storjicon

قیمت و خرید استورج - STORJ

خرید ارز دیجیتال استورج Storj

خرید ارز دیجیتال استورج (STORJ) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت استورج به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز استورج بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش استورج اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز استورج هستند.

معامله استورج

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت استورج به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 STORJ = 34,819 IRT

storjicon

استورج

خرید آسان استورج
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت استورج

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، استورج می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

storjicon

storj

استورج

تومان --

storjicon

storj

استورج

قیمت دلاری

0.5162 USDT

قیمت تومانی

تومان 34,797

تغییرات 24 ساعت اخیر

1.832 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

با پیشرفت زمان حجم داده‌ها و اطلاعات نیز افزایش‌یافته است، بنابراین همه به دنبال محلی امن برای ذخیره‌سازی اطلاعاتشان هستند. بیشتر فضا‌های ابری سنتی موجود مانند دراپ‌باکس و گوگل دارای محدودیت‌هایی مانند امنیت پایین و ریسک بالای عدم دسترسی به اطلاعات هستند که باعث شده است تا افراد به دنبال شبکه‌ای به‌روز و مطمئن باشند تا این مشکلات را نداشته باشد. ازاین‌رو شبکه STORJ و ارز دیجیتال آن به جهانیان معرفی شد. این شبکه را می‌توان انقلابی در زمینه ذخیره‌سازی اطلاعات دانست، در ادامه درباره این ارز دیجیتال و مباحث مرتبط با آن اطلاعات جامعی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

استورج (STORJ) چیست؟

استورج

ارز STORJنام خود را از کلمه انگلیسی STORAGE یعنی محل ذخیره‌سازی گرفته است. این شبکه فضای بلاک‌چین و فضای کلود را باهم ترکیب کرده است تا شبکه‌ای مطمئن و ایمن برای ذخیره‌سازی ایجاد کند. در این شبکه افراد می‌توانند دیسک‌های خالی خود را به افراد دیگر اجاره دهند و در مقابل آن توکن مخصوص این شبکه یعنی توکن STORJ را دریافت کنند.

تاریخچه پیدایش استورج

اگر بخواهیم به تاریخچه این ارز دیجیتال محبوب بپردازیم باید به سال 2014 بازگردیم، زمانی که برای اولین‌بار شان ویلکینسون(Shawn Wilkinson) و جان کوئین(John Quinn)ایده این طرح را چیدند. این طرح از می سال 2014 به مرحله اجرا درآمد و شرکتی به نام STORJ لبز تأسیس شد. در ابتدا ویلکینسون مدیرعامل این شرکت بود؛ اما بعد‌ها به نفع بن گلوب که استاد اقتصاد دانشگاه نورث وسترن است کناره‌گیری کرد.

استورج چگونه معروف و محبوب شد؟

اگر بخواهیم درباره ویژگی منحصربه‌فرد این شبکه سخن بگوییم که باعث معروف و محبوب شدن آن شده است، می‌توانیم به امنیت بالای آن اشاره کنیم. معمولاً فضا‌های ابری ذخیره‌سازی سنتی از نظر امنیت، ضعیف عمل کرده و همواره ناظری برای چک کردن محتوا‌ها داشتند. اما در این شبکه داده‌ها به 80 قطعه تقسیم شده و در گره‌های متفاوتی قرار می‌گیرد و امنیت را بالا می‌برد.

شبکه STORJچگونه کار می‌کند؟

کار این شبکه را می‌توان با وجود سه مؤلفه اصلی توضیح داد.

 • گره ذخیره‌سازی: هر دستگاهی که بتواند شرایط ذخیره‌سازی STORJ را فراهم کند به‌عنوان یک گره شناخته می‌شود. در این گره اطلاعات ذخیره شده و برگردانده می‌شود.
 • آپلینک: آپلینک نرم‌افزاری است که بر روی دستگاه مشتری وجود دارد و برای بازیابی و ذخیره‌سازی داده‌ها کاربرد دارد.
 • ماهواره: این مؤلفه را می‌توان به‌عنوان رابطی بین گره‌ها و آپلینک‌ها دانست که به امنیت شبکه کمک می‌کنند.

سیستم افزونگی در STORJچیست؟

این سیستم به شبکه کمک می‌کند در صورت قطع‌شدن ناگهانی گره و حذف پرونده مشکلی در بازیابی اطلاعات کلی وجود نداشته باشد. به عبارتی می‌توان گفت امنیت شبکه با این سیستم افزایش می‌یابد.

سیستم حذف در شبکه STORJچیست؟

سیستم افزونگی ممکن است باعث کندشدن شبکه شود، ازاین‌رو سیستم حذف ساخته شده است که وظیفه حذف کردن پرونده‌هایی را برعهده دارد که بار‌ها تکرار شده‌اند.

ارتباط استورج و تورنت به چه صورتی است؟

عملکرد STORJ و تورنت مشابه یکدیگر است. به‌طوری‌که در هر دو شبکه فایل‌های ذخیره شده به واحد‌های کوچک‌تری تقسیم شده و هر یک از قطعات به یکی از کاربران شبکه داده می‌شود. نحوه ذخیره‌سازی و بازیابی اطلاعات تورنت مشابه STORJ است.

هدف از خلق ارز دیجیتال STORJ

هدف از خلق این شبکه این است که افرادی که دارای فضای خالی قابل‌فروش هارددیسک هستند را به افرادی که به فضای ابری نیاز دارند متصل کند. به عبارتی این شبکه برای ذخیره‌سازی فایل‌ها در فضای ابری رمزنگاری شده غیرمتمرکز ساخته شده است که به‌صورت یک‌به‌یک عمل می‌کند.

پشتوانه استورج چیست؟

حامی این پروژه و طرح را می‌توان ویتالیک بوترین مایل دانست. او آینده درخشانی برای این طرح پیش‌بینی کرده و علاقه داشت نام او به‌عنوان حامی و پشتوانه با این شبکه همراه شود.

ارزش STORJ چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش این شبکه باتوجه‌به خریدوفروش بازه‌ای ارز دیجیتال STORJ محاسبه می‌شود برای مثال اگر درخواست و تقاضا کاربران برای خرید این ارز افزایش یابد؛ اما کسی فروشنده آن نباشد می‌توان گفت ارزش و قیمت این ارز دیجیتال افزایش می‌یابد. برعکس این شرایط نیز امکان‌پذیر است، اگر فروشنده زیاد باشد؛ اما کسی خریدار این ارز نباشد، می‌توان گفت ارزش ارز دیجیتال STORJ کاهش می‌یابد.

قابلیت‌ها و مزایای استورج

تا این قسمت با برخی از ویژگی‌های توکن STORJ و شبکه آن آشنا شدید. حال در این قسمت درباره قابلیت‌ها و مزایای این شبکه و توکن آن توضیح داده می‌شود.

رمزنگاری پیشرفته

فایل‌ها و اطلاعات شما به چندین واحد تقسیم شده و به‌صورت رمزنگاری شده در دیسک‌های مختلف ذخیره می‌شود.

جلوگیری از حذف فایل‌ها

داده‌ها به 80 قسمت تقسیم شده و هریک از واحد‌ها در سیستمی ذخیره می‌شوند. همچنین یک سیستم ایمنی قوی از این شبکه پشتیبانی می‌کند تا از حذف و نابودی فایل‌ها و اطلاعات در صورت خرابی سیستمی جلوگیری شود.

امنیت بالا

برای بازیابی اطلاعات باید 29 قطعه از 80 قطعه کنار هم جمع شود، به همین علت کسی نمی‌تواند به داده‌های شما دسترسی داشته باشد و امنیت داده‌های شما را به خطر بیندازد.

سرعت بالای دسترسی

در این شبکه بیش از 10 هزار سرور وجود دارد که در سرتاسر جهان کاربرد دارند، ازاین‌رو سرعت عملکرد و دانلود شبکه بالا بیشتر می‌شود.

امنیت شبکه استورج چگونه است؟

خرید STORJ

همان‌طور که گفته شد امنیت این شبکه با تقسیم داده‌ها و فایل‌ها به 80 واحد و تقسیم آن بین سیستم‌های مختلف تأمین می‌شود. زیرا هیچ یکی از کاربران نمی‌توانند به جز خود شما به‌تمامی این داده‌ها دسترسی داشته باشند؛ در نتیجه ایمنی شبکه افزایش می‌یابد. همچنین غیرمتمرکز بودن شبکه و رمزگذاری هریک از فایل‌های تقسیم شده می‌تواند امنیت شبکه را بالا ببرد.

چه تعداد توکن استورج در گردش است؟

حداکثر توکن STORJ قابل توزیع 424,999,998 واحد گزارش شده است که از این میان تنها 320,101,951 واحد در حال گردش و معامله هستند.

خرید ارز دیجیتال STORJ چگونه است؟

اگر شما هم بعد از خواندن ویژگی‌ها و ارزش این توکن علاقه‌مند به خرید ارز دیجیتال STORJ شدید، بهتر است بدانید این ارز به دو صورت قابل خریداری است. خرید مستقیم از بازار معاملاتی یکی از روش‌هایی بوده که به دلیل تحریم‌های موجود علیه ایران غیرقابل‌دسترس است.

دومین روش برای خرید ارز دیجیتال STORJ، استفاده از صرافی‌های داخلی و خارجی است. البته باید پیش از اقدام به خرید، صرافی‌هایی که از این ارز پشتیبانی می‌کنند را بشناسید.

برای خرید می‌توان به صرافی‌های بین‌المللی بایننس، گیت، کوکوین، کراکن و غیره اشاره کرد. البته بهتر است برای خرید این ارز دیجیتال صرافی داخلی تبدیل را بشناسید که ویژگی‌ها و قابلیت‌های زیادی را برای کاربران خود در نظر گرفته است.

خرید استورج در ایران

در بخش قبل در مورد صرافی‌های داخلی و خارجی اطلاعاتی در اختیار شما قرار دادیم، بهتر است بدانید به دلیل وجود برخی محدودیت‌ها برای ایرانیان امکان بلوکه شدن حساب و عدم دسترسی به سرمایه در صرافی‌های بین‌المللی وجود دارد. ازاین‌رو صرافی‌های داخلی مطمئن‌تر و قابل‌دسترس‌تر هستند. همان‌طور که گفتیم صرافی تبدیل یکی از مطمئن‌ترین صرافی‌های داخلی است که از ارز STORJ پشتیبانی می‌کند.

خرید استورج با موبایل

به دلیل در دسترس نبودن کامپیوتر و لپ‌تاپ در هر زمان و مکانی، صرافی تبدیل برنامه‌ای متناسب با سیستم‌عامل گوشی‌های همراه طراحی کرده است که بتوانید به کمک آن معاملات خود را به‌وسیله گوشی موبایلتان انجام دهید.

حداقل سرمایه برای خرید استورج با تومان چقدر است؟

برای مشخص‌کردن حداقل سرمایه برای واردشدن به بازار ارز دیجیتال STORJ از طریق صرافی تبدیل به دو قسمت تقسیم می‌شود. در خرید آسان افراد با حداقل سرمایه 400 هزار تومان امکان خرید دارند، درحالی‌که خرید از بازار معاملاتی با حداقل سرمایه 100 هزار تومان نیز امکان‌پذیر است؛ بنابراین نگران کم بودن بودجه خود نباشید و گامی به‌سوی سرمایه‌گذاری بردارید.

سرمایه‌گذاری با خرید استورج

به دلیل اهمیت داده‌ها و ذخیره‌سازی آن‌ها، این شبکه بسیار محبوب و معروف است. این محبوبیت به همین صورت تا آینده نیز ادامه خواهد داشت، بنابراین گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

فروش ارز دیجیتال استورج

فروش ارز دیجیتال STORJ همانند خرید آن از طریق صرافی‌های ایرانی و خارجی امکان‌پذیر است. البته اگر به دنبال ریسک کمتر و دسترسی راحت‌تر به سرمایه‌تان هستید صرافی داخلی نظیر تبدیل بهترین گزینه برای شما به شمار می‌آید.

نحوه خرید استورج از صرافی تبدیل

برای خرید توکن STORJ از طریق صرافی تبدیل می‌توانید به دو شیوه اقدام کنید.

 • در شیوه اول که از طریق بازار معاملات امکان‌پذیر است، باید بعد از تحلیل‌های انجام شده مبلغ، واحد و مقدار حجم ارز دلخواه خود را خریداری کنید.
 • در شیوه دوم که به‌عنوان خرید آسان شناخته می‌شود، تنها کافی است مقدار حجم دلخواه خود را وارد کرده و منتظر بمانید معامله با بهترین قیمت انجام گیرد.

روش نگهداری STORJ

برای نگهداری این ارز دیجیتال، روش‌های مختلفی وجود دارد که یکی از معتبرترین و مطمئن‌ترین شیوه‌های نگهداری این رمزارز، در کیف پول‌های مجازی یا سخت‌افزاری است. البته باید در نظر داشته باشید که کیف پول‌ها از ارز موردنظر شما پشتیبانی کنند.

انواع کیف پول استورج

کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بسیاری موجود هستند که از ارز دیجیتال STORJ پشتیبانی می‌کنند که در این قسمت به معرفی برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

 • مای اتر والت یکی از کیف پول‌های نرم‌افزاری است که برای اندروید، iosو دسکتاپ کاربرد دارد.
 • تراست والت یکی از کیف پول‌های موبایلی است که بر روی سیستم عامل‌های ios و اندروید نصب می‌شود.
 • لجر و ترزور از جمله کیف پول‌های سخت‌افزاری هستند که امنیت بالایی دارند.
 • در این میان صرافی تبدیل کیف پولی را برای کاربران خود طراحی کرده است که می‌توانند در آن توکن STORJ خود را نگهداری کنند.

کارمزد خریدوفروش استورج

معامله استورج در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خریدوفروش استورج در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از صرافی‌های معتبر و مورد اطمینان است که می‌توانید باتکیه‌بر آن بر بسیاری از مشکلات پیش‌آمده در دنیای ارز دیجیتال غالب شوید. شما می‌توانید با استفاده از صرافی تبدیل بسیاری از خریدوفروش‌های خود را انجام دهید. این صرافی دارای مزیت‌های مختلفی است که در ادامه به توضیح و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 • تراکنش‌ها با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شوند.

 • در این صرافی کاربران STORJ زیادی وجود دارد، بنابراین شما با حجم معاملات بسیاری مواجه خواهید شد. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا خریدی آسان و سریع داشته باشید.

 • کارمزد‌های این مجموعه پایین و مناسب هستند و شما دیگر نیاز ندارید برای خرید و فروش ارز دیجیتال موردنظر خود مبالغ بالایی پرداخت کنید.

 • در این صرافی شما می‌توانید خریدی سریع و آسان داشته باشید.

 • در این صرافی مبلغ کارمزد به‌صورت کاملاً مشخص به کاربران نشان داده می‌شود و کاربران می‌توانند از میزان این مبلغ به‌صورت کاملاً شفاف و مشخص آگاه شوند.

 • شما می‌توانید بعد از خرید رمزارز، در سریع‌ترین زمان ممکن به ارز‌های دیجیتال خود دسترسی داشته باشید.

 • معاملات این صرافی دقیقاً مطابق با تغییرات و معاملات بازار جهانی است، هر تغییر قیمتی در بازار جهانی می‌تواند بر روی مبلغ تراکنش‌های شما تأثیر بگذارد؛ همچنین نوسانات و عرضه و تقاضا نیز مطابق با بازار جهانی است.

 • شما می‌توانید ارز‌های دیجیتال خریداری شده را در حساب خود نگهداری کنید؛ زیرا از امنیت بالایی برخوردار است.

آیا خرید استورج بدون احراز هویت ممکن است؟

در صرافی‌های داخلی برای بالابردن امنیت معاملات، احراز هویت یکی از شرایط اصلی معاملات تلقی می‌شود.

آینده استورج چگونه است؟

معامله STORJ

بر اساس تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های انجام شده نرخ این ارز در سال 2025 قیمتی در حدود 40 دلار گزارش شده است. البته بهتر است بدانید این تنها یک پیش‌بینی است و احتمال دارد روند صعودی بودن این ارز کندتر از آن انجام گیرد.

سوالات متداول خرید استورج

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید استورج

حداقل سرمایه برای خرید استورج چقدر است؟

حداقل سرمایه برای خرید از بازار معاملاتی 100 هزار تومان و در خرید آسان 400 هزار تومان است.

آیا می‌توان STORJ را استخراج کرد؟

خیر، امکان استخراج برای این رمزارز امکان‌پذیر نیست.

از کجا می‌توانیم STORJ بخریم؟

معامله استورج در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت STORJ را پیش‌بینی کنیم؟

با استفاده از تحلیل‌های فاندامنتال و تکنیکال قیمت این رمزارز قابل محاسبه و پیش‌بینی است.

خرید سریع STORJ چطور امکان‌پذیر است؟

این یکی از راه‌های خرید ارز دیجیتال است که در صرافی تبدیل وجود دارد و خرید ارز را تنها با واردکردن حجم موردنیاز انجام می‌دهد.

ارز دیجیتال STORJ چگونه نگهداری می‌شود؟

در کیف پول‌های سرد و دیجیتالی می‌توان از این رمزارز نگهداری کرد.

آیا خرید STORJ می‌تواند سودآور باشد؟

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده این ارز تا 4 سال آتی قیمتی 4 برابر خواهد یافت که نشان از سودده بودن آن است.

کارمزد خریدوفروش STORJ در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید و فروش استورج در خرید آسان تبدیل با استفاده از تومان ۰.۲۵ درصد و با استفاده از تتر ۰.۲ درصد است. کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله