JTOicon

قیمت و خرید جیتو - JTO

خرید ارز دیجیتال جیتو Jito

خرید ارز دیجیتال جیتو (JTO) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت جیتو به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز جیتو بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش جیتو اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز جیتو هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت جیتو به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 JTO = 121,767 IRT

JTOicon

جیتو

خرید آسان جیتو
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت جیتو

اطلاعات بازار جیتو

حجم ۲۴ ساعته (JTO) 16.1000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 33.4719
تغییرات ۱ روزه -0.66 %
قیمت آخرین معامله 2.1000 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 121,767 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 121,767 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، جیتو می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

JTOicon

JTO

جیتو

تومان --

JTOicon

JTO

جیتو

قیمت دلاری

2.1009 USDT

قیمت تومانی

تومان 123,221

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.662 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

اگر در ایردراپ جذاب JTO شرکت کرده و سود حاصل از این ایردراپ عالی را به دست آورده‌اید، تبریک می‌گوییم. JTO پلتفرمی برای تمرکززدایی استیکینگ سولانا است که بر روی شبکه آن راه‌اندازی شده و با افزایش قابل توجه قیمت سولانا در بازار، به شدت سر زبان‌ها افتاده است. خرید ارز جیتو می‌تواند سرمایه‌گذاری جذابی برای کسانی باشد که در کوتاه‌مدت به دنبال رسیدن به سودهای بالا در بازار کریپتوکارنسی هستند. اکنون ارز JITO را می‌توانید با خیال راحت و حتی با پرداخت تومانی در صرافی تبدیل معامله کنید.

پلتفرم‌هایی مانند JITO که برای کاربردهای خاصی به وجود آمده‌اند، همیشه تبدیل به رمز ارزهای جذابی در بازار می‌شوند. در شبکه اتریوم ارز دیجیتال OP چنین شرایطی داشت و حالا نوبت به ارز JITO رسیده تا شرایط ایده‌آلی را برای سرمایه‌گذاران بازار ارز دیجیتال رقم بزند. در ادامه نکات بیشتری را درباره این ارز دیجیتال جذاب با شما در میان خواهیم گذاشت تا اگر به دنبال خرید و سرمایه‌گذاری روی آن هستید، اطلاعات کاملی در اختیار داشته باشید.

جیتو چیست؟

خرید جیتو

جیتو یک پروتکل لیکویید استیکینگ روی شبکه ارز سولانا است که دارای یک توکن حاکمیتی با عنوان JTO است. عدم دسترسی به نقدینگی در پلتفرم‌های ارائه دهنده خدمات استیکینگ سولانا مشکل بزرگی است که جیتو قرار است آن را برطرف سازد. در جیتو شرایطی فراهم آمده تا کاربرانی که به دنبال استیکینگ سولانا هستند، به ازای توکن‌های قفل شده خود در استخر نقدینگی، دارایی توکنیزه شده یا LST دریافت کرده و از آن به عنوان وثیقه برای سرمایه‌گذاری‌ها و معاملات خود استفاده نمایند.

زمان زیادی از توسعه JITO در بازار ارز دیجیتال نمی‌گذرد، اما در همین مدت کوتاه شاهد استقبال قابل‌توجهی از آن بوده‌ایم. ارزش توکن‌های قفل شده در استخر نقدینگی پلتفرم این ارز دیجیتال روزبه‌روز در حال افزایش است و همین استقبال بالا باعث شده تا قیمت توکن JTO نیز در بازار روند صعودی به خود بگیرد.

مزایا و ویژگی‌های اصلی جیتو

نوبت به بررسی ویژگی‌ها و مزیت‌هایی می‌رسد که درک آنها می‌تواند سرمایه‌گذاری روی توکن JTO را جذاب‌تر نماید. JTO نماد توکن حاکمیتی پلتفرم JITO در بازار است و در این پلتفرم می‌توانید مزیت‌ها و ویژگی‌های زیر را در دسترس داشته باشید:

 • کسب درآمد از استیک کردن سولانا در این پلتفرم
 • بالابودن قابل‌توجه ارزش دارایی‌های قفل شده در استخر نقدینگی jto
 • امکان دریافت توکن‌های JTO برای سرمایه‌گذاری بیشتر در بازار با استیک سولانا در این پلتفرم
 • بهتر کردن شرایط غیرمتمرکزسازی شبکه سولانا
 • داشتن تیم توسعه‌دهنده با رزومه قوی
 • اجرای ایردراپ‌های متنوع برای بهره‌مندی کاربران از سود حاصل از افزایش قیمت‌های ارز JTO

جیتو از آن دست از پلتفرم‌هایی است که به صورت خاص برای کاربردی مشخص توسعه پیدا کرده و درصورتی‌که بتواند همین روند را حفظ نماید، با افزایش استقبال از سولانا باشد شاهد افزایش ارزش آن در بازار نیز باشیم. طبق اطلاعات سایت کوین مارکت کپ، در مجموع ۱ میلیارد توکن JTO در بازار کریپتوکارنسی تعریف شده که همه آن در بازار در گردش است. این پلتفرم در حال تبدیل‌شدن به یکی از بهترین پلتفرم‌های حوزه دیفای است.

خرید جیتو با تومان در ایران چطور ممکن است؟

برای خرید ارز جیتو با تومان در ایران می‌توانید از خدمات صرافی تبدیل استفاده کنید. برای این منظور هم می‌توانید از بازار جیتو به تومان استفاده کرده و هم سراغ خدمات خرید آسان در صرافی تبدیل بروید. با ورود به ‌بخش خرید آسان و با انتخاب حجم موردنظر برای خرید توکن جیتو در کمتر از چند ثانیه خرید شما نهایی خواهد شد. همچنین اگر برای این منظور از بازار جیتو به تومان استفاده کرده باشید هم تنها با انتخاب قیمت موردنظر برای خرید و حجم موردنظر می‌توانید سفارش خود را به ثبت رسانده و بعد از پیداشدن فروشنده خرید خود را نهایی کنید. مسلماً بازار جیتو به تومان بازار حرفه‌ای‌تری است و بیشتر برای کسانی مناسب است که به دنبال خرید این ارز دیجیتال در یک قیمت کاملاً مشخص هستند.

چگونه باید JTO بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع جیتو

همان‌طور که اشاره کردیم شما به‌راحتی می‌توانید از خدمات خرید آسان تبدیل استفاده کرده و ارز دیجیتال جیتو را خریداری نمایید. البته این خدمات تنها به امکان خرید این ارز دیجیتال با تومان محدود نشده و شما حتی اگر در حساب کاربری خود تتر هم داشته باشید تنها در سه قدم زیر می‌توانید توکن جیتو را خریداری کنید:

 • در قدم اول وارد‌ بخش خرید آسان در پلتفرم تبدیل شوید و در این‌ بخش ارز دیجیتال جیتو را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعدی نوبت به انتخاب حجم موردنظر از این توکن برای خرید می‌رسد.
 • در نهایت با کلیک بر روی گزینه خرید می‌توانید به حجم دلخواه توکن جیتو در اختیار داشته باشید.

کارمزد خرید سریع جیتو در تبدیل صفر است و شما بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای می‌توانید از این خدمات استفاده کنید. البته مبلغ موردنظر برای خرید جیتو را هم می‌توانید به تومان پرداخت کنید و هم این امکان با پرداخت تتری برای شما فراهم آمده است.

بعد از خرید جیتو، چطور آن را نگهداری کنیم؟ | کیف پول جیتو

برای نگهداری از توکن‌های جیتو در درجه اول می‌توانید از حساب کاربری خود در صرافی تبدیل استفاده کنید. این مهم دو مزیت بزرگ برای شما به دنبال خواهد داشت. حساب صرافی تبدیل کاملاً ایمن است و از بابت امنیت دارایی‌های خود خیالتان راحت خواهد بود و همچنین در صورتی که نیاز به فروش توکن‌های خود داشته باشید در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه نقل‌وانتقال توکن‌های جیتو می‌توانید این فرایند را تکمیل کنید. همچنین شما امکان نگهداری از ارز دیجیتال جیتو در انواع کیف پول نرم‌‌افزاری و سخت‌افزاری ارز دیجیتال را نیز دارید. در حال حاضر بهترین کیف پول‌های مناسب برای نگهداری از توکن جیتو موارد زیر هستند؛

 • کیف پول نرم افزاری tokenpocket
 • کیف پول نرم افزاری assure wallet
 • تراست والت
 • متامسک
 • سولت (Sollet)

خرید جیتو از تبدیل چه مزایایی دارد؟

در صرافی تبدیل تمام تلاش ما فراهم‌کردن بستری کامل و عالی برای انجام معاملات بازار ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است و سعی داریم تا تمام استانداردهای بین‌المللی را در این راستا برای شما فراهم آوریم. ازاین‌جهت شما می‌توانید مزیت‌های زیر را در خرید توکن JTO در اختیار داشته باشید:

خرید JTO

 • امکان انجام فرایند خرید ارز JTO در کمتر از چند دقیقه و با هر حجمی
 • خرید توکن JTO با قیمت جهانی
 • استفاده از یک پلتفرم با حجم معاملات بسیار بالا
 • امکان پرداخت هزینه خرید ارز JTO هم به تومان و هم به تتر
 • امکان تبدیل سایر رمزارزها به توکن جیتو
 • امکان فروش ارز JTO در صرافی در کمتر از چند دقیقه
 • به‌صرفه‌ترین کارمزدها برای خرید
 • در اختیار داشتن حساب کاربری کاملاً ایمن برای نگهداری طولانی‌مدت از توکن‌ها
 • امکان انجام خرید و فروش ارز دیجیتال JTO از طریق اپلیکیشن تبدیل
 • احراز هویت سریع برای کاربران تازه‌وارد
 • مشاهده تحلیل‌های تکنیکال مربوط به بیت کوین و خود ارز JTO در کانال تلگرامی سیگنال‌دهی رایگان تبدیل
 • برداشت توکن‌ها با استفاده از شبکه‌های مختلف انتقال و در کمترین زمان ممکن

فروش ارز جیتو در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

برای فروش توکن جیتو در تبدیل می‌توانید طبق همان مراحلی که در بالا برای خرید جیتو در خدمات سریع آسان به آن اشاره کردیم اقدام کنید. برای منظور وارد ‌بخش خرید آسان شده و در این‌ بخش توکن جیتو را انتخاب و در نهایت توکن‌های خود را به هر ارز دیجیتالی تبدیل کنید. فروش جیتو از این طریق بسیار ساده و خیلی سریع خواهد بود. البته اگر قصد دارید ارز دیجیتال جیتو را در قیمت کاملاً مشخصی به فروش برسانید، لازم است تا وارد بازار جیتو به تومان یا جیتو به تتر شده و با انتخاب قیمت موردنظر توکن‌های خود را به فروش برسانید.

حداقل سرمایه برای خرید JTO با تومان چقدر است؟

قیمت JTO

در میان تمام بازارهای مالی موجود در سطح بین‌المللی، بازار ارز دیجیتال یک مزیت بسیار بزرگ دارد و آن هم امکان ورود به این بازار با سرمایه‌های بسیار اندک است. باتوجه‌به قیمت بسیار پایینی که بسیاری از رمزارزهای موجود در بازار دارند شما می‌توانید حتی با پرداخت هزینه‌های بسیار کم برای سرمایه‌گذاری در این بازار اقدام کنید. در صرافی تبدیل نیز برای راحت‌تر کردن فرایند سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال سعی کرده‌ایم تا از این بابت هیچ‌گونه چالشی پیش روی کاربران خود قرار ندهیم و شما می‌توانید با پرداخت ۵۰ هزار تومان یا یک تتر سرمایه‌گذاری خود را بر روی ارز دیجیتال جیتو آغاز کنید.

کارمزد معامله جیتو در تبدیل

روند کاملاً مشخصی برای تعیین کارمزد معاملات در صرافی‌های داخلی و بین‌المللی وجود دارد و معمولاً حتی معتبرترین و بزرگ‌ترین صرافی‌های جهان نیز از همین روند برای تعیین کارمزد معاملات کاربران خود استفاده می‌کنند. در این روند هر چقدر حجم معاملات کاربر در یک ماه گذشته در صرافی بیشتر باشد کارمزد کمتری برای معاملات جدید خود پرداخت خواهد کرد و تبدیل نیز تعیین کارمزد معاملات جیتو به همین ترتیب انجام می‌پذیرد و شما با ورود به صفحه کارمزدهای تبدیل می‌توانید به صورت کاملاً شفاف و کامل درصدهای تعیین شده برای کارمزد معاملات جیتو را مشاهده کنید. این عدد در نهایت و در بدترین شرایط ممکن حدود ۰.۰۰۳۵ از کل معامله شما خواهد بود که یک استاندارد جهانی است و از سوی اکثر صرافی‌های معتبر جهانی نیز همین مقدار در نظر گرفته می‌شود.

معامله JTO در بازار تبدیل چه مزایایی دارد؟

با معاملات جیتو در تبدیل می‌توانید با سرعت بالا برای خریدوفروش آن اقدام کنید. برای کسانی که به دنبال نوسان گیری روی ارز JTO هستند، این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد. در تبدیل با داشتن تعداد کاربران زیاد و همچنین حجم بالای خرید و فروش، امکان خرید و فروش سریع ارز جیتو برای علاقه‌مندان فراهم آمده و این مهم می‌تواند فرصتی برای بهره‌مندی از سودهای جذاب ناشی از نوسانات این توکن در بازار باشد.

سود سرمایه‌گذاری JTO به چه صورت است؟

سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال جذابیت‌های بسیار زیادی دارد و یکی از اصلی‌ترین جذابیت‌های آن نیز پتانسیل سودآوری بسیار بالای آن است. سود سرمایه‌گذاری برای توکن جیتو همراه با نوسان قیمتی آن خواهد بود. به‌این‌ترتیب که در صورت افزایش قیمت این ارز دیجیتال در بازار می‌توانید شما ارزش دارایی‌های خود را چند برابر افزایش دهید. به دلیل بالابودن نوسانات رمزارزهای مختلف در بازار ارز دیجیتال معمولاً این میزان سوددهی قابل‌توجه است و می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بسیار ایدئال برای شما باشد.

چه کسی بنیان گذار JTO است؟

جیتو بنیان‌گذاران بسیار قدرتمندی داشته است. آقای لوکاس برودر، دانش‌آموخته مهندسی برق و علوم کامپیوتر دانشگاه کارنگی و زانو شروانی، دانش‌آموخته رشته علوم کامپیوتر دانشگاه جرج میسون تیم توسعه این ارز دیجیتال هستند که در جیتولبز در حال حمایت از آن نیز هستند.

چه عواملی بر قیمت جیتو تاثیر میگذارد؟

قیمت توکن‌های موجود در بازار ارز دیجیتال تحت‌تأثیر شرایط کلی حاکم بر این بازار، نوسان می‌کند و ارز دیجیتال جیتو نیز دقیقاً چنین شرایطی دارد. در صورتی که تعداد خریداران در بازار ارز دیجیتال بیشتر شده و استقبال از سرمایه‌گذاری بر روی جیتو افزایش پیدا کند روند قیمت این توکن افزایشی خواهد بود و در صورتی که شاهد کاهش استقبال از بازار ارز دیجیتال باشیم و بیشتر افراد در این بازار فروشنده باشند شاهد کاهش قیمت توکن جیتو در بازار خواهیم بود.

در واقع تمام عواملی که روی شرایط عرضه و تقاضا ارز دیجیتال جیتو تأثیر دارند می‌توانند باعث ایجاد تغییر در قیمت آن شوند.

تبدیل قیمت جیتو به تومان چگونه انجام می‌شود؟

قیمت هر ارز دیجیتالی در بازار تحت تأثیر فشار خرید و فروش آن دائماً در حال نوسان است و در هر لحظه ممکن است قیمت جیتو تغییر کند. دراین‌بین همان‌طور که در بالا به آن اشاره کردیم مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده بر روی قیمت جیتو و البته هر توکن دیگری در بازار شرایط عرضه و تقاضای حاکم بر آن است. در صورت اعمال فشار زیاد فروش شاهد کاهش قیمت‌ها در بازار خواهید بود و در صورت اعمال فشار بالای خرید می‌توانیم شاهد افزایش قیمت‌ها در بازار باشیم.

معامله JTO

قیمت جیتو به تومان نیز در پلتفرم صرافی تبدیل بر اساس همین عرضه و تقاضای کاربران معامله‌گر تعیین می‌شود. این عدد ممکن است از حاصل‌ضرب قیمت جیتو به تتر در قیمت تتر به تومان کمی متفاوت باشد و دلیل این تفاوت قیمتی هم همین شرایط عرضه و تقاضایی است که کاربران ایرانی در زمان خرید و فروش این ارز دیجیتال رقم می‌زنند.

نمودار قیمت لحظه‌ای جیتو چه کاربردی دارد؟

برای استفاده از نمودار قیمت لحظه‌ای جیتو می‌توانید از خدمات پلتفرم صرافی تبدیل بهره ببرید. این نمودار کاربردهای بسیار زیادی دارد و اگر شما تخصص لازم برای استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال را داشته باشید می‌توانید با استفاده از این ابزارها اقدام به ارزیابی و پیش‌بینی قیمت آینده جیتو کنید. در حال حاضر معامله‌گران حرفه‌ای بازار کریپتوکارنسی با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال و نمودار قیمت لحظه‌ای جیتو معاملات خود را بر روی این ارز دیجیتال تنظیم می‌کنند و از پتانسیل بالای سودآوری آن استفاده می‌نمایند.

قیمت جیتو به تومان امروز

برای مشاهده قیمت جیتو به تومان امروز می‌توانید اپلیکیشن صرافی تبدیل را در موبایل خود نصب کرده و هر لحظه که خواستید قیمت این ارز دیجیتال را به تومان مشاهده کنید. باتوجه‌به اینکه قیمت جیتو به تومان امروز بر اساس شرایط عرضه و تقاضا دائماً در حال تغییر است؛ ازاین‌رو نمی‌توانیم عدد دقیقی را در اینجا برای آن قرار دهیم؛ اما شما در هر لحظه می‌توانید این قیمت را در پلتفرم صرافی تبدیل مشاهده کنید.

سوالات متداول خرید جیتو

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید جیتو

چگونه باید جیتو بخریم؟

فرایند خرید جیتو بسیار ساده است و شما با ورود به پلتفرم صرافی تبدیل می‌توانید از طریق ‌بخش خرید آسان و در کمتر از چند ثانیه به هر حجمی که می‌خواهید توکن جیتو بخرید.

حداقل سرمایه برای خرید جیتو چقدر است؟

حداقل سرمایه لازم برای خرید جیتو در صرافی تبدیل ۵۰ هزار تومان یا معادل آن یک تتر است.

ارز دیجیتال JTO چیست؟

ارز دیجیتال JTO توکن حاکمیتی پروتکل جیتولبز است. به عنوان یک دارایی دیجیتال در دسترس علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در بازار کریپتوکارنسی قرار گرفته است.

قیمت لحظه‌ای جیتو را از کجا ببینیم؟

قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال جیتو را می‌توانید در پلتفرم صرافی تبدیل مشاهده کنید. با نصب اپلیکیشن تبدیل در هر لحظه می‌توانید قیمت تمام توکن‌های لیست شده در صرافی را مشاهده کنید.

تبدیل قیمت جیتو به تومان و دلار چگونه انجام می‌شود؟

قیمت جیتو که به تومان و چه به دلار بر اساس شرایط عرضه و تقاضای حاکم بر آن در بازار تعیین می‌شود. هر چقدر شاهد افزایش تقاضا برای خرید جیتو باشیم قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت و افزایش عرضه نیز باعث کاهش قیمت آن در بازار خواهد شد.

چگونه ارزهای دیگر را به جیتو تبدیل کنیم؟

برای تبدیل سایر ارزهای به جیتو می‌توانید وارد ‌بخش خرید آسان در صرافی تبدیل شده و با انتخاب جیتو و رمزارز موردنظر خود این فرایند را انجام دهید. البته در راه‌حل دوم شما می‌توانید با فروش توکن جیتو و تبدیل آن به تومان یا تتر برای خرید ارز دیجیتال موردنظر خود نیز اقدام نمایید.

کارمزد خرید جیتو در تبدیل چقدر است؟

معامله جیتو در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

امیرعلی ش

61 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

محمد ر

61 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله