قیمت، خرید و فروش تپ سواپ - tapswap

به زودی در تبدیل

ارز دیجیتال تپ سواپ

تپ سواپ در واقع یک بازی تلگرامی بسیار ساده است که هر کسی می‌تواند به‌راحتی وارد آن شود و تپ سواپ فارم (استخراج) کند. فارم کردن تپ سواپ به‌راحتی فشاردادن یک دکمه است و همین مسئله باعث جذابیت این بازی برای بسیاری از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال شده است.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

اگر می‌خواهید بدون معطلی و در صف ماندن به محض لیست شدن ارز دیجیتال تپ سواپ در تبدیل به خرید و فروش این ارز بپردازید همین حالا اپ را نصب کنید. برای نصب اپلیکیشن اسکن کنید.

دانلود اپلیکیشن
app hand

تپ سواپ چیست

بازی تلگرامی تپ سواپ یک نوع بازی کلیکی است که امکان کسب توکن‌های Taps را فراهم می‌کند. در این بازی، با ضربه زدن روی نمادهای مشخص در صفحه ربات تپ سواپ، کاربران می‌توانند سکه‌های استخراجی را بدست آورند. امتیازات کاربران در بازی بر اساس تعداد ضربه‌هایی که جمع‌آوری می‌کنند، تعیین می‌شود. همچنین، معامله‌گران می‌توانند از طریق دعوت دوستان خود، درآمد خود را افزایش دهند. هدف نهایی این بازی جمع‌آوری توکن‌های Taps و مبادله آن‌ها با چیزهای ارزشمندتر در بلاک چین سولانا است.

خرید ارز دیجیتال تپ سواپ

این بازی به وسیله ربات تلگرامی تپ سواپ قابل دسترسی است و کاربران می‌توانند از طریق آن به بازی پرداخته و در فعالیت‌های مربوطه به آن یعنی استخراج ارز دیجیتال شرکت کنند.

زمان لیست ‌شدن تپ سواپ در صرافی ها

تپ سواپ با راه‌اندازی توکن Taps توانست توجه معامله‌گران زیادی را به خود جلب کند. این پروژه هنوز بر استخراج ارز تمرکز دارد و متأسفانه، اطلاعات دقیقی در مورد سازندگان بازی تپ سواپ و زمان لیست‌شدن آن، موجود نیست. اما بر اساس نظرسنجی‌ها، امکان لیست‌شدن این توکن در صرافی‌های معتبر وجود دارد.

در حقیقت تپ سواپ روی شبکه بلاک چین سولانا ساخته شده و اکوسیستمی شبیه به نات کوین دارد که در آن کاربران می توانند با بازی تلگرامی به استیکینگ و استخراج توکن تپ سواپ بپردازند.

لازم به ذکر است که تپ سواپ هنوز در هیچ صرافی لیست نشده است. شما کاربران عزیز می‌توانید با عضویت در صرافی تبدیل، به محض لیست‌شدن تپ سواپ، از آن مطلع شوید.

در حال حاضر، تپ سواپ در مراحل اولیه استخراج توکن قرار دارد و تعداد کاربران آن به ۱۷ میلیون بازیکن رسیده است. چندی پیش اطلاعتی در مورد برداشت نات کوین و روش توزیع آن نیز منتشر شد. بنابراین، می‌توان پیش‌بینی کرد، با این حد از محبوبیت به‌زودی در صرافی‌های بزرگ لیست خواهد شد.

خرید تپ سواپ

توکن تپ سواپ در تاریخ ۸ می (۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳) راه‌اندازی شد. این توکن در صرافی غیر متمرکز Orca حدودا در محدوده ۰.۰۰۸۵ دلار قیمت‌گذاری شد. با توجه به اینکه این توکن در شبکه سولانا راه‌اندازی شده، توانست در مدت‌زمان کم، محبوبیت بسیاری کسب کند و همین امر منجر به افزایش قیمت آن شده است.

در صفحه توییتر تپ سواپ گزارش شده که لانچ پول آن در تاریخ ۳۰ می (۱۰ خرداد ۱۴۰۳) راه‌اندازی می‌شود. در حقیقت معامله‌گران با بازی تلگرامی تپ سواپ، می‌توانند در سهام این شرکت سهیم باشند و نه در توکن‌های آن! به همین منظور در ۳۰ می ۲۰۲۴ استخر نقدینگی برای تپ سواپ در نظر گرفته شده که درآمد معامله‌گران از بازی تلگرامی را به توکن‌های واقعی taps تبدیل می‌کند.

فروش تپ سواپ

استیکینگ تپ سواپ با کیف پول فانتوم

مرحله استخراج ارز دیجیتال تپ سواپ تا زمانی که در صرافی‌ها لیست نشده، ادامه دارد و معامله‌گران می‌توانند با بازی بیشتر، توکن‌های بیشتری استخراج کنند. برای جمع‌آوری پاداش‌های بازی تپ سواپ، باید کیف پول ارز دیجیتال فانتوم را به این ربات متصل کنید. مراحل اتصال تپ سواپ به کیف پول عبارت‌اند از:

  • ابتدا کیف پول فانتوم را دانلود کرده و آن را نصب کنید.
  • ربات تپ سواپ را در تلگرام باز کرده و روی گزینه «Start» کلیک کنید.
  • در پایین صفحه روی آیکون «Task» و سپس «Connect Solana Wallet» کلیک کنید.
  • در این مرحله گزینه «Start Mission» و سپس آیکون «Go» را کنار کیف پول سولانا قرار دارد را انتخاب کنید.
  • در صفحه پیش رو، روی «Select Wallet» و پس از آن روی «Connect» کلیک کرده تا به طور خودکار به کیف پول فانتوم متصل شوید.
  • حال در کیف پول فانتوم نیز گزینه «Connect» را کلیک کرده و سپس روی آیکون «sign message» بزنید.
  • در صفحه باز شده روی «Confirm» کلیک کرده و به ربات تلگرامی تپ سواپ برگردید تا از تایید اتصال مطمئن شوید.
  • برای این کار گزینه «check» و سپس روی آیکون «Finish Mission» و «Claim» ضربه زده تا توکن‌های خود را دریافت کنید.

قیمت تپ سواپ

سخن پایانی

تپ سواپ بازی تلگرامی شبیه به نات کوین است. هنگامی که نات کوین در قالب بازی تلگرامی معرفی شد، اکثر معامله‌گران آن را به عنوان یک توکن در بستر بلاک چین جدی نگرفته و انتظار افزایش قیمت نات کوین را نداشتند. اما پس از چند وقت، این ارز در صرافی‌های مشهور دنیا، لیست و محبوبیت آن در جهان دو چندان شد. از این رو با معرفی بازی تپ سواپ، توجه اکثر معامله‌گران (جا مانده از بازی نات کوین) به آن جلب شده است. به طوری که در مدت زمان کوتاهی توانسته ۱۷ میلیون بازیکن را جذب ربات تلگرامی خود کند. در حال حاضر، معامله‌گران می‌توانند تا زمان لیست‌شدن این توکن، به بازی آن ادامه داده و رمز ارز بیشتری استخراج کنند.

منابع:

Medium

Coinscan

بنر لندینگ