GASicon

قیمت و خرید ارز گس - GAS

ارز دیجیتال گس

خرید ارز دیجیتال گس (GAS) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت گس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز گس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش گس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز گس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت گس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 GAS = 195,208 IRT

GASicon

گس

خرید آسان گس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت گس

اطلاعات بازار گس

حجم ۲۴ ساعته (GAS) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه +0.94 %
قیمت آخرین معامله 3.3303 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، گس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

GASicon

GAS

گس

تومان --

GASicon

GAS

گس

قیمت دلاری

3.3316 USDT

قیمت تومانی

تومان 195,402

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.939 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

گس (GAS)، توکن ابزاری بلاک چین نئو (Neo) است که سوخت معاملات را در شبکه فراهم می‌کند. از این ارز، برای پرداخت کارمزدهای شبکه‌، قراردادهای هوشمند و سرمایه‌گذاری استفاده می‌شود. برای خرید GAS، معمولا باید ابتدا ارز نئو را به دست آورید، زیرا گس ضرب می‌شود و میان دارندگان NEO توزیع خواهد شد. با این حال، سرمایه‌گذاران می‌توانند رمزارز گس را مستقیما از صرافی‌های ارز دیجیتال همچون پلتفرم تبدیل خریداری کنند.

ارز دیجیتال گس

خرید گس (GAS) با تومان در ایران چطور ممکن است؟

سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ایرانی، به دلیل تحریم‌ها با موانعی در دستیابی به ارز دیجیتال گس از صرافی‌های بزرگ خارجی مانند بایننس (Binance) روبرو می‌شوند. گزینه‌های دیگری مانند اصلاح آدرس IP هم با خطرات اساسی ازجمله ضرر و زیان بالقوه مالی یا محدودیت‌های حساب همراه هستند. درنتیجه، تنها راه‌حل مناسب و امن برای کاربران ایرانی استفاده از یک صرافی ارز دیجیتال معتبر داخلی به‌شمار می‌رود.

پلتفرم تبدیل، از اطمینان و امنیت بالایی برای معاملات مربوط به ارز گس با تتر، تومان و سایر ارزهای دیجیتال برخوردار است. کاربران می‌توانند با ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی تبدیل یک حساب شخصی ایجاد کنند و یک کیف پول اختصاصی به دست آورند. درنهایت، با پیوند کارت‌بانکی خود به حساب کاربری صرافی، خرید گس را با استفاده از ارز تومان انجام می‌دهند.

چگونه باید گس (GAS) بخریم؟ ۳ قدم برای خرید سریع GAS

برای خرید رمزارز گس از صرافی ارز دیجیتال، تبدیل کافی است سه گام زیر را با موفقیت به پایان برسانید.

 1. ثبت نام: در گام اول، باید مراحل ثبت نام و احراز هویت را در صرافی ارز دیجیتال تبدیل پشت سر بگذارید.
 2. واریز وجه: در گام دوم، باید نسبت به واریز ارز تومان یا سایر ارزهای دیجیتال به حساب کاربری و کیف پول اختصاصی خود در صرافی اقدام کنید.
 3. خرید ارز: در گام آخر وارد بخش خرید آسان تبدیل شوید و خرید ارز گس را کلید بزنید.

به همین سادگی، می‌توانید با خریداری ارز دیجیتال گس، آن را به سبد سرمایه گذاری ارز دیجیتال خود اضافه کنید. با این حال، فراموش نکنید که سرمایه‌گذاری در هرگونه دارایی، ازجمله ارزهای دیجیتال فقط پس از انجام تحقیقات شخصی و پذیرش مسئولیت کامل موجه است.

بعد از خرید گس (GAS)، چطور آن را نگهداری کنیم؟

پس از دستیابی به ارز دیجیتال گس، دو گزینه اصلی به‌شرح زیر برای نگهداری آن دارید.

1. ذخیره‌سازی آفلاین: از یک کیف پول سرد یا سخت‌افزاری، شبیه به یک درایو USB استفاده کنید. این کیف پول‌ها، برای محافظت بهینه از کلیدهای خصوصی ارز دیجیتال شما در مقابل خطرات آنلاین ساخته شده‌اند. این روش ذخیره‌سازی، نیاز به درجه خاصی از دانش فنی در مورد نحوه کارکرد کیف پول‌های سرد دارد. ضمنا، ممکن است برای افراد شرکت‌کننده در معاملات منظم و مکرر ایده‌آل نباشد.

2. ذخیره‌سازی آنلاین: یک کیف پول آنلاین یا گرم، می‌تواند دسترسی فوری شما به اینترنت برای معاملات فوری گس را امکان‌پذیر کند. این کیف پول، می‌تواند حضانتی و تحت نظارت صرافی یا یک نهاد آنلاین باشد. همچنین، کیف پول غیرحضانتی، کنترل کامل شما بر دارایی‌های خودتان را ممکن می‌کند. کیف پول‌های آنلاین کاربرپسندتر هستند و دسترسی سریع به دارایی‌ها را تضمین می‌کنند. اگرچه، ممکن است فاقد امنیت پیشرفته‌تر یک کیف پول ارز دیجیتال سخت‌افزاری باشند.

خوشبختانه صرافی تبدیل، بسیاری از اقدامات امنیتی سخت‌گیرانه مانند ذخیره کلیدهای خصوصی با امکانات آفلاین را انجام می‌دهد؛ بنابراین، روشی ساده و ایمن برای خرید GAS و محافظت از آن برای شما فراهم می‌کند.

کیف پول ارز دیجیتال گس

گس (GAS) چیست؟

ارز دیجیتال گس (GAS) که با عنوان Neogas هم شناخته می‌شود، بخشی جدایی‌ناپذیر از بلاک چین نئو (Neo) به‌شمار می‌رود. این بلاک چین، اغلب به دلیل عملکرد مشابه خود با اتریوم به‌عنوان «اتریوم چینی» شناخته می‌شود. گس توکن ابزاری و سوخت‌رسانی به شبکه نئو است که اجرای معاملات و استقرار و اجرای قرارداد هوشمند را عملی می‌کند.

برخلاف ارز NEO که توکن نشان‌دهنده سهام در blockchain نئو است و به دارندگان این امکان را می‌دهد تا در مدیریت شبکه شرکت کنند، از گس برای پرداخت منابع محاسباتی مصرف‌شده توسط برنامه‌های کاربردی در شبکه استفاده می‌شود. این جدایی توکن حاکمیتی و توکن ابزاری در اکوسیستم Neo، تضمین می‌کند که نگه‌داشتن ارز NEO لزوما به معنای مصرف منابع شبکه نیست.

ارز گس جدید با هر بلوک جدید ایجاد شده در بلاک چین Neo ضرب می‌شود. دارندگان ارز NEO، به‌طور خودکار ارز گس را به‌عنوان پاداش یا برای گردش در بازار ضرب می‌کنند. ضرب گس برای ایجاد انگیزه در مدیریت ارز NEO و شرکت در حکمرانی شبکه Neo طراحی شده است. با گذشت زمان، کل عرضه گس به ۱۰۰ میلیون کوین خواهد رسید تا میزان خرید ارز گس با عرضه ثابت NEO هماهنگ باشد.

مزایا و ویژگی های اصلی گس (GAS)

ارز دیجیتال گس که در بلاک چین Neo فعالیت می‌کند‌، چندین ویژگی و مزایای متمایز زیر را ارائه می‌دهد.

1. سیستم ارز دوگانه: شبکه نئو یک مدل ارزهای دوتایی منحصربه‌فرد دارد که توکن حاکمیتی را از توکن ابزاری جدا می‌کند. ارز NEO نماینده مالکیت افراد است و امکان مشارکت در مدیریت شبکه را فراهم می‌کند. درحالی‌که از توکن گس به‌عنوان سوخت‌رسان معاملات و اجرای قراردادهای هوشمند استفاده می‌شود.

2. اقتصاد هوشمند: ارز GAS، یک مولفه مهم چشم‌انداز شبکه نئو برای دستیابی به اقتصاد هوشمند است. این ارز، به تسهیل ایجاد و اجرای قراردادهای هوشمند و توسعه برنامه‌ های غیر متمرکز (dApp) کمک می‌کند. رمزارز گس با پشتیبانی از راه‌حل‌های هویت دیجیتال و رعایت الزامات نظارتی مانند KYC و AML، در ایجاد یک محیط بلاک چین تنظیم می‌شود و مطابق با قانون موثر است.

3. مکانیسم تشویقی: ضرب و توزیع گس به‌عنوان یک مشوق برای دارندگان ارز NEO مطرح است که به امنیت شبکه کمک می‌کنند. گس با هر بلوک جدید در نئو تولید می‌شود و به‌عنوان پاداش در اختیار سرمایه‌گذاران شبکه قرار می‌گیرد. سپس، صاحبان گس می‌توانند کوین‌های خود را برای دریافت سود استیکینگ به ارز NEO بازیافت کنند و یک حلقه اقتصادی پایدار را در اکوسیستم نئو به‌وجود آورند.

خرید ارز دیجیتال گس

خرید گس (GAS) از تبدیل چه مزایایی دارد؟

تلاش صرافی تبدیل، به اطمینان از رضایت کاربران خود اختصاص‌یافته است و به‌طور مداوم به سمت به حداکثر رساندن سود معامله‌گران گرایش دارد. مزایای خرید GAS از طریق صرافی ارز دیجیتال تبدیل، شامل موارد زیر است.

 • راحتی در معاملات با استفاده از کارت‌های بانکی داخلی و تومان به‌عنوان ارز پایه
 • سودآوری پیشرفته برای کاربران با ساختار کمیسیون رقابتی و منصفانه
 • انتخاب متنوع ترید از بین بیش از ۳۸۰ ارز دیجیتال معتبر
 • امنیت دارایی‌ها با یک کیف پول اختصاصی سرد در برابر هک ارز دیجیتال
 • پشتیبانی مداوم و همیشگی در طول هفته
 • منابع اضافی مانند بینش بازار، ابزارهای تحلیلی، نمودارها و مواد آموزشی
 • روند ثبت نام ساده، سریع و ایمن
 • نابرابری حداقلی قیمت ارزها در مقایسه با نرخ بازار جهانی کریپتو
 • ترید با موبایل از طریق اپلیکیشن ارز دیجیتال اختصاصی تلفن هوشمند

فروش ارز گس (GAS) در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

فرآیند فروش ارز دیجیتال گس در صرافی تبدیل، مانند خرید آن بسیار ساده و سریع است و از طریق دو روش اصلی زیر انجام می‌شود.

1. بازار معاملاتی: این روش، با دسترسی به پلتفرم معاملاتی و قرار دادن سفارش فروش شما آغاز می‌شود. شما باید میزان ارز، قیمت مورد نظر و سایر جزییات لازم را در سفارش خود تعیین کنید. فروش وقتی انجام می‌شود که بازار به قیمت تعیین‌شده شما برسد. البته امکان فروش با قیمت فعلی بازار نیز وجود دارد.

2. سواپ ارز: اگر سواپ مستقیم ارز گس به تومان در دسترس باشد، می‌توانید یک معامله بی‌دردسر را داشته باشید. اگر این‌طور نباشد، باید ابتدا ارز گس خود را برای یک ارز واسطه‌ای متداول مانند تتر (USDT) تبدیل کنید. به دنبال این کار، می‌توانید ارز واسطه‌ای را به تومان تبدیل کنید. سپس با واریز تومان به حساب کاربری، در آخر آن را به کارت‌بانکی خود انتقال دهید.

به همین سادگی می‌توانید فروش ارز گس را در صرافی تبدیل، بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال به انجام برسانید.

حداقل سرمایه برای خرید گس (GAS) با تومان چقدر است؟

سرمایه‌گذاری حداقلی برای مبتدیان در کاهش ریسک و به دست آوردن آشنایی نسبی با بازار کریپتو بسیار موثر است. این کار، به معامله‌گران جدید کمک می‌کند تا استراتژی‌ ارز دیجیتال خود را بدون فشار ضرر مالی قابل‌توجه یاد بگیرند. ضمنا، در برابر نوسانات بازار محافظت شوند و کم‌کم راه را بشناسند.

به همین دلیل، صرافی تبدیل یک نقطه ورود با نیاز به سرمایه اولیه پایین را برای افراد تازه‌کار ارائه می‌دهد. به‌طوری که در صرافی تبدیل می‌توان خرید GAS را با سرمایه‌گذاری بسیار اندک نیز به دست آورد؛ بنابراین، برای خریدهای مبتنی بر سفارش، حداقل سرمایه لازم ۵۰ هزار تومان تعیین شده است. علاوه بر این، سواپ ارز و خرید آسان را می‌توان با حداقل مبلغ معادل یک دلار آمریکا یا یک استیبل کوین تتر انجام داد.

کارمزد معامله گس (GAS) در تبدیل

کارمزد معامله GAS در صرافی تبدیل، بر اساس حجم معاملات ماه قبل شما متفاوت است و از ۰.۳۵ درصد تا ۰.۰۳ درصد از کل ارزش معاملات را شامل می‌شود. با افزایش فعالیت تریدری، سطح کاربری شما در صرافی افزایش می‌یابد. امری که به نوبه خود می‌تواند منجر به کاهش کارمزدها با گذشت زمان شود. لطفاً برای اطلاعات دقیق‌تر به صفحه ساختار کارمزد صرافی تبدیل مراجعه کنید.

فروش ارز دیجیتال گس

سود سرمایه گذاری گس (GAS) به چه صورت است؟

سود سرمایه‌گذاری و خرید گس، به عوامل گوناگون و اهداف سرمایه‌گذاری فردی بستگی دارد. عملکرد گس در بازار با نوسانات زیادی همراه بوده است و قیمت آن تحت تاثیر فعالیت در بلاک چین نئو قرار دارد. به‌طوری که به‌عنوان توکن ابزاری شبکه، ارزش آن با استفاده از نئو گره‌خورده است. هرچه برنامه‌ها و معاملات در شبکه Neo بیشتر باشد، تقاضا برای گس هم افزایش می‌یابد.

گس به دلیل نقش مهم و جدایی‌ناپذیر خود در اکوسیستم Neo، پتانسیل خوبی به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری دارد. از آنجا که فناوری بلاک چین همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد، تقاضا برای ارز دیجیتال گس می‌تواند با افزایش روبه‌رو شود. به‌ویژه با تمرکزی که در شبکه نئو برای ایجاد یک اقتصاد هوشمند تنظیم‌شده و سازگار با قوانین دیده می‌شود.

با این حال، خرید ارز گس نیز مانند هر سرمایه‌گذاری دیگری با ریسک ذاتی همراه است. بازار کریپتو، بی‌ثبات است و قیمت‌ها به‌سرعت در نوسان هستند؛ بنابراین، سرمایه‌گذاران باید سلامت کلی بلاک چین نئو و رقابت آن با سایر شبکه‌ها و احساسات گسترده‌تر بازار را در نظر بگیرند. انجام تحقیقات دقیق و در نظر گرفتن تحمل ریسک شخصی قبل از سرمایه‌گذاری در ارز گس یا هر کوین دیگری واجب است.

چه کسی بنیان گذار گس (GAS) است؟

ارز دیجیتال GAS، توسط دا هونگ فی (Da Hongfei) و اریک ژانگ (Erik Zhang) تاسیس شد. آن‌ها این پروژه را در سال ۲۰۱۴ با نام اولیه «Antshares» آغاز کردند که بعدها به نئو منتقل شد. این دو، با هدف ایجاد بستری شروع به کار کردند که امکان توسعه دارایی‌های دیجیتال و قراردادهای هوشمند را فراهم سازد. سپس ارز گس را به‌عنوان سوخت‌رسان معاملات و اجرای قراردادها در اکوسیستم Neo معرفی کردند.

بنیان گذاران ارز دیجیتال گس

چه عواملی بر قیمت گس (GAS) تاثیر می گذارد؟

قیمت خرید GAS، همچون سایر رمز ارزهای موجود در بازار تحت تاثیر عواملی قرار دارد که معمولا در موارد زیر خلاصه می‌شوند.

 • عرضه و تقاضای بازار: میزان علاقه و تقاضا برای ارز گس در میان معامله‌گران و سرمایه‌گذاران و نسبت آن به کوین‌های در گردش بازار
 • احساسات بازار: احساسات کلی فعالان بازار نسبت به ارز دیجیتال GAS (صعودی یا نزولی) و تحریک نوسانات قیمت
 • حجم معاملات: حجم معاملات بالا و علاقه شدید به رمزارز گس و افزایش قیمت بالقوه آن
 • فعالیت شبکه: رویدادهایی مانند توقف شبکه یا به‌روزرسانی‌های موفقیت‌آمیز آن در اکوسیستم گس
 • عرضه در صرافی‌ها: فهرست‌شدن ارز گس در صرافی‌های اصلی یا راه‌اندازی جفت ارزهای معاملاتی جدید با آن
 • توکنومیک: عواملی مانند عرضه کل، نحوه توزیع یا ایردراپ برنامه‌ریزی‌شده
 • عوامل خارجی: روندهای گسترده‌تر بازار، اخبار نظارتی و شاخص‌های اقتصاد کلان

در نظر داشته باشید که بازارهای ارزهای دیجیتال نوسانات غیرمنتظره زیادی دارد و قیمت‌ها به‌سرعت و به‌علت ترکیبی از عوامل فوق در حال تغییر مداوم هستند؛ بنابراین، بدون انجام تحقیقات دقیق، پرس‌وجو از افراد خبره و توجه به تحلیل بنیادی و تکنیکال وارد معاملات نشوید.

تبدیل قیمت گس (GAS) به تومان چگونه انجام می‌شود؟

تبدیل قیمت گس به تومان در صرافی ارز دیجیتال به‌صورت لحظه‌ای و بر اساس ارز پایه تتر صورت می‌گیرد؛ بنابراین، آخرین قیمت ارز GAS به تومان با مراجعه به صفحه خرید ارز دیجیتال در صرافی تبدیل و سرچ نمودن نماد GAS در بخش جستجوی ارزها قابل‌مشاهده خواهد بود.

فروش ارز دیجیتال گس در تبدیل

نمودار قیمت لحظه‌ای گس (GAS) چه کاربردی دارد؟

نمودار قیمت لحظه‌ای، ابزار ارزشمندی در اختیار سرمایه‌گذاران و معامله‌گران قرار می‌دهد تا قیمت فعلی ارز دیجیتال گس را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کنند. این نمودار، یک نمایش بصری از پرایس‌اکشن و روند قیمت گس در بازه‌های زمانی گوناگون به‌شمار می‌رود. امری که برای تصمیم‌گیری آگاهانه در معاملات از اهمیت فراوانی برخوردار است. در این بخش، به برخی از کاربردهای نمودار قیمت لحظه‌ای خرید GAS اشاره می‌کنیم.

 • تحلیل بازار: تجزیه‌وتحلیل روندهای صعودی، نزولی یا حرکات جانبی بازار
 • کشف قیمت: شناخت قیمت فعلی معاملات ارز گس در بازار
 • داده‌های تاریخی: مشاهده داده‌های تاریخی قیمت ارز گس و شناسایی الگوها، تغییرات قابل‌توجه در قیمت و پرایس‌اکشن آتی آن
 • اطلاعات حجم: شامل داده‌های حجمی برای نشان‌دادن میزان معاملات ارز گس در یک دوره خاص
 • شاخص‌های تکنیکال: ارائه اطلاعات لازم برای میانگین متحرک، RSI، باندهای بولینگر و سایر اندیکاتورهای ارز دیجیتال

معامله‌گران از نمودار قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال GAS برای پیش‌بینی تغییرات قیمت آن در آینده بهره می‌برند. استفاده از این نمودار، درواقع بخشی از یک استراتژی معاملاتی گسترده‌تر است که مدیریت ریسک را نیز در خود جای می‌دهد.

منابع:

mailto:medium.com

سوالات متداول خرید گس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید گس

چگونه باید گس (GAS) بخریم؟

خرید ارز گس در بازارهای معاملاتی تتری، تومانی و همچنین بخش خرید آسان صرافی تبدیل قابل انجام است.

حداقل سرمایه برای خرید گس (GAS) چقدر است؟

حداقل سرمایه موردنیاز برای خرید GAS در بازار تومانی صرافی تبدیل معادل یک دلار آمریکا، در بازار تتری معادل ۱ تتر و در بازار معاملاتی ۵۰ هزار تومان است.

ارز دیجیتال گس (GAS) چیست؟

ارز دیجیتال گس برای پرداخت کارمزد انجام معاملات در بلاک چین نئو مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر زمان که یک بلوک NEO تولید گردد، ارز گس به‌عنوان پاداش بین دارندگان NEO توزیع می‌شود.

قیمت لحظه ای گس (GAS) را از کجا ببینیم؟

کاربران برای مشاهده قیمت لحظه ای GAS می‌توانند به بالای همین صفحه یا بخش خرید و فروش ارزها در صرافی تبدیل مراجعه کنند.

چگونه ارزهای دیگر را به گس (GAS) تبدیل کنیم؟

برای تبدیل ارز گس به ارزهای دیگر باید به بخش خرید آسان صرافی تبدیل بروید و گزینه سواپ ارز دیجیتال بیت کوین، اتریوم یا هر ارز دیجیتال دیگر خود به ارز گس را انتخاب کنید.

کارمزد خرید گس (GAS) در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معامله GAS در بخش خرید آسان صرافی تبدیل صفر است. اما کارمزدها در بازار معاملاتی تبدیل بر اساس سطح کاربری و حجم معاملات وی از ۰.۳۵ درصد حجم معامله شروع می‌شود.

آیا ارز دیجیتال گس (GAS) را می‌توان استخراج کرد؟

استخراج ارز دیجیتال GAS به معنای سنتی آن امکان‌پذیر نیست، زیرا بلاک چین Neo از یک سیستم اثبات سهام استفاده می‌کند.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

محمد ر

61 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

احسان ص

61 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله