TOMIicon

قیمت و خرید تامی نت - TOMI

خرید ارز دیجیتال تامی نت tomiNet

خرید ارز دیجیتال تامی نت (TOMI) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت تامی نت به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز تامی نت بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش تامی نت اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز تامی نت هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت تامی نت به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 TOMI = 7,703 IRT

TOMIicon

تامی نت

خرید آسان تامی نت
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت تامی نت

اطلاعات بازار تامی نت

حجم ۲۴ ساعته (TOMI) 1,463,274.2100
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 193,953.7012
تغییرات ۱ روزه +8.83 %
قیمت آخرین معامله 0.13331 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 8,276 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 7,070 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، تامی نت می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

TOMIicon

TOMI

تامی نت

تومان --

TOMIicon

TOMI

تامی نت

قیمت دلاری

0.1333 USDT

قیمت تومانی

تومان 7,782

تغییرات 24 ساعت اخیر

8.831 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
800 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در دنیای عظیم دیجیتال، جایی که داده‌های شخصی به کالایی تبدیل شده است که بدون رضایت کاربر آزادانه معامله می‌شود، Tomi کورسوی امید را ارائه می‌کند. این پروژه نوآورانه با تمرکز بر حریم خصوصی، حاکمیت داده‌ و تمرکززدایی، قصد دارد اینترنت را بازتعریف کند. تامی می‌خواهد اینترنتی ایجاد کند که در آن افراد کنترل کاملی بر داده‌های خود دارند و حریم خصوصی در آن یک حق اساسی است. با ما همراه باشید تا به بررسی کامل این پروژه و توکن TOMI بپردازیم.

تامی نت چیست؟

ارز تامی نت

تامی نت(tomiNet) یک شبکه اینترنت خودگردان موازی است که جایگزین شبکه فعلی وب به شمار می‌رود و در تلاش برای حفظ حریم خصوصی و ایجاد تمرکززدایی واقعی برای کاربران اینترنت است.

این پلتفرم در تلاش برای ایجاد یک اکوسیستم متشکل از یک مرورگر غیرمتمرکز و سیستم نام دامنه (DNS)، فناوری محاسباتی پیشرفته و یک کیف پول چند زنجیره‌ای با چشم‌انداز ایجاد یک عصر جدید اینترنتی است که آزادی بیان واقعی را به ارمغان می‌آورد.

هسته اصلی چشم‌انداز تامی دستیابی به تمرکززدایی و یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) بدون قدرت مرکزی است. از طریق tomiDAO، دارندگان Pioneer NFTابتدا پیشنهاداتی را ارسال می‌کنند، پس از آن دارندگان توکن TOMI در مورد اینکه آیا سایتی دستورالعمل‌های تعیین شده را نقض می‌کند و اینکه آیا باید ممنوع شود یا نه، رأی می‌دهند. رأی دادن در tomiDAO کاملاً ناشناس و عاری از هرگونه اجبار یا انگیزه مالی است.

علاوه بر این، رویکرد جدید آن به اینترنت بدون سانسور، فناوری‌های وب ۲.۰، مانند TCP/IP و DNS را با فناوری Web3 از طریق بلا‌ک‌چین اتریوم ترکیب می‌کند تا از وب‌گردی انعطاف‌پذیر، سریع و کم‌هزینه برای کاربران اطمینان حاصل کند.

مانند بیت کوین، بنیان‌گذاران tomiNet تصمیم گرفته‌اند که ناشناس بمانند، اما تیم tomi متشکل از حدود ۹۶ عضو است که در ده مکان در سراسر جهان پخش شده‌اند. این تیم معتقد است که با ناشناس ماندن، tomi می‌تواند کاملاً مستقل باشد و از طریق DAO خود یکپارچه عمل کند و در نهایت به رؤیای اینترنت بدون سانسور دست یابد.

تاریخچه پیدایش تامی نت (TOMI)

تامی نت به عنوان پاسخی به تمرکز و کنترل روزافزون اینترنت از سوی شرکت‌ها و دولت‌های بزرگ توسعه داده شد. این پروژه به دلیل نیاز به اینترنت غیرمتمرکز، حفظ حریم خصوصی و خودحاکمیتی که عاری از نظارت و کنترل است، متولد شد. هدف تیم tomiNet ارائه یک وب بهبودیافته است که در آن افراد می‌توانند به صورت ایمن و خصوصی با هم تعامل داشته باشند و مهم‌تر از همه از حق خود برای آزادی بهره ببرند. tomiNet یک اینترنت موازی ارائه می‌دهد که تمرکززدایی قدرت، آزادی بیان، اطلاعات، دارایی و مدل‌های تجاری غیرانحصاری را تضمین می‌کند.

هدف از خلق TOMI

tomiNet یک شبکه جایگزین ایجاد کرده است که نقاط قوت وب۲ و وب۳ را با یک وب موازی که برای ارائه تمرکززدایی واقعی به اینترنت طراحی شده است، ترکیب می‌کند.

ارزش توکن TOMI چگونه تعیین می‌شود؟

TOMI توکن حاکمیتی و کاربردی tomiNet است. برخی از موارد استفاده از آن عبارت‌اند از:

  • قدرت رأی‌دادن در tomiDAO و artDAO
  • به کاربرانی که به tomiDAO کمک می‌کنند پاداش داده می‌شود
  • به توسعه‌دهندگان از طریق صندوق توسعه tomiNet به عنوان مشوق اهدا می‌شود
  • برای پرداخت آدرس‌های دامنه tomi استفاده می‌شود
  • برای پرداخت هزینه تراکنش در tomiNet استفاده می‌شود

گفتنی است،‌ همه این عوامل در ارزش بخشیدن به توکن TOMI نقش دارند.

قابلیت‌ها و مزایایتامی نتTOMI))

TomiNet یک بازاندیشی انقلابی در مورد نحوه عملکرد اینترنت با تمرکز بر حریم خصوصی، حاکمیت کاربر و تمرکززدایی است. در ادامه با قابلیت‌ها و مزایای این پروژه آشنا می‌شویم:

پاسپورت هویتی مستقل

تامی نت مفهوم پاسپورت هویتی مستقل (Self-Sovereign Identity Passports) را معرفی می‌کند که کاربران می‌توانند از آن برای اثبات هویت خود در شبکه استفاده کنند. این پاسپورت‌ها از گواهی‌های دانش صفر (zero-knowledge proofs) استفاده می‌کنند و تضمین می‌کنند که کاربران می‌توانند هویت خود را بدون افشای هیچ اطلاعات خصوصی تأیید کنند. کاربران کنترل کاملی بر روی اطلاعاتی که به اشتراک می‌گذارند، مدت زمانی که آن‌ها را به اشتراک می‌گذارند، و محل ذخیره نسخه پشتیبان هویت دیجیتال خود را دارند.

شبکه ترکیبی Mesh/Cloud

TomiNet بر روی یک شبکه ترکیبی مش/ابری (Mesh/Cloud)کار می‌کند. این شبکه شامل گره‌های سخت‌افزاری با قابلیت اجرای آسان است که تمرکززدایی شبکه را افزایش می‌دهد. درعین‌حال، شامل فضای ابری حرفه‌ای برای پشتیبانی از ذخیره‌سازی داده‌ها و قدرت محاسباتی در مقیاس بزرگ است.

رمزنگاری TOR

تمام داده‌ها، آدرس‌ها و ارتباطات در TomiNet با استفاده از پروتکل Onion Router (TOR) رمزنگاری شده است. این رمزنگاری تضمین می‌کند که شبکه می‌تواند از هر ارائه‌دهنده ابر بدون افشای آنچه در شبکه ذخیره و مدیریت می‌شود استفاده کند.

حاکمیت DAO

TomiNet تحت یک DAO عمل می‌کند. دائو می‌تواند جای تیم اصلی پروژه را که مسئول توسعه و عملیات آن است، بگیرد.

بنیانگذاران TOMI چه کسانی هستند؟

بنیان‌گذاران تامی ناشناس هستند، اما تیم تامی‌نت متشکل از حدود ۹۶ عضو است که در ده مکان در سراسر جهان پراکنده شده‌اند. این تیم اعتقاد دارد با ناشناس ماندن، می‌تواند به کاملاً مستقل ماندن TOMI کمک کند و از طریق دائوی (DAO) خود عمل یکپارچه‌ای داشته باشد و در نهایت به رؤیای اینترنت بدون سانسور دست یابد.

DAO می‌تواند جای تیم اصلی را که مسئول توسعه و عملیات پروژه است، بگیرد. این تیم متشکل از توسعه‌دهندگانی است که تداوم پروژه را تضمین می‌کنند و از سوی DAO برای دوره‌های چهار‌ساله انتخاب می‌شوند. TomiNet با ساختاردهی پروژه به این روش اطمینان می‌دهد که توسعه و جهت‌گیری آن با خواسته‌های جامعه کاربرانش هماهنگ است.

امنیت توکن TOMI چگونه است؟

گواهی‌های دانش صفر (ZK)، تراکنش‌های امن و خصوصی را در شبکه اتریوم امکان‌پذیر می‌سازد. کاربران می‌توانند کارمزدهای کمی برای تراکنش‌های خود بپردازند و از حریم خصوصی بالا در طول فرآیند بهره ببرند.

توکن TOMI چیست؟

خرید TOMI

TOMIتوکن کاربردی و تراکنشی شبکه تامی ‌نت است. این توکن ERC-20، برای اهداف مختلف در شبکه استفاده می‌شود، مانند پرداخت هزینه خدمات شبکه و شرکت در دائو (DAO). علاوه بر این، توکن TOMI یک محرک مهم برای اقتصاد شبکه است؛ چراکه به عنوان مشوق و پاداش به مشارکت‌کنندگان در شبکه اهدا می‌شود.

چند توکن TOMI‌ در گردش وجود دارد؟

در حال حاضر (20 آبان ۱۴۰۲)، ۶۵.۳ میلیون توکن TOMI از مجموع عرضه ۱۱۲.۶ میلیون واحدی آن در گردش است.

خرید ارز دیجیتال تامی نت (TOMI)

ارز TOMI در صرافی‌هایی مثل کوکوین، کوینکس و یونی سواپ لیست شده است، اما شما همچنین می‌توانید به‌راحتی توکن TOMI‌ را از صرافی ارز دیجیتال تبدیل خریداری کنید و نگران مسدودشدن دارایی‌هایتان نباشید. صرافی تبدیل به‌واسطه حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی، بیش از ۵۱۰ بازار معاملاتی تتری و تومانی و پشتیبانی ۲۴ ساعته خود یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید توکن TOMI‌ است.

فروش ارز دیجیتال تامی نت

فروش ارز دیجیتالTOMI از طریق صرافی‌های خارجی مذکور امکان‌پذیر است. اما فروش این ارز دیجیتال به سادگی خرید آن در صرافی تبدیل برای کاربران ایرانی فراهم شده است. ضمن اینکه احراز هویت سریع و امکان شروع معامله ارز دیجیتال بدون نیاز به احراز هویت در صرافی تبدیل کار را برای کاربران ایرانی آسان‌تر کرده است.

نحوه خرید توکن تامی نت از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال TOMI را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ موردنظرتان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال ای آر کی را به‌صورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش تامی نت

معامله تامی نت در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

روش نگهداری تامی نت

پس از خرید توکن TOMI، رمزارزهای شما مستقیماً به کیف پول امن شما ارسال می‌شود. صرافی تبدیل به طور خودکار یک کیف پول منحصربه‌فرد، امن و رایگان برای هر کاربر در پلتفرم ایجاد می‌کند.

با استفاده از این ویژگی می‌توانید ارزهای دیجیتال مختلف را در تبدیل خرید و فروش، ارسال، سپرده‌گذاری و نگهداری کنید.

برای ذخیره ارز TOMI، سه راه‌حل اصلی وجود دارد:

برخط

هنگامی که TOMI را خریداری می‌کنید، آن‌ها مستقیماً به کیف پول تبدیل شما فرستاده می‌شوند.

کیف پول روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ

چندین راه‌حل و نرم‌افزار برای ذخیره توکن TOMI شما در رایانه شما در دسترس است. برای مثال تراست والت(Trust wallet) و متامسک (Metamask) در دسترس است. این یک راه‌حل میانی است که به شما امکان می‌دهد توکن‌های خود را داشته باشید تا در معرض خطر سرقت قرار نگیرند.

کیف پول آفلاین: کیف پول سرد

کیف پول سرد در واقع کیف پول‌هایی هستند که اصلاً به اینترنت متصل نیستند. پس از اتصال به رایانه، امکان انجام تراکنش وجود دارد، اما در هیچ زمانی وجوه در معرض اینترنت قرار نخواهد گرفت.

انواع کیف پول تامی نت (TOMI)

شما می‌توانید ارزTOMI را در تراست والت، متامسک و کیف پول صرافی تبدیل ذخیره کنید.

آیا خرید تامی نت بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه در ایران ساکن هستید، باید برای خرید و فروش ارز دیجیتال TOMI ازطریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها نیز ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده تامی نت

معامله TOMI

تامی نت (TOMI) یک پروژه کریپتو است که وب نسل دو و نسل سه را ترکیب می‌کند تا کاربران را قادر ‌سازد تا مستقیماً اینترنت را از طریق سازمان غیرمتمرکز خودگردان (DAO) مدیریت کنند. ساختار غیرمتمرکز و مزیت‌های تکنولوژیکی تامی آن را به یک فرصت سرمایه‌گذاری جذاب تبدیل می‌کند، اما برای سرمایه‌گذاران مهم است که ریسک‌ها و چالش‌های بالقوه را در نظر بگیرند؛ بنابراین، همیشه باید تحقیقات خود را انجام دهید و قبل از سرمایه‌گذاری، ریسک‌ها را به‌دقت ارزیابی کنید.

منابع:

coinmarketcap.com

bybit.com

ccn.com

blockonomi.com

سوالات متداول خرید تامی نت

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید تامی نت

از کجا می‌توانیم تامی نت (TOMI) بخریم؟

شما می‌توانید ارز تامی‌ نت را از صرافی‌های چون کوکوین، کوینکس و پولونیکس خریداری کنید. اما صرافی‌های خارجی، برای کاربران ایرانی با ریسک همراه هستند، چراکه امکان مسدودشدن حساب کاربران در آنها به دلیل تحریم‌های بین‌المللی بالا است. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است که از یک صرافی‌ ایرانی معتبر خرید کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از بیش از ۲۷۰ رمزارز مختلف ازجمله TOMI پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع تامی نت (TOMI) چطور امکان‌پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز تامی نت تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

چگونه قیمت تامی نت را پیش‌بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت تامی نت و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش تامی نت (TOMI) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله دوج کوین در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ارز دیجیتال تامی نت (TOMI) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما در حال حاضر می‌توانید ارز TOMI را در کیف پول‌ موبایل تراست والت، متامسک و همچنین کیف پول صرافی تبدیل ذخیره‌سازی کنید.

آیا خرید ای تامی نت (TOMI) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال تامی نت در صورت مدیریت ریسک درست و استفاده از استراتژی مناسب می‌تواند در بلندمدت سودآور باشد. از طرفی، تحقق برنامه‌های بلندپروازانه تامی نت در سطح جهانی تأثیر زیادی بر موفقیت این توکن دارد.

آیا می‌توان تامی نت (TOMI) را استخراج کرد؟

خیر، توکن TOMI قابلیت استخراج را ندارد؛ چراکه این یک توکن بر پایه الگوریتم اجماع POS است که بر پایه شبکه اتریوم کار می‌کند.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

علی ج

74 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

مهسا ر

74 روز قبل

4

اگه می‌خواید درست و حساب شده سود کنید باید یک سبد سرمایه درست داشته باشید و با مدیریت سرمایه ترید کنید و گرنه ممکنه سرمایه‌تون رو از دست بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله