SUSHIicon

قیمت و خرید سوشی - SUSHI

خرید ارز دیجیتال سوشی Sushi

خرید ارز دیجیتال سوشی (SUSHI) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت سوشی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز سوشی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش سوشی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز سوشی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت سوشی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 SUSHI = 50,324 IRT

SUSHIicon

سوشی

خرید آسان سوشی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت سوشی

اطلاعات بازار سوشی

حجم ۲۴ ساعته (SUSHI) 4,093.8593
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 3,431.3715
تغییرات ۱ روزه -1.26 %
قیمت آخرین معامله 0.8277 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 50,324 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 49,981 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، سوشی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

SUSHIicon

SUSHI

سوشی

تومان --

SUSHIicon

SUSHI

سوشی

قیمت دلاری

0.8246 USDT

قیمت تومانی

تومان 49,156

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.257 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

سوشی یک ارز دیجیتال است که بر شبکه بلاک چین اتریوم ایجاد شده است. این ارز دیجیتال در آگوست سال ۲۰۲۰ به بازار آمد. در آن زمان پروژه‌های غیرمتمرکز و AMM ها پیشرفت داشتند و سوشی نیز یکی از پروژه‌هایی بود که در دسته بازارهای خودکار یا همان AMMها قرار می‌گرفت. سرمایه گذاران در استخرهایی که صرفاً برای سوشی سواپ ساخته شده است، سرمایه گذاری می‌کنند و توکن دریافت می‌کنند.

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال سوشی

تیمی که سوشی را به وجود آوردند کد آن را از یونی سواپ کپی کردند و سعی کردند سوشی سواپ را از روی آن بسازند. بنابراین این ارز دیجیتال بسیار شبیه یونی سواپ کار می‌کند و هر دوی آنها در شبکه بلاک چین اتریوم قرار دارند. اما سوشی سواپ جزو بهترین صرافی‌های غیرمتمرکز در بازار ارز دیجیتال شناخته می‌شود. این ارز دیجیتال با برنامه نویسانی کار خود را شروع کرد که آنها در در سال ۲۰۲۱ خبر دادند که از تیم سوشی جدا شدند اما در همان سال دنیل ‏سستاگالی که برنامه نویس مشهوری است در شبکه آوالانچ که برای ایجاد سوشی استفاده می‌شود، مشغول به کار شد. او برای سرمایه گذاران تغییرات به وجود آمده در ارز سوشی سواپ و مالکیت آن را به طور کامل مطرح کرد.

سوشی چگونه معروف و محبوب شد؟

سوشی سواپ به عنوان یک صرافی غیر متمرکز ایجاد شد که با جذب نقدینگی و ارائه خدمات و ویژگی‌های دیفای جایگاه خوبی را در بازار ارز دیجیتال به دست آورد به طوری که در رقابت با یونی سواپ قرار گرفت. در سوشی سواپ اگر سرمایه گذاران، سرمایه و سود خود را به طور کامل دریافت کنند پس از آن نیز می‌توانند همچنان سود داشته باشند و این در حالی است که در جبهه رقیب آن یعنی یونی سواپ اگر کاربری نقدینگی را دریافت کند دیگر سودی به آن داده نخواهد شد. در سوشی سواپ کسانی که نقدینگی زیادی را دارند اگر آن را برداشت کنند همچنان سود دریافت می‌کنند اما اگر برای مدت طولانی نقدینگی وارد بازار نکنند این سود کم کم رو به کاهش می‌گذارد. همچنین یک سرمایه گذار با توکن سوشی می‌تواند به معامله بپردازد و با ییلد فارمینگ از دارایی‌های خودش سود کسب کند. همین اتفاق موجب محبوبیت سوشی و معروف شدن آن شد.

هدف از خلق ارز دیجیتال سوشی

غیر از اهداف اصلی ارز دیجیتال سوشی، صرافی آن نیز هدف مهمی داشته است. این هدف جمع آوری نقدینگی است. صرافی سوشی به کسانی که سرمایه گذاری می‌کنند و نقدینگی زیادی را جمع می‌کنند، سود پرداخت می‌کند که این سود به عنوان همان ارز دیجیتال سوشی است. همه توکن‌های سوشی در بازار ارز دیجیتال توزیع شده است و برای سرمایه گذاری و کسب سود باید نقدینگی استخراج شود. از اهداف خلق ارز دیجیتال سوشی این است که سازندگان آن قصد داشتند این ارز دیجیتال و صرافی به بهترین صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال تبدیل شود و در بازارهای مالی تنوعی ایجاد شود. همچنین ارز دیجیتال سوشی را می‌توان از طریق گوشی‌های همراه پشتیبانی کرد و این ویژگی بسیار مهمی بود. دیگر هدف ایجاد ارز دیجیتال سوشی این بود که افراد بتوانند از آن در دنیای واقعی استفاده کنند به عنوان مثال برای خدماتی مثل هزینه تاکسی و مترو از توکن‌های سوشی استفاده می‌کنند.

پشتوانه ارز دیجیتال سوشی چیست؟

ارز دیجیتال سوشی به عنوان ارزی شناخته می‌شود که پشتوانه قوی دارد و بر روی چند شبکه بلاک چین امکان خرید و فروش آن وجود دارد. اما ارز دیجیتال سوشی به طور کلی بر روی شبکه اتریوم قرار گرفته است. همچنین صرافی سوشی سواپ پشتیبانی کننده ارز دیجیتال سوشی است.

ارزش سوشی چگونه تعیین می شود؟

عوامل زیادی بر روی ارزش ارزهای دیجیتال مختلف تاثیر می‌گذارند. همچنین این عوامل می‌توانند نوسانات ارز سوشی را به عهده داشته باشند. در ادامه عوامل مهمی که بر ارزش سوشی تاثیر می‌گذارند را توضیح می‌دهیم.

فروش ناگهانی ارزهای دیجتال سوشی

در بالا گفتیم که تمام ارزهای سوشی در ابتدا فروخته شد اما در آن زمان اتفاق مهمی نیز افتاد هنگامی که تمام این ارزها فروخته شد ارزش این ارز دیجیتال ۵۰ درصد سقوط کرد. چه برای ارز دیجیتال سوشی و چه برای هر ارز دیجیتال دیگری این اتفاق ممکن است بیفتد چرا که فروش ناگهانی ارزهای دیجیتال به سقوط ارزش آن کمک می‌کند.

مولفه عرضه و تقاضا

یکی دیگر از عواملی که ارزش سوشی را تعیین می‌کند مولفه عرضه و تقاضا است. این عامل نیز برای اکثر رمز ارزها صادق است. اگر سوشی به تعداد زیاد عرضه شود ارزش آن کمتر می‌شود و اگر به تعداد کمی عرضه شود ارزش آن بالاتر می‌رود چرا که ممکن است در بازار ارز دیجیتال به عنوان یک ارز نایاب شناخته شود. همچنین در حالت تقاضا نیز ممکن است اگر تقاضای کمی برای سوشی رخ دهد قیمت آن کم شود و هرچه تقاضا برای ارز سوشی بیشتر باشد ارزش این ارز دیجیتال بیشتر می‌شود. این عامل به سرعت و واضح می‌تواند روی ارزش سوشی تاثیر بگذارد.

قیمت صرافی ها

یکی از عواملی که ارزش سوشی را تعیین می‌کند صرافی‌ها هستند. اما این عامل تاثیر کمی بر ارزش این ارز دیجیتال دارد. هر صرافی ممکن است قیمت متفاوتی برای سوشی بدهد اما این تفاوت بین صرافی‌ها بسیار کم است ولی بهتر است که به آن توجه داشته باشید. همچنین بهتر است برای اطلاع از قیمت ارز دیجیتال سوشی به صرافی‌های معتبر مراجعه کنید.

قابلیت ها و مزایای ارز دیجیتال سوشی

ارز دیجیتال سوشی قابلیت‌ها و مزایای زیادی دارد که باعث معروف شدن و محبوبیت آن شده است. در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم.

عدم نیاز به احراز هویت

برای معامله در صرافی سوشی سواپ نیاز به احراز هویت ندارید. این صرافی برای همه افراد قابل استفاده است و همه می‌نوانند در این صرافی سرمایه گذاری کنند و با جمع‌آوری نقدینگی سود کسب کنند.

پرداخت سود به ازای جمع آوری نقدینگی

همانطور که در بالا گفتیم یکی از ویژگی‌های مهم صرافی سوشی این است که به ازای جمع‌آوری نقدینگی به سرمایه گذار سود پرداخت می‌کند و این تبدیل به مزیتی مهم برای اکثر افراد شده است. در این صرافی شما می‌توانید سوشی را به اتریوم نیز تبدیل کنید.

کسب سود از کارمزد معاملات سوشی

یکی دیگر از مزایای جالب سوشی سواپ این است که می‌توان از کارمزدهای آن سود خوبی بدست آورد. به این ترتیب که برای جمع‌آوری نقدینگی ۲۵ دهم درصد کارمزد اختصاص می‌یابد و پنج دهم درصد به سرمایه گذارانی که نقدینگی جمع آوری کرده‌اند پرداخت می‌شود.
s.jpg

بنیانگذاران سوشی چه کسانی هستند؟

همانطور که میدانید سوشی یک غذای ژاپنی است و بنیان‌گذار این ارز دیجیتال با هوشمندی تمام نام مستعار خود را سرآشپز نومی انتخاب کرده است که هماهنگی بین غذای سوشی و ارز دیجیتال سوشی برقرار شود. در ۶ سپتامبر ۲۰۲۰ مدیرعامل بورس FTX مدیریت سوشی سواپ را برعهده گرفت و توکن ها را از یونی سواپ به سوشی سواپ انتقال داد. مدیر عامل بورس FTX یعنی سام بانکمن فرید در بازار ارز دیجیتال شناخته شده است و او اولین کسی است که سوشی خریداری کرد و در سوشی سواپ فعالیت خود را شروع کرد.

امنیت شبکه سوشی چگونه است؟

از سپتامبر ۲۰۲۰ تا به حال حساب‌هایی که در سوشی سواپ بودند به هیچ عنوان مورد سوء استفاده و هک قرار نگرفتند اما همانطور که به عنوان یک قانون در بازار ارز دیجیتال حکم فرماست این بازار مالک خاصی ندارد و شما نمی‌توانید برای هک کردن یا سواستفاده از کسی شکایت کنید. بنابراین هر ارز دیجیتالی که می‌خرید باید تا حدودی از امنیت آن مطمئن باشید. توسعه دهندگان سوشی سواپ نیز مانند همه ارزهای دیجیتال دیگر ناشناس هستند و این کار را تا حدودی سخت می‌کند. اما شما می‌توانید سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید و سود قابل قبولی را در این شبکه دریافت کنید، با این پیش فرض که تا به حال امنیت این ارز دیجیتال به خطر نیافتاده است. اما با این حال توسعه‌دهندگان سوشی سواپ با شرکت‌های حسابرسی قرارداد بستند ‏که فعالیت‌های این شبکه را بررسی کنند. هر چند که هزینه آن بسیار بالا می‌رود اما سرمایه‌گذاران برای اینکه معامله‌ای مطمئن انجام دهند به این کار راضی هستند.

چه تعداد توکن سوشی در گردش است؟

ارز دیجیتال سوشی با عرضه صفر شروع شد. برای صد هزار بلوک اول هزار سوشی برای ایجاد انگیزه ساخته شد و برای هر بلوک بعدی که بعد از آن فروخته می‌شد صد سوشی برای ایجاد انگیزه ایجاد شد. از مارس ۲۰۲۱ توکن در گردش حدود ۱۴۰ میلیون سوشی و مجموع ارزش آن نیز حدود ۲۰۵ میلیون سوشی است که این تعداد با توجه به نرخ اتریوم افزایش خواهد یافت. یکی از از سرمایه گذاران بزرگ پیش بینی کرد که عرضه سوشی به ۶۵۰,۰۰۰ توکن در روز افزایش می‌یابد که عرضه سالانه آن چیزی حدود 326 میلیون می‌شود و تقریباً ۶۰۰ میلیون بعد از دو سال به دست می‌آید. اما پس از این توسعه دهندگان سوشی تصمیم گرفتند مقدار سوشی ضرب شده در هر بلوک را تا رسیدن به عرضه ۲۵۰ میلیون سوشی در سال ۲۰۲۳ کاهش دهند.

خرید ارز دیجیتال سوشی

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال سوشی نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال سوشی پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال سوشی اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال سوشی عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال سوشی از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید سوشی تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال سوشی

فرایند فروش ارز دیجیتال سوشی در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال سوشی امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.
s2.jpg

نحوه خرید سوشی از صرافی تبدیل

شما می‌توانید از صرافی تبدیل ارز دیجیتال سوشی را خریداری کنید. ابتدا باید در این سایت ثبت نام کنید و احراز هویت انجام دهید. پس از آن کیف پول خود را با وجه ریالی شارژ کنید. برای خرید ارز دیجیتال سوشی از تب ارزهای دیجیتال این ارز دیجیتال را انتخاب کنید. هنگامی که وارد این صفحه می‌شوید تب ثبت وضعیت بازارهای جهانی را مشاهده می‌کنید. معاملات اخیری که برای این ارز دیجیتال انجام شده را می‌بینید و اطلاعات ۲۴ ساعت اخیر ارز سوشی را مشاهده می‌کنید. برای خرید شما دو راه دارید. برای سفارش، شما باید قیمتی که میخواهید ارز دیجیتال سوشی را بخرید به همراه مقدار آن انتخاب کنید و درخواست خرید را ارسال کنید. درخواست شما برای فروشندگان ارسال می‌شود و تا زمانی که کسی درخواست شما را قبول نکند در لیست باقی می‌ماند. راه دوم سفارش آنی است در این مرحله شما می‌توانید مقدار ارز دیجیتال و مبلغی که می‌خواهید ارز دیجیتال سوشی را بخرید وارد کنید و به صورت آنی خرید را انجام دهید. در این حالت از تمام فروشندگانی که منتظر فروش بودند، ارز دیجیتال سوشی را خریداری می‌کنید و به سرعت صاحب این ارز دیجیتال می‌شوید اما برای مرحله اول که ثبت سفارش بود شما باید مدتی منتظر تایید درخواست بمانید. پس از اینکه خرید را انجام دادید می‌توانید این سفارش را در تب سفارش های انجام شده ببینید. برای اینکه دارایی خود را مشاهده کنید از تب کیف پول می‌توانید وارد شوید.

روش نگهداری ارز دیجیتال سوشی

برای اینکه پس از سرمایه گذاری و خرید ارز دیجیتال بتوانید ارزهای خود را در یک فضا نگهداری کنید بهتر است که یک کیف پول داشته باشید. کیف پول باعث می‌شود که سرمایه شما در امنیت باشد و همچنین می‌توانید ارزهای دیجیتال دیگری که خریداری می‌کنید را نیز در کیف پول خود نگهداری کنید. استفاده از این کیف پول‌ها آسان است و شما می‌توانید بر روی گوشی همراه، کامپیوتر و لپ تاپ خود از آن استفاده کنید.

انواع کیف پول سوشی

برای حفظ امنیت و نگهداری توکن‌های خود بهتر است از کیف پول سوشی استفاده کنید. این کیف پول‌ها به صورت نرم افزاری و سخت افزاری ارائه می‌شوند که به راحتی می‌توانید از آنها استفاده کنید. در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم.

کیف پول سخت افزاری لجر

این کیف پول علاوه بر توکن سوشی از ارزهای دیجیتال دیگری نیز پشتیبانی می‌کند و امنیت بالایی را نیز دارد. کیف پول لجر در دو نوع X و نوع S ارائه می‌شود که هر دو از ارز دیجیتال سوشی پشتیبانی می‌کنند. بهتر است بدانید که قیمت کیف پول لجر نوع S از نوع X کمتر است و صفحه نمایش نوع X نسبت به نوع Sبزرگتر و کارآمدتر است.

کیف پول نرم افزاری تراست

از کیف پول‌های نرم افزاری می‌توان به کیف پول تراست اشاره کرد. این کیف پول مزایای زیادی دارد و سرمایه‌گذاران زیادی را به استفاده از آن جذب کرده است. رابط کاربری پول تراست بسیار مناسب و آسان آن است. امنیت بالایی را برای کاربران به همراه دارد. این کیف پول از اکثر ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند. استفاده از این کیف پول رایگان است و می‌توانید ارزهای دیجیتال مختلفی را در این کیف پول نگهداری کنید. همچنین برای اندروید و ios قابل دسترسی است.

کیف پول نرم افزاری متامسک

کیف پول نرم افزاری متامسک از همه سیستم عامل ها پشتیبانی می‌کند و می‌توانید از آن در گوگل کروم نیز استفاده کنید. البته اضافه کردن یک افزونه کیف پول در مرورگر کروم امنیت پایینی دارند و ممکن است هک شود اما نرم افزارهای کیف پول متامسک امنیت خوبی دارند و به خوبی از ارزهای دیجیتال شما نگهداری می‌کنند.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال سوشی

معامله سوشی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

مزایای خرید و فروش سوشی در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل از نظر حقوقی یک شرکت ثبت شده است و از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مجوز دارد. این صرافی دارای کد مالیاتی است و تحت نظارت پلیس فتا قرار دارد. همچنین دارای تیم امنیتی است که به صورت ۲۴ ساعته سایت را بررسی می‌کنند و دارایی‌های شما را از هر خطری مصون نگه می‌دارند. بنابراین صرافی تبدیل یک صرافی با امنیت بسیار بالا است. همچنین پشتیبانی تبدیل از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ شب به سوالات شما پاسخ گو است و حتی برای موارد ضروری می‌توانید به آنها ایمیل بزنید. کارمزد صرافی تبدیل مناسب است و نسبت به بقیه صرافی‌ها مقدار قابل قبولی را جهت کارمزد برداشت می‌کند.

سوالات متداول خرید سوشی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید سوشی

آیا خرید سوشی بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز سوشی بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آینده ارز دیجیتال سوشی چگونه است؟

برای اینکه بتوانیم آینده یک ارز دیجیتال را پیش بینی کنیم باید عوامل زیادی را در مورد آن بدانیم. همچنین لازم است پیشینه خوبی را از آن داشته باشیم. غیر از از عواملی که بر روی ارزش سوشی تاثیر می‌گذاشتند بیان کردیم، عواملی مثل اقتصاد کشورها، اهداف توسعه دهندگان سوشی و افزایش یا کاهش و تقاضا می‌توانند بر آینده سوشی تاثیر بگذارند. اینکه توسعه دهندگان سوشی در پی تبدیل شدن به بهترین صرافی غیر متمرکز هستند و همچنین قصد دارند که از سوشی برای خدمات واقعی استفاده کنند، می‌تواند آینده خوبی را برای این ارز دیجیتال پیش بینی کند. اینکه ارز دیجیتال سوشی چه مسیری را در آینده طی می‌کند به رفتار و هیجانات کاربران و نوسانات بازار ارز دیجیتال بستگی دارد اما بر اساس پیش بینی دیجیتال کوین پرایس، قیمت ارز دیجیتال سوشی ممکن است به ۳۰ تا ۴۰ دلار در سال‌های آینده برسد.

خرید سریع سوشی چطور امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید در قسمت خرید آسان سوشی در صرافی تبدیل، در سریعترین زمان ممکن، به خرید و فروش سوشی بپردازید.

کارمزد خرید و فروش سوشی (SUSHI)‌ در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله سوشی در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

رضا م

41 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

امیرعلی ش

41 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله