Skip to content
top banner

چهار فصل کریپتو ۳۶ – بیت کوین بر می خیزد!

در
خواندن در ۸ دقیقه

چکیده

بیت کوین به ۶۷ هزار دلار رسید و در هفته میلادی گذشته در روند صعودی تنها نبود، انتظار ادامه روند صعودی برای ارزهای دیگری مانند پولکادات و وی چین قوت گرفته است و ارز تازه نفسی به نام نات کوین تاخت و تاز را تمرین می‌کند. تتر به عنوان نماینده بازار ارز دیجیتال ثروت خود را به نمایش گذاشته است و سولانا تاج گذاری به میدان باز می‌گردد.

 اولین خبر تابستانی هفته: بیت کوین ۶۷ هزار دلار

بیت کوین هفدهم می مصادف با ۲۸ اردیبهشت در یک روز ۳ درصد افزایش قیمت داشت و در حالی که شاخص‌های قدرتمندی مثل S&P۵۰۰ در ضرر بودند روند صعودی را ادامه داد و به ۶۷ هزار دلار و ۵۰۰ رسید. 

 کسانی که کوتاه مدت بیت کوین را خرید و فروش می‌کنند نیز بلافاصله با شنیدن خبر افزایش قیمت در صف‌های فروش تبدیل و دیگر صرافی‌ها قرار گرفتند و بیش از ۱۲۲ میلیون دلار ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت در سراسر جهان فروخته شد که از این میزان ۴۵.۲۵ میلیون دلار بیت کوین بوده است. جالب است بدانید که طلا در همین روز، تنها ۱ درصد افزایش قیمت داشته است./ منبع 

اولین خبر بهاری هفته: پولکادات قد علم می کند

مدت‌هاست که پولکادات زیر ذره بین تحلیلگران بوده است و افراد سرشناسی مانند مایکل ون د پوپ (Michaël van de Poppe) پیشتر اعلام کردند که این ارز می‌تواند ۲۵ دلار را در روند صعودی نصیب خود کند. این روزها نشانه‌های خوبی در این ارز مشاهده می‌شود و به نظر می‌رسد رسیدن به قیمت ۵۰ دلار نیز دور از انتظار نیست. 

بالاترین قیمت این ارز تا به حال ۵۵ دلار بوده و تاریخ نشان داده است که ارزها زمانی که در روند صعودی قرار می‌گیرند بالاترین قیمت خود را پشت سر می‌گذارند. پیش بینی قیمت بعدی با شما. در کامنت‌ها برای ما بنویسید. / منبع 

دومین خبری بهاری هفته: ۵۰۰ درصد رشد برای وی چین 

وی چین پس از مدت‌ها ثبات نشانه‌هایی از رشد را به نمایش گذاشته است. قیمت وی چین روز جمعه ۳ درصد افزایش پیدا کرده و سرنوشت این ارز را تغییر داده است. 

سطح مقاومت ۰.۰۴ دلار به اندازه قبل مستحکم نیست و شکسته شدن آن مسیر را برای رشد ۵۰۰ درصدی این ارز آماده می‌کند. البته این اعداد و ارقام نتیجه تحلیل‌های تکنیکال است و سرمایه‌گذاران با تجربه می‌دانند که همه چیز را نمی‌توان به تحلیل واگذار کرد همیشه حوادث غیر متقربه‌ای در کار هستند. / منبع 

چکیده دنیای کریپتو در یک ایمیل با عضویت در خبرنامه دیجیتال از جدیدترین مقالات آموزشی و تاثیرگذار ترین اتفاقات ارزهای دیجیتال در یک ایمیل مطلع شوید.

سومین خبر بهاری هفته: کریپتو بازها صاحب بیشترین ذخیره مالی هستند

جالب است بدانید که تتر به عنوان یک استیبل کوین چیزی در حدود ۴.۵۲ میلیارد دلار سود را در فصل اول سال جاری از آن خود کرده است. این شرکت در حال حاضر ۹۱ میلیارد دلار بیت کوین را در ذخایر خود نگهداری می‌کند و رتبه نوزدهم را از این نظر در جهان به خود اختصاص داده است.

با وجود کاهش ذخایر مالی چین از ۸۶۹ میلیارد دلار و ۷۶۷ میلیارد دلار و احتمال فروش بخشی از ذخایر ژاپن به دلیل ضعیف شدن ین (ارز ملی این کشور / Yen)، فهرست کشورهای قدرتمند از نظر ذخیره ارزی رو به تغییر است. افراد بیشتری به سمت استیبل کوین‌هایی مانند تتر روی می‌آورند زیرا به نظر می‌رسد دلار دیجیتالی برای مردم کارایی‌های بیشتری دارد. / منبع 

پرسشنامه آکادمی تبدیل لطفا با شرکت در پرسشنامه زیر، دیدگاه خود درباره آکادمی تبدیل و کیفیت مقاله‌ها را با ما در میان بگذارید.
شرکت در پرسشنامه

چهارمین خبر بهاری هفته: تاج‌گذاری به سبک سولانا

سولانا که تا چندی پیش با خبرهای ناامید کننده در بازار سرافکنده بود اکنون ثابت کرده است که سریع‌ترین بلاک چین بزرگ در بازار ارز دیجیتال است. این شبکه در هر ثانیه ۱۵۰۴ تراکنش را پردازش می‌کند که ۴۶ بار بیشتر از شبکه اتریوم است. 

سرعت تایید تراکنش‌های سولانا ۵ برابر بیشتر از شبکه پلیگان است. جالب است بدانید که حتی با این سرعت شبکه سولانا هنوز تنها ۱.۶ درصد از پتانسیل واقعی خود یعنی ۶۵ هزار تراکنش در ثانیه را به واقعیت تبدیل کرده است. انتشار این خبر منجر به افزایش ۷ درصدی قیمت این ارز شد. / منبع 

دومین خبر تابستانی هفته: نات کوین گرد و خاک به پا می‌کند

عرضه نات کوین از تاریخ ۱۶ می مصادف با ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ شروع شده است و همین حالا می‌توانید این ارز را در فهرست ارزهای صرافی تبدیل مشاهده و خریداری کنید. نات کوین یک بازی است که ۴ ماه قبل بر بستر تلگرام معرفی شد و به تازگی توکن خود را روانه بازار کرده و تاکنون ارزش معاملات این ارز به یک میلیارد دلار رسیده است. 

این ارز در حال حاضر با ارزش کل ۷۰۴ میلیون دلار در رتبه ۱۰۹ بازار قرار دارد. این ارز تازه وارد در همین مدت کوتاه عمل کرده خوبی از خود نشان داده است. / منبع 

دیدگاه‌ها

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات به خبرنامه بپیوندید.

عکس مجله خبرنامه