قیمت لحظه‌ای زیلیکا

قیمت زیلیکا را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

zilicon
ZIL
Zilliqa زیلیکا
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.61 %
0.02333
USDT
1,213.13667
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.02 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.61 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,224 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,180 تومان
می‌دهید
zilicon ZIL
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار زیلیکا

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت زیلیکا را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی زیلیکا (Zilliqa) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان زیلیکا را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن زیلیکا (Zilliqa) ZIL علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل زیلیکا خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج زیلیکا هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت زیلیکا می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی زیلیکا، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج زیلیکا سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش زیلیکا در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت زیلیکا را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت زیلیکا (Zilliqa) ZIL را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای زیلیکا را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت زیلیکا را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله