AAVEicon

خرید و قیمت آوه - AAVE

ارز دیجیتال آوه

خرید ارز دیجیتال آوی (AAVE) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آوی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آوی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آوی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آوی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آوی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 AAVE = 4,901,086 IRT

AAVEicon

آوی

خرید آسان آوی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آوی

اطلاعات بازار آوی

حجم ۲۴ ساعته (AAVE) 18.3793
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 1,502.0565
تغییرات ۱ روزه +1.61 %
قیمت آخرین معامله 82.094 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 4,933,059 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 4,815,492 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آوی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

AAVEicon

AAVE

آوی

تومان --

AAVEicon

AAVE

آوی

قیمت دلاری

82.009960 USDT

قیمت تومانی

تومان 4,896,897

تغییرات 24 ساعت اخیر

1.609 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

با معرفی ویژگی‌ها و شرایط خرید ارز دیجیتال آوه با شما همراه هستیم. این رمز ارز که با نماد AAVE شناخته می‌شود، یکی از بهترین پلتفرم‌های حوزه امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای است که مزیت‌ها و ویژگی‌های بسیار زیادی برای کاربران در بازار ارز دیجیتال ایجاد کرده است. پلتفرم ارز دیجیتال آوه یک سیستم وام‌دهی غیرمتمرکز است که همه کاربران‌ می‌توانند با ورود به این پلتفرم بدون دخالت هیچ واسطه‌ای در آن وام بگیرند و یا حتی وام بدهند. کسانی که نیاز به سرمایه برای فعالیت‌های مختلف در بازار ارز دیجیتال دارند، می‌توانند وام بگیرند و افراد دارای سرمایه نیز می‌توانند برای درآمدزایی بیشتر در محیط این پلتفرم به سایرین وام بدهند.

ارز دیجیتال آوه بر روی پلتفرم اتریوم توسعه پیدا کرده و برای ارائه خدمات وام‌دهی نیز از قراردادهای هوشمند تعریف شده در بلاک چین اتریوم استفاده می‌نماید. تیم توسعه آوه شرایط بسیار مناسبی برای وام گرفتن و وام دادن با استفاده از توکن‌های بسیار معروف مانند اتریوم یا بایننس کوین و البته استیبل کوین‌های معروف ایجاد کرده است. در این پلتفرم هم وام دهندگان و هم وام گیرندگان کاربران شبکه هستند. افراد سرمایه‌دار با قرار دادن سرمایه خود در اختیار آوه می‌توانند از سود حاصل از این فعالیت‌ها استفاده نمایند. برای وام گرفتن در شبکه ارز دیجیتال آوه نیز می‌بایست ابتدا سرمایه‌ای را در شبکه این رمز ارز قفل کنید.

چه عواملی بر قیمت آوه AAVE تأثیر می‌ گذارند؟

  • وضعیت کلی بازار: زمانی که وضعیت کلی بازار صعودی باشد، احتمال صعودی بودن قیمت آوه نیز وجود دارد. به همین شکل در زمان نزولی بودن کلی بازار نیز ممکن است قیمت AAVE نزولی شود.
  • تیم توسعه دهندگان: توسعه‌ دهندگان پلتفرم می‌توانند با اعمال تغییرات و به‌روزرسانی‌ها در قیمت ارز تأثیرگذار باشند.
  • تغییر قوانین: تغییر قوانین معامله و نگه‌داری از ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف (به‌ویژه کشورهایی که از لحاظ اقتصادی قدرتمند هستند) می‌تواند منجر به نوسان قیمتی بسیاری از رمز ارزها از جمله آوه شود.
  • رقبا: پلتفرم‌هایی که در حوزه کریپتوکارنسی کاربردی‌تر از آوه باشند می‌توانند سرمایه‌گذاران آن را به سمت خود جذب کنند. در این صورت احتمال نزول ارزش ارز AAVE بالا می‌رود.
  • عرضه و تقاضا: مانند هر دارایی ارزشمند دیگری، بخش زیادی از ارزش آوه نیز وابسته به میزان عرضه و تقاضا است.
  • احساسات بازار: احساس معامله‌گران نسبت به بازار ارزهای دیجیتال و اکوسیستم آوه می‌تواند قیمت آن را با نوسان مواجه کند. مواردی مانند اخبار ارزهای دیجیتال و فعالیت سرمایه‌داران عمده این ارز و دیگر رمز ارزها از جمله عواملی هستند که می‌توانند بر احساسات معامله‌گران اثر گذار باشند.

تبدیل قیمت آوه AAVE به تومان چگونه انجام می‌ شود؟

خرید ارز آوه

در قسمت خرید و فروش آسان تبدیل، قیمت آوه به تومان نمایش داده می‌شود. از طرفی می‌توان قیمت این ارز را در بخش‌های «معامله ارز دیجیتال» و «خرید و فروش» نیز مشاهده کرد.

در تمام این بخش‌ها قیمت به صورت لحظه‌ای ارائه می‌شود.

نمودار قیمت لحظه‌ ای آوه چه کاربردی دارد؟

بررسی نمودار قیمت لحظه‌ای می‌تواند به داشتن معاملاتی حرفه‌ای کمک کند. این نمودار سابقه قیمتی AAVE را در گذشته و وضعیت آن در زمان حال را نشان می‌دهد. در صورت تسلط به تحلیل نکنیکال، بررسی تاریخچه قیمتی این ارز کمک می‌کند تا پیش‌بینی ارزش آن در آینده آسان‌تر باشد.

خرید آوه در ایران

برای خرید آوه در ایران در قدم اول بایستی در یکی از صرافی‌های معتبر و شناخته شده ارز دیجیتال در بازار داخل ثبت نام کنید. بسته به نوع و شرایط ارائه خدمات در صرافی مورد نظر، این مرحله ممکن است تنها چند دقیقه وقت شما را بگیرد. در قدم بعدی نوبت به واریز پول به حساب کاربری در صرافی مورد نظر رسیده و در نهایت شما می‌توانید با استفاده از این خدمات برای خرید ارز دیجیتال آوه اقدام کنید.

دقت داشته باشید که اگر برای خرید آوه در ایران از خدمات صرافی‌های معتبر و شناخته شده استفاده کرده باشید امکان خرید این ارز دیجیتال هم به صورت ریالی و هم در بازار حرفه‌ای آوه به تتر نیز برای شما وجود خواهد داشت. لازم به توضیح است که خرید آوه در ایران از خدمات صرافی‌های داخلی باعث می‌شود تا چالش‌های پرداخت کارمزد‌های بالا نیز از معاملات تریدر‌های ایرانی حذف شود.

خرید آوه در صرافی معتبر تبدیل

امکان خرید آوه در صرافی تبدیل با سرعت بسیار بالا در دسترس شما عزیزان قرار دارد. بلافاصله بعد از ثبت نام و احراز هویت در صرافی و واریز پول شما می‌توانید برای خرید آوه از طریق خدمات ما در صرافی تبدیل اقدام کنید. در این خدمات هم امکان خرید مستقیم ارز دیجیتال آوه با پرداخت تومان و هم امکان خرید این رمز ارز در بازار آوه به تتر در دسترس شما قرار خواهد گرفت. در فرایند خرید آوه در صرافی تبدیل امنیت معاملات اصلی‌ترین اولویت ما بوده و همچنین احترام به حریم شخصی کاربران را نیز سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم.

قابلیت‌ها و مزایای آوه

ارز دیجیتال آوه ویژگی‌های مختلفی دارد که این ویژگی‌ها باعث شده تا در میان بسیاری از کاربران به محبوبیت برسد. همین امر باعث شده تا خرید و فروش آوه نیز در دستور کار بسیاری از سرمایه گذاران قرار گیرد. در ادامه برخی از مزیت‌ها و ویژگی‌های آوه را با هم مرور می‌کنیم.

امنیت بالا

ایجاد یک شبکه مناسب برای وام دادن و وام گرفتن در ارز دیجیتال نیاز به یک شبکه کاملاً ایمن دارد. پلتفرم ارز دیجیتال آوه در این باره شرایط خوبی داشته و هیچ مشکلی در طول سال‌های گذشته از عمر خود پیدا نکرده است.

پشتیبانی از وثیقه‌های بسیار زیاد و منحصر به فرد

خدمات وام‌دهی در بازار ارز دیجیتال اتفاق تازه‌ای نیست و سایر پلتفرم‌ها نیز قبلاً این مسیر را رفته‌اند. اما پلتفرم آوه از تعداد وثیقه‌های به مراتب بیشتری برای این منظور بهره می‌برد که تبدیل به وجه تمایز اصلی آن با سایر پلتفرم‌های وام‌دهی در دیفای شده است.

وام‌های فلش

یکی دیگر از خدمات و ویژگی‌های پلتفرم آوه امکان ارائه وام‌های فلش است. وام‌های فلش به وام‌های خیلی سریع اما بدون وثیقه اطلاق می‌شود که بیشتر مناسب توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال است.

مزایای صرافی آوه تبدیل

تلاش شبانه روزی اما در صرافی تبدیل برای ارائه خدمات ایده‌آل به تریدرهای ایرانی باعث شده تا امکان خرید ارز دیجیتال آوه را با شرایط بسیار ایده‌آل برای شما عزیزان فراهم آوریم. با توجه به اینکه بازار ارز دیجیتال به خودی خود با چالش‌ها و مشکلات بسیار زیادی همراه است از این رو خرید و فروش ارزهای دیجیتال در یک پلتفرم کاملاً ایمن و بی‌خطر از ملزومات اصلی این بازار محسوب می‌شود. اولین و مهم‌ترین هدف ما در تبدیل برای خرید آوه ایجاد محیطی کاملاً ایمن و بی‌خطر برای کاربران ایرانی است که خوشبختانه در این امر موفق بوده‌ایم.

به همراه ایجاد یک پلتفرم کاملاً ایمن و بی‌خطر برای خرید و فروش ارز دیجیتال آوه شرایط دیگری مانند خرید ارز دیجیتال با کارمزد بسیار پایین و سرعت بالا نیز برای شما عزیزان فراهم آمده است. شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز و حتی در روزهای تعطیل بدون هیچ نگرانی در کمترین زمان ممکن برای خرید یا فروش این ارز دیجیتال در پلتفرم تبدیل اقدام کنید. تبدیل یک راه‌حل کاملاً ساده برای حل چالش‌های بزرگ بازار ارز دیجیتال است.

برای خرید آوه از کجا شروع کنیم

برای خرید آوه اولین اقدامی که باید انجام دهید، مراجعه به یک صرافی ارز دیجیتال است. با ثبت‌نام در صرافی معتبر تبدیل می‌توانید به‌راحتی آوه بخرید. ثبت‌نام و احراز هویت در تبدیل بسیار ساده و سریع است. جهت آموزش ثبت‌نام و احراز هویت در تبدیل نیز می‌توانید به مقالات راهنمای تبدیل مراجعه کنید.

پس از احراز هویت، کیف پول اختصاصی شما در دستان‌تان است. با واریز تومانی از طریق درگاه پرداخت بانکی، کیف پول تبدیل خود را شارژ می‌کنید. در گام بعدی می‌توانید هم وارد بازار تومانیِ آوه شوید؛ و هم می‌توانید با خرید تتر در گام اول، به بازار تتریِ آوه بروید و به سادگی به خرید و فروش آوه بپردازید. برای آموزش دقیق‌تر، به آموزش خرید و فروش آوه مراجعه کنید.

سوالات متداول خرید آوی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید آوی

از کجا آوی بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال آوی می‌توانید از خدمات صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی استفاده کنید. برای این خرید به میزان کارمزدها و سرعت خرید و فروش این ارز دیجیتال دقت کنید. همچنین پلتفرمی که حجم خرید و فروش بالایی داشته باشد، شرایط مناسب‌تری برای شما ایجاد خواهد کرد.

قیمت ارز دیجیتال آوی چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت ارز دیجیتال آوی بعد از تأثیرگذاری تمام عوامل مرتبط در نهایت بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. شما می‌توانید قیمت این رمز ارز را در هر لحظه در پلتفرم تبدیل مشاهده کنید.

نحوه پیش‌بینی قیمت آوی برای آینده چگونه است؟

برای پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال آوی در آینده می‌توانید از تحلیل تکنیکال یا فاندامنتال کمک بگیرید.

ارز دیجیتال آوی در کدام شبکه بلاک‌چین توسعه پیدا کرده است؟

ارز دیجیتال AAVE بر روی شبکه بلاکچین اتریوم پایه گذاری شده است.

کارمزد خرید و فروش آوی در تبدیل چقدر است؟

شما می‌توانید اطلاعات کامل و دقیق درباره کارمزد خرید و فروش آوی در تبدیل را در صفحه [کارمزدهای معاملاتی تبدیل](https://tabdeal.org/commissions/) مشاهده کنید. به‌صورت کلی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال با تتر در تبدیل نیاز به پرداخت کارمزد 0. 2 درصدی یعنی 2 هزار تومان به ازای هر 2 میلیون تومان خواهید داشت.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید آوی یا فروش آن اقدام کنیم؟

برای خرید و فروش ارز آوی محدودی زمانی خاصی نداشته و می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز برای خرید این رمز ارز از پلتفرم‌های صرافی‌های معتبر استفاده کنید.

ارز دیجیتال آوی را چگونه نگهداری کنیم؟

برای نگهداری از آوی می‌توانید از حساب کاربری خود در صرافی تبدیل استفاده کنید که امنیت بسیار بالایی دارد. همچنین امکان استفاده از کیف پول‌های اتریومی را نیز خواهید داشت.

آیا می‌توان آوی را استخراج کرد؟

خیر، ارز دیجیتال آوی قابل استخراج نیست.

چگونه آوی را به تومان تبدیل کنیم؟

برای تبدیل آوی به تومان می‌توانید ابتدا آن را به تتر تبدیل کرده و سپس تترهای خود را به راحتی به تومان تبدیل کنید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

امیرعلی ش

44 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

کیارش ص

44 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله