stxicon

خرید و فروش استکس

STX /  Stacks
IRTicon تومان
STXicon استکس
خرید آسان  استکس
حجم ۲۴ ساعته (STX) 48,535.70
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 29,470.39
تغییرات ۱ روزه +1.64 %
قیمت آخرین معامله 0.6113 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.6149 $
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.5986 $

stx1.jpg

ارز دیجیتال استکس (Stacks) یک ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه بلاکچین که قابلیت‌های بسیار خاصی دارد و البته با اهداف کاملاً مشخص توسعه پیدا کرده است و توانست خود را تبدیل به یکی از رمز ارزهای موجود در بازار نماید. جالب است بدانید که تعداد کاربران فعال در شبکه ارز دیجیتال استکس فوق‌العاده گسترده شده است. اما چه کاربرد‌ها و اهدافی در شبکه ارز دیجیتال استکس باعث ایجاد محبوبیت آن شده و آیا این ارز دیجیتال برای طولانی‌مدت مناسب سرمایه‌گذاری است یا خیر؟

در این مقاله سعی می‌کنیم تا به صورت کامل و جامع شرایط سرمایه‌گذاری بر روی ارز دیجیتال استکس را مورد بررسی قرار داده و نکات لازم در این مورد را با شما در میان می‌گذاریم. در انتهای این مقاله شما می‌توانید بهترین تصمیم برای خرید ارز دیجیتال استکس را اتخاذ کنید تا یک سرمایه‌گذاری مطمئن را برای خود رقم بزنید.

استکس (Stacks) چیست؟

نسخه دوم ارز دیجیتال استکس در اصل همان نسخه ری برند شده و ارتقاءیافته بلاک‌استک Blockstackاست که به حل مشکلات کاربردی بودن و مقیاس‌پذیری که بر شبکه بیت‌کوین تأثیر منفی می‌گذارد، می‌پردازد. این یک بلاکچین لایه 1 است که قصد دارد به کاربرد غیرمستقیم از قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز یا همان دی‌اپس بر روی شبکه بیت‌کوین کمک کند.

برای رسیدن به این هدف، تیم استکس مکانیزم اجماع جدید و منحصربه‌فردی را ایجاد کرد که آن را اثبات انتقال پاکس نامیده‌اند که بلاکچین‌های بیت‌کوین و استکس را به هم وصل می‌کند. در این سیستم، بلاکچین استکس حاوی قراردادهای هوشمند است، در حالی که لایه بیت کوین به عنوان لایه نهایی و امنیتی عمل می‌کند.

با این نوع ساختمان شبکه، تراکنش‌های بلاکچین استکس می‌توانند مستقل از بلاک‌چین بیت‌کوین مقیاس‌پذیری و رشد داشته باشند. بلاکچین بیت‌کوین فقط برای امنیت و نهایی کردن مورد نیاز است. البته این بدان معناست که هزاران تراکنش در بلاکچین استکس تنها به یک هش روی بلاکچین بیت‌کوین تبدیل می‌شود. در هر باری که یک بلوک در بیت‌کوین ایجاد می‌شود، این تراکنش‌های استکس به صورت خودکار بر روی بیت‌کوین تسویه می‌شوند. علاوه بر این، استکس مفهوم جدیدی از میکروبلاک‌ها را معرفی کرده که تایید را در چند ثانیه انجام می‌دهد.

تاریخچه پیدایش استکس

تاریخچه این پروژه از سال 2013 آغاز می‌شود. در آن سال مونیب علی Muneeb Aliو ریان شیRyan Sheaبلاک استک را تاسیس کردند. در واقع هدف اصلی این شرکت حل مشکلات اساسی اپلیکیشن‌های وب و موبایل امروزی بود. در تابستان سال 2014، مونیب و ریان پیشنهاد خود را به YCombinatorارائه کردند.

در نتیجه اولین سرمایه‌گذاری‌ها و کار بر روی فناوری بلاکچین، در سال 2017 اولین نسخه بلاک استک راه‌اندازی شد که دارای یک مرورگر و یک سیستم ذخیره‌سازی توزیع است.

استکس چگونه معروف و محبوب شد؟

اول اینکه این ارز دیجیتال و شبکه بلاکچین آن توسط مدیران وارد بازار شده و شاهد پشتیبانی‌های کامل از آن مجموعه در صرافی‌ها هستیم که زمینه‌ساز محبوبیت هر چه بیشتر آن را فراهم نموده است. از این گذشته پلتفرم ارز دیجیتال استکس به‌گونه‌ای توسعه پیدا کرده که گزینه بسیار مناسبی برای نوسان‌گیری و سرمایه‌گذاری توسط کاربران است. انجام روش‌های انفجاری قیمتی باعث شده تا بسیاری از کاربران علاقه بسیار زیادی به سرمایه‌گذاری بر روی این ارز دیجیتال پیدا کنند و ‌بخش قابل‌توجهی از سرمایه‌های خود را به سمت آن هدایت نمایند.

هدف از خلق استکس

ارز دیجیتال استکس (Stacks) به دنبال این است که نقاط قوت بیت‌کوین را، بدون احتیاج به فورک یا تغییر بلاک چین اصلی، با قابلیت‌های اضافی توسعه بدهد. برای انجام این کار، از اتصال مستقیم به بلاکچین بیت‌کوین از طریق سازوکار اجماع اثبات انتقال (PoX) استفاده می‌کند. علاوه بر این، این مدل دارندگان توکن می‌توانند با ذخیره توکن‌های STXبه ‌عنوان پاداش بیت کوین رایگان دریافت کنند.

پروژه ارز دیجیتال Stacksزبان برنامه‌نویسی قرارداد هوشمند جدیدی به نام کلاریتی را معرفی می‌کند که به لطف سینتکس بدون ابهام آن، به صورت ایمن و با کاربری ساده و آسان طراحی ‌شده است. از این زبان برنامه‌نویسی قرارداد هوشمند محور، برای توسعه بلاکچین الگوراند هم استفاده می‌شود.

پشتوانه استکس چیست؟

برای رمز ارزهایی مانند استکس معمولاً نمی‌توان پشتوانه فیزیکی مشخصی تعریف کرد و این رمز ارز بنا به شرایط عرضه و تقاضا در بازار تحت تاثیر نوسانات قیمتی قرار می‌گیرد. برای ارز دیجیتال استکس اما می‌توانیم پشتوانه‌های فوق‌العاده‌ای را تعریف کنیم که سرمایه‌گذاری بر روی این ارز دیجیتال را به مراتب جذاب‌تر از رقبای آن می‌کند.

ارزش استکس چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال استکس در بازار با توجه به مکانیزم عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. به این معنی که اگر میزان عرضه این رمز ارز ثابت باقی بماند و در عین حال با افزایش تقاضا برای آن روبرو شویم، شاهد افزایش قیمت و ارزش استکس خواهیم بود. اگر شرایط برعکس باشد و میزان تقاضا برای خرید استکس ثابت باقی بماند و در عین حال میزان عرضه و فروش بیشتر شود، ارزش استکس در بازار با افت روبه‌رو می‌شود. عوامل مختلفی در این قیمت‌گذاری دخیل‌اند، مانند شرایط بازار ارز دیجیتال و همچنین نحوه توسعه این رمز ارز.

قابلیت‌ها و مزایای رمز ارز استکس

قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار زیادی را برای ارز دیجیتال استکس و شبکه آن می‌توان تعریف کرد. همین قابلیت‌ها و مزیت‌ها دلیل اصلی جذابیت این ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری نیز شده‌اند. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این ارز دیجیتال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شبکه بلاک چین این رمز ارز به صورت متن‌باز توسعه پیدا کرده تا سایر توسعه‌دهندگان نیز بتوانند باک‌های شبکه آن را شناسایی کنند و در بالا بردن امنیت آن نقش ایفا کنند.
 • یک محیط کاملا کاربرپسند و ساده از دیگر مزیت‌ها و ویژگی‌های پلتفرم استکس است.
 • امکان توسعه توکن‌های سفارشی را می‌توانیم یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های شبکه‌ای ارز دیجیتال تعریف کنیم که البته نیاز به پرداخت کارمزد‌های قابل توجهی نیز ندارد.
 • امکان استک کردن توکن‌های این رمز ارز برای کاربران وجود دارد تا از این طریق بتوانند در کنار افزایش قیمت از این فرآیند نیز به سود قابل توجهی برسند.
 • در صرافی‌های غیرمتمرکز امکان انجام معاملات مختلف آن با ارزهای دیگر وجود دارد.
 • برای ایجاد یک توکن سفارشی در پلتفرم این رمز ارز نیاز به داشتن دانش کدنویسی نخواهید داشت.
 • گستردگی بسیار بالا و همچنین سرعت عمل عالی پلتفرم در تایید تراکنش‌ها از دیگر مزیت‌های این ارز محسوب می‌شود.
 • امکان استفاده از قراردادهای هوشمند و مزیت‌های بسیار زیاد دیگری نیز در طول سال‌های گذشته به این پلتفرم اضافه شده و تبدیل به یک مزیت بزرگ نیز در شبکه آن شده ‌است.

بنیان‌گذاران استکس چه کسانی هستند؟

استکس در ابتدا به وسیله طیف وسیعی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری پر ریسک از جمله Y Combinator، گروه ارز دیجیتال و سرمایه Winklevossتأمین شد و به وسیله Blockstack PBC، که دفتر مرکزی آن در نیویورک است، ساخته شد. Blockstack PBCاکنون با نام Hiro Systems PBCفعالیت می‌کند و به طیف گسترده‌ای از شرکت‌های سازنده بر روی پلت فرم استکس پیوند می‌خورد.

Blockstack PBCبه وسیله مونیب علی و رایان شی تأسیس شد. منیب علی پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه پرینستون در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای علوم کامپیوتر، در سال 2013 بنیان‌گذار این استکس شد و امروز نیز در سمت مدیرعامل Hiro Systems PBCبا این پلتفرم همکاری می‌کند.

دومین بنیان‌گذار این پلتفرم، رایان شی قبل از اجرای پروژه برای پیگیری سایر مشاغل، از جمله تاسیس شرکت جدید راه‌اندازی فناوری که در حال حاضر به طور مخفیانه فعالیت می‌کند، در سال‌های 2013 و 2018 در سمت مدیرعامل شرکت همکاری کرد. قبل از شروع به کار در استکس، شی مهندس نرم‌افزار بود.

امنیت شبکه استکس چگونه است؟

همان‌طور که می‌دانید استکس از بلاکچین بیت‌کوین به ‌عنوان لایه اولیه خود استفاده می‌کند. بیت‌کوین به ‌عنوان یک بلاکچین مبتنی بر اثبات انتقال (PoW) از هزاران ماینر و نود برای محافظت از شبکه خود در برابر حملات استفاده می‌کند.

علاوه بر این استکس از مدل اجماع خود، معروف به اثبات انتقال استفاده می‌کند. این پروتکل مکانیسم استخراج جدیدی است که در آن کاربران با انتقال بیت‌کوین، استکس استخراج می‌کنند. استخراج کننده‌ای که برای استخراج بلوک بعدی انتخاب می‌شود بسته به مقدار بیت کوین ارسال شده توسط آن ماینر انتخاب می‌شود. یعنی احتمال استخراج هر ماینر از بلاک بعدی برابر با میزان بیت کوین ارسال شده توسط ماینر نسبت به کل بیت‌کوین ارسال شده است.

چه تعداد توکن استکس در گردش است؟

در حال حاضر 1,052,561,462 توکن استکس در گردش است. با دقت به سیاست اقتصادی این ارز دیجیتال که هم‌زمان با راه‌اندازی Stacks 2.0 اصلاح شد و عرضه این ارز تا سال 2020، حدود 10% در مقایسه با برنامه اصلی کاهش یافت. در کل، پیش‌بینی می‌شود تا سال 2050 حدود 1.82 میلیارد از این ارز در گردش باشد، در حالی ‌که از ژانویه 2021 حدود 739.7 میلیون در حال گردش و تبادل است.

طبق پیش‌نویس وایت پیپر Stacks 2.0، در مجموع 1000 عدد در هر بلوک در 4 سال اول استخراج می‌شود، در 4 سال بعدی 500 STX، در 4 سال آینده به 250 STX کاهش می‌یابد و سپس برای همیشه 120 STX بلوک باقی می‌ماند. در مجموع، 6.6٪ از منابع اولیه این ارز دیجیتال (1.32 میلیارد STX) به بنیان‌گذار و بیش از 7.9٪ به گروه Stacks اختصاص‌ می‌یابد.

stx2.jpg

خرید ارز دیجیتال استکس

برای خرید ارز استکس به صورت ارزان می‌توانید از سایت صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید. برای خرید این ارز لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید و به اتمام برسانید:

 • ورود به صفحه ثبت‌نام سایت تبدیل و ثبت‌نام با اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
 • ارسال و آپلود مدارک احراز هویت و اطلاعات بانکی
 • ورود به منو خرید یا فروش ارز
 • انتخاب "Stox | Stox | stx" و درج آدرس در کیف پول و انتخاب شبکه انتقال ارز
 • وارد کردن میزان خرید یا فروش
 • تکمیل خرید و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش
 • تسویه خودکار و دریافت ارز یا ریال

فرآیند خرید Stx یا فروش در تبدیل کاملا خودکار و سیستماتیک انجام می‌گیرد و کل میزان فاکتور تایید شده به کیف پول شما بلافاصله پس از پرداخت وجه منتقل می‌شود.

یکی دیگر از روش‌های خرید ارز دیجیتال استکس استفاده از روش مستقیم است. در این روش شما بایستی فروشندگان این ارز دیجیتال را پیدا کنید و معامله خود را با آنها انجام بدهید. در این روش نیازی به پرداخت کارمزد خرید ارز دیجیتال ندارید. پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز بسیار چالش‌برانگیز خواهد بود و ثانیاً خطرات زیادی مانند کلاه‌برداری شما را تهدید می‌کند.

فروش ارز دیجیتال استکس

ارز دیجیتال استکس به شرایط خوبی رسیده و به همین دلیل شاهد لیست شدن آن در بسیاری از صرافی‌ها هستیم. در حال حاضر خدمات فروش این ارز دیجیتال در بسیاری از صرافی‌های داخلی برای کاربران ایرانی فراهم است و شما می‌توانید از این طریق برای سرمایه‌گذاری بر روی این ارز دیجیتال اقدام کنید. لازم به توضیح است که برای انتخاب بهترین پلتفرم فروش ارز دیجیتال استکس حتماً باید دقت کنید که کارمزد‌های مقرون به صرفه و حجم معاملات بالا از جمله شرایط اصلی پلتفرم انتخابی شما باشد.

نحوه خرید استکس از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال استکس در صرافی تبدیل مراحل بسیار ساده پیش روی افراد قرار دارد که با استفاده از این مراحل می‌توانند با کارمزدهای بسیار پایین برای خرید این رمز ارز اقدام کنند. در روش اول افراد می‌توانند با استفاده از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال تنها در چند ثانیه معامله خود را انجام دهید و پول‌های خود را به ارز دیجیتال استکس تبدیل کنید. در این روش کافی است وارد‌ بخش خرید آسان شوید و با تعیین کردن حجم مورد نظر خود برای خرید، معامله خود را نهایی کنید.

در این فرایند قیمت معامله برای افراد برابر با بهترین قیمت در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان در پلتفرم تبدیل خواهد شد. همچنین افراد می‌توانند با تبدیل پول خود به ارز دیجیتال تتر از بازار حرفه‌ای نیز برای خرید استکس استفاده کنند. در این روش خرید می‌بایست وارد بازار استکس به تتر شوید و حجم مورد نظر برای خرید و قیمت مورد نظر خود را مشخص و منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان با قیمت شما موافقت کنند.

روش نگهداری استکس

برای نگهداری از رمز ارز دیجیتال استکس این امکان برای افراد وجود دارد تا از بهترین کیف پول‌های نرم‌افزاری موجود در بازار استفاده کنند. البته امکان استفاده از انواع کیف پول سخت‌افزاری هم برای نگهداری از این ارز دیجیتال وجود دارد. همچنین در حساب صرافی تبدیل نیز از فناوری کیف پول توزیع شده استفاده کرده‌ایم تا شرایط لازم برای نگهداری از ارز دیجیتال استکس در ایمن‌ترین شرایط ممکن برای افراد وجود داشته باشد.

انواع کیف پول استکس

برای نگهداری کردن از ارز دیجیتال استکس می‌توانید از انواع مختلفی از کیف پول‌های معتبر موجود در بازار استفاده کنید. از جمله مهم‌ترین این کیف پول‌های نرم‌افزاری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیف پول نتورک نروس سیستم Network Nervous System
 • کیف پول پلاگ والت Plug Wallet
 • کیف پول استوئیک والت Stoic Wallet
 • کیف پول نرم‌افزاری دی‌فایننس Dfinance
 • کیف پول نرم‌افزاری ارث والت Earth Wallet
 • برای ذخیره‌سازی این رمز ارز می‌توانید از کیف پول Stacks نیز استفاده کنید. این کیف پول از جمله کیف پول‌های ارز دیجیتال است که شخص می‌تواند با استفاده از آن توکن‌های خود را مدیریت کند.

کارمزد خرید و فروش استکس

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال استکس در صرافی‌های داخلی معمولاً بر اساس سطح کاربری خریداران تعیین می‌شود. هرچقدر حجم معاملات فرد در یک ماه بیشتر باشد امکان خرید و فروش استکس با کارمزد‌های پایین‌تری امکان‌پذیرتر خواهد بود. در حال حاضر به صورت متوسط کارمزد خرید و فروش این رمز ارز در خدمات صرافی‌های داخلی در حدود 0.15 تا 0.4 درصد کل حجم معاملات فرد خواهد بود. در صرافی‌های خارجی نیز کارمزد خرید و فروش استکس معمولاً بر اساس سطح احراز هویت و البته شرایطی مانند نگهداری از رمز ارزها و توکن‌های بومی صرافی مورد نظر تعیین می‌شود.

مزایای خرید و فروش استکس در صرافی تبدیل

در این مجموعه در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق‌العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال استکس در اختیار افراد قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کنید و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهم‌ترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال استکس مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان خرید آسان و سریع استکس را در اختیار خواهید داشت.
 • امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار استکس به تتر در صرافی تبدیل را در اختیار دارید.
 • پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل است.
 • به دلیل تعداد کاربران قابل توجه، حجم بالایی از معاملات استکس را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای افراد در کمترین زمان ممکن را فراهم می‌آورد.
 • تراکنش‌های انجام شده سرعت بالایی خواهند داشت.
 • برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به افراد نمایش داده می‌شود.
 • افراد امکان برداشت ارز دیجیتال استکس بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهند داشت.
 • فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال استکس در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت می‌گیرد و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
 • در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال استکس در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای افراد فراهم است.

منابع

coinbase.com

fool.com

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+1.66%
27,163.70 USDT
1,409,818,003 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.76%
51,805 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.87%
1,845.81 USDT
95,832,610 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.53%
0.0724300 USDT
3,759 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+3.05%
0.00000878 USDT
0.455 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+7.68%
0.00000000202 USDT
0.000104 تومان
سوالات متداول
آیا می‌توان استکس را استخراج کرد؟

بله.

نرخ کارمزد خرید و فروش استکس در صرافی تبدیل چقدر است؟

نرخ کارمزد خرید و فروش استکس در صرافی تبدیل بر اساس سطح کاربری خریداران در حدود 0.15 تا 0.4 درصد از کل معامله افراد خواهد بود.

برای خرید و فروش استکس چه زمانی می‌توانیم اقدام کنیم؟

برای خرید و فروش ارز استکس در صرافی هیچ‌گونه محدودیت زمانی وجود ندارد و فرد می‌تواند در هر ساعتی از شبانه‌روز برای خرید یا فروش این ارز دیجیتال اقدام کنید.

ارز دیجیتال استکس چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال استکس می‌توانیم از بهترین و معتبر‌ترین کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری استفاده کنیم. همچنین امکان نگهداری از این ارز دیجیتال در حساب کاربری صرافی تبدیل نیز برای افراد امکان‌پذیر است.

آیا خرید رمز از استکس می‌تواند سودآور باشد؟

بسیاری از تحلیلگران ارز دیجیتال استکس را یکی از رمز ارزهای آیند‌ه‌دار بازار معرفی می‌کنند و به همین دلیل می‌توان آن را یک سرمایه‌گذاری سودآور در آینده در نظر گرفت.

آیا خرید استکس بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید رمز ارز استکس بدون احراز هویت با استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی وجود ندارد و برای این منظور افراد می‌توانند از خدمات صرافی‌های خارجی استفاده کنند. دستورالعمل‌های اجرایی ارائه شده به صرافی‌های داخلی امکان خرید این رمز ارز بدون احراز هویت را ممنوع کرده و از این رو کاربران برای خرید رمز ارز دیجیتال بایستی مراحل اولیه احراز هویت را پشت سر گذاشته بگذارند.
شایان ذکر است که امکان خرید استکس بدون احراز هویت با استفاده از خدمات صرافی‌های خارجی به میزان محدودی قابل انجام است. چالش اصلی در استفاده از خدمات صرافی‌های خارجی تحریم کاربران ایرانی است که بایستی دقت کافی به این موضوع داشته باشند تا سرمایه‌ افراد از دست نرود.

آینده استکس چگونه است؟

ارز دیجیتال استکس یکی از رمز ارز‌های پرکاربرد و آینده‌دار محسوب می‌شود که سرمایه‌گذاران زیادی را می‌تواند به سمت خود بکشاند. البته ذکر این نکته مهم و ضروری است که بازار ارز دیجیتال نشان داده که پیش‌بینی و تحلیل دقیق آینده رمز ارز‌ها به این راحتی‌ امکان‌پذیر نیست و چالش‌های بسیار زیادی دراین‌باره وجود دارد. از این رو اکثریت کاربران به دنبال سرمایه‌گذاری بر روی رمز ارز‌ها می‌روند که قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار زیادی دارند و سرمایه‌گذاری بر روی آنها می‌تواند خطر کمتری داشته باشد. استکس با توجه به کاربرد‌ها و اهدافی که دارد می‌تواند یک رمز ارز آینده‌دار شناخته شود و پتانسیل سوددهی قابل توجهی را نیز می‌تواند برای آن در آینده متصور بود.

از کجا می‌توانیم استکس بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال استکس می‌توان از بازار تتری صرافی تبدیل استفاده کرد.

خرید سریع استکس چگونه امکان‌پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات [خرید آسان ارز استکس] در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال استکس شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید استکس باشید.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
لینک‌های مفید
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله