eosicon

قیمت و خرید ایاس - EOS

خرید ارز دیجیتال ایاس EOS

خرید ارز دیجیتال ایاس (EOS) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ایاس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ایاس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ایاس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ایاس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ایاس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 EOS = 49,859 IRT

eosicon

ایاس

خرید آسان ایاس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ایاس

اطلاعات بازار ایاس

حجم ۲۴ ساعته (EOS) 14,409.4158
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 12,465.1867
تغییرات ۱ روزه +10.56 %
قیمت آخرین معامله 0.8770 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 50,632 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 47,118 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ایاس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

eosicon

eos

ایاس

تومان --

eosicon

eos

ایاس

قیمت دلاری

0.8729 USDT

قیمت تومانی

تومان 49,812

تغییرات 24 ساعت اخیر

10.561 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در جست‌وجوی ارزهای خوش آتیه در بازار ارز دیجیتال با نام ایاس روبه‌رو شده‌اید و جذب زنگ صدای نام آن شدید؟ ایاس فقط یک نام زیبا نیست، این ارز با وعده برآورده کردن همه چیزهایی که اتریوم در تامین آنها ناکام مانده است پا به عرصه حضور گذاشت. EOSIO راه حلی بی‌نظیر برای رفع مقیاس‌پذیری در بلاک چین بود که ممکن است همه‌چیز را دستخوش تغییر کند.

ایاس بر پایه بلاک چین ایجاد و در سال 2017 به هواداران بازار رمزارز معرفی شد. همه کسانی که مدام اخبار تازه‌های این بازار را دنبال می‌کنند به خوبی جولای 2017 را به یاد دارند. این پروژه در همان دو سال نخست جایگاه خود را به عنوان یکی از 5 رمزارز برتر بازار ثابت کرد. به این ترتیب رقابت جنجالی ایاس و سردمدار بازار بلاک چین یعنی اتریوم آغاز شد.

ایاس برای تغییر شیوه مدیریت کسب‌وکارها ایجاد شد و ابزارهای متفاوتی را در اختیار کارآفرینان می گذارد. به این ترتیب رسیدن به اهداف تجاری به شیوه نوینی محقق می‌شود. در این مقاله هرآنچه که باید در مورد ایاس بدانید با شما در میان می‌گذاریم. قاتل اتریوم را به طور کامل به شما معرفی می‌کنیم. اگر قصد خرید ایاس را دارید، تصمیم‌گیری در این خصوص را به بعد از مطالعه این مقاله موکول کنید. با اطلاعات برنده برای خرید تصمیم بگیرید.

ایاس (EOS) چیست؟

ارز ایاس

ایاس که با نام تجاری EOSIO یا EOS.IO نیز شناخته می‌شود با ارز دیجیتال EOS در بازار مبادله می‌شود. این پروژه در واقع یک پلتفرم بر پایه بلاک چین است که برای به کار گیری و راه‌اندازی اپلیکیشن‌هایی ایجاد شد که به یاری کسب‌وکارها می‌آیند. ایاس بلاک چین برنامه باز یا اپن سورسی است که همچنان در مرحله توسعه قرار دارد.

ایاس شباهت بسیار زیادی به اتریوم دارد. بلاک چین این ارز درست مانند اتریوم امکان ساخت و به کارگیری قراردادهای هوشمند و راه‌اندازی اپلیکیشن‌های بدون مرکزیت یا دپ‌ها را به برنامه‌نویسان می‌دهد. اما ایاس یک تفاوت عمده با اتریوم دارد و آن این است که کارمزد تراکنش‌های ایاس رایگان است.

کارمزدهای بالا به عنوان مشکلی که گریبان بیت کوین و اتریوم را گرفته است، در ایاس وجود ندارد.

پلتفرم EOSIO به معنای واقعی کلمه رفتار و عملکرد یک کامپیوتر را تقلید می‌کند. در این پلتفرم درست مانند کامپیوتر سه منبع اصلی وجود دارد:

پنهنای باند که شباهت زیادی به دیسک کامپیوتر دارد و وظیفه پخش کردن اطلاعات در بلاک چین را بر عهده دارد.

پردازش‌گر که نقش CPU یا پردازنده را در شبکه ایفا می‌کند و قدرت پردازش مورد نیاز برای راه‌اندازی یک dApp را فراهم می‌کند.

محل ذخیره‌سازی که شباهت زیادی به رم کامپیوتر دارد و وظیفه ذخیره اطلاعات در بلاک چین را بر عهده دارد.

برای تامین این سه منبع در شبکه EOSIO به کوین EOS نیاز است. برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان برای راه‌اندازی دپ‌ها به این توکن نیاز دارند. اما کاربران برای استفاده از این دپ‌ها نیازی به پرداخت کارمزد ندارند. در واقع نقل و انتقال EOS برای کاربران دپ‌ها رایگان است.

کارمزدی که در اتریوم یا بیت کوین پرداخت می‌شود در ایاس از بین نرفته است فقط کاربران دیگر زیر بار آن نیستند. برنامه‌نویسان در مقابل استفاده از ابزارهای پلتفرم با EOS کارمزد پرداخت می‌کنند.

تاریخچه پیدایش ایاس

دن لریمر (Dan Larimer) و برندن بلامر (Brended Blumer) در سال 2017 شرکت بلاک وان (block.one) را تاسیس کردند.

کمپانی بلاک وان این پلتفرم را راه‌اندازی کرده است. در ماه ژوئن سال 2018 EOSIO وایت پیپر خود را منتشر کرد. در ICO یا عرضه اولیه کوین‌های این پلتفرم، سودی به ارزش 4.1 میلیارد دلار در قالب فروش کریپتو نصیب این شرکت شد.

لریمر در بین توسعه‌دهندگان بلاک چین نامی بسیار شناخته‌شده است.

او معمار اولین بازار بدون مرکزیت یعنی BitShares و اولین شبکه اجتماعی ارز دیجیتال دنیا یعنی Steemit است**.**

لرمیر به عنوان مدیر فناوری بلاک وان در حقیقت برنامه‌نویس اصلی ایاس به شمار می‌رود. وی خالق مکانیزم اثبات سهم واگذار شده یا DPoS نیز است. این مکانیزم در شبکه بلاک چین EOSIO به کار می‌رود.

ایاس چگونه معروف و محبوب شد؟

بلاک چین ایاس در مقایسه با دیگر بلاک چین‌هایی که تا زمان روی کار آمدن این پلتفرم ایجاد شده بودند، وعده‌های بهتری را نوید می‌داد. با در نظر گرفتن این حقیقت که در این شبکه خبری از کارمزد نبود بسیاری به شوخی ایاس را نسخه‌ای از اتریوم به شمار می‌آوردند که استروئید زیادی مصرف کرده است.

البته این شوخی‌ها تاثیری روی عملکرد بی‌نظیر این شبکه نداشت. در ICO که در سال 2018 انجام شد شرکت بلاک وان از فروش ارزهای این شبکه 4 میلیارد دلار به دست آورد. تا آن زمان چنین سودی برای فروش کوین‌های هیچ پروژه دیگری ثبت نشده بود. در بخش بررسی مزایا بیشتر با فاکتورهایی آشنا می‌شوید که به پیروزی این شبکه انجامیدند.

هدف از خلق ایاس

هدف اصلی از خلق ایاس فراهم آوردن ابزارهایی بود که به ساختن اپلیکیشن‌های بدون مرکزیت یا dApp ها می‌انجامند. ابزارهایی که رابط کاربری ساده‌ای دارند و استفاده از آنها برای کسی که اطلاع چندانی از زیرساخت‌های بلاک چین ندارد نیز ساده است. از طرفی این ابزارهای به خوبی برای تامین نیازهای توسعه‌دهندگان تجهیز شده‌ است. ایاس در همین مسیر به هدف والاتر خود نیز دست پیدا می‌کند و آن نیز رفع نقطه‌ضعف‌هایی است که در بلاک چین اتریوم مشاهده و تجربه شده بود.

همه کسانی که از سال 2009 و پس از محبوبیت بیت کوین با رمزارزها آشنا شده‌اند به خوبی با ظرفیت و پتانسیل بالای بلاک چین نیز آشنا شده‌اند. درواقع باشکوه‌ترین هدیه ساتوشی ناکاماتو، معرفی بیت کوین نبود، او با این کار جهان را به پدیده‌ای به نام بلاک چین آشنا کرد که تمام زیرساخت‌های سنتی بشر را متحول می‌کند.

بلاک چین نظامی بدون مرکزیت است که تخریب، دستکاری و حذف اطلاعات را برای تمام اعضا غیرممکن می‌کند. برخی بلاک چین نمود حقیقی دموکراسی در هزاره سوم می‌‌دانند. با تمام این تفاسیر یک مشکل همیشه بر سر راه پیروزی بلاک چین بوده است. مقیاس پذیری

مقیاس پذیری همیشه مانعی برای رسیدن به ظرفیت نهایی بلاک چین بوده است. به همین دلیل بلاک چین تا به امروز نتوانسته به زیرساخت اصلی همه‌چیز در جهان بدل شود.

پشتوانه ایاس چیست؟

دن لرمیر با تاسیس بلاک وان و مدیریت بهینه EOS رویایی را در این فضا محقق کرد که دور از دسترس به نظر می رسید. رویای استفاده از پتانسیل بالای قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های بدون مرکزیت آن هم بدون نیاز به پرداخت کارمزد.

بی شک مهم‌ترین پشتوانه ایاس حل مشکلی است که دامان نام‌های بزرگی مانند بیت کوین و اتریوم را گرفته بود. به این ترتیب ایاس روزهای خوشی را پیش رو دارد.

این پروژه با حذف کارمزد و رفع مشکل مقیاس‌پذیری توجه همه را به خود جلب کرده است. از این گذشته همه‌ ما می‌دانید که مشارکت افراد سرشناس در پروژه‌های رمزارز تا چه اندازه می‌تواند در موفقیت این پروژه‌ها نقش داشته باشد.

حضور کسی مانند لرمیر، به تنهایی نقطه عطفی در این پروژه است که جلب اعتماد توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران را در پی دارد.

ارزش ایاس چگونه تعیین می شود؟

عوامل متعددی می‌تواتند روی تعیین ارزش ایاس تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال میزان استقبال برنامه‌نویسان برای طراحی دپ‌ها از یک سو، میزان استقبال کاربران یا کسب‌وکارها برای استفاده از این اپلیکیشن‌های بدون مرکزیت از سوی دیگر می‌تواند روی افزایش قیمت ایاس تاثیرگذار باشد.

بنابراین تعداد کسانی که از شبکه استفاده می‌کنند در کنار مجموع EOS هایی که از سوی برنامه نویسان برای ابزارها پرداخت شده است ارز ایاس را تعیین می‌کند. عامل دیگری که روی تعیین ارزایاس تاثیرگذار خواهد بود میزان نقدشوندگی است. هر اندازه تراکنش‌های بیشتری در شبکه انجام شود، میزان نقدشوندگی نیز بالاتر است. تراکنش بیشتر به معنای سلامت پلتفرم و استقبال کاربران از آن است.

قابلیت ها و مزایای ایاس

پروژه‌های رمزارز با ویژگی‌های منحصربه‌فرد و برای حل مشکل مشخصی روی کار می‌آیند. شناخت قابلیت‌ها و مهم‌تر از همه مزایای مشارکت در این پروژه‌ها از جمله اطلاعاتی است که برای یک سرمایه‌گذار اهمیت بالایی دارد. در این بخش با برخی از مهم‌ترین مزایای شبکه ایاس آشنا می‌شوید.

پشتیبانی از کاربران بیشتر

این پلتفرم که برای ساخت دپ‌ها راه‌اندازی شده به خوبی قادر به ارائه همزمان و بی‌نقص خدمات به میلیون‌ها کاربر است. در حین انجام این کار نیز هیچ مشکی در شبکه روی نمی‌دهد.

استفاده رایگان

استفاده از دپ‌هایی که روی بلاک چین‌ها راه‌اندازی می‌شوند باید برای کاربران رایگان باشد. از این گذشته به روزرسانی اپ‌ها نیز باید به ساده‌ترین شکل انجام شود. دریافت هر گونه کارمزد، کاربران را از استفاده دوباره از دپ منصرف می‌کند.

زمان کم برای انتقال اطلاعات

هر اندازه زمان کمتری برای انتقال اطلاعات در شبکه و در دپ‌ها نیاز باشد، تجربه کاربری بهتری برای کاربران رقم می‌خورد. در این حالت زمان انتظار کاربر برای دریافت اطلاعات به حداقل می‌رسد و نرخ رضایت‌مندی افزایش پیدا می‌کند.

سرعت انجام تراکنش ها

کاهش سرعت انجام تراکنش یکی دیگر از مزایای این شبکه به شمار می‌رود. ایاس همواره به دنبال به حداقل رساند زمان انجام تراکنش بوده است و تا امروز موفق شده است زمان تراکنش را به چند صدم ثانیه کاهش دهد.

عملکردهای موازی و ترتیبی

دپ‌ها برای رسیدن به بهترین کارایی باید برخی از فرایندها را به صورت موازی و همزمان پردازش و در زمان صرفه‌جویی کنند. از طرفی برخی از فرایندها باید پشت سر هم انجام شوند که از مشکلاتی مانند دوبار خرج کردن کوین‌ها جلوگیری شود.

رقابت با اتریوم

محبوبیت بلاک چین در کنار کارایی قراردادهای هوشمند، توسعه‌دهندگان بسیاری را به فکر استفاده از زیرساخت‌های اتریوم انداخت. اما پس از گذشت چندی اتریوم با کارمزدهای هنگفت برنامه‌نویسان بسیاری را ناامید کرد. بی‌شک ایده‌ راه‌اندازی اتریوم بسیار ارزشمند است اما این به این معنا نیست که اتریوم پایان مسیر است. ایاس برای تکمیل و قدرتمند بخشیدن به ایده اولیه ساخت اتریوم ایجاد شد. این شبکه با افزایش سرعت تراکنش و حذف کارمزد عرصه رقابت را برای اتریوم تنگ کرده است.

مقیاس پذیری

این روزها کمتر کسی را پیدا می‌کنید که در بازار ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده باشد اما با مفهوم مقیاس‌پذیری بیگانه باشد. برای درک بهتر این مفهوم بیایید نگاهی به عملکرد اتریوم داشته باشیم. اتریوم در هر ثانیه 15 تراکنش را پردازش می‌کند. 15 تراکنش در ثانیه در مقابل تعداد سرمایه‌گذاران و توسعه‌دهندگانی که از سراسر جهان به اتریوم چشم دوخته‌اند، رقم بسیار ناچیزی است.

یک پروژه برای پاسخگویی به این تعداد از کاربر به صدها یا هزاران تراکنش در ثانیه نیاز دارد. ایاس با ایده رساندن این تعداد به یک میلیون تراکنش در ثانیه توانست اتریوم را به گوشه رینگ بکشاند و جایگاه خود را در بازار مستحکم کند.

استفاده از الگوریتم DPoS

الگوریتم DPoS یا اثبات سهام محول شده الگوریتمی است که ایاس را به اینجا رسانده است. در این الگوریتم تمام افرادی که در تایید یک تراکنش نقش دارند، به عنوان شاهد اعتبار تراکنش را تایید می‌کنند.

شاهدان نیز طی یک پروسه رای‌گیری تعیین می‌شوند. رای‌گیری توسط کاربرانی انجام می‌شود که ارز رایج در شبکه یعنی EOS را در اختیار دارند. هرچه میزان دارایی فرد بیشتر باشد حق رای بالاتری نیز به او داده می‌شود. این سیستم در مقایسه با سیستم اثبات انجام کار یا PoW از امنیت و سرعت بالاتری برخوردار است.

جلوگیری از هک

ایاس این قابلیت را دارد که تراکنش‌های شبکه را مسدود کند. به این ترتیب خطر هک در شبکه کاهش پیدا می‌کند. دلیل این امر نیز استفاده از الگوریتم اثبات سهام یا DPoS است.
eos1.jpg

بنیانگذاران ایاس چه کسانی هستند؟

اکنون که تا حدزیادی با ایاس آشنا شده‌اید پاسخ دادن به این سوال به مراتب ساده‌تر می‌شود. پروژه ایاس فرزند ذهن خلاق برنامه‌نویس برجسته دن لرمیر است. فردی که اولین شبکه اجتماعی کریپتو را برای تعامل در خصوص این بازار ایجاد کرد. او خالق بازار بدون مرکزیت و همتا به همتای BitShares و اولین شبکه اجتماعی ارز دیجیتال دنیا یعنی Steemit است. لرمر در کنار برندن بلامر پس از تاسیس شرکت بلاک وان ایده ایاس را اجرایی کرد.

امنیت شبکه ایاس چگونه است؟

در بخش‌های قبل در مورد الگوریتم DPoS صحبت کردیم. مطابق با این الگوریتم هیچ تراکنشی به دور از چشم ناظران و شاهدان انجام نمی‌شود، به این ترتیب همواره امنیت شبکه و تراکنش‌ها تامین می‌شود. شاهدان در ازای مشارکت خود دستمزد می‌گیرند و از انگیزه کافی برای انجام کار برخوردارند.

در صورتی که براساس رای‌گیری‌ مشخص شود که شاهدی نقش خود را به درستی ایفا نمی‌کند، رای به خروج او از شبکه داده شده و فرد دیگری جایگزین او می‌شود. با توجه به دستمزد ارزشمند این کار همواره تعداد زیادی شاهد در شبکه حضور دارند که آماده انجام وظیفه هستند.

استیکینگ یا قفل کرده دارایی یکی از روش‌های تامین امنیت در شبکه ایاس است. اما گذشته از این روش‌های دیگری مانند مسدود کردن تراکنش‌ها نیز در مواجه با خطر هک به یاری شبکه ایاس می‌آید.

طراحی پیچیده کیف‌ پول‌های EOS در کنار افزایش میزان دسترسی در حساب‌های شخصی همه و همه به ایجاد یک شبکه ایمن انجامیده که هنوز به نهایت رشد و بالندگی نرسیده است.

چه تعداد توکن ایاس در گردش است؟

معامله EOS

در حال حاضر چیزی در حدود 950 میلیون توکن EOS در گردش است. تعداد کل توکن‌های موجود در بازار 1 میلیارد و 27میلیون و 411 هزار و 229 است. البته لازم به ذکر است که تعداد کل توکن‌های موجود یا ظرفیت کلی برای این توکن مشخص نیست و محدودیتی برای آن وجود ندارد. همزمان با آزاد شدن توکن جدید یک بلاک به شبکه افزوده می‌شود. روی هم رفته می‌توان گفت هر سال 5 درصد به تعداد توکن‌های ایاس در گردش اضافه می‌شود.

خرید ارز دیجیتال ایاس

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال ایاس نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال ایاس پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال ایاس اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال ایاس عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال ایاس از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید ایاس تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال ایاس

فرایند فروش ارز دیجیتال ایاس در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال ایاس امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

نحوه خرید ایاس از صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل دو راه برای خرید ارز دیجیتال ایاس در نظر گرفته شده است. در روش اول، با انتخاب خرید آسان ارز دیجیتال و تنها در چند ثانیه ایاس را خریداری و ارز سنتی را به ارز دیجیتال تبدیل کنید.

برای انجام این کار کافی است پس از ورود یا ثبت نام در سایت صرافی تبدیل گزینه خرید آسان را انتخاب کنید. سپس حجم ایاس مورد نظر خود را تعیین کنید. در ادامه با در نظر گرفتن قیمت فروشندگان حاضر در پلفترم، بهترین قیمت به شما پیشنهاد می‌شود.

در روش دوم ابتدا باید ارز دیجیتال یا ارز سنتی خود را به تتر تبدیل کنید. پس از خرید تتر می‌تواند در بازار حرفه‌ای تبدیل ایاس خریداری کنید. برای این کار کافی است وارد بازار ایاس به تتر شوید و پس از تعیین حجم و قیمت منتظر پیدا شدن یک فروشنده باشید.

روش نگهداری ایاس

در حال حاضر کیف پول اختصای برای ایاس طراحی نشده است. اما از آنجایی که این توکن از نوع ERC-20 است هر کیف پولی که از این پروتکل پشتیبانی می‌کند را می‌توان کیف پول ایاس به شمار آورد.در تیتر بعدی شما را با بهترین کیف پول سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، تحت وب و موبایلی آشنا می‌کنیم.

البته شما همواره می‌توانید از فناوری کیف پول توزیع شده موجود در صرافی تبدیل نیز برای نگهداری از ارزهای خود استفاده کنید. به این ترتیب نیز می‌تواند علاوه بر دسترسی 24 ساعته به بازار تبدیل و انجام معامله، دارایی خود را در محلی امن نگهداری کنید.

انواع کیف پول ایاس

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستند که ترجیح می‌دهند دارایی خود را در نزدیک‌ترین مکان نگهداری کنند، به احتمال زیاد به یک والت نیاز پیدا می‌کنید.در این بخش با انواع کیف پول‌های ایاس آشنا می‌شوید.

کیف پول های دسکتاپ ایاس

دو مورد از قوی‌ترین کیف‌پول‌های دسکتاپ برای ایاس، JaxxوExodus هستند. این کیف‌ پول‌ها روی سیستم‌های ویندوز، مک و لینوکس اجرا می‌شوند.

کیف پول های تحت وب ایاس

شاید بهترین انتخاب برای نگهداری از ارزهای دیجیتال استفاده از این نوع کیف پول باشد. به این دلیل که کوین‌ها روی کامپیوتر نگهداری می‌شوند اما به اینترنت متصل نیستند. MyEtherWallet یکی از بهترین کیف پول‌های تحت وب است.

کیف پول های موبایلی ایاس

این دسته از کیف پول‌ها درواقع اپلیکیشن‌هایی هستند که روی گوشی‌های اندروید و iOS اجرا می‌شوند. Jaxx یکی از بهترین نمونه‌های موجود برای نگهداری ایاس روی گوشی تلفن همراه است.

والت‌های سخت افزاری ایاس

این دسته از والت‌ها در قالب یک دستگاه کوچک مانند فلش مموری در اخیتار شما گذاشته می‌شوند. به دلیل عدم اتصال به اینترنت و جابه‌جایی آسان بسیاری این والت‌ها را برای نگهداری از رمزارزها ترجیح می‌دهند. بهترین نمونه والت سرد یا سخت افزاری Trezor است.

کارمزد خرید و فروش ایاس

معامله ایاس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ایاس در صرافی تبدیل

خرید EOS

در تبدیل راز تبدیل ارز سنتی به یک دارایی ارزشمند را با شما به اشتراک می‌گذاریم. با ما همواره با تازه‌های دنیای ارزدیجیتال همراه باشید و بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری را شناسایی کنید. در این بخش برخی ازمهمترین مزایای خرید و فروش ایاس در صرافی تبدیل را با شما در میان می‌گذاریم:

  • در تبدیل در سریع‌ترین زمان ممکن ایاس را خریداری کنید.
  • در معاملات ایاس به تتر، حرفه‌ای خرید کنید.
  • از کامزدهای پایین لذت ببرید.
  • کمترین زمان را برای انجام معاملات ایاس تلف می‌کنید، زیرا همواره شمار زیادی از کاربر در صرافی حضور دارند.
  • تراکنش‌ها به سرعت انجام می‌شوند.
  • تمام مراحل را به طور کاملا شفاف به شما نمایش داده می‌شود.
  • پس از خرید ارز دیجیتال در سریع‌ترین زمان دارایی خود را برداشت و در والت نگهداری کنید.
  • با تبدیل در داخل ایران اما همگام با نوسانات بازار جهانی معامله کنید.

اگر تبدیل را برای نگهداری ارزهای دیجیتال خود نیز انتخاب می‌کنید، باید بدانید که ما بالاترین سطح امنیتی را برای حساب شما در نظر گرفته‌ایم.

خرید ایاس با مویابل

برای خرید ایاس با موبایل کافی است والت مناسبی را برای گوشی تلفن همراه خود انتخاب کنید، قبل‌تر در مورد بهترین کیف پول موبایل برای ایاس صحبت کردیم. پس از نصب و راه‌اندازی کیف پول زمان آن رسیده است که ایاس را به والت خود اضافه کنید. وارد سایت صرافی مورد نظر شوید. در تبدیل برای خرید ایاس با موبایل کافی است وارد اپلیکیشن تبدیل یا سایت این صرافی شوید و شیوه معاملاتی خود را انتخاب کنید. همانطور که گفته شد شما می‌توانید به روش خرید آسان یا حرفه‌ای ایاس را خریداری کنید.

پس تعیین مقدار ایاس، پرداخت را انجام داده و ارز را خریداری می‌کنید. در قدم بعدی کافی است وارد کیف پول خود شده و اکسن کد QR آدرس والت خود را کپی کنید و در بخش مورد نظر در صرافی تبدیل وارد کنید. به این ترتیب در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارزهای خریداری را کیف پول موبایلی شما تحویل داده می‌شوند.

منابع:

wired.com
kraken.com

سوالات متداول خرید ایاس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ایاس

آیا خرید ایاس بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز ایاس بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آینده ایاس چگونه است؟

قیمت ایاس در زمان نگارش این مقاله و در نیمه دوم سال 1401 برابر با 1.20 دلار است. این ارز دیجیتال در حال حاضر جایگاه 38 ام را در بازار رمزارز از آن خود کرده است. ارز کل بازار این ارز به چیزی در حدود یک و نیم میلیارد دلار رسیده است. با وجود قابلیت‌ها و مزایای متعددی که این ارز برای هواداران ارز دیجیتال به همراه داشته است، انتظار می‌رود تا سال‌ها به عنوان یکی از موفق‌ترین ارزهای دیجیتال بازار شناخته شود. هر روز توسعه‌دهندگان بیشتری از سراسر جهان به استفاده از این پلتفرم علاقه‌مند می‌شوند. افزایش میزان تقاضا بی‌شک منجر به افزایش قیمت EOS می‌شود. از طرفی پروژه ایاس در حال برقراری تعاملاتی با دیگر پروژه‌های بر پایه بلاک چین در جهان است. پروژه‌هایی که به سرعت بالای تراکنش و یک فضای انعطاف‌پذیر برای ایجاد دپ نیاز دارند. ایاس تا امروز بر سر وعده‌های خود مانده و قادر است در هر ثانیه حداکثر 2 میلیون تراکنش را انجام دهد. این پلتفرم قادر است مانند یک کاتالیزور به تسریع تراکنش در سراسر جهان بپردازد. به این ترتیب انتظار می‌رود روز بر تعداد اپلیکیشین‌های بدون مرکزیتی که بر بستر این شبکه ایجاد می‌شوند افزوده شود. تحلیل‌گران قیمت ایاس را اینطور پیش‌بینی می‌کنند: • برای پایان سال 2022 برابر 1.47 دلار • برای سال 2023 برابر با 2.05 دلار • برای سال 2024 برابر با 2.92 دلار • برای سال 2025 برابر با 4.90 دلار البته رشد ایاس به همینجا ختم نمی‌شود. در واقع سال 2025 بهترین سال برای این ارز خواهد بود. با توجه به نرخ رشدی که برای این ارز در نظر گرفته شده است قیمت ایاس در ادامه و در سه سال آینده به چیزی در حدود 300 دلار می‌رسد. به این ترتیب اگر به دنبال یک سرمایه‌گذاری بلندمدت و پرسود هستید بهتر است این ارز را در نظر داشته باشید.

چرا به ایاس، قاتل اتریوم می گویند؟

ایاس به عنوان قاتل اتریوم شناخته می‌شود، در بخش‌های بعدی مقاله بیشتر درمورد نحوه ارتکاب به این جرم و علت و انگیزه این قتل صحبت می‌کنیم. البته قابل ذکر است که هنوز جرمی به وقوع نپیوسته است. اما از میزان شمشیرهایی که برای اتریوم کشیده شده، شمشیر ایاس برنده‌تر به نظر می‌رسد. اما دلیل این امر چیست؟ بزرگ‌ترین عاملی که مانع از رشد و فراگیری بلاک چین شده ، مقیاس‌پذیری است. در واقع در پلفترم‌هایی مانند اتریوم درست زمانی که پروژه توجه سرمایه‌گذاران بسیاری را به خود جلب کرد، مشکلاتی بروز کردند. پلتفرم قابلیت و ظرفیت پاسخگویی به تعداد کثیری از کاربر را نداشت. به این ترتیب مشکلات دیگری مانند افزایش زمان انجام تراکنش‌ها و افزایش کارمزد در شبکه مشاهده شد. این عوامل انگیزه سرمایه‌گذاران و توسعه‌دهندگان را برای مشارکت بیشتر در شبکه تضغیف می‌کنند. پروژه‌های بسیاری در صدد گرفتن جای اتریوم و اصلاح زیرساخت‌ها هستند. تا پیش از ایاس هیچ پلفترمی موفق به حل این مشکل نشده بود. ایاس نه تنها مشکل مقیاس‌پذیری را به کلی از میان برداشت بلکه با حذف کارمزد به مدینه فاضله‌ای برای کاربران تبدیل شد. ایاس تنها نقطه‌ضعف اتریوم را به نقطه‌قوت خود تبدیل کرد و به این ترتیب تبدیل به پروژه‌ای شد که توانایی کنار زدن اتریوم را دارد. اگر از پتاسیل بالای اتریوم اطلاع دارید اما به دلیل وجود این مشکلات از سرمایه‌گذاری خودداری کرده‌اید، وقت آن است گزینه امن‌تر روی میز، یعنی ایاس را به سبد سرمایه خود اضافه کنید.

آیا تراکنش‌‌های ایاس ناشناس هستند؟

بلاک چین ایاس یک دفتر کار توزیع شده و عمومی است که اطلاعات مربوط به تمام تراکنش‌ها را ثبت و ضبط می‌کند. با این وجود آدرس شما تنها مجموعه‌ای از اعداد است که هیچ اطلاعاتی درمورد هویت شما را فاش نمی‌کند. به عبارتی هیچ راهی برای پی بردن به هویت مالک آدرسی که برای خرید ایاس استفاده شده است وجود ندارد.

آیا می‌توان ایاس را استخراج کرد؟

امکان استخراج ایاس وجود ندارد. در شیوه سنتی استخراج ارز دیجیتال پردازنده‌های قدرتمند برای انجام محاسبات پیچیده و اضافه کردن بلاک جدید به بلاک چین به کار گرفته می‌شوند. ایاس نیز بر پایه بلاک چین طراحی شده است اما با یک تمام حیاتی. دراین شبکه به جای الگوریتم اثبات انجام کار PoW از الگورتیم اثبات سهام محول شده یا DPoS استفاده می‌شود. به این ترتیب نودها با رای خود کسانی که مسئول تایید تراکنش‌ها هستند را انتخاب می‌کنند و مفهومی به نام ماینر در این شبکه وجود ندارد.

آیا امکان هک شدن ایاس وجود دارد؟

اگر این امکان وجود داشت، حتما تا امروز این اتفاق افتاده بود. این بلاک چین در نودهای مستقلی در سراسر جهان توزیع شده است. هر اندازه تعداد نودهای حاضر در شبکه بیشتر باشد، شبکه امن‌تر است.

کارمزد خرید و فروش ایاس (EOS) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ایاس در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

آیا سرمایه‌گذاری در ایاس ایده خوبی است؟

بیت کوین مسیر خود را از چند پنی به هزاران دلار هموار کرده است. این افزایش در کمتر از 10 سال روی داد. بازار سهام، طلا و فلزات قیمتی در این رقابت جا ماندند. ایاس هنوز راه زیادی برای رسیدن به جایگاه بیت کوین در پیش دارد اما در همین زمان کوتاهی که از آغازبه کار آن می‌گذرد، دستاوردهای خوبی داشته است. قیمت این ارز از چند دلار به چند ده دلار رسیده است. بنابراین بله ایاس می‌تواند سرمایه‌گذاری بلندمدت بسیاری خوبی باشد.

خرید سریع آیاس چگونه امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی، شما میتوانید در بخش [خرید آسان ایاس](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=eos&from-symbol=irt "خرید آسان آیاس")، در سریعترین زمان ممکن به مقدار دلخواه، با تومان و تتر، ارز دیجیتال آیاس بخرید.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

کیارش ص

11 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

مهسا ر

11 روز قبل

4

اگه می‌خواید درست و حساب شده سود کنید باید یک سبد سرمایه درست داشته باشید و با مدیریت سرمایه ترید کنید و گرنه ممکنه سرمایه‌تون رو از دست بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله