتفرم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شفافیت و عدم تمرکز

این پلتفرم از طریق ایجاد شفافیت و عدم‌تمرکز توانایی متحول کردن بازار هنر را دارد. پروژه ارز دیجیتال ایپ ان اف تی می‌تواند با استفاده از فناوری بلاک‌چین به تایید اعتبار و مالکیت کارهای هنری بپردازد که این یکی از چالش‌های مهم دنیای هنر را از میان برمی‌دارد. به این ترتیب، اکوسیستمی بسیار ایمن و قابل‌اعتماد برای هنرمندان و سرمایه‌گذاران فراهم خواهد شد.

جامعه قوی و محیط کاربرپسند

این پروژه دارای جامعه‌ای فعال و یک محیط کاربرپسند است که این استفاده و دسترسی را برای خالقان آثار و کاربرانی که به جمع‌آوری کلکسیون می‌پردازند، آسان می‌کند. این پلتفرم ابزارهای زیاد و متنوعی را در اختیار هر دو دسته قرار می‌دهد که باعث ایجاد مشارکت و همراهی در این اکوسیستم می‌شود.

مشارکت با هنرمندان مشهور و سرشناس

مشارکت و همکاری پروژه ارز دیجیتال NFTبا هنرمندان و نمایشگاه‌های مشهور نوعی برتری رقابتی را برای آن ایجاد کرده که به جذب کاربران جدید کمک می‌کند. این پلتفرم توانسته است از طریق کار کردن با نام‌های مشهور به نمایش کارهای هنری باارزش و باکیفیت بپردازد که این به نوبه خود ارزش ان‌اف‌تی‌های موجود در این فضا را نیز بالا خواهد برد.

تعهد به پایداری و تأثیر اجتماعی

تعهد به پایداری و تأثیر اجتماعی یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته پلتفرم ارز دیجیتال NFTاست. این پروژه بنیادی را ایجاد کرده که از نهضت‌های اجتماعی و محیط زیستی مختلف مانند احیای جنگل‌ها و ابتکارات آموزشی حمایت می‌کند.

این گونه اقدامات نه‌تنها تأثیر مثبت ایجاد می‌کنند، بلکه با ارزش‌های کاربران همراهی دارند و هم‌اندیش ان زیادی را در این پلتفرم در کنار یکدیگر قرار خواهند داد. بنابراین کاربران زیادی جذب پلتفرم خواهند شد و ارزش و اعتبار آن را به‌مرور زمان افزایش می‌دهند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال NFTچه کسانی هستند؟

خرید NFT

بنا بر آنچه که در وایت‌پیپر (Whitepaper) ارز دیجیتال ایپ ان اف تی آمده است، این پروژه توسط افرادی بنیان‌گذاری شده که نام مستعار آن‌ها به شرح زیر است:

ری (Ray) که به‌عنوان یک متخصص فناوری بلاک‌چین با سال‌ها تجربه معرفی شده‌است.

کی (K) که به‌عنوان یک هنرمند دیجیتال معرفی شده که در زمینه ایجاد هنر دیجیتال با استفاده از فناوری بلاک‌چین تجربه دارد.

جسی (Jessy) که به‌عنوان یک متصدی باتجربه و مجموعه‌دار کارهای هنری توصیف شده‌است. همچنین ادعا شده‌است که کسی دارای سال‌ها تجربه در صنعت هنر است.

الکس (Alex ) به‌عنوان یک متخصص بلاک‌چین با پیشینه قبلی در زمینه امور مالی معرفی شده‌است. همچنین ادعا شده‌است که الکس در توسعه چندین پروژه بلاک‌چین‌ی مشارکت داشته است.

روی‌هم‌رفته این چهار نفر از بنیان‌گذاران اصلی این پروژه هستند که هدف آن‌ها ایجاد یک اکوسیستم ان اف تی غیرمتمرکز با استفاده از فناوری بلاک‌چین بوده است. بلاک‌چین در اینجا به ایجاد یک بازار شفاف‌تر و عادلانه‌تر برای هنرمندان و مجموعه‌دارها کمک شایان توجه‌ای می‌کند.

امنیت شبکه ایپ ان اف تی چگونه است؟

پروژه ارز دیجیتال ایپ ان اف تی امنیت را بسیار جدی گرفته و اقدامات امنیتی لازم برای محافظت از کاربران و دارایی‌های آنان را انجام داده است. این پلتفرم از پروتکل‌های رمزگذاری استاندارد برای تأمین امنیت داده‌های کاربران و احراز هویت چندمرحله‌ای برای دستیابی به حساب‌های کاربری استفاده می‌کند.

پلتفرم APENFTهمچنین از فناوری قرارداد هوشمند استفاده می‌کند و از این طریق صحت ان‌اف‌تی‌ها را می‌سنجد و از جعل شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، ساختار غیرمتمرکز پلتفرم راه را بر بسیاری از حملات و مشکلات احتمالی می‌بندد.

پروژه ارز دیجیتال NFTبه‌طور مداوم بازرسی‌هایی امنیتی برای شناسایی آسیب‌پذیری‌های سیستم انجام می‌دهد و هر گونه عیب و خلل را سریعاً برطرف می‌کند. این پلتفرم همچنین تمامی کاربران خود را بیمه کرده است تا در صورت هک و یا نقض امنیت، ضررهای کاربران جبران شود.

چه تعداد توکن ایپ ان اف تیدر گردش است؟

عرضه کل توکن‌های این پروژه 10 میلیارد است که برای تسهیل تراکنش‌ها در پلتفرم APENFTایجاد شده‌اند. تعداد توکن‌های در حال گردش این پروژه به عوامل مختلفی مانند پاداش‌ها، سوزاندن توکن و مکانیسم‌هایی که از سوی پروژه اعمال می‌شود، بستگی دارد.

در لحظه این نوشتار و بنا به گزارش سایت coinmarketcap، تعداد توکن‌های در حال گردش پروژه ارز دیجیتال ایپ ان اف تی برابر 277080562500000 بوده و حجم بازار آن نیز حدود 100 میلیون دلار آمریکاست.

خرید ارز دیجیتال ایپ ان اف تی

برای خرید ارز دیجیتال ایپ ان اف تی می‌توانید از طریق صرافی‌های خارجی و داخلی اقدام کنید. متأسفانه صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی مناسب نیستند و خطر مسدود شدن دارایی‌های آنان وجود دارد. صرافی تبدیل یکی از بهترین گزینه‌ها در میان صرافی‌های داخلی برای خرید ارز دیجیتال NFTو دیگر ارزها است.

پلتفرم تبدیل مزایای زیادی را برای کاربران به‌همراه دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به تنوع ارزهای ارائه‌شده، امنیت بالا، داشتن آکادمی و کانال سیگنال‌دهی، کارمزد رقابتی و غیره اشاره کرد.

فروش ارز دیجیتال ایپ ان اف تی

برای فروش ارز دیجیتال NFTنیز می‌توانید از صرافی‌های خارجی و یا داخلی استفاده‌کنید. همان طور که گفته شد، صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی توصیه نمی‌شوند. صرافی تبدیل یکی از بهترین گزینه‌ها برای فروش ارزهای دیجیتال و تبدیل سریع آن‌ها به دلار و یا تومان است.

با کمک پلتفرم تبدیل می‌توانید ارز دیجیتال خود را سریعاً به تومان تبدیل کرده و موجودی خود را از طریق شش بانک مختلف برداشت کنید. پلتفرم تبدیل دارای پشتیبانی آنلاین 24 ساعته است که این در نوع خود بی‌نظیر است.

نحوه خرید ایپ ان اف تی از صرافی تبدیل

در حال حاضر برای خرید ارز دیجیتال NFTاز صرافی تبدیل تنها باید از بخش خرید آسان اقدام کنید. در این بخش به‌راحتی می‌توانید ریال خود را با ارز دیجیتال ایپ ان اف تی مبادله نمایید. این مبادله در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ دردسری انجام‌می‌شود.

روش نگهداری ایپ ان اف تی

بهترین روش برای نگهداری ارز NFTو دیگر ارزهای دیجیتال استفاده از کیف پول است. کیف پول‌های سخت‌افزاری نیز بهترین گزینه در میان کیف پول‌ها هستند و از امنیت بالایی برخوردارند. خوشبختانه صرافی تبدیل دارای کیف پول امن برای نگهداری ارزهای دیجیتال از جمله ایپ ان اف تی است و کاربران می‌توانند از طریق این صرافی برای نگهداری دارایی‌های خود اقدام کنند.

انواع کیف پول ایپ ان اف تی

پروژه APENFTبر روی بلاک‌چین ترون (Tron) ساخته شده‌است و این یعنی که این ارز دیجیتال را می‌توان در همه کیف پول‌هایی که از توکن TRXپشتیبانی می‌کنند، نگهداری کرد. از جمله این کیف پول‌ها می‌توان به ترون‌والت (TronWallet)، لجرنانو، اتمیک‌والت و کیف پول اکسودوس (Exodus) اشاره کرد.

کارمزد خرید و فروش ایپ ان اف تی

همان طور که قبلاً گفته شد، فعلاً برای خرید و فروش ارز دیجیتال ایپ ان اف تی از طریق صرافی تبدیل تنها باید از گزینه خرید آسان استفاده‌کنید. بخش خرید آسان سهولت زیادی را در معامله فراهم می‌کند و بهای تمام‌شده با قیمت بازارهای معاملاتی ممکن است متفاوت باشد.

معامله ایپ ان اف تی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کارمزدهای پلتفرم تبدیل می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

مزایای خرید و فروش NFTدر صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال ایپ ان اف تی در صرافی تبدیل مزایای زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به تبدیل سریع تومان به این ارز اشاره کرد. مبادلات صرافی تبدیل در امنیت بالایی انجام‌می‌شود و دارایی‌های کاربران در کیف پول‌های سرد قرار دارد. حجم بالای معاملات و کارمزدهای منصفانه از دیگر مزایای خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله ایپ ان اف تی در این صرافی است.

آیا خرید ایپ ان اف تی بدون احراز هویت ممکن است؟

خرید ارزهای دیجیتال از جمله ارز دیجیتال ایپ ان اف تی بدون احراز هویت از طریق صرافی‌های ایرانی امکان‌پذیر نیست. فرآیند احراز هویت راه را بر بسیاری از کلاه‌برداری‌ها و سوء‌استفاده‌های احتمالی می‌بندد. خوشبختانه احراز هویت در صرافی تبدیل بسیار راحت و سریع انجام‌می‌شود.

آینده ایپ ان اف تی چگونه است؟

معامله NFT

پیشرفت‌های زیادی در چند سال اخیر در ارتباط با توکن‌های ان اف تی صورت گرفته است و اکنون هنرمندان زیادی کارهای خود را با استفاده از فناوری بلاک‌چین در اختیار دیگران قرار می‌دهند. پروژه ارز دیجیتال ایپ ان اف تی دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است و می‌توان آینده‌ای درخشان را برای آن متصور بود.

البته موفقیت هیچ‌یک از پروژه‌های فضای کریپتو تضمینی نیست و همواره باید در سرمایه‌گذاری‌های خود به این نکته توجه داشته‌باشید.

منابع

Apenft.io
Coinmarketcap.com
Twitter.com

سوالات متداول خرید ایپ ان اف تی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ایپ ان اف تی

از کجا می‌توانیم ایپ ان اف تی(NFT) بخریم؟

این ارز دیجیتال را می‌توان از صرافی‌های خارجی و ایرانی خرید. صرافی‌های خارجی به کاربران ایرانی توصیه نمی‌شوند زیرا خطرات زیادی را متوجه دارایی‌های آنان می‌کنند. صرافی ایرانی تبدیل یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای خرید ارز دیجیتال NFT است.

خرید سریع ایپ ان اف تی(NFT) چطور امکان‌پذیر است؟

با مراجعه به صرافی تبدیل و بخش خرید آسان به‌راحتی می‌توانید موجودی تومانی خود را به ارز دیجیتال ایپ ان اف تیتبدیل کنید.

کارمزد خرید و فروش ایپ ان اف تی(NFT) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ایپ ان اف تی در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش ایپ ان اف تی(NFT) اقدام کنیم؟

خرید و فروش ارز دیجیتال NFT را می‌توان در هر زمانی در صرافی تبدیل به آسانی و در نهایت امنیت انجام داد. خوشبختانه بازار کریپتو یک بازار 24 ساعته و بدون تعطیلی بوده که معامله در آن همیشه امکان‌پذیر است.

ارز دیجیتال ایپ ان اف تی(NFT) چگونه نگهداری می‌شود؟

بهترین گزینه برای نگهداری این ارز دیجیتال کیف پول‌های غیرمتمرکز است. خوشبختانه صرافی تبدیل نیز دارای کیف پول ایمن برای نگهداری ایپ ان اف تیو دیگر ارزهای دیجیتال برای کاربران است.

آیا خرید ایپ ان اف تی (NFT) می‌تواند سودآور باشد؟

پروژه ارز دیجیتال ایپ ان اف تی دارای ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فردی است. کارشناسان زیادی آینده خوبی را برای این ارز پیش‌بینی می‌کنند اما توجه داشته‌باشید که هیچ‌چیز در فضای رمز ارزها تضمینی نیست.

آیا می‌توان ایپ ان اف تی (NFT) را استخراج کرد؟

خیر، توکن ایپ ان اف تی قابل استخراج نیست و کسب این توکن از طریق استیکینگ امکان‌پذیر است.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سیدحجت اله ف

73 روز قبل

5

احساس میکنم خرین آن آف تی در صرافی تبدیل و نگهداری آن بهترین کار باشد با توجه به تجربه ای که در صرافی ها دارم تبدیل بهترین هستند

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله