RADicon

قیمت و خرید رادیکل - RAD

خرید ارز دیجیتال رادیکل Radicle

خرید ارز دیجیتال رادیکل (RAD) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت رادیکل به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز رادیکل بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش رادیکل اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز رادیکل هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت رادیکل به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 RAD = 68,897 IRT

RADicon

رادیکل

خرید آسان رادیکل
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت رادیکل

اطلاعات بازار رادیکل

حجم ۲۴ ساعته (RAD) 98.8107
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 114.1246
تغییرات ۱ روزه -0.12 %
قیمت آخرین معامله 1.1516 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 68,897 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 68,897 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، رادیکل می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

RADicon

RAD

رادیکل

تومان --

RADicon

RAD

رادیکل

قیمت دلاری

1.1475 USDT

قیمت تومانی

تومان 68,617

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.115 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

رادیکل (Radicle)‌چیست؟

پروژه رادیکل یک پلتفرم مدیریت توسعه نرم‌افزار و شبکه‌ای غیرمتمرکز است که به برنامه‌نویسان اجازه می‌دهد به صورت نظیر به نظیر (P2P) در پروژه‌های نرم‌افزاری خود با هم تعامل و مشارکت داشته باشند.

رادیکل جایگزینی کاملاً متن‌باز (Open Source) برای گیت‌هاب محسوب می‌شود که تماماً رایگان است. این پلتفرم به شکلی طراحی شده است که امنیت بسیار بالایی دارد، کاربرپسند است و می‌تواند در محیط آفلاین هم کار کند. معنای این مسئله این است که برای کارکردن نیازمند وجود DNS یا حتی اتصال به اینترنت نیست.

تیم رادیکل (Radicle) با ایجاد پروتکلی باز و غیرمتمرکز به جای پلتفرم‌های متمرکز این امکان را به برنامه‌نویسان داده است که بدون نیاز به تکیه بر سکو یا شخص واسط بتوانند مشارکت و همکاری کنند. کاربران می‌توانند آزادانه و بدون نیاز به نگهدارنده درگاهی مانند ریپوزیتری کد متمرکز یا برنامه‌های متمرکز وابسته به شخص ثالث پروژه‌های برنامه‌نویسی خود را با هم به اشتراک بگذارند و از همکاری لذت ببرند.

پروتکل رمزارزی Radicle از سازوکارهای حکمرانی مبتنی بر جامعه کاربران استفاده می‌کند که برای این کار از توکن رادیکل (RAD) استفاده می‌کند. این توکن از استانداردهای ERC-20 و شبکه بلاک‌چین اتریوم بهره می‌برد.

تاریخچه پیدایش رادیکل (Radicle)

خرید RADICLE

الکسیس سلیر (Alexis Sellier)‌ و الفتریوس دیاکومیکالیس (Eleftherios Diakomichalis) در سال 2018 رادیکل را با هدف ایجاد روشی پایدار و منصفانه برای تأمین مالی و نگهداری پروژه‌های نرم‌افزاری در فضای عمومی تأسیس کردند. Radicle پروژه‌ای است که زیر نظر بنیاد Radicle کار می‌کند. این بنیاد در سال ۲۰۲۰ در سوییس تأسیس شده است. این بنیاد غیرانتفاعی هدف خود را توسعه فناوری‌های نظیر به نظیر (P2P) قرار داده است که آزادی اینترنت را تقویت می‌کنند. رادیکل Test-Net یا شبکه آزمایشی خود را در سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی کرد و در فوریه سال ۲۰۲۱ توکن RAD را منتشر کرد.

رادیکل (Radicle) چگونه معروف و محبوب شد؟

پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری کد و همکاری در برنامه‌نویسی مانند Github‌ محبوبیت و تأثیرگذاری بالایی در میان برنامه‌نویسان دارند. ازآنجاکه برنامه‌نویسان مخصوصاً برنامه‌نویسان متن‌باز حساسیت بسیاری بر مفاهیمی همچون عدم تمرکز و برابری دارند پلتفرمی همچون رادیکل که جایگزینی متن‌باز و غیرمتمرکز برای گیت‌هاب است به‌سرعت توانسته‌ است همراهان و طرف‌داران بسیاری را از میان این قشر به خود جذب کند و محبوبیت بالایی را به دست آورد. رادیکل با سیستم حکمرانی جالب خود باعث شده است حس تملک و نزدیکی بیشتری را در میان کاربرانش به وجود آورد.

مجموعه این عوامل توانسته است باعث معروف شدن و محبوبیت هرچه بیشتر رادیکل و به تبع آن ارز دیجیتال RAD‌ در میان کاربران شود.

هدف از خلف رادیکل (Radicle)

هدف اصلی پروژه ایجاد محیطی غیرمتمرکز و امن برای مشارکت و همکاری کدنویسان و برنامه‌نویسان رایانه بوده است.

تیم توسعه رادیکل ایجاد شبکه‌ای خودکفا،‌ جهانی و بدون نیاز به مجوز برای مبارزه با بسیاری از مشکلات و مسائل موجود در این بازار را مدنظر قرار داده است. این پروژه به‌کارگیری بلاک‌چین را تشویق می‌کند و با به‌کارگیری بلاک‌چین اتریوم به عنوان زیرساخت جهت کار خود را مشخص می‌کند.

همچنین بسیاری مسائل همچون مدیریت قراردادهای هوشمند و کنترل دسترسی را ساده‌تر می‌کند. از سوی دیگر رادیکل با معرفی سیستمی به کاهش کارمزد تراکنش‌های کاربران و توسعه‌دهندگانی که با قراردادهای هوشمند شبکه تعامل دارند کمک می‌کند. از سوی دیگر هیچ نیازی به پرداخت هزینه‌ای به عنوان عضویت یا اشتراک در این پلتفرم نیست و همگان می‌توانند از آن به صورت رایگان استفاده کنند.

ارزش رادیکل چگونه تعیین می‌شود؟

عوامل زیادی در تعیین ارزش ارز RAD تأثیرگذار هستند که برخی از این موارد را در ادامه توضیح می‌دهیم:

  • سازوکار بازار و عرضه و تقاضا: مهم‌ترین عامل تأثیرگذار بر تعیین قیمت ارزهای دیجیتال از جمله ارز RAD سازوکار بازار و میزان عرضه و تقاضا است. هرگاه میزان تقاضا بر عرضه پیشی بگیرد نمودار رادیکل صعودی می‌شود و قیمت آن افزایش می‌یابد. در مقابل هرگاه میزان عرضه در بازار افزایش یابد و از تقاضا بیشتر شود قیمت ارز RAD کاهش می‌یابد.
  • جامعه کاربران و شبکه‌های اجتماعی: جامعه کاربران و فعالیت‌ آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند بر قیمت ارز RAD تأثیرگذار باشد. تجربه نشان داده است که هرگاه ارز دیجیتالی در شبکه‌های اجتماعی همچون توییتر بر سرزبان‌ها بیفتد و پست‌ها و هش‌تگ‌های مربوط به آن افزایش یابد، آگاهی و شناخت دیگر کاربران نسبت به آن ارز افزایش می‌یابد که این مسئله می‌تواند باعث تحریک بخش تقاضا و در نتیجه افزایش قیمت این ارز دیجیتال شود.
  • افزایش کاربران پلتفرم و تحقق اهداف تعیین شده: تحقق اهداف تعیین شده و RoadMap مشخص شده از سوی تیم توسعه Radicle و افزایش پایگاه کاربران این پلتفرم‌ هم می‌تواند به وجهه آن کمک کند و تقاضا را افزایش دهد و موجب افزایش ارزش ذاتی و در نتیجه قیمت این ارز دیجیتال شود.
  • وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال: وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال همواره بر قیمت ارزهای مختلف مؤثر بوده است. ارز RAD نیز از این مسئله مستثنی نیست؛ بنابراین انتظار صعودهای خوب برای این ارز در بازار کلی صعودی بسیار منطقی‌تر است و احتمالاً در بازار نزولی می‌توان انتظار کاهش قیمت این ارز را داشت. البته حرکت‌های کوتاه‌مدت خلاف روند کلی بازار همیشه وجود داشته است و نمی‌توان به صورت کلی و همیشگی راجع به این همگامی سخن گفت.

قابلیت ها و مزایای رادیکل

شبکه بی‌نیاز از مجوز (Permissionless)

رادیکل (Radicle) شبکه‌ای ارائه می‌کند که بی‌نیاز از مجوز است و احتیاجی به تکیه‌کردن بر شخص یا پلتفرم ثالث ندارد؛ بنابراین از مشکلات و مسائل مربوط به تمرکز رهایی پیدا کرده است.

بهره‌بردن از استاندارد ERC-20 و بلاک‌چین اتریوم

رادیکل بر امنیت خود را بر روی شبکه اتریوم و پروتکل ERC-20‌ بنا کرده است و از قابلیت‌های بی‌نظیر این شبکه بهره می‌برد.

سازمان‌های Radicle ORGS

Radicle Orgs سازمان‌های بسیار کوچکی هستند که به جامعه‌های کاربران اجازه می‌دهند از ویژگی‌های منحصر‌‌به‌فرد پروژه‌ها استفاده کنند. این مینی‌سازمان‌ها ماژول‌هایی و ویژگی‌های دیگری در خود دارند که به تیم‌ها در موفقیت توسعه نرم‌افزارشان کمک می‌کند.

پیوند شناسه رادیکل به آدرس‌های اتریومی

کاربران با استفاده از سیستم گواهی رادیکل شناسه پروژه‌ خود را به آدرس اتریوم‌شان پیوند می‌دهند. این امر باعث ایجاد فهرستی از کاربران و بهبود امنیت آنان می‌شود؛ چون کاربر می‌تواند به جای اشترا‌ک‌گذاری آدرس اتریومی خود شناسه Radicle‌ش را به اشتراک بگذارد.

غیرمتمرکز و امن

Radicle Link استانداردی برای همکاری و اشتراک‌گذاری کد است که به کاربران امکان می‌دهد کد خود را به شکلی غیرمتمرکز و امن به اشتراک بگذارند. این پروتکل بر روی Git ساخته شده است و داده‌هایش بر روی یک Monorepoی واحد Git ذخیره می‌شود.

پشتیبانی از NFT

رادیکل امکان پشتیبانی از NFT‌ را هم دارد و کاربران می‌توانند NFT‌های خود را بر روی این شبکه ایجاد، منتشر، معامله و مدیریت کنند.

حاکمیت مبتنی بر جامعه کاربران

حاکمیت مبتنی بر جامعه کاربران Radicle به دارندگان توکن RAD اجازه می‌دهد پیشنهادهای خود برای بهبود این پلتفرم را ارائه کنند و به صورت مستقیم در تصمیمات مربوط به پروژه تأثیرگذار باشند. این امر متن‌باز بودن پروژه را تقویت می‌کند و مزیت بزرگ این پروژه بر رقیبش یعنی Github است. کاربران رادیکل را برخلاف کاربران گیت‌هاب، گیت‌لب و پلتفرم‌هایی ازاین‌قبیل، نمی‌توان مسدود کرد یا سانسور نمود؛ چون این پروژه‌‌ای غیرمتمرکز و آزاد است. رادیکل با این قوانین مدل جدیدی از انباره کد متن‌باز را معرفی کرده است که به هیچ سرویس متمرکزی برای تأیید محتوای و تضمین کارکردش تکیه ندارد.

بنیانگذاران ارز دیجیتال RAD چه کسانی هستند؟

رادیکل از سوی یک شرکت نرم‌افزاری آلمانی به نام Monadic واقع در برلین توسعه داده شد که بر روی مشارکت و همکاری متن‌باز نرم‌افزاری کار می‌کرد. Monadic اعلام کرده است که این شرکت مالک Radicle نیست و رادیکل پروژه‌ای کاملاً متن‌باز است که هر کسی می‌تواند از آن استفاده کند و در آن مشارکت کند یا تغییرات ایجاد کند. شرکت Monadic در سال 2017 به وجود آمده است؛ ولی توسعه رادیکل از سال ۲۰۱۸ آغاز شده است.

الکسیس سلیر (Alexis Sellier)‌ و الفتریوس دیاکومیکالیس (Eleftherios Diakomichalis) مؤسسان Monadic هستند که در توسعه اولیه Radicle هم بیشتر نقش را داشته‌اند.

این پروژه در سال ۲۰۲۱ توانست حدود ۱۲ میلیون دلار سرمایه جذب کند و مسیر توسعه خود را سرعت بخشد.

امنیت شبکه رادیکل چگونه است؟

توکن RAD بر روی شبکه اتریوم و با استاندارد ERC-20‌ بنیان گذاشته شده است که با استفاده از سازوکار اجماع اثبات سهام امنیت خود را تأمین می‌کند.

چه تعداد توکن رادیکل در گردش است؟

خرید ارز رادیکل

تعداد کل توکن‌های قابل‌عرضه RAD برابر 100 میلیون توکن است که از این تعداد در حال حاضر حدود ۲۵٫۹ میلیون توکن در حال گردش است.

توکن‌های RAD بسته به نوع اختصاص خود طی ۱ تا ۴ سال آزاد می‌شوند و به شکل زیر تخصیص داده شده‌اند:

  • ۵۰ درصد از توکن‌های RAD به خزانه جامعه این ارز دیجیتال می‌رود.
  • ۱۹ درصد به تیم پروژه اختصاص پیدا می‌کند.
  • ۲۰ درصد به حامیان اولیه پروژه تخصیص داده می‌شود.
  • ۱۱ درصد به بنیاد Radicle داده می‌شود و همین‌طور برای ارتقای شبکه و استخر نقدینگی بوت‌استرپ RAD مورداستفاده قرار می‌گیرد.

خرید ارز دیجیتال رادیکل

خرید ارز دیجیتال RAD را می‌توان از صرافی‌های داخلی و خارجی مختلفی انجام داد. اگر قصد خرید این ارز دیجیتال را دارید ابتدا باید در یکی از صرافی‌های معتبر ثبت‌نام و احراز هویت انجام دهید و سپس برای خرید ارز رادیکل اقدام کنید. خرید Radicle در زمان مناسب می‌تواند برای شما سودآور باشد و سرمایه‌گذاری خوبی را برای شما رقم بزند.

فروش ارز دیجیتال رادیکل

فروش ارز RAD هم از طریق صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی قابل‌انجام است. توجه داشته باشید که فروش ارز RAD در زمان مناسب و پس از رشد مطلوب شما می‌تواند سود خوبی را نصیب شما کند.

نحوه خرید رادیکل از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال رادیکل از صرافی ارز دیجیتال تبدیل بسیار ساده است. ابتدا ثبت‌نام خود را در تبدیل انجام می‌دهید و سپس با انجام احراز هویت سریع و آسان می‌توانید به خرید ارز دیجیتال RAD در صرافی امن تبدیل بپردازید. با استفاده از بخش خرید آسان تبدیل می‌توانید به‌سرعت و به صورت تومانی یا با استفاده از دیگر ارزهای دیجیتال ارز موردنظر خود را خریداری کنید.

روش نگهداری رادیکل

برای نگهداری ارز RAD می‌توانید از کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مختلفی استفاده کنید. کیف پول‌های گرم سرعت استفاده شما را افزایش می‌دهند درحالی‌که کیف پول‌های سرد حداکثر امنیت را برای شما به ارمغان می‌آورند. همواره امکان استفاده از کیف پول امن صرافی تبدیل را نیز برای نگهداری ارز RAD خواهید داشت.

انواع کیف پول رادیکل

ارز دیجیتال رادیکل (RAD) را می‌توان بر روی کیف پول‌های مختلفی نگهداری کرد. از جمله بهترین کیف پول‌های این ارز دیجیتال می‌توان به کیف پول‌های سخت‌افزاری ترزور و لجر یا کیف پول‌های نرم‌افزاری تراست والت (Trust Wallet)، متامسک (Metamask) و imToken اشاره کرد.

کارمزد خرید و فروش رادیکل

معامله رادیکل در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش RAD در صرافی تبدیل

صرافی ارز دیجیتال تبدیل یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایران است که خدمات و امکانات بسیاری را به کاربران و معامله‌گران رمزارزها ارائه می‌دهد. می‌توانید بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف را در صرافی تبدیل خرید و فروش کنید و مرتباً ارزهای جدید و معتبر به این تعداد افزوده می‌شود.

صرافی تبدیل با ارائه محیط کاربری بسیار ساده و جذاب معامله ارز دیجیتال را برای شما راحت‌تر از همیشه کرده است و درعین‌حال با ارائه ابزارهای معاملاتی به‌روز و پیشرفته همچون حد ضرر و سفارش‌گذاری OCO امکاناتی در سطح بزرگ‌ترین صرافی‌های بین‌المللی را در اختیار دارید.

با امکان برداشت آنی تومانی از صرافی تبدیل با حساب‌های ۱۲ بانک مختلف، هرگز منتظر دریافت دارایی‌هایتان نمی‌مانید و هر زمان که بخواهید می‌توانید به صورت فوری و آنی به پول خود دسترسی داشته باشید.

کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل نیز با ارائه تحلیل‌های ساده و دقیق در معاملاتتان به شما کمک می‌کند تا پرسودترین تریدها را داشته باشید.

آیا خرید رادیکل بدون احراز هویت ممکن است؟

بیشتر صرافی‌های معتبر امکان خرید و فروش ارز دیجیتال رادیکل (RAD) را بدون احراز هویت فراهم نمی‌کنند. همه صرافی‌های ایرانی برای حفظ امنیت دارایی‌های شما ملزم به رعایت احراز هویت کاربران هستند و با این کار امنیت خرید‌وفروش و دارایی‌های شما بهتر حفظ می‌شود. در غیر این صورت در صورت ایجاد هرگونه خطا یا اشتباه در معاملات امکان بازگرداندن وجوه به شما ممکن نیست؛ بنابراین بهتر است پیش از خرید و فروش احراز هویت را انجام دهید و از طریق صرافی‌های معتبری مانند صرافی تبدیل به خرید ارز دیجیتال RAD بپردازید.

آینده رادیکل چگونه است؟

ارز رادیکل

باتوجه‌به مشکلاتی که پروژه رادیکل در جهان واقعی رفع می‌کند و برتری‌هایی که نسبت به پروژه‌های متمرکز مشابه خود دارد انتظار رشد و توسعه این پروژه در آینده بسیار محتمل است.

در حال حاضر نیز بسیاری از پروژه‌های ارزشمند در حال همکاری و مشارکت در پروژه رادیکل هستند و با افزایش این همکاری‌ها رشد رادیکل (RAD) نیز قابل‌پیش‌بینی است.

بنابراین، انتظار می‌رود خرید این ارز دیجیتال بتواند سود مناسبی را نصیب خریداران خود کند و بتوانید سرمایه‌‌گذاری خوبی را با خرید این ارز انجام دهید. بااین‌وجود همواره در بازارهای مالی باید جانب احتیاط و مدیریت ریسک را مدنظر قرار داد.

منابع:

وب‌سایت پروژه Radicle

securities.io

coinbase.com

سوالات متداول خرید رادیکل

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید رادیکل

از کجا میتوانیم رادیکل (RAD) بخریم؟

در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید خرید و فروش ارز RAD را انجام دهید؛ اما باید توجه داشت که صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران فارسی‌زبان و ایرانی ندارند و ممکن است دارایی‌های شما را به بهانه تحریم مسدود کنند؛ پیشنهاد ما استفاده از صرافی‌های ایرانی است. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و بیش از ۲۷۰ رمزارز مختلف از جمله ارز HFT را پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع رادیکل (RAD) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید ارز RAD در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید از طریق بخش خرید آسان در صرافی تبدیل استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش رادیکل (RAD) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله رادیکل در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت رادیکل را پیش بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل به آدرس https://t.me/algotahlil از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال رادیکل (RAD) چگونه نگهداری می‌شود؟

می‌توانید ارز دیجیتال رادیکل را در کیف پول‌های سرد و گرم و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلف نگهداری کنید. همچنین می‌توانید ارز RAD خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید رادیکل (RAD) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به ویژگی‌های پروژه و برتری‌هایی که بر رقبای متمرکز خود دارد، انتظار می‌رود رشد و توسعه این پروژه در جهان واقعی به‌خوبی پیش برود و می‌توان انتظار سوددهی خوبی از این پروژه داشت. بااین‌وجود رعایت جانب احتیاط در بازارهای مالی همواره لازم است.

آیا می‌توان رادیکل (RAD) را استخراج کرد؟

خیر ارز دیجیتال رادیکل (RAD)‌ بر روی بلاک‌چین اتریوم قرار دارد و با استاندارد ERC-20 ساخته شده است؛ بنابراین از الگوریتم اثبات سهام استفاده می‌کند و قابل‌استخراج نیست.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

محمد ر

44 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

سپیده م

44 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله