OMGicon

قیمت و خرید او ام جی - OMG

خرید ارز دیجیتال او ام جی OMG Network

خرید ارز دیجیتال او ام جی (OMG) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت او ام جی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز او ام جی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش او ام جی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز او ام جی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت او ام جی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 OMG = 16,443 IRT

OMGicon

او ام جی

خرید آسان او ام جی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت او ام جی

اطلاعات بازار او ام جی

حجم ۲۴ ساعته (OMG) 547,275.3757
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 154,206.4891
تغییرات ۱ روزه +2.37 %
قیمت آخرین معامله 0.281 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 16,716 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 16,169 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، او ام جی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

OMGicon

OMG

او ام جی

تومان --

OMGicon

OMG

او ام جی

قیمت دلاری

0.2839 USDT

قیمت تومانی

تومان 16,585

تغییرات 24 ساعت اخیر

2.373 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
800 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

دنیای ارز‌های دیجیتال هرروزه در حال گسترش است و رمزارز‌های جدیدی به آن وارد می‌شود. ارز دیجیتال network omg یکی از این ارز‌های تازه شناخته شده است که توسط شرکت اومیسه در سال 2019 به بازار عرضه شده است. ارز او ام جی ویژگی‌ها و مزایا خاصی دارد که هدف آن تسهیل تراکنش‌های موجود در شبکه ارز دیجیتال اتریوم است.در ادامه قصد داریم با این ارز دیجیتال بیشتر آشنا شویم.

او ‌ام جی نتورک چیست؟

ارز اومیسه گو

شبکه او ‌ام جی نتورک یا اومیسه گو یک روش مخصوص مقیاس‌بندی لایه ۲غیر محرمانه است که برای استفاده در بلاک­چین اتریوم طراحی شده است. شبکه دیجیتال این نتورک تولید‌کننده بلوک واحد است و با عنوان زنجیره‌ اثبات اقتدار شناخته می‌شود. با ایجاد لایه انتقال ارزش در اتریوم تمام تراکنش‌های انجام شده در این بلاک‌چین جمع‌آوری و قبل از ارسال دوباره آن به بلاک‌چین، از طریق زنجیره بهینه بسیار سریع تأیید اعتبارسنجی می‌شود و تمام تراکنش‌ها به‌صورت دسته­ای مورد تأیید قرار می‌گیرند. از طریق این شبکه پرداخت‌های برون‌مرزی در آسیای جنوب شرقی آسان‌تر شده است. اداره او ‌ام جی نتورک بر عهده سازمان اولیه آن یعنی اومیسه است.

تاریخچه پیدایش او ‌ام جی نتورک

در ابتدا اومیسه به‌صورت یک درگاه پرداخت برخط همانند PayPal ایجاد شد که دفتر آن در کشور تایلند است. از همان ابتدا پروژه اومیسه گو بازتاب خبری بسیار بالایی در میان کاربران ارز‌های دیجیتال داشت. این شبکه مالی در قاره آسیا به‌عنوان اولین درگاه آنلاین پرداخت سروصدای زیادی کرد.

این شرکت در ارز دیجیتال omg به‌دنبال آن بود که نظم بازار‌های مالی را بهم بزند و از آن سود کسب کند. پروژه ارز دیجیتال اومیسه گو در نظر دارد تا به‌عنوان یک پی پال ارز دیجیتال در ارتباطات و استفاده بازرگانان و خرده‌فروشان آسیایی شناخته شود. سازوکار طراحی این پلتفرم به‌گونه‌ای است که در دنیا واقعی به آسانی بتوان از آن استفاده کرد. از همان ابتدا فعالیت شرکت اومیسه از شرکت اومیسه گو پشتیبانی می‌کرد.

شرکت Omise برای انجام پرداخت آنلاین مشابه استرایپ ایجاد شده بود؛ اما تمرکز آن در بازار‌های مالی موجود در آسیای جنوب شرقی و ژاپن بود. شرکت Omise Goدر تمام پلتفرم‌های الکترونیکی تجاری موجود قابل ادغام بود. در نتیجه فعالیت این دو شرکت، او‌ ام جی نتورک به وجود آمد.

اومیسه گو چیست؟

در حال حاضر خیلی از بازرگانی‌ها و خرده‌فروشی‌ها توانایی پشتیبانی از اومیسه را دارند؛ اما از ارز دیجیتال اومیسه گو پشتیبانی نمی‌کنند. omg از زیرمجموعه‌های اومیسه است. تولید بلوک و انجام تراکنش‌ها در شبکه omg توسط ناظران غیرمتمرکز بررسی و تأیید می‌شود تا هیچ دست‌کاری در تراکنش‌ها صورت نگیرد. راه­حل مقیاس‌پذیر لایه ۲غیر محرمانه از طریق POA اجرا می‌شود‌.

این پلتفرم منبع باز بلاک­چین با شعار اصلی بانکدار کردن افراد محروم از خدمات بانکی شروع به فعالیت کرده است و تبدیل به رقیب مستقیم مؤسسات بانکی سنتی شده است. هدف فعالیت ارز دیجیتال اومیسه گو کاهش کارمزد‌های بسیار بالا و تسهیل تراکنش‌های مالی به‌خصوص در حوزه تبادل ارز‌های فیات، پرداخت خرد، ارسال پول و... است.

او‌ ام جی چگونه معروف و محبوب شد؟

این شبکه به‌دنبال رفع موانع سرعت و هزینه بالا اتریوم بود تا مشاغل اصلی محصولات و برنامه‌های خود را به این شبکه وارد کنند. هزینه‌های بالا معامله در اتریوم از طریق این شبکه کاهش پیدا می‌کند و پروژه‌های اولیه با ایده‌های هیجان‌انگیز به‌دنبال ایجاد صندوق اکوسیستمی هستند. تمام ­کسب­وکار‌ها و پروژه‌هایی که به‌دنبال افزایش مقیاس خود در اتریوم هستند، از طریق پروژه او ‌ام جی می‌توانند در این شبکه فعالیت کنند.

تمام این ویژگی‌ها باعث شده تا او ‌ام جی در میان کاربران ضعیف و صاحبان مشاغل معروف و محبوب شود. همچنین کاربران از طریق این شبکه نسبت به ایمنی دارایی‌های خود در اتریوم اطمینان پیدا می‌کنند که‌ یک ویژگی منحصربه‌فرد در omgاست.

هدف از خلق او ‌ام جی

توکن او ‌ام جی علاوه­بر­این که در راه‌اندازی شبکه اومیسه گو و حفظ آن نقش دارد، باعث افزایش میزان سرعت تراکنش‌ها و تسهیل فرآیند آن‌ها می‌شود. زمانی­که کاربران این توکن‌ها را داشته باشند، می‌توانند در چهارچوب قوانین اجماع حق اعتبارسنجی این بلاک­چین را بخرند. از OMG می‌توان برای پرداخت هزینه خدمات انجام شده در شبکه و خرید سهام در زمان انتشار استفاده کرد.

پشتوانه او ‌ام جی چیست؟

شرکت OMG از پشتیبانی بسیار قوی برخوردار است.شرکتBitcoin suisse AG. Further برای انجام سرمایه‌گذاری جمعی با اومیسه گو همکاری کرده است. علاوه­براین ویتالیک بوترین، MarkerDAOو GOLEMنیز از این پروژه حمایت کرده‌اند. دولت تایلند نیز برای توسعه او ‌ام جی کمک‌های زیادی می‌کند.

ارزش OMG چگونه تعیین می‌شود؟

یک ویژگی مهم برای بهبود فرآیند نقدینگی و تجربه کاربر، فعالیت در بلاک­چین‌های جدید عملکرد زنجیره‌ای متقابل است. وجود این شبکه باعث کاهش فشار رقابت شده و بلا­ک­چین‌های هدفمند از این طریق می‌توانند به‌جای سرمایه‌گذاری در رقابت‌های بازاریابی، در بهبود خدمات تمرکز داشته باشد.

قابلیت‌ها و مزایای او ‌ام جی

ویژگی‌ها و مزیت‌های خاصی در این ارز دیجیتال وجود دارد که استفاده از آن را برای کاربران بسیار جذاب می‌کند؛ از جمله اینکه شبکه پلاسما توسط ارز OMG پشتیبانی می‌شود. علاوه­بر­این، شرایط تعامل میان بلاک‌چین‌های مختلف و همکاری با اتریوم از طریق او ‌ام جی فراهم می‌شود که از قابلیت‌های اساسی این ارز است. به دلیل نبود شخص ثالث، کاربران در صورت ازکارافتادن شبکه می‌توانند دارایی‌های خود را بازیابی کنند که از قابلیت‌های دیگر توکن اومیسه گو است. این ارز دیجیتال از پشتیبانی بسیار قوی برخوردار است و از نظر مالی مشکلات خاصی ندارد.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال او‌ ام جی چه کسانی هستند؟

خرید OMG

در حال حاضر این شبکه توسط ۵۰ کارمند از چندین کشور دنیا کنترل می‌شود و مدیرعامل آن vansa chatikavanij است. بنیان‌گذار ارز OMG چتیکاوانیچ است که در شرکت مالی بین‌المللی و گروه بانک جهانی فعالیت کرده است. بنیان‌گذاران مختلفی از کشور‌های دیگر نیز از این شبکه پشتیبانی می‌کند.

امنیت شبکه omc چگونه است؟

این شبکه از مکانیسم اثبات اعتبار استفاده می‌کند که تراکنش‌های آن را ایمن نگه می‌دارد. وجود این مکانیزم شبکه‌ او ام جی را کنترل می‌کند و باعث افزایش اعتماد کاربران از طریق اعتبارسنجی معاملات به شبکه می‌شود. این شبکه در حال فراهم کردن شرایط لازم برای تبدیل شدن به اثبات سهام است تا کاربران از طریق آن توکن‌های خود را به اعتبارسنج‌ها واگذار کنند. در نتیجه این روابط، کاربران پاداش‌های اضافی می‌گیرند و امنیت شبکه نیز در بهترین حالت خود باقی می‌ماند.

چه تعداد توکن او ‌ام جی در گردش است؟

توکن‌های ارائه شده توسط این شبکه کاملاً ثابت است و از عدد 140.245.398 عبور نمی‌کند. از این میزان65/1 درصد در اختیار سرمایه‌گذاران پروژه قرار دارد. 5درصد آن نیز به‌صورت ایردراپ تقسیم شده است. 9/29 درصد از توکن‌ها نیز در اختیار تیم پروژه قرار دارد. 20درصد از توکن‌های او ‌ام جی برای تأمین بودجه موردنیاز برای توسعه آینده شبکه و اعتبارسنجی آن، در قرارداد هوشمند قفل شده است. 9/9 درصد باقیمانده نیز برای تیم مؤسس شبکه حفظ شده است.

خرید ارز دیجیتال او ‌ام جی

به دلیل اینکه ارز دیجیتال omg نقدینگی بسیار خوبی دارد، بیشتر از ۲۰۰صرافی از آن پشتیبانی می‌کنند. این ارز قابلیت خرید مستقیم از طریق پول یا مبادله با برخی از رمزارز‌های اصلی مثل بیت کوین، تتر، اتر و... دارد. خرید ارز دیجیتال اومیسه گو و نگهداری آن برای کاربران بسیار مناسب است؛ چراکه این ارز دیجیتال از پشتیبانی معتبری برخوردار است.

فروش ارز دیجیتال omg

فروش این ارز دیجیتال در صرافی‌های مختلف انجام می‌شود و همچنین می‌توان آن را با رمزارز‌های موجود مبادله کرد. در هنگام فروش نیز باید وضعیت بازار مدنظر قرار بگیرد.

نحوه خرید او ‌ام جی از صرافی تبدیل

شرایط برای انجام سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال در بسیاری از صرافی‌های معتبر دنیا فراهم شده است. صرافی تبدیل برای سرمایه‌گذاری ارز OMG یک گزینه مناسب است. شما ابتدا باید در این صرافی ثبت‌نام کنید و پس از طی مراحل احراز هویت، مبلغ مشخصی به حساب کاربری خودتان در صرافی تبدیل واریز کنید. سپس می‌توانید ارز دیجیتال اومیسه گو را خریداری کنید. همچنین می‌توانید ابتدا یکی از رمزارز‌های اصلی را بخرید و سپس آن را با او ‌ام جی مبادله کنید.

روش نگهداری او ‌ام جی

این ارز به‌دنبال آن است که با اتریوم و بلاک­چین‌های دیگر همکاری داشته باشد. به همین دلیل کیف پول‌هایی که از اتریوم پشتیبانی می‌کنند، برای نگهداری OMG نیز کاربردی خواهند بود. همچنین می‌توان از کیف پول تحت وب او ‌ام جی برای نگهداری این ارز استفاده کرد. کاربران علاوه بر اینکه می‌توانند پول خود را در این ارز دیجیتال نگهداری کنند، می‌توانند از دارایی‌های خود در انجام سپرده‌گذاری در زمینه زنجیره پلاسما و کسب سود از طریق آن استفاده کنند.

انواع کیف پول او ‌ام جی

برای نگهداری این ارز دیجیتال کیف پول‌های سخت‌افزاری، ‌نرم‌افزاری و تحت وب وجود دارد.

امن‌ترین گزینه نگهداری OMG و پشتیبان‌گیری آفلاین از آن، کیف پول‌های سخت­افزاری است. Ledgerو Trezor نمونه‌ای از این نوع کیف پول‌ها هستند که راه‌حل‌های مخصوص ذخیره‌سازی ارز اومیسه گو را ارائه می‌دهند. البته هزینه تهیه این کیف پول‌ها بسیار زیاد است و استفاده از آن‌ها پیچیدگی‌های خاصی دارد.

کیف پول‌های نرم‌افزاری گزینه رایگان و آسان دیگری هستند که بر روی گوشی و سیستم قابل استفاده هستند. امنیت این کیف پول‌ها پایین است و مدیریت و پشتیبانی آن در اختیار توسعه‌دهندگان قرار دارد.

کارمزد خرید و فروش او ‌ام جی

معامله اومیسه گو در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش او ‌ام جی در صرافی تبدیل

این صرافی برای کاربرانی که معاملات خود را در تبدیل انجام می‌دهند، مزایای مختلفی در نظر گرفته است. تنوع ارزی موجود در این صرافی بسیار زیاد است و کاربران می‌توانند هر ارزی را که بخواهند به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم از این طریق خریداری کنند. همچنین امکان خرید به‌صورت واریز تومانی یا مبادله از طریق تتر و رمزارز‌های اصلی دیگر در این صرافی فراهم شده است.

میزان کارمزد معاملات انجام شده برای طرفین معامله بسیار مناسب است. فرایند انجام احراز هویت برای شروع خرید و فروش ارز نیز در حداقل زمان ممکن انجام می‌شود.

آیا خرید او ‌ام جی بدون احراز هویت امکان‌پذیر است؟

وجود امنیت در بازار‌های آنلاین مالی و تکنولوژی ارز‌های دیجیتال، حرف اول را می‌زند‌. به همین دلیل انجام احراز هویت قبل از خرید و فروش OMG برای کاربران ضروری است. از طریق این فرآیند اطلاعات هویتی کاربران به‌صورت کامل در اختیار صرافی قرار می‌گیرد و در صورت بروز مشکلات مختلف مثل سرقت یا هک، دارایی کاربران از دزدی در ‌امان می‌ماند و امنیت آن می‌شود.

آینده او ‌ام جی چگونه است؟

معامله OMG

به دلیل اینکه این توکن کاربرد زیادی دارد و تیم بنیان‌گذار آن بسیار قوی عمل کرده است، توجه سرمایه‌گذاران مختلف به اومیسه گو جلب شده است. همکاری‌های گسترده omg باعث شده تا این ارز دیجیتال از پشتیبانی بسیار قوی برخوردار باشد و در نتیجه تعداد کاربران آن گسترش پیدا کند.

نتیجه‌گیری

ارز دیجیتال معتبر او‌ ام جی تاکنون موانع بسیاری را پشت سر گذاشته است و به‌عنوان یک بلاک­چین قابلیت میزبانی برنامه‌های غیرمتمرکز بسیاری را دارد. ارز دیجیتال این شبکه به عنوان OmiseGo نیز در سال ۲۰۱۹به OMG تغییر نام داده است و در مدت کم فعالیت سرمایه‌داران بسیار زیادی جذب آن شده است. انجام سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال باید با آشنایی کافی باشد تا کاربران بتوانند از این طریق سود کسب کنند. شما با استفاده از اطلاعات این مقاله می‌توانید همه چیز را درباره ارز دیجیتال او ‌ام جی بدانید و سپس اقدام به سرمایه‌گذاری کنید‌.

سوالات متداول خرید او ام جی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید او ام جی

خرید سریع اومیسه گو چگونه امکان¬پذیر است؟

خرید این ارز دیجیتال در حجم بالا با استفاده از امکان خرید آسان موجود در صرافی تبدیل فراهم شده است تا سرمایه‌گذاران از این طریق اقدام به ثبت سفارش کنند.

کارمزد خرید و فروش توکن omg در صرافی تبدیل چگونه است؟

معامله اومیسه گو در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چه زمانی برای خرید و فروش omiseGo اقدام کنیم؟

برای انجام معامله در ارز omg ابتدا باید تحلیل¬های لازم را انجام دهید و نسبت به پیش‌بینی سایت‌های معتبر در حوزه ارز‌های دیجیتال توجه کنید. پس از آگاهی نسبت به شرایط بازار اقدام به خرید و فروش آن کنید.

ارز او ام جی چگونه نگهداری می‌شود؟

این ارز دیجیتال در کیف پول‌های مخصوص سخت‌افزاری و نرم‌افزاری یا تحت وب نگهداری می‌شود.

آیا خرید اومیسه می‌تواند سودآور باشد؟

بازار ارز‌های دیجیتال نوسانات مختلفی را تجربه می‌کند؛ اما توجه به زمان مناسب معامله می‌تواند باعث سودآوری شود.

آیا می‌توان omg استخراج کرد؟

خیر، تعداد کل او ام جی موجود مشخص است و هرسال مقدار مشخصی از آن به بازار عرضه خواهد شد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

احسان ص

74 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

مهسا ر

74 روز قبل

4

اگه می‌خواید درست و حساب شده سود کنید باید یک سبد سرمایه درست داشته باشید و با مدیریت سرمایه ترید کنید و گرنه ممکنه سرمایه‌تون رو از دست بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله