liticon

قیمت و خرید لیتنتری - LIT

خرید ارز دیجیتال لیتنتری Litentry

خرید ارز دیجیتال لیتنتری (LIT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت لیتنتری به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز لیتنتری بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش لیتنتری اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز لیتنتری هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت لیتنتری به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 LIT = 62,686 IRT

liticon

لیتنتری

خرید آسان لیتنتری
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت لیتنتری

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، لیتنتری می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

liticon

lit

لیتنتری

تومان --

liticon

lit

لیتنتری

قیمت دلاری

1.09859 USDT

قیمت تومانی

تومان 63,719

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.393 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

اگر نگران اطلاعات خود در فضای بلاک چین هستید یا می‌خواهید کنترل دیتای مرتبط با خودتان را به برنامه‌های غیرمتمرکز یا dApp واگذار کنید بهتر است با پروتکل لیتنتری (Litentry) آشنا شوید. این پلتفرم به شما اجازه می‌دهد اطلاعات خود را که در حال حاضر در سراسر فضای اینترنت و بلاک چین پراکنده است، یک‌جا جمع کنید و به این ترتیب نظارت بیشتری روی میزان دسترسی دیگر پلتفرم‌ها به اطلاعات خود داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با این پروژه محبوب و متفاوت با ما همراه باشید.

لیتنتری (Litentry) چیست؟

تأیید اطلاعات هویتی و فعالیت‌های کاربران به زیرساخت غیرمتمرکز و برنامه‌ای برای مدیریت زیرساخت‌ها نیاز داشت که لیتنتری این مهم را اجرایی کرد. این پلتفرم روی شبکه پلکادات ایجاد شده است و شیوه ذخیره‌سازی دیتای شخصی کاربران را تغییر داده است.

تاریخچه پیدایش لیتنتری (Litentry)

ارز دیجیتال لیتنتری اوایل سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شد. این پلتفرم به عنوان یک استارتاپ در برلین آلمان فعالیت خود را آغاز کرد و از همان روزهای نخست به عنوان یک پروژه تحسین‌برانگیز در فضا وب تری توجهات و البته سرمایه‌گذارهای بسیار را به خود جلب کرد.

لیتنتری (Litentry) چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز لیتنتری

شبکه لیتنتری چک می‌کند که آیا کاربر عضو DAO هست یا نه؟ آیا این کاربر در سبد سرمایه خود NFTنگهداری می‌کند. کاربر باید حداقل 0.1 اتریوم را در اختیار داشته باشد. نتیجه قراردادهای هوشمند و همینطور لزوم اجرای مفاد قراردادها نیز به وسیله این پروتکل بررسی می‌شود. از سوی دیگر پلتفرم بررسی می‌کند که آیا کاربر مورد نظر یک آدرس والت معتبر دارد یا خیر. این پلتفرم نیاز به احراز هویت در فضای بلاک چین و اینترنت آزاد را به کلی از بین می‌برد.

هدف از خلق لیتنتری (Litentry)

در فضای وب تری نیاز شدیدی به وجود یک پروتکل نظارتی احساس می‌شد. پروتکلی غیرمتمرکز لازم بود که تمام فعالیت‌های درون‌شبکه‌ای را جمع‌آوری کند. این شبکه با کدگذاری و قفل‌کردن اطلاعات آماری و رمزگشایی اطلاعاتی که پیش‌ازاین در شبکه‌ها قفل شده‌اند، دسترسی‌هایی را در شبکه ایجاد می‌کند تا کاربران بتوانند به دیتاهایی که دائماً در حال به‌روزشدن هستند دسترسی داشته باشند.

شبکه لیتنتری به کاربران اجازه می‌دهد که نوع متفاوتی از پشتیانی را تجربه کنند. در این شبکه کنترل اطلاعات برعهده کاربر است و بلاک‌چین دستیابی به این امر را امکان‌پذیر می‌کند. در این پلتفرم از شبکه‌ای مبتنی بر اطلاعات هویتی و همین‌طور ابزارهای مرتبط با این حوزه استفاده شده است. روی‌هم‌رفته این شبکه یک زیرساخت عالی برای مدیریت دیتای مربوط به فعالیت‌های کاربر است که در فضای بدون مرکزیت ایجاد شده است. کاربران در این شبکه به استیکینگ و تطابق هویتی دسترسی دارند.

ارزش لیتنتری چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش کل بازار ارز دیجیتال LIT در زمان نگارش این مقاله یعنی ژوئن ۲۰۲۳ برابر با ۲۷ میلیون دلار است. البته باید بدانید که ارزش کل هر ارز را میزان عرضه و تقاضا مشخص می‌کند. حجم معاملات این ارز در زمان نگارش این مقاله ۸ میلیون دلار در روز است. تا این لحظه استقبال زیادی از این شبکه شده است و انتظار می‌رود که روزبه‌روز بر تعداد کاربرانی که برای حفظ اطلاعات کاربری خود از این شبکه استفاده می‌کنند نیز بیشتر شود. از سوی دیگر باید بدانید که بایننس نیز یکی از سرمایه‌گذاران این پروژه است.

قابلیت ها و مزایای لیتنتری

لیتنتری سیستمی برای جمع‌آوری اطلاعات کاربران است که می‌تواند این اطلاعات را از شبکه‌های متفاوت گردآوری کند. این شبکه امکان ایجاد DID یا Decentralized Identifiers به معنای تعیین هویت بدون مرکزیت را میسر کرده است. از سوی دیگر این شبکه با ارائه سرویس My Crypto Profile یا MCP به کاربران کمک می‌کند که کنترل حساب‌های کاربری خود را در سراسر فضای ارزهای دیجیتال برعهده بگیرند. به‌این‌ترتیب اطلاعات کاربران در فضایی ایمن ذخیره می‌شود.

این شبکه یک افزونه مخصوص را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد که دسترسی سریع به اطلاعات را میسر می‌کند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال LIT چه کسانی هستند؟

استارتاپ لیتنتری با حضور ۱۳ ملی‌گرا که از فرهنگ‌های متفاوتی گرد هم آمده‌اند ایجاد شد. این شبکه بدون مرکزیت در موقعیت‌های مکانی متفاوتی در سراسر جهان به فعالیت خود ادامه می‌دهد. بنیان‌گذار این شبکه هانون چنگ (Hanwen Cheng) است. او متخصص تکنولوژی‌های مرتبط با اطلاعات و فارغ‌التحصیل دانشگاه اشتوتگارت (Stuttgart) است. او پیش از تأسیس این پلتفرم روی یک نرم‌افزار در شرکت Parity Technologies کار می‌کرد و پیش‌تر هم‌بنیان‌گذار بلاک‌چین Jingtum نیز بوده است.

امنیت شبکه لیتنتری چگونه است؟

خرید LIT

شبکه لیتنتری از دو لایه امنیتی تشکیل شده است. لایه اول با کدگذاری از امنیت شبکه محافظت می‌کند و در لایه دوم برای هر کاربر کلید عمومی و شخصی مخصوصی برای استفاده از این شبکه در نظر گرفته می‌شود و به‌این‌ترتیب هیچ فرد خاصی در شبکه وجود ندارد که به تمام کلیدهای شخصی دسترسی داشته باشد.

چه تعداد توکن لیتنتری در گردش است؟

در مجموع ۱۰۰ میلیون توکن لیتنتری در این شبکه در نظر گرفته شده است. از این تعداد 39،619،382 توکن LIT وارد بازار شده است. در واقع ۳۶٫۶۲ درصد از توکن‌های موجود در این پروژه روانه بازار شده است.

خرید ارز دیجیتال لیتنتری

برای خرید ارز دیجیتال لیتنتری می‌توانید به صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز مراجعه کنید. اما به یاد داشته باشید که به دلیل تحریم‌های وضع شده علیه ایران امکان ازدست‌دادن دارایی در صرافی‌های خارجی وجود دارد.

با درنظرگرفتن این موارد بهتر است برای خرید ارز دیجیتال LITبه صرافی معتبر تبدیل مراجعه کنید یا اپلیکیشن این صرافی نصب و دانلود کنید. در این صرافی امکان معامله روی ارز LIT در کنار بیش از 270 ارز دیجیتال دیگر وجود دارد.

فروش ارز دیجیتال لیتنتری

برای فروش ارز دیجیتال لیتنتری نیز می‌توانید به صرافی‌های خارجی مراجعه کنید؛ اما به یاد داشته باشید که این صرافی‌ها مطابق با صحبت‌های بخش قبلی مجاز به ارائه خدمات به کاربران ایرانی نیستند. ازاین‌رو با شناسایی کاربر ایرانی، حساب او را مسدود می‌کنند. برای جلوگیری از این امر بهتر است با صرافی تبدیل وارد بازار معاملات ارز دیجیتال شوید. در این صرافی ۱۴۰ بازار معاملاتی در اختیار شما گذاشته می‌شود.

نحوه خرید LIT از صرافی تبدیل

معامله LIT

برای خرید لیتنتری از صرافی تبدیل ابتدا باید در این صرافی احراز هویت کنید. پس از دسترسی به حساب معاملاتی خود می‌توانید در یکی از بازارهای تومانی یا تتری ارز دیجیتال LIT را خریداری کنید. برای خرید با تتر باید حساب خود را با این ارز شارژ کنید برای خرید با تومان نیز به واریز تومانی نیاز دارید.
در نهایت می‌توانید ارز LIT را در بازار اسپات (خرید با تعیین قیمت) یا بازار مارجین(خرید با استفاده از اهرم صرافی) وارد معامله شوید. به عنوان یک معامله‌گر تازه کار بهتر است معامله در بازار مارجین را به بعد موکول کنید تا ابتدا اطلاعات و آگاهی لازم را در خصوص معامله با اهرم یا لوریج به دست آورید. در نهایت اگر تازه کار هستید یا قصد دارید ارز لیتنتری را در حجم بالا خریداری کنید بهتر است گزینه خرید آسان صرافی تبدیل استفاده کنید. برای این منظور باید این گزینه را از داشبورد انتخاب کرده و اجازه دهید موتور معاملاتی صرافی قیمت مناسب را برای سفارش شما تعیین کند.

روش نگهداری لیتنتری (چگونه LIT را نگهداری کنیم؟)

شما سه راه برای نگهداری ارز دیجیتال LIT دارید. در روش اول می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را در یک کیف پول سرد که به اینترنت متصل نیست نگهداری کنید. در روش دوم می‌توانید از یک کیف پول گرم برای نگهداری ارزهای خود استفاده کنید که تمام مدت به اینترنت متصل است.

در روش سوم نیز می‌توانید دارایی خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید. به‌این‌ترتیب می‌توانید سریع‌تر از هر زمان دیگری وارد معاملات شوید و نیازی به پرداخت کارمزد انتقال ارز از والت به کیف پول صرافی را ندارید.

انواع کیف پول لیتنتری

لجر (Ledger) و ترزور (Trezor) بهترین کیف پول‌های سخت‌افزاری برای نگهداری از ارز دیجیتال LIT هستند. همچنین می‌توانید از تراست والت (Trust Wallet) نیز برای نگهداری از ارز دیجیتال خود استفاده کنید.

اتمیک والت (Atomic Wallet) انتخاب خوب دیگری برای نگهداری از ارز دیجیتال LIT است. MyEtherWallet نیز به عنوان یک والت تحت وب گزینه‌ای محبوب برای نگهداری این ارز است. برای آشنایی با انواع کیف‌ پول‌های ارز دیجیتال این لینک را مطالعه کنید.

کارمزد خرید و فروش لیتنتری

معامله لیتنتری در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش LIT در صرافی تبدیل

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، بهتر است برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

 • داشتن بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی
 • امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • انتقال داخلی تبدیل
 • صفحه سود و زیان: کاربران می‌توانند تغییرات ارزش دارایی خود را به صورت کلی یا جزئی، ظرف ۷ روز یا ۳۰ روز اخیر از طریق این پنل بررسی کنند.
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌های سرد
 • احراز هویت سریع کاربران
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • پشتیبانی از سیستم‌های تأیید اعتبار
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • ارائه کیف پول اختصاصی برای کاربران
 • امکان مبادلة دو ارز دیجیتال (swap)
 • استفاده از اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۱۲ بانک (ملت - ملی - آینده - سامان - اقتصاد نوین - شهر - صادرات - تجارت - پاسارگاد - پارسیان - کارآفرین - خاورمیانه)
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید LIT بدون احراز هویت ممکن است؟

ممکن صرافی‌هایی وجود داشته باشند که بدون احراز هویت این ارز را به شما بفروشند. اما این صرافی‌ها برای پول‌شویی و خرید و فروش کالاهای قاچاق محبوب هستند و این یعنی دارایی شما در این صرافی‌ها امنیت کافی ندارد. احراز هویت برای شناسایی کاربران و افزایش امنیت صرافی است. با انجام احراز هویت در صورت وجود مشکل در معاملات امکان بازگرداندن وجوه به شما با راحتی بیشتری وجود خواهد داشت.

احراز هویت در صرافی تبدیل در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌شود و حساب معاملاتی شما در اختیارتان گذاشته می‌‌شود. ضمن تماس با پشتیبانی می‌توانید با پیگیری کارشناسان تبدیل در سریع‌ترین زمان ممکن به حساب معاملاتی خود دسترسی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد احراز هویت در تبدیل به این صفحه مراجعه کنید.

آینده لیتنتری چگونه است؟

خرید و فروش LIT

لیتنتری ابزاری ساده و کاربردی برای احراز هویت است که می‌تواند از سوی کاربران خرد و کاربران سازمانی به کار گرفته شود. به‌این‌ترتیب کاربران فضای وب تری به سادگی هرچه‌تمام‌تر می‌توانند اطلاعات هویتی خود را ساماندهی و مدیریت کنند؛ بنابراین باید گفت که پروژه لیتنتری می‌تواند آینده درخشانی پیش رو داشته باشد. با این وجود همواره باید امکان شکست پروژه‌های مختلف را نیز در نظر گرفت.

منابع:
litentry.com

coinmarketcap.com

morioh.com

developer.litprotocol.com

kingzamzon.medium.com

سوالات متداول خرید لیتنتری

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید لیتنتری

از کجا می توانیم لیتنتری (LIT) بخریم؟

شما می‌توانید این ارز از برخی صرافی‌های خارجی و داخلی خریداری کنید. اما در صورت استفاده از صرافی‌های خارجی با توجه به تحریم‌ها احتمال مسدود شدن دارایی‌هایتان وجود دارد. می‌توانید با خرید ارز دیجیتال از صرافی‌های معتبر داخلی همچون صرافی امن تبدیل با خیال راحت و بدون دغدغه به معاملات خود بپردازید.

خرید سریع لیتنتری (LIT) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع این ارز می‌توانید از گزینه خرید آسان در صرافی تبدیل استفاده کنید. در این حالت موتور معاملاتی تبدیل بهترین پیشنهاد قیمت را برای سفارش شما در نظر می‌گیرد و معامله شما به سرعت انجام می‌شود.

کارمزد خرید و فروش لیتنتری (LIT) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله لیتنتری در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت لیتنتری (LIT) را پیش‌بینی کنیم؟

برای پیش‌بینی قیمت این ارز باید بازار را زیر نظر داشته باشید درجریان اخبار باشید و بهتر است از همین امروز با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل به آدرس https://t.me/algotahlil اطلاعات خود را به‌روز نگه دارید و تحلیل‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال را به رایگان دریافت کنید.

ارز دیجیتال لیتنتری (LIT) چگونه نگهداری می شود؟

برای نگهداری ارز لیتنتری می‌توانید از کیف‌پول‌هایی مانند لجر، ترزور، متامسک و اتمیک والت استفاده کنید. شما همچنین می‌توانید این ارز را در صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید لیتنتری (LIT) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به این که احراز هویت در فضای وب تری و همین‌طور مدیریت اطلاعات کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است امکان رشد و پیشرفت این ارز بسیار است بنابراین می‌توانید با ورود به موقع به این ارز انتظار سودآوری خوبی داشته باشید. با این وجود همواره باید رعایت جانب احتیاط را در همه بازارهای مالی در نظر داشت.

آیا می توان لیتنتری (LIT) را استخراج کرد؟

خیر امکان استخراج این ارز وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

عرفان ب

12 روز قبل

5

سلام من دوج کوین دارم میخوام بفروشم به تتر تبدیل کنم. از بازار تتری انجام بدم یا از خرید آسان؟

رویا ت

12 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله