آموزش کامل مراحل خرید ارز دیجیتال در صرافی ارز دیجیتال تبدیل

در صرافی تبدیل امکان خرید طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال از ارزهای مشهور گرفته تا ارزهای در حال رشد و آینده‌دار را دارید. برای خرید این ارزها می‌توانید از بازارهای متنوع تومانی و تتری صرافی تبدیل استفاده کنید و خرید امن و آسوده‌ای داشته باشید. در این مقاله از راهنمای تبدیل به آموزش گام‌به‌گام نحوه خرید ارز دیجیتال می‌پردازیم. این مراحل هم به صورت فیلم آموزشی و هم به صورت تصویری و گام‌به‌گام برای خرید ارز دیجیتال در تلفن همراه و رایانه‌های شخصی آموزش داده شده‌اند و در ادامه این مقاله در اختیار شما قرار می‌گیرد. با ما همراه باشید.

فیلم آموزشی خرید ارز دیجیتال

برای آموزش گام‌به‌گام خرید ارز دیجیتال از صرافی تبدیل فیلم آموزشی را آماده کرده‌ایم که با تماشای آن به راحتی و بدون مشکل می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

اهمیت آموزش خرید ارز دیجیتال

شکی نیست که ارزهای دیجیتال از بیت کوین گرفته تا میم‌کوین‌هایی مانند دوج کوین رشد قابل‌توجهی را تجربه کرده‌اند. این روزها فرصت‌های متفاوتی برای سرمایه‌گذاری در این بازار ایجاد شده است. دیگر مسئله فقط خرید و فروش ارز دیجیتال و سرمایه‌گذاری روی عرضه اولیه سکه (ICO) نیست. اکنون مفاهیمی مانند بازار مالی غیرمتمرکز یا دیفای گرم شده است و توکن‌های غیر مثلی در بازار می‌تازند.

شکی نیست که فرصت‌های جدید، میلیونرهای جدیدی را نیز خواهد ساخت. فراموش نکنید که بلاک‌چین به عنوان فناوری پایه در این بخش، قابلیت‌های بسیار زیادی دارد و تا این لحظه در حوزه‌های مختلفی مانند بانکداری، سلامت عمومی و شبکه توزیع کالا به کار گرفته شده است. با وجود زیرساخت‌های محکمی که به لطف بلاک‌چین ساخته شده، روزبه‌روز بر تعداد ارزهای دیجیتال بازار نیز افزوده می‌شود.

به‌این‌ترتیب خرید ارز دیجیتال به معنای همراهی و هماهنگی با عصر حاضر است. ارزهای دیجیتال پول آینده هستند و بدون اقدام به‌موقع در زمان حال، ممکن است سهمی از آینده نداشته باشید.

اهمیت آموزش ارز دیجیتال

آشنایی سریع با ارز دیجیتال و کیف پول دیجیتال

برای درک بهتر اهمیت سرمایه‌گذاری در این بازار بهتر است ارز دیجیتال را به صورت رسمی به شما معرفی کنیم. ارزهای دیجیتال مبتنی بر سیستم پرداختی هستند که برای تأیید تراکنش‌ها نیازی به بانک ندارد. این سیستم یک شبکه همتا به همتا است که به تمام کاربران اجازه می‌دهد از هر نقطه دنیا پول جابه‌جا کنند.

ارزهای دیجیتال ماهیت فیزیکی ندارند و به همین دلیل واریز و انتقال آنها در سراسر جهان، در فضای دیجیتال شکل می‌گیرد. اطلاعات مربوط به تک‌تک تراکنش‌ها در یک دفتر کل توزیع شده با نام بلاک‌چین ثبت و ضبط می‌شود. این ارزها دارایی‌های رمزنگاری‌شده‌ای هستند و در ساخت آنها از کد‌نویسی پیشرفته استفاده شده است.

برای نگهداری ارزهای دیجیتال به یک کیف پول اختصاصی نیاز دارید. کیف پول‌های عادی برای نگهداری این ارزها ساخته نشده‌اند. این کیف پول یا والت باید سازگار با ارزهای رمزنگاری شده دیجیتالی طرحی شده باشد. انواع متفاوتی از والت در بازار وجود دارد. والت‌هایی که به اینترنت متصل هستند و نمونه‌هایی که آفلاین عمل می‌کنند. کیف پول‌های سرد یا آفلاین از محبوبیت بیشتری برخوردارند. اما بسیاری از معامله‌گران روزانه نیز برای دسترسی سریع‌تر به دارایی، کیف پول‌های آنلاین یا گرم را ترجیح‌ می‌دهند؛ بنابراین کیف پول مناسب شما، به روش سرمایه‌گذاری و سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

ارز دیجیتال و کیف پول ارز دیجیتال

توضیح کلی در مورد بازار ارز دیجیتال

بازار ارز دیجیتال به مدد صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز، دارایی‌های دیجیتال را در بازار به گردش درمی‌آورد. هر رمزارز با یک هدف خاص روانه بازار می‌شود. فراتر از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، ان اف تی‌ها (NFT) یا خرید محصولات با ارزهای دیجیتال، بازاری را مشاهده می‌کنید که بدون نظارت یک قدرت مرکزی، فضایی را برای انجام معاملات خرید و فروش، سواپ (Swap) یا ذخیره‌کردن رمزارزها ایجاد کرده است.

همه چیز از بیت کوین شروع شد. ارزی که با هدف کنارگذاشتن ارزهای فیات یا ارزهای بدون پشتوانه‌ای مانند دلار روی کار آمده بود. اکنون هزاران ارز دیجیتال متفاوت در بازار معامله می‌شوند.

در گذشته سرمایه‌گذاری در بازار مختص گروه خاصی از ثروتمندان بود و بانکداران و دولتمردان قوانینی را وضع می‌کردند که دسترسی گروه بزرگی از مردم را به فرصت‌های سرمایه‌گذاری کوتاه می‌کرد. اما در بازار ارزهای دیجیتال همه مردم به اطلاعات و فرصت‌ها دسترسی دارند.

پیش نیازهای ورود به بازار ارز دیجیتال

مهم‌ترین نکته در خصوص بازار ارز دیجیتال این است که متمرکز باشید و در همهمه اخبار و نمودارها سردرگم نشوید؛ بنابراین در اولین گام باید اطلاعات خود را در خصوص این بازار افزایش دهید. آموزش خرید ارز دیجیتال به شما راه‌های متفاوت خرید این ارز را می‌آموزد. پس از آموختن نحوه خرید ارز دیجیتال می‌توانید پروژه‌هایی که با استفاده از بلاک‌چین راه‌اندازی می‌شوند را مطالعه و شناسایی کنید. اولین و مهم‌ترین اقدام پیش از ورود به بازار مطالعه است. باید با فناوری بلاک‌چین، قابلیت‌ها، مکانیزم‌ها، استخراج، استخرهای نقدینگی، انواع معامله و تاریخچه بازار آشنا شوید.

پیش نیازهای ورود به بازار ارز دیجیتال

نکات مهمی که باید حتماً قبل از خرید ارز دیجیتال بدانید!

قبل از خرید، باید کیف پول دیجیتال موردنظر خود را تهیه کنید. نگهداری ارز دیجیتال از خرید آن مهم‌تر است. با مطالعه کامل تفاوت‌های کیف‌پول‌های سرد و گرم بهترین نمونه را انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید که کلید شخصی شما یک کد رمزنگاری شده است که اجازه دسترسی به دارایی را می‌دهد. این کد تنها یک رمز عبور است و هر کسی که آن را در اختیار داشته باشد مالک دارایی به‌حساب می‌آید؛ بنابراین نگهداری از این کد نیز یکی از اقدامات ضروری برای ورود به بازار است.

این کلیدها از سوی والتی که انتخاب کردید ایجاد شده و در اختیار شما گذاشته می‌شود. ازدست‌دادن این کلید، به منزله ازدست‌دادن دارایی است.

مطالعه اوراق سفید (White Paper) ارزهای دیجیتال محبوب را فراموش نکنید. اوراق سفید هر ارز دیجیتال حاوی اطلاعات ارزشمندی است. در این اوراق مشخص شده است که برنامه‌نویسان با چه هدفی ارز دیجیتال موردنظر را طراحی کرده‌اند. اگر جزئیات به خوبی در اوراق سفید گنجانده نشده است، پروژه موردنظر چندان قابل‌اعتماد نیست.

آزمایشی معامله کنید. به یاد داشته باشید که بازار ارز دیجیتال هیچ شباهتی به بانک ندارد. اگر ارزی را به اشتباه به حساب کس دیگری واریز کنید راهی برای بازگرداندن دارایی وجود ندارد؛ بنابراین پیش از ارسال مبالغ هنگفت یک معامله آزمایشی انجام دهید. در این آزمایش بخش بسیار کوچکی از دارایی را به حساب موردنظر منتقل کنید. به‌این‌ترتیب از صحت اطلاعات و انجام موفقیت‌آمیز تراکنش اطمینان حاصل می‌کنید. به یاد داشته باشید که تراکنش‌های کوچک کارمزد بیشتری دارند اما پرداخت این هزینه امنیت تراکنش را تضمین می‌کند.

بعد از تحقیق و انجام اقدامات امنیتی باید صبر پیشه کنید. بازار ارز دیجیتال بازار پر نوسانی است که در یک لحظه دستخوش تغییرات بسیاری می‌شود؛ بنابراین بهتر است به سرمایه‌گذاری‌های خود زمان بدهید.

آموزش تصویری خرید ارز دیجیتال در تبدیل (نسخه موبایل)

قدم اول: ثبت نام و احراز هویت در تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال ابتدا لازم است در وب سایت ثبت نام و مراحل احراز هویت خود را تکمیل کنید (۱_۱). در کم‌ترین زمان ممکن، اطلاعات شما توسط کارشناسان تبدیل بررسی و احراز هویت شما تأیید خواهدشد (۲_۱). سپس میتوانید با زدن ۳_۱، وارد پنل کاربری خود شوید.

قدم دوم: واریز تومانی

پس از تکمیل احراز هویت، می‌توانید وارد کیف پول خود شوید (۱_۲) و موجودی تومان کیف حسابتان را افزایش دهید. با توجه به شکل، مقدار تومانی که می‌خواهید وارد کیف پول‌تان کنید را مشخص کنید (۲_۲). شماره حساب خود را وارد (۳_۲) و پس از آن گزینه واریز را انتخاب کنید (۴_۲).

انتخاب بین بازار تتری و تومانی

اکنون موجودی حساب شما به تومان شارژ شده که در بخش ۱_۳ می‌توانید ارزش آن را مشاهده کنید. پیش از آن که بتوانید ارز دیجیتال مورد نظرتان را بخرید باید بازار مورد نظر را انتخاب کنید. در بازار تتری می‌توانید با استفاده از ارز دیجیتال تتر، ارز‌های دیجیتال دیگر خریداری کنید. هر تتر برابر با یک دلار است. در بازار تومانی نیز می‌توانید اقدام به خرید چندین ارز دیجیتال از طریق تومان کنید.

برای اینکه وارد بازار ارز‌های دیجیتال شوید، وارد داشبورد پنل کاربری خود شده و قسمت مشخص شده در ۲_۳ را کلیک کنید؛ سپس گزینه خرید و فروش (۳_۳) را انتخاب کنید. پس از آن وارد بازار‌ها می‌شوید که دو گزینه بازار تتری (۴_۳) و بازار تومانی (۵_۳) را می‌توانید در این بخش انتخاب کنید. در ادامه به شما می‌گوییم که چه کار کنید.

در نظر داشته‌باشید شاید استفاده از بازارهای تتری، حرفه‌ای‌تر و بهتر باشد. در این مورد، این مطلب از راهنمای تبدیل را بخوانید.

خرید ارز دیجیتال از بازار تومانی

در صورتی که قصد دارید با استفاده از تومانی که در کیف پول خود دارید اقدام به خرید ارز دیجیتال کنید باید بازار تومانی را انتخاب کنید. برای مثال در شکل زیر قصد داریم در بازار بیت کوین تومان، اقدام به خرید بیت کوین کنیم. بنابراین بازار بیت کوین تومان را انتخاب می‌کنیم (۶_۳ در تصویر قبلی).

سفارش با تعیین قیمت

پس از انتخاب بازار مورد نظر (بیت کوین – تومان) صفحه‌ای مانند شکل ۱_۴ در تصویر بالا برای شما به نمایش در می‌آید. گزینه خرید را انتخاب کنید تا به صفحه خرید بیت کوین منتقل شوید. در این صفحه دو گزینه سفارش آنی و سفارش با تعیین قیمت (در این عکس،‌ ثبت سفارش) وجود دارد که روش‌های خرید ارز دیجیتال را نشان می‌دهد. اولین روش، سفارش با تعیین قیمت است که از طریق آن می‌توانید با توجه به تحلیل قیمت‌های پیشنهادی فروشندگان در صفحه ۱_۴، قیمتی را برای خرید تعیین کنید (۳_۴)، حجم بیت کوینی که قصد خرید دارید را انتخاب کنید (۴_۴) و سپس گزینه خرید (۵_۴) را کلیک کنید. در این صورت سفارش شما ثبت شده و در صف خریداران قرار می‌گیرید. پس از آن می‌توانید سفارش خود را در بخش سفارشات فعال مشاهده کنید.

همچنین در هنگام سفارش با تعیین قیمت می‌توانید مشخص کنید که چند درصد از مبلغ تومان شما برای خرید بیت کوین صرف شود (۶_۴).

سفارش آنی

گزینه دیگر برای خرید ارز دیجیتال با تومان، سفارش آنی (۷_۴) است. در این روش همان لحظه خرید خود را انجام می‌دهید که این معامله با کم‌ترین قیمت تعیین شده از سوی فروشندگان انجام می‌شود.

مقدار بیت کوینی که قصد خرید آن را دارید را وارد قسمت مشخص شده کنید (۸_۴). سپس سیستم با در نظر گرفتن کمترین قیمت بازار، برای شما محاسبه می‌کند که مبلغ این حجم بیت کوین چند تومان می‌شود. اگر این مبلغ از موجودی شما بیشتر شود، سیستم به شما هشدار می‌دهد که موجودی خود را افزایش دهید. برای اینکه با کل مبلغ تومانی که دارید، بیت کوین بخرید می‌توانید روی قسمت ۹_۴ کلیک کنید. همچنین مانند روش سفارش با تعیین قیمت، این امکان را دارید تعیین کنید چند درصد از تومان شما به خرید بیت کوین اختصاص داده شود.

در بخش ۱۰_۴ می‌توانید ببینید که قیمت تمام شده هر بیت کوین چه قدر است و در واقع با چه قیمتی معامله شما صورت گرفته است.

در پایان، پس از تعیین حجم معامله یا میزان مبلغی که می‌خواهید صرف آن کنید، گزینه خرید را انتخاب کنید (۱۱_۴). همان لحظه بیت کوین وارد کیف پول شما می‌شود.

خرید تتر برای معامله در بازار تتری

معمول‌ترین روش برای خرید ارز دیجیتال، خرید از طریق بازار تتری است. به تتر، دلار دیجیتال گفته می‌شود که هر واحد آن ارزشی برابر با یک دلار دارد. برای معامله در بازار تتری، لازم است ابتدا به خرید تتر اقدام کنید. مراحل خرید تتر نیز مانند خرید بیت کوین از طریق تومان است. با استفاده از سفارش آنی می‌توانید با کم‌ترین قیمت تتر بازار، اقدام به خرید آن کنید. آموزش کامل نحوه خرید و فروش تتر را نیز در راهنمای تبدیل می‌توانید ببینید.

خرید ارز دیجیتال از بازار تتری

پس از اینکه موجودی تتر کیف پول خود را افزایش دادید می‌توانید از طریق بازار تتری، به خرید ارز دیجیتال بپردازید. برای انتخاب بازار تتری نیز می‌توانید ۴_۳ را انتخاب کرده و با انواع ارز‌های دیجیتالی که می‌توانید با استفاده از تتر بخرید، رو به رو شوید.

سفارش با تعیین قیمت

برای خرید ارز دیجیتال از طریق سفارش با تعیین قیمت، لازم است قیمت و حجم مشخصی از رمز ارز (مثلا لایت کوین) را تعیین کنید؛ زمانی که قیمت ارز مورد نظر در بازار به قیمت تعیین شده شما برسد (فروشنده‌ای اقدام به فروش لایت کوین خود با قیمت پیشنهادی شما بکند)، خرید شما انجام شده و به میزانی که تعیین کردید لایت کوین به کیف پول‌تان منتقل می‌شود.

برای سفارش با تعیین قیمت ارز دیجیتال (در اینجا لایت کوین) مانند مراحل زیر عمل کنید:

ابتدا گزینه سفارش با تعیین قیمت (در این عکس،‌ ثبت سفارش) را انتخاب کنید (۱_۵).

قیمت مورد نظرتان برای هر عدد لایت کوین را وارد قسمت ۲_۵ کنید.

حال باید مقدار لایت کوینی را که قصد خرید آن را دارید، تعیین کنید (۳_۵). همچنین می‌توانید قیمت و مبلغ کلی که با آن قصد خرید دارید را ابتدا مشخص کنید، سپس سیستم در این بخش یعنی ۳_۵ برای شما مشخص کند می‌توانید چه مقدار رمز ارز بخرید.

پس از اینکه موارد بالا را تکمیل کردید، سیستم، مبلغ کل خرید شما (۴_۵) و همچنین میزان کارمزد آن (۵_۵) را محاسبه می‌کند.

اگر هم مایل هستید کل تتر موجود در حساب خود را به خرید این ارز اختصاص بدهید، روی بخشی که با کادر ۶_۵ نشان داده شده است کلیک کنید. پلتفرم صرافی تبدیل به شما این امکان را می‌دهد که مشخص کنید چند درصد از مبلغ کل دارایی (تتر) شما صرف خرید ارز دیجیتال موردنظر شود.

در پایان نیز با انتخاب گزینه خرید در پایین صفحه، سفارش خود را ثبت کنید (۷_۵).

چنانچه مایل به استفاده از کل موجودی خود هستید، ۸_۵ را کلیک کنید.

نکته‌ای که در مورد سفارش با تعیین قیمت باید بدانید این است که خرید شما در آن لحظه انجام نمی‌شود و در لیست سفارشات فعال قرار می‌گیرد. تا زمانی که مبلغ ارز دیجیتال مورد نظر در بازار به قیمت پیشنهادی شما برسد.

سفارش آنی

دومین روش ارز دیجیتال، سفارش آنی است. در تصویر زیر اقدام خرید گالا با تتر می‌کنیم. در خرید آنی، حجم گالایی را که مایل به خرید آن هستید، تعیین کنید. در این صورت همان حجم گالا با پایین‌ترین قیمت پیشنهادی روز خریداری شده و به حساب کاربری شما منتقل می‌شود.

این روش به افرادی پیشنهاد می‌شود که قصد خرید سریع آن ارز را دارند. مراحل خرید ارز دیجیتال به روش سفارش آنی از به شرح زیر است:

ابتدا لازم است روی گزینه سفارش آنی کلیک کنید (۱_۶).

مقدار گالایی را که می‌خواهید بخرید، مشخص کنید (۲_۶).

حال مبلغ کل سفارش خرید شما توسط سیستم تبدیل محاسبه می‌شود (۳_۶).

در نهایت گزینه خرید را انتخاب کنید (۴_۶).

همچنین می‌توانید هر مبلغی که با آن قصد خرید ارز مورد نظر را دارید، را وارد قسمت ۳_۶ کنید که سیستم با همان مبلغ برای شما، رمز ارز گالا خریداری کند. پس از اینکه مبلغ را وارد کنید، مقدار گالایی که با این مبلغ می‌توانید بخرید در مستطیل ۲_۶ قابل مشاهده است. همچنین این قابلیت در سیستم وجود دارد که بتوانید درصد دلخواه تتر را به خرید گالا اختصاص بدهید (۵_۶).

مستطیل ۶_۶ نشان می‌دهد که هر گالا با چه قیمتی (کم‌ترین قیمت موجود) خریداری شده است.

آموزش خرید ارز دیجیتال در تبدیل (نسخه دسکتاپ)

ثبت‌نام و احراز هویت

قبل از هر چیزی باید وارد سایت تبدیل شوید و از سربرگ صفحه اصلی گزینه ثبت‌نام را انتخاب کنید. همان‌طور که در تصویر شماره ۱ می‌بینید. این گزینه در گوشه سمت چپ بالای صفحه قرار دارد.

قبل از هر چیزی باید وارد سایت تبدیل شوید و از سربرگ صفحه اصلی گزینه ثبت‌نام را انتخاب کنید. همان‌طور که در تصویر شماره ۱ می‌بینید. این گزینه در گوشه سمت چپ بالای صفحه قرار دارد.

ثبت نام در صرافی تبدیل

تصویر شماره ۱

بعد از کلیک روی گزینه ثبت‌نام وارد صفحه شماره ۲ می‌شوید:

وارد کردن شماره تلفن و رمز عبور

تصویر شماره ۲

در این صفحه باید اطلاعات خواسته شده را به‌دقت وارد کنید. در باکس شماره ۱ شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و در باکس دوم رمز عبوری را تعیین کنید. در نهایت دکمه ثبت‌نام را فشار دهید.

در ادامه صفحه شماره ۳ نمایان می‌شود:

ورود رمز یکبار مصرف

تصویر شماره ۳

در این بخش باید کدی که به شماره تلفن همراه درج شده ارسال شده است را در بخش تعیین شده وارد کنید. پس از تأیید تلفن همراه پیامی مبنی ثبت‌نام موفقیت‌آمیز به صورت پاپ‌آپ روی صفحه ظاهر می‌شود و به صورت خودکار به صفحه بعدی یعنی صفحه شماره ۴ هدایت می‌شوید:

احراز هویت در تبیدل

تصویر شماره  ۴

در این بخش در ۵ صفحه متفاوت اطلاعات شخصی شما به صورت کامل دریافت می‌شود. در هر مرحله اطلاعات کاملی در خصوص محل سکونت و اطلاعات بانکی از شما دریافت می‌شود. در نهایت پس از تأیید شماره تلفن همراه و بارگزاری مدارک شناسایی وارد مرحله احراز هویت می‌شوید. نحوه ثبت تصویر احراز هویت و جزئیات مربوطه در همین بخش به شما اطلاع داده می‌شود.در این مرحله فرایند ثبت نام شما در سایت به پایان رسیده و زمان معامله است.

خرید و معامله ارز دیجیتال

پس از احراز هویت از داشبورد حساب کاربری خود در تبدیل گزینه کیف پول را انتخاب کنید. این بخش در تصویر شماره ۵ مشخص شده است. در اولین قدم باید حساب خود را شارژ کنید. برای این کار در بخش واریز دارایی تومانی، مبلغ موردنظر را به حساب خود در تبدیل واریز کنید.

واریز وجه در تبدیل

تصویر شماره ۵

اکنون می‌توانید با استفاده از سربرگ بالای صفحه و مطابق با تصویر شماره ۶ یکی از بازارهای تومانی یا تتری را انتخاب کنید.

ورود به بازارهای معاملاتی در تبدیل

تصویر شماره ۶

به‌عنوان‌مثال پس از انتخاب ارز بیت کوین از بازار تومانی وارد صفحه شماره ۷ می‌شوید. در این بخش اطلاعات کاملی در خصوص وضعیت بازارها و معاملات اخیر در اختیار شما گذاشته می‌شود. ازاین‌گذشته در سمت چپ صفحه نمودار قیمت ارز BTC نیز نمایان می‌شود.

بازار معاملاتی تبدیل

تصویر شماره ۷

در مرحله بعدی تصویری مشابه تصویر شماره ۸ را مشاهده می‌کنید. در این بخش ابتدا باید قیمت واحدی را برای خرید مشخص کنید. در بخش بعدی باید مقدار ارز موردنظر را نیز وارد کنید. در مرحله بعدی می‌توانید با انتخاب یکی از درصدهای مشخص شده تعیین کنید که چند درصد از دارایی تومانی شما به خرید این ارز اختصاص داده شود.

خرید ارز دیجیتال در تبدیل

تصویر شماره ۸

برای ورود به بازار تتری در تصویر شماره ۶ به جای بازار تومانی بازار تتری را انتخاب کنید. پروسه فروش در تبدیل شباهت زیادی به پروسه خرید دارد. برای آموزش فروش ارز دیجیتال باید گفت کافی است در تصویر شماره ۷ به جای گزینه سبزرنگ خرید روی گزینه قرمزرنگ یعنی فروش کلیک کنید.

سخن آخر

در این مقاله به صورت ویدیویی و تصویری با نحوه خرید ارز دیجیتال از بازارهای متنوع تتری و تومانی صرافی تبدیل آشنا شدیم. امیدوار هستیم با ثبت‌نام در صرافی تبدیل و استفاده از این بازارهای متنوع بتوانید ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید و همواره معاملات پرسودی داشته باشید.

3 پاسخ

  1. سلام ممنون از اطلاعات کاملتون، من ۳۰۰ میلیون سرمایه دارم میخواستم ارز دیجیتال بخرم، اخیرا توی رپورتاژ ها و سایت های اقتصادی مثل اقتصاد آفرین خیلی اسم ارز پپه (Pepe) رو میشنوم، خواستم یه مشورت بگیرم نظر شما درباره این ارز چیه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

  2. سلام ممنون از اطلاعات کاملتون، من ۳۰۰ میلیون سرمایه دارم میخواستم ارز دیجیتال بخرم، اخیرا توی رپورتاژ ها و سایت های اقتصادی مثل اقتصاد آفرین خیلی اسم ارز پپه (Pepe) رو میشنوم، خواستم یه مشورت بگیرم نظر شما درباره این ارز چیه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. سلام دوست عزیز. پپه یک میم‌کوینه که از چند ماه پیش مورد توجه معامله‌گرا بوده. میم‌کوینا می‌تونن نوسانات شدیدی تجربه کنن چه به شکل صعودی و چه به شکل نزولی. اکثر کارشانسای مالی توصیه می‌کنن که دارایی خودتونو در ارزهای مطمئن‌تر بازار مثل بیت‌کوین یا اتریوم سرمایه‌گذاری کنید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید