sweaticon

قیمت و خرید سوییت اکونومی - SWEAT

ارز دیجیتال سوییت اکونومی

خرید ارز دیجیتال سوییت اکونومی (SWEAT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت سوییت اکونومی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز سوییت اکونومی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش سوییت اکونومی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز سوییت اکونومی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت سوییت اکونومی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 SWEAT = 523.2 IRT

sweaticon

سوییت اکونومی

خرید آسان سوییت اکونومی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت سوییت اکونومی

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، سوییت اکونومی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

sweaticon

sweat

سوییت اکونومی

تومان --

sweaticon

sweat

سوییت اکونومی

قیمت دلاری

0.009099 USDT

قیمت تومانی

تومان 528

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.469 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال سوییت اکونومی SWEAT توکن پلتفرم Sweat Economy‌ است. این پلتفرم طراحی شده تا با بهره‌مندی از امتیازات وب ۲ و وب ۳ برنامه‌ای کاربردی باشد. کاربران سوییت اکونومی در ازای ورزش و فعالیت بدنی با توکن‌های شبکه پاداش دریافت می‌کنند.

ارز دیجیتال سوییت

خرید سوییت اکونومی SWEAT با تومان در ایران چطور ممکن است؟

توکن‌های سوییت اکونومی SWEAT را می‌توان مانند بسیاری دیگر از توکن‌های شبکه بلاک چین خریداری کرد. در صورتی که قصد داشته باشید بدون واسطه به خرید این ارز بپردازید باید یک یا چند فرد را پیدا کنید که به فروش این ارز بپردازند. در صورتی که قصد خرید تومانی داشته باشید باید با فروشنده به توافق برسید.

در این حالت کارمزدی به صرافی پرداخت نمی‌شود؛ اما احتمال سوء‌استفاده مالی نسبت به دیگر راه‌های خرید بالا است.

شیوه دیگر خرید می‌تواند استفاده از یک صرافی خارجی باشد که البته امکان خرید تومانی از آن وجود ندارد. در این صورت باید از یک صرافی ایرانی برای خرید تتر یا رمز ارز دیگری استفاده کنید تا امکان تبدیل آن به ارز دیجیتال سوییت را داشته باشید.

غالب صرافی‌های خارجی خدمات خود به ایرانیان را با محدودیت‌هایی قابل توجه همراه کرده‌اند. به شکلی که در صورت شناسایی IP و ملیت ایرانی کاربر ممکن است حساب او را به‌طور کامل مسدود کنند؛ به همین دلیل استفاده از آن‌ها توصیه نمی‌شود.

بهترین راه خرید سوییت اکونومی SWEAT استفاده از یک صرافی داخلی است. تبدیل یک صرافی ایرانی است و امکان خرید تومانی سوییت در آن وجود دارد. این صرافی ارز دیجیتال راه‌های متعددی برای خرید انواع رمز ارز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. خرید آسان سریع‌ترین شیوه تهیه سوییت در تبدیل است.

چگونه باید SWEAT بخریم؟ ۳ قدم برای خرید آسان SWEAT

توکن سوییت

خرید آسان بهترین راه برای خرید سوییت اکونومی SWEAT و دیگر ارزهای دیجیتال در صرافی تبدیل است. در ادامه به ۳ قدم ساده این شیوه خرید اشاره کرده‌ایم:

 1. شارژ تومانی کیف پول صرافی؛
 2. انتخاب گزینه خرید آسان و جستجوی نام SWEAT؛
 3. تعیین میزان سوییت مورد نظر و خرید.

توجه داشته باشید که در خرید آسان می‌توان سوییت را با موجودی تومانی یا رمز ارزی خریداری کرد.

شیوه‌های دیگری نیز برای خرید در صرافی تبدیل وجود دارند که غالب آن‌ها به کاربر اجازه می‌دهند خود قیمت خرید را تعیین کند. با ثبت سفارش تومانی یا تتری در یکی از سیستم‌های Stop Limit، Limit و OCO می‌توان قیمت خرید SWEAT و برخی دیگر ویژگی‌های سفارش را تعیین کرد. Market برای معاملات فوری طراحی شده و سفارشی با میانگین قیمت به ثبت می‌رساند.

بعد از خرید سوییت اکونومی SWEAT، چطور آن را نگهداری کنیم؟

توکن SWEAT پس از خرید به کیف پول اختصاصی کاربر در تبدیل منتقل می‌شود. این کیف پول ارز دیجیتال امنیت کافی داشته و می‌توان دارایی‌های تومانی و رمز ارزی را در آن ذخیره‌سازی کرد. از طرفی سرعت دسترسی به دارایی‌ها در آن بسیار بالا است و کاربران می‌توانند در لحظه به خرید و فروش بپردازند.

به هر حال می‌توان SWEAT را در کیف پول‌های دیگر نیز ذخیره سازی کرد. انواع کیف پول سخت افزاری حداکثر امنیت را به کاربران ارائه می‌کنند. سوییت توکنی ERC20 بوده و بر پایه شبکه اتریوم توسعه پیدا کرده است؛ بنابراین بهترین کیف پول‌های سخت افزاری برای ذخیره آن شامل Ledger Nano X و Tresor One می‌شوند.

در صورتی که قصد داشته باشید با سرعت و سهولت بیشتری به سوییت کوین‌ها دسترسی داشته باشید می‌توانید آن‌ها را در کیف پول‌های نرم افزاری ذخیره کنید. از برترین کیف پول‌های این حوزه برای ذخیره SWEAT می‌توان به تراست والت (Trust Wallet) و Atomic Wallet اشاره کرد.

ارز دیجیتال سوییت اکونومی SWEAT چیست؟

SWEAT توکنی است که به شبکه و اپلیکیشن ویژه خود اجازه می‌دهد فعالیت گسترده‌تری داشته باشند. این توکن در راستای کمک به اهداف نرم افزار خود در ارتقاء سلامت کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد. SEWAT همچنین می‌تواند از این طریق و با استفاده کاربران ارزش پیدا کرده و برای شبکه و کاربران سودآوری داشته باشد.

مزایا و ویژگی‌ های اصلی سوییت اکونومی SWEAT

فروش ارز سوییت

آلت کوین سوییت اکونومی SWEAT توکنی کاربردی است و به همین دلیل پتانسیل رشد بالایی دارد. این ارز بخش زیادی از ارزش خود را از طریق نرم افزار ویژه شبکه سوییت به دست می‌آورد. این نرم‌ افزار در ازای فعالیت‌های ورزشی کاربران به آن‌ها توکن اختصاص می‌دهد. از طریق تبلیغ در نرم‌افزار، SWEAT افزایش اعتبار پیدا کرده و بدین شکل برای کاربران و شبکه خود سودآور است.

در ادامه به دیگر ویژگی‌های این توکن اشاره کرده‌ایم:

 • استیکینگ (Staking): می‌توان SWEAT را استیک (سپرده گذاری) کرده و از این طریق کسب سود کرد.
 • ارائه پاداش: این توکن برای ارائه پاداش به کاربران Sweat Economy به کار می‌رود. کاربران با اعمالی مانند تماشای تبلیغ برای شبکه سودآور هستند. شبکه نیز بخشی از این سود را به صورت پاداش به کاربران اعطا می‌کند.

خرید سوییت اکونومی SWEAT از تبدیل چه مزایایی دارد؟

خرید ارز دیجیتال سوییت

خرید SWEAT یا دیگر ارزهای دیجیتال از تبدیل مزایای متعددی دارد. از آنجایی که تبدیل یک صرافی اختصاصی برای معامله ارزهای دیجیتال است از رمز ارزهای متنوع و بازارهای معاملاتی گسترده‌ای پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین می‌توان در هر زمانی SWEAT را به دیگر ارزهای دیجیتال یا حتی دارایی تومانی تبدیل کرد. در ادامه به تمامی مزایای خرید سوییت از این صرافی اشاره کرده‌ایم:

 • انتقال داخلی (انتقال SWEAT از کیف پول تبدیل به یک یا چند کیف پول دیگر در همین صرافی)؛
 • امکان بررسی تغییرات کلی و جزئی قیمت سوییت در ۷ یا ۳۰ روز گذشته؛
 • پشتیبانی بیش از ۳۸۰ ارز دیجیتال برای تبادل (Swap) با SWEAT؛
 • تضمین امنیت با ذخیره دارایی کاربران در کیف پول‌های سرد؛
 • دارای کانال سیگنال دهی با تحلیل اختصاصی؛
 • امکان تبدیل سریع SWEAT به ارزهای دیگر؛
 • پشتیبانی بیشتر از ۷۴۰ بازار تتری و تومانی؛
 • امکان خرید آسان بدون کسر کارمزد؛
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته؛
 • امکان معامله بدون احراز هویت؛
 • دارای شیوه‌های خرید متنوع؛
 • انجام تراکنش‌ با سرعت بالا؛
 • دارای ربات‌های معاملاتی؛
 • واریز و برداشت آنی.

فروش ارز سوییت اکونومی SWEAT در تبدیل چطور انجام می شود؟

تعداد شیوه‌های فرو‌ش سوییت برابر با شیوه‌های خرید آن است. در تبدیل سریع‌ترین شیوه فروش این ارز استفاده از گزینه فروش آسان است. در این حالت می‌توان SWEAT را به دارایی تومانی یا ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده در صرافی تبدیل کرد.

شیوه دیگر فروش این ارز ثبت سفارش در بازارهای تتری و تومانی است. در این صورت می‌توان یکی از گزینه‌های Limit، Stop Limit، Market و OCO را انتخاب کرد. در تمام این شیوه‌ها به‌جز Market می‌توان حد قیمتی مد نظر برای فروش سوییت را در سفارش مشخص کرد. Market اجازه فروش نسبتا سریع با میانگین قیمتی را به کاربران می‌دهد.

حداقل سرمایه برای خرید سوییت اکونومی SWEAT ‌با تومان چقدر است؟

SWEAT نیز مانند بسیاری از دیگر ارزهای دیجیتال ارزش سرمایه‌گذاری حتی با دارایی اندک را نیز دارد. بر همین اساس حداقل سرمایه خرید آن را ۵۰ هزار تومان یا ۱ تتر در نظر گرفته‌ایم.

کارمزد معامله SWEAT در تبدیل

معامله SWEAT در خرید و فروش آسان شامل هیچ کارمزدی نمی‌شود. در عین حال معامله این ارز در بازارهای تتری و تومانی شامل مقدار مشخصی کارمزد صرافی ارز دیجیتال می‌شود.

در تبدیل بر اساس حجم معاملات کاربر در ۳۰ روز گذشته یک سطح کارمزدی برای او مشخص می‌شود. این سطح کارمزدی می‌تواند از ۰.۳ تا ۰.۳۵ درصد متغیر باشد.

ممکن است کاربر به هر دلیلی قصد داشته باشد سوییت را از تبدیل به حساب دیجیتال دیگری منتقل کند. در این حالت نیز هیچ کارمزدی به تبدیل پرداخت نمی‌شود. کارمزد پرداختی در این حالت مربوط به شبکه بلاک چین می‌شود.

سود سرمایه گذاری سوییت اکونومی SWEAT به چه صورت است؟

سوییت توکنی کاربردی است که هر روزه توسط میلیون‌ها کاربر معامله می‌شود. نرم افزار SWEAT نیز با ارائه پاداش به کاربران، شبکه مربوطه را تا حد زیادی فعال نگه داشته است. همچنین امکان استیکینگ و عرضه محدود توکن باعث پایداری و حتی افزایش روز افزون ارزش آن می‌شود.

بر همین اساس می‌توان سرمایه‌گذاری بر روی سوییت اکونومی SWEAT را مناسب دانست.

چه کسی بنیان گذار SWEAT‌ است؟

رمزارز سوییت

بنیان گذاران SWEAT شامل اولگ فومنکو (Oleg Fomenko) و آنتون درلیاتکا (Anton Derlyatka) می‌شوند. اولگ فومنکو یک کارآفرین و مشاور کسب‌وکار است که سابقه فعالیت در حوزه‌های مختلف را داشته و بسیار موفق عمل‌کرده است. آنتون درلیاتکا نیز یک سرمایه‌گذار و کارآفرین است که بیش از هر چیز در حوزه سلامت و ورزش فعالیت داشته است.

این دو کارآفرین با هدف ادغام فن‌آوری بلاک چین و سلامت فیزیکی اقدام به راه‌اندازی Sweat Economy کردند.

چه عواملی بر قیمت سوییت اکونومی SWEAT تأثیر می گذارند؟

SWEAT نیز مانند دیگر توکن‌های بلاک چینی که استیبل کوین به حساب نمی‌آیند تحت تأثیر عوامل مختلف بازار تغییر قیمت می‌دهد. برخی از این عوامل تأثیر بیشتری از عوامل دیگر دارند. به هر حال توجه به همگی آن‌ها برای یک سرمایه‌گذاری حرفه‌ای و سودده ضروری است. در ادامه به تمامی این موارد اشاره کرده‌ایم:

 • عرضه و تقاضا: هرچه عرضه کننده (فروشنده) SWEAT در بازار بیشتر و متقاضی کم‌تر باشد، قیمت سوییت روند کاهشی پیدا می‌کند. در مقابل با کاهش عرضه کوین و افزایش تقاضا در بازار قیمت SWEAT صعودی خواهد بود.
 • ارتقاء در شبکه: هر به‌روز رسانی که منجر به بهبود و افزایش کاربردهای SWEAT شود می‌تواند به افزایش قیمت آن کمک کند.
 • فعالیت‌ها در شبکه: میزان سوییت توکن‌های در حال معامله یا استیک شده می‌توانند بر روی قیمت تأثیرگذار باشند.
 • شاخص‌های احساسی (Sentimental): احساسات کلی بازار نسبت به ارزهای دیجیتال می‌تواند بر روی معاملات سوییت نیز تأثیر گذاشته و منجر به تغییرات قیمتی آن شود.

تبدیل قیمت سوییت اکونومی SWEAT به تومان چگونه انجام می شود؟

تبدیل قیمت ارز سوییت به تومان بر اساس ارز پایه تتر و به‌صورت لحظه‌ای محاسبه می‌شود. اگر قیمت ارز SWEAT بر حسب تتر یا همان دلار را داشته باشید به‌راحتی می‌توانید آن را در قیمت روز تتر ضرب کنید و قیمت تومانی این ارز را به دست آورید.

می‌توانید در بخش‌های «معامله ارز دیجیتال» و «خرید و فروش» صرافی قیمت لحظه‌ای SWEAT را به تومان مشاهده کنید. همچنین با مراجعه به بخش خرید و فروش آسان نیز امکان مشاهده قیمت لحظه ای SWEAT به تومان وجود دارد.

نمودار قیمت لحظه ای SWEAT چه کاربردی دارد؟ چطور از نمودار استفاده کنیم؟

قیمت ارز سوییت1

SWEAT توکنی است که بسته به عوامل مختلف در بازار دچار نوسان قیمتی می‌شود. نمودار لحظه‌ای به شما اجازه می‌دهد که در تمامی اوقات هفته و به صورت شبانه روزی به این تغییرات دسترسی داشته باشید.

بررسی و توجه به نمودار قیمتی SWEAT می‌تواند به شناسایی الگوهای تغییر قیمت آن کمک کند. با شناسایی این الگوها می‌توان قیمت آینده ارز را نیز پیش‌بینی کرد. در بررسی نمودار لحظه‌ای ارزهای دیجیتال می‌توان از ابزارهای کمکی مختلفی استفاده کرد که به تحلیل هرچه بهتر بازار کمک می‌کنند.

قیمت SWEAT به تومان امروز

برای بررسی قیمت روز سوییت اکونومی SWEAT به تومان می‌توانید از همین صفحه استفاده کنید. از آنجایی که قیمت ارزهای دیجیتال مانند توکن سوییت ممکن است دچار نوسانات شدید شود پیشنهاد می‌کنیم که در مواقع نیاز قیمت آن را به‌طور دائم مد نظر داشته باشید.

منابع:

sweateconomy.com

crypto.com

gate.io

سوالات متداول خرید سوییت اکونومی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید سوییت اکونومی

چگونه باید SWEAT بخریم؟

خرید SWEAT در تبدیل راه‌های متعددی دارد. سریع‌ترین شیوه استفاده از خرید آسان است. ثبت سفارش در بازار تومانی و تتری نیز راه‌های دیگر خرید SWEAT است.

حداقل سرمایه برای خرید SWEAT چقدر است؟

حداقل سرمایه برای خرید این ارز ۱ تتر یا ۵۰ هزار تومان است.

ارز دیجیتال SWEAT چیست؟

SWEAT ارز شبکه‌ای به همین نام است. سوییت و اپلیکشن آن به منظور ادغام فعالیت‌های ورزشی با بلاک چین عرضه شده‌اند. هدف سازندگان این شبکه کمک به ارتقاء سلامت جامعه با شیوه‌ای نوین و نوآورانه بود. SWEAT می‌تواند یه‌عنوان یک دارایی ارزشمند معامله شده و از طریق فعالیت بدنی نیز به دست آید.

قیمت لحظه ای SWEAT را از کجا ببینیم؟

می‌توان در همین صفحه قیمت لحظه‌ای سوییت را مشاهده کرد. در بخش‌های «معامله ارز دیجیتال» یا «خرید و فروش» و خرید و فروش آسان نیز می‌توان قیمت دقیق سوییت را مشاهده کرد.

چگونه ارزهای دیگر را به SWEAT تبدیل کنیم؟

در بخش خرید آسان می‌توان دیگر ارزهای دیجیتال یا دارایی تومانی را به SWEAT تبدیل کرد.

کارمزد خرید SWEAT در تبدیل چقدر است؟

در خرید آسان تبدیل کارمزدی دریافت نمی‌کند. بسته به حجم معاملاتی کاربر در ۳۰ روز گذشته معاملات در بازار تتری و تومانی شامل ۰.۰۳ تا ۰.۳۵ درصد کارمزد می‌شوند.

آیا ارز دیجیتال SWEAT را می‌توان استخراج کرد؟

با شیوه‌های رایج خیر؛ اما می‌توان با فعالیت بدنی تحت نظارت اپلیکیشن سوییت توکن به دست آورد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

رضا م

12 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

مهسا ر

12 روز قبل

4

اگه می‌خواید درست و حساب شده سود کنید باید یک سبد سرمایه درست داشته باشید و با مدیریت سرمایه ترید کنید و گرنه ممکنه سرمایه‌تون رو از دست بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله