doticon

قیمت و خرید پلکادات - DOT

Buy/Sell Polkadot (DOT)
doticon
خرید آسان  پلکادات

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز

1 هفته

1 ماه

تبدیل پلکادات به تومان

IRTicon تومان

قیمت تقریبی

1 پلکادات = 282,616 تومان

DOTicon پلکادات
خرید پلکادات
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت پلکادات
شروع معامله حرفه‌ای

اطلاعات بازار پلکادات

حجم ۲۴ ساعته (DOT) 41,348.46
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 230,867.85
تغییرات ۱ روزه +1.62 %
قیمت آخرین معامله 5.5763 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 289,164 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 275,530 تومان

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۵۲۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۵۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
پیوستن به تبدیل

ارز دیجیتال پلکادات (Polkadot) یکی از خاص‌ترین و ویژه‌ترین پروژه‌های تعریف شده در بازار ارز دیجیتال است. این رمز ارز را می‌توانید با نماد DOT در بازار ارز دیجیتال شناسایی کنید. داشتن یک بلاکچین فوق العاده ایده آل و با کاربرد بسیار خاص که در سایر شبکه‌های بلاکچین کمتر دیده شده باعث شده تا این ارز دیجیتال معروف به اینترنت بلاک چین‌ها شود. در واقع پلکادات را می‌توانیم نسل جدیدی از شبکه‌های بلاک چین تعریف کنیم که مشابه آن قبلاً به وجود نیامده و گسترش شبکه این رمز ارز نیز می‌تواند در آینده تحولی بسیار بزرگ در ساختار شبکه‌های بلاک چین ایجاد نماید. تمام این موارد و البته بسیاری دیگر از مزیت‌ها و قابلیت‌هایی که در ادامه درباره پلکادات به بررسی آنها خواهیم پرداخت باعث شده تا این رمز ارز تبدیل به گزینه بسیار مناسبی برای خرید و سرمایه گذاری چه در بازه‌های زمانی میان مدت و چه برای بلند مدت شود. با توجه به اهمیت بسیار زیاد تحلیل رمز ارزها قبل از اقدام برای خرید در این مقاله سعی داریم تا به صورت کامل و جامع شرایط ارز دیجیتال پلکادات را برای شما تشریح کرده و نکات لازم برای شناخت هرچه بهتر این رمز ارز را برای شما بیان کنیم.

پلکادات (DOT) چیست؟

پلکادات یک پروتکل چند زنجیره‌ای متن باز است که می‌تواند شبکه‌های مختلفی از بلاک چین‌ها را به یکدیگر به صورت کاملاً ایمن متصل نماید. ارز دیجیتال بومی این پروتکل نیز در بازار ارز دیجیتال با نام پلکادات شناخته می‌شود. شبکه بلاکچین پلکادات بستری مناسب برای ارائه اینترنت غیر متمرکز که در حال حاضر با عنوان وب سایت شناخته می‌شود، است. تمام شبکه‌های بلاک چین تا قبل از پیدایش پلکادات برای ارائه خدمات بهتر به کاربران توسعه پیدا کرده بودند اما پلکادات می‌تواند شرایط جدیدتری از این خدمات را به وجود آورد. با استفاده از زنجیره پلکادات امکان اتصال شبکه‌های بلاکچین مختلف به یکدیگر برای ارائه خدمات فوق العاده متفاوت‌تر و ارزنده‌تر نسبت به گذشته به وجود آمده است.

دنیای پر از شبکه‌های بلاکچین مختلف و همچنین فناوری‌های پیشرفته و اوراکل‌ها را تصور کنید که همگی با هوشمندی و قدرت بسیار بالا می‌توانند در انجام فرایند‌های مختلف کاربرد داشته باشند. اما همه ما می‌دانیم که کاربردهای مختلف در دسترس در شبکه‌های بلاکچین مختلف از یکدیگر جدا نیستند و ممکن است نیاز به ادغام این کاربردها با یکدیگر باشد. پلکادات این امکان را برای شبکه‌های بلاک چین به وجود آورده تا بتوانند با ادغام با یکدیگر کاربردهای خود را نیز به صورت مشترک ارائه نمایند.

موضوع وقتی جالب‌تر می‌شود که بدانید هر کدام از بلاک چین‌های موجود در بازار ارز دیجیتال نقاط قوت مشخص و نقاط ضعفی دارند. از این گذشته شبکه‌های جدیدتر برای حل مشکلات شبکه‌های قدیمی‌تر به وجود آمده و بلاکچین‌ها تکمیل کننده یکدیگر هستند. اما شما نمی‌توانید در زمان استفاده از بلاک چین شبکه اتریوم مزیت‌های بلاک چین بیت کوین را در اختیار داشته باشید. شبکه بلاک چین پلکادات با امکان اتصال این شبکه‌های بلاکچین این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید مزیت‌های موجود در هر کدام از این شبکه‌ها را در کنار یکدیگر استفاده کرده و دیگر شاهد نقاط ضعف بلاک چین مورد نظر نباشید.

اگر بیت کوین و شبکه بلاک چین آن را به عنوان نسل اول بلاکچین‌ها تعریف کنیم، احتمالاً شبکه بلاک چین اتریوم با امکان استفاده از قراردادهای هوشمند تبدیل به بلاک چین نسل دوم خواهد شد. بلاکچین پلکادات با مقیاس‌پذیری بسیار بالا و امکان اتصال زنجیر‌های موازی به یکدیگر تبدیل به نسل سوم بلاک چین‌ها شده است. تمام این موارد باعث شده تا ارز دیجیتال پلکادات تبدیل به یکی از پرکاربردترین شبکه‌های بلاکچین در بازار رمز ارزها شود.

شبکه ارز دیجیتال پلکادات از الگوریتم اجماع اثبات سهام یا Proof of Stake در ساختار خود استفاده می‌نماید که امنیت قابل توجهی برای آن ایجاد کرده و شرایط ایده آلی را برای جلوگیری از نفوذ به داخل شبکه در آن به وجود آورده است. این مهم نشان می‌دهد که تیم توسعه دهنده پلکادات برای تک تک ‌بخش های این شبکه از ایده جدید و به روز استفاده کرده و به همین دلیل است که پلکادات تبدیل به یک رمز ارز بسیار خاص در بازار ارز دیجیتال شده است.

تاریخچه پیدایش پلکادات

تاریخچه پیدایش پلکادات را بایستی به ساله ۲۰۱۴ نسبت بدهیم. در این سال برای اولین بار مقدمات راه اندازی و گسترش شبکه پلکادات توسط دکتر گوین وود اجرا شد. البته در آن زمان پلتفرم پلکادات در وضعیت اولیه قرار داشت و ایده پردازی‌های امروزی و به‌روزتر برای شبکه این رمز ارز در سالهای بعد‌تر انجام پذیرفت. تا قبل از سال ۲۰۱۶ به دلیل همکاری یکپارچه دکتر گوین وود با پلتفرم اتریوم توسعه بلاک چین پلکادات به کندی انجام می‌پذیرفت؛ اما بعد از این سال با جدایی وود از پلتفرم اتریوم روند توسعه پلکادات سرعت بیشتری به خود گرفت. پلتفرم پلکادات برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد و از آن سال به بعد شاهد ایجاد نوآوری‌ها و جذابیت‌های جدید در شبکه رمز ارز هستیم. ‌بخش قابل توجهی از پیشرفت‌های پلکادات مربوط به سال ۲۰۱۸ و همکاری این پلتفرم با بنیاد وب ۳ است. همچنین در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ نیز شاهد اضافه شدن ایده‌های جدیدی مانند ایده انتقال حساب به شبکه را نیز در پلکادات شاهد بودیم.

فرایند عرضه اولیه ارز دیجیتال پلکادات در سال ۲۰۱۷ انجام پذیرفت که در آن زمان ۵ میلیون توکن از تو گلهای این رمز ارز برای فروش و مزایده در نظر گرفته شد. در مجموع عرضه اولیه ‌این رمز ارز سرمایه حدود ۱۵۰ میلیون دلاری را برای تیم توسعه دهنده آن به وجود آورد که عرضه اولیه پول کارت را تبدیل به یکی از بزرگترین عرضه اولیه‌های سال ۲۰۱۷ نمود.

پلکادات چگونه معروف و محبوب شد؟

بخش قابل توجهی از دلایل محبوبیت و جذابیت پلتفرم پلکادات به تیم توسعه دهنده فوق قدرتمند آن مربوط می‌شود که رزومه سنگینی دارد. اما جدایی از تیم توسعه دهنده، این رمز ارز کاربردها و مزیت‌های بسیار زیادی نیز دارا است که این کاربردها و مزیت‌ها را نیز می‌توان از جمله دلایل محبوبیت آن در نظر گرفت. یکی از جذاب‌ترین کاربرد‌ها و مزیت‌های شبکه پلکادات که باعث محبوبیت قابل توجه آن شد، همکاری همه جانبه آن با بنیاد وب ۳ در سال ۲۰۱۸ و بعد از آن است. در واقع بنیاد وب ۳ وظیفه اصلی توسعه و حمایت از پلکادات را به عهده گرفته و پیشبرد فناوری‌ها و تکنولوژی‌های به کار گرفته شده در پروتکل این رمز ارز را به نحو عالی در دستور کار خود قرار داده است.

همچنین یکی دیگر از مزیت‌های فوق العاده جذاب پلکادات که آن را نسبت به سایر شبکه‌های بلاکچین کاملاً متمایز می‌نماید وجود زنجیره‌های موازی در کنار یکدیگر برای پردازش اطلاعات است که با اصطلاح پاراچین (Parachains) شناخته می‌شود. با استفاده از این تکنولوژی پردازش اطلاعات با سرعت بسیار بالای انجام پذیرفته و هیچگونه اختلال در روند اجرای دستورات در شبکه پیش نخواهد آمد. ایده جذاب که به تازگی در شبکه‌های بلاکچین مختلف نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت شبکه پلکادات است.

هدف از خلق پلکادات

اهداف مختلفی را می‌توان برای خلق پلکادات در نظر گرفته تیم توسعه دهنده این رمز ارز آنها را در دستور کار خود قرار داده است. به صورت کلی اصلی‌ترین دلیل خلق پلکادات را می‌توان به اهتمام تیم توسعه دهنده آن برای رفع ایرادات و نواقص موجود در شبکه‌های بلاکچین قبلی در نظر گرفت. تیم توسعه دهنده رمز ارز فعالیت بسیار زیادی در توسعه بلاک چین اتریوم داشته و به خوبی با ایرادات و نواقص بلاک چین اتریوم آشنا بودند. از این گذشته رسیدن به شرایط مطلوب در زمینه مقیاس‌پذیری و البته تمرکز زدایی را از دیگر اهداف اصلی خرده پلکادات می‌توان در نظر گرفت.
polkadot_.jpg

پشتوانه پلکادات چیست؟

برای ارز دیجیتال پلکادات نمی‌توانند استیبل کوین‌های موجود در بازار پشتوانه فیزیکی در نظر گرفته اما اگر بخواهیم اصلی‌ترین و مهمترین پشتوانه برای این رمز ارز و معرفی کنیم بایستی به تیم توسعه دهنده فوق العاده قدرتمند و همچنین حمایت همه جانبه بنیاد وب ۳ را از آن دانست. بنیاد وب ۳ اهتمام فوق‌العاده زیادی برای ساخت و به روزرسانی زیرساختهای شبکه پلکادات داشته و محورهای اصلی حوزه وب ۳ را در راه اندازی و اجرای پلکادات در پیش گرفته است.

ارزش پلکادات چگونه تعیین می‌شود؟

ممکن است این چالش ذهنی برای شما به وجود آمده باشد که ارزش پلکادات در بازار چگونه تعیین می‌شود؟ ارزش رمز ارزهای مانند پلکادات تحت تاثیر عوامل مختلفی است که در مجموع همه این عوامل در نهایت تاثیر خود را بر روی میزان عرضه و تقاضا گذاشته و این مکانیسم عرضه و تقاضا است که ارزش پلکادات را در بازار ارز دیجیتال تعیین می‌کند. کاربرانی که به دنبال خرید و فروش این رمز ارز هستند به شرایط آن در بازار نگاه می‌کنند. کاربرد‌های در نظر گرفته شده برای شبکه پلکادات و اهدافی که تیم توسعه دهنده این رمز ارز دنبال می‌نمایند، از جمله فاکتورهایی هستند که شرایط را برای این رمز ارز در بازار بهتر کرده و تمایل مردم برای خرید آن را بیشتر می‌نمایند.

مسلما یک ارز دیجیتال هر چقدر قابلیت‌ها و مزیت‌های بیشتری داشته باشد در نهایت استقبال برای خرید آن بیشتر شده و تقاضا برای آن بیشتر خواهد شد. افزایش تقاضا برای رمز ارزهای مانند پلکادات که میزان عرضه مشخصی دارند باعث افزایش ارزش آنها در بازار میشود. در واقع نوع و شرایط عرضه و تقاضا در بازار نسبت به یکدیگر باعث نوسان قیمت پلکادات شده و ارزش آن را تعیین می‌کنند. هر چقدر میزان عرضه یا فروش پلکادات بیشتر باشد و میزان تقاضا برای آن کمتر، شاهد کاهش ارزش و قیمت پلکادات پایین بود و هر چقدر میزان تقاضا رو به افزایش باشد و در عین حال عرضه ثابت باقی بماند، شاهد افزایش قیمت پلکادات در بازار خواهیم بود.

قابلیت‌ها و مزایای پلکادات

قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار زیادی را می‌توان برای ارز دیجیتال پلکادات و شبکه‌ها در نظر گرفته که اتفاقاً همین مزیت‌ها و جذابیت‌ها از جمله دلایل منحصر به فرد بودن شبکه پویا کانادا در بازار ارز دیجیتال نیز شده است. از جمله مهمترین و اصلی‌ترین قابلیت‌ها و مزیت‌های پلکادات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌ها و مزیت‌های شبکه پلکادات قرار گرفتن چند زنجیره تخصصی به صورت موازی در کنار یکدیگر است که عملکرد یکدیگر را تقویت می‌نمایند. زنجیره Relay Chain در نقشه مغز متفکر اصلی شبکه پلکادات تعریف شده که وظیفه هماهنگ کردن تمام زنجیره‌ها و عملکردهای شبکه را به عهده گرفته است. پاراچین‌ها زنجیره تخصصی دیگری در شبکه پلکادات است که وظیفه پردازش داده‌ها و تایید تراکنش‌ها در آن انجام می‌پذیرد. همچنین زنجیره پاراترید‌ها (Parathreads) بستر لازم برای غیرمتمرکز کردن فعالیت‌های شبکه را به عهده دارد.

تعریف شدن در حوزه وب ۳ و اجرای تمام پروتکل‌های مربوط به این حوزه از دیگر مزیت‌ها و قابلیت‌های شبکه پلکادات است که باعث تمرکز زدایی کامل شبکه شده است.

افرادی که دارایی‌های خود را به صورت سهام گذاری و یا استیکینگ در اختیار شبکه پلکادات قرار میدهند به راحتی می‌توانند به سود ۵ تا ۲۰ درصدی در سال از این طریق برسند.

داشتن تیم توسعه دهنده قدرتمند و ارائه آپدیت‌های به روز در شبکه از دیگر مزیت‌های پلکادات است که شرایط بسیار ایده آلی را برای شبکه این رمز ارز ایجاد کرده است.

نکته بسیار مهم درباره مزیت‌ها و قابلیت‌های شبکه پلکادات این است که در حال حاضر این شبکه توانایی رقابت با بلاک چین اتریوم را نیز داشته و سرعت تحولات صورت گرفته در شبکه آن نشان می‌دهد که در آینده می‌توان آن را به عنوان رقیب بسیار بزرگی برای اتریوم در نظر گرفت. هرچند در شرایط فعلی نیز در بسیاری از موارد مانند مقیاس‌پذیری بلاک چین پلکادات شرایط به مراتب بهتری را نسبت به اتریوم دارا است.

بنیانگذاران پلکادات چه کسانی هستند؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مزیت‌ها و جذابیت‌های ارز دیجیتال پلکادات تیم توسعه دهنده فوق العاده قدرتمند و رزومه دار این رمز ارز است. اصلی‌ترین هم‌بنیان‌گذار پلکادات آقای گوین وود، هم‌بنیان‌گذار شبکه اتریوم نیز می‌باشد که یکی از افراد شناخته شده در حوزه بلاکچین و شبکه رمز ارزها است. جالب است بدانید که آقای وود مخترع زبان برنامه نویسی سالیدیتی نیز می‌باشد که در ماشین مجازی اتریوم از آن بهره برده شده است.

همچنین در کنار آقای گوین وود آقای پیتر چاپ به عنوان مدیر فناوری بنیاد وب ۳ و رابرت هابرمایر نیز حضور دارند. هر سه این افراد قدرت بسیار زیادی در حوزه برنامه نویسی و توسعه شبکه‌های بلاکچین نوشته و شناخت کاملی نسبت به شرایط بازار ارز دیجیتال را نیز در رزومه خود دارا می‌باشند.

امنیت شبکه پلکادات چگونه است؟

عملکرد شبکه پلکادات بر اساس الگوریتم اجماع ترکیبی جدیدی انجام می‌پذیرد که وظیفه‌ ایجاد امنیت این شبکه را نیز به عهده دارد. الگوریتم اجتماعی ترکیبی نوعی از الگوریتم اجماع مبتنی بر اثبات سهام است که دقیقا متناسب با شرایط شبکه پلکادات طراحی و اجرا شده است. در واقع الگوریتم اصلی به کار گرفته شده برای ساختار پلکادات با عنوان Grandpa/BABE شناخته می‌شود که مزایای هر دو الگوریتم اثبات کار و اثبات سهام را با یکدیگر داشته و خبری از معایب این الگوریتم‌ها در شبکه پلکادات نیست. تمام نقشی که نود‌ها و یا استخراج کننده‌ها در شبکه ارز دیجیتال بیت کوین به عهده دارند را در شبکه پلکادات اعتبار سنج‌ها به عهده می‌گیرند. فعالیت اعتبارسنجی‌ها نقش بسیار زیادی در ایجاد امنیت این شبکه داشته و باعث می‌شود تا تمام شرایط حاکم بر شبکه در جهت حفظ امنیت آن انجام پذیرد. اعتبارسنجی‌ها که حاکمیت شبکه پلکادات را به عهده دارند از اعضای مختلفی مانند کمیته فنی، اعضای شورا و ذینفعان عمومی شبکه تشکیل می‌شوند.

چه تعداد توکن پلکادات در گردش است؟

یکی دیگر از اطلاعات بسیار مهمی که درباره شبکه پلکادات باید به بررسی آن بپردازیم میزان عرضه و یا توکن‌های در گردش شبکه این رمز است که نقش تاثیرگذاری در روند آن و همچنین تعیین ارزش آن در بازار خواهد داشت. شایان ذکر است که در فرآیند عرضه اولیه این رمز ارز در کنار ۵ میلیون توکن عرضه شده در میان کاربران، ۵ میلیون توکن نیز در میان تیم توسعه دهنده و سرمایه گذاران آن توزیع شده است. به صورت کلی نیز تعداد کل سکه‌های در گردش پلکادات در مجموع می‌تواند به حدود ۱.۲ میلیارد توکن برسد. این مهم نشان می‌دهد که تعداد توکن‌های محدودی برای پلکادات در نظر گرفته شده و در آینده تقاضا برای خرید این رمز ارز به شدت افزایش پیدا خواهد کرد.

خرید ارز دیجیتال پلکادات

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال پلکادات نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال پلکادات پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال پلکادات اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال پلکادات عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال پلکادات از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید پلکادات تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال پلکادات

فرایند فروش ارز دیجیتال پلکادات در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال پلکادات امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

polkadot_id_fa87d769-0b58-48d9-af24-1f87a1cdf045_size900.jpg

نحوه خرید پلکادات از صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل امکان خرید پلکادات با کمترین میزان چالش برای شما وجود دارد. برای این منظور دو روش مختلف را برای شما در نظر گرفتیم که بنا به شرایط و همچنین هدف خود از سرمایه گذاری بر روی پلکادات می‌توانید از هر یک از این روش‌ها استفاده کنید.

کسانی که به دنبال خرید و نگهداری طولانی مدت از پلکادات هستند می‌توانند از خدمات خرید آسان پلکادات در صرافی تبدیل استفاده نمایند. در این خدمات بعد از واریز پول به حساب کاربری خود در صرافی تنها با تعیین مقدار رمز ارز مورد نظر برای خرید بقیه مراحل توسط خود پلتفرم صرافی انجام می‌پذیرد و بهترین و بهینه‌ترین قیمت ممکن در لحظه برای انجام معامله در نظر گرفته خواهد شد.

همچنین کسانی که به دنبال نوسان گیری از ارز دیجیتال پلکادات هستند می‌توانند از خدمات بازار حرفه‌ای پلکادات به تتر در صرافی تبدیل استفاده کنند. برای این منظور شما می‌بایست ابتدا پول خود را به تتر تبدیل کرده و سپس با ورود به بازار حرفه‌ای هم قیمت و هم مقدار پلکادات مورد نظر برای خرید را انتخاب و منتظر باشید تا یکی از فروشنده‌ها با قیمت مورد نظر شما برای خرید موافقت کند. در این روش، خرید و فروش پولکادات بنابر مکانیزم عرضه و تقاضا انجام می‌پذیرد.

روش نگهداری پلکادات

به دلیل اینکه پلکادات یکی از معروف‌ترین و مشهورترین و محبوب‌ترین رمز ارزهای موجود در بازار است امکان نگهداری از این رمز ارز در انواع کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری وجود دارد. شما می‌توانید بعد از خرید ارز دیجیتال پلکادات در هر کدام از‌ صرافی های داخلی و خارجی، رمز ارزهای خود را به آدرس کیف پول خود انتقال داده و برای نگهداری طولانی مدت از این طریق اقدام کنید. همچنین در صورتی که برای خرید این رمز از خدمات صرافی‌های معتبر و شناخته شده استفاده کرده باشید امکان نگهداری از پولکادات در حساب صرافی را نیز خواهید داشت. به عنوان مثال در صرافی تبدیل از فناوری کیف پول توزیع شده برای ایجاد ایده آل‌ترین و ایمن‌ترین شرایط ممکن برای نگهداری از رمز ارزهای مانند پولکادات استفاده می‌شود که می‌تواند اطمینان کامل را برای شما از نظر امنیت فراهم آورد.

انواع کیف پول پلکادات

از انواع مختلفی از کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری می‌توان برای نگهداری از پلکادات استفاده کرد که شما می توانید از میان این موارد بهترین گزینه‌ها را انتخاب کرده و از آنها بهره ببرید. از جمله مهم‌ترین کیف پول‌هایی که از پلکادات پشتیبانی می‌نمایند می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • کیف پول نرم افزاری تراست ولت
  • کیف پول نرم افزاری متامسک
  • کیف پول لجر
  • کیف پول ترزور
  • کیف پول مث والت
  • کیف پول سیف پال
  • کیف پول بایننس چین والت
  • اتمیک والت

کارمزد خرید و فروش پلکادات

نکته مهم بعدی که بایستی درباره ارز دیجیتال پلکادات به بررسی آن بپردازیم کارمزد معاملات این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است. کارمزد خرید و فروش پلکادات در صرافی‌های داخلی معمولاً بر اساس یک سطح‌بندی مشخص تعیین می‌شود. بر این اساس که حجم معاملات روزانه شما در صرافی چقدر باشد و یا چقدر از مراحل احراز هویت را طی کرده باشید کارمزد معاملات و خرید و فروش پلکادات برای شما متغیر خواهد بود.
معامله پلکادات در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش پلکادات در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال پلکادات در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال پلکادات مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

امکان خرید آسان و سریع پلکادات را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار پلکادات به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات پلکادات را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
سرعت بالای تراکنش ها
برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
امکان برداشت ارز دیجیتال پلکادات بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال پلکادات در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال پلکادات در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

سوالات متداول خرید پلکادات

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین
سوالات متداول
از کجا میتوانیم پلکادات (DOT) بخریم؟

برای خرید پلکادات می‌توانید به بازار معاملاتی صرافی تبدیل مراجعه نمایید.

آینده پلکادات چگونه است؟

رمز ارز‌های کاربردی و هدفمند در بازار ارز دیجیتال معمولاً بر اساس مکانیزمی مشابه با مکان این بیت کوین نوسان می‌نمایند و ارتباط نزدیکی با این رمز ارز دارند. ارز دیجیتال پلکادات به دلیل داشتن اهداف و کاربرد‌های مشخص و مهم گذشته بسیار خوبی داشته و توانسته در بازه زمانی گذشته از زمان ورود خود به بازار ارز دیجیتال مشابه با بیت کوین یک روند صعودی با شیب مناسب را طی کند.

خرید سریع پلکادات (DOT) چطور امکان پذیر است؟

امکان خرید آسان پولکادات در خدمات صرافی‌ تبدیل در اختیار شما قرار گرفته است. در این فرآیند شما بلافاصله بعد از انتقال پول خود به حساب صرافی می‌توانید آن را تبدیل به پولکادات کرده و بدون وارد شدن به بازارهای حرفه‌ای و بدون فوت وقت این رمز ارز را خریداری نمایید.

کارمزد خرید و فروش پلکادات در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله پلکادات در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش پلکادات اقدام کنیم؟

با استفاده از خدماتی که در صرافی تبدیل برای شما عزیزان فراهم آورده‌ایم امکان خرید و فروش ارز دیجیتال پلکادات در هر ساعتی از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل برای شما وجود خواهد داشت و هیچ محدودیتی در این باره تعریف نشده است.

ارز دیجیتال پلکادات چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال پلکادات می‌توانید از کیف پول اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

آیا خرید پلکادات می‌تواند سودآور باشد؟

تحلیلگران آینده بسیار خوبی را برای ارز دیجیتال پلکادات در نظر می‌گیرند و به همین دلیل خرید این رمز ارز و نگهداری از آن برای بازه‌های زمانی طولانی مدت می‌تواند سودآور باشد.

آیا می‌توان پلکادات را استخراج کرد؟

در حال حاضر امکان استخراج ارز دیجیتال پلکادات وجود ندارد و این رمز ارز ارزهای دیجیتال قابل استخراج قرار نگرفته است.

دریافت جایزه روزانه استوری اینستاگرام

به صورت روزانه یک استوری در اینستاگرام صرافی تبدیل قرار می‌گیرد که شما می‌توانید با فالوکردن پیج ما و وارد کردن کد در این قسمت، ارز دیجیتال هدیه بگیرید.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 292 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله