RIFicon

قیمت و خرید ریف توکن - RIF

خرید ارز دیجیتال ریف توکن RSK Infrastructure Framework

خرید ارز دیجیتال ریف توکن (RIF) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ریف توکن به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ریف توکن بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ریف توکن اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ریف توکن هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ریف توکن به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 RIF = 5,910 IRT

RIFicon

ریف توکن

خرید آسان ریف توکن
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ریف توکن

اطلاعات بازار ریف توکن

حجم ۲۴ ساعته (RIF) 537.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 53.2366
تغییرات ۱ روزه -1.29 %
قیمت آخرین معامله 0.0989 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 5,910 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 5,804 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ریف توکن می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

RIFicon

RIF

ریف توکن

تومان --

RIFicon

RIF

ریف توکن

قیمت دلاری

0.09959 USDT

قیمت تومانی

تومان 5,921

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.289 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

توکن RIF ارز دیجیتال بومی پلتفرم RSK است، یک شبکه قرارداد هوشمند که در بستر شبکه بیت کوین اجرا می‌شود. RIF مخفف (Rootstock Infrastructure Framework) است، مجموعه‌ای از ابزارها و فناوری‌های متن‌باز و غیرمتمرکز که ساخت محصولات دیفای(DeFi)را در شبکه بیت‌کوین آسان می‌کند.

دارندگان ریف توکن می‌توانند از آن برای دسترسی به خدمات مختلف شبکه RSK استفاده کنند؛ خدماتی مانند ذخیره‌سازی، ارتباطات، هویت و اوراکل سلوشنز (Oracle Solutions). در این مقاله قصد داریم ویژگی‌ها، مزایا، اهداف و عملکرد ریف توکن را در بازار ارزهای دیجیتال بررسی کنیم. همچنین پتانسیل‌های آینده آن به‌عنوان پلی بین بیت‌کوین و دیفای را نیز بررسی خواهیم کرد.

ریف توکن (RIF) چیست؟

ارز ریف توکن

همان‌طور که گفته شد، ریف توکن ارز دیجیتال بومی پلتفرم RSK است. این پلتفرم، یک شبکه قرارداد هوشمند است در بستر شبکه بیت‌کوین اجرا می‌شود. ریف توکن کاربران را قادر می‌سازد تا به خدمات غیرمتمرکز گوناگون در شبکه RSK دسترسی پیدا کنند. توکن RIF قصد دارد تا امنیت و قابلیت دسترسی DeFi را در بیت‌کوین افزایش دهد.

تاریخچه پیدایش ریف توکن (RIF)

ریف توکن در ژانویه ۲۰۱۹ به‌عنوان یک توکن کاربردی ERC-677 راه‌اندازی شد. این توکن کاربران را قادر می‌سازد تا از خدمات و برنامه‌های غیرمتمرکز(dAPP)که با مهندسی RSK ساخته شده‌اند، بهره‌مند شوند. توکن RIF بر مبنای پروژه قبلی به نام کوییکس‌کوین (QixCoin) راه‌اندازی شد.

ریف توکن (RIF) چگونه معروف و محبوب شد؟

ریف توکن یکی از معدود پروژه‌هایی است که ارائه خدمات قرارداد هوشمند و مقیاس‌پذیری به بیت‌کوین را هدف خود قرار داده است. بیت‌کوین نیز همان‌طور که می‌دانید، امن‌ترین و محبوب‌ترین ارز دیجیتال در جهان است. اینجا بود که ریف توکن معروف شد. علاوه‌براین، RIF از مزایای و نوآوری اکوسیستم RSK بهره‌ می‌برد. این اکوسیستم شرکا و توسعه‌دهندگان بسیاری دارد که روی راه‌حل‌های گوناگون برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و تأثیرگذاری بر جامعه کار می‌کنند.

هدف از خلق ریف توکن (RIF)

هدف RIF آن است که قابلیت قرارداد هوشمند و مقیاس‌پذیری را برای بیت‌کوین به ارمغان بیاورد و محصولات دیفای را در دسترس عموم مردم قرار دهد. ریف توکن می‌خواهد توسعه و استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) را برای توسعه‌دهندگان و کاربران آسان سازد. این برنامه‌ها از امنیت و مزایای شبکه بیت‌کوین بهره‌مند هستند. RIF همچنین قصد دارد از طریق راه‌حل‌های خود تأثیرات اجتماعی را افزایش دهد و خدمات مالی را در دسترس عموم کاربران قرار دهد.

برای دستیابی به این چشم‌انداز، ریف توکن چندین پروتکل منبع‌باز را توسعه داده است که خدمات مختلفی را در زمینه برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) ارائه می‌دهند، مانند ذخیره‌سازی داده‌ها، وضوح نام، کانال‌های پرداخت و مدیریت هویت. این پروتکل‌ها با ریف اپن استاندارد (RIF OS) سازگار هستند. اما ریف اپن استاندارد چیست؟

ریف اپن استاندارد مجموعه‌ای از استانداردها و رابط‌هایی است که فعالیت پروتکل‌های گوناگون را به طور یکپارچه ممکن می‌سازد. ریف توکن همچنین دارای یک چشم‌انداز راهبردی به‌ نام اوری‌دی دیفای (Everyday DeFi) است که بر ایجاد محصولات کاربرپسند و کم‌هزینه DeFi تمرکز دارد و می‌تواند نیازهای روزمره افراد را برآورده کند.

ارزش ریف توکن چگونه تعیین می‌شود؟

در بازار ارزهای دیجیتال، عوامل گوناگونی بر قیمت توکن RIF تأثیر می‌گذارند. در این بخش عوامل مؤثر بر قیمت ریف توکن را بررسی می‌کنیم.

تقاضای بازار

افزایش قیمت و تقاضای یک ارز دیجیتال باهم رابطه مستقیم دارند. اگر کاربران بازار بیش از فروش، ریف توکن را خریداری کنند، قیمت آن افزایش می‌یابد. اما از طرفی دیگر، اگر افراد بیش از آنکه RIFرا خریداری کنند، آن را بفروشند، ریف توکن با کاهش قیمت مواجه خواهد شد.

عرضه توکن

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت ارز دیجیتال ریف توکن، میزان عرضه در گردش آن است. درصورتی‌که ریف توکن‌های محدودی در بازار موجود باشد، کاربران شاهد افزایش قیمت خواهند بود. این در حالی است که اگر واحدهای بیشتری از ریف توکن وجود داشته باشد، قیمت این ارز دیجیتال کاهش می‌یابد.

توسعه پروژه

هرچقدر که پروژه ریف توکن در دستیابی به اهداف خود موفق عمل کند، قیمت این ارز دیجیتال نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت. اخبار مثبت مانند پیشرفت و توسعه در فناوری و همکاری‌های جدید می‌تواند اعتماد معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را بیشتر از قبل جلب کند. درنتیجه، کاربرانی که شاهد این پیشرفت هستند تمایل بیشتری به خرید ریف توکن خواهند داشت.

رقابت

پروژه‌های مشابه و رقیب ریف توکن، می‌توانند بر قیمت ارز دیجیتال RIFتأثیرگذار باشند. به این صورت که اگر پروژه رقیب بتواند از طریق افزایش مزایا و پیشرفت‌های متوالی، کاربران بیشتری را جذب کند، ممکن است سرمایه‌گذاران تمرکز خود را از ریف توکن بردارند و به سراغ پروژه رقیب بروند. در این صورت قیمت RIF نیز کاهش خواهد یافت.

روند کلی بازار

روند کلی بازار تأثیر به‌سزایی بر قیمت ارز دیجیتال می‌گذارد. اگر روند بازار به‌طورکلی صعودی باشد، قیمت RIFنیز همانند بسیاری از سایر ارزهای دیجیتال روند صعودی را در پیش می‌گیرد. برعکس این موضوع نیز صادق است. اگر بازار وارد روند نزولی شود، به ‌احتمال زیاد ریف توکن نیز با کاهش قیمت مواجه خواهد بود.

قابلیت‌ها و مزایای ریف توکن

خرید RIF

در ادامه به مزایا و ویژگی‌های ریف توکن می‌پردازیم.

 • دارندگان ریف توکن به خدمات غیرمتمرکز گوناگونی دسترسی دارند که با ریف اپن استاندارد سازگار است. این خدمات شامل ذخیره‌سازی داده‌ها، وضوح نام، کانال‌های پرداخت و مدیریت هویت است.
 • ریف توکن توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) را توسعه دهند و از مزایای شبکه بیت‌کوین و امنیت آن بهره‌مند شوند.
 • ریف توکن از ایجاد محصولات ارزان و کاربرپسند DeFi پشتیبانی می‌کند، برنامه‌هایی که می‌توانند نیازهای عموم مردم را در زمینه ‌کوین‌ها، پل‌توکن‌ها، پروتکل‌های نقدینگی و کیف پول دیجیتال برآورده کنند.
 • ریف توکن را می‌توان برای ضرب دارایی‌هایی مانند ریف دلار (RDOC)، به‌عنوان وثیقه در اکوسیستم RIF DeFi نگه‌داری کرد. ریف دلار یک استیبل‌کوین با پشتوانه دلار آمریکا است.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال RIF چه کسانی هستند؟

بنیان‌گذاران توکن RIF همان بنیان‌گذاران Rootstock (RSK) هستند. در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

 • سرجیو دمیان لرنر: دانشمند علوم کامپیوتری و کارشناس امنیت و همچنین دانشمند ارشد آزمایشگاه RSK است.
 • دیگو زالدیوار: یک پیشگام و کارآفرین بلاکچین که مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران IOV Labs، شرکت مادر RSK و RIF است.
 • روبن آلتمن: مهندس نرم‌افزار و کارآفرین که مدیر اجرایی و یکی از بنیان‌گذاران Labs IOV است.
 • آدریان ایدلمن: مهندس نرم‌افزار و محقق که همچنین مدیر ارشد فناوری و یکی از بنیان‌گذارانLabs IOV است.
 • گابریل کورمان: اقتصاددان و کارآفرین اجتماعی که همچنین مدافع ارشد و یکی از بنیان‌گذاران RSK و RIF است.

امنیت شبکه ریف توکن چگونه است؟

امنیت RIF را شبکه بیت‌کوین که یکی از امن‌ترین و غیرمتمرکزترین بلاکچین‌ها در جهان است، تأمین می‌کند. ریف توکن در بستر روت‌استاک (RSK) فعالیت دارد. روت‌استاک یک پلتفرم قرارداد هوشمند است که از مزایای شبکه بیت‌کوین و امنیت بالای آن بهره‌مند است.

RIF همچنین برای تشویق رفتار صادقانه و جریمه رفتار مخرب در بین ارائه‌دهندگان خدمات و کاربران در اکوسیستم RIF، از سیستم شهرت استفاده می‌کند.

علاوه‌براین، ریف توکن از تیم امنیتی برخوردار است که بر شبکه نظارت می‌کند و توسعه‌دهندگان و کاربران خود را راهنمایی و پشتیبانی می‌کند. علاوه‌براین، تیم امنیتی مسئولیت بررسی و آزمایش پروتکل‌ها و محصولات RIF را برعهده دارد تا از کیفیت و اعتبار آن‌ها اطمینان حاصل کند.

چه تعداد توکن ریف توکن در گردش است؟

معامله RIF

به‌طورکلی، 1,000,000,000 واحد ریف توکن وجود دارد که از این مقدار، 966,700,001.58 واحد در گردش است. همچنین، ارزش بازار این ارز دیجیتال معادل 117,113,815 دلار است.

خرید ارز دیجیتال ریف توکن

اگر قصد دارید ارز دیجیتال ریف توکن (RIF) را خریداری کنید، می‌توانید در یکی از صرافی‌های‌ ارز دیجیتال داخلی ازجمله تبدیل ثبت‌نام کنید. پس از عبور از مراحل احراز هویت در این صرافی، می‌توانید ارز دیجیتال ریف توکن را خریداری کنید.

فروش ارز دیجیتال ریف توکن

همان‌طور که می‌دانید، خرید ارز دیجیتال امری است که اگر در زمان مناسب انجام نشود، می‌تواند سرمایه خریدار را بر باد دهد. فروش ریف توکن نیز امری حساس محسوب می‌شود. هرگاه قصد فروش ارز دیجیتال ریف توکن را داشتید، حتماً در گام اول تحلیل‌ کارشناسان را در مورد ریف توکن بررسی کنید. علاوه‌براین، شرایط بازار را نیز جدی بگیرید. این موضوع عاملی مهم در میزان سود و زیان شما محسوب می‌شود.

نحوه خرید ریف توکن از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال ریف توکن از صرافی ارز دیجیتال تبدیل باید مراحلی را طی کنید. در ادامه به بررسی مراحل خرید ارز دیجیتال در تبدیل می‌پردازیم.

 1. وارد سایت صرافی ارز دیجیتال تبدیل شوید و روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.
 2. با رعایت نکات درخواست‌شده، فرایند احراز هویت را پشت سر بگذارید.
 3. پس از مراجعه به کیف پول اختصاصی خود در صرافی تبدیل، موجودی آن را به تومان شارژ کنید.
 4. یکی از بازارهای تتری یا تومانی را انتخاب کنید.
 5. مقدار موردنظر ارز دیجیتال ریف توکن را وارد و سفارش خود را ثبت کنید.

روش نگهداری ریف توکن

جالب است بدانید کاربران صرافی تبدیل از سایر کیف پول‌های ارز دیجیتال بی‌نیاز هستند، زیرا تبدیل کیف پول اختصاصی خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. بااین‌حال، در ادامه این بخش کیف پول‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که از ارز دیجیتال RIF پشتیبانی می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با کیف پول ارز دیجیتال، کلیک کنید.

 • تراست والت (Trust Wallet)
 • متامسک (MetaMask)
 • توکن پاکت (TokenPocket)
 • تورس (Torus)
 • لجر (Ledger)

کارمزد خرید و فروش ریف توکن

معامله ریف توکن در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش RIF در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل در ارائه ارزهای دیجیتال تنوع بسیاری دارد، به‌طوری که پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام می‌توانید بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال را در آن خرید و فروش کنید. علاوه‌براین، کاربران این صرافی از کیف پول اختصاصی بهره‌مند خواهند بود. این کیف پول محلی امن برای دارایی‌های شما است.

یکی دیگر از مزایای صرافی تبدیل، رابط کاربری جذاب و پیشرفته آن است. علاوه‌براین موارد، کاربران این صرافی از ابزارهای معاملاتی نظیر oco نیز می‌توانند بهره‌مند شوند.

موارد نام‌برده تنها بخشی از مزایای صرافی هستند. این صرافی برای دسترسی بیشتر به معاملات دشواری کم‌تر در انجام آن‌ها، نرم‌افزار اختصاصی خود را ارائه می‌کند که با استفاده از آن به‌آسانی می‌توانید در هرجا که باشید معاملات را انجام دهید.

در بخش زیر، فهرستی از سایر مزایای خرید و فروش ارز ریف توکن را در صرافی ارز دیجیتال تبدیل مشاهده می‌کنید.

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • احراز هویت سریع کاربران
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • قابلیت انجام کمک‌های خیریه
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • مبادله‌ دو ارز دیجیتال (Swap)
 • صفحه بررسی سود و زیان دارایی‌ها
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید ریف توکن بدون احراز هویت ممکن است؟

پاسخ به چنین سؤالی به صرافی یا پلتفرمی بستگی دارد که قصد خرید ریف توکن را در آن دارید. برخی صرافی‌ها کاربران خود را قادر می‌سازند تا بدون احراز هویت به خرید و فروش ریف توکن بپردازند. اما دقت داشته باشید که صرافی‌های معتبر، پیش از هر چیز از شما درخواست می‌کنند که فرایند احراز هویت را به پایان برسانید.

با آنکه می‌توانید بدون تکمیل فرایند احراز هویت به خرید و فروش ریف توکن بپردازید، امنیت سرمایه شما تضمین نمی‌شود. همواره به سراغ صرافی‌های معتبر بروید و پیش از خرید ارزهای دیجیتال تحقیق کنید. در ضمن، برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه صرافی‌های خارجی بدون احراز هویت کلیک کنید.

آینده ریف توکن چگونه است؟

خرید و فروش ریف توکن

عوامل متعددی مانند پذیرش پلتفرم RSK، نوآوری پروتکل‌های ریف اپن استاندارد (RIF OS)، رقابت با سایر پلتفرم‌های قرارداد هوشمند و احساسات کلی بازار در آینده توکن RIF تأثیر دارند. برخی منابع بر اساس پتانسیل و رشد قیمت این ارز دیجیتال، آینده روشنی را برای آن پیش‌بینی‌ کرده‌اند.

بااین‌حال، اگر به سرمایه‌گذاری در ریف توکن علاقه‌مند هستید، باید قبل از هر تصمیمی به تحقیق و تحلیل بپردازید.

rifos.org

coinmarketcap.com

coingecko.com

سوالات متداول خرید ریف توکن

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ریف توکن

از کجا می‌توانیم ریف توکن (RIF) بخریم؟

انواع صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی و داخلی ارز دیجیتال ریف توکن را ارائه می‌کنند. اما به یاد داشته باشید که در صرافی‌های خارجی احتمال مسدودشدن سرمایه شما وجود دارد. این موضوع به دلیل آن است که صرافی‌های خارجی از کاربران ایرانی پشتیبانی خوبی ندارند. در همین راستا، پیشنهاد می‌کنیم از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال متنوع را ارائه می‌کند.

خرید سریع ریف توکن (RIF) چطور امکان‌پذیر است؟

با استفاده از خرید آسان تبدیل، بدون معطلی می‌توانید ارز دیجیتال ریف توکن را خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش ریف توکن (RIF) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ریف توکن در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش ریف توکن (RIF) اقدام کنیم؟

قصد خرید ریف توکن را دارید اما نمی‌دانید چه زمانی برای خرید مناسب است؟ برای آنکه از بهترین زمان خرید و فروش ریف توکن باخبر شوید، باید قیمت و عملکرد آن را در بازار تجزیه‌و‌تحلیل کنید. علاوه‌براین، می‌توانید در یکی از کانال‌های تلگرامی مانند الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) عضو شوید تا از تحلیل‌های مفید آن استفاده کنید. در مرحله آخر، نیم‌نگاهی به تحلیل‌ها و مطالب سایر کانال‌های تلگرامی نیز داشته باشید.

ارز دیجیتال ریف توکن (RIF) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز دیجیتال ریف توکن را می‌توانید در کیف پول‌هایی مثل متامسک (MetaMask) و تراست والت (Trust Wallet) نگهداری کنید. همچنین صرافی تبدیل نیز کیف پول اختصاصی خود را به کاربران ارائه می‌کند که می‌توانید ریف توکن را در آن نگهداری کنید.

آیا خرید ریف توکن (RIF) می‌تواند سودآور باشد؟

اگر به دنبال جواب این سؤال هستید، ابتدا باید نگاهی به سبد دارایی‌های خود بیندازید و اهداف خود را از سرمایه‌گذاری مشخص کنید. با بررسی پروژه ارز دیجیتال RIF می‌توان به آینده این ارز دیجیتال خوش‌بین بود با این وجود به یاد داشته باشید که معاملات ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ بنابراین بهتر است اولین گام را در مسیر سرمایه‌گذاری خود با انجام تحقیقات گسترده بردارید.

آیا می‌توان ریف توکن (RIF) را استخراج کرد؟

شبکه RSK از مکانیزم استخراج ترکیبی استفاده می‌کند، یعنی استخراج‌کنندگان بیت‌کوین می‌توانند هم‌زمان بیت‌کوین و ریف توکن را بدون هیچ هزینه یا تلاش اضافی استخراج کنند. به‌این‌ترتیب، RSK از امنیت و قدرت هش شبکه بیت‌کوین استفاده می‌کند و درعین‌حال، خدمات قرارداد هوشمند و مقیاس‌پذیری را ارائه می‌دهد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

رضا م

41 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

امیرعلی ش

41 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله