yggicon

قیمت و خرید ییلد گیلد گیمز - YGG

خرید ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز Yield Guild Games

خرید ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز (YGG) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ییلد گیلد گیمز به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ییلد گیلد گیمز بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ییلد گیلد گیمز اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ییلد گیلد گیمز هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ییلد گیلد گیمز به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 YGG = 49,970 IRT

yggicon

ییلد گیلد گیمز

خرید آسان ییلد گیلد گیمز
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ییلد گیلد گیمز

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ییلد گیلد گیمز می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

yggicon

ygg

ییلد گیلد گیمز

تومان --

yggicon

ygg

ییلد گیلد گیمز

قیمت دلاری

0.9237 USDT

قیمت تومانی

تومان 52,506

تغییرات 24 ساعت اخیر

9.781 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ییلد گیلد گیمز (YGG) در حال تاریخ‌سازی در صنعت سرگرمی است. تمرکز این شرکت در حوزه بازی‌های بلاکچینی و توسعه اکوسیستم وب ۳ است. YGG به‌دنبال جذب میلیون‌ها نفر به متاورس است و در این راه شبکه‌‌ای با دسترسی و فرصت‌های باارزش بسیاری فراهم آورده است. شرکت ییلد گیلد گیمز می‌خواهد فرصت‌های برابری برای بازیکنان سراسر جهان به وجود آورد تا برای تحقق اهداف خود در بازی‌ها و زندگی تلاش کنند.

ییلد گیلد گیمز (YGG) چیست؟

ییلد گیلد گیمز یا YGG گروه بازی‌سازی play to earn است. این گروه زیرمجموعه سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز (DAO) قرار می‌گیرد که به بازیکنان کمک می‌کند تا دسترسی گسترده‌ای به بازی‌های کریپتویی ان‌اف‌تی‌ها داشته باشند و از این بازی‌ها کسب درآمد کنند.

ییلد گیلد گیمز در بازی‌های بلاک‌چینی جامعه‌ای از بازیکنان و سرمایه‌گذاران ساخته است که از سرمایه‌گذاری در ان‌اف‌تی‌ها و بازی‌های مبتنی بر بلاکچین درآمدزایی می‌کنند. محبوبیت زیاد بازی‌های بلاکچینی درآمدزا در شناساندن این پلتفرم به مردم کمک بسیاری کرده است.

تاریخچه پیدایش ییلد گیلد گیمز (YGG)

داستان ییلد گیلد گیمز از سال ۲۰۱۸ آغاز شد. گبی دیزون ان‌اف‌تی‌های خود را به دیگران قرض می‌داد تا آن‌ها نیز بتوانند در بازی‌های بلاکچینی مشارکت داشته باشند. در ادامه این مسیر دو نفر دیگر به گبی پیوستند تا یکی از بزرگ‌ترین انجمن‌های بازی‌های وب ۳ در سراسر جهان ساخته شود.

هدف از خلق ییلد گیلد گیمز (YGG)

خرید YGG

هدف ییلد گیلد گیمز ایجاد بزرگ‌ترین اقتصاد جهان‌های مجازی، بهبود دارایی‌های جامعه خود به‌منظور بهره‌وری بیشتر و تقسیم سود به‌واسطه توکن‌ها است. این پلتفرم قصد دارد تا ارزش و بهره‌وری ان‌اف‌تی‌های بلاکچینی را بالا ببرد و موانع درآمدزایی از بازی‌های بلاکچینی مانند اکسی اینفینیتی را از سر راه بردارد.

تلاش اصلی ییلد گیلد گیمز این است که جامعه بین‌المللی پویا از بازیکنان علاقه‌مند به بازی‌های درآمدزای بلاکچینی ایجاد کند که برای پاداش‌های داخل بازی و درآمد بیشتر با یکدیگر رقابت می‌کنند. به این منظور گزینه‌های فراوانی در دسترس بازیکنان است، ازجمله اجاره یا فروش دارایی ییلد گیلد گیمز خود که سود مشارکت برای سایر اعضای بازی را نیز فراهم می‌کند.

پشتوانه ییلد گیلد گیمز (YGG) چیست؟

پلتفرم ییلد گیلد گیمز پلی ارتباطی میان بازی‌های بلاکچینی و بازیکنان است که وظیفه جذب، تعامل و حفظ بازیکنان را دارد. پلتفرم خدمات مختلفی مانند میزبانی صفحات ثبت‌شده کاربر، کمک در زمینه تحویل، پرداخت‌ها و دسترسی و استفاده از ان‌اف‌تی‌ها به بازیکنان می‌دهد.

در مقابل بازیکنان از پلتفرم، ان‌اف‌تی اجاره می‌کنند تا در بازی‌های P2E شرکت کنند. بخشی از پاداش دریافتی بازیکنان در حین بازی‌ها به مدیران و خزانه YGG تعلق می‌گیرد. بازیکنان نیز می‌توانند پاداش‌های خود را از طریق ارز دیجیتال و ان‌اف‌تی به دست بیاورند و در صرافی یا بازارهای ارز دیجیتال به ارز فیات تبدیل کنند.

ارزش ییلد گیلد گیمز (YGG) چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال مانند هر دارایی دیگر را سیستم عرضه و تقاضای بازار مشخص می‌کند. درواقع، اگر تقاضا از عرضه پیشی بگیرد، ارزش دارایی‌ها بالاتر می‌رود و اگر تقاضا از عرضه پیشی گیرد، ارزش دارایی سقوط می‌کند. در مورد ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز وضعیت کلی بازار بازی‌های بلاکچینی، شرایط اقتصادی جهان و اعتبار پروژه نیز در ارزش‌سنجی تأثیر می‌گذارد.

YGG شرکتی تعاونی در بلاکچین است که دارایی‌های مجازی را به بازیکنان بازی‌های متاورسی وام می‌دهد. ییلد گیلد گیمز ان‌اف‌تی‌ها را به اعضای خود اجاره می‌دهد، چراکه برخی بازیکنان توانایی خرید ان‌اف‌تی را ندارند. این پلتفرم بازی خاص خود را ندارد و تنها بازی‌های متاورسی مانند the league of Kingdom،Axie Infinity و Sandbox را ارائه می‌دهد.

قابلیت‌ها و مزایای ییلد گیلد گیمز (YGG)

خرید و فروش YGG

پلتفرم ییلد گیلد گیمز دارای چندین قابلیت متمایزکننده است. بازیکنان ثبت‌نام‌شده در پلتفرم دارای داشبورد، صندوق موجودی، دستاوردها (دستاوردهای خود و سایر بازیکنان در این بخش قابل‌مشاهده است)، خزانه پاداش (توکن‌های YGG در این بخش جمع‌آوری می‌شوند) و توکن‌ها (محتویات کیف پول کاربران را نمایش می‌دهد) است.

بازیکنان در ابتدا نیازی به پرداخت هزینه ندارند، اما هنگامی‌که از بازی‌ها پاداش دریافت کردند باید بخشی از آن‌ را با مدیران پلتفرم تقسیم کنند. نرخ تقسیم پاداش در قراردادهای هوشمند تعریف شده است. گیلد گیمز با استفاده از قراردادهای هوشمند اعضای سازمان خود را قادر می‌سازد تا درباره بازی‌ها اظهارنظر کنند و به آن‌ها رأی دهند.

مدیران با اجاره ان‌اف‌تی‌ها به بازیکنان کسب درآمد می‌کنند.۲۰ درصد از پاداش بازیکنان از هر بازی به‌صورت خودکار از طریق قراردادهای هوشمند به حساب مدیران شرکت واریز می‌شود. بازیکنان نمی‌توانند بدون رضایت مدیران ان‌اف‌تی‌های اجاره‌ای خود را انتقال دهند با بفروشند. این مدل کسب‌وکار برای هر دو طرف برد-برد محسوب می‌شود.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز (YGG) چه کسانی هستند؟

معامله YGG

شرکت سازنده ییلد گیلد گیمز استودیو بازی‌سازی مستقر در مانیل پایتخت فیلیپین، است. گبی دیزون بنیان‌گذار اصلی این شرکت است. گبی بخشی از گروه راه‌اندازی پروژه‌های اکسی اینفینیتی و Yearn Finance بوده است. بریل لی و اول اف مویستنس دو نفر دیگر بودند که در ادامه راه به گبی پیوستند.

بریل لی کارآفرینی بود که از دانشگاه کمبریج فارغ‌التحصیل شده بود. او در سال ۲۰۱۶ رئیس انجمن ارزهای دیجیتال نیز بود. همچنین او یکی از بنیان‌گذاران CapchainX و مشاور مالی مجوزدار است.

مویستنس توسعه‌دهنده بازی‌های بلاکچینی است. بسیاری از ربات‌ها و ان‌اف‌تی‌ها طراحی خود را مدیون الگوریتم‌های مویستنس هستند.

امروزه تیم ییلد گیلد گیمز به بیش از ۲۰ نفر عضو افزایش یافته است که نولان مانالو رئیس بخش عملیات بازی‌ها است. تیم ییلد گیلد گیمز همواره تحقیق و توسعه‌های فراوانی برای اعضای سازمان خود انجام می‌دهند تا بازدهی و رقابت در بازی‌های متاورس رونق بگیرد.

امنیت شبکه ییلد گیلد گیمز (YGG) چگونه است؟

ییلد گیلد گیمز زیرمجموعه‌های فراوانی برای خود ساخته است. همچنان که شرکت سازمانی خودمختار غیرمتمرکز است، زیرمجموعه‌های آن نیز همین ویژگی را دارند. این subDAOها دارایی‌ها و فعالیت‌های بازی‌های خاص را میزبانی می‌کنند.

خزانه‌داری YGG دارایی‌های موجود در زیرمجموعه‌ها را با کیف پول سخت‌افزاری چند امضایی خریداری، مالکیت و کنترل می‌کند تا از حداکثر امنیت اطمینان حاصل شود. جامعه بازیکنان می‌توانند با قراردادهای هوشمند دارایی‌های خود را در این کیف پول‌ها قرار دهند.

چه تعداد توکن ییلد گیلد گیمز (YGG) در گردش است؟

توکن ییلد گیلد گیمز یا YGG دو نقش حاکمیتی و بومی دارد؛ یعنی سازمان خودمختار غیرمتمرکز YGG می‌تواند از این توکن در رأی‌گیری‌های جامعه استفاده کند و همچنین پرداخت هزینه‌ها را انجام دهد. توکن‌ها در فرایند استیک نیز استفاده می‌شوند. بازیکنان می‌توانند توکن‌ها را استیک کنند و پاداش دریافت کنند.

همان‌طور که اشاره شد، توکن‌های YGG در فرایند پاداش‌دهی نیز استفاده می‌شوند، درنتیجه بسیاری از توکن‌ها در گردش نیستند. باتوجه‌به سایت کوین مارکت کپ، در حال حاضر ۲۴۴ میلیون توکن ییلد گیلد گیمز از ۱ میلیارد توکن موجود در بازار معامله می‌شود.

خرید ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز (YGG)

خرید ییلد گیلد گیمز را می‌توان از صرافی‌های مختلف خارجی و داخلی انجام داد. اما ریسک مسدود شدن دارایی‌ها با توجه به تحریم‌ در صرافی‌های خارجی بسیار بالاست. بنابراین استفاده از صرافی‌های داخلی را پیشنهاد می‌کنیم. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های داخلی است که بیش از 270 ارز مختلف از جمله YGG را برای خرید و فروش به شما ارائه می‌دهد. حجم معاملات در این صرافی بسیار بالا است و کاربران با خیالی آسوده از نقدشوندگی سرمایه خود در این صرافی اطمینان دارند.

فروش ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز (YGG)

ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز را درازای خرید ان‌اف‌تی‌ها بازی‌ها می‌توان خرج کرد یا در فرایندهای رأی‌گیری پلتفرم شرکت کرد. این ارز دیجیتال را می‌توان سرمایه‌گذاری کرد و سودهای حاصل از سرمایه‌گذاری را دریافت کرد.

اما اگر می‌خواهید YGG را به تومان یا تتر تبدیل کنید، صرافی تبدیل در این امر به شما کمک می‌کند. تنها کافی است توکن‌های خود را به حساب صرافی واریز کنید و در قسمت بازارها توکن‌های خود را بفروشید.

نحوه خرید ییلد گیلد گیمز (YGG) از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال رادیکل از صرافی ارز دیجیتال تبدیل بسیار ساده است. ابتدا ثبت‌نام خود را در تبدیل انجام می‌دهید و سپس با انجام احراز هویت سریع و آسان می‌توانید به خرید ارز دیجیتال RAD در صرافی امن تبدیل بپردازید. با استفاده از بخش خرید آسان تبدیل می‌توانید به‌سرعت و به صورت تومانی یا با استفاده از دیگر ارزهای دیجیتال ارز موردنظر خود را خریداری کنید.

چگونه ییلد گیلد گیمز (YGG) را نگهداری کنیم؟

کیف پول‌های متنوعی در بازار وجود دارند که از ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز پشتیبانی می‌کنند. کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دو نوع عمده هستند که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده‌اند.

کیف پول‌های سخت‌افزاری از نظر ظاهری شبیه فلش و هاردهای اکسترنال هستند. این کیف پول‌ها آفلاین هستند و از امنیت بالاتری برخوردارند، درعین‌حال گزینه نسبتاً گرانی برای نگه‌داری توکن‌های YGG محسوب می‌شوند.

در سمت دیگر، کیف پول‌های نرم‌افزاری مانند کیف پول صرافی تبدیل دیگری هستند که تحت وب کار می‌کنند. این کیف پول‌ها آنلاین هستند و در هرجایی در دسترس کاربران هستند. استفاده از کیف پول‌های نرم‌افزاری رایگان و آسان است و گزینه مناسب‌تری برای توکن‌های YGG هستند.

انواع کیف پول ییلد گیلد گیمز (YGG)

کیف پول‌های متامسک و تراست ولت دو تا از بزرگ‌ترین کیف پول‌های نرم‌افزاری بازار هستند که از ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز پشتیبانی می‌کنند. این دو کیف پول دارای امنیت و اعتبار بالایی در بازار هستند.

کارمزد خرید و فروش ییلد گیلد گیمز (YGG)

معامله ییلد گیلد گیمز در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ییلد گیلد گیمز (YGG) در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی دارد. در این بازارها امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال وجود دارد که ییلد گیلد گیمز یکی از آن‌ها است. در ادامه به برخی از مزایای صرافی تبدیل می‌پردازیم.

احراز هویت سریع

مراحل احراز هویت در صرافی تبدیل در کم‌تر از ۲۴ ساعت انجام می‌شود. کاربران پس از اتمام مراحل ثبت‌نام تنها نیاز است که ویدیو یا عکس احراز هویت خود را در سایت صرافی ارسال کنند تا در کم‌ترین زمان ممکن گروه احراز هویت به بررسی مدارک ارسالی کاربر بپردازد.

کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل

صرافی تبدیل برای کاربران خود در تلگرام کانال سیگنال دهی فراهم کرده است. در این کانال تحلیل‌های فاندامنتال و تکنیکال هر ارز دیجیتال قرار می‌گیرد تا کاربران با خیال راحت معاملات خود را انجام دهند.

کسب درآمد

کاربران تبدیل با دعوت از دوستان و آشنایان خود می‌توانند بخشی از کارمزد معاملات آن‌ها را به‌عنوان پاداش دریافت کنند. کدهای دعوت صرافی تبدیل در پنل کاربری مشتریان در دسترس است.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

گروه پشتیبانی تبدیل هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز در خدمت مشتریان عزیز است تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا سؤال پاسخگوی کاربران خود باشند.

آیا خرید ییلد گیلد گیمز (YGG) بدون احراز هویت ممکن است؟

خرید ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز از صرافی‌های معتبر بدون احراز هویت امکان ندارد. قوانین سخت‌گیرانه‌ای در مورد پول‌شویی و فعالیت‌های مجرمانه در ارز دیجیتال وجود دارد که منجر به احراز هویت اجباری تمام کاربران در بیشتر صرافی می‌شود و امنیت دارایی‌های شما می‌شود. با این وجود خرید بدون احراز هویت در برخی صرافی‌ها ممکن است که به علل امنیتی و رای حفظ سرمایه ارزشمند شما اصلاً توصیه نمی‌شود.

آینده ییلد گیلد گیمز (YGG) چگونه است؟

ارز دیجیتال YGG

YGG یکی از پیشگامان بازی‌های بلاکچینی است که اعضای جامعه خود را رشد داده و در نحوه بازی‌های متاورسی تحولی عظیم ایجاد کرده است. ییلد گیلد گیمز در حال پایه‌گذاری نسل بعدی بازی‌ها و بازیکنانی است که از شغل‌های وب ۳ استفاده می‌کنند.

وب ۳ و بازی‌های متاورسی در آینده‌ای نه‌چندان دور صنعت بازی‌های آنلاین را در دست خود خواهند گرفت و بی‌شک ییلد گیلد گیمز جزو بزرگ‌ترین پلتفرم‌هایی خواهد بود که به بازیکنان کمک می‌کند تا در این بازی‌ها مشارکت داشته باشند. البته مدیریت ریسک در ارز دیجیتال را به هیچ عنوان نباید فراموش کرد و همواره باید نوسانات ناگهانی بازار را در نظر داشته باشیم.

منابع:

babypips.com

yieldguild.io

yield-guild-games.breezy.hr

playtoearn.online

coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید ییلد گیلد گیمز

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ییلد گیلد گیمز

از کجا می‌توانیم ییلد گیلد گیمز (YGG) بخریم؟

صرافی‌های داخلی و خارجی مختلفی ییلد گیلد گیمز را فهرست کرده‌اند. صرافی‌های خارجی به علت تحریم سرمایه شما را با ریسک بالای مسدود شدن مواجه می‌کنند. بنابراین بهتر است از صرافی‌های معتبر ایرانی استفاده کنید. تبدیل یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی است که بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله YGG را در دسترس شما قرار داده است.

خرید سریع ییلد گیلد گیمز (YGG) چطور امکان‌پذیر است؟

یکی از قابلیت‌های جذاب صرافی تبدیل بخش «خرید آسان» است. در بخش خرید آسان کاربر تنها با چند کلیک می‌تواند ارز دیجیتال YGG را خریداری کند.

کارمزد خرید و فروش ییلد گیلد گیمز (YGG) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ییلد گیلد گیمز در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ییلد گیلد گیمز را پیش‌بینی کنیم؟

تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال در پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال نقش بسیار مهمی دارند. صرافی تبدیل برای کاربران خود در تلگرام کانال سیگنال دهی (https://t.me/algotahlil) فراهم کرده است. در این کانال تحلیل‌های تکنیکال هر ارز دیجیتال قرار می‌گیرد تا کاربران با خیال راحت معاملات خود را انجام دهند.

ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز (YGG) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز در کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نگه‌داری می‌شود، اما به علت هزینه زیاد کیف پول‌های سخت‌افزاری عموم کاربران از کیف پول‌های نرم‌افزاری استفاده می‌کنند. صرافی تبدیل نیز یکی از امن‌ترین کیف پول‌های بازار را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آیا خرید ییلد گیلد گیمز (YGG) می‌تواند سودآور باشد؟

وب ۳ و بازی‌های متاورسی در آینده‌ای نه‌چندان دور صنعت بازی‌های آنلاین را در دست خود خواهند گرفت و بی‌شک ییلد گیلد گیمز یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌هایی خواهد بود که به بازیکنان کمک می‌کند تا در این بازی‌ها مشارکت داشته باشند؛ بنابراین خرید توکن YGG سرمایه‌گذاری منطقی خواهد بود.

آیا می‌توان ییلد گیلد گیمز (YGG) را استخراج کرد؟

خیر. فرایند استخراج مربوط به ارزهای دیجیتالی است که از الگوریتم اجماع اثبات سهام در بلاکچین خود استفاده می‌کنند. اما سازوکار اجماع YGG اثبات سهام است و قابل استخراج نیست.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

سودابه د

11 روز قبل

5

بیت‌کوین، دوج و SUI ارزهایی هستن که رشدشون رو به زودی شروع می‌کنن

علی ج

11 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله