umaicon

قیمت و خرید اوما - UMA

خرید ارز دیجیتال اوما UMA

خرید ارز دیجیتال اوما (UMA) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اوما به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اوما بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اوما اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اوما هستند.

معامله اوما

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اوما به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 UMA = 173,646 IRT

umaicon

اوما

خرید آسان اوما
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اوما

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اوما می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

umaicon

uma

اوما

تومان --

umaicon

uma

اوما

قیمت دلاری

2.5708 USDT

قیمت تومانی

تومان 173,275

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.706 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال اوما ( UMA ) مخفف کلمه Universal Market Access است که با هدف دسترسی آسان به بازارهای جهانی و انجام معاملات آزاد طراحی شده است. اگر به دنبال استفاده از قراردادهای مالی غیرمتمرکز آن هم به صورت مجازی هستید به این پلتفرم نیاز خواهید داشت. امکان استفاده از این ارز در پلتفرم اتریوم نیز وجود دارد. اوما راهی برای معامله آزاد تمام دارایی‌های مجازی شماست.

اوما یک اوراکل آپتیمیستیک به حساب می‌آید. اوراکل‌ها دریچه‌ای برای اتصال دنیای بلاک چین به جهان بیرون هستند. وقتی صحبت از اوراکل آپتیمیستیک می‌شود اتصال یادشده بین بلاک چین و یک سیستم غیرمتمرکز برقرار می‌شود. اوما پلی برای درستی به بازار جهانی است.

اوما ( UMA ) چیست؟

ارز اوما

توکن یا پلتفرم اوما یکی از غیرمتمرکز‌ترین و البته کاربردی‌ترین توکن‌های فعال در عرصه ارزهای دیجیتال است. این توکن با نام اختصاری UMA شناخته می‌شود و در عرصه قراردادهای مالی و هوشمند فعالیت دارد. این توکن مسئول دریافت، تایید و ایجاد قراردادهای هوشمند است. همچنین این پلتفرم بر پایه بلاک چین اتریوم فعالیت دارد و از تمامی ارزهای مربوط به این توکن پشتیبانی می‌کند.

اگر بخواهیم به صورت دقیق‌تر نقش و کاربرد اوما را بیان کنیم باید به سراغ قراردادهای هوشمند برویم، تقریبا همه ما می‌دانیم که قراردادهای هوشمند در شبکه بلاک چین کارایی دارند و با تایید اطلاعات از سوی خریدار و فروشنده ارز دیجیتال ثبت می‌شوند. اما همانطور که گفتیم با افزایش کاربران بازار ارزهای دیجیتال سرعت کار بسیاری از بخش‌های مختلف این بازار کاهش یافت. به همین سبب نیاز به توکن یا پلتفرمی بود که بتواند این فرایند را تسهیل کند.

توکن اوما به عنوان یک توکن مبتنی بر بلاک چین، تمام اطلاعات صحیح را دریافت کرده و با تایید آنها، به ایجاد یک قرارداد هوشمند جدید کمک می‌کند. علاوه بر آن، ارز اوما از انواع قراردادهای هوشمند محافظت کرده و به صورت web 3.0 فعالیت دارد.

تاریخچه پیدایش اوما ( UMA )

توکن UMA با نام کامل Universal market access، در دسامبر سال 2018 توسط السیون لو و هارت لامبور ارائه شد. این توکن از ابتدا فعالیت خود را در عرصه حفظ امنیت شبکه بلاک چین آغاز کرد. البته لازم به ذکر است که این توکن مسیر پر فراز و نشیبی را طی کرد که مورد اطمینان کاربران قرار گیرد. اما اکنون یکی از کاربردی‌ترین پلتفرم‌ها در حوزه قراردادهای مالی است.

اوما ( UMA ) چگونه معروف و محبوب شد؟

قطعا یکی از اصلی‌ترین نکاتی که تمامی کاربران بازار ارزهای دیجیتال به آن توجه می‌کنند سرعت و دقت بالا بخش‌های مختلف است. به زبان ساده‌تر آنها به دنبال ارزها و پلتفرم‌هایی هستند که بتواند در کمترین زمان ممکن و به ساده‌ترین شیوه، معاملات ارزی آنها را به ثبت برساند.

ارز UMA دقیقا زمانی ارائه شد که بسیاری از کاربران بازار ارزهای دیجیتال به سبب عدم سرعت کافی یا عدم تایید درست اطلاعات ناخشنود بودند. این پلتفرم توانست به تایید اطلاعات و ایجاد قراردادهای هوشمند کمک کرده و معاملات ارزی را به شکل ساده‌تری ثبت کند. به همین سبب توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال را به سمت خود جلب کرد.

هدف از خلق اوما ( UMA )

همانطور که گفتیم توکن UMA مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. اما در این بلاک چین توکن‌های دیگری هم وجود دارند که وظیفه آنها دریافت داده‌های مختلف است. برای مثال توکن‌‌های دیفای مسئول دریافت داده‌های عمومی هستند، اما این توکن‌ها نمی‌توانند به تنهایی اطلاعات یا داده‌های مختلف را دریافت کنند. به همین سبب نیازمند توکن‌های قوی‌تر هستند.

بنیان‌گذاران UMA قصد داشتند با ارائه این توکن فرایند راحت‌تری برای دریافت اطلاعات و داده‌های عمومی ایجاد کرده و قراردادهای هوشمند را در مدت زمان کمتری تایید و ثبت کنند.

ارزش اوما چگونه تعیین می شود؟

باتوجه به نوسان‌ها و تغییراتی که در بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد نمی‌توان نرخ دقیقی از قیمت ارز اوما ارائه داد. اما اگر بخواهیم ارزش این توکن را تخمین بزنیم باید نگاهی به عکس‌العمل کاربران در مواجهه با ارائه آن بیندازیم.

هرگاه تقاضای کاربران برای ارائه این ارز بیشتر از میزان عرضه آن بود، باید نتیجه گرفت که این ارز از ارزش بالایی برخوردار است. اما هرگاه تقاضا نسبت به عرضه کاهش یافت، یا این توکن به صورت مازاد در بازار قرار گرفت و کسی قصد خریداری آن را نداشت، باید بدین نتیجه برسیم که ارزش ارز اوما رو به کاهش است.

قابلیت ها و مزایای اوما

وقتی می‌گوییم برنامه‌نویسان بازار ارزهای دیجیتال باید برای رفع نیازهای کاربران پلتفرم‌های کاربردی ارائه دهند، هدف دقیقا بکارگیری قابلیت‌ها و مزایای کاربردی است. هنگامی که یک بنیان‌گذار قصد ارائه یک پلتفرم یا توکن جدید را دارد باید بدین نکته توجه کند که قابلیت‌ها و مزیت‌های مناسبی را در آن بکار گیرد. این دقیقا همان کاری است که بنیان‌گذاران ارز UMA انجام دادند:

عدم محدودیت در ایجاد توکن

با استفاده از این قابلیت کاربران می‌توانند توکن‌های جدیدی را برای بکارگیری در قراردادهای هوشمند یا معاملات ارزی ایجاد کنند. علاوه بر آن کاربران می‌توانند با تولید توکن‌های جدید، قیمت هر ارز یا پلتفرمی را به صورت جداگانه پیگیری کنند.

پشتیبانی از ارزهای مهم

همانطور که گفتیم ارز اوما مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. این شبکه دارای ارزهای مختلف و زیادی است که هرکدام از آنها به صورت روزانه بارها و بارها مورد معامله قرار می‌گیرند. این پلتفرم قابلیت پشتیبانی از آنها را دارد و در تمام قراردادهای هوشمند آنها تاثیرگذار است.

حمایت از قراردادهای هوشمند

توکن UMA علاوه بر کمک به ایجاد قراردادهای هوشمند جدید، وظیفه حمایت و پشتیبانی از آنها را هم بر عهده دارد. به زبان ساده‌تر این توکن می‌تواند از ورود غیرقانونی اشخاص غیرمجاز جلوگیری کند و به صورت کامل محافظ قراردادهای هوشمند باشد.

عدم محدودیت در زمان

این قابلیت بدان معناست که کاربران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند در هر زمان و مطابق با میل خود اقدام به ساخت توکن جدید کرده یا اطلاعات و داده‌های عمومی را دریافت و تایید کنند. با استفاده از این قابلیت کاربران دیگر نگران ازدحام در شبکه بلاک چین نیستند و در نهایت آرامش معاملات خود را ثبت می‌کنند.

امنیت

یکی دیگر از قابلیت‌های مهم توکن UMA امنیت آن است. درواقع این توکن شامل ضمانت‌نامه‌های امنیتی است که به کاربران این اطمینان را می‌دهد که قراردادهای هوشمند آنها قابل‌دسترسی نیستند.

بنیان گذاران ارز دیجیتال ( UMA ) چه کسانی هستند؟

الیسون لو و هارت لامینور دو بنیان‌گذار اصلی پلتفرم اوما بودند. آنها پیش از این سابقه چندانی در عرصه ارزهای دیجیتال نداشتند. هارت لامینور فارغ‌التحصیل رشته کامپیوتر بود و به عنوان تاجر در شرکت Goldman Sachs فعالیت داشت. علاوه بر آن الیسون لو بین سال‌های 2009 تا 2015 به عنوان معاون در همان شرکت مشغول به کار بود. آنها اولین دیدار خود را در این شرکت داشتند و پس از آشنایی با یکدیگر، تصمیم به ارائه این توکن کاربردی گرفتند.

امنیت شبکه اوما چگونه است؟

امنیت پلتفرم یا توکن اوما یکی از ‌مهم‌ترین نکاتی است که بنیان‌گذارانش توجه خاصی به آن داشتند. این توکن توسط یک سیستم ضمانتی و امنیتی ایمن شده است. علاوه بر آن فعالیت ارز UMA در شبکه بلاک چین اتریوم باعث شد که بسیاری از ماینرهای موجود در این شبکه از این توکن حمایت کنند. همچنین کاربران می‌توانند با استفاده از کیف پول‌های دیجیتال از توکن خود محافظت کنند.

چه تعداد توکن اوما در گردش است؟

قیمت توکن UMA در زمان نوشتار این مقاله 1.61، معادل با 66 هزار تومان است. علاوه بر آن عرضه کل این توکن 101,172,570 واحد است و از این مقدار، حدود 9,714,600.00 دلار از آن به صورت روزانه معامله می‌شود. حجم معاملات این توکن در بازار 110,973,000.00 دلار بوده و میزان سکه‌های در حال گردش آن 68,947,400 اوما است. در حال حاضر رتبه این توکن در بازار ارزهای دیجیتال 161 می‌باشد.

خرید ارز دیجیتال اوما

خرید UMA

چگونگی خرید ارز اوما یکی از رایج‌ترین سوالاتی است که برای کاربران بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد. در این بخش قصد داریم به بیان سه شیوه اصلی خرید توکن اوما اشاره کنیم:

 • در روش اول کاربران می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت صرافی تبدیل و پس از ثبت اطلاعات و انجام فرایند احراز هویت، ارز مورد نظر را انتخاب کنند. با در نظر گرفتن کارمزد صرافی ارز دیجیتال UMA را خریداری کرده و پس از پرداخت هزینه‌های مربوط به معامله و کارمزد، آن را به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنند.
 • در دومین روش کاربران می‌توانند به صرافی‌های خارجی مراجعه کنند. لازم به ذکر است که انجام این کار و دسترسی به صرافی‌های معتبر خارجی ‌برای کاربران و سرمایه‌گذاران ایرانی کمی دشوار است. زیرا قوانین و تحریم‌هایی علیه آنها وجود دارد که باعث می‌شود صرافی‌های خارجی اجازه پشتیبانی از سرمایه‌گذاران ایرانی را نداشته باشند.
 • سومین شیوه، که نسبت به شیوه‌های دیگر امنیت کمتری دارد، مراجعه مستقیم به دارندگان ارز اوما است. در این روش سرمایه‌گذاران می‌توانند برای خرید ارز دیجیتال اوما به صورت مستقیم به سراغ دارندگان این ارز رفته و بدون پرداخت کارمزد، خرید ارز دیجیتال خود را به صورت مستقیم انجام دهند. البته این روش دارای چندان امنیتی نیست و امکان کلاهبرداری در آن بیشتر است. زیرا اشخاص هیچ اطلاعات موثقی از شخص مقابل ندارند.

فروش ارز دیجیتال اوما

قابلیت‌ها و مزیت‌های این توکن توجه کاربران زیادی را به سمت خود جلب کرده است. به همین سبب فروش آن می‌تواند یکی از شیوه‌های کسب درآمد باشد. کاربرانی که قصد فروش این توکن را دارند می‌توانند به صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کرده و تمامی اطلاعات مربوط به خود و ارز UMA را ثبت کنند. سپس میزان کارمزد صرافی ( باتوجه به عوامل مختلف ) برای آنها نمایش داده می‌شود. آنها پس از قبول کارمزد باید منتظر بمانند که توسط خریداران مختلف انتخاب شوند.

نحوه خرید اوما از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که سال‌ها در زمینه ارائه مشاوره‌های مناسب و خرید و فروش ارزهای دیجیتال فعالیت داشته است. کاربرانی که خرید و فروش ارزهای دیجیتال از طریق یک صرافی معتبر را دارند می‌توانند از طریق سایت آن اقدام به خرید و فروش کنند.

سرمایه‌گذاران می‌توانند برای خرید از صرافی تبدیل تمامی اطلاعات خود را ثبت کرده و سپس حجم موردنظر برای توکن اوما را مشخص کنند. سپس پلتفرم‌های مختلف برای آنها نمایش داده می‌شود و آنها می‌توانند بهترین گزینه برای خرید را انتخاب کنند.

علاوه بر آن کاربرانی که تجربه چندانی در خرید و فروش ندارند یا خواهان حجم بالایی از ارز UMA هستند می‌توانند از طریق مراجعه به بخش ( خرید آسان ) ارز اوما را در کمترین زمان ممکن خریداری کنند.

روش نگهداری اوما ( چگونه اوما را نگهداری کنیم؟ )

قطعا تمامی توکن‌ها یا پلتفرم‌های ارائه شده به بازار ارزهای دیجیتال دارای حداقل امنیتی هستند. اما برنامه‌نویسان این بازار اکیدا به حفظ و نگه‌داری آن پافشاری می‌کنند. به همین سبب هم کیف پول‌های دیجیتالی را ارائه‌ داده‌اند که کاربران بتوانند با استفاده از این کیف پول‌ها از دارایی خود محافظت کنند. این کیف پول‌ها در قالب کیف‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ارائه می‌شود.

انواع کیف پول اوما

همانطور که گفتیم ارز UMA در انواع کیف پول‌های دیجیتال نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری قابل نگه‌داری است. این کیف پول‌ها شامل:

 • کیف پول نرم‌افزاری تراست والت (TRUST WALLET)
 • کیف پول نرم‌افزاری کوینومی (COINOMI)
 • کیف پول نرم‌افزاری اتمیک (ATOMIC)
 • کیف پول سخت‌افزاری لجر (LEDGER)
 • کیف پول سخت‌افزاری ترزور (TREZOR)
 • کیف پول تحت وب متاماسک (METAMASK)

کارمزد خرید و فروش اوما

معامله اوما در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش UMAدر صرافی تبدیل

همانطور که گفتیم صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که در سطوح مختلف بین المللی و غیره فعالیت دارد. به همین سبب از اعتبار بالایی برخوردار است. همچنین خرید و فروش ارزهای دیجیتال از این صرافی دارای مزایای مهمی است:

 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • انتقال سریع دارایی
 • پشتیبانی از تمامی ارزها
 • افزایش امنیت معاملات
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • انجام معامله در بازارهای بین‌المللی
 • خرید ارز در هر حجم مورد تمایل
 • ارائه انواع کیف پول‌های دیجیتال
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه‌شده
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • مشاهده میزان کارمزد پیش از انجام معامله
 • ارائه کیف­ پول امن اختصاصی

آیا خرید اوما بدون احراز هویت امکان دارد؟

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از کاربران رخ می‌دهد این است که آیا می‌توانند بدون ثبت تمام اطلاعات شخصی خود خرید و فروش کنند یا خیر؟ پاسخ مشخصا خیر است. زیرا یکی از قوانینی که کشور ایران برای سرمایه‌گذاران خود در عرصه ارزهای دیجیتال در نظر گرفته انجام فرایند احراز هویت است. این کار باعث می‌شود امکان تقلب یا کلاهبرداری کاهش یابد. به همین سبب هیچ‌گونه خرید و فروشی بدون احراز هویت قابل ثبت نیست.

آینده اوما چگونه است؟

معامله UMA

ارز اوما با هدف بهبود شرایط مالی بلاک چین‌های مختلف و افزایش سرعت بخش‌های آن ارائه شد. به همین سبب توانست در مدت زمان کمی به یکی از محبوب‌ترین توکن‌ها تبدیل شود. بر همین اساس‌ می‌توان گفت این توکن در سال‌های آینده صعود و رشد بسیار خوبی خواهد داشت و به یکی از درخشان‌ترین توکن‌های دیجیتال تبدیل خواهد شد.

منبع

umaproject.org/
coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید اوما

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید اوما

از کجا میتوانیم اوما ( UMA ) بخریم؟

خرید توکن دیجیتال اوما از تمامی صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی امکان‌پذیر است. البته سرمایه‌گذاران باید دقت کنند که خرید ارز اوما از صرافی‌های خارجی بسیار سخت و دشوار است بنابراین بهتر است صرافی‌های ایرانی را انتخاب کنید. تبدیل به عنوان یکی از بهترین‌های این حوزه با پشتیبانی از 200 رمزارز از جمله اوما در خدمت شماست.

خرید سریع اوما ( UMA ) چگونه امکان‌پذیر است؟

کاربران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند با مراجعه به صفحه «خرید آسان» در سایت تبدیل، در کمترین زمان ممکن توکن اوما را خریداری کنند.

کارمزد خرید و فروش اوما ( UMA ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله اوما در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت اوما را پیش بینی کنیم؟

سرمایه گذاران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند با تحلیل وضعیت اوما زمان مناسب را برای خرید و فروش در نظر بگیرند. از این گذشته کاربران تبدیل می‌توانند با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحیلی اطلاعات ارزشمندی را در خصوص تحلیل‌های ساده و کاربردی بیابند.

ارز دیجیتال اوما ( UMA ) چگونه نگهداری می‌شود؟

نگه‌داری ارز دیجیتال اوما از طریق انواع کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری امکان‌پذیر است. راست ولت و متامسک از جمله والت‌های محبوب به شمار می‌روند. شما همواره می‌توانید از کیف پول صرافی تبدیل نیز برای نگهداری ارزهای خود استفاده کنید.

آیا خرید ( UMA ) می‌تواند سودآور باشد؟

توکن اوما به صورت کلی به پشتیبانی از قراردادهای هوشمند و امور مالی می‌پردازد. به همین سبب می‌تواند تجربه بسیار خوبی برای اشخاص مبتدی باشد. پشتیبانی از این قراردادهای هوشمند به مرور زمان سود زیادی را برای کاربران به ارمغان آورده و از این جهت بسیار سودآور است.

آیا میتوان اوما ( UMA ) را استخراج کرد؟

خیر. این توکن قابلیت استخراج را ندارد.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله