YFIicon

قیمت و خرید یرن فایننس - YFI

خرید ارز دیجیتال یرن فایننس Yearn Finance

خرید ارز دیجیتال یرن فایننس (YFI) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت یرن فایننس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز یرن فایننس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش یرن فایننس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز یرن فایننس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت یرن فایننس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 YFI = 334,964,399 IRT

YFIicon

یرن فایننس

خرید آسان یرن فایننس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت یرن فایننس

اطلاعات بازار یرن فایننس

حجم ۲۴ ساعته (YFI) 31.0098
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 179,261.0826
تغییرات ۱ روزه -0.28 %
قیمت آخرین معامله 5,745.53 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 345,386,564 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 330,869,763 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، یرن فایننس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

YFIicon

YFI

یرن فایننس

تومان --

YFIicon

YFI

یرن فایننس

قیمت دلاری

5,759 USDT

قیمت تومانی

تومان 336,385,618

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.280 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
800 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

یکی از مهم‌ترین پروژه‌هایی که در حوزه دیفای وجود دارد، مربوط به YFI است. دیفای یا امور مالی غیرمتمرکز به فرایندی گفته می‌شود که سود‌های حاصل از پروتکل‌های مختلف به‌صورت انفجاری افزایش پیدا کند و رشد داشته باشد. در این میان معرفی برخی از توکن‌های حاکمیتی برای پیشرفت پروتکل‌ها و تعیین مسیر آن‌ها نقش قابل‌توجهی دارند. درواقع وجود این توکن‌ها برای غیرمتمرکز شدن توکن‌های defi ضروری است.

یکی از مهم‌ترین پروژه‌هایی که در حوزه دیفای وجود دارد، مربوط به YFI است. دیفای یا امور مالی غیرمتمرکز به فرایندی گفته می‌شود که سود‌های حاصل از پروتکل‌های مختلف به‌صورت انفجاری افزایش پیدا کند و رشد داشته باشد. در این میان معرفی برخی از توکن‌های حاکمیتی برای پیشرفت پروتکل‌ها و تعیین مسیر آن‌ها نقش قابل‌توجهی دارند. درواقع وجود این توکن‌ها برای غیرمتمرکز شدن توکن‌های defi ضروری است.

یرن فایننس یا YFI چیست؟

یرن فایننس

شبکه ارز دیجیتال Yearn finance از پروتکل‌ها و ابزار‌های مختلفی تشکیل شده که کاربران می‌توانند از طریق آن به سود بیشتر برسند. در این شبکه از فناوری‌های خاصی استفاده شده تا دارایی کاربران برای فعالیت‌های وام‌دهی و استخر‌های استیکینگ قابلیت جابه‌جایی داشته باشد و برای دارایی افراد بیشترین میزان سود ایجاد شود. به همین دلیل گفته می‌شود که یرن finance نسبت به سایر پلتفرم‌ها متمایز است.

این پروتکل شرایطی را برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند با ضمانت گذاشتن مقداری از دارایی‌های خود با اهرم ۱۰۰۰ معامله انجام دهند. این اهرم به معنای آن است که می‌توانند تا ۱۰۰۰ برابر ضمانت خودشان خریدوفروش انجام دهند. این ارز دیجیتال در ابتدای عرضه خود پس از یک ماه توانست از ارزش ۳ دلار به ۳۰۰۰۰دلار برسد که بسیار جالب‌توجه است و کمتر توکنی در شبکه جانبی اتریوم توانسته چنین جذابیتی برای کاربران داشته باشد.

تاریخچه پیدایش یرن فایننس

زمانی که دیفای وارد دنیای بلاک‌چین شد، به دلیل ارزش و اهمیت آن، شرکت‌های مختلفی تصمیم گرفتند تا قابلیت‌های آن را گسترش دهند. این قابلیت‌ها شامل استیکینگ ارز، ایجاد اهرم، دریافت وام، انجام سرمایه‌گذاری و... بود که هرکدام سختی‌های خاص خود را دارد. همچنین بیشتر این اقدامات باید در شبکه اتریوم انجام شود که انجام معامله در آن کارمزد بسیار بالایی دارد و مشتریان از آن زیان می‌بیند.

آقای Andre Cronje در حوزه تسهیل فعالیت‌های defi تلاش‌های بسیار زیادی کرده است و در حال حاضر از اعضای بسیار مهم در اکوسیستم قرارداد‌های هوشمند فانتوم به شمار می‌رود. تلاش‌های او در حوزه انجام سرمایه‌گذاری‌های ساد‌ه‌تر، باعث شد تا پلتفرم yearn finance پایه‌گذاری شود. نسخه اولیه این پلتفرم یک اسپلویت امنیتی داشت؛ اما در حال حاضر چند سیستم سپرده‌گذاری مختلف مانند curve، compoud، Aave و... با این شبکه در ارتباط هستند. مهم‌ترین مسئله در تاریخچه این پروتکل رشد قیمتی آن از ۳ به ۳۰۰۰۰ دلار در یک ماه است که در نوع خود بی‌نظیر بوده است و در نتیجه بسیاری از صرافی‌های بزرگ دنیا YFI را جزء لیست اصلی خود قرار دادند.

یرن فایننس چگونه محبوب و معروف شد؟

در ابتدای معرفی و راه‌اندازی در جامعه ارز‌های دیجیتال، yearn به‌عنوان یک ارز معمولی شناخته می‌شد؛ اما با گذشت زمان و رشد قیمتی به‌صورت ناگهانی در طول یک ماه، موردتوجه قرار گرفت و به یک پروتکل محبوب در میان کاربران تبدیل شد. به دلیل استقبال زیاد این ارز در میان کاربران کریپتوکارنسی‌ها، توکن این پلتفرم توانست رشد قیمتی ۴۴۰۰۰ دلار را تجربه کند. با افزوده شدن بر قابلیت‌های این شبکه، تعداد کاربران آن نیز افزایش پیدا کرد و در نتیجه این پروژه در فوریه ۲۰۲۰ بسیار معروف شد.

هدف از خلق یرن فایننس چیست؟

هدف اصلی از ایجاد پلتفرم وای‌فای این بود که کاربران حوزه ارز‌های دیجیتال غیرمتمرکز بتوانند سود زیادی کسب کنند. درواقع این ابزار مالی غیرمتمرکز به دنبال ایجاد بازدهی بالا همراه با بهینه‌سازی بازده بوده که توانسته در این زمینه نیز موفق عمل کند و هدف خود را ممکن کند.

پشتوانه یرن فایننس چیست؟

این پروژه در پروتکل فضای مالی غیرمتمرکز فعالیت‌های بسیار زیادی داشته است که محصولات ارائه شده توسط آن کاملا منحصربه‌فرد است. در ابتدا فعالیت توکن YFI این ارز‌های دیجیتال فقط از حمایت محدود استیبل‌کوین‌ها برخوردار بود؛ اما پس از رشد قیمتی زیاد و اهمیت آن در حوزه دیفای، اتریوم نیز از فعالیت‌های این پلتفرم پشتیبانی کرد.

ارزش یرن فایننس چگونه تعیین می‌شود؟

yearn finance بسیار ارزشمند است؛ چراکه می‌توان از YFI برای تشویق کاربرانی استفاده کرد که ارز‌های رمزنگاری شده خود را در شبکه یرن قفل کرده‌اند و قرارداد‌های آن‌ها در این شبکه مورداستفاده قرار می‌گیرد. همچنین هر کس که از طریق بررسی اشکالات پروتکل Yearn finance بتواند درآمد جمع‌آوری کند، می‌تواند آن را به‌صورت کارمزد دریافت کند. ارزش این ارز دیجیتال از تعداد بالا سرمایه‌گذاران، میزان کارمزد زیاد و توجه زیاد کاربران تعیین می‌شود.

قابلیت‌ها و مزایا یرن فایننس

ارز yearn finance با اینکه دو سال اخیر وارد بازار کریپتوکارنسی‌ها شده است؛ اما معامله‌گران و کاربران توجه ویژه‌ای به آن دارند. از قابلیت‌ها و مزایای اساسی وای‌فای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده آسان :استفاده از این ارز دیجیتال و شبکه آن بسیار آسان است و حتی کاربران مبتدی به‌راحتی می‌توانند در آن سرمایه‌گذاری کنند.

  • محدودیت عرضه :به دلیل اینکه تعداد ارز‌های این پلتفرم نسبت به تعداد تقاضا بسیار کم است، در نتیجه سود سپرده‌گذاری و قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

  • دسترسی راحت :یکی از ویژگی‌های دیگر این پروژه قابلیت دسترسی آسان است و در نتیجه نقدینگی بیشتری به آن جذب می‌شود.

  • **نبود وابستگی نسبت به ارز‌های پایه : YFI هیچ وابستگی به سایر کریپتو‌های پایه ندارد و نوسانات آن‌ها در قیمت این ارز تأثیری ندارد که نشان‌دهنده اثربخشی سپرده‌گذاری شما است.

  • بازدهی بالا :پلتفرم Yearn finance توکن‌های خود را در اختیار پروتکلی قرار می‌دهد که برای کاربر بازدهی بیشتری داشته باشد.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال یرن فایننس چه کسانی هستند؟

بنیان‌گذار این ارز دیجیتال فردی به نام آندره کرونژ از آفریقا جنوبی است که در ارز‌های دیجیتال بسیار زیادی فعالیت کرده است. هدف از ارائه شبکه yearn finance ارائه یک دروازه کسب درآمد با کاربری آسان برای سرمایه‌گذاران ارز‌های دیجیتال است.

این فرد ابتدا پلتفرم vr1 3Keep را طراحی کرده که مبتنی بر اتریوم است. کرونژ هلدینگ Segwit را نیز بنیان‌گذاری کرده و رئیس فناوری Mfin است.

امنیت شبکه یرن فایننس چگونه است؟

خرید YFI

پلتفرم‌های فعال در حوزه دیفای و سرمایه‌گذاری در توکن‌های آن ریسک بالایی دارد؛ اما تغییرات سریعی که در بازار رخ می‌دهد و تلاش شرکت‌های مختلف برای کسب سود از افراد مبتدی، باعث شده تا آگاهی و سرمایه کاربران از دست برود. بنیان‌گذار این ارز دیجیتال به دنبال آن است تا امنیت شبکه را افزایش دهد و شفافیت آن را بالا ببرد. به همین دلیل استفاده از پلتفرم یرن فقط برای کاربرانی مناسب است که بتوانند استراتژی‌های پیچیده و خطرات مرتبط با پروتکل‌های این پلتفرم را بهتر حل‌وفصل کنند.

غیرمتمرکز شدن یرن فایننس چگونه است؟

پروژه Yearn finance با ارائه توکن وای‌فای به دنبال غیرمتمرکز کردن پروتکل فعالیت‌های خود بود. نحوه فعالیت فارمینگ در این سیستم به کاربر اجازه می‌دهد تا با هر مقدار دارایی بتواند معامله انجام دهد و در مقابل آن توکن دریافت کند. در نتیجه توکن حاکمیتی به‌عنوان پاداش برای سرمایه‌گذارانی در نظر گرفته شد که درباره تغییرات شبکه اجازه تصمیم‌گیری دارند و همچنین درباره ویژگی‌های مختلف پروژه می‌توانند نظر دهند. در نتیجه این فعالیت‌ها، واسطه‌ها از میان برداشته شده و پلتفرم به‌صورت مستقیم با کاربران در ارتباط است که نشان‌دهنده غیرمتمرکز شدن آن است.

چه تعداد توکن یرن فایننس در گردش است؟

در ابتدای فعالیت توکن Yearn فایننس تعداد آن حدود ۳۰ هزار بود؛ اما پس از آن ۶۶۶۶ کوین دیگر نیز عرضه شد. البته در حال حاضر حتی در صورت موافقت کاربران برای افزایش تعداد YFI امکان استخراج این توکن وجود ندارد و کاربران باید برای دریافت توکن YFI آن را خریداری کنند.

خرید ارز دیجیتال یرن فایننس

خرید ارز yearn finance از طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است که کاربران ابتدا باید در این صرافی‌ها ثبت‌نام کنند و پس از طی فرایند احراز هویت این ارز دیجیتال را خریداری کنند. تعداد ارز‌های وای‌فای کم و محدود است که در نتیجه خرید آن می‌تواند برای سرمایه‌گذار سودآور باشد.

فروش ارز دیجیتال یرن فایننس

فروش ارز دیجیتال YFI نیز از طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است. به دلیل محبوبیت این توکن در میان کاربران، صرافی‌های مختلف yearn finance را در لیست معاملاتی خود قرار داده‌اند. خریدوفروش این کریپتوی محدود، می‌تواند برای کاربران سود خوبی داشته باشد.

نحوه خرید یرن فایننس از صرافی تبدیل

برای انجام سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال می‌توانید از طریق صرافی تبدیل شروع به فعالیت کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل، ابتدا باید مبلغ موردنظر‌تان را به‌حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال وای‌فای را به‌صورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

روش نگهداری یرن فایننس

ارز YFI به دلیل فعالیت بر پایه شبکه اتریوم توسط تمام کیف پول‌هایی که بتوان در آن اتریوم نگهداری کرد، پشتیبانی می‌شود. کیف پول‌های مختلفی وجود دارد که می‌تواند امنیت دارایی شما را حفظ کند. استفاده از کیف پول‌های نرم‌افزاری در این مورد بسیار ایده‌آل است و هزینه‌های زیاد کیف پول سخت‌افزاری را ندارد.

انواع کیف پول‌های یرن فایننس

برای نگهداری توکن وای‌فای کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری زیادی وجود دارد. تراست والت، اتمیک والت و کوینومی نمونه‌ای از کیف پول‌های نرم‌افزاری هستند که روی کامپیوتر و موبایل می‌توان آن‌ها را نصب کرد و تنوع زیادی دارند. در مقابل کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند لجر نانو اس، لجر نانو ایکس و ترزور وجود دارد که حالت فیزیکی دارند و می‌توان آن‌ها را خریداری کرد. قیمت نمونه‌های سخت‌افزاری زیاد است و امکان هک یا دسترسی به دارایی‌های ذخیره شده توسط هکر‌ها تقریبا غیرممکن است.

کارمزد خریدوفروش یرن فایننس

معامله یرن فایننس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایا خریدوفروش یرن فایننس در صرافی تبدیل

خریدوفروش ارز دیجیتال در این صرافی مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در این صرافی بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری بازار‌های معاملاتی متنوعی را برای سرمایه‌گذاری تحت‌نظر بگیرید. میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله کاربران در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است. حداقل میزان فاصله خریدوفروش در این صرافی برای کاربران فراهم شده است.

آیا خرید یرن فایننس بدون احراز هویت امکان‌پذیر است؟

سرمایه‌گذاری بر روی YFI در حوزه سرویس‌های مالی و تکنولوژی Fintech انجام می‌شود و به همین دلیل برای جلوگیری از خطرات احتمالی مثل کارت‌های سرقت شده یا پول‌شویی، کاربران این ارز دیجیتال باید هویت مشخصی داشته باشند. در نتیجه هرگونه سرمایه‌گذاری و خریدوفروش این ارز پس از انجام احراز هویت امکان‌پذیر است.

آینده ارز دیجیتال یرن فایننس چگونه است؟

معامله ؛ YFI

برای صحبت درباره آینده این توکن نکات مختلفی وجود دارد. هدف اصلی از ایجاد این توکن کسب درآمد برای کاربران است و طبق میل سازندگان آن پیش نمی‌رود. علاوه بر این، رشد قیمتی این توکن به دلیل محدود بودن آن است و ارزش واقعی کمتری دارد. همچنین انجام سرمایه‌گذاری در این ارز ریسک زیادی دارد و مورد استقبال کاربران قرار نگرفته است؛ بنابراین قبل از انجام هرگونه سرمایه‌گذاری باید تحقیقات لازم را انجام دهید و از تحلیل‌های گوناگون استفاده کنید تا سرمایه شما حفظ شود.

نتیجه‌گیری

ارز دیجیتال yearn finance به دنبال آن است تا رضایت کاربران را افزایش دهد و از طریق پاداش دادن به آن‌ها، سرمایه‌گذاران زیادی برای خود جذب کند. شما می‌توانید با مطالعه این محتوا آشنایی کاملی با YFI داشته باشید و هرآنچه لازم است درباره این رمزارز و شبکه بدانید.

سوالات متداول خرید یرن فایننس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید یرن فایننس

از کجا می‌توانیم Yearn finance بخریم؟

امکان خرید ارز دیجیتال YFI در صرافی‌های مختلف ایرانی و خارجی فراهم شده است تا کاربران بتوانند هر مقدار از آن را که بخواهند، خریداری کنند.

خرید سریع یرن finance چگونه امکان‌پذیر است؟

کاربرانی که خواهان خرید YFI در حجم بالا هستند، می‌توانند از طریق خرید آسان صرافی تبدیل اقدام به ثبت سفارش کنند.

کارمزد خریدوفروش یرن فایننس در صرافی تبدیل چگونه است؟

معامله یرن فایننس در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چه زمانی می‌توانیم برای خریدوفروش FYI اقدام کنیم؟

پس از ثبت‌نام و انجام احراز هویت در صرافی موردنظر می‌توان با تحلیل وضعیت بازار نسبت به خریدوفروش این ارز اقدام کرد.

ارز دیجیتال Yearn finance چگونه نگهداری می‌شود؟

این ارز در انواع کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری قابل نگهداری است.

آیا خرید YFI می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به رشد قیمتی این رمزارز می‌توان گفت که وضعیت بازار آن روبه‌رشد است و سرمایه‌گذاری روی آن می‌تواند بسیار سودآور باشد؛ اما نوسانات موجود را باید در نظر گرفت و سپس نسبت به خرید این ارز اقدام کرد.

آیا می‌توان yearn finance را استخراج کرد؟

خیر، امکان استخراج این ارز دیجیتال وجود ندارد. اما می‌توان برای دریافت آن از طریق شرکت در استخر‌های حاکمیتی یا خرید از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال اقدام کرد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

محمد ر

74 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

رویا ت

74 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله