nfpicon

قیمت و خرید ان اف پرامپ - NFP

ارز دیجیتال ان اف پرامپ

خرید ارز دیجیتال ان اف پرامت (NFP) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ان اف پرامت به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ان اف پرامت بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ان اف پرامت اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ان اف پرامت هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ان اف پرامت به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 NFP = 28,414 IRT

nfpicon

ان اف پرامت

خرید آسان ان اف پرامت
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ان اف پرامت

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ان اف پرامت می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

nfpicon

nfp

ان اف پرامت

تومان --

nfpicon

nfp

ان اف پرامت

قیمت دلاری

0.4859 USDT

قیمت تومانی

تومان 28,192

تغییرات 24 ساعت اخیر

-3.311 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

وقتی صحبت از هنر می‌شود، ذهن انسان بدون هیچ حد و مرزی به‌سمت زیبایی و خلاقیت پیش می‌رود. گفتنی است، فناوری بلاک چین دنیای جدیدی از کاوش و کسب درآمد از هنر دیجیتال را از طریق توکن‌های غیرقابل‌تعویض ان اف تی (NFT) باز کرده است. اکنون، موج جدیدی در دنیای هنر دیجیتال ایجاد شده است که در آن از مدل‌های هوش مصنوعی (AI) برای توسعه این فضای هیجان‌انگیز استفاده می‌شود.

همان‌طور که توسعه‌دهندگان به‌دنبال تکامل دنیای هنر تولید شده توسط هوش مصنوعی هستند، ان اف پرامپ NFPrompt پلتفرمی ایجاد کرده است که هر کسی می‌تواند از آن برای استفاده از فناوری هوش مصنوعی و وب ۳ (web3) برای ساخت تخیل هنری خود استفاده کند. با NFPrompt، نه‌تنها می‌توانید با استفاده از هوش مصنوعی هنر تولید کنید، بلکه می‌توانید از طریق NFT، مالکیت محصولی که خلق کرده‌اید را در زنجیره تضمین کنید. ارز دیجیتال NFP توکن اصلی پلتفرم NFPrompt است که به‌عنوان یک توکن حکومتی و توکن ابزاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

توکن ان اف پرامپ NFP با ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصربه‌فرد خود، توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را توانسته به خود جلب کند. در این میان معامله، نحوه نگهداری و تبادل ارز ان اف پرامت به دانش و آگاهی کافی از اصول رمزنگاری نیاز دارد. در این مطلب ما به بررسی نحوه خرید و فروش ارز NFP در ایران، مزایا و نکات کلیدی آن می‌پردازیم.

خرید ان اف پرامپ NFP با تومان در ایران چطور ممکن است؟

ارز دیجیتال ان اف پرامپ NFP تا به امروز در بسیاری از صرافی‌های متمرکز ارز دیجیتال قابل‌معامله هستند. برای کاربران فارسی زبان بهترین پلتفرم و صرافی برای خرید NFP، صرافی ارز دیجیتال تبدیل است. در این پلتفرم، در کنار امکان خرید و فروش ان اف پرامپ NFP بدون کارمزد، تمامی مبادلات رمزارزی شما با سرعت بالا و استانداردهای امنیتی بسیار مناسبی انجام می‌شود.

معامله‌گران تبدیل پس از ثبت نام و تایید هویت خود می‌توانند وارد بازارهای معاملاتی تومانی و تتری ارز ان اف پرامپ NFP شوند. برای خرید ارز ان اف پرامپ NFP با تومان در ابتدا باید حساب کاربری خود در تبدیل را شارژ کنید. این روند شامل واریز وجه به‌حساب کاربری، انتخاب ارز ان اف پرامت از لیست ارزهای دیجیتال قابل معامله و خرید رمزارز بر اساس قیمت فعلی بازار است.

چگونه باید ان اف پرامت بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع ان اف پرامت

خرید ان اف پرامت
معامله‌گران حرفه‌ای که به‌دنبال یک بازار معاملاتی برای خرید سریع ارز NFP هستند می‌توانند از خدمات بخش خرید آسان تبدیل بهره‌مند شوند. در این بخش هیچ کارمزدی از کاربر دریافت نمی‌شود و تنها پس از گذراندن ۳ مرحله می‌توانید خرید و فروش ارز NFP را انجام دهید.

قدم اول: پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در تبدیل وارد بخش خرید آسان شوید.

قدم دوم: در منو جستجو نماد NFP را وارد کرده و روی توکن موردنظر کلیک کنید.

قدم سوم: در قسمت «می‌دهید» مقدار رمز ارزی که می‌خواهید در قبال دریافت ارز ان اف پرامت بپردازید را وارد کنید و روی خرید کلید کنید. در نهایت توکن‌های خریده شده به دارایی شما در کیف پول تبدیل اضافه می‌شوند.

بعد از خرید ان اف پرامت، چطور آن را نگهداری کنیم؟

ان اف پرامت

هنگام انتخاب کیف پول برای توکن NFPrompt، مهم است که چندین فاکتور مانند امنیت، راحتی، قابلیت‌ها و هزینه‌ها را در نظر بگیرید. بسته به کیف پول، مزایا و معایب مختلفی می‌تواند وجود داشته باشد که باید در نظر گرفته شود. برخی از بهترین کیف پول‌ها برای NFPrompt عبارت‌اند از: متامسک (MetaMask)، توکن پاکت (TokenPocket)، اشور ولت (Assure Wallet) و سیف پال (SafePal).

ان اف پرامت NFP چیست؟

ان اف پرامت (Non-Fungible Prompt) یک ابزار web3 مبتنی بر هوش مصنوعی است که از فناوری بلاک چین برای کمک به افراد کمک می‌کند تا هنرهای خود را با کمک هوش مصنوعی از تخیل به واقعیت تبدیل کنند، درحالی‌که مالکیت این هنر با توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFT) تضمین می‌شود.

هدف این پلتفرم استفاده از مشوق‌های مبتنی بر توکن و یک بازار آزاد برای جذب انواع مختلف هنرمندان در صنعت هنر معاصر است. از طریق رابط کاربرپسند مدل‌سازی هوش مصنوعی NFPrompt، هنرمندان می‌توانند به‌راحتی هنر دیجیتالی ایجاد کرده و آن را به‌عنوان NFT، روی زنجیره، برای تأیید آسان و مالکیت نهایی بر NFT ‌های تولیدشده توسط هوش مصنوعی خود، ایجاد کنند. هنرمندان همچنین می‌توانند از سبک‌های از پیش تعریف شده برای ایجاد ان‌اف‌تی‌های خلاقانه خود استفاده کنند.

ارز دیجیتال ان اف پرامپ NFP توکن بومی پلتفرم NFPrompt است که به‌عنوان یک توکن حاکمتی و توکن ابزاری به کار گرفته می‌شود. کاربرانی می‌توانند از توکن NFP به‌عنوان توکن ابزاری برای پرداخت هزینه‌های تراکنش و قیمت‌گذاری NFT در بازار و همچنین برای هزینه‌های حق امتیاز به هنرمندان استفاده کنید. دارندگان رمزارز ان اف پرانت همچنین می‌توانند از توکن‌های خود برای حکمرانی جهت رأی دادن به تصمیمات مختلفی که روی پلتفرم تأثیر می‌گذارند، استفاده کنند. در آینده، هنگامی که اکوسیستم شرط‌بندی در پلتفرم معرفی شد، دارندگان می‌توانند توکن های NFP خود را برای کسب پاداش قفل کنند.
توکن های ان اف پرامت

مزایا و ویژگی‌های اصلی ارز دیجیتال ان اف پرامپ NFP

در این پلتفرم، با ایجاد فضای به‌شدت کاربرپسند و ساده، کاربران می‌توانند با زبان خیلی ساده، ویژگی‌ها و اشکال مختلفی از NFTها را تولید کنند. NFPrompt ویژگی‌های زیادی برای علاقه‌مندان به همراه دارد که در ادامه به معرفی برخی از آنها می‌پردازیم.

مکانیسم راه‌اندازی منصفانه

NFPrompt معتقد است که ارائه یک شروع عادلانه برای همه شرکت‌کنندگان در پروژه یکی از مزایای برجسته آن است. این بدان معناست که هم سرمایه‌گذاران جدید و هم شرکت‌کنندگان باتجربه بازار می‌توانند در موفقیت پروژه سهیم باشند و حس سود متقابل را در جامعه تقویت کنند.

توزیع غیرمتمرکز توکن

در مراحل اولیه پروژه، نسبت توکنی که توسط کسانی که بخش قابل‌توجهی از عرضه NFP را در اختیار دارند، عمداً پایین نگه داشته می‌شود. این قابلیت اجازه می‌دهد تا توکن‌های بیشتری به سازندگان در جامعه تخصیص داده شود و به جامعه کنترل بیشتری بر مسیر پروژه می‌دهد.

تعهد پروژه بلند مدت

این تیم به ساخت یک پروژه پایدار و بلندمدت اختصاص دارد. برای نشان‌دادن تعهد، تیم به طور داوطلبانه دوره تخصیص رمز را برای تیم و کاربران کلیدی تمدید کرد و از عملکرد سالم و توسعه پایدار اکوسیستم اطمینان حاصل کرد.

پشتیبانی بلند مدت جامعه

موفقیت بلندمدت پروژه به مشارکت و حمایت فعال جامعه بستگی دارد؛ بنابراین، معرفی مکانیسم‌های نظارت عمومی و رأی‌گیری برای استفاده از نشانه‌ها بر اساس حکمرانی جامعه تصمیم گرفته شد.

مدل توزیع عادلانه توکن

هدف مدل اقتصاد توکن NFP توزیع عادلانه توکن‌ها برای همه کسانی است که در پروژه مشارکت دارند. کاربران، سازندگان محتوا، گردآورندگان و KOL ها نقش مهمی در پروژه دارند.

مکانیسم اعتبار

برای ایجاد NFT و برش آنها در NFPrompt، کاربران باید ۱ اعتبار برای هر ایجاد خرج کنند. اعتبارات به‌دست آمده نقش مهمی در اشتراک‌گذاری از مجموعه توکن مدیریت ایفا می‌کند.

خرید ان اف پرامت از تبدیل چه مزایایی دارد؟

صرافی تبدیل با فراهم آوردن یک تجربه معاملاتی مطلوب و مطمئن، قابلیت‌ها و خدمات قابل توجهی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. در ادامه به برخی از قابلیت‌های برتر خرید ارز NFP از تبدیل اشاره می‌کنیم.

 • داشتن بیش از ۷۴۰ بازار معاملاتی تتری و تومانی
 • امکان خرید و فروش بیش از ۳۸۰ ارز دیجیتال
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • امکان معامله اهرم دار (مارجین) در بیش از ۷۰ بازار مختلف با اهرم ۵ و ۱۰
 • ارائه بهترین بازار خرید و فروش تتر در بین صرافی‌های ایرانی
 • انتقال داخلی تبدیل
 • صفحه سود و زیان: کاربران می‌توانند تغییرات ارزش دارایی خود را به‌صورت کلی یا جزئی، ظرف ۷ روز یا ۳۰ روز اخیر از طریق این پنل بررسی کنند.
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • استفاده از اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۱۳ بانک

با در نظر گرفتن قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که تبدیل برای کاربران فراهم می‌کند، این پلتفرم برای افرادی که به دنبال بستری قابل اعتماد برای معامله و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال هستند، گزینه مناسبی خواهد بود.

فروش ارز ان اف پرامت NFP در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

فرآیند فروش ارز NFP در صرافی تبدیل همانند نحوه خرید توکن است. معامله‌گران می‌توانند ارز دیجیتال ان اف پرامت خود را در بازار معاملاتی تتری و تومانی تبدیل سفارش گذاری کنند. در این روش معامله، شما مستقیماً با سایر کاربران در صرافی وارد معامله می‌شوید. در ابتدا شما سفارش خود را با قیمت دلخواه ثبت می‌کنید. دیگر کاربران سفارش ثبت شده فروش NFP را می‌پذیرند و معامله شما نهایی می‌شود. سفارش‌های ثبت شده در بازار معاملاتی تبدیل با سرعت بالایی انجام می‌شوند زیرا این پلتفرم عمق بازار و حجم معاملات بالایی دارد.

حداقل سرمایه برای خرید ان اف پرامت NFP با تومان چقدر است؟

خوشبختانه کاربران تبدیل با سرمایه بسیار کمی می‌توانند خرید و فروش ارز NFP و سایر رمزارزها مانند بیت کوین و اتریوم را شروع کنند. برای خرید ارز ان اف پرامت در تبدیل تنها به ۱ استیبل کوین تتر نیاز دارید که ارزش آن همیشه با ۱ دلار آمریکا برابری می‌کند.

برای ورود به بازار معاملاتی تومانی تبدیل، به حداقل ۵۰ هزار تومان پول نیاز دارید، به همین جهت حتی کم تجربه‌ترین کاربران هم می‌توانند معاملات رمزارزی خود را با حداقل سرمایه کلید بزنند.

کارمزد معامله ان اف پرامپ NFP در تبدیل

کارمزد خرید و فروش NFP در تبدیل بر اساس حجم معاملات کاربر در ۳۰ روز گذشته محاسبه و پرداخت می‌شود. کارمزدهای پرداختی بر اساس سطح کاربری معامله‌گر در نظر گرفته می‌شود و هر چقدر میزان معاملات شما بیشتر باشد، به‌مراتب کارمزد کمتری را پرداخت می‌کنید.

کارمزد صرافی تبدیل از ۰.۰۳ درصد تا ۰.۳۵ درصد از حجم کل معامله را شامل می‌شود؛ بنابراین با افزایش حجم معاملات شما، میزان کارمزد پرداختی شما به‌صورت پلکانی کاهش پیدا می‌کند. تمامی هزینه‌ها و کارمزدهایی که کاربران در صرافی تبدیل پرداخت می‌کنند را با جزئیات کامل می‌توانید در صفحه «کارمزد صرافی تبدیل» مشاهده کنید.

سود سرمایه گذاری ان اف پرامت NFP به چه صورت است؟

سود سرمایه‌گذاری در توکن NFP به واسطه افزایش قیمت این رمزارز در طول زمان به وجود می‌آید. این افزایش قیمت می‌تواند دلایل مانند عرضه و تقاضا، تغییرات در بازار ارزهای دیجیال و حتی خبرهای مرتبط با توسعه‌ها و همکاری‌های جدید داشته باشد.

سرمایه‌گذارانی که توکن NFP را با قیمت پایین خریداری کرده‌اند و حالا قیمت آن افزایش یافته است، می‌توانند با فروش آن به قیمت بالاتر، سود خوبی دریافت کنند. همچنین برخی از معامله‌گران ممکن است از سود توزیعی نیز بهره‌مند شوند که ناشی از فعالیت‌های تجاری یا امکانات خاصی که توسط پلتفرم NFP ارائه می‌شود، باشد. این امکانات شامل ارائه خدمات هوش مصنوعی، توسعه برنامه‌های کاربردی یا ایجاد ارتباط با سایر برنامه‌ها و سرویس‌های دیجیتال است.

چه کسی بنیان گذار ان اف پرامت NFP است؟

پروژه NFPrompt توسط Asher Asher و Sparks L بنیان‌گذاری شده است. تا به امروز هیچ اطلاعات دقیقی درباره تیم توسعه‌دهنده این پروژه هوش مصنوعی منتشر نشده است.

چه عواملی بر قیمت ان اف پرامت NFP تاثیر می‌گذارد؟

قیمت ان اف پرامت

قیمت ارز دیجیتال NFP تاثیر عوامل مختلفی شامل عوامل اقتصادی، فنی و اخباری قرار می‌گیرد. یکی از عوامل اصلی تأثیرگذار بر قیمت ارز ان اف پرامت، تقاضا و عرضه در بازار است. در ادامه به معرفی مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار روی قیمت NFP می‌پردازیم.

عرضه و تقاضا: تغییرات در عرضه و تقاضای ارز NFP می‌تواند منجر به نوسانات قیمت شود. اگر تقاضا برای یک ارز دیجیتال افزایش یابد درحالی‌که عرضه ثابت بماند، ممکن است قیمت آن افزایش یابد و بالعکس.

روندها و سرمایه‌گذاری‌های بازار: روندهای بازار و احساسات سرمایه‌گذاران نیز می‌تواند بر قیمت ارز دیجیتال ان اف پرامپ NFP تأثیر بگذارد. اخبار، توصیه‌های سرمایه‌گذاری، حرکات بازار و واکنش‌های سرمایه‌گذاران همگی می‌توانند به تغییرات قیمت‌ها کمک کنند.

تأثیر بورس و کارگزاری: عواملی مانند حجم معاملات در صرافی‌ها و کارگزاری‌ها، انواع ارزهای معامله شده در این پلتفرم‌ها و میزان نفوذ بازار و اعتماد عمومی نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. اطلاعیه‌ها و رویدادهای مربوط به صرافی‌ها و کارگزاری‌ها نیز می‌تواند بر نوسانات قیمت تاثیر بگذارد.

رویدادهای جهانی و اقتصادی: رویدادهای جهانی و اقتصادی نیز می‌توانند تأثیرگذار باشند. به‌عنوان مثال، تغییرات در نرخ تبدیل ارزهای دیگر، تحریم‌های بین‌المللی، رویدادهای سیاسی، تحولات اقتصادی و اخبار مهمی که بازارهای جهانی را تحت تأثیر قرار می‌دهند، همگی می‌توانند در تغییر قیمت ارزهای دیجیتال و ارز ان اف پرامپ NFP نقش داشته باشند.

این عوامل تنها چند نمونه از عواملی هستند که می‌توانند بر تغییرات قیمت ارز دیجیتال ان اف پرامت تأثیر بگذارند. باتوجه‌به ماهیت پویای بازار ارزهای دیجیتال، ارائه تحلیل و پیش‌بینی دقیق همه عوامل و تأثیرات آنها بر قیمت ارز چالش برانگیز است.

تبدیل قیمت ان اف پرامپ NFP به تومان چگونه انجام می‌شود؟

در صرافی تبدیل قیمت ارز NFP به تومان به‌سادگی انجام می‌شود. این صرافی اطلاعات قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال NFP را به‌صورت مستقیم و به‌روز ارائه می‌دهد که به کاربران اجازه می‌دهد قیمت آن را در زمان معامله به‌روز کنند. کاربران می‌توانید قیمت لحظه‌ای ارز ان اف پرامت را از طریق همین صفحه پیگیری کنند.

همچنین، این صرافی امکان مشاهده قیمت تتری (دلاری) ارزها را نیز فراهم می‌کند. این امر به کاربران اطمینان می‌دهد که با توجه به تغییرات قیمت دلار، می‌توانند تبدیلات لازم را انجام دهند و از موقعیت‌های بازار بهتر استفاده کنند.

نمودار قیمت لحظه‌ای ان اف پرامت چه کاربردی دارد؟

نمودار ان اف پرامت
سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال NFPمستلزم درک این موضوع است که چه داده‌هایی را باید در نمودار قیمت لحظه‌ای جستجو کرد. هنگام ارزیابی عملکرد یک ارز دیجیتال، چند پارامتر اساسی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

 • پیش‌بینی روند قیمت: این نمودار به کاربران اجازه می‌دهد تا روند قیمت NFP را به‌طور لحظه‌ای پیش‌بینی کنند و بر اساس آن تصمیم‌گیری‌های معاملاتی خود را انجام دهند.
 • تحلیل فنی: کاربران می‌توانند با استفاده از نمودارهای قیمت، الگوهای و روندهای مختلف را در نمودار شناسایی کنند و تحلیل فنی انجام دهند که به تصمیمات معاملاتی بهتر کمک می‌کند.
 • زمان‌بندی معاملات: با توجه به نمودار قیمت لحظه‌ای ارز NFP، کاربران می‌توانند زمان‌بندی معاملات خود را بهینه‌تر کنند و در زمان مناسب خرید و فروش انجام دهند.
 • رصد بازار: این نمودار به کاربران این امکان را می‌دهد که با رصد قیمت لحظه‌ای NFP، از تغییرات بازار آگاه شوند و به‌موقع واکنش نشان دهند.

با توجه به این کاربردها، نمودار قیمت لحظه‌ای ارز NFP یک ابزار بسیار مهم برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران در بازار ارزهای دیجیتال است.

منابع:

nfprompt.io

earn.bybit.com

altcoinvoyage.com

سوالات متداول خرید ان اف پرامت

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ان اف پرامت

چگونه باید ان اف پرامت بخریم؟

برای کاربران فارسی زبان بهترین پلتفرم برای خرید NFP در بازار تومانی و تتری، صرافی ارز دیجیتال تبدیل است.

حداقل سرمایه برای خرید NFP چقدر است؟

برای خرید ارز ان اف پرامت در تبدیل تنها به ۱ استیبل کوین تتر نیاز دارید که ارزش آن همیشه با ۱ دلار آمریکا برابری می‌کند. برای ورود به بازار معاملاتی تومانی تبدیل، به حداقل ۵۰ هزار تومان پول نیاز دارید.

ارز دیجیتال ان اف پرامت چیست؟

ارز دیجیتال NFP توکن بومی پلتفرم NFPrompt است که به‌عنوان یک توکن حکومتی و توکن ابزاری به کار گرفته می‌شود. در این پلتفرم هر فردی می‌تواند با استفاده از فناوری هوش مصنوعی و web3 توکن‌های غیرقابل‌تعویض ایجاد کند.

قیمت لحظه‌ای NFP را از کجا ببینیم؟

سرمایه‌گذاران از طریق همین صفحه می‌توانند قیمت لحظه‌ای ارز NFP را دنبال کنند.

چگونه ارزهای دیگر را به ان اف پرامت تبدیل کنیم؟

با کمک بخش خرید آسان تبدیل می‌توانید مبادلات رمزارزی خود را انجام دهید و رمز ارزهای خود را به ارز NFP تبدیل کنید.

کارمزد خرید ان اف پرامت در تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید و فروش ارز NFP از ۰.۰۳ تا ۰.۳۵ درصد از حجم کل معامله را شامل می‌شود؛ بنابراین با افزایش حجم معاملات شما، میزان کارمزد پرداختی شما به‌صورت پلکانی کاهش پیدا می‌کند.

آیا ارز دیجیتال ان اف پرامت را می‌توان استخراج کرد؟

خیر امکان استخراج ارز NFPوجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

سارا م

12 روز قبل

3

اگه سرعت اپ یه کم بهتر بشه عالی می‌شه

محمد ر

12 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله