balicon

خرید و فروش بالانسر

BAL /  Balancer
IRTicon تومان
BALicon بالانسر
خرید آسان  بالانسر
حجم ۲۴ ساعته (BAL) 39,501.58
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 209,674.36
تغییرات ۱ روزه -0.66 %

به‌منظور حذف واسطه‌های مالی، امور مالی غیرمتمرکز یا همان دیفای کار‌های بسیار بزرگی انجام داده است. افراد زیادی برای کسب درآمد از دارایی‌های دیجیتال خود به این حوزه علاقه نشان داده‌اند و هیچ نهاد سومی میان مبادله کنندگان وجود ندارد. در دنیای امروز، اطلاعات و آگاهی حرف اول را می‌زند و کسانی که بدون دانش دست به سرمایه‌گذاری می‌زنند، با شکست مواجه می‌شوند. برای اینکه با بازار سرمایه بیشتر آشنا شوید، باید ارز‌های زیادی را بشناسید. شما در این مطلب با ارز دیجیتال بالانسر بیشتر آشنا می‌شوید.

بالانسر (BAL) چیست؟

آشنایی با این ارز و درک نوع فعالیت آن می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیم درستی در مورد سرمایه‌گذاری بگیرید. Balancer نمونه‌ای مشابه یونی سواپ است که نوعی بازارساز خودکار است. پروتکل‌های نرم‌افزاری که چگونگی کار معاملات را در یک اکوسیستم کاملا منحصربه‌فرد تعریف کنند، همان بازارساز‌های خودکار هستند که با بازار‌های سنتی تفاوت‌های عمده دارند. این پروتکل‌ها با بهبود نقدینگی بازار و حذف واسطه‌های مالی، اهرم‌های مهمی برای گسترش امور مالی غیرمتمرکز هستند. در ادامه با جزئیات بیشتری از ارز دیجیتال بالانسر آشنا خواهید شد.

تاریخچه پیدایش بالانسر BAL

شرکت فناوری بالانسر لبس در ابتدای سال 2018 برای شروع یک پروژه مهم اقدام به خرید پروژه تحقیقاتی بلاک ساینس کرد. در این پروژه قرار بود تا بازارساز خودکاری ایجاد شود که بتواند پشتیبانی ارز‌های متنوعی را ارائه دهد و کاربران بتوانند به‌سادگی تأمین نقدینگی کنند. مایک مک‌دونالد که یک مهندس امنیت خبره است و همچنین فرناندو مارتینلی کارآفرین مشهور به‌عنوان بنیان‌گذاران این ارز شناخته شده‌اند. شروع کار پلتفرم ارز دیجیتال BAL در مارس 2020 بود که در همان ابتدا توانست حدود 3 میلیون دلار سرمایه جذب کند.

بالانسر چگونه معروف و محبوب شد؟

جالب است بدانید که ارز BAL به‌عنوان یک ابزار در اداره Balancer مورداستفاده قرار می‌گیرد. باتوجه‌به اینکه میزان عرضه کل این ارز به تعداد خاصی محدود شده است، افراد زیادی برای رسیدن به این ارز ارزشمند در تلاش هستند و همین امر باعث شده تا محبوبیت فراوانی کسب کند. بدون شک چنین ارزی که توانسته در عرض دو سال پیشرفت چشمگیری داشته باشد، در آینده نیز موردتوجه قرار خواهد گرفت.

بالانسر چگونه کار می‌کند؟

برای تسهیل تعامل میان استخر‌های نقدینگی و ارائه‌دهندگان نقدینگی الگوریتم ویژه پروژه بالانسر راه‌اندازی شد. این نوع الگوریتم تلاش بر متوازن‌سازی یعنی Rebalancing دارد تا بهترین قیمت در میان استخر‌ها پیدا شود؛ بنابراین متوازن‌سازی ارز‌ها در این صرافی با نسبت مشخص همیشه ثابت باقی می‌ماند. این کار کمک می‌کند تا کاربر به بهترین قیمت ممکن در بازار دسترسی پیدا کند و با مناسب‌ترین قیمت دارایی‌های خود را به فروش برساند.

منظور از استخر بالانسر چیست؟

حال به سؤال مهمی که در ذهن شما است خواهیم پرداخت. منظور از استخر بالانسر فرایندی است که به کمک آن، برای تأمین‌کنندگان نقدی پروتکل بالانسر به‌عنوان یک مشوق توزیع می‌گردد. هر فردی می‌تواند به این استخر، ارز‌های دیجیتال خود را تزریق کند و در ازای آن پاداش دریافت کند.

یکی از ویژگی‌های مهم این استخر تنوع ارز‌هایی است که شما می‌توانید دارایی‌های خودتان را تقسیم کنید. در این قسمت شما قادر هستید از 8 نشانه بهره‌مند شوید و دارایی‌های متنوعی برای خودتان در استخر تعریف کنید.

هدف از خلق بالانسر (BAL)

متخصصان حوزه بلاک‌چین با طراحی بالانسر تلاش کرده‌اند تا یک صرافی غیرمتمرکز با توکن‌های غیر هم‌وزن راه‌اندازی کنند تا هم امنیت شبکه بسیار قوی و هم کار برای کاربران ساده و سودمند باشد. به‌نوعی می‌توان گفت که هدف از خلق بالانسر، خلق یک بازارساز خودکار با مکانیسم‌های عالی بود و هست. ارائه راهکار‌های متفاوت نقطه قوت این تیم است که توانست در فرصت کم محبوبیت ویژه‌ای کسب کند.

پشتوانه بالانسر چیست و چه کسانی پشت بالانسر هستند؟

باتوجه‌به این‌که صرافی‌های بزرگی مانند بایننس نیز اقدام به راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز کرده و نام آن را بایننس دکس گذاشته، به نظر می‌رسد آینده درخشانی برای این پروتکل‌ها در حال رقم خوردن است. افرادی مانند مارتینلی و مک‌دونالد می‌توان گفت راه درستی را انتخاب کرده‌اند و شرکت بالانسر لبس نیز به‌درستی کار حمایت این پروژه را انجام می‌دهد. پشتوانه ارز دیجیتال بالانسر اعتماد کاربران است که تا اینجا به‌خوبی این پشتوانه را کسب کرده و خدمات ارزنده‌ای نیز به آن‌ها ارائه داده است.

ارزش بالانسر (BAL) چگونه تعیین می‌شود؟

توجه داشته باشید که هر چه تعداد کاربرانی که به‌عنوان تأمین‌کننده نقدینگی به استخر بالانسر متصل شوند، بیشتر باشد، ارزش ارز دیجیتال بالانسر بالاتر می‌رود. در بازار سرمایه مهم‌ترین مسئله در تعیین ارزش ارز، میزان عرضه و تقاضا است که هر چه تقاضا بیشتر می‌شود، قیمت روز آن نیز بالاتر می‌رود. عکس این قضیه نیز صادق است و در عرضه این ارز کاهش قیمت را شاهد خواهیم بود.

قابلیت‌ها و مزایای بالانسر

اولین و اساسی‌ترین قابلیت بالانسر این است که زمانی که فرد به استخر آن متصل می‌شود، در ازای هزینه‌هایی که پرداخت می‌کند، پاداشی تحت عنوان ارز BAL دریافت می‌کند. این یعنی شما در ازای اینکه نقدینگی خود را به این شبکه متصل کرده‌اید، نه‌تنها کارمزد پرداخت نمی‌کنید، بلکه جایزه هم دریافت می‌کنید.

استفاده از قرارداد‌های هوشمند یکی دیگر از مزایای Balancer است که به کمک آن استخر‌های مختلف نسبت صحیح دارایی‌ها را حفظ می‌کند. به‌نوعی می‌توان گفت این پروتکل بازار جدیدی را به کاربران ارائه می‌دهد.

امنیت شبکه بالانسر چگونه است؟

این شبکه بر پایه ERC20 فعالیت دارد و همه افراد فعال در این حوزه با این شبکه امن آشنایی دارند. در این مدت کوتاه، شبکه ارز دیجیتال بالانسر یک‌بار مورد تهاجم قرار گرفت؛ اما هکر‌ها نتوانستند به‌حساب کاربران دسترسی پیدا کنند. همین مسئله نشان‌دهنده قدرت امنیت این شبکه است. بدون شک پس از این حمله، امنیت شبکه بالانسر چندین برابر می‌شود.

چه تعداد توکن بالانسر در گردش است؟

حجم بازار این ارز 229432150 بوده و رتبه 123 بازار را در اختیار دارد. تعداد 43822910 توکن از این ارز پرطرف‌دار در حال گردش است. روزانه بیش از 5 میلیون معامله انجام می‌شود. حدود 96 میلیون از کل ارز‌های بالانسر عرضه شده است، درحالی‌که تنها 100 میلیون توکن از بالانسر عرضه خواهد شد و محدود است.

خرید ارز دیجیتال بالانسر

افراد زیادی با تحقیق و بررسی به این نتیجه رسیده‌اند که ارز بالانسر ارزش خرید دارد و به همین دلیل یکی از سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت خود را در این ارز انجام می‌دهند. برای خرید ارز دیجیتال بالانسر می‌توانید از صرافی‌های مختلف استفاده کنید، اما صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی گزینه مناسبی نیست و امکان مسدود شدن حساب به دلیل تحریم وجود دارد. افرادی که نمی‌خواهند چنین ریسکی کنند، به ادامه متن توجه کنند.

خرید بالانسر در ایران

در چند سال اخیر در ایران نیز برای حمایت از افرادی که می‌خواهند با خیال آسوده در حوزه خریدوفروش ارز دیجیتال فعالیت کنند، صرافی‌های قدرتمندی تأسیس شد. به کمک این صرافی‌های داخلی هر کاربر ایرانی می‌تواند به‌راحتی اقدام به خرید انواع ارز‌ها بکند و دیگر هراسی از بلوکه شدن حساب یا مشکلات دیگر نخواهد بود. شما می‌توانید به صرافی تبدیل مراجعه کنید و از خدمات ویژه آن بهره‌مند شوید.

خرید بالانسر با موبایل

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که کارکردن با موبایل برایتان خیلی راحت‌تر است، بسیار خوش‌شانس هستید. شما با نصب اپلیکیشن موبایل تبدیل می‌توانید معاملات خود را در گوشی انجام دهید. به‌این‌ترتیب شما به‌راحتی می‌توانید ارز بالانسر را با موبایل بخرید و برای مشاهده روند صعودی آن در هر لحظه آن را چک کنید.

حداقل سرمایه برای خرید بالانسر با تومان چقدر است؟

نکته مهم این است که شما برای دیدن آموزش‌های کافی بهتر است با سرمایه بسیار کم شروع کنید و پس از حرفه‌ای شدن اقدام به معاملات با سرمایه بیشتر کنید. در صرافی تبدیل با 100 هزار تومان می‌توانید در بازار معاملاتی، خریدوفروش ارز‌های دیجیتال را شروع کنید و برای خرید آسان تنها به 400 هزار تومان سرمایه نیاز دارید.

سرمایه‌گذاری با خرید بالانسر

افراد متخصص در بازار همیشه به دنبال فرصت‌های نابی برای سرمایه‌گذاری هستند تا در کمترین زمان، بیشترین سود را داشته باشند. برای این کار نیاز است تا ارز‌های دیجیتال مستعد رشد و دارای پشتوانه قوی را شناسایی کنید. ارز دیجیتال بالانسر نیز در همین مدت کمی که در بازار فعالیت خود را شروع کرده است، موردتوجه افراد زیادی قرار گرفته و پیشرفت‌های چشمگیری را از آن شاهد خواهیم بود.

فروش ارز دیجیتال بالانسر

برای اینکه در خریدوفروش رمز ارز‌ها بتوانید حرفه‌ای شوید لازم است با چند صرافی مختلف کارکرده تا بهترین آن‌ها را برای معاملات خود انتخاب کنید. با افراد بیگانه به‌صورت مستقیم معامله نکنید، به این معنا که نه ارزی بخرید و نه بفروشید. برای فروش ارز دیجیتال بالانسر نیز می‌توانید به صرافی تبدیل اعتماد کنید. چراکه به دلیل وجود کاربران زیاد احتمال فروش با قیمت مناسب وجود دارد.

نحوه خرید بالانسر از صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل شما به دو صورت می‌توانید کار خرید ارز بالانسر و ارز‌های دیگر را انجام دهید. در روش اول که روشی بسیار آسان است، شما وارد قسمت خرید آسان می‌شوید و با تعیین میزان حجم معامله و تنها با لمس یک گزینه کار خرید را انجام می‌دهید.

در روش دوم باید وارد بازار معاملاتی شوید و علاوه بر تعیین حجم خرید، قیمت مناسبی برای آن نیز انتخاب کنید تا با افزایش قیمت آن سود بیشتری کسب کنید. همچنین از امکانات ویژه صرافی تبدیل نیز می‌توانید بهره‌مند شوید.

روش نگهداری بالانسر

یکی از سؤالاتی که افراد مبتدی دارند این است که چگونه ارز دیجیتال را نگهداری کنیم؟ برای پاسخ به این سؤال می‌توانید با افرادی که سرمایه‌های بزرگ و کوچک خود را در صرافی‌های خارجی ازدست‌داده‌اند، مشورت کنید. بهترین راه، خرید یک کیف پول فیزیکی با استفاده از کیف پول‌های رایج ارز دیجیتال مربوطه است. برای نگهداری بالانسر نیز می‌توانید از کیف پول‌های مختلف و همچنین کیف پول صرافی تبدیل استفاده کنید.

انواع کیف پول بالانسر

شاید شما در قسمت بالا به این فکر افتادید که کدام کیف پول‌ها برای ارز بالانسر مناسب است. ما در این مجال چند کیف‌پول رایجی که می‌توان با آسودگی تمام این ارز را نگهداری کرد، نام می‌بریم.

کیف‌پول مای اتر والت

تراست والت

متامسک

هایپرپی

اتمیک پی

کوین بیس والت

لجر و ترزور نیز کیف‌پول‌های امن سخت‌افزاری هستند که باید به‌صورت فیزیکی خریداری شوند.

در این میان کاربران ایرانی می‌توانند از کیف پول اختصاصی تبدیل استفاده کنند و تمام دارایی خود را در آن داشته باشند.

کارمزد خریدوفروش بالانسر

یکی از مهم‌ترین پارامتر‌ها برای کاربران میزان کارمزد ارزهای دیجیتال صرافی‌ها است که گاهی عدم اطلاع از آن موجب ناراحتی کاربران می‌شود. به هر صرافی در این باره نمی‌توان اعتماد کرد. صرافی تبدیل با تعیین سطح کاربری کارمزد مشخصی را برای هر فرد مشخص می‌کند که این رقم از 0.15 تا 0.5 درصد از کل معامله متغیر است.

مزایای خریدوفروش بالانسر در صرافی تبدیل

اگر شما به سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه علاقه دارید، می‌توانید به‌راحتی و به‌صورت آنلاین در صرافی تبدیل ثبت‌نام کنید و احراز هویت شوید. یکی از ویژگی‌های این صرافی این است که بدون احراز هویت هیچ حسابی برای هیچ کاربری باز نمی‌شود. از مزایای این صرافی می‌توان به امنیت بالا اشاره کرد که تمام فعالیت‌ها زیر نظر پلیس فتا انجام می‌شود و تمام کار‌ها قانونی است.

سرعت تراکنش بالا، کارمزد کم، تعداد کاربران بالا، امکان معاملات سریع و بهتر، کیف پول اختصاصی و ... همگی از مزایای خریدوفروش ارز دیجیتال بالانسر در صرافی تبدیل است.

آیا خرید بالانسر بدون احراز هویت ممکن است؟

در صرافی‌های معتبر داخلی مانند صرافی تبدیل خرید هیچ ارز دیجیتالی بدون احراز هویت ممکن نیست و اولین قدم برای کاربران این است که از طریق سایت و به‌صورت آنلاین اقدام به احراز هویت کنند. در برخی از صرافی‌های خارجی بدون احراز هویت این کار شدنی است که برای ایرانیان امکان مسدود شدن حساب و ازدست‌رفتن کل سرمایه وجود دارد.

آینده بالانسر چگونه است؟

باتوجه‌به اینکه پشت این ارز به شرکت خوشنامی چون Balancer Labs تکیه داده است و افراد مطرحی در این پروژه فعالیت دارند، جای بسیار امیدواری بوده که این ارز، آینده درخشانی داشته باشد. البته ایده خاص بازارساز خودکار چنان جذاب بوده که شرکت قدرتمند بایننس نیز در این زمینه کار خود را شروع کرده و این نشانگر آینده درخشان این ایده ناب است.

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+0.76%
27,294.40 USDT
1,412,956,307 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.15%
51,990 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.61%
1,902.57 USDT
98,494,039 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.07%
0.0729200 USDT
3,772 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+1.52%
0.00000864 USDT
0.447 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+1.56%
0.00000000190 USDT
0.0000983 تومان
سوالات متداول
از کجا می‌توانیم بالانسر (BAL) بخریم؟

برای خرید هر ارز دیجیتالی شما انتخاب‌های مختلفی می‌توانید داشته باشید. صرافی تبدیل برای خرید بالانسر و ارز‌های دیگر بهترین گزینه برای کاربران ایرانی است.

چگونه قیمت بالانسر را پیش‌بینی کنیم؟

قیمت بالانسر به عوامل مختلفی مانند موفقیت پروژه، افزایش نقدینگی استخر، میزان عرضه و تقاضا و ... بستگی دارد.

خرید سریع بالانسر(BAL) چطور امکان‌پذیر است؟

در صرافی تبدیل شما می‌توانید به کمک گزینه خرید آسان تنها با لمس چند گزینه خرید ارز دیجیتال بالانسر را انجام دهید.

ارز دیجیتال بالانسر(BAL) چگونه نگهداری می‌شود؟

استفاده از کیف‌پول‌های رایج مانند مای اتر والت، تراست والت و ... بهتر است. کاربران ایرانی می‌توانند از کیف پول اختصاصی صرافی تبدیل استفاده کنند، چرا که امنیت بسیار بالایی دارد.

کارمزد خریدوفروش بالانسر (BAL) در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد در تبدیل به سطح کاربری بستگی دارد که از 0.15 تا 0.5 درصد کل معامله می‌تواند میزان کارمزد باشد.

آیا خرید بالانسر(BAL) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به حرف‌و‌حدیث‌هایی که شنیده می‌شود، آینده بازارساز‌های خودکار بسیار درخشان است و به همین دلیل افراد می‌توانند سود خوبی از سرمایه‌گذاری در این ارز داشته باشند.

حداقل سرمایه برای خرید بالانسر چقدر است؟

برای خرید در بازار معاملاتی تنها به 100 هزار تومان نیاز دارید و برای خرید آسان 400 هزار تومان کافی است.

آیا می‌توان بالانسر(BAL) را استخراج کرد؟

نمی‌توان این ارز را استخراج کرد.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله