oneicon

قیمت و خرید هارمونی - ONE

خرید ارز دیجیتال هارمونی Harmony

خرید ارز دیجیتال هارمونی (ONE) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت هارمونی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز هارمونی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش هارمونی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز هارمونی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت هارمونی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ONE = 1,293.1 IRT

oneicon

هارمونی

خرید آسان هارمونی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت هارمونی

اطلاعات بازار هارمونی

حجم ۲۴ ساعته (ONE) 65,141.1548
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 1,388.8518
تغییرات ۱ روزه +14.63 %
قیمت آخرین معامله 0.022564 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 1,293.1 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 1,148.4 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، هارمونی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

oneicon

one

هارمونی

تومان --

oneicon

one

هارمونی

قیمت دلاری

0.02229 USDT

قیمت تومانی

تومان 1,273

تغییرات 24 ساعت اخیر

14.633 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) و پلتفرم آن یکی از جذاب‌ترین پروژه‌های تعریف شده در بازار ارز دیجیتال است که در طول سالهای اخیر طرفداران زیادی به خود جذب کرده و تبدیل به یکی از رمز ارز‌های مناسب برای سرمایه گذاری و خرید شده است. اما این رمز هر چه ویژگی‌هایی دارد و چه مزیت‌هایی باعث شده تا سرمایه گذاری بر روی هارمونی به این میزان از محبوبیت برسد؟ واقعیت این است که ارز دیجیتال هارمونی نیز یکی دیگر از پروژه‌هایی است که بعد از توسعه اتریوم برای برطرف کردن تمام چالش‌ها و ایرادات پلتفرم آن روی کار آمده است. چنین رمز ارزهایی در بازار بسیار زیاد هستند اما تعداد بسیار کمی از آنها توانسته به موفقیت برسد. در این مقاله در کنار شما هستیم تا شرایط رمز ارز هارمونی و پروژه آن را مورد بررسی قرار داده و همچنین به ارزیابی میزان موفقیت آن در اهداف و کاربرد‌های تعریف شده توسط تیم توسعه دهنده بپردازیم. در انتهای این مقاله در کنار شناخت کامل شرایط این رمز ارز، توانایی یک تصمیم گیری درست و بهینه برای سرمایه گذاری و خرید آن را نیز خواهید داشت.

هارمونی (ONE) چیست؟

شبکه بلاکچین هارمونی یک پروژه بسیار عالی برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز و همچنین قراردادهای هوشمند است که برای برطرف کردن نواقص صورت موجود در این زمینه در پلتفرم اتریوم توسعه پیدا کرده است. ارز دیجیتال هارمونی با نماد ONE در بازار رمز ارزها به عنوان توکن بومی این پلتفرم معرفی شده و برای پرداخت هزینه‌ها و نقل و انتقالات در داخل شبکه هارمونی از آن استفاده می‌شود. با توجه به کاربردهای بسیار زیادی که برنامه‌های غیر متمرکز در بازار ارز دیجیتال و چه در سایر کسب و کار‌ها دارد، رمز ارز‌های بسیار زیادی نیز در بازار برای پشتیبانی از این شبکه و این برنامه‌ها به وجود آمده‌اند که هارمونی یکی از بهترین آنها است. شما میتوانید به راحتی از شبکه بلاکچین هارمونی آن هم با کارمزد بسیار پایین برای توسعه انواع برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده کرده و امنیت پروژه‌های خود را نیز با استفاده از قراردادهای هوشمند تعریف شده در این شبکه بالا ببرید.

مکانیزم اجرای برنامه‌های غیر متمرکز و قراردادهای هوشمند در داخل شبکه بلاکچین هارمونی مکانیزم شاردینگ (Sharding) است که در حال حاضر محبوبیت بسیار زیادی در میان پلتفرم‌های رایج در بازار ارز دیجیتال داشته و استفاده از آن نیز روز به روز به دلیل کم مصرف بودن و ایمنی بالا در حال افزایش است.

شبکه بلاکچین هارمونی به زبان برنامه نویسی سالیدیتی یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های رایج برای توسعه بلاکچین‌ها است، توسعه یافته که این امر باعث شده تا تمام کاربران شبکه‌های اتریوم به سادگی بتوانند از مزیت‌های شبکه بلاکچین هارمونی نیز برای پیشبرد کاربردهای مورد نظر خود استفاده نمایند. همچنین برای ساده‌تر شدن فعالیت کاربران در شبکه بلاکچین هارمونی این رمز ارز در استاندارد مختلف برای شبکه‌های بلاکچین هارمونی، اتریوم و با این اسمارت چین توسعه یافته تا امکان استفاده از کاربرد‌های آن باز هم در بازار گسترده‌تر شود.

تاریخچه پیدایش هارمونی

مرور تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال هارمونی شناخت بهتری را نسبت به این ارز دیجیتال برای شما فراهم خواهد کرد. اتفاقاً بررسی تاریخچه این ارز دیجیتال نشان می‌دهد که چه ایده جذابی پشت آن قرار داشته و تیم توسعه دهنده آن با یک برنامه‌ریزی کامل و دقیق برای وارد شدن به بازار ارز دیجیتال اقدام کرده است. موسسه اصلی ارز دیجیتال هارمونی یک مهندس نرم افزار به نام دکتر استفان تسه است که رزومه بسیار درخشانی در شرکت اپل دارد. وی با شناخت کامل نسبت به شرایط بلاکچین اختصاصی اتریوم، در سال ۲۰۱۵ تصمیم گرفته کمپانی اپل را ترک کرده و برای ساخت یک بلاک چین حرفه‌ای برای رفع نواقص بلاک چین اتریوم اقدام نماید. این مهم به خوبی نشان از این دارد که چه بوده و هدف کاملی پشت توسعه ارز دیجیتال هارمونی وجود داشته است.

موضوع وقتی جالب‌تر می‌شود که بدانید بسترسازی لازم برای توسعه و به اجرا درآوردن بلاکچین هارمونی حدود سه سال به طول کشیده و در نهایت در سال ۲۰۱۸ شاهد رونمایی از بلاکچین رمز ارز بودیم. البته خود ارز دیجیتال هارمونی به عنوان یک رمز ارز در بازار ارز دیجیتال در ماه می‌سال ۲۰۱۹ عرضه شده و از آن به بعد به فعالیت خود در بازار ادامه می‌دهد. در فرایند عرضه اولیه هارمونی در بازار رمز ارزها حدود ۲۰ میلیون دلار سرمایه برای تیم توسعه دهنده رمز ارز جمع‌آوری شد که نشان از توجه ویژه سرمایه گذاران به این ارز دیجیتال در آن زمان دارد.

هارمونی چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز دیجیتال هارمونی گذشته خیلی چالش برانگیزی نداشته و شاهد اتفاقات عجیب و غریب در تاریخچه این رمز ارز در بازار نبودیم. به همین دلیل اگر اکنون مشاهده میکنید که هارمونی به محبوبیت قابل توجهی رسیده است بیشتر به دلیل کاربرد‌ها و کیفیتی است که شبکه بلاکچین رمز داشته و اهدافی که در طول سال‌های گذشته به آن رسیده است. این ارز دیجیتال چند ماهی است که به رتبه خوبی در بازار ارز دیجیتال رسیده و ارزش بازار قابل توجهی نیز برای خود رقم زده است.

شبکه بلاکچین هارمونی با تمرکز بالایی که بر روی سرعت پردازش تراکنش‌ها و اعتبار سنجی داشته یک انقلاب بزرگ در بلاک چین‌ها به وجود آورده است و به همین دلیل شبکه بلاک چین را می‌توان یک شبکه بلاک چین کاملا منحصر به فرد و خاص در بازار تعریف کرد. استفاده از فرآیند اعتبار سنجی با استفاده از تابع تصادفی قابل تایید (VRF) از جمله ویژگی‌ها و مزیت‌هایی است که باعث شده تا هارمونی به محبوبیت خاصی مخصوصاً برای کاربران حرفه‌ای بازار ارز دیجیتال برسد.

هدف از خلق هارمونی

ارزهای دیجیتال با کیفیت بالا که سرمایه گذاری بر روی آنها در دراز مدت می‌تواند شرایط خوبی را برای شما فراهم آوردن معمولاً با اهداف و کاربردهای کاملاً مشخصی به وجود می‌آیند. هارمونی نیز از این امر مستثنی نبوده و توسعه این ارز دیجیتال در بازار دقیقاً برای مقاصد خاصی بوده است. تیم توسعه دهنده این ارز دیجیتال از همان ابتدا به دنبال ایجاد شرایط بهتر در زمینه مقیاس‌پذیری و همچنین کاهش هزینه کاربران در استفاده از پلتفرم برنامه‌های غیرمتمرکز و البته قرارداد‌های هوشمند بوده است. اهدافی که هارمونی در آنها به موفقیت قابل توجهی رسیده و در حال حاضر شرایط خوبی را از این نظر دار است.

همچنین هارمونی در شبکه بلاکچین خود با استفاده از مکانیزم‌های مختلف به دنبال کاهش میزان مصرف انرژی و همچنین افزایش سرعت نقل و انتقالات بوده که پروتکل FBFT تعریف شده در شبکه ارز دیجیتال تا حد قابل قبولی این شرایط را برای آن فراهم کرده است. همچنین یکی دیگر از اهداف و کاربردهای تعریف شده برای پروژه هارمونی تمرکززدایی بوده که در این امنیت شرایط خاصی را در بازار ایجاد کرده است.
onw1.jpg

پشتوانه هارمونی چیست؟

ارز دیجیتال هارمونی به عنوان توکن بومی شبکه هارمونی معرفی شده و به عنوان روشی برای پرداخت هزینه‌ها در شبکه رمز ارز نیز تعریف میشود. به صورت کلی هارمونی مانند سایر رمز ارزهای موجود در بازار به غیر از استیبل کوین‌ها دارای پشتوانه فیزیکی نبوده و خبری از دلار و یا طلا به عنوان پشتوانه برای این رمز ارز نیست اما همانطور که می‌دانید رمز ارزهای معتبر و شناخته شده خودشان به درجه از اعتبار می‌رسند که از آنها برای پشتوانه سایر رمز ارز‌ها استفاده می‌شود. ارز دیجیتال هارمونی نیز به دلیل داشتن یک تیم توسعه دهنده قدرتمند و با دانش که درک کاملی نسبت به شرایط توسعه بلاکچین‌ها داشته و کاربرد‌های فوق العاده جذابی را برای پلتفرم این رمز از ایجاد کرده‌اند، در آینده می‌تواند به چنین شرایطی برسد.

این رمز ارز علاوه بر پشتوانه تیم توسعه دهنده خود دارای یک شبکه کاملا ایمن نیز می‌باشد که باعث شده تا شرایط استفاده از آن در میان کاربران در بازار ارز دیجیتال با اطمینان خاطر باشد. شاید این اطمینان خاطر وجود داشت شاهد ورود بسیاری از متقاضیان استفاده از پلتفرم اتریوم به بلاکچین هارمونی نبودیم.

ارزش هارمونی چگونه تعیین میشود ؟

ارزش ارز دیجیتال هارمونی در بازار با توجه به مکانیزم عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. در واقع هر چقدر میزان عرضه برای این رمز ارز بیشتر شده و در عین حال شاهد کاهش و یا ثابت ماندن تقاضا باشید ارزش هارمونی با افت روبرو خواهد شد. در عوض وقتی شاهد ثابت ماندن و یا کاهش عرضه برای این رمز ارز در بازار باشیم و در عین حال تقاضا برای خرید آن بیشتر شود شاهد افزایش ارزش قانونی خواهیم بود. این افزایش و کاهش عرضه و تقاضا به دلایل مختلفی مانند شرایط خود پلتفرم هارمونی و کاربرد‌ها و اهداف آن و همچنین اخبار حاکم بر بازار ارز دیجیتال تغییر می‌کند. از این رو شما بایستی تمام شرایط حاکم بر روی خود این ارز دیجیتال و همچنین کل بازار رمز ارزها را مورد بررسی قرار داده و برای تعیین ارزش هارمونی اقدام کنید. شایان ذکر است که پیش‌بینی قیمت هارمونی نیز بر اساس همین فاکتورها و بررسی آنها انجام می‌پذیرد.

قابلیت ها و مزایای هارمونی

نوبت به بررسی قابلیت‌ها و مزیت‌های ارز دیجیتال هارمونی و شبکه آن می‌رسد که با این بررسی شناخت شما نسبت به این ارز دیجیتال کامل‌تر خواهد شد. قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار زیادی را میتوان برای هارمونی و بلاک چین آن تعریف کرد که البته در بسیاری از این قابلیت‌ها نیز رقبای سرسخت نیز در بازار دارد. در حال حاضر از جمله مهمترین و اصلی‌ترین قابلیت‌ها و ویژگی‌های این ارز دیجیتال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هارمونی در شبکه بلاک چین خود از فناوری‌ها و الگوی الگوریتم‌های فوق العاده پیشرفته‌ای استفاده کرده که شرایط خاصی را برای این رمز ارز رقم زده است. الگوریتم‌های مانند VRF و VDF برای تایید تراکنش‌ها در شبکه هارمونی و البته بالاتر بردن امنیتی شبکه مورد استفاده قرار گرفته‌اند.
 • مقیاس‌پذیری بسیار بالا و سرعت بالای تراکنش‌ها ازجمله اصلی‌ترین و مهم‌ترین مزیت‌ها و قابلیت‌های شبکه هارمونی است که با استفاده از دو فناوری Deep Sharding و EPos در بلاک چین آن ایجاد شده است.
 • از دیگر ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که میتوان برای شبکه‌های ارز دیجیتال به معرفی آن پرداخت امنیت فوق العاده بالای آن است.
 • کارمزد‌های تعریف شده در شبکه هارمونی برای نقل و انتقال‌ها و تراکنش را بسیار پایین است.
 • نمی‌توان درباره قابلیت‌ها و ویژگی‌های هارمونی صحبت کرد و مزیت‌های قابل توجه آن در تمرکز زدایی را بیان نکرد. پلتفرم هارمونی از این نظر شرایط ایده آلی را دارا است.
 • با استفاده از خود ارز دیجیتال هارمونی میتوان برای پرداخت کارمزد‌های داخل شبکه و همچنین شرکت در رای گیری‌ها در بلاکچین هارمونی اقدام نمود.
 • امکان استیک کردن ارز دیجیتال برای رسیدن به سود‌های قابل توجهی نیز وجود دارد.
 • بلاکچین هارمونی همچنین از پروژه‌هایی مانند توکن‌های NFT نیز در شبکه خود پشتیبانی می‌نماید.

بلاکچین هارمونی در واقع نسخه پیشرفته بلاک چین اتریوم محسوب می‌شود.‌بخش های قابل توجهی از بلاکچین ارز دیجیتال از روی بلاک چین اتریوم الگوبرداری شده اما تیم توسعه دهنده سعی کرده تا تمام نواقص موجود در بلاک چین اتریوم را برطرف سازد. تمام نقاط ضعف موجود در شبکه اتریوم در شبکه هارمونی تبدیل به نقاط قوت شده و به همین دلیل است که این رمز ارزها شبکه بلاک چین در آینده می‌تواند رقیب بسیار سختی برای اتریوم باشد.

بنیانگذاران هارمونی چه کسانی هستند؟

یکی از مهمترین نکاتی که درباره ارز دیجیتال هارمونی باید به بررسی آن بپردازیم بنیانگذاران و تیم توسعه دهنده این رمز ارز است. همانطور که در بالا اشاره داشتیم اصلی‌ترین بنیانگذار و ایده پرداز شبکه بلاک چین ارز دیجیتال هارمونی آقای استفان تسه (Stephen Tse) یکی از مهندسین نرم‌افزار شرکت اپل است که رزومه فعال نیز در شرکت گوگل داشته است. البته آقای استفان تسه برای راه اندازی کامل شبکه بلاکچین هارمونی از برخی از همکاران خود در اپل و گوگل نیز کمک گرفته که اکثر آنها مهندسین نرم افزار و متخصصین برنامه نویسی شبکه بلاک چین هستند. آلوک کوتاری (Alok kothari)، رونجیان لازم (Rongian Lan) و نیکولاس برتی (Nicolas Burtey) دیگر بنیانگذاران شبکه بلاکچین هارمونی هستند که هر یک در گذشته یا سابقه همکاری در کمپانی اپل را با آقای استفان تسه داشته‌اند و یا در شرکت گوگل با وی همکار بودند.

به صورت کلی بررسی رزومه موسسین و بنیان گذاران هارمونی نشان از این دارد که این افراد قدرت قابل‌توجهی در زمینه توسعه بلاکچین و البته برنامه نویسی دارند. به همین دلیل است که هارمونی در شبکه بلاک چین خود دارای جذابیت‌های بسیار زیادی بوده و طرح من یک شبکه بی‌نقص را در آن شاهد هستیم.

امنیت شبکه هارمونی چگونه است؟

شبکه ارز دیجیتال هارمونی برای بالا بردن امنیت خود از فناوری‌های پیشرفته استفاده کرده است که در بالا اشاره مختصری به آنها داشتیم. در محیط شبکه‌ای ارز دیجیتال فناوری‌های مانند VDF، Saturation Parameter و البته الگوریتم اجماع هارمونی وظیفه اصلی ایجاد امنیت در این شبکه را به عهده دارند. شبکه بلاک چین ارز دیجیتال هارمونی اولین بلاک چینی است که در بازار رمز ارزها از فناوری شاردینگ استفاده نموده و در آمیخته شدن این فناوری با الگوریتم اثبات سهام امنیت خارق العاده را برای شبکه هامون ایجاد کرده است. در محیط این شبکه از یک تابع توزیع تصادفی برای ایجاد شاردهای تصادفی برای هر کدام از نت‌ها استفاده می‌شود تا بالاترین سطح امنیتی ممکن برای آنها ایجاد شود.

چه تعداد توکن هارمونی در گردش است؟

یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار مهمی که درباره ارز دیجیتال هارمونی باید بدانید تعداد سکه‌های در گردش این ارز دیجیتال در بازار است. با توجه به اینکه تعداد سکه‌های در گردش هارمونی می‌تواند اهمیت بسیار زیادی برای تعیین قیمت و شرایط عرضه و تقاضا برای ارز دیجیتال در بازار داشته باشد از این رو لازم دانستیم تا این موضوع را نیز به صورت کامل برای شما مورد بررسی قرار دهیم. در حال حاضر در مجموع حدود 13.6 میلیارد توکن برای این رمز ارز در نظر گرفته شده که 12.55 میلیارد توکن از آن در بازار در حال گردش هستند.

خرید ارز دیجیتال هارمونی

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال هارمونی نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال هارمونی پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال هارمونی اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال هارمونی عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال هارمونی از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید هارمونی تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال هارمونی

فرایند فروش ارز دیجیتال هارمونی در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال هارمونی امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

one.jpg

نحوه خرید هارمونی از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال هارمونی از طریق خدمات صرافی تبدیل دو راه حل بسیار ساده پیش روی شما قرار دارد که از هر یک از این راه حل‌ها می‌توانید برای خرید این رمز استفاده کنید. در وهله اول امکان خرید این رمز ارز از طریق خدمات خرید آسان ارز دیجیتال برای شما به وجود آمده است. در این فرآیند شما تنها با واریز پول به حساب کاربری خود در صرافی تبدیل می‌توانید در کمتر از چند ثانیه پول خود را به ارز دیجیتال هارمونی تبدیل کنید. در طی این فرایند بهترین قیمت در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان در پلتفرم تبدیل به عنوان قیمت معامله در نظر گرفته شده و معامله شما در مدت زمان بسیار کوتاه انجام می‌پذیرد.

در روش دوم شما می‌توانید پول خود را ابتدا تبدیل به تتر کرده و سپس با ورود به بازار حرفه‌ای هارمونی به تتر برای خرید ارز دیجیتال هارمونی اقدام نمایید. در این فرآیند نیز تنها کافیست حجم مورد نظر برای خرید این رمز ارز و قیمت مورد نظر خود را تعیین کرده و منتظر بمانید تا قیمت مورد نظر شما با قیمت فروشندگان یکسان شود. در این فرایند نوسانات قیمت بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا انجام می‌پذیرد و زمانی که قیمت تعیین شده از سوی شما با قیمت مورد معامله در بازار یکسان شود معامله شما انجام خواهد پذیرفت.

روش نگهداری هارمونی

برای نگهداری از ارز دیجیتال هارمونی می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید که معمول‌ترین این روش‌ها به شرح زیر است:

 • اولین روش نگهداری از ارز دیجیتال هارمونی در حساب صرافی تبدیل است که یک روش کاملا ایمن و بی‌خطر است. از این گذشته با استفاده از این روش دیگر نیازی به پرداخت کارمزد‌های نقل و انتقال این رمز ارز به کیف پول ارز دیجیتال خود را نیز نخواهید داشت.
 • همچنین شما می‌توانید از هر یک از انواع کیف پول نرم افزاری موجود در بازار برای نگهداری از این رمز استفاده کنید. برای منظور بعد از اتمام مراحل خرید هارمونی تنها کافی است رمز ارزهای خود را به آدرس کیف پول نرم افزاری خود انتقال دهید.
 • همچنین امکان استفاده از مزیت‌های کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال برای نگهداری از هارمونی نیز برای شما وجود دارد. البته در این روش نیاز به پرداخت هزینه‌های قابل توجه خرید یکی از انواع کیف پول سخت افزاری خواهد داشت.

انواع کیف پول هارمونی

اگر به فکر نگهداری از ارز دیجیتال وان در کیف پول خود هستی برای منظور از راه حل‌های مختلفی در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید از انواع مختلفی از والت‌ها برای این منظور استفاده کنید. مهمترین والت‌های رایج برای نگهداری از هارمونی موارد زیر هستند:

 • کیف پول مث والت
 • کیف پول تراست والت
 • کیف پول بایننس چین ولت
 • کیف پول سخت افزاری لجر
 • کیف پول اتریوم ولت

کارمزد خرید و فروش هارمونی

معامله هارمونی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش هارمونی در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال هارمونی در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال هارمونی مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

امکان خرید آسان و سریع هارمونی را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار هارمونی به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات هارمونی را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
سرعت بالای تراکنش ها
برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
امکان برداشت ارز دیجیتال هارمونی بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال هارمونی در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال هارمونی در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

سوالات متداول خرید هارمونی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید هارمونی

آیا خرید هارمونی بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز هارمونی بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آینده هارمونی چگونه است؟

ارز دیجیتال هارمونی به دلایل مختلفی یکی از رمز ارزهای ایده‌آل برای سرمایه گذاری در آینده محسوب می‌شود و از این گذشته امکان رسیدن به سود قابل توجهی را نیز می‌توان برای سرمایه گذاران این رمز ارز متصور بود. از جمله اصلی‌ترین دلایل درخشان بودن آینده ارز دیجیتال هارمونی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت: • یکی از مهمترین دلایل وجود کاربرد‌ها و اهداف بسیار درخشان و عالی برای پلتفرم این رمز است که باعث شده تا استقبال قابل توجهی برای سرمایه گذاری بر روی آن به وجود آید. • نکته مهم دیگر وجود سرمایه‌گذاران قدرتمند در شبکه این رمز ارز است. • همچنین تیم پشتیبانی قوی نیز اطمینان خاطر سرمایه گذاران ارز دیجیتال هارمونی را بالاتر برده است. • شایان ذکر است که ارز دیجیتال هارمونی در تاریخچه خود تمام شرایط صعودی را پله پله طی کرده و همین روند می‌تواند در ادامه نیز برای این رمز ارز حادث شود.

از کجا میتوانیم هارمونی (ONE) بخریم؟

برای خرید پلکادات می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/ONE_USDT) مراجعه نمایید.

خرید سریع هارمونی (ONE ) چطور امکان پذیر است؟

خدمات [خرید آسان ارز دیجیتال](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=one&from-symbol=irt) یکی از بهترین روش‌هایی است که در صرافی تبدیل برای شما فراهم آمده تا بتوانیم برای خرید سریع هارمونی و سایر رمز ارز‌ها از آن استفاده کنید. در این خدمات شما تنها با تعیین حجم مورد نظر از این رمز ارز می‌توانید در کمتر از چند ثانیه خرید خود را نهایی کنید.

کارمزد خرید و فروش هارمونی در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله هارمونی در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی میتوانیم برای خرید و فروش هارمونی اقدام کنیم؟

امکان خرید و فروش ارز دیجیتال هارمونی در هر ساعتی از شبانه روز و در ۷ روز هفته و حتی در ایام تعطیل برای شما عزیزان با استفاده از خدمات صرافی تبدیل وجود دارد.

ارز دیجیتال هارمونی چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال هارمونی می‌توانید از کیف پول اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

آیا خرید هارمونی میتواند سودآور باشد؟

طبق تحلیل‌های صورت گرفته در حال حاضر ارز دیجیتال هارمونی یکی از آینده دار‌ترین رمز ارزهای موجود در بازار است که نگهداری از آن برای طولانی مدت می‌تواند فوق العاده سود آور باشد.

آیا میتوان هارمونی را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال هارمونی شرایط استخراج را نداشته و امکان استخراج رمز ارز برای شما وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

محمود ر

11 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

محمود ر

11 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

هارمونی در یک نگاه
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله