avaxicon

قیمت و خرید آوالانچ - AVAX

خرید ارز دیجیتال آوالانچ Avalanche

خرید ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آوالانچ به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آوالانچ بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آوالانچ اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آوالانچ هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آوالانچ به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 AVAX = 2,360,581 IRT

avaxicon

آوالانچ

خرید آسان آوالانچ
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آوالانچ

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آوالانچ می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

avaxicon

avax

آوالانچ

تومان --

avaxicon

avax

آوالانچ

قیمت دلاری

41.099 USDT

قیمت تومانی

تومان 2,342,355

تغییرات 24 ساعت اخیر

1.764 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال آوالانچ(Avalanche) یکی از رمز ارزهای فوق العاده خاص در بازار ارز دیجیتال است که برای کاربرد‌های دقیق و از پیش تعیین شده توسعه پیدا کرده و به همین دلیل به محبوبیت خاصی نیز در بازار رسیده است. برای کسانی که به دنبال یک سرمایه گذاری ایده آل و مطمئن در بازار ارز دیجیتال هستند انتخاب رمز ارزهای مانند آوالانچ که اهداف و کاربردهای مشخصی داشته و البته آینده درخشان نیز برای آن پیش‌بینی می‌شود، گزینه‌ای عالی برای سرمایه گذاری محسوب می‌شوند. البته شایان ذکر است که سرمایه گذاری بر روی هر ارز دیجیتالی بایستی با توجه به اطلاعات فاندامنتالی مربوط به آن رمز ارز انجام پذیرد. ارز دیجیتال آوالانچ نیز با وجود تمام محبوبیت‌ها و جذابیت‌هایی که در پلتفرم خود دارند از این امر مستثنی نبوده و لازم است تا شما حتما اطلاعات لازم و کافی درباره این ارز دیجیتال را قبل از سرمایه گذاری بر روی آن به دست آورید. در این مقاله در کنار شما هستیم تا به صورت کامل و جامع شرایط این ارزهای دیجیتال را مورد بررسی قرار داده و نکات لازم برای سرمایه گذاری بر روی آن را با شما در میان بگذاریم.
avalanche-avax-the-platform-for-fast-smart-contracts-in-the-spotlight.jpg

آوالانچ (AVAX) چیست؟

ارز دیجیتال بیت کوین با تمام محدودیت‌ها و نواقص که دارد به دلیل پیشتاز بودن در زمان توسعه، تبدیل به بهترین ارز دیجیتال موجود در بازار تاکنون شده است. در این بین پلتفرم‌های بسیار زیادی با هدف رفع نواقص و مشکلات موجود در پلتفرم بیت کوین به وجود آمده و توانستند به موفقیت‌های مناسبی نیز در بازار در این باره برسند. ارز دیجیتال آوالانچ با نماد AVAX نیز یکی از آن دسته از رمز ارزهایی است که با هدف رفع مشکلات مربوط به پلتفرم‌های قبلی بلاکچین موجود در بازار توسعه پیدا کرده یک ارز دیجیتال کاملا کاربردی و نوآورانه در بازار ارز دیجیتال محسوب میشود. پروتکل اجماع در نظر گرفته شده برای شبکه ارز دیجیتال آوالانچ یک پلتفرم متن باز و با ایده‌های بسیار نوع است که برای رفع مشکلاتی مانند مقیاس‌پذیری پایین و همچنین یکپارچه‌سازی قراردادهای هوشمند توسعه پیدا کرده است.

ارز دیجیتال آوالانچ دارای بلاک چین اختصاصی بوده و کاربردهای بسیار زیادی در حوزه دیفای نیز برای آن تعریف شده است. امکان تبدیل شدن به ارز دیجیتالی مناسب برای پرداخت‌های اینترنتی و همچنین کاربردهای دیگری مانند حضور در حوزه گیمینگ از دیگر مزیت‌ها و ویژگی‌های آوالانچ هستند که محبوبیت قابل توجه این رمز ارز را در بازار رقم زده‌اند. ارز دیجیتال آوالانچ مدت بسیار زیادی است که خود را به عنوان یکی از ۲۰ رمز ارز برتر دنیا به کاربران معرفی کرده و همچنان شرایط خود را در همین سطح حفظ کرده است. شبکه این رمز ارز در امر استفاده از قراردادهای هوشمند به عنوان یکی از بزرگترین رقبای بلاک چین اتریوم شناخته شده و یکی از اهداف اصلی آن نیز جایگزین شدن به جای بلاک چین اتریوم برای این منظور است.

شبکه بلاکچین آوالانچ از سه زنجیره مختلف تشکیل شده که هر کدام از این زنجیره‌ها وظیفه و کاربرد خاص خود را در شبکه ایفا می‌نمایند. زنجیری اول که به زنجیره تبادل یا x-chain معروف است شرایط لازم برای نقل و انتقالات و تراکنش‌ها را در شبکه فراهم می‌آورد. زنجیره دوم یا P-Chain مربوط به اعتبارسنجی تراکنش‌ها در شبکه آوالانچ و همچنین پرداخت پاداش‌ها در این شبکه می‌شود که برای کاربران کاربرد خیلی زیادی خواهد داشت. آخرین زنجیره شبکه بلاک چین ارز دیجیتال آوالانچ نیز C-Chain نام دارد که از آن برای امور مالی غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند و البته برنامه‌های دیفای استفاده می شود.

تاریخچه پیدایش آوالانچ

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال آوالانچ را بایستی به زمان توسعه شرکت آوا لبز نسبت بدهیم. این شرکت از سال ۲۰۱۶ فعالیت‌های خود را حسرت تحقیقاتی در زمینه بلاکچین‌های مختلف مانند بیت کوین و اتریوم آغاز کرده و از آن زمان به دنبال ارائه خود خدمات خود بر روی یک بلاک چین کاملا منحصر به فرد و خاص در بازار ارز دیجیتال بود. تمام تحقیقات و تلاش‌های این موسسه در نهایت منجر به ارائه وایت پیپر ارز دیجیتال آوالانچ در ماه فوریه سال ۲۰۱۹ شد. در نهایت ارز دیجیتال آن به عنوان یک رمز ارز ایده آل در بازار نیز در سال ۲۰۲۰ معرفی و عرضه اولیه آن حدود ۴۲ میلیون دلار سرمایه برای تیم توسعه دهنده این رمز ارز به دنبال داشت. از سال ۲۰۲۰ تا کنون پلتفرم آوالانچ کاربرد‌ها و شرایط بسیار ایده آلی روبرو شده و در حال حاضر به عنوان یک پلتفرم کاربردی و البته آینده دار در بازار شناخته می‌شود.

آوالانچ چگونه معروف و محبوب شد؟

برخلاف بسیاری از ارزهای دیجیتال امروزی که بیشتر با تبلیغات منفی و البته سری توییت‌های سرمایه گذاران بزرگ به معروفیت و محبوبیت می‌رسند، آوالانچ در این باره یک مسیر کاملا منطقی را طی کرده و با تکیه بر کاربرد‌ها و مزیت‌های خود توانسته به میزان محبوبیت فعلی برسد. ارائه فناوری‌های نوآورانه و جدید در شبکه بلاک چین که منجر به رسیدن به مقیاس‌پذیری فوق العاده ایده آل و همچنین کاهش حداکثری هزینه‌ها در نقل و انتقالات شده از جمله دلایلی است که محبوبیت این روزهای آوالانچ را رقم زده است. در حال حاضر در هر ثانیه امکان انجام بیش از ۶۵۰۰ تراکنش در شبکه آوالانچ وجود دارد که این مقدار با توجه به پشتیبانی تیم توسعه دهنده و آپدیت‌های جدید باز هم شرایط بهتر شدن را نیز دارد. همچنین توسعه پلها و ادغام با پروژه‌های مختلف مبتنی بر اتریوم نیز باعث شده تا آوالانچ برای شرکت‌های بزرگ فعال در بازار ارز دیجیتال کاربردی‌تر شود که این موضوع نیز دلیلی بر محبوبیت بیشتر شبکه رمز ارز در بازار است.

هدف از خلق آوالانچ

در حال حاضر اهداف و کاربردهای بسیار زیادی را برای شبکه بلاک چین ارز دیجیتال آوالانچ می‌توان تعریف کرد که هر یک از این کاربرد‌ها و اهداف اهمیت خاص خود را دارند. بسیاری از این اهداف در طول تاریخ به وجود آمدن آوالانچ در بازار ارز دیجیتال برای آن در نظر گرفته شده و کم کم توسعه پیدا کرده‌اند. اما با این حال اگر بخواهیم درباره هدف از خلق ارز دیجیتال آوالانچ و پلتفرم این رمز ارز واقع بین باشیم و به دور از تبلیغات درباره این رمز ارز صحبت کنیم، دو هدف بسیار مهم را می‌توانیم به عنوان تمرکز اصلی پیدایش شبکه این رمز ارز معرفی نماییم. افزایش قابل توجه مقیاس‌پذیری و تمرکز زدایی و همچنین کاهش قابل توجه کارمزد‌های نقل و انتقال را می‌توان اهداف اصلی توسعه ارز دیجیتال آوالانچ از همان ابتدا در نظر گرفت. شبکه‌ای رمز ارز با توجه به تحقیقات گسترده تیم توسعه دهنده بر روی پلتفرم‌های بیت کوین و اتریوم به نوعی برای رفع نواقص موجود در این پلتفرم‌ها راه اندازی شده است که این موارد اصلی‌ترین این نواقص هست.

پشتوانه آوالانچ چیست؟

ارز دیجیتال آوالانچ به عنوان یک کوین در بازار رمز ارز‌ها شناخته شده و توسعه دهنده فوق العاده قدرتمند و بارز آن را می‌توان اصلی‌ترین پشتوانه این رمز ارز در بازار در نظر گرفت. مانند استیبل کوین‌ها سایر رمز ارز‌ها مانند آوالانچ دارای پشتوانه‌های فیزیکی نبوده و نمی‌توان چنین شرایطی را برای آنها تعریف کرد اما با اینحال داشتن یک شبکه بلاک چین فوق العاده قدرتمند و کاربردی و همچنین تیم پشتیبانی فعال همیشه می‌توانند یک پشتوانه ایده آل برای یک رمز ارز باشند. در حال حاضر وجود شرکا و سرمایه‌گذاران بسیار بزرگ و قدرتمند و همچنین تیم پشتیبانی فوق العاده باعث شده تا پشتوانه خوبی را بتوانیم برای آوالانچ تعریف کنیم.

ارزش آوالانچ چگونه تعیین میشود ؟

تعیین ارزش ارز دیجیتال آوالانچ در بازار مانند سایر رمز ارزها با تکیه بر مکانیزم عرضه و تقاضا انجام می‌پذیرد. به این معنا که با افزایش میزان عرضه و ثابت ماندن میزان تقاضا احتمالاً باید شاهد کاهش قیمت این رمز ارز باشیم و با افزایش میزان تقاضا و ثابت ماندن میزان عرضه افزایش ارزش آوالانچ را در بازار رمز ارزها شاهد خواهیم بود. البته تیم توسعه دهنده این پلتفرم شرایط بسیار خاصی را برای میزان عرضه آن در نظر گرفته تا عملاً مانع از چالش‌هایی مانند تورم‌های سنگین در شبکه شود. شرایط عرضه و توزیع ارز دیجیتال آوالانچ طبق دستورالعمل تیم توسعه دهنده رمز ارز در طول ده سال به شرح زیر صورت می‌پذیرد:

 • ۵۰ درصد از توکن‌های این رمز ارز به عنوان پاداش استیکینگ در نظر گرفته شده است تا جذابیت بر روی نگهداری آوالانچ همچنان در میان کاربران افزایش پیدا کند.
 • ده درصد از توکن‌های رمز ارز برای تیم توسعه دهنده محفوظ شده است.
 • دو و نیم درصد از آن برای ارائه‌های مختلف در نظر گرفته شده است.
 • ۵ درصد از توکن‌ها به شرکای استراتژیک پروژه تعلق می‌گیرند.
 • ۷ درصد از توکن‌ها برای جامعه و توسعه دهندگان محفوظ شده است.
 • ۹.۹۷ درصد برای فروش‌های عمومی مختلف در نظر گرفته شده است.
 • ۹.۲۶ درصد برای بنیادین رمز ارز محفوظ شده است.
 • 3.5 درصد برای فروش خصوصی و دو و نیم درصد برای فروش در مرحله seed
 • ۰.۲۷ درصد نیز به عنوان برنامه‌های تشویقی در نظر گرفته شده است.

این نحوه توزیع و همچنین تعداد کل توکن‌های محدود در نظر گرفته شده برای ارز دیجیتال آوالانچ باعث شده تا میزان عرضه برای این رمز ارز کاملا محدود باشد و به همین دلیل شاهد افزایش ارزش آوالانچ در بازار در طول سالهای گذشته بوده‌ایم. این روند همچنین در سالهای آتی نیز ادامه خواهد داشت. البته شایان ذکر است که کاربرد‌ها و مزیت‌های بسیار زیاد در نظر گرفته شده برای پلتفرم آوالانچ و فعالیت‌های عالی تیم پشتیبانی برای آپدیت‌های جدید شبکه‌ای رمز ارز را نیز نمی‌توان برای افزایش ارزش این رمز ارز در بازار نادیده گرفت.

قابلیت ها و مزایای آوالانچ

قابلیت‌ها و مزایای یک ارز دیجیتال یکی از مهمترین اطلاعات مربوط به آن هستند که حتما می‌بایست به صورت کاملا تخصصی برای هر ارز دیجیتال مورد بررسی قرار بگیرند. با توجه به اینکه بسیاری از کاربران ایرانی علاقه بسیار زیادی به سرمایه گذاری بر روی رمز ارزهای مانند آوالانچ دارند از این رو تصمیم گرفتیم تا به بررسی تخصصی قابلیت‌ها و مزایای این رمز ارز نیز بپردازیم. از جمله مهمترین این قابلیت‌ها و مزیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • در وهله اول بایستی به شبکه بلاک چین فوق العاده ایده آل و نوآورانه آوالانچ اشاره کنیم که امکان انجام هزاران تراکنش در ثانیه را برای کاربران فراهم کرده است. هرچند از نظر مقیاس‌پذیری شبکه بلاک چین آوالانچ در رتبه‌های نخست جدول رمز ارزها قرار ندارد اما با این حال از این نظر در شرایط بسیار مطلوبی به سر می‌برد.
 • شبکه آوالانچ از الگوریتم اثبات سهام به جای اثبات کار در پلتفرم خود استفاده میکند. این موضوع باعث شده تا هم امنیت قابل توجهی را برای این شبکه در نظر بگیریم و هم فعالیت آن کاملاً سازگار با محیط زیست باشد.
 • یکی از ویژگی‌های خارق العاده آوالانچ مدل ماشین‌های مجازی به کار گرفته شده از سوی توسعه دهندگان در شبکه این رمز ارز است. انعطاف‌پذیری بالای این ماشین‌های مجازی باعث شده تا بلاکچین‌ها و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز به صورت کاملا سفارشی و با منطق دلخواه در آنها ساخته شود که مزیت بسیار بزرگی برای فعالان در این عرصه است.
 • در شبکه بلاکچین آوالانچ هزاران اعتبار سنج برای سنجش اعتبار تراکنش‌ها فعالیت دارند که همین امر باعث شده تا این شبکه تبدیل به یک شبکه کاملا ایمن در برابر حمله‌ها و اصطلاحاً غیر قابل نفوذ باشد.
 • امکان ساخت بلاکچین‌های خصوصی در زیر شبکه‌های پلتفرم آوالانچ یکی دیگر از قابلیت‌ها و مزیت‌های این شبکه برای کاربران محسوب می‌شود.

دقیقاً همین مزیت‌ها و قابلیت‌ها است که باعث شده تا شبکه ارز دیجیتال آوالانچ تبدیل به یکی از کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین کارتون‌ها در بازار ارز دیجیتال شود.
avax-avalanche.jpg

بنیانگذاران آوالانچ چه کسانی هستند؟

یکی دیگر از اطلاعات بسیار مهمی که درباره شبکه ارز دیجیتال آوالانچ باید به بررسی آن بپردازیم بنیانگذاران اصلی این شبکه هستند. دقت داشته باشید که شناخت بنیان‌گذاران یک رمز اهمیت بسیار زیادی برای درک شرایط سرمایه گذاری بر روی آن دارد زیرا عملاً هر چقدر رزومه این افراد بهتر باشد در نهایت اطمینان نسبت به سرمایه گذاری برای رمز ارز مورد نظر نیز بیشتر خواهد شد. شرکت آوا لبز (Ava Labs) شرکت اصلی پشت پروژه آوالانچ است که فعالیت خود را برای ورود به بازار ارز دیجیتال از سال ۲۰۱۶ آغاز کرده است. Emin Gun Sirer، Kevin Sekniqi و Maofan Ted Yin سه بنیانگذار اصلی این شرکت هستند که به عنوان تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال آوالانچ نیز شناخته می‌شوند.

بنیانگذاران آوالانچ افراد مشهور و معروف در علوم کامپیوتر میباشند که همگی به دانشگاه کرنل متصل بوده از قبل نیز فعالیت‌های گسترده‌ای را در بازار ارز دیجیتال داشتند. حتی آقای سیرر به عنوان پروفسور در دانشگاه کرنل شش سال قبل از انتشار وایت پیپر ارز دیجیتال بیت کوین یک ارز مجازی همتا به همتا با مفهومی نزدیک به ارزهای دیجیتال امروزی طراحی کرده بود که نشان از قدرت بسیار بالای در علوم کامپیوتر و همچنین شبکه بلاک چین دارد.

امنیت شبکه آوالانچ چگونه است؟

درباره امنیت شبکه آوالانچ دو موضوع بسیار مهم و قابل بررسی و ارزیابی است. اول اینکه پلتفرم این شبکه از الگوریتم اثبات سهام (PoS) برای تایید تراکنش‌ها و نقل و انتقال‌ها در شبکه استفاده می‌نماید که همین امر باعث شده تا امنیت قابل توجهی را برای شبکه این رمز از متصور بدانیم. هزاران اعتبار سنج در داخل شبکه آوالانچ فعالیت می‌نمایند که وظیفه تایید تراکنش‌ها به عهده آنها بوده و مجموعه رفتار این اعتبارسنجی‌ها باعث شده تا امنیت شبکه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

نکته بسیار مهم بعدی که درباره امنیت شبکه ارز دیجیتال آوالانچ باید به آن نیز اشاره داشته باشیم معماری بسیار خاص و نوآورانه این شبکه است که از چهار‌ بخش مجزا تشکیل شده است.‌ بخش اول معماری شبکه آوالانچ موتور اجماع این پلتفرم است که خود به دو‌ بخش اصلی الگوریتم اجماع مبتنی بر تکنولوژی و الگوریتم اجماع مناسب برای قراردادهای هوشمند تقسیم می‌شود. هر دوی این الگوریتم‌ها در بالا بردن امنیت شبکه نیز تأثیر بسیار زیادی دارند.

چه تعداد توکن آوالانچ در گردش است؟

نکته بعدی که درباره شبکه آوالانچ باید به بررسی آن بپردازیم تعداد سکه‌های در گردش این رمز ارز است. همانطور که در بالا اشاره کردیم الگوریتم اصلی پلتفرم آوالانچ الگوریتم سهام است. از این رو توکن‌های ارز دیجیتال قابل استخراج نخواهند بود. کل تعداد رمز ارزهای تعریف شده برای شبکه آوالانچ ۷۲۰ میلیون سکه است که از این تعداد نزدیک به ۲۹۶ میلیون سکه در حال حاضر در گردش هستند. البته شایان ذکر است که بسیاری از توکن‌های آوالانچ که در اختیار تیم توسعه دهنده و سرمایه گذاران این ارز دیجیتال قرار گرفته در بازار در حال خرید و فروش نیست. با در نظر گرفتن این موضوع و نادیده گرفتن این دسته از توکن‌ها حداکثر میزان توکن‌های در گردش آوالانچ می‌تواند به حدود ۴۰۴ میلیون سکه برسد.

این امر نشان می‌دهد که تعداد محدودی تو که در گردش برای شبکه آوالانچ در نظر گرفته شده که این امر می‌تواند باعث جلوگیری از عرضه قابل توجه آن باشد و همین موضوع می‌تواند ارزش ارز دیجیتال آن را در بازار همچنان افزایش دهد.

خرید ارز دیجیتال آوالانچ

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال پلکادات نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال پلکادات پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال آوالانچ اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال آوالانچ عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال آوالانچ از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید آوالانچ تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال آوالانچ

فرایند فروش ارز دیجیتال آوالانچ در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال آوالانچ امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.
temp.jpg

نحوه خرید آوالانچ از صرافی تبدیل

نحوه خرید ارز دیجیتال آوالانچ در صرافی تبدیل بسیار ساده است و شما می‌توانید به راحتی و بدون هیچ گونه چالشی برای خرید این رمز ارز از طریق پلتفرم صرافی تبدیل اقدام نمایید. در پلتفرم صرافی تبدیل دو روش خرید آسان و خرید در بازار حرفه‌ای در دسترس شما قرار دارد. در فرایند خرید آسان شما بعد از انتقال پول خود به حساب کاربری خود در صرافی تبدیل در کمتر از چند دقیقه می‌توانید پول خود را از تومان به ارز دیجیتال آوالانچ تبدیل کنید. در این فرآیند شما تنها کافی است که مقدار ارز دیجیتال مورد نظر برای خرید انتخاب کنید و بقیه مراحل توسط صرافی رتبه بهترین قیمت فروش در نظر گرفته شده توسط کاربران در داخل پلتفرم انجام خواهد پذیرفت.

همچنین شما می‌توانید با تبدیل پول خود از تومان به ارز دیجیتال تتر به عنوان رایج‌ترین استیبل کوین موجود در بازار، وارد بازار حرفه‌ای آوالانچ به تتر شده و از این طریق برای خرید این ارز دیجیتال اقدام نمایید. تفاوت این روش با روش قبلی در این است که در بازار حرفه‌ای تعیین قیمت خرید نیز به عهده خود خریدار خواهد بود و لازمه تکمیل شدن فرآیند خرید نیز تطابق قیمت در نظر گرفته شده با قیمت فروش یکی از فروشندگان در بازار است.

چگونه آوالانچ را نگهداری کنیم؟

روش‌های مختلفی برای نگهداری از ارز دیجیتال آوالانچ پیش روی شما قرار دارد که می‌توانید بنا به شرایط از هر کدام از این روش‌ها استفاده نمایید. در وهله اول باید یادآوری کنیم که پلتفرم تبدیل یکی از ایمن‌ترین انواع کیف پول را در اختیار شما برای نگهداری از تمام رمز ارزها قرار می‌دهد. از این رو شما می‌توانید برای نگهداری کاملاً مطمئن و ایمن از ارز دیجیتال آوالانچ از حساب خود در صرافی تبدیل استفاده کنید. از این گذشته امکان استفاده از انواع کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری ارز دیجیتال برای نگهداری از این رمز ارز نیز وجود دارد. برای این منظور بعد از اتمام فرآیند خرید آوالانچ تنها کافی است رمز ارز‌های خریداری شده را به کیف پول خود انتقال دهید.

انواع کیف پول آوالانچ

انواع کیف پول‌های مختلفی شرایط نگهداری از ارز دیجیتال آن را برای شما فراهم کرده‌اند که می‌توانید از این طریق با امنیت بالا از رمز ارز‌های خود نگهداری نمایید. از جمله مهمترین و رایج‌ترین کیف پول‌های مناسب برای نگهداری از این رمز ارز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

کیف پول آوالانچ والت که به صورت اختصاصی برای همین رمز ارز توسعه پیدا کرده است.

 • تراست ولت
 • متامسک
 • مث والت
 • کیف پول سخت افزاری لجر
 • کیف پول سخت افزاری ترزور

کارمزد خرید و فروش آوالانچ

معامله آوالانچ در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش آوالانچ در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال آوالانچ در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال آوالانچ مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

امکان خرید آسان و سریع آوالانچ را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار آوالانچ به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات آوالانچ را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
سرعت بالای تراکنش ها
برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
امکان برداشت ارز دیجیتال آوالانچ بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال آوالانچ در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال آوالانچ در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

سوالات متداول خرید آوالانچ

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید آوالانچ

آیا خرید آوالانچ بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز آوالانچ بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آینده آوالانچ چگونه است؟

ارز دیجیتال آوالانچ از آن دسته از رمز ارزهایی است که مسیر خود را از گذشته تاکنون به صورت پله به پله طی کرده و رشد آن به هیچ وجه حاصل از هیجان‌های خرید و فروش موجود در بازار ارز دیجیتال نبوده است. این مهم نشان می‌دهد که این رمز ارز در حال حاضر با ارزش واقعی خود در بازار در حال معامله است و هیچ خبری از حباب‌های رایج در برخی از رمز ارزها در شبکه این ارز دیجیتال وجود ندارد.

از کجا می‌توانیم آوالانچ (AVAX) بخریم؟

برای خرید پلکادات می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/AVAX_USDT) مراجعه نمایید. علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید در قسمت [خرید آسان آوالانچ](https://tabdeal.org/swap?from-symbol=irt&to-symbol=AVAX"خرید آسان آوالانچ") در صرافی تبدیل، در سریعترین زمان ممکن، به خرید و فروش آوالانچ بپردازید.

خرید سریع آوالانچ (AVAX) چطور امکان پذیر است؟

فرایند [خرید آسان ارز دیجیتال آوالانچ](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=avax&from-symbol=irt) یکی از خدماتی است که در صرافی تبدیل برای کاربران در دسترس قرار گرفته است. در این خدمات شما می‌توانید تنها با چند کلیک ساده و انتخاب مقدار رمز ارز آوالانچ برای خرید آن را در کمترین زمان ممکن خریداری نمایید. در این روش پلتفرم صرافی بهترین قیمت فروش در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان را به عنوان قیمت معامله شما در نظر می‌گیرد.

کارمزد خرید و فروش آوالانچ در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله آوالانچ در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش آوالانچ اقدام کنیم؟

با استفاده از خدمات صرافی تبدیل امکان خرید و فروش ارز دیجیتال آوالانچ در تمام ساعات شبانه روز و حتی در ایام تعطیل در دسترس شما قرار دارد و می‌توانید به راحتی برای این منظور اقدام کنید.

ارز دیجیتال آوالانچ چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال آوالانچ هم می‌توانید از انواع کیف پول اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

آیا خرید آوالانچ می‌تواند سودآور باشد؟

طبق پیش‌بینی ها و تحلیل‌های بسیاری از تحلیلگران حرفه‌ای بازار ارز دیجیتال در حال حاضر آوالانچ یکی از آینده دار‌ترین رمز ارز‌های تعریف شده در بازار است که خرید و نگهداری از آن می‌تواند در آینده سود قابل توجهی را برای کاربران به دنبال داشته باشد.

آیا می‌توان آوالانچ را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال آوالانچ از الگوریتم اثبات سهام برای تایید تراکنش‌ها استفاده می‌نماید که نشان از این دارد که این رمز ارز قابل استخراج نیست.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

خسرو ا

11 روز قبل

5

ایول ارزای وب3 و NFT هم گذاشتین! مرسی از پشتیبانی قویتون. قبلا می‌خواستم امتحانی 100تومان ترون بفروشم مطمئن شم واریز آنی تبدیل بی دردسر انجام میشه، فکر کنم 1 دقیقه هم نشد که نشست به حسابم.

خسرو ا

11 روز قبل

5

ایول ارزای وب3 و NFT هم گذاشتین! مرسی از پشتیبانی قویتون. قبلا می‌خواستم امتحانی 100تومان ترون بفروشم مطمئن شم واریز آنی تبدیل بی دردسر انجام میشه، فکر کنم 1 دقیقه هم نشد که نشست به حسابم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله