ENSicon

قیمت و خرید اتریوم نیم سرویس - ENS

خرید ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس Ethereum Name Service

خرید ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس (ENS) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اتریوم نیم سرویس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اتریوم نیم سرویس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اتریوم نیم سرویس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اتریوم نیم سرویس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اتریوم نیم سرویس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ENS = 1,433,053 IRT

ENSicon

اتریوم نیم سرویس

خرید آسان اتریوم نیم سرویس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اتریوم نیم سرویس

اطلاعات بازار اتریوم نیم سرویس

حجم ۲۴ ساعته (ENS) 16.4367
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 404.1931
تغییرات ۱ روزه -5.97 %
قیمت آخرین معامله 24.175 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 1,510,832 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 1,433,053 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اتریوم نیم سرویس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ENSicon

ENS

اتریوم نیم سرویس

تومان --

ENSicon

ENS

اتریوم نیم سرویس

قیمت دلاری

24.1074 USDT

قیمت تومانی

تومان 1,440,494

تغییرات 24 ساعت اخیر

-5.966 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

آلت‌کوین‌ها روز‌به‌روز در حال گسترش در بازار هستند و هر روز به تعداد آنها اضافه می‌شود. دراین‌بین اما آلت‌کوین‌های معتبر و کاربردی، خیلی زیاد نیستند و پیداکردن پروژه‌های جذاب می‌تواند یک اتفاق عالی برای سرمایه‌گذاران بازار ارز دیجیتال باشد. ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس یکی از آلت‌کوین‌هایی است که یک مسیر عالی را از همان ابتدا در پیش گرفته و روز‌به‌روز شاهد رشد آن در بازار هستیم. برای علاقه‌مندان به بازار رمزارزها و سرمایه‌گذاری در این بازار در این مقاله سعی می‌کنیم تا نکات لازم برای شناخت ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس را بررسی کنیم. با ما در صرافی تبدیل همراه باشید.

اتریوم نیم سرویس ( ENS ) چیست؟

ارز اتریوم نیم سرویس

ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC20 است که بر روی شبکه بلاکچین اتریوم توسعه پیدا کرده است. این رمزارز دارای پلتفرمی عالی برای نمایش شناسه تراکنش‌ها، هش‌ها و ساده‌سازی داده‌های این چنینی برای خوانش راحت‌تر و ساده‌تر آنها توسط کاربران است. کاربردی که کمتر در سایر رمزارزها شاهد آن هستیم. این توکن را می‌توانید در بازار با نماد ENS پیدا کنید که مخفف عبارت Ethereum Name Service است. باتوجه‌به اینکه پلتفرم اتریوم نیم سرویس به دنبال تبدیل‌شدن به یک سازمان خودمختار (DAO) است، توکن ENS تبدیل به یک توکن حاکمیتی در شبکه این رمزارز شده است.

تاریخچه پیدایش اتریوم نیم سرویس ( ENS )

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس به سال ۲۰۱۷ باز می‌گردد. البته در آن سال این رمزارز به‌عنوان بخشی از بنیاد اتریوم فعالیت می‌کرد و در سال ۲۰۱۸ بود که به‌عنوان یک سازمان مستقل فعالیت خود را آغاز نمود. در آن موقع سرمایه‌گذاران زیادی روی این توکن سرمایه‌گذاری زیادی انجام نمی‌دادند، اما کم‌کم بنیاد اتریوم، بنیاد چین لینک، بایننس لبز، اتریوم کلاسیک لبز و پروتکل لبز تبدیل به پشتیبانان اصلی این پلتفرم شدند.

اتریوم نیم سرویس ( ENS ) چگونه معروف و محبوب شد؟

جالب است بدانید که پلتفرم ارز اتریوم نیم سرویس اولین پلتفرمی است که تمام دامنه‌ها را به حوزه وب ۳ انتقال می‌دهد و خوانش ساده‌تری را برای آنها ایجاد می‌نماید. دامنه‌های تعریف شده در پروتکل‌های رمزارزها معمولاً داده‌هایی حجیم هستند که خوانش آنها پیچیدگی زیادی دارد. دراین‌بین ENS می‌توانید این داده‌ها را به صورت کوتاه شده و با فرمت‌هایی مانند Name.eth به نمایش بگذارد که همین کاربرد عالی باعث شده تا پلتفرم آن منحصربه‌فرد باشد.

هدف از خلق اتریوم نیم سرویس ( ENS )

تمام آدرس‌هایی که در پروتکل‌های رایج در بازار ارز دیجیتال تعریف می‌شوند، معمولاً شامل اعداد و ارقامی بیش از ۱۱ رقم هستند که در واقع به عنوان IP آنها نقش خود را ایفا می‌نمایند. این دست از آدرس‌ها پیچیدگی‌های زیادی برای کاربران ایجاد می‌نمایند و هدف اصلی از خلق ENS ساده‌سازی همین آدرس‌ها برای کاربران است.

ارزش اتریوم نیم سرویس چگونه تعیین می‌شود؟

عوامل مختلفی را می‌توان برای تعیین ارزش ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس یا ENS در نظر گرفت. یکی از مهم‌ترین این عوامل صنایعی است که پلتفرم این رمزارز در آنها کاربرد دارد. به‌عنوان‌مثال درصورتی‌که پلتفرم وب ۳ در آینده با جذابیت‌های بیشتری همراه شود، می‌توانیم ارزش بیشتری را برای رمزارزهای تعریف شده در این حوزه در نظر بگیریم. همچنین سایر کاربردهای این رمزارز را نیز می‌توان در این امر مؤثر دانست. علاوه بر کاربردها و اهداف، تعداد توکن‌ها و شرایط عرضه و تقاضا از دیگر عواملی هستند که روی ارزش‌گذاری و قیمت ارز اتریوم نیم سرویس تأثیر دارند.

قابلیت‌ها و مزایای اتریوم نیم سرویس

خرید ENS

پلتفرم اتریوم نیم سرویس با استفاده از یک قرارداد هوشمند در شبکه بلاکچین اتریوم توسعه پیدا کرده و قابلیت‌ها و مزیت‌های زیر نیز برای آن تعریف می‌شوند:

 • تعامل سازنده با شبکه اتریوم و اپلیکیشن‌های مرتبط با آن
 • رهگیری آدرس‌های مرتبط با سایر شبکه‌های بلاک چین تعریف شده در بازار
 • ترکیب چند سرویس و ارائه آنها در قابل یک سرویس واحد
 • امکان ذخیره‌سازی مرکزی برای کاربران و تحت مالکیت آنها
 • شخصی‌سازی کامل کیف پول‌ها
 • ایجاد امنیت بیشتر در برابر جعل اطلاعات و تقلب برای سرقت دارایی‌ها
 • حضور در حوزه وب 3

بنیانگذاران ارز دیجیتال ENS چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس توسط آقای نیک جانسون (Nick Johnson) توسعه پیدا کرده که البته افراد دیگری نیز در این فرایند نقش داشته‌اند. در حال حاضر پلتفرم اصلی آن توسط یک تیم ۷ نفره اصلی مدیریت می‌شود که آقای نیک جانسون در رأس این تیم قرار گرفته است.

امنیت شبکه اتریوم نیم سرویس چگونه است؟

شبکه اتریوم نیم سرویس به صورت اختصاصی برای بالابردن امنیت توسعه پیدا کرده است. این پلتفرم با امکان رجیستری و استفاده از قراردادهای هوشمند است که امکان تقلب در شبکه‌های مختلف را به حداقل می‌رساند. امنیت را می‌توانیم واژه اصلی در اهداف مربوط به توسعه توکن ENS در نظر بگیریم.

چه تعداد توکن اتریوم نیم سرویس در گردش است؟

وقتی تعداد توکن‌های خیلی زیادی برای یک ارز دیجیتال تعریف شده باشد، عملاً نمی‌توانیم انتظار قیمت‌های خیلی زیادی را برای آن متصور باشیم. در شرایط برعکس، کم‌بودن تعداد توکن‌های یک رمزارز نیز می‌تواند باعث کاهش عرضه برای آن در بازار شده و قیمت بیشتری را برای آن رقم بزند. اگر به دنبال دلیل بالابودن قیمت ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس در بازار هستید، می‌توانیم تعداد توکن‌های کم در نظر گرفته شده برای آن را عامل اصلی در نظر بگیریم. تعداد کل توکن‌های در نظر گرفته شده برای آن ۱۰۰ میلیون توکن است که از این مقدار حدود ۲۰ میلیون توکن در گردش هستند.

خرید ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس

معامله ENS

همه ما در فرایند خرید ارز دیجیتال به دنبال امنیت بالا هستیم. هیچ روش خریدی بدون داشتن امنیت لازم نمی‌تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد. به همین دلیل در زمان انتخاب روش خرید ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس نیز باید به این نکته توجه لازم داشته باشید. در وهله دوم و بعد از بررسی شرایط امنیتی نوبت به بررسی کارمزدهای خرید ارز اتریوم نیم سرویس می‌رسد.

اگر بخواهیم این دو نکته را در کنار هم بگذاریم، انتخاب یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین صرافی‌های داخلی می‌تواند بهترین گزینه خرید توکن ENS باشد. صرافی‌های معتبر داخلی با ارائه خدمات پشتیبانی شرایط ایده‌آلی را برای خرید و نگهداری از رمزارزهایی مانند اتریوم نیم سرویس در اختیار کاربران ایرانی قرار داده‌اند.

فروش ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس

بعد از خرید هر ارز دیجیتالی نوبت به فروش آن می‌رسد. برای فروش ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس نیز می‌توانید همان روش بالا را در دستور کار خود قرار دهید. البته لازم به توضیح است که امکان استفاده از خدمات برخی صرافی‌های خارجی نیز برای کاربران ایرانی وجود دارد؛ اما نباید فراموش کنید که استفاده از خدمات صرافی‌های خارجی برای فروش توکن ENS دو چالش مهم بالارفتن کارمزدها و هزینه‌ها و همچنین خطر مسدودشدن حساب کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها را برای ما ایرانی‌ها به دنبال دارد. به همین دلیل است که انتخاب خدمات یک صرافی معتبر داخلی می‌تواند گزینه بهتری برای خرید ارز اتریوم نیم سرویس باشد.

نحوه خرید اتریوم نیم سرویس از صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل شما می‌توانید تنها با چند کلیک از طریق سایت تبدیل یا اپلیکیشن موبایلی تبدیل فرایند خرید ارز ENS را انجام دهید. برای این منظور تنها کافی است وارد ‌بخش خرید آسان شده و با انتخاب توکن ENS و همچنین واردکردن حجم موردنظر برای خرید آن، این فرایند را به انتها برسانید. دقت کنید که در این روش خرید شما با قیمت جهانی این رمزارز انجام خواهد پذیرفت و بهینه‌ترین کارمزدها را نیز پرداخت خواهید کرد.

همچنین اگر در حساب کاربری خود در صرافی تبدیل تتر دارید نیز می‌توانید مستقیماً تترهای خود را نیز به ارز اتریوم نیم سرویس تبدیل نمایید. در همین‌ بخش خرید آسان چنین شرایطی برای تمام کاربران ایرانی فراهم آمده است.

روش نگهداری اتریوم نیم سرویس

اگر به دنبال خرید و نگهداری طولانی‌مدت از ارز اتریوم نیم سرویس هستید و سعی دارید تا توکن ENS را برای طولانی‌مدت نگهداری کنید، می‌بایست ابتدا یک پلتفرم مناسب برای نگهداری از آن انتخاب کنید. برای این منظور یا باید سراغ انواع کیف پول‌های نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری بروید و یا اینکه در حساب یک صرافی معتبر و شناخته شده با امنیت بالا آن را نگهداری کنید. حساب صرافی تبدیل با استفاده از فناوری‌های پیشرفته ایمن‌ترین شرایط را برای نگهداری از توکن‌هایی مانند ENS برای کاربران ایرانی فراهم کرده است.

انواع کیف پول اتریوم نیم سرویس

برای نگهداری از توکن ENS می‌توان از انواع کیف پول ارز دیجیتال استفاده کرد. بهترین گزینه‌ها برای هولد این توکن به شرح زیر هستند:

 • متامسک
 • تراست والت
 • لجر
 • ترزور

همچنین می‌توانید از کیف پول امن صرافی تبدیل برای نگهداری ارز ENS خود استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش اتریوم نیم سرویس

در صرافی تبدیل دو روش تعیین کارمزد وجود دارد که هر دو روش کاملاً رقابتی بوده و کمترین هزینه‌ها را به دنبال خواهد داشت. در بازار تومانی و تتری کارمزدها بر اساس حجم معاملات ماهانه کاربران تعیین می‌شود. به‌نحوی‌که بعد از احراز هویت هر چقدر حجم معاملات کاربر در ماه گذشته بیشتر باشد، کارمزد کمتری برای معاملات وی در نظر گرفته می‌شود. در فرایند خرید آسان نیز کارمزد معاملات ثابت است.

کارمزد خرید و فروش اتریوم نیم سرویس در خرید آسان تبدیل با استفاده از تومان ۰.۲۵ درصد و با استفاده از تتر ۰.۲ درصد است. کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

مزایای خرید و فروش ENS در صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل تمام تلاش ما فراهم‌کردن بستری کامل و عالی برای انجام معاملات بازار ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است و سعی داریم تا تمام استانداردهای بین‌المللی را در این راستا برای شما فراهم آوریم. ازاین‌جهت شما می‌توانید مزیت‌های زیر را در خرید توکن ENS در اختیار داشته باشید:

 • امکان انجام فرایند خرید ارز ENS در کمتر از چند دقیقه و با هر حجمی
 • خرید توکن ENS با قیمت جهانی
 • استفاده از یک پلتفرم با حجم معاملات بسیار بالا
 • امکان پرداخت هزینه خرید ارز ENS هم به تومان و هم به تتر
 • امکان تبدیل سایر رمزارزها به توکن اتریوم نیم سرویس
 • امکان فروش ارز ENS در صرافی در کمتر از چند دقیقه
 • به‌صرفه‌ترین کارمزدها برای خرید
 • در اختیار داشتن حساب کاربری کاملاً ایمن برای نگهداری طولانی‌مدت از توکن‌ها
 • امکان انجام خرید و فروش ارز دیجیتال ENS از طریق اپلیکیشن تبدیل
 • احراز هویت سریع برای کاربران تازه‌وارد
 • مشاهده تحلیل‌های تکنیکال مربوط به بیت کوین و خود ارز ENS در کانال تلگرامی سیگنال‌دهی رایگان تبدیل
 • برداشت توکن‌ها با استفاده از شبکه‌های مختلف انتقال و در کمترین زمان ممکن

آیا خرید اتریوم نیم سرویس بدون احراز هویت ممکن است؟

احراز هویت به فرایندی اطلاق می‌شود که در آن کاربر قبل از اقدام به خرید و فروش هر ارز دیجیتالی می‌بایست مشخصات شناسایی خود را همراه با مدارک مستند در یک صرافی وارد نماید. بعدازاین تمام خرید و فروش‌های وی در حساب صرافی قابل‌ردیابی است و عملاً امکان پول‌شویی و یا انجام سایر روش‌های کلاهبرداری برای وی وجود ندارد. دراین‌بین خیلی از افراد هم هستند که چه برای سودجویی و چه برای مخفی ماندن معاملات خود به دنبال خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت هستند.

خرید ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس بدون احراز هویت طبق قوانین وضع شده در کشور ما برای کاربران ایرانی وجود ندارد و صرافی‌های خارجی نیز به سمت این موضوع پیش می‌روند. همین حالا امکان انجام معامله بدون احراز هویت در بزرگ‌ترین صرافی جهانی یعنی صرافی بایننس وجود ندارد و این موضوع دقیقاً برای کنترل کلاهبرداری‌ها و پول‌شویی توسط افراد سودجو صورت پذیرفته است.

آینده اتریوم نیم سرویس چگونه است؟

خرید و فروش Ethereum Name Service

آینده ارز اتریوم نیم سرویس را می‌توانیم جذاب تعریف کنیم. این رمزارز در سال ۲۰۲۰ قیمت‌های نزدیک به ۸۰ دلار را نیز تجربه کرده و ادامه نیز با رشد هر چه بیشتر بیت کوین می‌توانیم قیمت‌های مشابه و حتی بالاتری را نیز برای آن متصور باشیم. سرمایه‌گذاری بر روی ENS در دو سال آینده می‌تواند یک سرمایه‌گذاری عالی باشد. این رمزارز باتوجه‌به تعداد توکن‌های بسیار کمی که دارد، قابلیت رسیدن به قیمت‌های به مراتب بالاتری را نیز خواهد داشت.

منابع:

وب‌سایت پروژه اتریوم نیم سرویس

CoinmarketCap

سوالات متداول خرید اتریوم نیم سرویس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید اتریوم نیم سرویس

از کجا می‌توانیم اتریوم نیم سرویس ( ENS ) بخریم؟

برای خرید ارز ENS هم می‌توانید هم سراغ صرافی‌های داخلی و هم سراغ صرافی‌های خارجی بروید. در خدمات صرافی‌های خارجی مجبور به پرداخت هزینه نقل‌وانتقال تتر و همچنین کارمزدهای بالاتر خواهید بود و همچنین خطر مسدودشدن حساب کاربری به دلیل تحریم‌ها نیز معاملات شما را تهدید می‌نماید. در روش دوم می‌توانید با استفاده از خدمات صرافی‌های معتبر داخلی فرایند خرید ارز اتریوم نیم سرویس را با کارمزدهای پایین‌تر انجام دهید. در تبدیل این امکان را برای ENS و بیش از 230 ارز دیجیتال دیگر برای کاربران ایرانی فراهم کرده‌ایم.

خرید سریع اتریوم نیم سرویس ( ENS ) چطور امکان پذیر است؟

برای این منظور در پلتفرم تبدیل امکان خرید آسان تعریف شده است. با ورود به‌ بخش خرید آسان و واردکردن حجم موردنظر برای خرید ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس می‌توانید تنها در چند لحظه این توکن را با حجم دلخواه خریداری کرده و در حساب کاربری خود داشته باشید.

کارمزد خرید و فروش اتریوم نیم سرویس ( ENS ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید و فروش ENS در خرید آسان تبدیل با استفاده از تومان ۰.۲۵ درصد و با استفاده از تتر ۰.۲ درصد است. کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت اتریوم نیم سرویس را پیش‌بینی کنیم؟

برای پیش‌بینی و تحلیل آینده قیمت ارز اتریوم نیم سرویس می‌توانید از روش‌های رایج در تحلیل تکنیکال استفاده کنید. اگر به این روش‌ها تسلط کافی ندارید، هیچ جای نگرانی نیست. در این مواقع می‌توانید با استفاده از کانال‌های تلگرامی ارائه‌دهنده سیگنال و تحلیل رمزارزها، پیش‌بینی قیمت توکن ENS را مشاهده نمایید. در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https: //t.me/algotahlil) این تحلیل‌ها به‌ صورت رایگان در دسترسی شما قرار خواهد داشت.

ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس ( ENS ) چگونه نگهداری می‌شود؟

تراست والت و متامسک بهترین کیف پول‌های نرم‌افزاری و ترزور و لجر بهترین کیف پول‌های سرد برای نگهداری از ENS هستند. همچنین برای این منظور می‌توانید از کیف پول امن صرافی تبدیل با امنیت بسیار بالا نیز استفاده کنید.

آیا خرید اتریوم نیم سرویس ( ENS ) می‌تواند سودآور باشد؟

ENS از آن دسته از توکن‌هایی است که با اهداف و کاربردهای بسیار خاص توسعه پیدا کرده و به همین دلیل می‌توانیم به آینده آن خوش‌بین باشیم. البته هیچ سودآوری در بازار رمزارزها حتمی نیست، اما بااین‌وجود اتریوم نیم سرویس از آن دسته از توکن‌هایی است که به آینده آن امید زیادی می‌رود.

آیا می‌توان اتریوم نیم سرویس ( ENS ) را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس یک توکن است که بر روی پلتفرم اتریوم توسعه پیدا کرده و امکان استخراج آن وجود ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سارا م

44 روز قبل

3

اگه سرعت اپ یه کم بهتر بشه عالی می‌شه

محمود ر

44 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله