bakeicon

خرید و فروش بیکری توکن

BAKE /  BakeryToken
IRTicon تومان
BAKEicon بیکری توکن
خرید آسان  بیکری توکن
حجم ۲۴ ساعته (BAKE) 986,568.66
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 147,501.88
تغییرات ۱ روزه +2.36 %

مباحث گسترده و وسیعی که در مورد ارز‌های دیجیتال وجود دارد، باعث شده تا بازار آن همیشه داغ بوده و افراد زیادی در مورد آن صحبت کنند. هر توکن که وارد بازار ارز دیجیتال شده و شروع به کار می‌کند، هدف خاصی را دنبال کرده و با نام تجاری خاصی شناخته می‌شود که نشان از همان هدف دارد. یکی از این ارز‌های دیجیتال، بیکری توکن است. چنانچه به‌تازگی وارد بازار دیجیتال شده و قصد دارید روی رمز‌ارزی تازه و نو سرمایه‌گذاری کنید، با خرید بیکری توکن می‌توانید این خواسته را عملی کنید.

قدرت بیکری توکن در رمزارزها

با نگاهی کلی بر بیکری توکن می‌توان متوجه آن شد که این ارز دیجیتال، به‌عنوان یک توکن بومی مبتنی بر BEP_20شناخته می‌شود. استخر‌های نقدینگی این رمز‌ارز بر پایه زنجیره هوشمند بایننس بوده و از همین جهت می‌توان آن را بسیار قوی دانست. با این اوصاف است که BakeryToken توانسته از همان ابتدای ورود، افراد زیادی را به خود جذب کند.

بیکری توکن ( BakeryToken ) چیست؟

برای درک بهتر بیکری توکن، لازم است ابتدا در مورد BakerySwap اطلاعاتی را کسب کنید. زنجیره هوشمند بایننس دارای زیر‌مجموعه‌هایی است که یکی از آن‌ها را بیکری سواپ تشکیل می‌دهد. این مجموعه، پروتکل سازنده‌ای است که روی بازار خودکار غیر‌متمرکز بنا شده است. کسانی که قصد خرید بیکری توکن را دارند، بهتر است پیش از اقدام اطلاعات خود را علاوه‌بر BakeryToken، در مورد بیکری سواپ هم افزایش دهند تا با سازوکار آن آشنا شوند.

توکن بومی مبتنی بر BEP_20 که BakeryToken نام دارد، عضوی از شبکه بیکری سواپ بوده و با نام اختصاری ( BAKE ) قابل شناسایی است. کسانی‌که روی نقدینگی خود در این مجموعه و به‌خصوص بیکری توکن سرمایه‌گذاری می‌کنند، می‌توانند پاداش‌ها و سود‌هایی را از معاملات دریافت کنند. افرادی که در این ارز دیجیتال به رسمیت شناخته می‌شوند، در رای‌گیری‌ها شرکت داده می‌شوند؛ می‌توان این موضوع را به‌عنوان مزیت قابل توجهی دانست.

تاریخچه پیدایش بیکری توکن ( BAKE )

حضور این توکن در دنیای ارز دیجیتال به سپتامبر 2020 مربوط می‌شود؛ خرید بیکری توکن بلافاصله پس از حضور آن در این عرصه آغاز شد.

هدف از خلق بیکری توکن ( BAKE )

با اینکه این رمز‌ارز یکی از زیر‌مجموعه‌های بیکری سواپ است، خود را به‌عنوان جایگزینی برای یونی سواپ معرفی می‌کند. هدف از خلق BakeryToken در سال 2020 این بود که کاربران بتوانند نسخه‌ای ارزان‌تر، با سرعت بیشتر و دلپذیر‌تر از نسخه UniSwap را تجربه کنند. زمانی که کاربران بتوانند تمامی این موارد را در یک جا و در آن واحد با هم داشته باشند، به‌طور قطع برای خرید آن ارز دیجیتال رغبت بیشتری داشته و از یکدیگر پیشی می‌گیرند.

ارزش بیکری توکن ( BAKE ) چگونه تعیین می شود؟

ارزش بیکری توکن را می‌توان از حجم نقدینگی‌های در گردش آن متوجه شد. از آنجایی‌که این نقدینگی در استخر‌های عظیم بایننس ذخیره می‌شود، می‌توان خرید بیکری توکن را خریدی بسیار سودمند و با‌ارزش دانست. پاداش این استخر حدود 10 برابر بیشتر از استخر‌های معمول نقدینگی است. هر کاربر می‌تواند با خرید بیکری توکن از پاداشی که توسط این استخر‌ها عرضه می‌شوند سود ببرد.

صرافی غیرمتمرکز بیکری سواپ ( BakerySwap ) چیست؟

جایی که امور مالی غیر متمرکز با NFT‌هایی که در زنجیره شبکه هوشمند بایننس قرار دارند ترکیب می‌شوند را صرافی غیر متمرکز BakerSwap می‌گویند. برخی اوقات ممکن است این ترکیب به‌جای قرار‌گرفتن در بایننس، در BSC با هم ادغام شده و در همان مکان قرار گیرند. یکی از پروژه‌هایی که در سیستم BSC بسیار مهم بوده و قابل توجه است را می‌توان بیکری سواپ دانست. با اینکه بلاکچین‌های متنوعی در این دنیای ارز دیجیتال وجود دارد، اما می‌توان بایننس اسمارت چین BSC را یکی از بهترین‌ها دانست.

دلیل محبوبیت این حوزه از بلاکچین، خدمات ارزان‌قیمت و سریع آن است.

قابلیت ها و مزایای بیکری توکن

از آنجایی‌که BakeryToken به‌عنوان زیر‌مجموعه بیکری سواپ شناخته می‌شود، می‌توان بسیاری از قابلیت‌ها و مزایای بیکری سواپ را به بیکری توکن نسبت داد. هر کاربری که به خرید بیکری توکن می‌پردازد می‌تواند از قابلیت‌ها و مزایای زیر بهره ببرد:

  • کاربران می‌توانند با استفاده از BakerySwap Launchpadبه شبکه‌هایی که به‌تازگی در BSC راه‌اندازی شده‌اند دسترسی داشته و از آن‌ها استفاده کنند.
  • تقسیم‌شدن مجموعه نقدینگی‌ها به دو نوع با پاداش BAKE و بدون آن؛ این کار به این دلیل انجام می‌شود که اشتغال‌های نقدینگی جدید در جامعه بسیار آسان‌تر انجام شوند.
  • برخی استخر‌ها به‌عنوان استخر‌های توکن BAKE تعیین می‌شوند. تنها همین استخر‌ها سودآور بوده و افرادی که این ارز را خریداری کرده‌اند، از این استخر‌ها پاداش دریافت می‌کنند.
  • پاداش حدود 10 برابری استخر موجود به دلیل قرار‌گرفتن آن روی زنجیره هوشمند بایننس

بنیانگذاران ارز دیجیتال BAKE چه کسانی هستند؟

هیچ اطلاعی در مورد افرادی که این ارز دیجیتال را بنیان نهاده‌اند در دسترس نیست؛ به نحوی که می‌توان گفت بنیانگذاران بیکری توکن، افرادی ناشناس هستند. تنها چیزی که می‌توان از این افراد به‌عنوان تیم بنیانگذاران ارز دیجیتال کسب کرد، این است که آن‌ها اطمینان کافی در مورد آینده سازمان‌های غیر‌متمرکز دارند. بسیاری از کاربران به گفته این افراد ناشناس اعتماد کرده و به خرید بیکری توکن پرداخته‌اند.

امنیت شبکه بیکری توکن چگونه است؟

امنیت شبکه بیکری توکن توسط سیستم‌های اطلاعاتی ایمن تامین می‌شود.

خرید ارز دیجیتال بیکری توکن

برای خرید این ارز دیجیتال در صرافی، ابتدا باید ببینید کدام صرافی‌ها آن را پشتیبانی می‌کنند. پس از بررسی اولیه لازم است در آن صرافی ثبت‌نام کرده و احراز هویت را انجام دهید. پس از این مراحل است که به‌عنوان کاربر می‌توانید خرید بیکری توکن را انجام دهید. برای این کار باید ابتدا موجودی حساب کاربری خود را به اندازه‌ای که قصد خرید دارید افزایش دهید. این افزایش موجودی باید به تومان انجام شود. پس از انجام مراحل اولیه در هر صرافی که قصد خرید دارید، کافی است به بخش خرید آن دسترسی پیدا کنید.

فروش ارز دیجیتال بیکری توکن

چنانچه قصد فروش ارز دیجیتال BakeryToken را دارید و می‌خواهید آن را دوباره به نقدینگی تبدیل کرده و سود و پاداش خود را دریافت کنید، کافی است به صرافی ارز دیجیتال مراجعه کرده و از همان راهی که اقدام به خرید نمودید، به بخش فروش رفته و این عملیات را انجام دهید. می‌توان صرافی‌های بایننس ( Binance )، هات بیت ( HotBit )، پنکیک سواپ ( PancakeSwap ) و آنی سواپ ( AnySwap ) را به‌عنوان صرافی‌هایی که از این ارز پشتیبانی می‌کنند نام برد.

نحوه خرید بیکری توکن از صرافی تبدیل

برای خرید بیکری توکن از صرافی تبدیل لازم است مانند تمامی صرافی‌های دیگر، وارد سایت آن شده و ثبت‌نام کنید. بخش بعدی که احراز هویت نام دارد را باید جهت شناساندن هویت خود پر کنید. پس از انجام تمامی مراحل اولیه، حال می‌توانید به‌آسانی و با سرعت هرچه تمام‌تر رمز‌ارز دلخواه خود را بخرید.

روش نگهداری بیکری توکن

برای نگهداری از این توکن و هر نوع ارز دیجیتال دیگر لازم است پس از خریداری آن، توکن را در جایی امن به نام کیف پول ارزی حفظ کنید. این کار به این منظور است که کلاهبرداران نتوانند به‌راحتی به ارز خریداری‌شده شما دسترسی داشته باشند. نوع کیف پولی که برای دارایی خود انتخاب می‌کنید، باید از لحاظ امنیت در رتبه بالایی قرار داشته باشد.

انواع کیف پول بیکری توکن

برخی از کیف پول‌ها مناسب برای هر نوع ارزی هستند که می‌توان تراست ولت را در این دسته قرار داد. کیف پولی که برای نگهداری هر رمز‌ارز استفاده می‌شود باید از آن ارز پشتیبانی کند. هر کاربر می‌تواند پس از خرید بیکری توکن ، کیف پول‌های سیف پال ( SafePal )، متامسک ( Metamask ) و بایننس چین ( Binance Chain Wallet ) را برای نگهداری از دارایی خود به‌کار ببرد.

کارمزد خرید و فروش بیکری توکن

BakerySwap از تراکنش‌ها 0.30درصد کارمزد دریافت می‌کند و با توجه به اینکه بیکری توکن در این شبکه قرار دارد، این میزان تراکنش از هر معامله دریافت شده و دوباره 0.25درصد از آن به‌عنوان نقدینگی، به کاربری که آن را تامین کرده تعلق می‌گیرد.

مزایای خرید و فروش BAKE در صرافی تبدیل

خرید بیکری توکن به‌صورت مستقیم و فروش آن از طریق صرافی‌های خارجی تحریم است؛ اینجا است که صرافی‌های ایرانی می‌توانند میزان کارکرد خود را نشان داده و به کاربران خود اثبات کنند. صرافی تبدیل می‌تواند تمامی محدودیت‌های موجود برای خرید و فروش BAKE و تمامی ارز‌های دیجیتال دیگر را از میان بردارد. کاربرانی که قصد خرید و فروش BAKE در صرافی تبدیل را دارند، باید در سایت آن ثبت‌نام کرده و احراز هویت شوند تا بتوانند از ویژگی‌های باور‌نکردنی این صرافی بهره ببرند.

احراز هویت سریع

پس از ثبت‌نام نوبت احراز هویت است تا کاربر بتواند با نام اصلی خود به خرید بیکری توکن پرداخته و معاملات را انجام دهد. این مراحل بسیار سریع انجام می‌شود که با معامله تنها به اندازه 1 کلیک فاصله خواهید داشت.

حداقل میزان خرید و فروش

ربات‌های بازار‌گردان در این صرافی به‌صورت شبانه‌روزی کار خود را انجام داده و بر قیمت جهانی BAKE و انواع توکن دیگر نظارت دارند. این نظارت باعث می‌شود حداقل میزان فاصله خرید و فروش را برای کاربر مشخص می‌کند.

پشتیبانی 24 ساعته

چنانچه در حال خرید بیکری توکن یا فروش آن در شب بوده‌اید و با مشکل یا ابهامی مواجه شدید، لازم نیست نگران عقب‌افتادن کار‌تان باشید. با وجود پشتیبانی 24 ساعته صرافی تبدیل، سوالات خود را به‌صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی بپرسید.

کسب درآمد

با عضویت در صرافی تبدیل، علاوه‌بر اینکه می‌توانید از طریق خرید و فروش انواع ارز دیجیتال به سرمایه و سود قابل توجهی برسید، می‌توانید دوستان خود را دعوت کرده و از این طریق امتیازات ویژه‌ای بگیرید. این امتیازات می‌توانند مبالغی باشند که حتی در برخی موارد سبب به‌وجود‌آمدن کسب‌و‌کاری تازه برای فردی که هیچ شغلی را دنبال نمی‌کند باشد. برخی از کاربران می‌توانند این امتیاز را به‌عنوان شغل دوم خود دانسته، از آن کسب درآمد کنند و با مبلغ به‌دست‌آمده سرمایه‌گذاری کنند.

آیا خرید بیکری توکن بدون احراز هویت ممکن است؟

شرط اول ورود به صرافی‌های ایرانی برای انجام معاملات در هر نوع ارز دیجیتال، احراز هویت است. با این وجود که این قابلیت برای کاربران وجود ندارد که در صرافی‌های خارجی ترید کنند، خرید بیکری توکن بدون احراز هویت امکان‌پذیر نیست.

آینده بیکری توکن چگونه است؟

وجود این ارز در دنیای دیجیتال باعث شده تا سازنده‌های NFT دیگر نگران فروش نباشند. این افراد می‌توانند NFT خود را به توکن BAKE تبدیل کرده و از این راه هم برای فروش اقدام کنند. همین موضوع سبب می‌شود که سازندگان NFT در زمان بالا‌کشیدن خود در این راه، بیکری توکن را هم با خود بالا کشیده و آینده آن را هم تضمین کنند؛ چراکه سود بسیاری را از این ارز دیجیتال می‌برند.

از دیگر عواملی که می‌تواند روی آینده این توکن اثر‌گذار باشد، افزایش اعتماد توسعه‌کنندگان را می‌توان نام برد. با وجود این شرایط گفته می‌شود آینده‌ای روشن انتظار این توکن را می‌کشد؛ با این حال لازم است پیش از خرید و سرمایه‌گذاری روی آن، به غیر از قیمت، جوانب دیگر را هم در‌نظر بگیرید.

منابع

bakeryswap.org
kalkinemedia.com
cryptonewsz.com

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+1.65%
27,161.70 USDT
1,409,818,003 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.76%
51,805 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.85%
1,845.38 USDT
95,848,115 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.54%
0.0724400 USDT
3,759 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+3.07%
0.00000878 USDT
0.455 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+7.76%
0.00000000203 USDT
0.000104 تومان
سوالات متداول
در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش بیکری توکن ( BAKE ) اقدام کنیم؟

هر فرد می‌تواند پس از ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی، هر وقت که بخواهد به خرید بیکری توکن بپردازد.

از کجا می‌توانیم بیکری توکن ( BAKE ) بخریم؟

برای خرید بیکری توکن می‌توانید از طریق صرافی‌های بایننس ( Binance )، هات بیت ( HotBit )، پنکیک سواپ ( PancakeSwap ) و آنی سواپ ( AnySwap )، اقدام کنید.

خرید سریع بیکری توکن ( BAKE ) چگونه امکان‌پذیر است؟

صرافی تبدیل با طراحی صفحه‌ای کاربر‌پسند و راحت می‌تواند نیاز هر فرد به خرید و فروش سریع را برآورده کند.

کارمزد خرید و فروش بیکری توکن ( BAKE ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

میزان کارمزدی که هر کاربر باید برای انجام معامله در این صرافی بپردازد به سطح کاربری آن وابسته است. برای مثال کاربری که در سطح فیروزه‌ای قرار دارد باید 0.4 درصد کارمزد پرداخت کرده و کاربری که در سطح الماسی قرار دارد، 0.15 درصد.

ارز دیجیتال بیکری توکن ( BAKE ) چگونه نگهداری می‌شود؟

می‌توان این ارز دیجیتال را در کیف پول‌های سیف پال ( SafePal )، متامسک ( Metamask ) و بایننس چین ( Binance Chain Wallet ) نگهداری کرد.

آیا خرید بیکری توکن ( BAKE ) می‌تواند سودآور باشد؟

چنانچه کاربر بتواند این ارز دیجیتال را در زمان درست خرید و فروش کند، سود زیادی را کسب می‌کند.

آیا می‌توان بیکری توکن ( BAKE ) را استخراج کرد؟

استخراج ارز بیک از طریق صرافی‌های ایرانی امکان‌پذیر نیست.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله