rlcicon

خرید و فروش اگزک آر ال سی

RLC /  iExec RLC
IRTicon تومان
RLCicon اگزک آر ال سی
خرید آسان  اگزک آر ال سی
حجم ۲۴ ساعته (RLC) 194,345.60
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 298,487.69
تغییرات ۱ روزه +0.63 %
قیمت آخرین معامله 1.5368 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 1.5456 $
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 1.5217 $

ارز دیجیتال اگزک آر ال سی یکی از 200 ارز دیجیتال برتر بازار ارزهای دیجیتال است. قیمت این ارز امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۱ معادل 46,349 تومان برابر با 1.16 تتر است. از طریق ارز دیجیتال اگزک آر ال سی، در بلاکچین شبکه‌ای ایجاد می‌شود که کاربران در آن می‌توانند درآمدزایی کنند.

همچنین سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ایرانی بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند علاوه بر مشاهده قیمت لحظه‌ای اگزک آر ال سی، به خریدوفروش این ارز بپردازند. همراه ما باشید تا شما را با زیروبم ارز دیجیتال اگزک آر ال سی آشنا کنیم.

اگزک آر ال سی ( RLC ) چیست؟

ارز اگزک آر ال سی

اگزک آر ال سی با توکن اختصاصی آر ال سی ( RLC )، محاسبات غیرمتمرکز بلاکچین‌محور را برعهده دارد و در این امر پیشرو بوده است. در پلتفرم اگزک آر ال سی، از بلاکچین جهت سازمان‌دهی یک مارکت نتورک استفاده می‌شود؛ فضایی که کاربران قادرند از نرم‌افزارها، دیتابیس‌ها و قدرت محاسباتی خود درآمد کسب کنند. اما اگزک آر ال سی چگونه این شرایط را فراهم می‌کند؟

اگزک آر ال سی دسترسی لازم به منابع رایانش ابری را فراهم می‌کند. همچنین می‌‌تواند نرم‌افزارهای فعال در زمینه‌هایی ازجمله مراقبت‌های بهداشتی، کلان داده ( Big Data )،‌ هوش مصنوعی، رندرگیری و فین‌تک را پشتیبانی کند.

اگزک آر ال سی متکی بر نرم‌افزار اکستریم وب اچ ای بی ( XtremWeb-HEB ) است؛ نرم‌افزاری منبع‌باز در دسکتاپ که قابلیت‌هایی مانند نرم‌افزارهای چندگانه ( multi-applications )، تحمل خطا ( fault-tolerance )، زیرساخت خصوصی، گسترش تصاویر مجازی، مدیریت داده و امنیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

تاریخچه پیدایش اگزک آر ال سی ( RLC )

پروژه iExec RLC را ژیل فداک ( Gilles Fedak ) و هایوو (Haiwu) در ۱۶ اکتبر 2016 راه‌اندازی کردند. فداک، مدیر‌عامل و بنیان‌گذار پلتفرم اگزک آر ال سی، مدرک دکترای خود را در رشته فلسفه و کامپیوتر در سال ۲۰۰۳ گرفت. فداک پس از آن در مؤسسه تحقیقاتی INRIA ( Inventeurs du Monde Numerique ) که واقع در لیون فرانسه است، به‌عنوان محقق مشغول به کار شد. هایوو، یکی دیگر از بنیان‌گذاران اگزک آر ال سی، مسئولیت ریاست بخش APAC را برعهده دارد.

اگزک آر ال سی ( RLC) چگونه معروف و محبوب شد؟

شبکه iExec متشکل از ارائه‌دهندگان منابع محاسباتی است و آن را به‌عنوان iExec Workers می‌شناسند. اگر کاربران بخواهند جزو یکی از این ارائه‌دهندگان باشند، می‌توانند ماشین‌های خود را به یک‌دیگر وصل کنند. آن‌ها از آن‌جایی‌که به منابع در شبکه کمک می‌کنند، در ازای کمک خود توکن‌های RLC پاداش می‌گیرند.

ارائه‌دهندگان برنامه قادرند از الگوریتم‌های خود درآمد کسب کنند. همچنین آن دسته از ارائه‌دهندگان داده که از مجموعه داده‌های ارزشمندی برخوردارند، می‌توانند داده‌های خود را از طریق iExec برای استفاده در دسترس قرار دهند. سپس پروتکل اجماع یا اثبات سهم، اجماع را در رابطه با محاسبات بیرون از زنجیره فراهم می‌کند. به‌لطف این مشارکت، ارائه‌دهندگان از منابع خارجی خود که در بلاکچین مجاز است استفاده می‌کنند.

اگزک آر ال سی همچنین نرم‌افزارهای توزیع‌شده‌ای را فراهم می‌کند که امن هستند، به‌آسانی به سرورها متصل می‌شوند و از مجموعه داده‌ها و منابع محاسباتی برخوردارند. درنتیجه، از آن‌جایی‌که همه این موارد در اتریوم فعالیت دارند، امکان ایجاد زیرساخت ابر مجازی فراهم می‌شود و می‌تواند محاسباتی را با عملکرد بسیار مطلوبی ارائه دهد.

از همین رو، اگزک آر ال سی نرم‌افزارهای توزیع‌شده مبتنی بر بلاکچین را پشتیبانی می‌کند و همچنین محاسبات مقرون‌به‌صرفه و مطلوبی را با استفاده از زیرساخت غیرمتمرکز ابری ممکن می‌سازد.

هدف از خلق اگزک آر ال سی ( RLC)

برخلاف کاربردهایی که فناوری بلاکچین دارد، مشکلاتی نیز گریبان‌گیر این فناوری شده است. مسئله آن است که این مشکلات انگشت‌شمار نیستند. به همین دلیل، پلتفرم‌هایی با استفاده از راهکارهای خلاقانه، تلاش می‌کنند تا این مشکلات را برطرف کنند. پلتفرم اگزک آر ال سی نیز یکی از همین راهکارها را ارائه می‌کند. درواقع، این پلتفرم یک محیط رایانش ابری و منبع‌باز ( Open Source ) است که کاربرانش را قادر می‌سازد تا با هزینه‌ای اندک، به نرم‌افزارهای غیرمتمرکز ( DApps ) دسترسی یابند.

اگر بخواهیم ساده‌تر بیان کنیم باید گفت که اگزک آر ال سی به کاربران کمک می‌کند تا زیرساخت رایانشی بلاکچین خود را توسعه دهند. علاوه‌براین، اگزک آر ال سی به‌تنهایی از بلاکچینی برخوردار است که امکان بهره‌مندی از خدماتی مانند میزبانی وب، پایگاه داده و سرورها را با هزینه‌ای کم برای کاربران فراهم می‌کند.

ارزش اگزک آر ال سی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت و ارزش بازار ارز دیجیتال اگزک آر ال سی تحت‌تأثیر فشار خرید و فروش است و به همین صورت نیز افزایش یا کاهش می‌یابد.

قابلیت‌ها و مزایای اگزک آر ال سی

نرم‌افزار اصلی و اجرایی پلتفرم اگزک آر ال سی، اکستریم وب اچ ای بی ( XtremWeb-HEP ) نام دارد. این نرم‌افزار از پیشینه‌ای کاربردی و قوی برخوردار است. جالب است بدانید که اکستریم وب اچ ای بی یک نرم‌افزار دسکتاپ منبع‌باز محسوب می‌شود که تمام قابلیت‌های اساسی iExec را تشکیل مي‌دهد. البته پلتفرم اگزک آر ال سی برخی ویژگی‌های منحصربه‌فرد نیز دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

عملکرد بسیار قوی

پلتفرم اگزک آر ال سی برای انجام محاسبات با عملکرد بالا (HPC) بستری ویژه به‌شمار می‌رود. بنابراین، سیستم اگزک آر ال سی دارای پردازشی قوی است.

دسترسی آسان

دسترسی به منابع ابری برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای غیرمتمرکز امری پرهزینه و پیچیده به‌شمار می‌آید، بااین‌حال، پلتفرم اگزک آر ال سی این امر را بسیار آسان کرده است و دسترسی به منابع ابری را با دریافت هزینه‌ اندکی به توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهد.

پیشرفته

همان‌طور که قبل‌تر اشاره شد، پلتفرم اگزک آر ال سی از نرم‌افزار اکستریم وب اچ ای بی بهره‌مند می‌شود که خود ۱۰ سال پیشینه قوی دارد. این نرم‌افزار در موقعیت‌های مهم و حساسی مانند پردازش سیگنال و هوانوردی به‌کار رفته و عملکرد مطلوبی از خود نشان داده است.

مقرون‌به‌صرفه

از آن‌جایی‌که پلتفرم اگزک آر ال سی بر روی بلاکچین اتریوم فعال است، از دسترسی مستقیم به نرم‌افزارهای dApps برخوردار است. این امر هزینه‌های اضافی را کاهش داده است و همچنین دسترسی به نرم‌افزارهای غیرمتمرکز را با هزینه‌ای بسیار کم فراهم کرده است.

علاوه‌بر قابلیت‌هایی که مطرح شد، یکی از مهم‌ترین کاربردهای اگزک آر ال سی، افزایش مقیاس‌پذیری بلاکچین اتریوم و همچنین توسعه زیرساخت شبکه اتریوم است. ممکن است بپرسید این امر چگونه انجام می‌شود؟ توکن بومی اگزک آر ال سی ( RLC ) این امر را امکان‌پذیر کرده است.

در بخش زیر، مزایای ارز دیجیتال اگزک آر ال سی را در یک نگاه می‌توانید مشاهده کنید.

 • زیرساخت‌های عمومی، ترکیبی و خصوصی
 • ویژگی چند برنامه‌ای
 • مدیریت داده
 • مبتنی بر بلاکچین اتریوم
 • به‌کارگیری قراردادهای هوشمند

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال RLC چه کسانی هستند؟

پروژه iExec RLC را ژیل فداک ( Gilles Fedak ) و هایوو (Haiwu) در ۱۶ اکتبر 2016 راه‌اندازی کردند. فداک، مدیر‌عامل و بنیان‌گذار پلتفرم اگزک آر ال سی، مدرک دکترای خود را در رشته فلسفه و کامپیوتر در سال ۲۰۰۳ گرفت. فداک پس از آن در مؤسسه تحقیقاتی INRIA ( Inventeurs du Monde Numerique ) که واقع در لیون فرانسه است، به‌عنوان محقق مشغول به کار شد. هایوو، یکی دیگر از بنیان‌گذاران اگزک آر ال سی، مسئولیت ریاست بخش APAC را برعهده دارد.

امنیت شبکه اگزک آر ال سی چگونه است؟

خرید RLC

اگزک آر ال سی به قراردادهای هوشمند کمک می‌کند تا محدودیت‌هایی ازجمله مقیاس‌پذیری، اتصال و پوشیدگی را که در بلاکچین اتریوم هستند برطرف کند. جهت تأمین امنیت در سطوح بالا، اگزک آر ال سی از فضای اجرایی مطمئنی به نام تراستد اگزکیوشن انوایرنمت ( Trusted Execution Environment ) برخوردار است.

این محیط درواقع منطقه‌ امن پردازنده دستگاه محسوب می‌شود که تضمین می‌کند کسی قادر به دست‌کاری کد نیست. همچنین محیطی امن را برای قرارداد هوشمند جهت دسترسی به اطلاعات فراهم‌شده توسط وب ۲ فراهم می‌کند.

چه تعداد توکن اگزک آر ال سی در گردش است؟

توکن بومی پلتفرم iExec که آر ال سی ( RLC ) نام دارد، الگوریتم ERC-20 را پیروی می‌کند. این الگوریتم ارز دیجیتال آر ال سی را قادر می‌سازد تا قرارداد‌های هوشمند خود را فقط در بلاکچین اتریوم اجرا کند. عرضه کل واحدهای توکن RLC 86,999,784 است که تعداد 80,070,800 از آن در گردش هستند.

خرید و فروش ارز دیجیتال اگزک آر ال سی

هم‌اکنون بازار ارز دیجیتال اگزک آر ال سی برای هم‌وطنان ایرانی در صرافی تبدیل در دسترس است. برای شروع خریدوفروش و سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال اگزک آر ال سی کلیک کنید.

نحوه خرید اگزک آر ال سی از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال اگزک آر ال سی از صرافی تبدیل مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی
 2. ورود به کیف پول و افزایش میزان موجودی به تومان
 3. انتخاب بازار از بین بازارهای تتری یا تومانی
 4. به ثبت رساندن سفارش

چگونه اگزک آر ال سی را نگهداری کنیم؟

ارز دیجیتال RLC را می‌توان هم در کیف پول‌های نرم‌افزاری و هم در کیف پول‌های سخت‌افزاری نگهداری کرد. اما از آن‌جایی‌‌که یکی از دغدغه‌های هر سرمایه‌گذار ارز دیجیتال، نگهداری و امنیت دارایی است، بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال RLC را برای شما عزیزان در بخش زیر نام برده‌ایم.

انواع کیف پول اگزک آر ال سی

 • کیف پول تراست والت ( trust wallet )
 • کیف پول کوینومی ( Coinomi )
 • کیف پول اکسودوس ( Exodus )
 • کیف پول اتمیک ( Atomic )

کیف پول‌های دیجیتالی که در بخش بالا نام بردیم، ازجمله محبوب‌ترین کیف پول‌هایی هستند که از امنیت بسیار بالایی برخوردارند. با استفاده از این کیف‌پول‌ها می‌توانید به‌آسانی ارز دیجیتال اگزک آر ال سی را ذخیره کنید یا آن را انتقال دهید. علاوه‌براین، کاربران صرافی تبدیل می‌توانند از کیف پول اختصاصی آن بهره‌مند شوند که از امنیت بالایی برخوردار است.

مزایای خرید و فروش RLCدر صرافی تبدیل

یکی از مزایای خریدوفروش ارزهای دیجیتال در صرافی تبدیل، آن است که می‌توانید از کیف پول اختصاصی آن استفاده کنید. در این صورت، با خیال راحت می‌توانید ارزهای آر ال سی خود را نگه‌داری ‌کنید. علاوه‌براین، صرافی تبدیل نه‌تنها دارای رابط کاربری جذاب و پیشرفته‌ای است، بلکه ابزارهای معاملاتی خاصی ازجمله oco را ارائه می‌کند.

در کنار کیف پول اختصاصی، امنیت بالا و رابط کاربری پیشرفته، برای خرید و فروش ارز دیجیتال اگزک آر ال سی در صرافی تبدیل می‌توانید از طریق نرم‌افزار اختصاصی گوشی که این صرافی ارائه کرده است اقدام کنید، در این صورت، فرآیند انجام معاملات بسیار آسان‌تر خواهد شد.

آیا خرید اگزک آر ال سی بدون احراز هویت ممکن است؟

معامله RLC

با نگاهی به تاریخچه بازار ارزهای دیجیتال، درمی‌یابیم که خطرات بسیاری سرمایه‌گذاران این حوزه را تهدید کرده است و بسیاری از افراد سرشان کلاه رفته و سرمایه‌شان یک‌شبه بر باد رفته است! بنابراین، توصیه می‌شود پیش از هرگونه اقدام درزمینه خرید ارز دیجیتال اگزک آر ال سی، از امنیت سایت مدنظر اطمینان حاصل کنید. فرآیند احراز هویت نیز یکی ویژگی‌هایی است که سایت‌های معتبر آن را الزامی می‌دانند.

بااین‌حال، اگر قصد دارید بدون احراز هویت ارز دیجیتال اگزک آر ال سی را خریداری کنید، به یکی از صرافی‌های زیر مراجعه کنید.

 • پی بیس ( Paybis )
 • بای بیت ( Bybit )
 • اتر دلتا ( EtherDelta )
 • کوکوین ( Kucoin )
 • بیسکیو ( BISQ )

آینده اگزک آر ال سی چگونه است؟

یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در پیش بینی قیمت اگزک آر ال سی، عملکرد پلتفرم محاسباتی غیرمتمرکز آن است . انتظار می روداین پلتفرم دنیای محاسبات را دگرگونکند. هدف اگزکآر ال سی آن است که در هر زمانیکهنیازباشد ، منابع رایانش ابری را ارائه دهد.

بر اساس سایت کریپتو پولیتن، طبق تحلیل‌های انجام‌شده پیش‌بینی می‌شود که تا ژانویه ۲۰۲۳، قیمت اگزک آر ال سی تقریباً به ۲.۵۵ دلار برسد و تا سال ۲۰۲۴ با رشدی ۴۶.۳۰ درصدی روندی صعودی را پیش بگیرد.

منابع:

iex.ec
coinmarketcap.com
cryptorival.com

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+0.76%
27,294.40 USDT
1,412,956,307 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.15%
51,990 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.61%
1,902.57 USDT
98,494,039 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.07%
0.0729200 USDT
3,772 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+1.52%
0.00000864 USDT
0.447 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+1.56%
0.00000000190 USDT
0.0000983 تومان
سوالات متداول
از کجا می‌توانیم اگزک آر ال سی ( RLC) بخریم؟

در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اگزک آر ال سی را خریدوفروش کنید، اما صرافی‌های خارجی کاربران ایرانی را به‌طور مناسب پشتیبانی نمی‌کنند و ممکن است دارایی کاربران مسدود شود. از همین رو توصیه می‌کنیم از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال است که از ۲۰۰ ارز دیجیتال مختلف ازجمله اگزک آر ال سی پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع اگزک آر ال سی ( RLC) چطور امکان‌پذیر است؟

از طریق بخش خرید آسان اگزک آر ال سی در صرافی تبدیل، در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید به خریدوفروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش اگزک آر ال سی ( RLC) در صرافی تبدیل چقدر است؟

در بازارهای تومانی صرافی تبدیل، کارمزد معاملات بین ۰.۱۵ تا ۰.۴ درصد متغیر است و طبق حجم معاملات ۳۰ روز اخیر معامله‌گر محاسبه می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تتری ثابت و معادل با ۰.۲ درصد است.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش اگزک آر ال سی ( RLC) اقدام کنیم؟

اگر قصد سرمایه‌گذاری در اگزک آر ال سی را دارید، حتماً در اسرع وقت شاخص‌های تکنیکال و فاندامنتال آن را بررسی کنید. همچنین اگر می‌خواهید به‌صورت طولانی‌مدت سرمایه‌گذاری کنید، نمودار روند کلی بازار این ارز دیجیتال را بررسی کنید. در آخر، مدیریت ریسک مناسب شما را در سرمایه‌گذاری یاری می‌کند.

چگونه قیمت اگزک آر ال سی را پیش‌بینی کنیم؟

کاربران با استفاده از تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال می‌توانند وضعیت اگزک آر ال سی را بررسی کرده و زمان مناسب خرید و فروش آن را بیابند. علاوه‌بر‌این، با عضویت در کانال تلگرامی الگورتیم تحلیل ( algotahlil@ ) می‌توانید از تحلیل‌های ساده و کاربردی استفاده کنید. در مرحله آخر، از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی نیز می‌توانید بهره‌مند شوید.

ارز دیجیتال اگزک آر ال سی ( RLC) چگونه نگهداری می‌شود؟

سرمایه‌گذاران می‌توانند ارز دیجیتال اگزک آر ال سی را در انواع کیف پول‌های سرد و گرم نگهداری کنند. محبوب‌ترین نرم‌افزارها در این زمینه تراست والت و متامسک هستند. در ضمن، از کیف پول صرافی تبدیل هم می‌توانید استفاده کنید.

آیا خرید اگزک آر ال سی ( RLC) می‌تواند سودآور باشد؟

اگزک آر ال سی خدماتی جذاب را به کاربران خود ارائه می‌کند. علاوه‌براین، سازوکار اجماع همکاری اگزک آر ال سی کاربران را به نگهداری توکن RLC تشویق می‌کند. بااین‌حال، توصیه می‌کنیم پیش از خرید ارز اگزک آر ال سی، تحقیقات و بررسی‌های گسترده‌ای انجام دهید.

آیا می‌توان اگزک آر ال سی ( RLC) را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال اگزک آر ال سی ازجمله آلت‌کوین‌هایی محسوب می‌شود که قابلیت استخراج ندارند. بنابراین، کاربران باید برای افزایش ارزش دارایی خود، باید استراتژی‌های مختلف سرمایه‌گذاری را به‌کار بگیرند.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله