btcsticon

قیمت و خرید بیت کوین استاندارد هش ریت - BTCST

خرید ارز دیجیتال بیت کوین استاندارد هش ریت Bitcoin Standard Hashrate

خرید ارز دیجیتال بیت کوین استاندارد هش ریت (BTCST) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت بیت کوین استاندارد هش ریت به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز بیت کوین استاندارد هش ریت بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش بیت کوین استاندارد هش ریت اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز بیت کوین استاندارد هش ریت هستند.

خرید آسان بیت کوین استاندارد هش ریت

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، بیت کوین استاندارد هش ریت می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

یکی از موانع مهم استخراج بیت کوین، محدودیت در خروج از ماینینگ است. توکن بیت کوین استاندارد هش ریت یا BTCST این مشکل را با آوردن نقدینگی (به اندازه نقدینگی صرافی‌) به ماینینگ بیت کوین حل می‌کند. هر واحد BTCST با 0.1 تراهش بر ثانیه (1 TH/s) توان استخراج بیت‌کوین ضمانت می‌شود. با سپرده‌گذاری (استیکینگ) BTCST، دارندگان این توکن‌ پاداش روزانه بیت‌کوین دریافت خواهند کرد که متناسب با تعداد توکن‌های سپرده گذاری شده یا همان توان استخراج استیک شده است.

علاوه بر این، از آنجایی که قیمت BTCST بسته به توان استخراج بیت‌کوین قابل تعیین است، ای توکن در بازار به عنوان یک توکن اهرم‌دار بدون ریسک لیکویید (نقد شدن) عمل می‌کند. بدین ترتیب، BTCST یک بازار کارآمد برای قدرت استخراج بیت کوین ایجاد خواهد کرد.

بیت کوین استاندارد هش ریت ( BTCST) چیست؟

بیت کوین استاندارد هش ریت (BTCST) یک پروتکل مبتنی بر بلاک چین است که هدف آن قابل استفاده کردن بیت کوین در سیستم مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) است. هر واحد BTCST با Th/s 0.1 قدرت استخراج بیت کوین ضمانت (وثیقه گذاری) می‌شود که با بهره‌وری W/TH 60 استاندارد شده است.

بنابراین، BTCST پلی بین دارایی‌های هش ریتی (Hahrate Assets) بیت‌کوین ایجاد می‌کند و به دارندگان آن اجازه می‌دهد از طریق سپرده‌گذاری (استیکینگ)، درآمد منفعلانه از بیت‌کوین کسب کنند. علاوه بر این، BTCST نقدینگی نرخ صرافی را به دارایی‌های هش ریتی می‌آورد و به فعالان بازار کمک می‌کند تا بدون دردسر در فرآیند استخراج بیت کوین مشارکت کنند.

تاریخچه پیدایش بیت کوین استاندارد هش ریت (BTCST)

ارز بیت کوین استاندارد هش ریت

این پروژه به‌طور رسمی در 13 دسامبر 2020 بر روی زنجیره هوشمند بایننس (Binance Smart Chain) راه‌اندازی شد. در 15 مارس 2021، BTCST یک تغییر واحد 1 به 10 را تجربه کرد. در نتیجه، تعداد توکن‌های موجود در اختیار کاربران ده برابر افزایش یافت، در حالی که قدرت هش آنها ثابت ماند. قیمت توکن نیز بر همین اساس کاهش یافت.

همچنین در همان روز، بنیاد ترون اعلام کرد که BTCST رسماً به بلاک چین ترون (TRON) پیوسته است. این همکاری جدید به کاربران این امکان را می‌دهد تا به لطف پل ترون، آن را در TRON استیک کنند.

هدف از خلق بیت کوین استاندارد هش ریت BTCST ))

هدف بنیانگذاران این پروژه حل یکی از مشکلات اساسی بازار استخراج بیت کوین بود. در حالی که ماینینگ در سال‌های گذشته کاملاً سود‌آور بوده است، اما همچنان از نقدینگی محدودی رنج می‌برد. ماینرها موظف‌اند تجهیزات خود را برای سال‌های طولانی نگه دارند یا به کارگزاری‌های غیرقابل اعتماد برای نقد کردن بیت کوین‌های خود متکی باشند.

در نتیجه، کسب سود به دلیل نوسانات قیمت تجهیزات ماینینگ دشوار است. قابل ذکر است که استخراج ابری می‌تواند جایگزین خوبی باشد زیرا ورود به ماینینگ بیت کوین را تسهیل می‌کند. با این حال، به دلیل عدم استانداردسازی و هماهنگ‌سازی قوی، بی نقص نیست.

هدف توکن بیت کوین استاندارد هش ریت حل این مشکلات با ضمانت کردن قدرت استخراج استاندارد شده بیت کوین است. این بدان معناست که دارندگان BCTST معادل واقعی توان استخراج بیتکوین، پاداش ( BTC ) دریافت می‌کنند. با استیک کردن توکن BCTST، آن‌ها می‌توانند پاداش استخراج در قالب BTC دریافت کنند، این در حالی است که لیست شدن ارز BCTST در صرافی‌های مختلف به آن‌ها این امکان را می‌دهد که در هر زمانی توکن‌های خود را نقد کنند. بنابراین، کسانی که می‌خواهند از استخراج سود ببرند، دیگر مجبور نیستند تجهیزات گران قیمت بخرند یا به کارگزاری‌ها وابسته باشند.

ارزش توکن BCTST چگونه تعیین می‌شود؟

BTCST یک پروتکل دارایی (Asset Protocol)است که هش‌ریت بیت کوین را به صورت توکن به دیفای می‌آورد و به عنوان پایه‌ای برای سایر پروتکل‌های معاملاتی و وام‌دهی دیفای عمل می‌کند. با توجه به کاربرد BTCST در دیفای و امکان کسب سود از توان استخراج بیت کوین، این توکن ارزش پیدا می‌کند.

قابلیت ها و مزایای بیت کوین هش ریت استاندارد ( BTCST )

BTCST یک توکن است که با قدرت استخراج بیت کوین ضمانت (وثیقه‌گذاری) شده است. دارندگان آن می‌توانند با استیک کردن یا سپرده‌گذاری BTCST، پاداش روزانه بیت کوین دریافت کنند که متناسب با قدرت استخراج (توکن‌های) استیک شده است. به این ترتیب، BTCST به کاربران اجازه می‌دهد بیت کوین را از داخل اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) استخراج کنند.

توکن‌های BTCST تنها زمانی می‌توانند صادر شوند که ماینرهای واجد شرایط، هش‌ریت بیت‌کوین را توکنیزه کنند. به همین دلیل است که این پروژه هیچ رویداد فروش خصوصی یا عمومی نداشته است. سقف عرضه کل با مجموع تمام توکن‌های BTCST که در برنامه استیک شده‌اند تعیین می‌شود.

BTCST بر پایه استاندارد BEP-20 ساخته شده است. هر یک ساعت نیز از موجودی کاربران و کل موجودی استخر برای محاسبه پاداش‌ کاربران اسنپ شات (Snapshot) گرفته می‌شود. نرخ سود سالانه هر استخر (APY) و موجودی کل استخر در لحظه به‌روزرسانی می‌شوند و توکن‌ها را می‌توان هر بار فقط در یک استخر سپرده‌گذاری کرد. کاربران مجازند در هر زمانی سپرده خود را آزاد کرده و در هر یک از استخرهای موجود دیگر قرار دهند.

بنیانگذاران توکن بیت کوین استاندارد هش ریت چه کسانی هستند؟

گروه The Standard Hashrate Group که پشت توکن BTCST است، توسط ماینرهای مقیاس صنعتی بیت کوین پشتیبانی می‌شود که مجموعاً ۱۲ درصد از هش ریت جهانی بیت کوین را (تا فوریه ۲۰۲۱) تشکیل می‌دهند.

این تیم متشکل از کارکشته‌های ماینینگ بیت کوین با چهار سال تجربه در ساخت و مدیریت تأسیسات ماینینگ در یونان، سیچوان، سین کیانگ و اینر، استان‌های مغولستان چین است.

امنیت توکن بیت کوین استاندارد هش ریت چگونه است؟

Binance Pool به عنوان حسابرس BTCST عمل می‌کند و مشروعیت و شفافیت این شبکه را تضمین می‌کند.

BTCST در قالب یک سازمان خودگردان غیرمتمرکز (DAO) اداره می‌شود. دارندگان توکن، ماینرها و کامیونیتی به‌طور جمعی در مورد مسائل مادی مرتبط با پروژه تصمیم می‌گیرند. همه پیشنهادات، رأی‌ها و نتایج در زنجیره ثبت و افشا می‌شوند. BTCST با موفقیت ممیزی شرکت Certik را در سال 2021 پشت سر گذاشت و ثابت کرد که یک پروژه بسیار امن است.

توکن BTCST چیست؟

BTCST یک توکن کاربردی BEP-20 است که بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) اجرا می‌شود. این توکن تنها زمانی صادر می‌شود که ماینرهای بیت کوین تصمیم بگیرند هش ریت بیت کوین را از طریق BTCST استاندارد و توکنیزه کنند و بر این اساس به شبکه کمک کنند. در مقابل، آنها تعدادی توکن متناسب با فعالیت خود دریافت می‌کنند. مشارکت در این فرآیند رایگان است، به این معنی که هر ماینری می‌تواند در هر زمانی به آن بپیوندد و یا آن را ترک کند.

با این حال، ماینرها برای واجد شرایط شدن برای دریافت BTCST باید چند چیز را ثابت کنند. نخست، آنها باید ثابت کنند که واقعاً توان محاسباتی (توان استخراج) مورد نیاز را دارند. دوم، تجهیزات ماینینگ آنها باید در تاسیساتی مستقر شود که توسط تیم پروژه به درستی ارزیابی شده است. سوم، ماینرها نمی‌بایست کمتر از PH/s 5 از توان محاسباتی خود را اختصاص دهند.

همانطور که پیش‌تر ذکر شد، این پروژه هدف استاندارد یک BTCST برابر با 60 وات بر تراهش (60 W/TH) را در هنگام راه‌اندازی خود تعیین کرد. با این حال، اگر بهره‌وری مؤثر ایجادشده توسط ذینفعان شبکه از این رقم منحرف شود، پروژه به دنبال قدرت استخراج بیشتری خواهد بود. پ قابل به ذکر است که BTCST برنامه تصاحب (Acquisition Program)خود برای خرید قدرت ماینینگ در بازار آزاد را راه‌اندازی کرده است.

این پروژه مالک تمام توکن‌های صادر شده تحت این برنامه است. این توکن در بایننس لانچ‌پول Binance Launchpool))با عرضه اولیه 1 میلیون واحدی منتشر شد. 96٪ از عرضه در گردش اولیه به ماینرهای اولیه اختصاص داده شد در حالی که 4٪ باقی مانده در لانچ‌پول باقی مانده بود. در طول Launchcpool، کاربران می‌توانستند BNB، BTC و BUSD را در استخرهای استیکینگ سپرده‌گذاری کنند و BTCST را از طریق کشت سود (Farming) دریافت کنند.

این رویداد در 8 ژانویه 2021 آغاز شد. پس از این تاریخ، بایننس توکن BTCST را در زون نوآوری innovation zone)) خود لیست کرد و جفت ارزهای مربوطه را افتتاح کرد.

چند توکن بیت کوین هش ریت استاندارد (BTCST) در گردش وجود دارد؟

خرید btcst

BTCST در 13 دسامبر 2020 با عرضه اولیه 1،000،000 توکن راه‌اندازی شد. در تاریخ مارس 2021، عرضه در گردش آن 589,388 BTCST و حداکثر عرضه آن 1,500,000 BTCST است.

قیمت فعلی ارز بیت کوین استاندارد هش ریت 0.828670 دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن 186699 دلار است. رتبه فعلی BTCST 691 و ارزش بازار آن 10 میلیون دلار است. عرضه در گردش BTCST 12,201,402 واحد و حداکثر عرضه آن نیز 15,000,000 واحد است.

خرید ارز دیجیتال بیت کوین استاندارد هش ریت

ارز دیجیتال BTCST برای خرید در بایننس (Binance)، پولونیکس (Poloniex)، گیت آی او Gate.io)) و چند صرافی متمرکز معتبر دیگر در دسترس است. در مورد صرافی‌های غیرمتمرکز، ارز BTCST در حال حاضر در پنکیک سواپ (PankcakeSwap) ارائه می‌شود.

فروش ارز دیجیتال بیت کوین استاندارد هش ریت

فروش ارز دیجیتال BTCST درست مانند خرید آن، از طریق صرافی‌های فوق الذکر امکان پذیر است.

نحوه خرید توکن بیت کوین استاندارد هش ریت از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال بیت کوین استاندارد هش ریت را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ موردنظر‌تان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال بیت کوین استاندارد هش ریت را بهصورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش بیت کوین استاندارد هش ریت

معامله بیت کوین استاندارد هش ریت در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

انواع کیف پول بیت کوین استاندارد هش ریت (BTCST)

از آنجایی که BTCST روی زنجیره هوشمند باینس یا BSC اجرا می‌شود. می توان آن را در هر کیف پول سازگار با BNB مانند تراست ولت (Trust Wallet)، متامسک (Metamask)، مث والت ((MathWallet و بسیاری دیگر ذخیره و استیک کرد.

آیا خرید بیت کوین استاندارد هش ریت بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه ساکن ایران هستید، باید برای خرید ارز دیجیتال BTCST و فروش آن از طریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها هم ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده بیت کوین استاندارد هش ریت

معامله btcst

BTCST یک پلتفرم استخراج ابری است که روی زنجیره هوشمند بایننس مستقر شده است. این شبکه پرداختی روزانه‌ای ارائه می‌دهد که توسط یک برنامه غیرمتمرکز (DApp) اجرا می‌شود.

تیم پشت پروژه BTCST به همراه شریک خود یعنی استخر ماینینگ Binance Pool، قرار است یک هیئت حاکمیت برای این پلتفرم ایجاد کنند. وظیفه کلیدی این هیئت تصمیم‌گیری در مورد جنبه‌های مختلف پلتفرم مانند صدور توکن‌های جدید، توزیع سود مازاد، تعدیل کارمزد و سایر مسائل مربوط به توسعه آتی پروژه است.

همچنین در آینده قرار است این پلتفرم و کامیونیتی آن به بازارهای متنوع‌تری، ازجمله کره، ژاپن و آسیای جنوب شرقی گسترش پیدا کند. BTCST قرار است با رشد حضور در شبکه‌های اجتماعی مختلف، فعالان بیشتری از حوزه ماینینگ بیت کوین، دیفای و استخراج ابری را جذب خود کند و با افزایش پوشش مطبوعاتی، حمایت اینفلوئنسرهای کشورهای مختلف را به دست آورد.

منابع:

سوالات متداول خرید بیت کوین استاندارد هش ریت

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید بیت کوین استاندارد هش ریت

از کجا می‌توانیم بیت کوین استاندارد هش ریت ( BTCST ) بخریم؟

شما می‌توانید ارز بیت کوین استاندارد هش ریت را از صرافی‌های متمرکز بایننس، پولونیکس و صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ خریداری کنید. اما صرافی‌های خارجی، برای کاربران ایرانی خطر به همراه دارند، چراکه امکان مسدود شدن دارایی کاربران در آن‌ها بالا است. به همین دلیل، توصیه می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۰۰ رمزارز مختلف ازجمله بیت کوین استاندارد هش ریت پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع بیت کوین استاندارد هش ریت ( BTCST ) چطور امکان پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز بیت کوین استاندارد هش ریت تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش بیت کوین استاندارد هش ریت ( BTCST ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله بیت کوین استاندارد هش ریت در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز بیت کوین استاندارد هش ریت را پیش بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil)از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال بیت کوین استاندارد هش ریت ( BTCST ) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما می‌توانید ارز دیجیتال BTCST را در کیف پول تراست ولت (Trust wallet)، متامسک (Metamask)، مث والت ((MathWallet و غیره ذخیره‌ کنید.

آیا خرید بیت کوین استاندارد هش ریت ( BTCST ) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال بیت کوین استاندارد هش ریت با توجه به برنامه‌های آینده این پروژه و قابلیت استیکینگ منحصر به فرد آن که به توان استخراج بیت کوین وابسته است، می‌تواند سودآور باشد.

آیا می‌توان بیت کوین استاندارد هش ریت ( BTCST ) را استخراج کرد؟

خیر، توکن BTCST قابلیت استخراج را ندارد، اما نگه‌داری آن معادل داشتن قدرت استخراج بیت کوین و کسب پاداش استخراج است، پاداشی که با استیک کردن یا سپرده‌گذاری توکن BTCST به دست می‌آید.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله