آموزش تبدیل خرده رمزارزها به تتر

آموزش تبدیل مقادیر اندک دارایی به تتر

حتماً برای‌تان پیش آمده‌است که وقتی تمام یک ارز خود را می‌فروشید، مقادیر اندکی از آن فروخته نمی‌شود و در کیف پول شما می‌ماند. شما می‌توانید آن مقدار را در کیف پول خود نگه دارید و هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. اما آن مقدار دارایی اندک را به‌تنهایی نمی‌توانید بفروشید، چون معامله نیاز به حداقل مقدار دارد. پس اگر بخواهیم این مقادیر اندک را بفروشیم، باید چه کنیم؟

صرافی ارز دیجیتال تبدیل، امکان «تبدیل مقادیر اندک دارایی» یا «تبدیل خرده‌رمزارزها به تتر» را فراهم آورده‌است. این قابلیت، این امکان را به شما می‌دهد که با زدن چند دکمه، مقادیر اندک دارایی مانده در کیف پول خود را به تتر تبدیل کنید.

در این مطلب از راهنمای تبدیل می‌خواهیم نحوهٔ تبدیل مقادیر اندک دارایی به تتر را آموزش دهیم. هم‌چنین می‌توانید آموزش ویدئویی تبدیل خرده رمزارزها به تتر را ببینید:

مراحل تبدیل مقادیر اندک دارایی

۱- ابتدا به سایت تبدیل به آدرس tabdeal.org بروید و ثبت‌نام/ورود کنید.

برای آموزش ثبت‌نام و احراز هویت نیز می‌توانید به مقالات مربوطه در راهنمای تبدیل مراجعه کنید.

۲- وقتی وارد کیف پول خود می‌شویم، مشاهده می‌کنیم که مقادیر اندکی از اتریوم (ETH) و کاردانو (ADA) داریم. می‌خواهیم این مقادیر را به تتر تبدیل کنیم.

۳- در داشبورد یا کیف پول، همان قسمت بالای صفحه، دکمهٔ «تبدیل خرده رمزارزها» را می‌زنیم.

۴- در این صفحه می‌توانید انتخاب کنید چه ارزهایی را می‌خواهید به تتر تبدیل کنید. اگر هم بخواهید همهٔ موارد را انتخاب کنید، می‌توانید دکمهٔ ۴ را در تصویر بزنید.

۵- پس از انتخاب موارد، دکمهٔ «تبدیل به تتر» را بزنید.

۶- در این مرحله، جزئیات تبدیل به شما نمایش داده می‌شود. در قسمت ۱-۶، مقدار تتر دریافتی از هر رمزارز و در قسمت ۲-۶، کل تتر دریافتی شما از این تبدیل نشان داده شده‌است. مطابق قسمت ۳-۶، شما ۲۰ ثانیه برای تأیید این تبدیل فرصت دارید. در صورت منصرف‌شدن می‌توانید دکمهٔ انصراف را در قسمت ۵-۶ بزنید. در صورت تأیید نیز دکمهٔ «تبدیل به تتر» را در قسمت ۴-۶ بزنید.

۷- به همین سادگی، تبدیل خرده رمزارزها به تتر انجام می‌شود.

۸- حالا می‌توانیم در کیف پول خود ببینیم که مقدار دارایی اتریوم (ETH) و کاردانو (ADA) به صفر رسیده‌است و به مقدار دارایی تتر (USDT) افزوده شده‌است.

سخن آخر

در این مطلب از راهنمای تبدیل، آموزش تبدیل خرده رمزارزها به تتر در صرافی ارز دیجیتال تبدیل را داشتیم. امیدواریم این مطلب، برای شما مفید بوده‌باشد. شما می‌توانید در کمال سادگی و امنیت در صرافی تبدیل به معامله و مدیریت دارایی خود بپردازید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید