icpicon

قیمت و خرید اینترنت کامپیوتر - ICP

خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر Internet Computer

خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر (ICP) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اینترنت کامپیوتر به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اینترنت کامپیوتر بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اینترنت کامپیوتر اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اینترنت کامپیوتر هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اینترنت کامپیوتر به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ICP = 747,773 IRT

icpicon

اینترنت کامپیوتر

خرید آسان اینترنت کامپیوتر
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اینترنت کامپیوتر

اطلاعات بازار اینترنت کامپیوتر

حجم ۲۴ ساعته (ICP) 895.9400
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 12,038.3080
تغییرات ۱ روزه -2.38 %
قیمت آخرین معامله 13.179 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 791,505 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 747,773 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اینترنت کامپیوتر می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

icpicon

icp

اینترنت کامپیوتر

تومان --

icpicon

icp

اینترنت کامپیوتر

قیمت دلاری

13.1764 USDT

قیمت تومانی

تومان 750,968

تغییرات 24 ساعت اخیر

-2.380 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر (Internet Computer) یکی از رمز ارز‌های بسیار خاص و منحصر به فرد در بازار ارز دیجیتال است که برای کاربردی کاملا ویژه توسعه پیدا کرده و امکان استفاده از آن برای تمام کاربران به راحتی وجود دارد. اینترنت کامپیوتر در واقع یک پلتفرم بسیار گسترده برای قراردادهای هوشمند و همچنین برنامه‌های غیرمتمرکز است که البته به نحوی بسیار خاص و متفاوت با سایر پلتفرم‌ها امکان اجرای این قراردادها و پروتکل‌ها را فراهم می‌آورد. نکته جالب درباره این رمز ارز این است که از همان ابتدای زمان ورود خود به بازار با قیمت بسیار بالایی مواجه شد و همین موضوع سرمایه‌گذاران و کاربران بسیار زیادی را به سمت آن کشاند. کاربران ایرانی فعال در بازار ارز دیجیتال نیز استقبال قابل توجهی از این رمز ارز داشته و پیگیری شرایط آن در بازار بودند. اما نکته بسیار مهم اینجاست که برای سرمایه گذاری بر روی یک ارز دیجیتال حتما باید شناخت کافی نسبت به آن پیدا کرده و از جنبه‌های مختلف آن را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. در این مقاله در صرافی تبدیل در کنار شما هستیم تا به صورت کامل و جامع شرایط ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر را مورد بررسی قرار داده و نکات لازم برای سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز را با شما در میان بگذاریم. با ما همراه باشید.

اینترنت کامپیوتر (ICP) چیست؟

ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر را می‌توانید با نماد ICP در بازار ارز دیجیتال مشاهده کنید. اینترنت کامپیوتر در یک پلتفرم بسیار خاص توسعه پیدا کرده که امکان اجرای برنامه‌های غیر متمرکز یا همان دیفای را با سرعت وب برای کاربران ایجاد می‌نماید. این پلتفرم در واقع به خودی خود یک پلتفرم بزرگ غیرمتمرکز محسوب می‌شود که برای اجرای قراردادهای هوشمند و همچنین راه اندازی برنامه‌های غیرمتمرکز راه اندازی شده اما شرایط آن با شرایط سایر پلتفرم‌های قبل از اینترنت کامپیوتر کاملاً متفاوت است. اولین نمونه بارز و شناخته شده برای توسعه قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیر متمرکز در بازار ارز دیجیتال شبکه بلاک چین اتریوم است که البته سرعت بسیار پایین داشته و با چالش‌ها و نواقص بسیار زیادی روبرو است. اینترنت کامپیوتر در یک شبکه بلاک چین خاص به صورت کاملاً ویژه برای ارتقاء سرعت اجرای برنامه‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند توسعه پیدا کرده و از این نظر است که به آن در بازار ارز دیجیتال به شکل یک ایده کاملا خاص و جدید نگاه میکنند.

پروتکل اینترنت کامپیوتر با یک زبان برنامه نویسی کاملا اختصاصی به نام Motoko توسعه پیدا کرده است که یک مدل جدید از هویت اینترنتی را در شبکه آن ساخته است. دقت کنید که اینترنت فعلی و سنتی مورد استفاده توسط کاربران نیاز به بستر‌های متمرکز داشته و بدون بسترهای متمرکز امکان استفاده برای کاربران جهانی از اینترنت وجود نخواهد داشت. شبکه پلتفرم اینترنت کامپیوتر در واقع شرایطی را فراهم می‌آورد تا کاربران بتوانند بدون نیاز به بسترهای متمرکز برای استفاده از اینترنت در شبکه بلاکچین اقدام کند. از فناوری‌های به کار گرفته شده در پلتفرم اینترنت کامپیوتر می‌توان برای ساخت وب سایت‌ها و سایر سرویس‌های تحت وب نیز استفاده کرد که کاربرد آن را در بازار چندین برابر بیشتر کرده است.

شگفتی تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر شبکه رمز ارز این امکان را دارد تا با افزایش میزان تقاضا ظرفیت خود را برای انجام تراکنش‌های بیشتر نیز افزایش داده و از این رو هیچ گونه شاهده کندی در شب که آن نیز نخواهید بود. تمام این ویژگی‌ها و شرایط باعث شده تا پلتفرم اینترنت کامپیوتر بعد از بیت کوین و اتریوم خاص‌ترین پلتفرم موجود در بازار ارز دیجیتال شود.

تاریخچه پیدایش اینترنت کامپیوتر

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر و شبکه آن به سال ۲۰۱۸ برمیگردد. در آن زمان برای اولین بار شاهد برگزاری عرضه اولیه رمز ارز طی یک از در آب بودیم که بیش از ۵۰ هزار نفر در این فرایند ثبت نام کردند. البته ایده اصلی این ارز دیجیتال و پل تومان در سال ۲۰۱۶ روی کار آمده بود و در فاصله سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ تیم توسعه دهنده مشغول چیدمان یک برنامه‌ریزی کامل و درست برای شبکه این ارز دیجیتال بود. در اواخر سال ۲۰۱۸ بنیاد دیفینیتی که نقش اصلی را در توسعه ارز دیجیتال در بازار دارد شبکه اینترنت کامپیوتر را گسترده‌تر نمود و در اواخر سال ۲۰۲۰ نیز شاهد راه اندازی شبکه اصلی این رمز ارز یعنی بلاکچین آلفا بودیم. آخرین رویداد مربوط به پلتفرم اینترنت کامپیوتر نیز به اواسط سال ۲۰۲۱ بر می‌گردد که این شبکه به صورت عمومی راه اندازی شد و توکن‌های ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر با نماد ICP در صرافی‌های مختلف ارز دیجیتال عرضه شد.

اینترنت کامپیوتر چگونه معروف و محبوب شد؟

دلیل محبوبیت و معروف شدن ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر و همچنین پلتفرم آنرا از دو جنبه می‌توان مورد بررسی قرار داد. در وهله اول باید یادآوری کنیم که وجود قابلیت‌های کاملا منحصر به فرد و ایده آل مانند تبدیل شدن به عنوان یک پلتفرم محاسبه جهانی از جمله اصلی‌ترین دلایل برای محبوبیت این شبکه در بازار ارز دیجیتال است. تو که اینترنت کامپیوتر با استفاده از فن‌آوری های مختلف مانند Chain Key با استفاده از سیستم عصبی شبکه و کلید توزیع نشده غیر تعاملی دارای ویژگیهای کاملا منحصر به فرد و خاصی است که نمونه‌های آن را به صورت یکپارچه در هیچ ارز دیجیتال دیگری شاهد نیستیم. از این گذشته از همان ابتدا سرمایه‌گذاران و شرکت‌های مالی بزرگی بر روی پلتفرم ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر سرمایه گذاری کرده و همین امر باعث شد تا محبوبیت خاصی از همان روز ابتدای ورود به بازار برای این رمز از ایجاد شود.

بسیاری از کسانی که از همان ابتدا بر روی پلکان اتریوم مشارکت کرده و سرمایه‌های خود را برای توسعه تیم در نظر گرفته بودند وارد پلتفرم اینترنت کامپیوتر شده و به عنوان یک سرمایه گذار برای توسعه شبکه این رمز ارز اقدام کردند. همین امر اعتماد عمومی نسبت به اینترنت کامپیوتر را افزایش داده و باعث شد تا خیلی زود به محبوبیت قابل توجه برسد.

هدف از خلق اینترنت کامپیوتر

برای بسیاری از سرمایه گذاران این موضوع اهمیت دارد که هدف از پیدایش یک ارز دیجیتال چیست و برنامه اصلی برای توسعه شبکه رمز ارز مورد نظر از ابتدا چه بوده است. پاسخ این سوال هر چه باشد نشان از این دارد که برای پلتفرم ارز دیجیتال مورد نظر ۱ برنامه از پیش تعیین شده وجود داشته و به همین دلیل می‌توان اهداف خاصی را برای آن در نظر گرفت. شبکه ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر نیز دقیقاً همین شرایط را داشته و در حال حاضر یک برنامه بیست ساله برای توسعه بلاکچین آن در نظر گرفته شده است. هدف اصلی از خلق اینترنت کامپیوتر نیز ایجاد بهینه‌ترین و بهترین شرایط برای استفاده از قراردادهای هوشمند در یک بستر کامل غیرمتمرکز و البته توسعه اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های حوزه دیفای است. تیم توسعه دهنده ناز دیجیتال مطالعه کاملی بر روی شبکه اتریوم داشته و به دنبال ایجاد یک ایده جدید برای استفاده از قراردادهای هوشمند را در بازار ارز دیجیتال بوده است.

پشتوانه اینترنت کامپیوتر چیست؟

ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر مانند سایر رمز ارز‌های معمولی موجود در بازار که استیبل کوین نیستند هیچگونه پشتوانه فیزیکی ندارد. برای چنین رمز ارزهایی معمولاً بهترین پشتوانه میتواند تیم توسعه دهنده قدرتمند و البته تیم پشتیبانی قدرتمند باشد. سوابق و رزومه تیم توسعه دهنده اینترنت کامپیوتر نشان از قدرت بسیار بالای آنها در ارائه پروتکل‌های این چنینی دارد و البته در حال حاضر این تیم وظیفه پشتیبانی و توسعه هرچه بیشتر اینترنت کامپیوتر را نیز به عهده گرفته که این امر می‌تواند یک پشتوانه بسیار عالی برای این ارز دیجیتال محسوب شود.
ipc1.jpg

ارزش اینترنت کامپیوتر چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر در بازار با توجه به شرایط عرضه و تقاضای این رمز ارز تعیین می‌شود. هر چقدر میزان تقاضا برای خرید اینترنت کامپیوتر افزایش پیدا کند شاهد افزایش ارزش آن در بازار و همچنین در صورت افزایش عرضه و بالا رفتن قدرت فروشندگان شاهد کاهش ارزش اینترنت کامپیوتر خواهیم بود. خریداران و فروشندگان در بازار ارز دیجیتال با توجه به شرایط موجود و قابلیت‌ها و مزیت‌های یک رمز ارز تصمیم به خرید و فروش می‌گیرند که این امر در واقع شرایط عرضه و تقاضا را برای رمز ارزهای مانند اینترنت کامپیوتر به دنبال خواهد داشت.

قابلیت‌ها و مزایای اینترنت کامپیوتر

با بررسی قابلیت‌ها و مزیت‌های ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر و شبکه آن سعی داریم در شناخت شما را نسبت به این رمز ارز بیشتر کنیم. به صورت کلی ویژگی‌ها و مزایای زیر را می‌توان برای این ارز دیجیتال در نظر گرفته شده تا تعداد افراد بسیار زیادی برای سرمایه گذاری بر روی آن اقدام نمایند:

 • به عنوان مزیت اول که البته مزیت بسیار بزرگی نیز محسوب می‌شود باید یادآوری کنیم که صندوق‌های سرمایه گذاری بسیار بزرگ و مطرحی به عنوان سرمایه گذار بر روی پلتفرم اینترنت کامپیوتر فعالیت دارند.
 • در نظر گرفتن اهداف کامل درخواست و کاربردهای بسیار ویژه از جمله ویژگی‌هایی است که شبکه اینترنت کامپیوتر را در بازار کاملا منحصر به فرد کرده است.
 • در نظر گرفتن تعداد توکن‌های محدود برای این رمز ارز باعث شده تا پتانسیل افزایش قیمت قابل توجهی را برای آن متصور باشیم.
 • سرعت بسیار بالای اجرا و تکمیل تراکنش‌ها در شبکه اینترنت کامپیوتر یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت شبکه این رمز ارز محسوب می‌شود.
 • اجرای تمام برنامه‌ها و دستورات مربوط به بلاک چین اینترنت کامپیوتر در یک شبکه کاملاً غیر متمرکز نیز از جمله کاربرد‌ها و مزیت‌های این شبکه است که آن را نسبت به بسیاری از رمز ارزهای دیگر متمایز می‌نماید.
 • کاربران عادی می‌توانند با استفاده از پلتفرم اینترنت کامپیوتر برای توسعه نرم افزارها و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در محیط بلاک چین اقدام نمایند.
 • با پیاده‌سازی وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف بر روی شبکه بلاک چین اینترنت کامپیوتر میتوان سرعت بسیار قابل ملاحظه‌ای را در آن‌ها شاهد بود.
 • سازگاری با قراردادهای هوشمند و امکان استفاده از پلتفرم اینترنت کامپیوتر برای استفاده از این قراردادها و همچنین توسعه برنامه‌های غیر متمرکز از دیگر مزیت‌ها و کاربرد‌های شبکه محسوب می‌شود.
 • داشتن یک تیم توسعه دهنده قدرتمند و با تجربه را نیز بایستی به مزیت‌های این رمز ارز اضافه کنیم.
 • طبق گفته بنیاد دیفینیتی مقیاس‌پذیری اینترنت کامپیوتر بینهایت خواهد بود.
 • همچنین تیم توسعه دهنده این رمز ادعا می‌کند که سیستم بررسی و امنیت شبکه اینترنت کامپیوتر حتی از اتریوم نیز قوی‌تر است .

بنیانگذاران اینترنت کامپیوتر چه کسانی هستند؟

ایده اولیه راه اندازی و پروژه ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر برای اولین بار در اکتبر سال ۲۰۱۶ توسط یک برنامه نویس حرفه‌ای به نام دومینیک ویلیامز (Dominic Williams) ارائه و پایه گذاری شد. بعدها بنیاد دیفینیتی (Difinity) با استفاده از سرمایه گذاری‌ها و حمایت‌های برخی از سرمایه گذاران شبکه اتریوم توسعه شبکه‌های ارز دیجیتال را در اختیار گرفت و شرایط بسیار ایده آلی را برای آن به وجود آورد. در حال حاضر بنیاد دیفینیتی را بایستی اصلی‌ترین تیم پشتیبان ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر و پلتفرم هم بدانیم که یک بنیاد کاملاً شناخته شده و معتبر در بازار ارز دیجیتال محسوب میشود.

امنیت شبکه اینترنت کامپیوتر چگونه است؟

یکی از مسائل و نکات بسیار مهمی که درباره ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر و شبکه ایران باید به بررسی ارزیابی بپردازیم امنیت شبکه است. شبکه اینترنت کامپیوتر از مکانیزم اجماع بسیار خاصی برای تایید تراکنش‌ها در داخل شبکه استفاده می‌نماید و از این گذشته یک سیستم عصبی شبکه نیز به عنوان مغز غیر متمرکز در داخل پلتفرم این رمز ارز فعالیت می‌نماید. این سیستم عصبی خود از سلسله مراتب مختلفی تشکیل می‌شود که هر یک از این سلسله مراتب وظایف خاص خود را به عهده دارند. جنین سیستم عصبی شبکه که با NNS شناخته می‌شود کاربران می‌توانند طرح‌های پیشنهادی خود را ثبت کرده و سپس تمام تراکنش‌ها و فعالیت‌ها توسط نورون‌های فعال در شبکه به رای‌گیری گذاشته میشود. این موضوع باعث شده تا امنیت قابل توجهی را در شبکه رمز ارز شاهد باشیم.

چه تعداد توکن اینترنت کامپیوتر در گردش است؟

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که درباره شرایط ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر باید به بررسی آن بپردازیم تعداد توکن‌های در گردش این رمز ارز در بازار است. تیم توسعه دهنده اینترنت کامپیوتر به صورت کلی حدود ۴۸۸ میلیون توکن برای این رمز ارز نظر گرفته که در حال حاضر حدود ۲۶۲ میلیون توکن از آن در گردش هستند. این موضوع به خوبی نشان می‌دهد که تعداد توکن‌های مناسبی برای شبکه اینترنت کامپیوتر در نظر گرفته شده تا در فرایند عرضه و تقاضا برای آن شاهد چالش خاصی نباشیم. البته همین موضوع و محدود شدن تعداد توکن‌ها نیز باعث شده تا قیمت رمز ارز بالا باشد و پتانسیل رشد قابل توجهی را نیز بتوانیم برای آن متصور باشیم.

خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید اینترنت کامپیوتر تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر

فرایند فروش ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

ipc.jpg

نحوه خرید اینترنت کامپیوتر از صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل در کنار شما هستیم تا امکان خرید اینترنت کامپیوتر را با بهینه‌ترین شرایط برای شما فراهم آوریم. برای این منظور دو روش خیلی ساده را برای شما در نظر گرفته‌ایم که برای استفاده از آن‌ها می‌توانید به طریق زیر عمل کنید:

روش اول خرید اینترنت کامپیوتر در صرافی تبدیل خدمات خرید آسان ارز دیجیتال است. برای استفاده از این خدمات تنها کافیست وارد‌بخش خرید آسان شده و حجم مورد نظر برای خرید را معین و بر روی گزینه خرید کلیک کنید. با این ترفند تنها در چند ثانیه می‌توانید خرید خود را نهایی نمایید. همچنین قیمت مورد نظر برای این معامله در صرافی تبدیل مطابق با بهترین قیمت در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان خواهد بود.

بود در روش دوم برای خرید اینترنت کامپیوتر شما می‌توانید از بازار حرفه‌ای اینترنت کامپیوتر به تتر استفاده کنید. برای این منظور لازم است و ابتدا پول خود را به ارز دیجیتال تتر تبدیل کرده و سپس برای خرید اینترنت کامپیوتر اقدام نمایید. فراموش نکنید که در این روش علاوه بر‌ترین حجم مقدار خرید می‌بایست قیمت معامله را نیز تعیین نمایید. استفاده از این روش بیشتر برای افراد حرفه‌ای و کسانی مناسب است که به دنبال خرید ارز دیجیتال با تحلیل تکنیکال هستند.

روش نگهداری اینترنت کامپیوتر ( چگونه اینترنت کامپیوتر را نگهداری کنیم؟ )

برای نگهداری از اینترنت کامپیوتر به روش بسیار ساده‌ای پیش روی شما قرار دارد. برای این منظور در بهره اول می‌توانید از حساب صرافی تبدیل استفاده کنید، با استفاده از فناوری کیف پول توزیع شده شرایط فوق العاده ایمنی را برای نگهداری از رمز ارز‌ها برای کاربران فراهم کرده است. همچنین استفاده از انواع کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری ارز دیجیتال برای نگهداری از اینترنت کامپیوتر را نیز خواهید داشت. برای این منظور نیز توصیه می‌کنیم حتما از انواع کیف پول‌های معتبر و شناخته شده استفاده کنید تا امنیت نگهداری از رمز ارزهای شما به حداکثر میزان ممکن برسد.

انواع کیف پول اینترنت کامپیوتر

از کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری مختلفی می‌توان برای نگهداری از ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر استفاده کرد که از مهمترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کیف پول سخت افزاری لجر
 • کیف پول سخت افزاری ترزور
 • کیف پول گرم ارث والت
 • کیف پول نرم افزاری پلاگ والت
 • کیف پول نرم افزاری NNS

کارمزد خرید و فروش اینترنت کامپیوتر

معامله اینترنت کامپیوتر در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش اینترنت کامپیوتر در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • امکان خرید آسان و سریع اینترنت کامپیوتر را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
 • امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار اینترنت کامپیوتر به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
 • پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
 • به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات اینترنت کامپیوتر را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
 • سرعت بالای تراکنش ها
 • برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
 • امکان برداشت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
 • فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
 • در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

منابع :

سوالات متداول خرید اینترنت کامپیوتر

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید اینترنت کامپیوتر

از کجا میتوانیم اینترنت کامپیوتر ( ICP ) بخریم؟

برای خرید اینترنت کامپیوتر می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/ICP_USDT) مراجعه نمایید.

خرید سریع اینترنت کامپیوتر (ICP) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع ارز اینترنت کامپیوتر می توانید از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید اینترنت کامپیوتر باشید.

کارمزد خرید و فروش اینترنت کامپیوتر در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله اینترنت کامپیوتر در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

آیا خرید اینترنت کامپیوتر می‌تواند سودآور باشد؟

اینترنت کامپیوتر بسیار خوبی داشته و در صورت خرید آن برای میان ‌مدت می‌توانید به سود خوبی برسید.

در چه زمانی میتوانیم برای خرید و فروش اینترنت کامپیوتر اقدام کنیم؟

برای خرید و فروش اینترنت کامپیوتر با استفاده از خدمات صرافی تبدیل هیچگونه محدودیت زمانی برای کاربران در نظر گرفته نشده و شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روزی حتی در ایام تعطیل نیست برای این منظور اقدام نمایید.

ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر می‌توانید از کیف پول اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

آیا می‌توان اینترنت کامپیوتر را استخراج کرد؟

خیر در حال حاضر ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر شرایط استخراج را ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

امین پ

17 روز قبل

5

من از سال 99 در این صرافی هستم، دسترسی اسان و کاربری راحت، حتی بعد مدت ها نیاز به پشتیبانی داشتم بسیار عالی راهنمایی کردن دوستان

فرشاد آ

57 روز قبل

5

اینترنت کامپیوتر برای آنهایی. که دوست دارند سود دهی کوتاه مدت داشته باشند مفیده

علی ا

107 روز قبل

5

عالیییی

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله