قیمت و خرید دیفای مانی - YFII

به زودی

خرید ارز دیجیتال دیفای مانی DFI.Money

خرید ارز دیجیتال دیفای مانی (YFII) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت دیفای مانی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز دیفای مانی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش دیفای مانی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز دیفای مانی هستند.

DFI.Money که با نام ارز دیجیتال YFII نیز از آن یاد می‌شود، یک پروژه دیفای است که به دنبال فورک شبکه یرن فایننس(Yearn.finance) ایجاد شد. فورک زمانی اتفاق می‌افتد که کاربران یک شبکه بر سر ادامه مسیر به اختلاف نظر می‌رسند و شبکه به دو شاخه تقسیم می‌شود. ارز YFII نیز در نتیجه یک فورک ایجاد شده است.

این پروژه یکی از پروژه‌های ییلدفارمینگ است که به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد دارایی خود را در استخرها سرمایه‌گذاری کنند و در ازای مشارکت خود سود دریافت کنند. برای آشنایی با ارز دیفای مانی پیشنهاد می‌کنیم به مطالعه این مقاله ادامه دهید.

دیفای مانی (YFII) چیست؟

دیفای مانی یا ارز دیجیتال YFII فورکی است که در شبکه یرن فایننس روی داده است. این شبکه با هدف ایجاد یک بازار دیفای بهتر برای سرمایه‌گذاران ایجاد شده است. سرمایه‌گذاران می‌توانند دارایی خود را در استخرهای این پروژه ذخیره کرده و در ازای مشارکت خود سود دریافت کنند.

تاریخچه پیدایش دیفای مانی (YFII)

خرید و فروش دیفای مانی

ارز دیجیتال YFII در سال 2020 راه‌اندازی شد. این ارز در واقع نتیجه فورک شبکه یرن فایننس است. تفاوت عمده این شبکه با شبکه یرن فایننس در استفاده از پروتکل YIP-8 است. در بخش بررسی بنیان‌گذاران جزئیات بیشتری را در مورد تاریخچه این ارز بررسی می‌کنیم.

دیفای مانی (YFII)چگونه معروف و محبوب شد؟

خدمات متفاوتی مانند Vault (خزانه) این پروژه را از همتای خود یرن فایننس متمایز کرده است. سرمایه‌گذاران در این شبکه در ازای مشارکت خود ارز iTokens دریافت می‌کنند به‌عنوان‌مثال کاربر باتوجه‌به ارزی که در شبکه ذخیره کرده است iETH یا iUSDC دریافت می‌کند. به‌این‌ترتیب کاربر تنها با سرمایه‌گذاری به درآمد منفعل دست پیدا می‌کند.

یکی دیگر از جذابیت‌های Vault صرفه‌جویی در کارمزدهاست. این سرویس نیاز به جابه‌جایی میان شبکه‌ها و پرداخت گس شبکه اتریوم را از میان برداشته و شما به عنوان سرمایه‌گذار کافی است یکبار دارایی موردنظر را واریز و در زمان مقتضی آن را برداشت کنید.

هدف از خلق دیفای مانی (YFII)

هدف اصلی از خلق این شبکه افزایش میزان سود سرمایه‌گذاری در این پروژه دیفای بوده است. در همین راستا پروتکل تازه‌ای برای پیاده‌سازی تغییرات به کار گرفته شد. این پروتکل YIP-8 نام دارد. در کنار تغییراتی که در پروتکل ایجاد شده است دیفای مانی محصولات جدیدی را نیز در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد. این محصولات سود بسیار خوبی را برای سرمایه‌گذار به همراه دارند.

هدف اصلی از ایجاد این پلتفرم کاهش سردرگمی سرمایه‌گذاران بود. فضای دیفای برای سرمایه‌گذاران بی‌تجربه ناشناخته و بیگانه است و شنیدن اصطلاحات جدید برای مضطرب کردن تازه‌کاران کفایت می‌کند.

از طرفی وقتی صحبت از ییلد فارمینگ به میان می‌آید معامله‌گر باید مدام دارایی را زیر نظر داشته باشد تا بیشتری سود را کسب کند. در دیفای مانی راهکارهای متعددی برای دسترسی به استخرهای فارمینگ در نظر گرفته شده است. از طرفی کاربران تنها با یک کلیک می‌توانند دارایی خود را از والت به استخر انتقال می‌دهند.

ارزش دیفای مانی چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش کل بازار دیفای مانی در زمان نگارش این مقاله یعنی تیر ۱۴۰۲ برابر با 29،656،226 دلار است. حجم معاملات روزانه این ارز در ۲۴ ساعت گذشته 5،668،223 دلار بوده است.

ارزش کل بازار معیاری برای میزان ارزشمندی یک پروژه است؛ اما به یاد داشته باشید که این معیار نمی‌تواند به تنهایی ارزش یک ارز را تعیین کند.

باتوجه‌به سود بیشتری که نصیب سرمایه‌گذاران این پلتفرم می‌شود روزبه‌روز بر تعداد کسانی که از این پروژه استقبال می‌کنند نیز افزوده می‌شود.

قابلیت ها و مزایای دیفای مانی

ارز دیفای مانی

کاربران این شبکه به صورت خودکار می‌توانند استخرهایی با بالاترین سود را شناسایی کنند. ازاین‌گذشته بازار بدون نیاز به مجوز و باز است و هر کسی از سراسر جهان می‌توانند از دیفای مانی استفاده کند.

کارمزد پایین تراکنش‌ها یکی دیگر از مزایای این شبکه است. زمانی که به صورت دستی بین استخرها جابه‌جا می‌شوید باید کارمزدهای متعددی را پرداخت کنید. در بسیاری از موارد کارمزدها بخش زیادی از سود شما را به خود اختصاص می‌دهند؛ اما در دیفای مانی جابه‌جایی به صورت خودکار انجام می‌شود.

از سوی دیگر ازآنجایی‌که دیفای مانی روی چندین شبکه دیفای مستقر شده است دسترسی به تمام استخرهای موجود در شبکه اتریوم و شبکه هوشمند بایننس نیز میسر شده است.

بنیانگذاران ارز دیجیتال YFII چه کسانی هستند؟

همان‌طور که گفته شده دیفای مانی حاصل فورک پروژه یرن فایننس است. کسانی که به دنبال افزایش سود حاصل از سرمایه‌گذاری در محصولات دیفای بودند این شبکه را زیر نظر آندره کرونژ (Andre Cronje) احداث کردند. کرونژ در سال ۲۰۲۰ به دنبال فورک شبکه یرن فایننس، پروژه را ترک کرده و برنامه‌نویسی و توسعه پروتکل جدید را آغاز کرد.

در جولای ۲۰۲۰ زمانی که استخراج و فارمینگ یرن فایننس به پایان رسید، یک پیشنهاد در خصوص حمایت بیشتر از تأمین‌کنندگان نقدینگی مطرح شد. نهنگ‌ها این پیشنهاد را مطرح کرده و ۸۰ درصد از شرکت‌کنندگان در شبکه نیز با این پیشنهاد موافقت کردند. اما پیشنهاد مطرح شده تأیید نشد و به دنبال آن گروهی از کاربران که با ایده تغییرات موافق بودند شبکه را با فورک ترک رده و دیفای مانی را به وجود آوردند.

این شبکه ارز بومی مخصوص به خود را دارد. این پروتکل جدید با به‌کارگیری از YIP-8 هر هفته میزان پاداش‌ها را کاهش می‌دهد، الگوی کاهش مشابه با الگوی کاهش تعداد بیت کوین هایی است که استخراج می‌شود. این شیوه در نظر سرمایه‌گذاران بسیار محبوب است.

امنیت شبکه دیفای مانی چگونه است؟

تعداد توکن‌های شبکه ثابت است و کسی نمی‌تواند این تعداد را تغییر دهد. توکن YFII با استفاده از استاندارد ERC-20 ایجاد شده است به‌این‌ترتیب امنیت این توکن به وسیله شبکه اتریوم تأمین می‌شود. شبکه اتریوم با ضریب ایمنی بسیار بالا بستر مناسبی برای پیاده‌سازی پروتکل‌ها و پروژه‌های دیفای بسیاری است. پروژه دیفای مانی نیز یکی ازاین‌دست پروژه‌ها به شمار می‌رود.

اتریوم از الگوریتم اثبات سهام یا Proof of Stakeاستفاده می‌کند. در این شبکه سپرده‌گذاران مسئول حفظ امنیت هستند.

چه تعداد توکن دیفای مانی در گردش است؟

توکن بومی شبکه دیفای مانی توکن YFII نام دارد. موجودی اصلی این توکن ثابت است و تأمین‌کنندگان نقدینگی در ازای مشارکت خود در شبکه با استفاده از این توکن پاداش دریافت می‌کنند. در مجموع ۴۰ هزار توکن YFII وجود دارد. در زمان نگارش این مقاله ۹۸ درصد یعنی ۳۸،۵۹۶ توکن YFII وارد بازار شده است.

خرید ارز دیجیتال دیفای مانی

برای خرید ارز دیجیتال دیفای مانی باید به صرافی‌های معتبر داخلی یا خارجی مراجعه کنید. صرافی‌های خارجی باتوجه‌به تحریم ایران از ارائه خدمات به کاربران ایرانی سرباز می‌زنند و با شناسایی کاربر ایرانی حساب او را مسدود می‌کنند. در این شرایط بهترین راه سرمایه‌گذاری در یک صرافی معتبر داخلی با بیش از ۲۸۰ بازار معاملاتی تومانی و تتری و ۲۷۰ ارز دیجیتال است که خدماتی در سطح بین‌المللی را در اختیار شما می‌گذارد. با تبدیل نیازی به خرید ارز دیجیتال دیفای مانی از همتایان خارجی ندارید.

فروش ارز دیجیتال دیفای مانی

برای فروش ارز دیجیتال دیفای مانی نیز می‌توانید از صرافی‌های خارجی استفاده کنید؛ اما این کار درست مانند خرید ارز دیجیتال YFII خطراتی را به همراه دارد.

با فروش ارز YFII در صرافی تبدیل می‌توانید در ازای دارایی خود تتر یا تومان دریافت کنید یا دارایی خود را به دیگر دارایی‌ها تبدیل کنید. اگر قصد دارید دارایی خود را به تومان تبدیل کنید نیز می‌توانید با برداشت آنی از تبدیل دارایی دیجیتال خود را به ارز ملی تبدیل کنید.

نحوه خرید دیفای مانی از صرافی تبدیل

برای خرید دیفای مانی از صرافی تبدیل ابتدا باید در این صرافی حساب داشته باشید. پس از ثبت‌نام و احراز هویت سریع و آسان به حساب معاملاتی خود دسترسی پیدا می‌کنید. در ادامه می‌توانید از داشبورد خود، یکی از انواع معامله اسپات (با تعیین قیمت) و معامله مارجین(با استفاده از اهرم) صرافی را انتخاب کنید. در نهایت باید با شارژ حساب معاملاتی خود وارد معامله شوید.

شما همچنین می‌توانید با استفاده از گزینه «خرید آسان» به سادگی هرچه‌تمام‌تر ارز دیجیتال YIFF را به کیف پول خود اضافه کنید. در این گزینه ربات موتور معاملاتی تبدیل بهترین قیمت را برای تکمیل سفارش شما انتخاب و سفارش شما نهایی می‌شود.

روش نگهداری دیفای مانی (چگونه دیفای مانی را نگهداری کنیم؟)

برای نگهداری از این ارز دیجیتال باید از کیف پول‌هایی استفاده کنید که با اتریوم سازگار هستند. این والت‌ها برای نگهداری از توکن‌هایی که با استاندارد ERC20 تشکیل شده‌اند مناسب هستند.
شما می‌توانید از انواع والت سرد (بدون اتصال به اینترنت) و والت گرم (متصل به اینترنت) برای نگهداری از این ارز استفاده کنید. همچنین می‌توانید ارزهای خریداری شده را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید. در این صورت با سرعت بیشتری وارد معامله می‌شوید.

انواع کیف پول دیفای مانی

برخی از انواع کیف پول مناسب برای نگهداری از توکن‌های ERC20 به این شرح هستند:

 • متامسک (Metamesk)
 • تراست والت (Trust Wallet)
 • اتمیک والت (Atomic wallet)

برای آشنایی با بهترین کیف‌پول‌های ارز دیجیتال در بازار به این مطلب مراجعه کنید.

کارمزد خرید و فروش دیفای مانی

معامله دیفای مانی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش YFII در صرافی تبدیل

خرید YFII

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، باید برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۱۴۰ بازار معاملاتی تتری و ۱۴۰ بازار معاملاتی تومانی مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

 • داشتن بیش از ۱۴۰ بازار معاملاتی تتری و ۱۴۰ بازار معاملاتی تومانی
 • امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • انتقال داخلی تبدیل
 • صفحه سود و زیان: کاربران می‌توانند تغییرات ارزش دارایی خود را به صورت کلی یا جزئی، ظرف ۷ روز یا ۳۰ روز اخیر از طریق این پنل بررسی کنند.
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌های سرد
 • احراز هویت سریع کاربران
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • پشتیبانی از سیستم‌های تأیید اعتبار
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • ارائه کیف پول اختصاصی برای کاربران
 • امکان مبادلة دو ارز دیجیتال (swap)
 • استفاده از اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۱۲ بانک (ملت - ملی - آینده - سامان - اقتصاد نوین - شهر - صادرات - تجارت - پاسارگاد - پارسیان - کارآفرین - خاورمیانه)
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید دیفای مانی بدون احراز هویت ممکن است؟

ممکن است در جستجو برای خرید YFII با صرافی‌هایی روبه‌رو شده باشید که این ارز را بدون احراز هویت به فروش می‌رسانند؛ اما در نظر داشته باشید که چنین صرافی‌های اصول اصلی را زیر پا می‌گذارند. چرا که احراز هویت فرایندی است که امنیت کلی صرافی را تأمین می‌کند. زمانی که کاربران برای ورود به صرافی اطلاعات هویتی را ارائه می‌کنند از صرافی برای پول‌شویی یا خرید کالاهای قاچاق استفاده نمی‌شود. این امر به‌خودی‌خود امنیت دارایی شما را افزایش می‌دهد.

در صرافی تبدیل فرایند احراز هویت در سریع‌ترین زمان و به سادگی هرچه‌تمام‌تر انجام می‌شود. برای آشنایی بیشتر با نحوه احراز هویت در تبدیل روی این لینک کلیک کنید.

آینده دیفای مانی چگونه است؟

معامله YFII

دیفای مانی با همان هدف تمام پروژه‌های دیفای روی کار آمده است و در واقع یک بازار برای ارائه محصولات دیفای است. اما جذابیت و مقبولیت اصلی این پروژه هدف آن است. کاربرانی که پیش‌ازاین در شبکه یرن فایننس حضور داشتند؛ اما شیفته پروتکل YIP-8 بودند. از سوی دیگر سرمایه‌گذارانی به دنبال افزایش سرمایه خود هستند نیز از تغییرات استقبال کردند.

وب‌سایت دیفای مانی اعلام می‌کند که این پروتکل در اختیار دارندگان است و از سیستم پاداش‌دهی برای ایجاد انگیزه در برنامه‌نویسان استفاده نشده است. کاربران با استفاده از قابلیت Curve یا CFI و Balancer یا BAL در استخرهای تأمین نقدینگی مشارکت می‌کنند و در ازای مشارکت خود توکن YFII را دریافت می‌کنند.

دیفای مانی راهکار تازه‌ای را معرفی کرده است به عنوان Vault که باعث می‌شود کاربران در ازای مشارکت خود پاداش بیشتری دریافت کنند. سیستم به صورت خودکار پاداش و سود سرمایه‌گذاران را تعیین می‌کند.

منابع:

dfi.money

coinmarketcap.com

capital.com

securities.io

morioh.com

سوالات متداول خرید دیفای مانی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید دیفای مانی

از کجا می توانیم دیفای مانی (YFII) بخریم؟

اگر نگران مسدودشدن دارایی در صرافی‌های خارجی نیستید می‌توانید از صرافی‌های خارجی استفاده کنید. اما اگر به دنبال شیوه‌ای ایمن برای سرمایه‌گذاری هستید ما به شما صرافی ایرانی تبدیل را پیشنهاد می‌کنیم که ۲۸۰ بازار معاملاتی را در اختیار شما می‌گذارد.

خرید سریع دیفای مانی (YFII) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع توکن YFII باید از گزینه خرید آسان در داشبورد معاملاتی خود در صرافی تبدیل استفاده کنید تا با سرعت تمام در کسری از ثانیه خرید را انجام دهید. در این حالت موتور معاملاتی تبدیل قیمت را برای سفارش شما تعیین می‌کند.

کارمزد خرید و فروش دیفای مانی (YFII) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله دیفای مانی در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت دیفای مانی (YFII) را پیش‌بینی کنیم؟

برای پیش‌بینی باید بازار را زیر نظر داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم همین حالا در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل به آدرس https://t.me/algotahlil عضو شوید تا به تحلیل‌های ارزشمند تیم تبدیل دست پیدا کنید.

ارز دیجیتال دیفای مانی (YFII) چگونه نگهداری می شود؟

برای نگهداری این ارز مانند هر ارز دیجیتال دیگری به والت سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری نیاز دارید. شما می‌توانید این ارز در والت متامسک، اتمیک والت و کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید دیفای مانی (YFII) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به امکان سرمایه‌گذاری در استخرهایی که روی شبکه‌های متفاوت قرار دارند و همین‌طور کارمزدهای پایین و سودهای بالا احتمال افزایش قیمت این ارز وجود دارد. برای اطمینان از اینکه در سود این شبکه سهیم هستید بهتر است بخشی از سبد سرمایه خود را به سرمایه‌گذاری در این ارز اختصاص دهید.

آیا می توان دیفای مانی (YFII) را استخراج کرد؟

خیر امکان استخراج ارز دیجیتال YFII وجود ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

کیارش ع

44 روز قبل

4

همه ارزای اکوسیستم اتریوم دارن روز به روز چیزای جدید لانچ می‌کنن. تعجبم چرا خودش انقدر اروم اروم داره پیش میره. ایشالا روزای خوبشو ببینیم.

خسرو ا

44 روز قبل

5

ایول ارزای وب3 و NFT هم گذاشتین! مرسی از پشتیبانی قویتون. قبلا می‌خواستم امتحانی 100تومان ترون بفروشم مطمئن شم واریز آنی تبدیل بی دردسر انجام میشه، فکر کنم 1 دقیقه هم نشد که نشست به حسابم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله