تبدیل خرید و فروش ایاس

خرید و فروش ایاس

خرید و فروش ایاس
EOS icon

EOS EOS

1.1520 $

0.26 %

37,210 تومان
می‌دهید
EOS-icon
EOS
دریافت می‌کنید
usdt icon USDT

آمار فعلی ارز

نام ارز ایاس
نماد EOS
قیمت جهانی 1.152 $
قیمت بازار داخلی 37,210 تومان
تغییرات ۲۴ ساعته 0.26 %
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر 5,671,537,837 تومان
اوج قیمت جهانی ۲۴ ساعت اخیر 1.17 $
اوج قیمت تومانی ۲۴ ساعت اخیر 37,630 تومان
کف قیمت جهانی ۲۴ ساعت اخیر 1.11 $
کف قیمت تومانی ۲۴ ساعت اخیر 35,756 تومان

سوالات متداول ایاس

چگونه قیمت ایاس را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی ایاس (EOS) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان ایاس را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن ایاس (EOS) EOS علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل ایاس خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج ایاس هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت ایاس می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی ایاس، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج ایاس سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش ایاس در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت ایاس را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت ایاس (EOS) EOS را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای ایاس را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت ایاس را تحلیل کنید.

banner background

همین حالا شروع کنید!

spacer

دکمه مقابل را بزنید و همین امروز معامله در تبدیل را آغاز کنید.