uniicon

قیمت و خرید یونی - UNI

خرید ارز دیجیتال یونی Uniswap

خرید ارز دیجیتال یونی (UNI) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت یونی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز یونی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش یونی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز یونی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت یونی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 UNI = 596,323 IRT

uniicon

یونی

خرید آسان یونی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت یونی

اطلاعات بازار یونی

حجم ۲۴ ساعته (UNI) 873.1072
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 8,671.2597
تغییرات ۱ روزه +1.12 %
قیمت آخرین معامله 10.0511 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 598,392 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 576,417 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، یونی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

uniicon

uni

یونی

تومان --

uniicon

uni

یونی

قیمت دلاری

10.05396 USDT

قیمت تومانی

تومان 595,295

تغییرات 24 ساعت اخیر

1.122 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
۷۷۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

یونی سواپ Uniswap یک پروژه غیرمتمرکز متشکل از مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند است که بر روی بلاک چین اتریوم (Ethereum) اجرا می‌شوند. Uniswap به کاربران خود انگیزه می‌دهد تا نقدینگی صرافی را حفظ کنند. کارمزد تراکنش‌های پلتفرم یونی سواپ با توکن‌های بومی این پلتفرم به نام یونی با نماد UNI پرداخت می‌شود.

یونی چیست؟

یونی سواپ یک صرافی غیرمتمرکز است که امکان ایجاد بازار همتا به همتا را فراهم می‌کند. Uniswap همچنین نیز یک ارز دیجیتال است که با نماد (UNI) مشخص می‌شود. پلتفرم Uniswap کاربران را قادر می‌سازد تا بدون هیچ گونه دخالتی با شخص ثالث متمرکز، ارزهای دیجیتال را معامله کنند.

بلاک چین Uniswap بر روی پلتفرم اتریوم میزبانی شده و توسط افرادی که توکن‌های UNI را در اختیار دارند اداره می‌شود. Uniswap بلاک چین خود را به عنوان یک پلتفرم عمومی توصیف می‌کند.

بلاک چین Uniswap یک پلتفرم منبع باز است، به این معنی که هر شرکت کننده‌ای می‌تواند کدهای این بلاک چین را مشاهده کرده و در آن مشارکت کند.

پلتفرم Uniswap می‌تواند از تبادل هر توکن دیجیتالی که از استاندارد فنی اتریوم به نام ERC-20 پیروی می‌کند پشتیبانی کند.

کاربران Uniswap می‌توانند به طور ایمن استخرهای نقدینگی ایجاد کنند و انواع دارایی‌های دیجیتال را مبادله کنند.

Uniswap از قراردادهای هوشمند برای جلوگیری از مشکلات نقدینگی که بر مبادلات متمرکز تأثیر می‌گذارد، استفاده می‌کند. حذف هر گونه شخص ثالث، مانند صرافی متمرکز یا مؤسسه مالی، در این شبکه می‌تواند هزینه‌های پردازش تراکنش‌ها را نیز کاهش دهد.

تاریخچه پیدایش یونی

یونی سواپ در 2 نوامبر سال 2018 توسط هیدن آدامز، مهندس مکانیک سابق شرکت زیمنس ایجاد شد.

آدامز در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه ایالتی نیویورک در استونی بروک تحصیل کرده بود. او پس از خروج از زیمنس، به دنبال فرصت‌های جدید بود و یکی از دوستان دوران دانشگاه، به نام کارل فلورش، این فرصت را برای او فراهم کرد. کارل به آدامز پشنهاد کرد که در بخش مهندسی بلاک چین در ConsenSys، یکی از پلتفرم‌های پشرو در زمینه DeFi مشغول به کار شود.

در زمان فعالیت آدامز، این شرکت کیف پول MetaMask را که اکنون یکی از محبوب ترین کیف پول‌های ارز دیجیتال با 21 میلیون کاربر است، توسعه داد و عرضه کرد.

آدامز و فلورش به فکر ایجاد یک اکوسیستم مبتنی بر قراردادهای هوشمند اتریوم و متمرکز بر امور مالی غیرمتمرکز بودند که نسخه آزمایشی یونی سواپ را ایجاد کردند.

آدامز ابتدا پروتکل ایجاد شده را Unipeg نامید و بعدها نام این پلتفرم به Uniswap تغییر یافت.

بعدها شرکت‌هایی از جمله Andreessen Horowitz، Paradigm Venture Capital، Union Square Ventures LLC و ParaFi روی پروژه یونی سواپ سرمایه گذاری کردند و شبکه Uniswap در نسخه اصلی منتشر شد. متوسط ​​حجم معاملات روزانه Uniswap در اکتبر سال ۲۰۲۰، 220 میلیون دلار بود. معامله گران و سرمایه گذاران از Uniswap به دلیل کاربرد آن در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) استفاده کرده‌اند.

هدف از خلق یونی

پلتفرم Uniswap از قراردادهای هوشمند مبتنی بر بلاک چین برای تسهیل تجارت غیرمتمرکز بسیاری از دارایی‌های دیجیتال مختلف استفاده می‌کند. جفت ارزهای دیجیتال در یونی سواپ از طریق استخرهای نقدینگی مبادله می‌شوند. بلاک چین Uniswap، که مانند یک دفتر کل الکترونیکی عمل می‌کند، به طور مداوم به روز می‌شود تا فعالیت معاملاتی در بین کاربران Uniswap را به درستی پشتیبانی کند.

یونی سواپ برای فعالیت‌های خود از پلتفرم اتریوم، که در حال حاضر از روش عملیاتی اثبات کار یا PoW استفاده می‌کند، کمک می‌گیرد.

کاربران Uniswap می‌توانند به روش‌های مختلفی در این صرافی غیرمتمرکز شرکت کنند:

 • ایجاد بازارهای جدید: کاربران Uniswap می‌توانند از قراردادهای هوشمند برای ایجاد بازارهای جدید برای مبادله جفت ارزهای دیجیتال جدید استفاده کنند.
 • مبادله دارایی‌ها از طریق بازارهای موجود: کاربران در یونی سواپ می‌توانند از این پلت فرم برای مبادله ارزهای دیجیتال از طریق بازارهای غیرمتمرکزی که قبلا ایجاد شده‌اند استفاده کند.
 • فراهم کردن نقدینگی فراهم و دریافت پاداش: کاربران Uniswap می‌توانند نقدینگی را با روش استیکینگ ارزهای دیجیتال خود فراهم کنند. افرادی که ارزهای دیجیتال خود را در پلتفرم Uniswap به اشتراک می‌گذارند با UNI پاداش می‌گیرند.
 • شرکت در حاکمیت Uniswap: افرادی که توکن‌های UNI را در اختیار دارند پلتفرم Uniswap را اداره می‌کنند و متناسب با موجودی UNI خود قدرت شرکت در رای گیری و شرکت در حاکمیت خواهند داشت.

پشتوانه یونی چیست؟

یونی ارز دیجیتالی است که هیچ پشتوانه فیزیکی برای آن تعریف نشده است و هیچ دارایی با ارزش مشخصی از آن پشتیبانی نمی‌کند.

یونی نیز مانند بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال بر اساس نوسانات قیمت و با توجه به شرایط عرضه و تقاضا در بازار قرار می‌گیرد و مانند استیبل کوین‌ها به هیچ دارایی فیزیکی ارزشمندی متصل نیست.

با این حال باید به این نکته اشاره کرد که یونی سواپ یک صرافی غیر متمرکز بوده و روی پلتفرم اتریوم ایجاد شده است، به همین دلیل سرمایه‌گذاری در آن می‌تواند آینده خوبی به همراه داشته باشد. همچنین یونی سواپ تجارت غیر متمرکز بسیاری از جفت ارزهای دیجیتال را تسهیل می‌کند که همین ویژگی باعث محبوبیت آن می‌شود و پشتوانه خوبی برای آن خواهد بود.

ارزش یونی سواپ چگونه تعیین می‌شود؟

یونی سواپ در 17 سپتامبر سال ۲۰۲۰، توکن بومی خود به نام خود UNI را معرفی کرد. Uniswap با معرفی توکن خود هیچ ICO را به اجرا در نیاورد. Uniswap توکن‌های UNI خود را طبق یک برنامه زمان‌بندی برای اعضای انجمن و سرمایه گذارهای فعال خود ارائه می‌کند.

همچنین یونی سواپ یک airdrop بسیار ارزشمند برای جشن راه اندازی خود اجرا کرد و 400 توکن UNI به ارزش ۱۵۰۰ دلار به کاربرانی که قبلاً از پروتکل تبادل غیرمتمرکز Uniswap استفاده کرده بودند پاداش داد.

کاربران یونی سواپ می‌توانند با قرار دادن توکن‌ها‌ی خود در استخرهای نقدینگی Uniswap، توکن‌های UNI کسب کنند.

توکن UNI برای استفاده در مدیریت پروتکل Uniswap طراحی شده است. افرادی که توکن‌های UNI را در اختیار دارند، می‌توانند در حاکمیت پروژه و رای گیری‌ها شرکت کنند. این افراد همچنین در کمک‌های مالی و استخرهای استخراج نقدینگی نیز مشارکت داشته باشند.

حاکمیت Uniswap به گونه‌ای طراحی شده است که در نهایت به تیم اصلی Uniswap اجازه می‌دهد تا به طور کامل از فرآیند تصمیم گیری خارج شود و به یک پروتکل واقعاً خودپایدار و کاملاً غیرمتمرکز دست یابد.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد Uniswap این است که خود پروژه هیچ درآمدی دریافت نمی‌کند. از آنجایی که Uniswap یک پروتکل غیرمتمرکز است و کاربران آن تمام نقدینگی را برای پلتفرم فراهم می‌کنند، تمام کارمزدها مستقیماً به تأمین‌کنندگان نقدینگی می‌رسد. این امر در صرافی‌های دیده نمی‌شود و در این صرافی‌ها کارمزدها همه توسط مقام مرکزی اداره کننده صرافی جذب می‌شود.

قابلیت‌ها و مزایای یونی

یونی سواپ قابلیت و مزایای زیادی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

در شبکه یونی سواپ هیچ الزامی برای انجام معیارهای KYC وجود ندارد. برای استفاده از یونی سواپ شما نیازی به ورود به سیستم و افشای هویت خود ندارید. همچنین در این پلتفرم هیچ مرجعی برای جلوگیری از مشتریان و حفظ دارایی‌های آن‌ها وجود ندارد.

یونی سواپ یک پلتفرم منبع باز است، به این معنی که هر کسی می‌تواند کدهای ان را برای انجام معاملات غیرمتمرکز خود مشاهده کند.

برای اینکه ارز دیجیتال یونی را در اختیار داشته باشید تنها چیزی که نیاز دارید یک کیف پول سازگار با بلاک چین اتریوم است.

روش پیوند کیف پول به Uniswap بسیار ساده و آسان است. فقط باید برنامه را راه اندازی کنید و به کیف پول متصل شوید. با Uniswap، شما می‌توانید دارایی‌های خود را به طور کامل کنترل کرده و از أن‌ها محافظت کنید.

همچنین Uniswap برای سرمایه گذاران بلاک چین که نیاز دارند توکن‌های خود را به سرعت وارد بازار کنند و پایگاه مشتریان خود را گسترش دهند، بسیار ارزشمند و کاربردی است.

ویژگی‌های کلیدی Uniswap

برخی از ویژگی‌های کلیدی و مهم یونی سواپ که باعث متمایز شدن آن‌ها از پلتفرم‌های دیگر می‌شود به شرح زیر هستند:

سواپ بین توکن‌ها: از Uniswap می‌توان برای جابجایی آسان بین اتریوم و سایر توکن‌های ERC-20 استفاده کرد. کاربران همچنین می‌توانند توکن‌های UNIرا در این پلتفرم خریداری کنند.
حاکمیت جمعی: حاکمیت Uniswap امکان کنترل و تصمیم گیری جمعی را فراهم می‌کند که می‌تواند برای بخشی از کاربران جذاب به نظر برسد.

استخرهای نقدینگی: Uniswap همچنین استخری ارائه می‌دهد که کاربران می‌توانند با ارائه نقدینگی به پلتفرم از آن برای کسب پاداش استفاده کنند.

کنترل کامل پلتفرم توسط کاربر: کاربران به جای واگذاری ضمانت توکن‌های خود به یک صرافی، کنترل کامل آن را در دست خواهند داشت که خطر هک، ورشکستگی پلتفرم و سایر مسائل مرتبط را برای توکن‌هایشان کاهش می‌دهد.

دسترسی آسان به توکن‌ها: به‌جای اینکه توکن‌ها تحت یک فرآیند بررسی طولانی مدت قرار گیرند، می‌توان آن‌ها را مستقیماً در Uniswap فهرست کرد. این به کاربران امکان می‌دهد قبل از اینکه در صرافی‌های متمرکز فهرست شوند، توکن‌های جدیدتر را زودتر سواپ کنند.
UNI1.jpg

بنیانگذاران یونی چه کسانی هستند؟

یونی سواپ اولین بار در سال 2018 توسط Hayden Adams منتشر شد. در سال 2020، Uniswap v2 با همکاری آدامز و دوست دوران دانشگاهی او کارل فلورش راه اندازی شد، نسخه‌ای از یونی سواپ که امکان مبادله مستقیم بین اساساً هر توکن ERC-20 در اتریوم را فراهم کرد.

امنیت شبکه یونی چگونه است؟

یونی سواپ یک پروتکل غیرمتمرکز است که برای مبادله / معاملات توکن طراحی شده و UNI توکن بومی آن است. UNI یک توکن ERC-20 بوده که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است.

توکن UNI برای تضمین توسعه آینده پروژه Uniswap عمل می‌کند. این توکن یک سیستم رای گیری غیرمتمرکز ایجاد کرده که امنیت شبکه را تضمین می‌کند.

معاملات انجام شده در پلتفرم Uniswap توسط قراردادهای هوشمند آن تضمین می‌شود، یک ویژگی غیرمتمرکز که به کاربران اجازه می‌دهد در هر زمان بدون نیاز به یک مرجع مرکزی معاملات خود را انجام دهند. همه این ویژگی‌ها در کنار در اختیار گرفتن کنترل کامل پلتفرم توسط کاربر، امنیت بالای شبکه یونی سواپ را تایید می‌کند.

چه تعداد توکن یونی در گردش است؟

عرضه کل توکن‌های UNI 1,000,000,000 توکن است. همه این توکن‌های UNI در طی چهار سال در دسترس خواهند بود. پس از چهار سال، زمانی که همه این توکن‌ها توزیع شدند، Uniswap نرخ تورم 2٪ در سال را برای حفظ مشارکت شبکه معرفی می‌کند.

۶۰ درصد از 1 میلیارد عرضه توکن UNI به اعضای انجمن Uniswap (آدرس‌های ETH که به طور فعال با پروتکل Uniswap معامله می‌کردند) ارسال شد. 40 درصد باقیمانده بر اساس یک برنامه 4 ساله بین اعضای تیم، سرمایه گذاران و مشاوران توزیع می‌شود.

بر اساس اطلاعات سایت کوین مارکت کپ، در زمان نگارش این مقاله عرضه در گردش توکن‌های یونی 762,209,326.54 توکن است.

خرید ارز دیجیتال یونی

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال یونی نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال یونی پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال یونی اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال یونی عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال یونی از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید یونی تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال یونی

فرایند فروش ارز دیجیتال یونی در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال یونی امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

نحوه خرید یونی از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال UNI در صرافی تبدیل مراحل بسیار ساده‌ای دارد و به کمک صرافی تبدیل می‌توانید این ارز دیجیتال را با کارمزد بسیار کم خریداری کنید. در فرایند ساده شما قادر هستید با استفاده از سرویس خرید آسان ارز دیجیتال تنها در چند ثانیه تراکنش خود را انجام داده و پول خود را به ارز دیجیتال UNI تبدیل کنید. در این روش تنها باید وارد قسمت خرید آسان شوید، مقدار توکن‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده و تراکنش خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است که هزینه تراکنش بر أساس بهترین قیمت در نظر گرفته شده توسط فروشندگان در صرافی تبدیل خواهد بود.

روش دیگر استفاده از صرافی تبدیل این است که می‌توانید با تبدیل پول خود به ارز دیجیتال تتر از بازار حرفه‌ای برای خرید UNI استفاده کنید. در این باید وارد بخش تبدیل UNI به تتر شوید، تعداد توکن مورد نظر خود را برای خرید و قیمت مورد نظر را مشخص کنید و منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان با قیمت شما موافقت کند.

روش نگهداری یونی

توکن‌های یونی مانند ارزهای دیجیتال دیگر باید در کیف پول‌های ارز دیجیتال ذخیره شوند. نوع کیف پول Uniswap (UNI) که انتخاب می‌کنید بستگی به این دارد که چگونه می‌خواهید از آن استفاده کنید و چه مقدار ارز دیجیتال یونی در آن ذخیره خواهید کرد.

کیف پول سخت افزاری یا کیف پول آفلاین (Cold Wallets) امن ترین گزینه برای ذخیره سازی توکن‌های شما خواهد بود. Ledger یک کیفت پول سخت افزاری است که از توکن‌های ERC-20 پشتیبانی می‌کند و به کاربران امکان ذخیره، ارسال و دریافت UNI را می‌دهد.

کیف پول‌های نرم افزاری (Hot Wallets) گزینه دیگری برای ذخیره توکن‌های یونی هستند و استفاده از آن‌ها رایگان و آسان است. آن‌ها برای دانلود به عنوان برنامه‌های گوشی هوشمند یا دسکتاپ در دسترس هستند. در کیف پول‌های نرم افزاری، کلیدهای خصوصی توسط ارائه‌دهنده خدمات از طرف شما مدیریت و پشتیبان‌گیری می‌شوند. این کیف پول‌ها با وجود رابط کاربری آسان، امنیت کمتری نسبت به کیف پول‌های سخت‌افزاری دارند.

انواع کیف پول یونی

در اکوسیستم اتریوم کیف‌پول‌های دیجیتالی زیادی وجود دارد که می‌توانید ارزهای دیجیتالی که در بلاک چین اتریوم فعالیت می‌کنند را در ان‌ها نگهداری و ذخیره کنید. از اتر (ETH) تا توکن‌های ERC20 و NFT در این کیف پول‌ها پشتیبانی می‌شوند.

ارز دیجیتال یونی در کیف پول‌های مختلفی که از قوانین بلاک چین اتریوم پیروی می‌کنند فهرست شده است که برخی از بهترین و محبوب ترین آن‌ها شامل موارد زیر هستند:

کیف پول متاماسک (Metamask)

متامسک یکی از معروف ترین و مورد استفاده ترین کیف پول‌های اتریوم در جهان است. متامسک این قابلیت را دارد که هر ارز دیجیتال در بلاک چین اتریوم را ذخیره کند و دارای رابط کاربری بسیار آسان است. ثبت نام در Metamask فرایند ساده‌ای دارد و فقط چند دقیقه طول می‌کشد. در متامسک KYC مورد نیاز نیست، بلکه فقط باید عبارت Seed را برای بازیابی کیف پول در صورت فراموشی رمز عبور مشخص کنید. برای اتصال Metamask به Uniswap فقط کافی است رمز عبور خود را وارد کنید و بلافاصله به وجوه خود دسترسی خواهید داشت. این کیف پول بدون شک بهترین انتخاب برای افرادی است که می‌خواهند به دنیای DEX و Uniswap وارد شوند.

کیف پول Walletconnect

این کیف پول یک پروتکل منبع باز برای پیوند دادن برنامه‌های غیرمتمرکز به کیف پول‌های تلفن همراه با اسکن کد QR است. کیف پول WalletConnect یک انتخاب مطمئن برای ذخیره توکن‌های یونی است. استفاده از این کیف پول بسیار راحت بوده و کد QR اتصال با پلتفرم Uniswap را در مدت زمان کوتاهی فراهم می‌کند.

کیف پول کوین بیس (Coinbase)

کیف پول کوین بیس، کیف پول رسمی یکی از معروف ترین صرافی‌های جهان، یعنی کوین بیس است. این کیف پول از طیف گسترده‌ای از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند که در میان آن‌ها می‌توان به بیت کوین، بیت کوین کش (BCH)، اتریوم، اتریوم کلاسیک (ETC)، لایت کوین (LTC) و تمام توکن‌های استاندارد ERC20 و دنیای DeFi اشاره کرد. امنیت بالای این کیف پول یکی از اصلی ترین ویژگی‌های ان‌ها است. ارسال وجوه در این کیف پول طریق استفاده از نام کاربری به جای آدرس‌های بلاک چین بسیار آسان انجام می‌شود. در کیف پول کوین بیس نیز به لطف استفاده از کد QR، اتصال به Uniswap و ذخیره سازی توکن‌های یونی، فرایندی بسیار ساده است.
uni.jpg

آربیتراژ در اکوسیستم یونی سواپ

معامله گران آربیتراژ جزء ضروری اکوسیستم Uniswap هستند. این افراد معامله گرانی هستند که در یافتن اختلاف قیمت در چندین صرافی تخصص دارند و از آن‌ها برای کسب سود استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، اگر یونی در یک صرافی به قیمت ۶.۵۷ دلار و در صرافی دیگر با قیمت ۶.۴۳ دلار معامله شود، می‌توانید بیت کوین را در صرافی دومی بخرید و آن را در صرافی اولی به فروش برسانید تا سود کسب کنید. این معاملات اگر با حجم زیاد انجام شود، می‌توان سود قابل توجهی با ریسک نسبتاً کم به دست آورد.

معامله‌گران آربیتراژ در Uniswap توکن‌هایی را پیدا می‌کنند که بالاتر یا کمتر از میانگین قیمت بازار معامله می‌شوند. این اختلاف قیمت در نتیجه معاملات بزرگ، ایجاد عدم تعادل در استخرهای نقدینگی و کاهش یا افزایش لحظه‌ای قیمت به وجود می‌آید.

معامله‌گران آربیتراژ در Uniswap این کار را تا زمانی انجام می‌دهند که قیمت توکن مطابق با قیمت سایر صرافی‌ها متعادل شود و دیگر سودی حاصل نشود. این رابطه هماهنگ بین سیستم بازارسازان و معامله‌گران آربیتراژ چیزی است که قیمت توکن Uniswap را در بازار حفظ می‌کند.

کارمزد خرید و فروش یونی

معامله یونی سواپ در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش یونی در صرافی تبدیل

خرید و فروش الگورند و توکن‌های UNI در مجموعه تبدیل مزایای زیادی برای کاربران به همراه خواهد داشت. مزایایی که صرافی تبدیل در اختیار شما قرار می‌دهد باعث می‌شود بر بسیاری از چالش‌ها در بازار ارزهای دیجیتال غلبه کنید و خریدی با اطمینان بالا انجام دهید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال UNI در صرافی تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان خرید آسان و سریع توکن UNI
 • امکان ترید به صورت حرفه‌ای و تبدیل UNI به Tether
 • پرداخت هزینه‌های کم و کارمزدهای پایین
 • سرعت بالا در انجام معاملات
 • شما می‌توانید در صرافی تبدیل کارمزدهای تراکنش خود را در لحظه مشاهده کنید.
 • پس از خرید ارز از طریق صرافی تبدیل، در کمترین زمان امکان برداشت آن را خواهید داشت.
 • فرآیند خرید و فروش توکن‌های UNI در این صرافی بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا انجام می‌شود. در نتیجه نوسانات قیمت ارز دیجیتال UNI با توجه به نوسانات آن در بازار جهانی خواهد بود و با بررسی بازار جهانی متحمل ضرر نخواهید شد.
 • صرافی تبدیل امکان نگهداری توکن‌های UNI در حساب صرافی را با بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید پس از خرید الگورند آن را در حساب صرافی ذخیره کنید و به کیف پول دیگری انتقال ندهید.

سوالات متداول خرید یونی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید یونی

آیا خرید یونی سواپ بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز یونی سواپ بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آینده یونی سواپ چگونه است؟

Uniswap یک صرافی غیرمتمرکز است که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. به طور کلی، صرافی‌های غیرمتمرکز به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند تا بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری با استفاده از یک صرافی متمرکز، ارزهای دیجیتال را مبادله کنند. توکن Uniswap روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است و به عنوان توکن ERC-20 نشان داده می‌شود. Uniswap همچنین قراردادهای هوشمندی را ادغام می‌کند که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد پروتکل‌های ارزشمندی را روی بلاک چین ایجاد کنند.

خرید سریع و آسان یونی چطور امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید در قسمت [خرید آسان یونی](https://tabdeal.org/swap?from-symbol=irt&to-symbol=uni"خرید آسان یونی") در صرافی تبدیل، در سریعترین زمان ممکن، به خرید و فروش یونی بپردازید

کارمزد خرید و فروش یونی سواپ (UNI) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله یونی سواپ در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

عزیز م

62 روز قبل

4

په په 1000 ارزی است که با شکست قطعی پرچم رشد خوبی خواهد داشت

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله