آموزش نحوه‌ ورود (log in) به صرافی آنلاین بایننس

بایننس یک صرافی آنلاین برای خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال می‌باشد. اگر قبلا در بایننس ثبت‌نام نکرده‌ اید ابتدا به پست مربوط به آموزش نحوه‌ی ساخت حساب کاربری در بایننس بروید.

گام ۱

  1. برای ورود به اکسچنج بایننس (binance) ابتدا فیلتر شکن خود را روشن کرده و به آدرس https://www.binance.com/en بروید. و همانند شکل بر روی دکمه‌ی ورود (log in) کلیک نمایید.

آموزش نحوه‌ ورود (log in) به صرافی آنلاین بایننس

گام ۲

۲. در گام بعدی ایمیل و رمز کاربری که با آن ثبت نام نموده‌اید را در قسمت‌های مشخص شده وارد نمایید. و بر روی دکمه‌ی ورود (log in) کلیک نمایید.

آموزش نحوه‌ ورود (log in) به صرافی آنلاین بایننس

گام ۳

۳. در این مرحله فلش سفید رنگ که در کادر نمایش داده شده را با ماوس خود گرفته و به سمت راست بکشید تا قطعه پازلی که در تصویر قرار دارد و با حرکت فلش سفید رنگ به حرکت در می‌آید بر روی جای خالی خود قرار گیرد.

ممکن است در ابتدا موفق نشوید که پازل را دقیقا در جای خود قرار دهید، و بایننس از شما بخواهد که دوباره این کار را انجام دهید.

آموزش نحوه‌ ورود (log in) به صرافی آنلاین بایننس

گام ۴

۴. در مرحله‌ی در گوشی خود برنامه‌ی google authenticator را باز کنید و رمز یکبار مصرفی که مقابل آدرس ایمیلی که در بایننس با آن ثبت‌نام کرده اید را مطابق شکل در قسمته مربوطه وارد نمایید. و دکمه‌ی log in را بزنید. توجه کنید ممکن است به دلیل تغییر کد یکبار مصرف بایننس از شما بخواهد که دوباره کد را وارد نمایید.

صرافی ارزدیجیتال بایننس یا به صورت مختصر اکسچنج بایننس بزرگ‌ترین صرافی آنلاین ارزدیجیتال در دنیا می‌باشد. متاسفانه استفاده از این اکسچنج برای کاربران ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد و کاربران ایرانی برای استفاده از اکسچنج بایننس نیاز است تا با استفاده از وی پی ان و به صورت ناشناس عمل نمایند و در صورتی که لحظه‌ای ارتباط وی پی ان کاربران قطع شود بایننس دارایی کاربران را بلاک می‌نماید.

صرافی ارز دیجیتال «تبدیل» قصد دارد تا با فراهم آوردن محیطی امن و حرفه‌ای تمامی امکانات اکسچنج بایننس را در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بدون هیچ دغدغه‌ای بتوانند تمامی نیازهای خود در زمینه‌ی خرید و تبادل ارزهای دیجیتال رفع نمایند. تبدیل صرافی ارز دیجیتال پیشرو با ارائه طیف گسترده‌ای از خدمات حرفه‌ای نیاز کاربران را اولویت اول خود قرار داده است.

  • تنوع بالای ارزهای دیجیتال

  • ابزار معامله‌گری حرفه‌ای

  • کسب درآمد با دعوت از دوستان

  • آموزش گام به گام و مشاوره رایگان

  • کارمزد جابجایی رایگان به بایننس

  • تحلیل‌ رایگان

  • احرازهویت سریع

  • بدون محدودیت معاملاتی

امیدواریم که بر روی صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل با آرامش خاطر بتوانید به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید. اگر پاسخ پرسش‌تان را هنوز دریافت نکرده‌اید می‌توانید به راهنمای گام‌ به گام بازگردید.

یک پاسخ

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید