HIGHicon

قیمت و خرید های استریت - HIGH

خرید ارز دیجیتال های استریت Highstreet

خرید ارز دیجیتال های استریت (HIGH) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت های استریت به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز های استریت بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش های استریت اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز های استریت هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت های استریت به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 HIGH = 89,684 IRT

HIGHicon

های استریت

خرید آسان های استریت
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت های استریت

اطلاعات بازار های استریت

حجم ۲۴ ساعته (HIGH) 4,004.8096
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 6,128.1556
تغییرات ۱ روزه -0.85 %
قیمت آخرین معامله 1.5483 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، های استریت می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

HIGHicon

HIGH

های استریت

تومان --

HIGHicon

HIGH

های استریت

قیمت دلاری

1.5309 USDT

قیمت تومانی

تومان 89,790

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.845 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

با مفهوم کسب‌ درآمد از بازی یا Play-to-Earn آشنا هستید؟ مدتی است بازی‌هایی در فضای ارزهای دیجیتال معرفی‌ شده‌اند که فقط جنبه سرگرمی ندارند و یک گزینه برای سرمایه‌گذاری هستند. ارز دیجیتال HIGH توکن بومی شبکه Highstreet است. البته های استریت یک بازی نیست؛ بلکه به بهترین شکل از این علاقه جهانی استفاده کرده است. این شبکه پلی میان فعالان حوزه گیمینگ و سرگرمی و وب ۳ (Web3) ایجاد کرده است. در این فضا جدیدترین محصولات بازار سنتی و کریپتو در دنیای مجازی معرفی و عرضه می‌شوند.

های استریت به شما اجازه می‌دهد در بازی‌های کریپتویی مشارکت داشته باشید و درآمد کسب کنید. در این مقاله شما را با دو توکن بومی شبکه یعنی توکن HIGH و توکن Street آشنا می‌کنیم. پیش از خرید های استریت این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

های استریت(Highstreet) چیست؟

ارز های استریت

قبل از هرچیز نام این ارز جلب توجه می‌کند. در دنیای واقعی اگر به دنبال یک کالای خاص باشید خیابانی در بالای شهر مراجعه می‌کنید. های استریت (Highstreet) معادل همین خیابان در فضای مجازی است. های استریت یک پلتفرم متاورس و یک بازار ان اف تی(NFT) است که در زمینه ارائه بازی‌های کریپتو برای کسب درآمد فعالیت دارد.

ایده اولیه این پروژه از شاپیفای (Shopify) گرفته شده است. در شاپیفای هر فروشنده یک فروشگاه مخصوص به خود را ایجاد می‌کند و محصولات خود را به فروش می‌رساند.

های استریت به شرکت‌های شناخته‌شده‌ای که در زمینه بازی‌ و سرگرمی فعالیت دارند اجازه می‌دهد با استفاده از زیرساخت‌های موجود از تکنولوژی متاورس برای فروختن محصولات خود استفاده کنند. این محصولات در قالب ان اف تی در بازار های استریت معرفی و فروخته می‌شوند. های استریت برای تحقق این امر بازار معاملاتی را با سیستم کسب درآمد از بازی تلفیق کرده است.

در اوراق سفید (White Paper) این پروژه می‌خوانیم «برندها تجهیزات کافی برای ساختن بازی‌های تمام‌وکمال را در اختیار ندارند و های استریت نیز از این نیاز به عنوان فرصتی برای معرفی نسل جدیدی از فروش استفاده کرده است. برندهای جدید و برندهای شناخته‌شده می‌توانند در بازار Highstreet ویترینی برای معرفی محصول خود در متاورس و وب تری(Web3) ایجاد کنند. های استریت تجربه‌ای از بازی‌های ام‌ام‌اوآرپی‌جی (MMORPG) است و بخش عمده محصولات و آیتم‌های درون بازی در دنیای واقعی و از سوی برندهای واقعی تولید شده‌اند.»

بازی‌های ام‌ام‌اوآرپی‌جی (MMORPG) تلفیقی از سبک نقش‌آفرینی و بازی‌های خطی چندنفره هستند. در این نوع بازی شمار زیادی از بازیکنان در یک بازی با یکدیگر تعامل برقرار می‌کنند.

بازیکنان می‌توانند در متاورس های‌استریت مراحل بازی را تکمیل کرده و جایزه دریافت کنند. آنها همچنین می‌توانند در رویدادهای اجتماعی شرکت کنند و با دیگر بازیکنان آشنا شوند و از برندهای شناخته‌شده و نوظهور آیتم‌هایی را خریداری کنند که به عملکرد آنها در بازی کمک می‌کند.

تاریخچه پیدایش های استریت(Highstreet)

ارز دیجیتال Highstreet پس از تغییر ماهیت برند LumiereVR در سال 2015 از سوی تیم این پروژه معرفی شد. مؤسسان این دو پروژه یکسان هستند. نخستین‌بار ارز دیجیتال HIGH در سال 2021 به بازار معرفی شد.

شما برای خرید زمین‌های موجود در بازی به ارز دیجیتال های استریت یعنی HIGH نیاز دارید. با خرید زمین در بازی از تراکنش‌ها و فعالیت‌های اقتصادی که در منطقه ملک شما انجام می‌شود نیز سود می‌برید.

با رشد شبکه کاربران می‌توانند در خصوص مسائل منطقه خود اظهارنظر کنند. شما با در اختیار داشتن ارز Highstreet می‌توانید سهم به‌سزایی در حاکمیت شبکه داشته باشید. در واقع برنامه اصلی این است که مدیریت و حاکمیت بازی به‌تدریج از تیم توسعه به بازیکنان و دارندگان ارز دیجیتال HIGH تغییر کند. این فرایند به‌کندی انجام می‌شود و برای ایجاد یک بازی بی‌نقص و تکمیل سازوکارها باید بازی به صورت متمرکز راه‌اندازی شده و به‌تدریج به سمت غیرمتمرکز شدن گام بردارد. اما با در اختیار داشتن توکن HIGH شما به‌زودی نقش مهمی در مدیریت این بازی خواهید داشت. ازآنجایی‌که برای خرید زمین در بازی به ارز HIGH نیاز دارید، در بسیاری از موارد باید این ارز را از بازارهای جهانی خریداری کنید یا توکن‌های Street خود را با HIGH معاوضه کنید.

های استریت(Highstreet) چگونه معروف و محبوب شد؟

خرید HIGH

بازی‌های کریپتویی به‌خودی‌خود نوآوری خلاقانه‌ای به شمار می‌رفتند. گیمرها و تمام کسانی که بازار مالی را به‌دقت زیر نظر دارند به‌خوبی می‌دانند که فرصت بازی و کسب درآمد از آن دسته فرصت‌هایی است که به‌سرعت توجه نسل جوان را به خود جلب می‌کند و این یعنی ایجاد بازاری جدید برای فروش محصولات مرتبط با بازی.

های استریت با معرفی یک بازار ان اف تی و بازی های استریت بهترین فضای ممکن را برای آن دسته از تولیدکنندگانی که به اهمیت NFTها پی برده‌اند مهیا کرد. فروش محصول در بازی‌های کریپتویی و در فضای متاورس را می‌توان گونه جدیدی از شغل‌های وب3به شمار آورد. این پروژه خیلی زود توجه سرمایه‌گذاران متاورسی را به خود جلب کرد. کاربران و گیمرهایی که به دنبال حضور و استفاده از فضای متاورس های استریت هستند نیز با خرید لباس‌های آخرین‌مدل، آواتارهای خود را برای حضور در رویدادهای اجتماعی مجازی آماده می‌کنند. در همین حین فروش عینک‌های VR با فناوری HTC برای حضور باکیفیت در دنیای مجازی های استریت نیز افزایش پیدا کرده است. متاورس مفهومی جذاب برای نسل جدید است که به‌زودی در تمام بخش‌‌های بازارهای مالی و غیرمالی ریشه می‌دواند.

هدف از خلق های استریت(Highstreet)

هدف از خلق های استریت به عنوان یک بازی MMORPG، محوکردن مرز میان دنیای مجازی و دنیای واقعی بوده است. تمام آیتم‌هایی که در بازی خرید و فروش می‌شوند در واقع توکن ERC-721 یا ان اف تی هستند. البته محصولات موجود در بازار های‌استریت در دو دسته واقعی و مجازی جای می‌گیرند. کاربر با خرید کالاهای مجازی می‌تواند از آنها در فضای متاورس استفاده کند؛ اما اگر کاربر یک ان اف تی را خریداری کند در دنیای واقعی نیز به آن آیتم دست پیدا می‌کند.

های استریت یک متاورس غیرمتمرکز یا بازی MMORPG است. با وجود افزایش محبوبیت بازی‌های ویدیویی و رونق صنعت سرگرمی‌های جمعی، کاربران جوان بیشتری به متاورس روی می‌آورند. در چنین فضایی حتی ظاهر کاربران در فضای متاورس نیز می‌تواند فرصتی برای درآمدزایی باشد. تولیدکنندگان می‌توانند با ارائه ان اف تی‌هایی که برای لباس بازیکنان در بازی بازار مشتریان خود را افزایش دهند و قدم به بازار جدیدی بگذارند. در حال حاضر های استریت با برندهای محدودی در این حوزه همکاری دارد؛ اما باتوجه‌به محبوبیت این بازار، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های شناخته‌شده بسیاری به استفاده از زیرساخت‌های های استریت روی می‌آورند.

ارزش های استریت چگونه تعیین می‌شود؟

برندهایی که در فضای سنتی فعالیت دارند و همین‌طور برندهایی که در حوزه کریپتو فعال هستند می‌توانند از پرتال متاورس های استریت برای فروش محصولات خود استفاده کنند. هدف اصلی این پروژه از همان روز اول ایجاد امکان همکاری متقابل بوده است. تا به این لحظه بازارهایی مانند بایننس (Binance) و بلاک چین‌هایی مانند AAVX محصولات خود از قبیل Everyrealm و Animoca را در این بازار معرفی کرده‌اند. این شرکت‌ها با ایجاد یک لایه جدید به نام متاورس به عنوان خدمت یا Metaverse as a service با های استریت وارد رابطه متقابل شده‌اند.

در کنار این شرکت‌ها برندهایی مانند بالنسیاگا (Balenciaga) که یک کارخانه مد اسپانیایی است و همین‌طور ال وی ام اچ (LVMH) که یک شرکت چند ملیتی مد و اکسسوری است نیز از این فرصت جدید برای معرفی کالاهای خود در یک بازار جدید استقبال کرده‌اند. با وجود افزایش آگاهی عمومی در خصوص ان اف تی‌ها روزبه‌روز بر تعداد شرکت‌ها، برندها و تولیدکنندگانی که در پی یک بازار جدید، سر از متاورس در می‌آورند بیشتر می‌شود.

آدیداس (Adidas) با معرفی طرح میمون کسل (Bored Ape) و فروشگاه معروف هاروی نیکولز (Harvey Nichols) با معرفی ان اف تی مخصوص به خود از بازار متاورس و وب 3 به سود خود استفاده کرده‌اند. پر واضح است که فروش و تجارت در دنیای آینده دیگر محدود به فضای واقعی نیست، چرا که مشتریان بازارهای فیزیکی را به قصد خرید از فروشگاه‌های متاورسی ترک کرده‌اند. اما برندهای شناخته‌شده و نوپا تجهیزات و امکانات لازم برای ساخت بازی‌هایی که در مقیاس بزرگ اجرا شود را در اختیار ندارند. ازاین‌رو های استریت بهترین گزینه برای بازارهایی است که به دنبال فرصتی برای معرفی محصولات خود هستند. در این شرایط روزبه‌روز بر میزان تقاضا برای های استریت افزوده و ارزش این پلتفرم و توکن‌های آن نیز افزایش پیدا می‌کند. ارزش کل بازار های استریت در ماه ژوئن ۲۰۲۳ برابر با ۴۶ میلیون دلار برآورد شده است.

قابلیت ها و مزایای های استریت(Highstreet)

معامله HIGH

شرکت‌ها و تولیدکنندگان می‌توانند یکی از زمین‌های شش‌ضلعی موجود در بازی های استریت را اجاره کرده و سازه‌های مرتبط با بازی را برای فروش کالاهای خود بنا کنند. آنها می‌توانند در این زمین‌های متاورسی فروشگاه، خانه، کلاب و غیره را ایجاد کنند. کاربران یا بازیکنان نیز در عرضه اولیه خانه یا IHO (Initial Home Offerings) ملک موردنظر خود را در متاورس خریداری می‌کنند.

بازیکنان کاملاً با فضای مجازی ارتباط می‌گیرند و با استفاده از عینک‌های پیشرفته واقعیت مجازی یا VR در این فضا بازی می‌کنند. این پلتفرم برای تکمیل تکنولوژی VR از دانش و حمایت کمپانی HTC نیز بهره‌مند شده است.

نکته جالب‌توجه در مورد توکن های استریت، مدل دو توکنی این پلتفرم است. توکن یا ارز دیجیتال STREET در کنار ارز دیجیتال HIGH در این پلتفرم به کار گرفته می‌شوند. این توکن‌ها پول‌هایی هستند که در جهان بازی های استریت کاربرد دارند. به‌این‌ترتیب کاربران و بازیکنان نگرانی از بابت تورم ندارند.

توکن Street توکنی است که برای انجام تراکنش‌های داخل بازی استفاده می‌شود. به‌عنوان‌مثال شما برای خرید کاراکترهایی که از سوی برندها معرفی شده‌اند، خرید از دیگر بازیکنان و خرید دیگر آیتم‌های بازی به ارز دیجیتال Street نیاز دارید. کارایی توکن Street شبیه به توکن SLP در بازیAxie Infinityاست.

خرید ارز دیجیتال HIGH نیز به شما اجازه می‌دهد از بازاری که اقلام بسیار محدودی را به فروش می‌رساند خرید کنید. از سوی دیگر شما می‌توانید با استیک کردن HIGH در استخر سهمی از کارمزد تراکنش‌های شبکه داشته باشید.

بنیانگذاران ارز دیجیتال HIGH چه کسانی هستند؟

سازندگان های استریت با ایجاد این پلتفرم به شرکت‌های فعال در زمینه تولید لباس‌های روزمره و مد روز اجازه می‌دهند که با استفاده از ارز دیجیتال HIGH و همین‌طور توکن Street بدون کمترین زحمتی بازار مجازی خود را در فضای متاورس های استریت باز کنند. توکن Highstreet به عنوان یک نوع بازی و با الهام از برخی از بازی‌های محبوب مانند Maplestory و Avatar the Last Airbende ساخته شد. تیم تولیدکننده ارز دیجیتال Highstreet در یک چیز با یکدیگر تفاهم دارند، همه آنها گیمرهای جان‌سختی هستند که ۶ سال برای رسیدن به ایده نهایی زحمت کشیده‌اند.

مؤسسان های استریت، تراویس وو (Travis Wu) و جنی گو (Jenny Guo) نام دارند. تیم اصلی فعالیت خود را از شرکت واقعیت مجازی LumiereVR آغاز کرد. شرکت Sundance Festival که در زمینه هنر و تکنولوژی فعالیت دارد در کنار این تیم حضور داشته است. رابط کاربری بازی همواره از سوی گروهی از تحلیل‌گران به نام Retinad Realite Virtulle بازبینی و بهینه‌سازی می‌شود. در کنار این تیم ده‌ها مشاور و حامی مالی نیز در پشت‌صحنه فعالیت دارند. تیم های استریت با یک هدف واحد، یعنی ماجراجویی در متاورس گرد هم آمده و شاهکاری را خلق کرده‌اند.

امنیت شبکه های استریت چگونه است؟

اصالت تک‌تک کالاهایی که در های استریت فروخته می‌شوند تأیید شده است. فرایند تأیید هویت سازنده در این پلتفرم تنها کالاهایی را مجاز به خرید و فروش معرفی می‌کند که از سوی فروشندگان تأیید شده ارائه می‌شوند.

در شبکه های استریت از عملیات‌ ریاضی برای ایجاد رابطه میان قیمت کالا و میزان موجودی آن استفاده می‌شود. به‌این‌ترتیب بر اساس میزان موجودی کالا قیمت در لحظه به کاربر نمایش داده می‌شود.

توکن HIGH ارز دیجیتالی مبتنی بر اتریوم است و از پروتکل ERC20 تبعیت می‌کند. از این رو امنیت این شبکه به امنیت شبکه اتریوم گره خورده است. یکی از دلایل استقبال برنامه‌های غیرمتمرکز یا Dappها از زیرساخت‌های اتریوم، امنیت این شبکه است که به وسیله صدها نود فعال تامین می‌شود.

چه تعداد توکن های استریت در گردش است؟

بازی ارز دیجیتال های استریت
موجودی ارز HIGH 100 میلیون توکن است. ارز دیجیتال HIGH در رتبه 161 ام فهرست کوین مارکت کپ قرار دارد. در مجموعه ۱۰۴۴۷ ارز دیجیتال در این سایت درج شده‌اند. این اطلاعات مربوط به ماه ژوئن ۲۰۲۳ است. تا به امروز 36،727،753 ارز دیجیتال HIGH وارد بازار شده است. بالاترین قیمت ثبت شده برای ارز دیجیتال HIGH ۱۴٫۱۶ دلار در ۲۷ دسامبر ۲۰۲۱ بوده است. در حاضر معاملات روزانه این ارز برابر با ۱۱ میلیون دلار است.

خرید ارز دیجیتال های استریت

برای خرید ارز دیجیتال های استریت می‌توانید به بازارهای غیرمتمرکز و متمرکز سراسر دنیا مراجعه کنید. البته شما برای این کار باید یک IP آدرس ثابت داشته باشید. چراکه بسیاری از این صرافی به کاربران ایرانی خدمات نمی‌دهند و با شناسایی کاربر ایرانی حساب او را مسدود می‌کنند. مسئله شخصی نیست، دلیل این امر تحریم‌های علیه ایران است. برای جلوگیری از این تجربه ناخوشایند بهتر است خرید ارز دیجیتال Highstreet را در بازارهای داخلی انجام دهید.

در صرافی تبدیل شما در کنار ارز دیجیتال HIGH به بیش از 270 ارز دیجیتال دیگر نیز دسترسی دارید. این صرافی خدمات سطح بلایی مانند معاملات تعهدی، اسپات و تحلیل‌های تکنیکال ارزشمندی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به این ترتیب مبتدی باشید یا حرفه‌ای به بازاری دسترسی دارید که تمام امکانات موردنیاز شما را در اختیارتان قرار می‌دهد. ازاین‌گذشته شما‌ می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال Highstreet ازاپلیکیشن صرافی تبدیل نیز اضافه کنید. تبدیل بی‌شک یکی از مجهزترین و بزرگترین صرافی‌های داخلی است که فرصت‌های معاملاتی درخشانی را در اختیار شما می‌گذارد.

فروش ارز دیجیتال های استریت

برای فروش ارز دیجیتال های استریت نیز درست مانند خرید ارز دیجیتال های می‌توانید به صرافی‌های معتبر خارجی مراجعه کنید. اما اگر در بازار ارزهای دیجیتال کم‌تجربه هستید یا نمی‌دانید چطور باید آی پی آدرس خود را روی یک کشور خارجی ثابت نگه‌دارید بهتر است قید این کار را بزنید و دارایی خود را به خطر نیندازید. فروش دارایی در صرافی‌های خارجی حتی برای معامله‌گران باتجربه نیز با ریسک بالایی همراه است. مدیریت ریسک در کریپتو به‌خودی‌خود کار دشواری است، بهتر است با معامله در یک صرافی نامطمئن ریسک معاملات را در بازار جوان کریپتو دوچندان نکنید.

شما می‌توانید برای فروش ارز دیجیتال HIGH به صرافی تبدیل مراجعه کنید و این ارز را با یکی از بیش از ۲۷۰ ارز موجود در این صرافی معاوضه کنید یا در ازای فروش آن تتر و تومان دریافت کنید.

برای این منظور نیز می‌توانید با دانلود و نصب اپ تبدیل در سریع‌ترین زمان ممکن ارز HIGH را به سبد خرید خود اضافه کنید. ازاین‌گذشته شما می‌توانید ارز خریداری شده را بلافاصله به کیف پول شخصی خود انتقال دهید. البته سرعت انتقال به شبکه انتقال بستگی دارد.

نحوه خرید های استریت از صرافی تبدیل

خرید های استریت

برای خرید ارز دیجیتال های استریت از صرافی تبدیل می‌توانید به نسخه تحت وب صرافی مراجعه کنید یا اپلیکیشن تبدیل را نصب کنید. به یاد داشته باشید که اپ تبدیل تنها برای نسخه اندروید ارائه شده است؛ بنابراین اگر کاربر آیفون هستید باید از نسخه تحت وب صرافی استفاده کنید. از سوی دیگر صرافی به صورت کاملاً ریسپانسیو طراحی شده است به این معنا که حتی اگر با استفاده از مرورگر گوشی تلفن همراه خود وارد نسخه تحت وب شوید نیز مشکلی در بررسی سایت و مشاهده اطلاعات ندارید. سایت با درنظرگرفتن نوع دستگاهی که برای ورود در نظر گرفته‌اید تغییر اندازه می‌دهد و کاملاً قابل‌استفاده خواهد بود.

بعد از ورود به صرافی باید نسبت به ثبت‌نام و احراز هویت اقدام کنید. اگر قبلاً در تبدیل ثبت‌نام کرده‌اید در این مرحله باید وارد داشبورد خود شوید. سپس می‌توانید برای خرید ارز HIGH بازار تومانی یا تتری را انتخاب کنید. برای خرید ارز دیجیتال های استریت در بازار تتری باید حساب خود را با تتر شارژ کنید و برای خرید این ارز با تومان نیز باید حساب خود را با تومان شارژ کنید.

در ادامه باید نوع معامله را انتخاب کنید. آیا به دنبال انجام معامله اسپات با تعیین قیمت هستید یا می‌خواهید از اهرم یا لوریج صرافی تبدیل استفاده کنید؟ اگر قصد دارید با تعیین قیمت معامله کنید باید حساب اسپات خود را با تتر یا تومان شارژ کنید و برای استفاده از اهرم معاملاتی صرافی تبدیل نیز باید حساب تعهدی خود را شارژ کنید. اگر تازه‌کار هستید بهتر است معامله در بازار تعهدی را به بعد موکول کنید. چرا که در این بازار سود و ضرر شما چندین برابر می‌شود. معامله‌گران حرفه‌ای با استفاده از لوریج بازار تعهدی سود خود را چندین برابر می‌کنند؛ اما اگر تجربه کافی نداشته باشید ضرر شما نیز چندین برابر می‌شود.

شما همچنین می‌توانید با استفاده از گزینه «خرید آسان» معامله را به ساده‌ترین شکل ممکن نهایی کنید. با استفاده از این گزینه کافی است مقدار ارز دیجیتال HIGH یا بودجه‌ای که برای خرید این ارز در نظر گرفته‌اید را وارد کنید. در ادامه موتور معاملاتی صرافی تبدیل بهترین سفارش را برای تکمیل معامله شما پیشنهاد می‌کند. این گزینه برای معامله در حجم بالا و همین‌طور برای معامله‌گران تازه‌کار گزینه بسیار مناسبی است.

روش نگهداری های استریت

شما برای نگهداری از ارز دیجیتال HIGH به یک کیف پول نیاز دارید. شما می‌توانید یک کیف پول سرد یا گرم را برای نگهداری دارایی خود انتخاب کنید.

البته نوع استراتژی معاملاتی و شخصیت شما نیز در انتخاب والت یا کیف پول الکترونیکی تأثیرگذار است. به‌عنوان‌مثال اگر معامله‌گر صبوری هستید و قصد دارید ارز دیجیتال HIGH را برای مدت طولانی نگهداری کنید بهتر است به سراغ کیف پول‌های سرد بروید که البته گران‌تر از نمونه‌های گرم هستند؛ اما ازآنجایی‌که به اینترنت متصل نیستند امنیت بالاتری دارند.

از طرفی اگر معامله‌گر روزانه هستید و در طول روز معاملات بسیاری را ایجاد می‌کنید و می‌بندید، بهتر است از یک کیف پول آنلاین استفاده کنید. کیف پول‌های گرم به اینترنت متصل هستند و باعث می‌شوند سریع‌تر وارد معامله شوید.

از سوی دیگر بهترین راه برای تسریع معاملات استفاده از کیف پول امن صرافی تبدیل است. به این شکل دیگر نیاز به انتقال دارایی از کیف پول شخصی به صرافی تبدیل و اتلاف زمان نیست. شما می‌توانید بلافاصله ارز دیجیتال HIGH را با دیگر ارزها معاوضه یا به فروش برسانید. باتوجه‌به اینکه بازار ارز دیجیتال بازار بسیار جوانی است، میزان نوسان در این بازار بسیار زیاد است و ممکن است ظرف چند دقیقه تغییرات قیمتی فاحشی در بازار ثبت شود. در این حالت بهترین استراتژِی نگهداری دارایی در صرافی است تا همواره در یک‌قدمی بازار باشید. برای اطلاع از آخرین تغییرات اپلیکیشن تبدیل را نصب کنید تا در هر لحظه قادر به بررسی وضعیت بازار و دارایی‌های خود باشید.

انواع کیف پول های استریت

خرید HighStreet

ارز دیجیتال های استریت یک ارز20 ERC است که روی شبکه اتریوم راه‌اندازی شده است. ازاین‌رو شما می‌توانید از تمام کیف پول‌های سازگار با شبکه اتریوم و پروتکل ERC20 برای نگهداری این ارز استفاده کنید. برخی از شناخته‌شده‌ترین والت‌های سازگار با اتریوم ازاین‌قرار هستند:

 • تراست والت (Trust Wallet)
 • متامسک (MetaMask)
 • لجر (Ledger)
 • اتمیک والت (Atomic Wallet)

برای آشنایی با انواع کیف پول‌ها در بازار ارزهای دیجیتال حتماً این متن را مطالعه کنید.

کارمزد خرید و فروش های استریت

معامله های استریت در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش HIGH در صرافی تبدیل

معامله های استریت

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، باید برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

 • داشتن بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی
 • امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • انتقال داخلی تبدیل
 • صفحه سود و زیان: کاربران می‌توانند تغییرات ارزش دارایی خود را به صورت کلی یا جزئی، ظرف ۷ روز یا ۳۰ روز اخیر از طریق این پنل بررسی کنند.
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌های سرد
 • احراز هویت سریع کاربران
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • پشتیبانی از سیستم‌های تأیید اعتبار
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • ارائه کیف پول اختصاصی برای کاربران
 • امکان مبادلة دو ارز دیجیتال (swap)
 • استفاده از اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۱۲ بانک (ملت - ملی - آینده - سامان - اقتصاد نوین - شهر - صادرات - تجارت - پاسارگاد - پارسیان - کارآفرین - خاورمیانه)
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید های استریت بدون احراز هویت ممکن است؟

ممکن است هنگام جستجو برای پیداکردن ارز دیجیتال HIGH با صرافی‌هایی مواجه شوید که امکان خرید و فروش بدون احراز هویت را مسیر کرده باشند. در نظر داشته باشید که فرایند احراز هویت پروسه‌ای برای امنیت حساب مالی شما در نزد صرافی است.

یکی از معیارهایی که امنیت یک صرافی را تعیین می‌کند همین مسئله احراز هویت است. دلیل این امر هم واضح است زمانی که صرافی هویت کاربران را تأیید می‌کند از ورود کاربران مشکوک جلوگیری می‌شود. به‌این‌ترتیب احتمال سرقت دارایی دیجیتال کاربران صرافی و همین‌طور حملات سایبری به حداقل می‌رسد. به عنوان یک معامله‌گر هوشمند از معامله در صرافی‌هایی که بدون احراز هویت به شما اجازه خرید و فروش های استریت را می‌دهند خودداری کنید.

از سوی دیگر پروسه احراز هویت در صرافی تبدیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. کافی است مدارک موردنیاز را در اختیار داشته و اطلاعات را وارد سامانه کنید. در ادامه در کمتر از ۲۴ ساعت حساب معاملاتی شما در اختیارتان گذاشته می‌شود. در طول این مدت نیز می‌توانید با پشتیبانی برخط تبدیل در تماس باشید. کارشناسان تبدیل به محض دریافت پیام پاسخگو هستند و شما را در جریان روند تأیید اطلاعات هویتی‌تان قرار می‌دهند.

آینده های استریت چگونه است؟

معامله Highstreet

آینده یک ارز دیجیتال را میزان عرضه و تقاضا و همین‌طور اهداف بلندمدت پروژه تعیین می‌کنند. های استریت با هدف ایجاد فرصتی برای گیمرها و فعالان ارزهای دیجیتال یک بازی بی‌نقص را با امکان درآمدزایی ایجاد کرده است.

از سوی دیگر این پلتفرم شرکت‌های شناخته‌شده‌ای مانند آدیداس را با فرصت استفاده از قابلیت‌های متاورس و ان اف تی آَشنا کرده است. به‌این‌ترتیب گیمرها می‌توانند با خرید ان اف تی محصولات آدیداس در دنیای واقعی کفش این برند را بپوشند و در دنیای مجازی نیز از این محصول برای آواتار خود استفاده کنند. به‌این‌ترتیب خرید لباس مجازی برای آواتار مجازی، فرصتی برای فروش محصولات برندهای نوپا و شناخته‌شده ایجاد کرده است. اگر چه تا این لحظه برندهای زیادی از این قابلیت استفاده نکرده‌اند؛ اما زیرساخت‌های ارزشمندی در های استریت ایجاد شده است که به توجهات را به خود جلب خواهد کرد. شما می‌تواند بخشی از سبد سرمایه خود را به سرمایه‌گذاری در این ارز اختصاص دهید.

منابع:

highstreetit.com

highstreet.market

bnbsmartchain.com

coinmarketcap.com

academy.binance.com

currency.com

news.coincu.com

سوالات متداول خرید های استریت

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید های استریت

از کجا می‌توانیم های استریت (HIGH) بخریم؟

برای خرید های استریت می‌توانید به صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز موجود در بازار مراجعه کنید. اما فراموش نکنید که شما یک کاربر ایرانی هستید و در بسیاری از این صرافی خدماتی به شما ارائه نمی‌شود. حتی اگر قادر باشید خود را به عنوان یک غیرایرانی به صرافی معرفی کنید نیز خطر مسدودشدن دارایی شما را تهدید می‌کند. بهتر است برای به‌حداقل‌رساندن ریسک، برای خرید این ارز دیجیتال و بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال دیگر به صرافی تبدیل مراجعه کنید.

خرید سریع های استریت (HIGH) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع های استریت از گزینه «خرید آسان» استفاده کنید. این گزینه در داشبورد شما در تبدیل موجود است. در این حالت نیازی به تعیین قیمت وجود ندارد. کافی است حجم های استریت یا بودجه‌ای که برای خرید این ارز در نظر گرفته‌اید را وارد کنید. در ادامه موتور معاملاتی تبدیل بهترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌کند.

کارمزد خرید و فروش های استریت (HIGH) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله های استریت در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت های استریت را پیش بینی کنیم؟

پیش‌بینی بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال کار بسیار دشواری است. بهترین کاری که به عنوان معامله‌گر می‌توانید انجام دهید این است که روند قیمت‌ها را در بازار زیر نظر داشته باشید. اخبار مرتبط با های استریت را دنبال کنید تا بتوانید روندهای بعدی را پیش‌بینی کنید. برای استفاده از تحلیل‌های تیم تحلیل صرافی تبدیل نیز می‌توانید به عضویت کانال تلگرامی الگوریتم تبدیل https://t.me/algotahlil درآیید.

ارز دیجیتال های استریت (HIGH) چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری این ارز دیجیتال به کیف پولی نیاز دارید که با پروتکل ERC20 سازگار باشد. این پروتکل مختص شبکه اتریوم است؛ بنابراین تمام کیف پول‌های مناسب برای اتریوم برای نگهداری ارز دیجیتال های استریت نیز مناسب هستند. اتمیک والت، تراست والت و متامسک تنها چند نمونه از والت‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال HIGH هستند.

آیا خرید های استریت (HIGH) می‌تواند سودآور باشد؟

برای اینکه بگوییم آیا این ارز به درد سرمایه‌گذاری می‌خورد یا نه باید نگاهی داشته باشیم به دورنما و اهداف این پروژه. های استریت تنها یک بازی کریپتویی نیست. این پروژه فرصت درخشانی برای سرمایه‌گذاری را در اختیار شرکت‌ها و تولیدکنندگان گذشته است. تولیدکنندگان مد و پوشاک اکنون می‌توانند با تولید ان اف تی‌های مخصوص به محصولات خود کالای واقعی خود را در فضای وب تری و دنیای واقعی به فروش برسانند. این یعنی دسترسی به جامعه بزرگ‌تری از مشتریان، آن هم مشتریانی از نسل جدید که شیفته فضای متاورس و وب تری هستند؛ بنابراین می‌توان گفت که سرمایه‌گذاری روی این ارز ایده خوبی است. فراموش نکنید که همیشه تنها به اندازه‌ای در یک ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید که با ازدست‌رفتن تمام یا بخشی از سرمایه، خسارت غیر قابل جبرانی را متحمل نشوید.

آیا می‌توان های استریت (HIGH) را استخراج کرد؟

خیر شما می‌توانید با انجام بازی های استریت توکن STREET را به دست آورده و با توکن HIGH معاوضه کنید. همچنین می‌توانید این ارز از بازارهای معاملاتی خریداری کنید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

محمد غ

22 روز قبل

5

سلام من تا 2.5 رو صد درصدی می‌دونم میاد بالا ، و تا 2.9 رو 90 درصد پیش بینی میکنم میاد بالا

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله