LOOKSicon

قیمت و خرید لوکس ریر - LOOKS

خرید ارز دیجیتال لوکس ریر LooksRare

خرید ارز دیجیتال لوکس ریر (LOOKS) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت لوکس ریر به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز لوکس ریر بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش لوکس ریر اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز لوکس ریر هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت لوکس ریر به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 LOOKS = 2,758 IRT

LOOKSicon

لوکس ریر

خرید آسان لوکس ریر
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت لوکس ریر

اطلاعات بازار لوکس ریر

حجم ۲۴ ساعته (LOOKS) 66.0229
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 3.1019
تغییرات ۱ روزه -0.47 %
قیمت آخرین معامله 0.0471 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 2,758 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 2,742 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، لوکس ریر می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

LOOKSicon

LOOKS

لوکس ریر

تومان --

LOOKSicon

LOOKS

لوکس ریر

قیمت دلاری

0.04719 USDT

قیمت تومانی

تومان 2,771

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.470 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

لوکس ریر یک بازار NFT در وب ۳ است که معامله‌گران و کلکسیونرها می‌توانند توکن‌های غیر‌مثلی (NFT) را با اتریوم خرید و فروش یا جمع‌آوری کنند و در ازای آن پاداش بگیرند. این پلتفرم قصد دارد به رقیب جدی برای اپن‌سی (OpenSea) تبدیل شود و برای این منظور ویژگی‌های منحصربه‌فردی نیز ارائه کرده است. اما چه ویژگی‌هایی می‌تواند لوکس ریر را به هدف خود برساند؟ همراه ما باشید!

لوکس ریر (LOOKS) چیست؟

لوکس ریر که بر روی بلاکچین اتریوم راه‌اندازی شده دارای 828,400,471 واحد توکن در گردش است. این ارز دیجیتال در ۱۰ ژانویه ۲۰۲۲ راه‌اندازی شد و بنیان‌گذاران آن ناشناس هستند. لوکس ریر قصد دارد اپن‌سی (OpenSea) را که جایگاه مهمی در دنیای توکن‌های غیرمثلی دارد، پشت سر بگذارد و کاربران بسیاری را با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود جذب کند.

تاریخچه پیدایش لوکس ریر (LOOKS)

طبق وبلاگ رسمی لوکس ریر، این ارز دیجیتال در ۱۰ ژانویه ۲۰۲۲ راه‌اندازی شد. دو بنیان‌گذار ناشناس با نام‌های مستعار زاد (Zodd) و گاتس (Guts) لوکس ریر را راه‌اندازی کردند.

لوکس ریر (LOOKS) چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز لوکس ریر

لوکس ریر با ایردراپ (airdrop) در کیف پول‌هایی راه‌اندازی شد که حداقل ۳ تراکنش اتریوم در اپن‌سی (OpenSea)، بازار غالب NFT ایجاد کرده بودند. بیش از 000,110 کیف پول توانستند توکن‌های LOOKS را دریافت کنند که 60 درصد از همه کیف پول‌های واجد شرایط را تشکیل می‌دهد.

لوکس ریر همچنین رویکرد «اجتماع اول» را ارائه کرد که در آن به کاربران خود در ازای خرید یا فروش NFT در پلتفرم پاداش می‌دهد، هزینه‌های پلتفرم را مجدداً بین سهام‌داران توزیع می‌کند و پرداخت فوری ایجادکننده را فراهم می‌کند.

LooksRare همچنین قول داده است که قابلیت‌های جدیدی را در طول زمان ارائه کند. قابلیت‌هایی مانند پیشنهاد کلکسیون، پیشنهاد قابلیت و لغو چندگانه. با‌این‌حال، محبوبیت لوکس ریر از زمان راه‌اندازی آن به‌شدت کاهش یافته است. از ۸۵۷ کاربر فعال روزانه در ۱۳ آوریل ۲۰۲۲، اکنون فقط ۹۹ کاربر فعال دارد. طی سه ماه، این یک افت ۸۸ درصدی محسوب می‌شود.

هدف از خلق لوکس ریر (LOOKS)

لوکس ریر قصد دارد به رقیب جدی اپن‌سی (OpenSea) تبدیل شود. برای دستیابی به این هدف، لوکس ریر سعی دارد همانند اتو در وب ۳ رفتار کند. این بدان معنا است که درآمدهایی که لوکس ریر ایجاد می‌کند به شکل پاداش در جامعه توزیع می‌شود.

LooksRare همچنین قصد دارد با خرید فلاوا تولز (Flava Tools)، ابزارهای معاملاتی پیشرفته و تجزیه‌و‌تحلیل‌های معتبری را ارائه دهد. لوکس ریر اولین بازار NFTاست که به کاربران خود پاداش می‌دهد، به آن‌ها قدرت می‌بخشد و بازپرداخت دارد.

ارزش لوکس ریر چگونه تعیین می‌شود؟

در بازار ارزهای دیجیتال، عوامل گوناگونی بر قیمت توکن LOOKS تأثیر می‌گذارند. در این بخش عوامل مؤثر بر قیمت لوکس ریر را بررسی می‌کنیم.

تقاضای بازار

افزایش قیمت و تقاضای یک ارز دیجیتال باهم رابطه مستقیم دارند. اگر کاربران بازار بیش از فروش، لوکس ریر را خریداری کنند، قیمت آن افزایش می‌یابد. اما از طرفی دیگر، اگر افراد بیش از آنکه LOOKSرا خریداری کنند، آن را بفروشند، لوکس ریر با کاهش قیمت مواجه خواهد شد.

عرضه توکن

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت ارز دیجیتال لوکس ریر، میزان عرضه در گردش آن است. درصورتی‌که لوکس ریر‌های محدودی در بازار موجود باشد، کاربران شاهد افزایش قیمت خواهند بود. این در حالی است که اگر واحدهای بیشتری از لوکس ریر وجود داشته باشد، قیمت این ارز دیجیتال کاهش می‌یابد.

توسعه پروژه

هرچقدر که پروژه لوکس ریر در دستیابی به اهداف خود موفق عمل کند، قیمت این ارز دیجیتال نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت. اخبار مثبت مانند پیشرفت و توسعه در فناوری و همکاری‌های جدید می‌تواند اعتماد معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را بیشتر از قبل جلب کند. درنتیجه، کاربرانی که شاهد این پیشرفت هستند تمایل بیشتری به خرید لوکس ریر خواهند داشت.

رقابت

پروژه‌های مشابه و رقیب لوکس ریر، می‌توانند بر قیمت ارز دیجیتال LOOKSتأثیرگذار باشند. به این صورت که اگر پروژه رقیب بتواند از طریق افزایش مزایا و پیشرفت‌های پی‌درپی توجه بیشتری را به خود جلب کند، ممکن است سرمایه‌گذاران تمرکز خود را از لوکس ریر بردارند و به سراغ پروژه رقیب بروند. در این صورت قیمت LOOKS نیز کاهش خواهد یافت.

روند کلی بازار

روند کلی بازار تأثیر به‌سزایی بر قیمت ارز دیجیتال می‌گذارد. اگر روند بازار به‌طورکلی صعودی باشد، قیمت LOOKSنیز همانند بسیاری از سایر ارزهای دیجیتال روند صعودی را در پیش می‌گیرد. برعکس این موضوع نیز صادق است. اگر بازار وارد روند نزولی شود، به ‌احتمال زیاد لوکس ریر نیز با کاهش قیمت مواجه خواهد بود.

قابلیت‌ها و مزایای لوکس ریر

خرید LOOKS

برخی از مزایا و ویژگی‌های LooksRare عبارت‌اند از:

 • پاداش برای سهام‌داران: کاربران می‌توانند توکن‌های LOOKS خود را به اشتراک بگذارند و نزدیک به ۱۰۰۰ درصد بازدهی درصدی سالانه کسب کنند. علاوه‌براین، این پاداش‌ها از کارمزدهای معاملاتی جمع‌آوری‌شده در سایت به دست می‌آیند، بنابراین صددرصد کارمزد معاملات بین سهام‌داران توزیع می‌شود.
 • پاداش برای معامله‌گران: کاربران می‌توانند توکن‌های لوکس ریر را برای خرید یا فروش توکن‌های غیرمثلی در سایت کسب کنند. مقدار توکن‌های به‌دست‌آمده به حجم تراکنش و قیمت LOOKS بستگی دارد.
 • پرداخت حق امتیاز فوری: سازندگان در لحظه فروش، حق امتیاز را دریافت می‌کنند که با ارز دیجیتال پرداخت می‌شود. این موضوع تضمین می‌کند که سازندگان سهم منصفانه خود را از ارزشی که ایجاد می‌کنند، به دست می‌آورند.
 • پیشنهادهای کلکسیونی: کاربران می‌توانند پیشنهادی ارائه دهند که همه توکن‌های غیرمثلی یک مجموعه انتخابی را پوشش دهد، یا پیشنهاد خرید هر توکن غیرمثلی با ویژگی خاص در یک مجموعه را بدهند. این امر کاربران را قادر می‌سازد تا توکن‌های غیرمثلی کمیاب یا مطلوب را آسان‌تر به دست آورند.
 • لغو چندگانه: کاربران می‌توانند چندین سفارش باز را در یک تراکنش لغو کنند و در زمان و هزینه کارمزد صرفه‌جویی کنند.
 • پرداخت با ترکیبی از ارزها: کاربران می‌توانند در ازای توکن‌های غیرمثلی، ترکیبی از اتریوم و لوکس ریر یا سایر توکن‌های ERC-20 را پرداخت کنند. این موضوع دست کاربران را در امر معامله باز می‌کند و گزینه‌های بیشتری را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال LOOKS چه کسانی هستند؟

لوکس ریر حاصل همکاری زاد (Zodd) و گاتس (Guts) است که توسعه‌دهندگان اصلی این پلتفرم نیز هستند. این تیم همچنین از اعضای مختلف دیگری با نقش‌های مختلف مانند طراحی محصول، طراحی گرافیک، تولید محتوا، رابط کاربری، مدیریت پروژه، نمایه‌سازی، تحلیل داده، محلی‌سازی و توسعه و مدیریت جامعه تشکیل شده است. برخی از اعضای تیم به‌جای نام واقعی خود از نام مستعار استفاده می‌کنند.

امنیت شبکه لوکس ریر چگونه است؟

LooksRare یک بازار NFT است که در آن معامله‌گران و کلکسیونرها می‌توانند به خرید و فروش و جمع‌آوری NFTها بپردازند و توکن‌های LOOKS پاداش بگیرند. لوکس ریر در اتریوم راه‌اندازی شد. امنیت این ارز دیجیتال با الگوریتم اجماع اثبات کار تأمین شده است که استخراج‌کنندگان را ملزم به استخراج اتر جدید می‌کند.

مجموعه‌ای از نودهای غیرمتمرکز تراکنش‌ها را تأیید و بلاکچین اتریوم را ایمن می‌کنند. قراردادهای هوشمند LooksRare به‌صورت سفارشی در یک سیستم ماژولار ساخته شده‌اند که به لطف امضاهای استاندارد‌شده که به‌وضوح محدوده اجرا را مشخص می‌کنند، ویژگی‌های جدید را در طول زمان و بدون به خطر انداختن امنیت فراهم می‌کند. بااین‌حال، تیم سازنده LooksRare تصمیم گرفته است که ناشناس بماند. این موضوع برای برخی از کاربران می‌تواند زنگ خطر باشد.

چه تعداد توکن لوکس ریر در گردش است؟

به‌طورکلی، حداکثر عرضه ارز دیجیتال لوکس ریر 893,106,480 واحد و تعداد توکن‌های در گردش آن 828,400,471 واحد است. همچنین، این ارز دیجیتال ارزش بازاری معادل 72,214,181 دلار دارد.

خرید ارز دیجیتال لوکس ریر

معامله ارز LOOKS-

اگر قصد دارید ارز دیجیتال لوکس ریر (LOOKS) را خریداری کنید، می‌توانید در یکی از صرافی‌های‌ ارز دیجیتال داخلی ازجمله تبدیل ثبت‌نام کنید. پس از عبور از مراحل احراز هویت در این صرافی، می‌توانید ارز دیجیتال لوکس ریر را خریداری کنید.

فروش ارز دیجیتال لوکس ریر

همان‌طور که می‌دانید، خرید ارز دیجیتال امری است که اگر در زمان مناسب انجام نشود، می‌تواند سرمایه خریدار را بر باد دهد. فروش لوکس ریر نیز امری حساس محسوب می‌شود. هرگاه قصد فروش ارز دیجیتال لوکس ریر را داشتید، در وهله اول حتماً تحلیل‌ کارشناسان مربوطه را در مورد لوکس ریر بررسی کنید و از شرایط بازار به‌سادگی عبور نکنید. این موضوع عاملی مؤثر در میزان سود و زیان شما به شمار می‌رود.

نحوه خرید لوکس ریر از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال لوکس ریر از صرافی ارز دیجیتال تبدیل باید مراحلی را طی کنید. در ادامه به بررسی مراحل خرید ارز دیجیتال در تبدیل می‌پردازیم.

 1. وارد سایت صرافی ارز دیجیتال تبدیل شوید و روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.
 2. با رعایت نکات درخواست‌شده، فرایند احراز هویت را پشت سر بگذارید.
 3. پس از مراجعه به کیف پول اختصاصی خود در صرافی تبدیل، موجودی آن را به تومان شارژ کنید.
 4. بخش خرید آسان تبدیل را انتخاب کنید.
 5. مقدار موردنظر ارز دیجیتال لوکس ریر را وارد و سفارش خود را ثبت کنید.

روش نگهداری لوکس ریر

جالب است بدانید کاربران صرافی تبدیل از سایر کیف پول‌های ارز دیجیتال بی‌نیاز هستند، زیرا تبدیل کیف پول اختصاصی خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. بااین‌حال، در ادامه این بخش کیف پول‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که از ارز دیجیتال LOOKS پشتیبانی می‌کنند. کلیک کنید تا کیف پول ارز دیجیتال را بهتر بشناسید.

 • تراست والت (Trust Wallet)
 • متامسک (MetaMask)
 • توکن پاکت (TokenPocket)
 • تورس (Torus)
 • لجر (Ledger)

کارمزد خرید و فروش لوکس ریر

معامله لوکس ریر در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش LOOKS در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل در ارائه ارزهای دیجیتال تنوع بسیاری دارد، به‌طوری که پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام می‌توانید بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال را در آن خرید و فروش کنید. علاوه‌براین، کاربران این صرافی از کیف پول اختصاصی بهره‌مند خواهند بود. این کیف پول محلی امن برای دارایی‌های شما است.

یکی دیگر از مزایای صرافی تبدیل، رابط کاربری جذاب و پیشرفته آن است. علاوه‌براین موارد، کاربران این صرافی از ابزارهای معاملاتی نظیر oco نیز می‌توانند بهره‌مند شوند.

موارد نام‌برده تنها بخشی از مزایای صرافی هستند. این صرافی برای دسترسی بیشتر به معاملات دشواری کم‌تر در انجام آن‌ها، نرم‌افزار اختصاصی خود را ارائه می‌کند که با استفاده از آن به‌آسانی می‌توانید در هرجا که باشید معاملات را انجام دهید.

در بخش زیر، فهرستی از سایر مزایای خرید و فروش ارز لوکس ریر را در صرافی ارز دیجیتال تبدیل مشاهده می‌کنید.

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • احراز هویت سریع کاربران
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • قابلیت انجام کمک‌های خیریه
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • مبادله‌ دو ارز دیجیتال (Swap)
 • برداشت آنی تومانی از طریق 12 بانک
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید لوکس ریر بدون احراز هویت ممکن است؟

پاسخ به چنین سؤالی به صرافی یا پلتفرمی بستگی دارد که قصد خرید لوکس ریر را در آن دارید. برخی صرافی‌ها کاربران خود را قادر می‌سازند تا بدون احراز هویت به خرید و فروش لوکس ریر بپردازند. اما دقت داشته باشید که صرافی‌های معتبر، پیش از هر چیز از شما درخواست می‌کنند که فرایند احراز هویت را به پایان برسانید.

با آنکه می‌توانید بدون تکمیل فرایند احراز هویت به خریدوفروش لوکس ریر بپردازید، امنیت سرمایه شما تضمین نمی‌شود. همواره به سراغ صرافی‌های معتبر بروید و پیش از خرید ارزهای دیجیتال تحقیق کنید. در ضمن، برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه صرافی‌های خارجی بدون احراز هویت کلیک کنید.

آینده لوکس ریر چگونه است؟

خرید ارز لوکس ریر

لوکس ریر به دلیل ویژگی‌های نوآورانه، مقیاس‌پذیری، سیستم پاداش و مزیت رقابتی نسبت به سایر بازارهای NFT، چشم‌انداز مثبتی دارد. این توکن همچنین یک مدل توزیع شفاف دارد که ممکن است از طریق آن سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب کند.

با‌این‌حال، لوکس ریر نیز با چالش‌هایی مانند ریسک‌های نظارتی، مسائل فنی، نقض‌های امنیتی، رقابت در بازار و پذیرش کاربر مواجه است؛ بنابراین، سرمایه‌گذاری در لوکس ریر ممکن است شامل فرصت‌ها و ریسک‌هایی باشد که باید قبل از تصمیم‌گیری، بادقت آن‌ها را بررسی کنید.

منابع:

coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید لوکس ریر

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید لوکس ریر

از کجا می‌توانیم لوکس ریر (LOOKS) بخریم؟

انواع صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی و داخلی ارز دیجیتال لوکس ریر را ارائه می‌کنند. اما به یاد داشته باشید که در صرافی‌های خارجی احتمال مسدودشدن سرمایه شما وجود دارد. این موضوع به دلیل آن است که صرافی‌های خارجی از کاربران ایرانی پشتیبانی خوبی ندارند. در همین راستا، پیشنهاد می‌کنیم از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال متنوع را ارائه می‌کند.

خرید سریع لوکس ریر (LOOKS) چطور امکان‌پذیر است؟

با استفاده از خرید آسان تبدیل، بدون معطلی می‌توانید ارز دیجیتال لوکس ریر را خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش لوکس ریر (LOOKS) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله لوکس ریر در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش لوکس ریر (LOOKS) اقدام کنیم؟

قصد خرید لوکس ریر را دارید اما نمی‌دانید چه زمانی برای خرید مناسب است؟ برای آنکه از بهترین زمان خرید و فروش لوکس ریر‌کوین باخبر شوید، باید قیمت و عملکرد آن را در بازار تجزیه‌و‌تحلیل کنید. علاوه‌براین، می‌توانید در یکی از کانال‌های تلگرامی مانند الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) عضو شوید تا از تحلیل‌های مفید آن استفاده کنید. در مرحله آخر، نیم‌نگاهی به تحلیل‌ها و مطالب سایر کانال‌های تلگرامی نیز داشته باشید.

ارز دیجیتال لوکس ریر (LOOKS) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز دیجیتال لوکس ریر را می‌توانید در کیف پول‌هایی مثل متامسک ( MetaMask) و تراست والت (Trust Wallet) نگهداری کنید. همچنین صرافی تبدیل نیز کیف پول اختصاصی خود را به کاربران ارائه می‌کند که می‌توانید لوکس ریر را در آن نگهداری کنید.

آیا خرید لوکس ریر (LOOKS) می‌تواند سودآور باشد؟

در وهله‌ اول باید سبد دارایی‌ها و اهداف خود از سرمایه‌گذاری را بررسی کنید، سپس به دنبال پاسخ این سؤال بیفتید. همواره در نظر داشته باشید که خرید و فروش ارزهای دیجیتال ازجمله LOOKS امری حساس است، از همین رو، اول تحقیق کنید و بعد دست به خرید و فروش بزنید.

آیا می‌توان لوکس ریر (LOOKS) را استخراج کرد؟

خیر، لوکس ریر ازجمله ارزهای دیجیتالی است که نمی‌توان آن‌ را استخراج کرد. لوکس ریر‌‌ یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است. این بدان معنا است که مانند برخی دیگر از ارزهای دیجیتال ازجمله بیت‌کوین، از طریق سخت‌افزارهای مخصوص نمی‌توان آن را استخراج کرد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سپیده م

61 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

احسان ص

61 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله