bakeicon

قیمت و خرید بیکری توکن - BAKE

خرید ارز دیجیتال بیکری توکن BakeryToken

خرید ارز دیجیتال بیکری توکن (BAKE) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت بیکری توکن به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز بیکری توکن بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش بیکری توکن اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز بیکری توکن هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت بیکری توکن به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 BAKE = 22,884 IRT

bakeicon

بیکری توکن

خرید آسان بیکری توکن
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت بیکری توکن

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، بیکری توکن می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

bakeicon

bake

بیکری توکن

تومان --

bakeicon

bake

بیکری توکن

قیمت دلاری

0.3864 USDT

قیمت تومانی

تومان 22,887

تغییرات 24 ساعت اخیر

4.640 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
۷۷۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

مباحث گسترده و وسیعی که در مورد ارز‌های دیجیتال وجود دارد، باعث شده تا بازار آن همیشه داغ بوده و افراد زیادی در مورد آن صحبت کنند. هر توکن که وارد بازار ارز دیجیتال شده و شروع به کار می‌کند، هدف خاصی را دنبال کرده و با نام تجاری خاصی شناخته می‌شود که نشان از همان هدف دارد. یکی از این ارز‌های دیجیتال، بیکری توکن است. چنانچه به‌تازگی وارد بازار دیجیتال شده و قصد دارید روی رمز‌ارزی تازه و نو سرمایه‌گذاری کنید، با خرید بیکری توکن می‌توانید این خواسته را عملی کنید.

قدرت بیکری توکن در رمزارزها

با نگاهی کلی بر بیکری توکن می‌توان متوجه آن شد که این ارز دیجیتال، به‌عنوان یک توکن بومی مبتنی بر BEP_20شناخته می‌شود. استخر‌های نقدینگی این رمز‌ارز بر پایه زنجیره هوشمند بایننس بوده و از همین جهت می‌توان آن را بسیار قوی دانست. با این اوصاف است که BakeryToken توانسته از همان ابتدای ورود، افراد زیادی را به خود جذب کند.

بیکری توکن ( BakeryToken ) چیست؟

بیکری توکن

برای درک بهتر بیکری توکن، لازم است ابتدا در مورد BakerySwap اطلاعاتی را کسب کنید. زنجیره هوشمند بایننس دارای زیر‌مجموعه‌هایی است که یکی از آن‌ها را بیکری سواپ تشکیل می‌دهد. این مجموعه، پروتکل سازنده‌ای است که روی بازار خودکار غیر‌متمرکز بنا شده است. کسانی که قصد خرید بیکری توکن را دارند، بهتر است پیش از اقدام اطلاعات خود را علاوه‌بر BakeryToken، در مورد بیکری سواپ هم افزایش دهند تا با سازوکار آن آشنا شوند.

توکن بومی مبتنی بر BEP_20 که BakeryToken نام دارد، عضوی از شبکه بیکری سواپ بوده و با نام اختصاری ( BAKE ) قابل شناسایی است. کسانی‌که روی نقدینگی خود در این مجموعه و به‌خصوص بیکری توکن سرمایه‌گذاری می‌کنند، می‌توانند پاداش‌ها و سود‌هایی را از معاملات دریافت کنند. افرادی که در این ارز دیجیتال به رسمیت شناخته می‌شوند، در رای‌گیری‌ها شرکت داده می‌شوند؛ می‌توان این موضوع را به‌عنوان مزیت قابل توجهی دانست.

تاریخچه پیدایش بیکری توکن ( BAKE )

حضور این توکن در دنیای ارز دیجیتال به سپتامبر 2020 مربوط می‌شود؛ خرید بیکری توکن بلافاصله پس از حضور آن در این عرصه آغاز شد.

هدف از خلق بیکری توکن ( BAKE )

با اینکه این رمز‌ارز یکی از زیر‌مجموعه‌های بیکری سواپ است، خود را به‌عنوان جایگزینی برای یونی سواپ معرفی می‌کند. هدف از خلق BakeryToken در سال 2020 این بود که کاربران بتوانند نسخه‌ای ارزان‌تر، با سرعت بیشتر و دلپذیر‌تر از نسخه UniSwap را تجربه کنند. زمانی که کاربران بتوانند تمامی این موارد را در یک جا و در آن واحد با هم داشته باشند، به‌طور قطع برای خرید آن ارز دیجیتال رغبت بیشتری داشته و از یکدیگر پیشی می‌گیرند.

ارزش بیکری توکن ( BAKE ) چگونه تعیین می شود؟

ارزش بیکری توکن را می‌توان از حجم نقدینگی‌های در گردش آن متوجه شد. از آنجایی‌که این نقدینگی در استخر‌های عظیم بایننس ذخیره می‌شود، می‌توان خرید بیکری توکن را خریدی بسیار سودمند و با‌ارزش دانست. پاداش این استخر حدود 10 برابر بیشتر از استخر‌های معمول نقدینگی است. هر کاربر می‌تواند با خرید بیکری توکن از پاداشی که توسط این استخر‌ها عرضه می‌شوند سود ببرد.

صرافی غیرمتمرکز بیکری سواپ ( BakerySwap ) چیست؟

جایی که امور مالی غیر متمرکز با NFT‌هایی که در زنجیره شبکه هوشمند بایننس قرار دارند ترکیب می‌شوند را صرافی غیر متمرکز BakerSwap می‌گویند. برخی اوقات ممکن است این ترکیب به‌جای قرار‌گرفتن در بایننس، در BSC با هم ادغام شده و در همان مکان قرار گیرند. یکی از پروژه‌هایی که در سیستم BSC بسیار مهم بوده و قابل توجه است را می‌توان بیکری سواپ دانست. با اینکه بلاکچین‌های متنوعی در این دنیای ارز دیجیتال وجود دارد، اما می‌توان بایننس اسمارت چین BSC را یکی از بهترین‌ها دانست.

دلیل محبوبیت این حوزه از بلاکچین، خدمات ارزان‌قیمت و سریع آن است.

قابلیت ها و مزایای بیکری توکن

از آنجایی‌که BakeryToken به‌عنوان زیر‌مجموعه بیکری سواپ شناخته می‌شود، می‌توان بسیاری از قابلیت‌ها و مزایای بیکری سواپ را به بیکری توکن نسبت داد. هر کاربری که به خرید بیکری توکن می‌پردازد می‌تواند از قابلیت‌ها و مزایای زیر بهره ببرد:

  • کاربران می‌توانند با استفاده از BakerySwap Launchpadبه شبکه‌هایی که به‌تازگی در BSC راه‌اندازی شده‌اند دسترسی داشته و از آن‌ها استفاده کنند.
  • تقسیم‌شدن مجموعه نقدینگی‌ها به دو نوع با پاداش BAKE و بدون آن؛ این کار به این دلیل انجام می‌شود که اشتغال‌های نقدینگی جدید در جامعه بسیار آسان‌تر انجام شوند.
  • برخی استخر‌ها به‌عنوان استخر‌های توکن BAKE تعیین می‌شوند. تنها همین استخر‌ها سودآور بوده و افرادی که این ارز را خریداری کرده‌اند، از این استخر‌ها پاداش دریافت می‌کنند.
  • پاداش حدود 10 برابری استخر موجود به دلیل قرار‌گرفتن آن روی زنجیره هوشمند بایننس

بنیانگذاران ارز دیجیتال BAKE چه کسانی هستند؟

هیچ اطلاعی در مورد افرادی که این ارز دیجیتال را بنیان نهاده‌اند در دسترس نیست؛ به نحوی که می‌توان گفت بنیانگذاران بیکری توکن، افرادی ناشناس هستند. تنها چیزی که می‌توان از این افراد به‌عنوان تیم بنیانگذاران ارز دیجیتال کسب کرد، این است که آن‌ها اطمینان کافی در مورد آینده سازمان‌های غیر‌متمرکز دارند. بسیاری از کاربران به گفته این افراد ناشناس اعتماد کرده و به خرید بیکری توکن پرداخته‌اند.

امنیت شبکه بیکری توکن چگونه است؟

امنیت شبکه بیکری توکن توسط سیستم‌های اطلاعاتی ایمن تامین می‌شود.

خرید ارز دیجیتال بیکری توکن

خرید BAKE

برای خرید این ارز دیجیتال در صرافی، ابتدا باید ببینید کدام صرافی‌ها آن را پشتیبانی می‌کنند. پس از بررسی اولیه لازم است در آن صرافی ثبت‌نام کرده و احراز هویت را انجام دهید. پس از این مراحل است که به‌عنوان کاربر می‌توانید خرید بیکری توکن را انجام دهید. برای این کار باید ابتدا موجودی حساب کاربری خود را به اندازه‌ای که قصد خرید دارید افزایش دهید. این افزایش موجودی باید به تومان انجام شود. پس از انجام مراحل اولیه در هر صرافی که قصد خرید دارید، کافی است به بخش خرید آن دسترسی پیدا کنید.

فروش ارز دیجیتال بیکری توکن

چنانچه قصد فروش ارز دیجیتال BakeryToken را دارید و می‌خواهید آن را دوباره به نقدینگی تبدیل کرده و سود و پاداش خود را دریافت کنید، کافی است به صرافی ارز دیجیتال مراجعه کرده و از همان راهی که اقدام به خرید نمودید، به بخش فروش رفته و این عملیات را انجام دهید. می‌توان صرافی‌های بایننس ( Binance )، هات بیت ( HotBit )، پنکیک سواپ ( PancakeSwap ) و آنی سواپ ( AnySwap ) را به‌عنوان صرافی‌هایی که از این ارز پشتیبانی می‌کنند نام برد.

نحوه خرید بیکری توکن از صرافی تبدیل

برای خرید بیکری توکن از صرافی تبدیل لازم است مانند تمامی صرافی‌های دیگر، وارد سایت آن شده و ثبت‌نام کنید. بخش بعدی که احراز هویت نام دارد را باید جهت شناساندن هویت خود پر کنید. پس از انجام تمامی مراحل اولیه، حال می‌توانید به‌آسانی و با سرعت هرچه تمام‌تر رمز‌ارز دلخواه خود را بخرید.

روش نگهداری بیکری توکن

برای نگهداری از این توکن و هر نوع ارز دیجیتال دیگر لازم است پس از خریداری آن، توکن را در جایی امن به نام کیف پول ارزی حفظ کنید. این کار به این منظور است که کلاهبرداران نتوانند به‌راحتی به ارز خریداری‌شده شما دسترسی داشته باشند. نوع کیف پولی که برای دارایی خود انتخاب می‌کنید، باید از لحاظ امنیت در رتبه بالایی قرار داشته باشد.

انواع کیف پول بیکری توکن

برخی از کیف پول‌ها مناسب برای هر نوع ارزی هستند که می‌توان تراست ولت را در این دسته قرار داد. کیف پولی که برای نگهداری هر رمز‌ارز استفاده می‌شود باید از آن ارز پشتیبانی کند. هر کاربر می‌تواند پس از خرید بیکری توکن ، کیف پول‌های سیف پال ( SafePal )، متامسک ( Metamask ) و بایننس چین ( Binance Chain Wallet ) را برای نگهداری از دارایی خود به‌کار ببرد.

کارمزد خرید و فروش بیکری توکن

معامله بیکری توکن در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش BAKE در صرافی تبدیل

خرید بیکری توکن به‌صورت مستقیم و فروش آن از طریق صرافی‌های خارجی تحریم است؛ اینجا است که صرافی‌های ایرانی می‌توانند میزان کارکرد خود را نشان داده و به کاربران خود اثبات کنند. صرافی تبدیل می‌تواند تمامی محدودیت‌های موجود برای خرید و فروش BAKE و تمامی ارز‌های دیجیتال دیگر را از میان بردارد. کاربرانی که قصد خرید و فروش BAKE در صرافی تبدیل را دارند، باید در سایت آن ثبت‌نام کرده و احراز هویت شوند تا بتوانند از ویژگی‌های باور‌نکردنی این صرافی بهره ببرند.

احراز هویت سریع

پس از ثبت‌نام نوبت احراز هویت است تا کاربر بتواند با نام اصلی خود به خرید بیکری توکن پرداخته و معاملات را انجام دهد. این مراحل بسیار سریع انجام می‌شود که با معامله تنها به اندازه 1 کلیک فاصله خواهید داشت.

حداقل میزان خرید و فروش

ربات‌های بازار‌گردان در این صرافی به‌صورت شبانه‌روزی کار خود را انجام داده و بر قیمت جهانی BAKE و انواع توکن دیگر نظارت دارند. این نظارت باعث می‌شود حداقل میزان فاصله خرید و فروش را برای کاربر مشخص می‌کند.

پشتیبانی 24 ساعته

چنانچه در حال خرید بیکری توکن یا فروش آن در شب بوده‌اید و با مشکل یا ابهامی مواجه شدید، لازم نیست نگران عقب‌افتادن کار‌تان باشید. با وجود پشتیبانی 24 ساعته صرافی تبدیل، سوالات خود را به‌صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی بپرسید.

کسب درآمد

با عضویت در صرافی تبدیل، علاوه‌بر اینکه می‌توانید از طریق خرید و فروش انواع ارز دیجیتال به سرمایه و سود قابل توجهی برسید، می‌توانید دوستان خود را دعوت کرده و از این طریق امتیازات ویژه‌ای بگیرید. این امتیازات می‌توانند مبالغی باشند که حتی در برخی موارد سبب به‌وجود‌آمدن کسب‌و‌کاری تازه برای فردی که هیچ شغلی را دنبال نمی‌کند باشد. برخی از کاربران می‌توانند این امتیاز را به‌عنوان شغل دوم خود دانسته، از آن کسب درآمد کنند و با مبلغ به‌دست‌آمده سرمایه‌گذاری کنند.

آیا خرید بیکری توکن بدون احراز هویت ممکن است؟

شرط اول ورود به صرافی‌های ایرانی برای انجام معاملات در هر نوع ارز دیجیتال، احراز هویت است. با این وجود که این قابلیت برای کاربران وجود ندارد که در صرافی‌های خارجی ترید کنند، خرید بیکری توکن بدون احراز هویت امکان‌پذیر نیست.

آینده بیکری توکن چگونه است؟

معامله BAKE

وجود این ارز در دنیای دیجیتال باعث شده تا سازنده‌های NFT دیگر نگران فروش نباشند. این افراد می‌توانند NFT خود را به توکن BAKE تبدیل کرده و از این راه هم برای فروش اقدام کنند. همین موضوع سبب می‌شود که سازندگان NFT در زمان بالا‌کشیدن خود در این راه، بیکری توکن را هم با خود بالا کشیده و آینده آن را هم تضمین کنند؛ چراکه سود بسیاری را از این ارز دیجیتال می‌برند.

از دیگر عواملی که می‌تواند روی آینده این توکن اثر‌گذار باشد، افزایش اعتماد توسعه‌کنندگان را می‌توان نام برد. با وجود این شرایط گفته می‌شود آینده‌ای روشن انتظار این توکن را می‌کشد؛ با این حال لازم است پیش از خرید و سرمایه‌گذاری روی آن، به غیر از قیمت، جوانب دیگر را هم در‌نظر بگیرید.

منابع

bakeryswap.org
kalkinemedia.com
cryptonewsz.com

سوالات متداول خرید بیکری توکن

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید بیکری توکن

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش بیکری توکن ( BAKE ) اقدام کنیم؟

هر فرد می‌تواند پس از ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی، هر وقت که بخواهد به خرید بیکری توکن بپردازد.

از کجا می‌توانیم بیکری توکن ( BAKE ) بخریم؟

برای خرید بیکری توکن می‌توانید از طریق صرافی‌های بایننس ( Binance )، هات بیت ( HotBit )، پنکیک سواپ ( PancakeSwap ) و آنی سواپ ( AnySwap )، اقدام کنید.

خرید سریع بیکری توکن ( BAKE ) چگونه امکان‌پذیر است؟

صرافی تبدیل با طراحی صفحه‌ای کاربر‌پسند و راحت می‌تواند نیاز هر فرد به خرید و فروش سریع را برآورده کند.

کارمزد خرید و فروش بیکری توکن ( BAKE ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله بیکری توکن در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ارز دیجیتال بیکری توکن ( BAKE ) چگونه نگهداری می‌شود؟

می‌توان این ارز دیجیتال را در کیف پول‌های سیف پال ( SafePal )، متامسک ( Metamask ) و بایننس چین ( Binance Chain Wallet ) نگهداری کرد.

آیا خرید بیکری توکن ( BAKE ) می‌تواند سودآور باشد؟

چنانچه کاربر بتواند این ارز دیجیتال را در زمان درست خرید و فروش کند، سود زیادی را کسب می‌کند.

آیا می‌توان بیکری توکن ( BAKE ) را استخراج کرد؟

استخراج ارز بیک از طریق صرافی‌های ایرانی امکان‌پذیر نیست.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سودابه د

34 روز قبل

5

بیت‌کوین، دوج و SUI ارزهایی هستن که رشدشون رو به زودی شروع می‌کنن

عرفان ب

34 روز قبل

5

سلام من دوج کوین دارم میخوام بفروشم به تتر تبدیل کنم. از بازار تتری انجام بدم یا از خرید آسان؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله