renicon

قیمت و خرید رن - REN

خرید ارز دیجیتال رن Ren

خرید ارز دیجیتال رن (REN) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت رن به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز رن بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش رن اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز رن هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت رن به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 REN = 3,793 IRT

renicon

رن

خرید آسان رن
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت رن

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، رن می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

renicon

ren

رن

تومان --

renicon

ren

رن

قیمت دلاری

0.06730 USDT

قیمت تومانی

تومان 3,826

تغییرات 24 ساعت اخیر

12.680 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

هر پروژه نوپا و جدید به‌دنبال ایجاد مزیتی منحصربه‌فرد است که بتواند نیازهای بازار را برطرف کند. از همین رو، پس از بیتکوین ارزهای دیجیتال جدیدی را مشاهده‌ کرده‌ایم که به بازار عرضه شده‌اند. یکی از دلایل اصلی ایجاد و راه‌اندازی آلت‌کوین‌ها آن بود که اشکالات موجود در شبکه‌های اتریوم و بیتکوین را برطرف کنند.

ارز دیجیتال رن ( Ren) نیز یکی از پروژه‌هایی محسوب می‌شود که با هدف ایجاد ارتباط بین شبکه‌ای متمرکز راه‌اندازی شده است و از همین رو نسبت به پروژه‌های بسیاری برتر است.

کارشناسان متعددی بر این باورند که پروژه‌ رن شباهت بسیاری به بلاکچین عمومی دارد که همانند باقی بلاکچین‌ها از چندین نود تشکیل شده است؛ نود‌هایی که میزبان کلاینت‌ها هستند. پلتفرم رن شامل یک توافق تحمل خطای بیزانس ( BFT ) است. این توافق متشکل از یک ماشین مجازی به نام رن وی‌. ام. ( RenVM ) و نسخه‌ای‌ تغییریافته از شبکه بلاکچین بین‌زنجیره‌ای تندرمینت (Tendermint) است.

با این وجود، تمرکز اصلی تیم توسعه‌دهندگان رن بر آن است که با استفاده از قابلیت همکاری بین شبکه‌ای، طراحی فرابلاکچینی و ارتقای امنیت را پیش بگیرند.

برخلاف بسیاری از پلتفرم‌های مشابه، پلتفرم رن را می‌توان به‌صورت افزونه در مرورگر اجرا کرد. این امر باعث شده است تا کاربران بتوانند به‌راحتی از آن استفاده کنند. جالب است بدانید که برخلاف بسیاری از پروتکل‌های دیگر، پشتیبانی از بلاک‌چین‌ها در پلتفرم رن ملزم به پروتکل پیام‌رسانی نیست؛ چراکه REN از فناوری sMPC بهره‌مند می‌شود و این فناوری، کاربردهای بسیار مفیدی را به پروتکل رن افزوده‌ است.

رن ( REN) چیست؟

ارز رن

رن یک پروتکل متن‌باز است که برای ایجاد نقدینگی و همکاری بین سیستم‌عامل‌های گوناگون بلاکچین راه‌اندازی شده است. هدف از راه‌اندازی ارز دیجیتال رن تسهیل نرم‌افزارهای مالی غیرمتمرکز بین‌زنجیره‌ای است. مثلاً، در نرم‌افزارهای DeFi، برای انتقال بیتکوین به بلاکچین اتریوم می‌توانید از ارز دیجیتال REN استفاده کنید.

توکن REN که توکن اصلی پلتفرم محسوب می‌شود، پیوندی بین نودهای در حال اجرا ( Darknodes ) است که رن وی. ام. را تأمین می‌کنند. این ارز دیجیتال با حذف موانع مربوط به نقدینگی بین بلاکچین‌ها قصد دارد قابلیت همکاری و همچنین دسترسی به امور مالی غیرمتمرکز را گسترش دهد.

تاریخچه پیدایش رن ( REN )

پروتکل ریپابلیک ( Republic ) در اواخر سال 2017 کار خود را آغاز کرد. انجام انتقالات و معاملات به‌صورت کاملاً خصوصی و امن بین بلاکچین‌های گوناگون، ازجمله کاربردهای این پروتکل بود.

توسعه‌دهندگان در سال 2018 پروژه شبکه رن ( REN ) را توسعه دادند و در آن تغییرات مهمی ایجاد کردند. این پروژه دارک‌پول‌های بیشتری را اضافه کرد. برخلاف گذشته که تمام منابع رن به یک دارک‌پول اختصاص پیدا کرده بود، برای عموم مردم نیز قابلیت ایجاد دارک‌پول‌های فراهم شد. رن اکس ( RenEx ) یکی از اولین دارک پول‌ها است.

رن سعی داشت نواقص و ایرادات جزئی موجود را برطرف کند و پروتکل خود را به‌طور ایده‌آل گسترش دهد. بنابراین، دفتر سفارش محرمانه را ایجاد کرد و پس از آن سعی کرد تا امنیت تمامی سفارشات را، از ابتدای تراکنش‌ها تا انتهای آن‌ها، تأمین کند. برقراری چنین امنیتی در کنار همکاری با چندین بلاکچین و ایجاد ارتباط بین آن‌ها، ازجمله چالش‌هایی بودند که توسعه‌دهندگان REN با آن‌ها دست‌وپنجه نرم می‌کردند.

در آخر، رن به پروتکلی فراتر از یک دارک‌پول گسترش یافت. این پروتکل ایجاد ارتباط بین شبکه‌ها و حفظ امنیت را برعهده گرفت. با ایجاد این پروتکل امن و کاربردی با هدف انتقال نقدینگی بین‌ شبکه‌ها و ارتباط بین‌ بلاکچینی، بسیاری از مشکلات پلتفرم‌های پیشین، مانند صرافی‌های غیرمتمرکز، برطرف شدند.

رن ( REN) چگونه معروف و محبوب شد؟

رن پلتفرمی پیچیده است که کاربردهای گوناگونی دارد. اما کاربرد اصلی آن درزمینه برطرف کردن موانع ورود و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های DeFi است.

پلتفرم رن به‌عنوان یک افزونه پروژه‌های DeFi را قادر می‌سازد تا ارزهای دیجیتال خارجی مانند بیتکوین و زی کش را به پیشنهادات خود اضافه کنند. به‌طور کلی، کاربران درواقع بدون استفاده از مراحل میانی می‌توانند هر توکنی را بین هر دو بلاکچین مبادله کنند.

هدف از خلق رن ( REN)

پلتفرم رن و توکن اختصاصی آن ( REN ) با این هدف طراحی شدند که ساختار بازارهای سنتی سرمایه‌گذاری را‌ با فناوری بلاکچین ترکیب کنند. این پلتفرم در ابتدا ( Republic ) نام داشت، اما با گذر زمان به REN تغییر یافت. رن مدعی است که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و امکان مبادلات بین بلاکچینی را فراهم کرده است.

ارزش رن چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت ارز دیجیتال رن تحت‌تأثیر عرضه و تقاضا است. این ارز دیجیتال نسبت به روند‌های حاکم بر بازار تأثیر‌پذیر است.

قابلیت‌ها و مزایای رن

درمجموع، ارز دیجیتال رن از دو کاربرد اساسی برخوردار است.

 1. پرداخت کارمزد برای ایجاد انگیزه پردازش معاملات از سوی نودها
 2. پرداخت وثیقه از سوی معامله‌گران و اپراتورها جهت شرکت در شبکه

کارمزد

معامله‌گران در شبکه رن جهت ثبت سفارش خود باید کارمزد بپردازند. درصدی از این کارمزد به هر یک از نودهایی مربوط است که در فرآیند پردازش سفارش همکاری ‌می‌کنند.

وثیقه

سازمان‌دهی نود‌های شبکه REN را یک قرارداد هوشمند در اتریوم به نام رجیسترر ( Registrar ) برعهده دارد. معامله‌گران و نودها به‌منظور عضویت در شبکه باید وثیقه‌ای معادل با ۱۰۰,۰۰۰ Ren در رجیسترر قرار دهند. هدف از این امر جلوگیری از ثبت سفارشات جعلی و سوءاستفاده‌ احتمالی است. معامله‌گران هنگام خروج از شبکه وثیقه خود را دریافت خواهند کرد.

چند مورد از ویژگی‌های رن در یک نگاه

 1. پشتیبانی از دفتر ثبت سفارش مخفی؛ این دفتر سفارش‌ها را به‌صورت پنهان و غیرمتمرکز بررسی می‌کند
 2. پشتیبانی از مبادلات اتمی
 3. امنیت بسیار بالا
 4. انجام سفارش‌ها به‌صورت غیرمتمرکز

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال REN چه کسانی هستند؟

فردی به نام تایانگ ژانگ ( Taiyang Zhang ) ارز دیجیتال Ren را در سال 2017 راه‌اندازی کرد. ژانگ مدیرعامل پلتفرم رن است. در ابتدا این پروتکل ریپابلیک ( Republic ) نام داشت. ژانویه 2018 بود که توکن REN برای اولین بار عرضه شد. ژانگ پیشینه طولانی در دنیای ارزهای دیجیتال دارد. او همچنین صندوق سرمایه‌گذاری را برای اولین بار ایجاد کرده است.

سال 2014، ژانگ بنیان‌گذار نئوکد ( Neucode )، نرم‌افزار و استارت‌آپ توسعه وب بود. جز گولاتی ( Jaz Gulati ) یکی دیگر از بنیان‌گذارن نئوکد است که هم‌اکنون به‌عنوان توسعه‌دهنده نرم‌افزار برای پلتفرم رن کار می‌کند.

امنیت شبکه رن چگونه است؟

خرید REN

در پلتفرم رن، دارک‌نود‌ها سفارشات را پس از رمزنگاری و قطعه‌بندی، جهت پردازش دریافت می‌کنند. جالب است بدانید که فرآیند تطبیق این قطعات، به‌نحوی انجام می‌شود که محتوای آن‌ها فاش نشود. هر دارک‌نود تعداد معینی از قطعات را پردازش می‌کند و در آخر، نودهای مختلف جهت پردازش هر سفارش، با یک‌دیگر ترکیب خواهند شد.

علاوه‌بر محرمانه و ایمن بودن مبادلات، زیرساخت این شبکه اتمیک بوده و قابلیت ایجاد ارتباط امن و همتا به همتا را برای کاربرانی که قصد معامله دارند فراهم کرده است.

بنابراین، اگر دارک‌نودها قصد سوءاستفاده نداشته باشند و وظیفه خود را به‌درستی انجام دهند، هیچ‌گاه اختلالی در شبکه ایجاد نمی‌شود. علاوه‌براین، کاربران برای همکاری در این شبکه باید وثیقه قرار دهند.

چه تعداد توکن رن در گردش است؟

حداکثر عرضه توکن REN برابر با 1,000,000,000 واحد است. در حال حاضر، عرضه در گردش این ارز دیجیتال 999,037,500 واحد است. همچنین توکن رن از ارزش بازار 59,265,192 دلاری برخوردار است.

خرید و فروش ارز دیجیتال رن

در حال حاضر، بازار ارز دیجیتال رن برای هم‌وطنان ایرانی در صرافی تبدیل در دسترس است. برای آغاز سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال رن و خریدوفروش آن کلیک کنید.

نحوه خرید رن از صرافی تبدیل

به‌منظور خرید ارز دیجیتال رن از صرافی تبدیل باید مراحل زیر را پشت‌سر بگذارید.

 1. در صرافی تبدیل ثبت‌نام کرده و فرآیند احراز هویت را به‌ اتمام برسانید.
 2. وارد کیف پول اختصاصی تبدیل شوید و میزان موجودی آن را به تومان افزایش دهید.
 3. از بین بازارهای تتری یا تومانی، یکی را انتخاب کنید.
 4. پس از وارد کردن تعداد موردنظر ارز دیجیتال، سفارش خود را به ثبت برسانید.

چگونه رن را نگهداری کنیم؟

ارز دیجیتال RENرا می‌توانید هم در کیف پول‌های سخت‌افزاری و هم در کیف پول‌های نرم‌افزاری نگهداری کنید. اما به‌دلیل آن‌که هر کاربر دغدغه امنیت و نگهداری دارایی خود را دارد، فهرستی از بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال سازگار با RLC را برای شما عزیزان در بخش بعدی آماده کرده‌ایم.

انواع کیف پول رن

 • تراست والت ( trust wallet )
 • کوینومی ( Coinomi )
 • اکسودوس ( Exodus )
 • اتمیک ( Atomic )
 • مای اتر والت ( MyEtherWallet )
 • ترزور ( Trezor )
 • لجر ( Ledger )

تمامی کیف پول‌های دیجیتالی که در بخش بالا نام برده‌ایم، ازجمله محبوب‌ترین کیف پول‌های امن محسوب می‌شوند که هم‌اکنون کاربران بسیاری دارند. با استفاده از این کیف ‌پول‌ها به‌آسانی می‌توانید ارز دیجیتال رن را ذخیره کنید یا آن را به آدرس موردنظر خود انتقال دهید. ضمناً، کاربران صرافی تبدیل نیز می‌توانند از کیف پول اختصاصی آن استفاده کنند که از امنیت و مزایای بسیاری برخوردار است.

مزایای خرید و فروش RENدر صرافی تبدیل

کیف پول اختصاصی، یکی از مزایای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی تبدیل است که با استفاده از آن، خیال خود را نسبت به امنیت داراییتان راحت می‌‌کنید. همچنین، صرافی تبدیل علاوه‌بر رابط کاربری جذاب و پیشرفته‌، از ابزارهای معاملاتی خاصی مانند oco نیز برخوردار است.

علاوه‌بر مزایایی که مطرح شد، صرافی تبدیل برای سهولت بیشتر معاملات و دسترسی بیشتر، نرم‌افزار اختصاصی ارائه می‌کند که با استفاده از آن می‌توانید فرآیند معاملات را هر جا و در هر زمانی به‌راحتی انجام دهید. قابلیت خرید آسان نیز یکی دیگر از مزایای صرافی تبدیل محسوب می‌شود که از طریق آن می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن ارز دیجیتال REN را خریداری کنید.

آیا خرید رن بدون احراز هویت ممکن است؟

از زمان عرضه و ظهور بیتکوین تابه‌حال، اگر نگاهی به تاریخچه دنیای ارز دیجیتال بیندازید، درمي‌یابید که کلاه‌برداران و هکرها همواره دام‌های گسترده‌ای را برای سرمایه‌گذاران پهن کرده‌اند. سایت‌های متعدد و گوناگونی وجود دارند که مدعی فروش ارز دیجیتال یا اهدای آن به‌صورت رایگان و بدون احراز هویت هستند. مسئله آن است که هیچ مهر تأییدی بر امنیت این وب‌سایت‌ها وجود ندارد، بنابراین، پیشنهاد ما آن است که پیش از هر اقدامی، از امنیت سایت مدنظر اطمینان حاصل کنید.

اگر قصد دارید ارز دیجیتال رن را بدون احراز هویت خریداری کنید، به یکی از صرافی‌های زیر مراجعه کنید.

 • پی بیس ( Paybis )
 • بای بیت ( Bybit )
 • اتر دلتا ( EtherDelta )
 • کوکوین ( Kucoin )
 • بیسکیو ( BISQ )

کارمزد خرید و فروش رن (REN)

معامله رن در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

آینده رن چگونه است؟

معامله REN

از آن‌جایی‌که پروژه ارز دیجیتال رن تمرکز خود را بر ویژگی‌های کاربردی مانند ارتباط بین شبکه‌ای معطوف کرده است، سرمایه‌گذاران می‌توانند به آینده این ارز دیجیتال خوش‌بین باشند. پروژه رن در توسعه خود دستورالعمل و خط‌مشی مستحکمی دارد و این امر را در طول زمان ثابت کرده است.

رن در مسیر توسعه شبکه خود به‌صورت منظم و دقیق فعالیت کرد و توانست خود را به اکوسیستمی ایمن در بلاکچین تبدیل کند و رقیب سایر پروژه‌های DeFi شود.در حال حاضر، رن برای جذب کاربران بیشتر و افزایش توکن‌های خود باید با بلاکچین‌های جدیدی ارتباط برقرار کند.

همانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، قیمت توکن REN نیز از عوامل گوناگونی تأثیر می‌پذیرد. متخصصان فعال در مجموعه رن نیز بر قیمت این ارز دیجیتال تأثیر می‌گذارند.

علاوه‌براین، در صورتی که تقاضا برای نرم‌افزارهای غیرمتمرکز ( DApp ) افزایش یابد، قیمت REN نیز رشد خواهد کرد. با توجه به پروتکل رن، انتظار می‌رود که این ارز دیجیتال در آینده روندی صعودی را پیش بگیرد.

منابع:

coinario.com
coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید رن

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید رن

از کجا می‌توانیم رن ( REN) بخریم؟

کاربران می‌توانند در بسیاری از صرافی‌های داخلی و خارجی ارز دیجیتال رن را معامله کنند، اما در نظر داشته باشید که صرافی‌های خارجی به‌طور مناسب از کاربران ایرانی پشتیبانی نمی‌کنند و هر لحظه ممکن است دارایی کاربران مسدود شود. بنابراین، توصیه می‌کنیم از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی تبدیل نام دارد که از ۲۰۰ ارز دیجیتال گوناگون ازجمله رن پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع رن ( REN) چطور امکان‌پذیر است؟

از طریق بخش خرید آسان رن در صرافی تبدیل، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن خریدوفروش این ارز را آغاز کنید.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش رن ( REN) اقدام کنیم؟

اگر قصد سرمایه‌گذاری در اگزک آر ال سی را دارید، حتماً در اسرع وقت شاخص‌های تکنیکال و فاندامنتال آن را بررسی کنید. همچنین اگر می‌خواهید به‌صورت طولانی‌مدت سرمایه‌گذاری کنید، نمودار روند کلی بازار این ارز دیجیتال را بررسی کنید. در آخر، مدیریت ریسک مناسب شما را در سرمایه‌گذاری یاری می‌کند.

چگونه قیمت رن را پیش‌بینی کنیم؟

اگر قصد خرید توکن رن را دارید می‌توانید با استفاده از تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال وضعیت این ارز دیجیتال را بررسی کنید و زمان مناسب خرید و فروش آن را بیابید. همچنین در کانال تلگرامی الگورتیم تحلیل ( algotahlil@ ) می‌توانید از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در آخر، از سایر کانال‌های سیگنال‌دهی و آموزشی نیز می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال رن ( REN) چگونه نگهداری می‌شود؟

خریداران توکن رن می‌توانند دارایی خود را در کیف پول‌های سرد و گرم نگهداری کنند. تراست والت و متامسک محبوب‌ترین نرم‌افزارهای کیف پول دیجیتال به‌شمار می‌آیند. در ضمن، از کیف پول صرافی تبدیل نیز می‌توانید استفاده کنید.

آیا خرید رن ( REN) می‌تواند سودآور باشد؟

همان‌طور که قبل‌تر گفته ‌شد، هرچه سرمایه‌گذاران بیشتر ارز دیجیتال REN را خریداری کنند و تقاضا برای نرم‌افزارهای غیرمتمرکز ( DApp ) افزایش پیدا کند، قیمت توکن REN نیز افزایش پیدا خواهد کرد. با توجه به اهداف و عملکرد این ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌شود که در آینده روندی صعودی را پیش بگیرد.

آیا می‌توان رن ( REN) را استخراج کرد؟

از آن‌جایی‌که ارز دیجیتال رن از الگوریتم اجماع اثبات کار ( PoW ) پیروی نمی‌کند، جزو دسته ارزهای دیجیتال قابل‌استخراج قرار نمی‌گیرد. اما کاربران با استیک کردن توکن‌های REN می‌توانند درآمدزایی کنند.

کارمزد خرید و فروش رن (REN)‌ در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله رن در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

محمد ر

11 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

احسان ص

11 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله