api3icon

قیمت و خرید ای پی آی 3 - API3

خرید ارز دیجیتال ای پی آی 3 API3

خرید ارز دیجیتال ای پی آی 3 (API3) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ای پی آی 3 به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ای پی آی 3 بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ای پی آی 3 اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ای پی آی 3 هستند.

معامله ای پی آی 3

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ای پی آی 3 به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 API3 = 141,646 IRT

api3icon

ای پی آی 3

خرید آسان ای پی آی 3
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ای پی آی 3

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ای پی آی 3 می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

api3icon

api3

ای پی آی 3

تومان --

api3icon

api3

ای پی آی 3

قیمت دلاری

2.2331 USDT

قیمت تومانی

تومان 148,552

تغییرات 24 ساعت اخیر

-4.691 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در این مقاله قصد داریم تا ارز API3 را با یکدیگر مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم. اگر می‌خواهید درباره مزایا، اهداف، چگونگی خرید ای پی ای 3 و فروش آن، تاریخچه و دیگر موارد مربوط به این ارز اطلاعات داشته باشید تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

ای پی ای 3 (API3) چیست؟

ارز ای پی آی 3

اگر قصد خرید ای پی ای 3 را دارید، ابتدا باید بدانید که این ارز چیست؛ ارز API3 برای پرداخت کردن هزینه‌های مربوط به استفاده از برنامه‌های غیر متمرکز مورد استفاده قرار می‌گیرد و امکان فراهم شدن و دسترسی پیدا کردن به ایرنودها را برای شما به همراه دارد. ایرنودها در اصل قسمتی از شبکه غیر متمرکز API3 محسوب می‌شوند که نقش واسطه بین برنامه‌نویسی نرم‌افزار لازم برای توسعه دهندگان را بازی می‌کند.

همه‌ی اعضای جامعه کاربری به وسیله ارز ای پی آی 3 می‌توانند در فرایندهای حاکمیتی شرکت داشته باشند و میزان ارزش و اهمیت این شبکه غیر متمرکز را بیشتر کنند. این پروژه‌ها مزیت‌هایی دارد که ازجمله آن می‌توان به پرداخت پاداش‌های استیکینگ اشاره کرد؛ البته باید به این مورد نیز اشاره کرد که می‌تواند به کسانی که توکن‌های خود را در قراردادهای بیمه استیک کنند نیز پاداش‌های تورمی دهد.

تاریخچه پیدایش ای پی آی 3 (API)

توکن API3 از یک گروه نسبتا جوان و نوظهور بوده که به وسیله 3 بنیان گذار در دسامبر سال 2020 شروع به توزیع و عرضه توکن‌های خود کرد. زمانی بنیان گذاران یک توکن شروع به طراحی ارز API3 کردند که متوجه این موضوع شدند که اکوسیستم شفاف و غیر متمرکزی برای راه حل‌های فنی وجود ندارد.

هدف از خلق ای پی ای 3 (API3)

هدف از پروژه ارز ای پی آی 3 این است که APIهای غیر متمرکز برای وب 3 را در دسترس قرار دهند. وبی که در حال حاضر ما استفاده می‌کنیم، وب 2 است و وب 3 نسل بعدی این وب است که همه چیز در آن به شکل غیر متمرکز است. درواقع، API یک سرویس است که نقش رابط میان یک منبع یا سیستم عامل و برنامه‌هایی را ایفا می‌کند که می‌تواند از آن تقاضای سرویس کند.

ارزش ای پی ای 3 چگونه تعیین می شود؟

در دنیای بلاک چین و کریپتو ما بیشتر درباره پروژه‌های می‌شنویم که هدف آن‌ها ارائه کردن فناوری وب 3 به شغل‌ها یا کسب و کارهای مختلف است؛ ولی در اصل یکی از منطقی‌ و قانع کننده‌ترین ویژگی‌های API3 این است که چگونه قصد دارد تا مشکلاتی را وجود دارند، حل کرده و به برطرف کردن آن‌ها اقدام کند.

برای واضح شدن بیشتر موضوع و عملکرد درست API3 میان ابزاری بسیار کاربردی و قوی به اسم AIRNODE طراحی شده که هزینه‌های تراکنش را به مقدار قابل توجهی کم می‌کند.

قابلیت ها و مزایا ای پی ای 3

برای خرید ای پی ای 3 ابتدا لازم است که با قابلیت‌ها و مزایا آن آشنا شوید. این ارز 3 مزیت کلی و کاربردی دارد که عبارت است از:

استیکینگ

این بخش ارز دیجیتال با ارائه کردن سود سرمایه گذاری، یک سری مزایای نورمی به افرادی می‌دهد که توکن‌های در اختیار خود را استیک می‌کنند و از این طریق برای آن‌ها ایجاد انگیزه می‌کند.

وثیقه گذاری

این قسمت مربوط به پشتیبانی از خدمات بیمه‌ای است که از کاربران در مقابل خسارت‌های ناشی از خراب شدن dAPI حفاظت می‌کند.

حاکمیت

سومین مزیت ارز API3 این است که به شما این امکان را می‌دهد که در زمینه API3 DAO شرکت و ارتباط مستقیم داشته باشید و در اصل کسانی که خرید ای پی ای 3 را انجام می‌دهند، می‌توانند در ایجاد تغییر دادن پارامترها و همچنین ویژگی‌های پلتفرم ارز API3 موثر باشند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال API3 چه کسانی هستند؟

برای شناختن بنیان گذاران ارز ای پی آی 3 جا دارد که در این قسمت به توسعه دهندگان آن، سرمایه گذارن و همچنین به همکاران آن اشاره کنیم.

توسعه دهندگان

براک بینلیجری (Burak Benligiray) در حال حاضر مدیر ارشد فناوری چین ای پی آی (Chain API) است و او را به عنوان هم‌بنیان گذار پروژه‌ها و برنامه‌های هانیکومب (Honeycomb) می‌شناسند.

سرمایه گذاران

جالب است که بدانید پروژه ارز ای پی آی 3 در طول دو دوره توانسته 3 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کند. دومین دوره و دور آخر در 22 آبان ماه سال 1399 (12 نوامبر 2020) برگزار شد و تعداد 13 سرمایه گذار در این دوره شرکت کردند که ازجمله آن‌ها که در آن دوره شرکت کردند می‌توان به دیجیتال کارنسی گروپ (Digital Currency Group) و همچنین ری استون کپیتال (Raystone Capital) اشاره کرد.

همکاران

همکاران این پروژه متیک (Matic) و هارمونی (Harmony) هستند.

چه تعداد توکن ای پی ای 3 در گردش است؟

تعداد کل توکن‌های ای پی آی 3 در حال گردش 00.549/847/13 و تعداد کل توکن‌های عرضه شده عبارت است از 100000000.
توزیع عمومی این ارز شامل 20% بوده و بنیانگذاران ارز API3 30%، سازندگان اکوسیستم 15% و سرمایه گذاران استراتژیک 15% از کل توکن‌های عرضه شده را برداشته‌اند.

خرید ارز دیجیتال ای پی ای 3

خرید API

برای خرید ارز ای پی ای 3 صرافی‌های معتبر زیادی وجود دارند که در بین آن‌ها می‌توانید به سایت صرافی تبدیل مراجعه کنید و با مزایا و قابلیت‌های بالا ارز مورد نظر خود را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که یکبار خرید از این صرافی کافی است تا برای همیشه آن را مرجع خرید و فروش خود قرار دهید.

فروش ارز دیجیتال ای پی ای 3

سایت صرافی تبدیل همواره در تلاش است تا بتواند محیطی عالی برای خرید و فروش ارز دلخواه شما را فراهم کند. همانطور که می‌دانید شما می‌توانید در این سایت خریدی همراه با مزیت‌های زیاد داشته باشید. فروش ارز نیز به بهترین شکل ممکن برای شما در این صرافی فراهم شده است؛ بنابراین با صرافی تبدیل دیگر لازم نیست تا درباره خرید و فروش ارز API3 خود هیچ‌گونه نگرانی باشید.

نحوه خرید ای پی ای 3 از صرافی تبدیل

اگر قصد خرید ای پی ای 3 از صرافی تبدیل را دارید، این سایت به صورتی فکر شده کار کرده و جلو رفته و تمامی اطلاعات و آموزش‌های لازمه را به صورت گام به گام و مرحله‌ای برای شما شرح داده است که بسیار ساده و قابل فهم بوده و پروسه خرید در آن در کم‌ترین زمان انجام می‌شود؛ بنابراین برای خرید این توکن کافی است به سایت صرافی تبدیل مراجعه کنید و خریدی آسان و مطمئن را تجربه کنید.

چگونه ای پی ای 3 را نگهداری کنیم؟

اگر برای شما نیز سوال پیش آمده که چگونه ای پی ای 3 را نگهداری کنید باید بگوییم که برای نگهداری ارزهای دیجیتال کیف پول‌های مختلفی وجود دارند؛ برای نگهداری ارز API3 نیز کیف پول‌هایی معتبر در دسترس هستند که بهترین آن‌ها شامل تراست والت و متامسک است.

انواع کیف پول ای پی ای 3

ارز API3 باتوجه به استاندارد ERC-20 ساخته شده و به همین خاطر کیف پول‌هایی محبوب می‌توانند آن را نگهداری کنند که این کیف پول‌ها عبارت‌اند از: کیف پول تراست والت و کیف پول متامسک.

قابل ذکر است که بگوییم اگر به امنیت بیشتر نیاز دارید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از کیف پول‌های سخت افزاری شرکت لجر یا تروزر بهره ببرید.

حال باید بگوییم که اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید معامله‌های خود را در کم‌ترین زمان ممکن انجام دهید، می‌توانید از کیف پول داخلی صرافی‌هایی مانند بیت 24 یا صرافی تبدیل استفاده کنید.

مزایای خرید و فروش API3 در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل به همراه تمامی کارکنانشان در کنار شما هستند تا مزایایی برای خرید ارز ای پی ای 3 و فروش آن در اختیار شما قرار دهد تا شما بتوانید با استفاده از این مزایا بسیاری از چالش‌های معاملاتی در بازار ارز دیجیتال را پشت سر بگذارید و از خرید ارز ای پی ای 3 از صرافی تبدیل، اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید.

ازجمله مزیت‌های خرید این ارز از صرافی تبدیل مانند دیگر ارزهای این مجموعه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-شما می‌توانید خیلی سریع و آسان ارز مورد نظر خود را از صرافی تبدیل تهیه کنید.

2-در صرافی تبدیل امکان انجام معاملات مختلف فراهم است.

3-یکی دیگر از مزایای خاص صرافی تبدیل، پرداخت کارمزدهای پایین در خرید ای پی ای 3 است و همچنین دیگر ارزهای دیجیتال است.

4-شما می‌توانید به هر تعداد و حجمی که می‌خواهید ارز API3 را در کمترین زمان ممکن از صرافی تبدیل تهیه کنید.

5-برخوردار بودن از سرعت بالای تراکنش در صرافی تبدیل.

6-در صرافی تبدیل برخلاف دیگر صرافی‌ها شما می‌توانید کارمزد انجام معامله خودتان را به شکلی واضح و روشن در هنگام ثبت کردن سفارش مشاهده کنید.

7-این صرافی امکان برداشت سریع ارز ای پی آی 3 را برای شما فراهم می‌کند.

8-خرید ای پی ای 3 و فروش آن در صرافی تبدیل دقیقا مانند مکانیزم عرضه و تقاضا عمل می‌کند و نوسانات قیمت این ارز نیز طبق نوسانات این مکانیزم در بازار جهانی پیش می‌رود.

9-این صرافی به اندازه‌ای از امنیت برخوردار است که شما اگر قصد دارید تا ارز API3 خود را در این مجموعه نگهداری کنید، به راحتی و با خیالی آسوده می‌توانید این کار را انجام دهید.

کارمزد خرید و فروش ای پی آی ۳ در صرافی تبدیل

معامله ای پی آی ۳ در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

آیا خرید ای پی ای 3 بدون احراز هویت ممکن است؟

خرید ای پی ای 3 در صرافی تبدیل بدون احراز هویت ممکن نیست و شما می‌توانید برای خرید و فروش کردن ارزهای مورد نظر خود به یکی از سایت‌های معتبر مثل صرافی تبدیل مراجعه کرده و بعد از انجام دادن احراز هویت خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید.

آینده ای پی ای 3 چگونه است؟

معامله API

اگر بخواهیم به طور خلاصه به آینده این ارز اشاره کنیم باید بگوییم که ارز ای پی آی 3 یک پروژه برای خدمات سنتی API به پلتفرم‌های قرارداد هوشمند به روشی غیر متمرکز و روش حداقل اعتماد یعنی لازم نیست به فردی یا شرکتی اعتماد کنید است، توسط یک سازمان خود مختار غیر متمرکز یعنی ارز ای پی آی 3 DAO اداره می‌شود؛ بنابراین کد آن منبع باز بوده و عملکرد آن شفاف است.

ارز API3 قصد دارد تا APIهای غیر متمرکز برای وب 3 را در دسترس قرار دهد و دیگر برنامه آن برای آینده این است که وبی که در حال حاضر ما استفاده می‌کنیم (وب 2) را به وب 3 نسل بعدی این وب، تبدیل کند که همه چیز در آن به شکل غیر متمرکز است.

سوالات متداول خرید ای پی آی 3

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ای پی آی 3

از کجا می توانیم ای پی ای (API3) بخریم؟

شما می‌توانید با خیالی راحت و با تضمین بالا خرید ای پی ای 3 خود را از مجموعه صرافی تبدیل انجام دهید.

خرید سریع ای پی ای 3 (API3) چطور امکان پذیر است؟

تنها کافی است به سایت صرافی تبدیل مراجعه کنید تا بتوانید سریع‌ترین خرید را از این مجموعه تجربه کنید.

کارمزد خرید و فروش ای پی آی 3 در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ای پی آی ۳ در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می توانیم برای خرید و فروش ای پی ای 3 (API3) اقدام کنیم؟

شما می‌توانید در هر زمانی با مراجعه به سایت معتبر صرافی تبدیل، به خرید و فروش رمز ارز مورد نظر خود اقدام کنید و خریدی مطمئن و بدون نگرانی داشته باشید.

ارز دیجیتال ای پی ای 3 (API3) چگونه نگهداری می شود؟

ارز ای پی ای 3 در کیف پول‌های معتبر مانند تراست والت و متامسک نگهداری می‌شود.

آیا خرید ای پی ای 3 (API3) می تواند سودآور باشد؟

ارز ای پی ای 3 در سایت‌های امتیاز دهی نمره و امتیاز خوبی را کسب کرده است؛ اما برای اطلاعات بیشتر و فهمیدن میزان سود و زیان آن می‌توانید به شخصه به سایت صرافی تبدیل مراجعه کنید.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

بهزاد ش

ممنونم از تبدیل به نظر من بهترین صرافی داخلی که میشه با اطمینان پول فرستاد برای خانواده همین باشه

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله