برداشت آنی تومانی از صرافی تبدیل

برداشت آنی تومان و تسویه حساب آنی در صرافی تبدیل

وقتی صحبت از صرافی‌های ارز دیجیتال به میان می‌آید اولین چیزی که در بنرها و تبلیغات دیده می‌شود فرصت‌های سرمایه‌گذاری و صحبت از واریز با تتر و تومان و امکان معامله در بازارهای معاملاتی متفاوت است.

 در صرافی تبدیل ما در کنار ارائه ۱۴۰ بازار معاملاتی و بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال به دنبال فرصتی برای تحقق تسویه حساب آنی بودیم. اکنون مفتخریم که اعلام کنیم به عنوان معامله‌گر تبدیل اکنون می‌توانید از برداشت آنی تومانی استفاده کنید.

چرا برداشت آنی تومان اهمیت ویژه ای دارد؟

 برداشت آنی برای معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال بسیار حائز اهمیت است. شما به عنوان یک تریدر در بازار ارزهای دیجیتال همواره به دنبال شناسایی فرصت‌های معاملاتی طلایی هستید تا دارایی خود را چند برابر کنید. در برخی از موارد به علت روند صعودی بسیار خوب یک ارز تصمیم می‌گیرید دارایی خود را بفروشید و معادل تومانی آن را برداشت کنید تا در بازارهای دیگر وارد سرمایه‌گذاری شوید.

 در این شرایط برداشت آنی تومانی بهترین خدمتی است که می‌توانیم در اختیار شما قرار دهیم. شما به عنوان یک سرمایه‌گذار باید بتوانید در هر زمان و در هر مکانی دارایی خود را تبدیل کنید و معادل آن را از صرافی بیرون بکشید. در همین راستا ما در صرافی تبدیل روش‌های متفاوتی را برای تسویه حساب آنی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

منظور از تسویه حساب آنی چیست؟

تسویه حساب آنی از صرافی تبدیل

در تسویه حساب آنی تراکنش برداشت وجهی که در صرافی تبدیل ثبت می‌کنید تحت هیچ دوره انتظاری قرار نمی‌گیرد. این به این معناست که تراکنش‌ها به محض ثبت‌شدن نهایی و پرداخت می‌شوند. در بسیاری از دیگر صرافی‌های داخلی با گزینه برداشت آنی روبه‌رو می‌شوید. اما در بهترین حالت تراکنش برداشت معامله‌گر پس از چند ساعت یا چند دقیقه نهایی می‌شود. درحالی‌که در تبدیل شما به عنوان تریدر به محض ثبت درخواست برداشت وجه، شاهد افزایش موجود حساب بانکی خود خواهید بود. زمان انتظار برای تسویه حساب آنی در صرافی تبدیل صفر است.

مطلب مرتبط : آموزش کامل و قدم به قدم برداشت تومانی از صرافی تبدیل

سرویس تسویه تومانی فوری تبدیل چگونه کار می کند؟

برای استفاده از سرویس تسویه حساب آنی باید وارد کیف پول خود در صرافی تبدیل شوید. در ادامه می‌توانید با استفاده از ۱۲ درگاه بانکی برداشت آنی تومانی داشته باشید. این خدمات بدون لحظه‌ای درنگ در اختیار شما گذاشته می‌شود.  درواقع در پاسخ به این سؤال که برداشت ریالی / تومانی چه زمانی به حساب من واریز می‌شود؟ باید گفت در هر ساعت از شبانه‌روز که برای برداشت وجه از کیف پول امن صرافی تبدیل اقدام کنید، مبلغ موردنظر بلافاصله به حساب بانکی شما واریز می‌شود. هم اکنون در تبدیل می‌توانید به این ۱۲ بانک برداشت آنی تومانی داشته باشید:

 • ملت
 • ملی
 • سامان
 • آینده
 • صادرات
 • تجارت
 • سپه
 • کشاورزی
 • پاسارگاد
 • پارسیان
 • شهر
 • رسالت

مزایای برداشت آنی ریال

 • برداشت آنی ریالی برای یک تریدر حرفه‌ای به معنای امکان شیفت کردن بین بازارهای مالی متفاوت است. شما به عنوان یک تریدر حرفه‌ای با صعود و نزول بازار ارزهای دیجیتال، استراتژی جدیدی را برای ادامه سرمایه‌گذاری‌های خود در نظر می‌گیرید.
 • در برخی از مواقع ممکن است تنها به این دلیل که سرمایه ‌شما در کیف پول صرافی راکد مانده است به تسویه آنی نیاز داشته باشید. در این صورت نیز برداشت آنی از جمله خدماتی است که برای یک معامله‌گر الزامی و کاربردی است.
 • با برداشت آنی تومانی می‌توانید بازار دیگری به جز ارز دیجیتال را برای سرمایه‌گذاری انتخاب و در سریع‌ترین زمان سرمایه را جابه‌جا کنید. ممکن است درحالی‌که دارایی شما در بازار نزولی یا راکد ارز دیجیتال در کیف پول صرافی ذخیره شده است، بازار فارکس روزهای درخشانی را تجربه کند. در این حالت بهترین راه برداشت آنی تومانی و ورود به بازار فارکس است. بدون برداشت آنی تومانی شما قادر به تأمین نقدینگی موردنیاز برای ورود به بازارهای دیگر نخواهید بود و این برای یک تریدر حرفه‌ای ناخوشایند است.
 • از سوی دیگر اگر معامله‌گر روزانه هستید و در بازه‌ای زمانی کوتاه‌مدت سرمایه‌گذاری می‌کنید نباید در انتظار برداشت نقدینگی باشید تا از نوسان درخشان بازار بورس یا فارکس استفاده کنید. در این نوع سرمایه‌گذاری‌، ثانیه‌ها نیز سرنوشت‌ساز هستند و برداشت آنی بهترین خدمتی است که می‌توانیم در اختیار شما بگذاریم.

زمان تسویه برداشت تومان در صرافی تبدیل چگونه است؟

برداشت وجه آنی از صرافی تبدیل

همان‌طور که گفته شد برداشت آنی ریال در صرافی تبدیل بدون فوت زمان و بلافاصله پس از ثبت درخواست انجام می‌شود. در پاسخ به این سؤال که برداشت تومانی از تبدیل چقدر طول می‌کشد؟ باید گفت شما به محض ثبت درخواست برداشت وجه، پیامک واریز وجه را روی گوشی تلفن همراه خود دریافت می‌کنید.

در صرافی تبدیل انتظار برای برداشت آنی معنایی ندارد. کافی است مبلغ را وارد کرده، اطلاعات بانک موردنظر را ثبت کنید و با پرداخت کارمزد برداشت وجه را در حساب خود دریافت کنید. همان‌طور که می‌دانید ما در صرافی تبدیل کارمزدی برای برداشت وجه دریافت نمی‌کنیم و کارمزدهای درج شده از سوی نظام بانکی تعریف می‌شوند.

سقف برداشت ریالی از تبدیل چقدر است؟

سقف برداشت ریالی از تبدیل برای هر شماره شبا ۲۰۰ میلیون تومان است. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید باتوجه‌به نوع بانک و بدون اعمال هر نوع محدودیتی از سوی صرافی نسبت به برداشت وجه از کیف پول تبدیل اقدام کنید. از سوی دیگر محدودیتی از نظر تعداد شماره شبا نیز وجود ندارد. شما می‌توانید با هر شماره شبا تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان از صرافی تبدیل برداشت کنید.

ما در تبدیل به دنبال ارائه خدماتی در سطح بین‌المللی به شما تریدر‌های فوق‌العاده‌ ایرانی هستیم تا بتوانید از تمام فرصت‌های معاملاتی در بازار ارزهای دیجیتال و دیگر بازارها به بهترین شکل استفاده کند. برداشت تومانی آنی خدمتی دیگر از تبدیل است که برای آسودگی معاملات شما در نظر گرفته شده است.

13 Responses

 1. با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تیم تبدیل تشکر میکنم که همواره در تلاش هستین که خدمات بهتری ارائه نمائید و ما کاربران به خودمون افتخار کنیم که صرافی درستی را برای انجام معاملات خود انتخاب کرده ایم . میدونم امکان بازار فیوچرز تو ایران فعلا غیر ممکنه ولی اگه رایزنی صورت بگیره برای خروج ارز و کارمزد مفتی که تو جیب صرافی های خارجی میره میتونه برای قانون گذاران توجیهی باشد که موافقت خود را با بازار فیوچرز اعلام نمایند

 2. سلام حساب بانکی من بانک دی هست برداشت ریالی برای این بانک هم انی هست یا نه و اینکه در روزهای تعطیل به بانک دی واریزی دارید

  1. سلام دوست عزیز روزتون بخیر. در حال حاضر برای بانک دی، برداشت طبق سیکل پایا صورت می‌گیره. سرویس پایا هم در روزهای تعطیل فعالیت نداره.
   بهتون پیشنهاد می‌کنم از حساب‌هایی که در سایر بانک‌ها دارید استفاده کنید تا بتونید برداشت آنی داشته باشید.

 3. با سلام و خسته نباشید..من حدود دو ماهیه که دارم از برنامتون استفاده میکنم اما هر بار که میخاستم ارز تبدیل کنم با برداشت کنم متاسفانه یه مشکلی پیش اومده و حتما هر سری بدلیل عدم واریز وجه مجبور شدم فرم عدم واریز وجه رو پر کنم و همیشه با مشکل مواجه شدم …اگر این مشکل رو رفع کنید خیلی خوب میشه و تنها عیب برنامتون تا حالا برای من فقط این بوده مثلا همین الان که دارم این نظرمو می‌نویسم روز گذشته از کیف پولم برداشت داشتم اما هنوز به حسابم نیومده در صورتیکه طبق اظهارات خودتون واریز از کیف پول باید آنی باشه….خلاصه که من به خاطر این مشکل کمی ناراضی ام از برنامتون…ممنون…

  1. سلام دوست عزیز روزتون بخیر باشه. لطفا مشکلاتی که باهاش مواجه شدید رو با کارشناسای پشتیبانی تبدیل مطرح کنید تا توی برطرف کردن مشکل کمک‌تون کنن.
   درباره برداشت از کیف پول هم، برای ۱۳ بانک در حال حاضر این موضوع آنی هستش ولی برای سایر بانک‌ها هنوز نیاز به طی شدن سیکل پایا هستش.
   اگه گزینه «تسویه آنی» ببینید تو صفحه برداشت تومان، برداشت باید آنی انجام بشه مگر اینکه شبکه تراکنش‌های بانکی شلوغ باشه و همین باعث بشه فرایند طولانی‌تر از حالت مطلوب بشه.

 4. عقلایی.. واقعا دستتون درد نکنه خیلی کار خوبی انجام دادید..قبلا برای درخواست وجه کلی وقت هدر می‌دادیم.. عالیی

 5. سلام و عرض ادب و تبریک سال نو ، واقعاً دمتون گرم ، وقتی می نویسید برداشت آنی ، دقیقاً آنی واریز میشه بحساب ، در کسری از ثانیه بعد از ثبت برداشت پیام واریز اومد ، خیلی ممنون از تیم تبدیل هر روز قوی تر و بروزتر

 6. من بیش از پنج ساعت است که پول برداشت وبه حسابم منتقل کردم ولی هنوز بخ حساب بانکیم واریز نشده

  1. سلام و وقت به خیر
   واریز وجه از طریق شبکه بانکی انجام میشه و تاخیر در این واریز به دلیل اختلال در این شبکه است. اگر همچنان این مشکل برای شما حل نشده، با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

 7. سلام نمره تبدیل تو برداشت ریالی بیسته. برداشت آنی ، با کمترین تاخیر .
  تبدیل ، ممنونم.

 8. سلام خسته نباشید
  ممنون به خاطر خدمات عالی که دارید ولی من هم پول به حسابم نیومده ،چقدر طول میکشه تا وجه به حسابم واریز شه؟
  اگه این مشکل حل بشه واقعا دیگه رو دستتون نیست ،ولی خودم الان درگیر همین مشکل هستم ،لطغا کمکم کنید

  1. سلام و وقت به خیر
   در رابطه با واریزی می‌تونید با همکاران ما در بخش پشتیبانی صحبت کنید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید