VETicon

قیمت و خرید وی چین - VET

خرید ارز دیجیتال وی چین VeChain

خرید ارز دیجیتال وی چین (VET) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت وی چین به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز وی چین بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش وی چین اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز وی چین هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت وی چین به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 VET = 1,536.64 IRT

VETicon

وی چین

خرید آسان وی چین
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت وی چین

اطلاعات بازار وی چین

حجم ۲۴ ساعته (VET) 307,025.6541
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 8,018.8485
تغییرات ۱ روزه -2.55 %
قیمت آخرین معامله 0.0259050 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 1,553.98 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 1,535.26 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، وی چین می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

VETicon

VET

وی چین

تومان --

VETicon

VET

وی چین

قیمت دلاری

0.02559 USDT

قیمت تومانی

تومان 1,529

تغییرات 24 ساعت اخیر

-2.552 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

وی چین (VeChain) یک پلت فرم بلاک چین است که برای بهبود مدیریت زنجیره تامین و فرآیندهای تجاری طراحی شده است. هدف وی چین ساده‌سازی این فرآیندها و جریان اطلاعات برای زنجیره‌های تامین پیچیده از طریق استفاده از فناوری دفتر کل توزیع‌شده (DLT) است.

پلتفرم Vechain شامل دو توکن متمایز است: VeChain Token (VET) و VeChainThor Energy (VTHO). اولی برای انتقال ارزش در سراسر شبکه VeChain و دومی به‌عنوان انرژی یا «Gas» برای انجام درست تراکنش‌ها و معاملات قراردادهای هوشمند استفاده می‌شود.

VeChain درواقع یک پلتفرم بلاک چین سازمانی است که با هدف از بین بردن اطلاعات از سیلوهای داده، دید کاملی از یک سازمان ارائه می‌دهد. وی چین همچنین قصد دارد به یک پلتفرم پیشرو برای عرضه اولیه کوین‌ها (ICO) و برای انجام تراکنش بین دستگاه‌های متصل به اینترنت اشیا (IoT) تبدیل شود.

وی چین چیست؟

VeChain (VET) یکی از اولین بلاک چین‌هایی بود که به طور انحصاری برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در سطح سازمانی ساخته شد. توسعه دهندگان این پروژه به دنبال بهبود زنجیره تامین و مدیریت چرخه عمر محصول از طریق استفاده از فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) هستند. نکته مهم این است که این پلتفرم به کاربران انواع قابلیت‌های جدیدی ارائه می‌دهد که آن را برای مشاغلی که به دنبال بهبود پروتکل‌های زنجیره تامین و فرآیندهای تجاری هستند ایده آل می‌کند.

امروزه بخش لجستیک از مشکل اطلاعات نامتقارن رنج می‌برد. در حالی که سیستم‌های موجود حجم زیادی از داده‌ها را جمع‌آوری می‌کنند، این داده‌ها به شیوه‌ای بهینه منتقل نمی‌شوند. در بیشتر موارد، تقسیم بندی نادرست باعث می‌شود که کل زنجیره تامین به منابع داده متمرکز تکیه کند. این عدم وحدت منجر به عدم شفافیت و تاخیر در انتقال داده‌ها می‌شود.

VeChain به کسب و کارها توانایی ردیابی حجم عظیمی از داده‌ها را می‌دهد. این شاخص‌ها می‌توانند شامل مواردی مانند کیفیت، اصالت، ذخیره سازی و وضعیت حمل و نقل باشند. به طور چشمگیری، VeChain همه این ویژگی‌ها را از طریق یک اکوسیستم تجاری توزیع شده فراهم می‌کند. به این ترتیب VeChain پلتفرمی است که مسئولیت پذیری را بهبود می‌بخشد.

تاریخچه پیدایش وی چین

VeChain در سال 2015 توسط Sunny Lu، مدیر ارشد اطلاعات (CIO) سابق Louis Vuitton در چین تاسیس شد. این شرکت به‌عنوان زیرمجموعه Bitse، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بلاک چین، شروع به کار کرد و در میان معدود بلاک‌چین‌هایی است که در حال حاضر پایگاه مشتریان قابل توجهی در میان شرکت‌های فعال دارد.

در ابتدا، توکن VEN روی بلاک چین اتریوم (Ethereum) فعالیت می‌کرد. پس از بلاک چین آن در سال 2018 تغییر نام پیدا کرد. به عنوان بخشی از برندسازی مجدد، بلاک چین VEN به بلاک چین VeChainThor (VET) تبدیل شد.

اهداف پلتفرم بلاک چین VeChain در وایت پیپر (White paper) آن مشخص شده است. هدف اولیه آن بهبود مدیریت صنعت زنجیره تامین از طریق عملی و شفاف کردن داده‌ها بود. همچنین وی چین قصد دارد در برنامه‌های غیر متمرکز یا dApps، عرضه اولیه کوین‌ها (ICO) که با استفاده از VeChain ساخته می‌شوند و همچنین به عنوان واسطه‌ای برای اینترنت اشیا (IoT)، پیشرو باشد.

VeChain در طول سال‌ها با چندین شرکت به منظور کمک به دستیابی به این هدف، قراردادهای مشارکت استراتژیک امضا کرده است. از جمله آن‌ها توافق نامه‌ای با PricewaterhouseCoopers (PwC) برای راه حل‌های مبتنی بر بلاک چین VeChain است که توسط پایگاه مشتریان شرکت برای بهبود تأیید و ردیابی محصول استفاده می‌شود.

VeChain همچنین با برند رنو(Renualt) شراکت کرده است و در همکاری با مایکروسافت و Viseo، منبعی برای تعمیر و نگهداری خودرو دیجیتالی ایجاد کرده است که قابل دستکاری نیست. همچنین وی چین شریک فناوری دولتی برای Gui'an، منطقه توسعه اقتصادی برای دولت مرکزی چین شده است.

هدف از خلق وی چین

VeChain در وایت پیپر خود بیان می‌کند که هدف آن ایجاد یک پلت فرم اکوسیستم تجاری توزیع شده برای فعال کردن جریان اطلاعاتی شفاف، همکاری کارآمد و انتقال ارزش با سرعت بالا است.

داده‌های زنجیره تامین در فرآیند کسب و کارهای مختلف در حال حاضر بین سهامداران متعددی تقسیم شده است. وی چین جریان اطلاعات را به گونه‌ای تحت تأثیر قرار می‌دهد که دوباره بین ذینفعان تقسیم شوند..

بر اساس وایت پیپر VeChain، فناوری بلاک چین وی چین می‌تواند «این مشکل اطلاعات نامتقارن را از بین ببرد و به داده‌ها اجازه دهد تا به مالک آن بازگردند و توانمند شوند». پلتفرم VeChain ادعا می‌کند که یک نمای 360 درجه از اطلاعات ضروری مرتبط با یک محصول و فرآیندهای تجاری آن، مانند ذخیره سازی، حمل و نقل و عرضه، برای ذینفعان مجاز ارائه می‌دهد و شفافیت بیشتری در بازار ایجاد می‌کند.

پشتوانه وی چین چیست؟

وی چین ارز دیجیتالی است که هیچ پشتوانه فیزیکی برای آن تعریف نشده است و هیچ دارایی با ارزش مشخصی از آن پشتیبانی نمی‌کند.

وی چین نیز مانند بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال بر اساس نوسانات قیمت و با توجه به شرایط عرضه و تقاضا در بازار قرار می‌گیرد و مانند استیبل کوین‌ها که نرخ ثابتی دارند به هیچ دارایی فیزیکی ارزشمندی متصل نیست.

با این حال وی چین یک بلاک چین مجزا است که با قوانین بلاک چین اتریوم ایجاد شده است، به همین دلیل سرمایه‌گذاری در آن می‌تواند آینده خوبی به همراه داشته باشد. همچنین هدف اصلی وی چین شفاف سازی بیشتر در فرایند‌های تجاری مختلف و حل مشکل نامتقارن بودن اطلاعات است و همین ویژگی باعث محبوبیت آن می‌شود و پشتوانه خوبی برای آن خواهد بود.

ارزش وی‌ چین چگونه تعیین می‌شود؟

VET اصلی‌ترین ارز دیجیتال بومی VeChain است و می‌تواند برای سرمایه گذاری و ترید کردن استفاده شود. گفته می‌شود کاربرانی که برنامه‌های غیر متمرکز خود یا dApps را روی VeChain ایجاد می‌کنند، برای پرداخت تراکنش‌ها به VTHO نیاز دارند. اگر این برنامه‌ها محبوبیت پیدا کنند، تقاضا برای VET می‌تواند افزایش یابد.

علاوه بر این، کاربرانی که توکن‌های VET را در اختیار داشته و در شبکه وی چین سهام دارند، می‌توانند در مورد تغییرات شبکه VeChain از جمله افزایش یا کاهش عرضه VTHO رأی دهند.

VeChain با مجموعه‌ای از شرکت‌ها، از یک تولید کننده کالاهای لوکس گرفته تا یک خرده فروش چندملیتی و یک شرکت مشاوره جهانی، شراکت دارد. این روابط ممکن است نشان دهنده این باشد که مشاغل زیادی در آینده از قابلیت‌ها و راه حل‌های VeChain برای بهبود فعالیت‌های خود استفاده کنند.

قابلیت‌ها و مزایای وی چین

VeChain مزایای متعددی را به چندین شرکت در سراسر جهان ارائه می‌دهد. وی چین یکی از اولین شرکت‌های بلاک چین است که بین قابلیت اطمینان و کارایی تعادل برقرار کرده است.

VeChain یک عملکرد غیرمتمرکز و در عین متمرکز برای رسیدن به تعادل در ارائه خدمات بهینه دارد. تمرکززدایی به عنوان محور اصلی فناوری بلاک چین از مشکلات مقیاس پذیری در برخی از شبکه‌های بلاک چین مانند بیت کوین و اتریوم رنج می‌برد. VeChain با ساخت VeChainThor این تعادل را برقرار می‌کند.

چارچوب و اصول وی چین برای وضوح، فراگیری، شفافیت، مقیاس پذیری و کارایی طراحی شده‌اند. وی چین عملکرد کلی و پیشرفت هر اکوسیستم را سرعت می‌بخشد.

چند ویژگی اصلی پروتکل PoA VeChainThor عبارتند از:

 • هزینه‌های پایین
 • بهبود سرعت اعتبار سنجی بلوک‌ها
 • عدم وابستگی کامل شبکه به مسترنودهای اتوریتی
 • بهبود قابلیت زنجیره جانبی
 • این پلتفرم بر روی 101 گره اجرا می‌شود که کمتر از اتریوم و بیت کوین است و راه را برای افزایش سرعت و قابلیت اطمینان در شبکه هموار می‌کند.
 • این شبکه برای راه حل‌های اینترنت اشیا فعال شده است.
 • اصالت، حریم خصوصی و امنیت دستگاه ها
  v.jpg

ویژگی‌های اصلی شبکه وی چین

ویژگی‌های اصلی و کلی شبکه VeChain شامل موارد زیر هستند:

 • وی چین بینش بهتری را در مورد فرآیندهایی که در داخل زنجیره تامین انجام می‌شود، ارائه می‌دهد.
 • VETبه عنوان یک توکن ابزار توسعه یافته برای انتقال خدمات و کالاها در سراسر زنجیره تامین در نظر گرفته می‌شود.
 • وی چین اولویت بالاتری را برای افرادی که توکن‌های VET را در اختیار دارند در شبکه بلاک چین فراهم می‌کند.
 • وی چین فقط از مدرک معتبری استفاده می‌کند که توسط اعتبار سنجی‌ها (ولیدیتورها) تایید شده باشد.
 • این شرکت با PwC همکاری کرده است که به آن ارزش و اعتبار می‌بخشد.
 • وی چین با انتشار به موقع گزارش‌های مالی شفافیت را حفظ می‌کند.

بنیانگذاران وی چین چه کسانی هستند؟

VeChain در سال 2015 توسط سانی لو، مدیر ارشد اطلاعات لویی ویتون چین و جی ژانگ تأسیس شد.

تیم VeChain در ابتدا ارز دیجیتال خود، VEN را در بلاک چین اتریوم در سال 2017 به فروش گذاشت و 20 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرد. زمانی که بلاک چین VeChainThor راه اندازی شد، این توکن‌ها بعداً با توکن‌های VET جایگزین شدند. توکن‌های VEN با توکن‌های VET با نسبت 1: 100 تعویض شدند.

امنیت شبکه وی چین چگونه است؟

برخلاف پروتکل‌های مرسوم مانند Proof-of-Work (PoW)، Proof-of-Stake (PoS) و Proof-of-History، بلاک چین VeChainThor از پروتکل اجماع اثبات اعتبار (PoA) استفاده می‌کند.

POA با اجازه دادن به تأیید هویت معتبر 101 اعتبار سنجی (مسترنودهای مرجع) مجاز توسط اکوسیستم، شفافیت را در چارچوب حاکمیت افزایش می‌دهد. هر مسترنود اتوریتی از طریق یک فرآیند KYC مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط شبکه فعالیت می‌کند.

VeChainThor در حال حاضر در حال ارتقاء در مدل اجماع خود است تا امنیت خود را افزایش دهد. هنگامی که ارتقاء آن تکمیل شود، بلاک چین VeChainThor اولین در نوع خود خواهد بود که نقاط ضعف دو نوع اجماع اصلی را برطرف می‌کند.

چه تعداد توکن وی چین در گردش است؟

کل توکن‌های VET که عرضه خواهد شد 86,712,634,466 توکن بوده که بر اساس اطلاعات موجود در وبسایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، تاکنون 85,985,041,177 توکن وی چین به گردش درآمده است.

خرید ارز دیجیتال وی چین

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال وی چین نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال وی چین پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال وی چین اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال وی چین عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال وی چین از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید وی چین تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال وی چین

فرایند فروش ارز دیجیتال وی چین در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال وی چین امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

نحوه خرید وی چین از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال VETدر صرافی تبدیل مراحل بسیار ساده‌ای دارد و به کمک صرافی تبدیل می‌توانید این ارز دیجیتال را با کارمزد بسیار کم خریداری کنید. در فرایند ساده شما قادر هستید با استفاده از سرویس خرید آسان ارز دیجیتال تنها در چند ثانیه تراکنش خود را انجام داده و پول خود را به ارز دیجیتال VETتبدیل کنید. در این روش تنها باید وارد قسمت خرید آسان شوید، مقدار توکن‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده و تراکنش خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است که هزینه تراکنش بر أساس بهترین قیمت در نظر گرفته شده توسط فروشندگان در صرافی تبدیل خواهد بود.

روش دیگر استفاده از صرافی تبدیل این است که می‌توانید با تبدیل پول خود به ارز دیجیتال تتر از بازار حرفه‌ای برای خرید VETاستفاده کنید. در این باید وارد بخش تبدیل VETبه تتر شوید، تعداد توکن مورد نظر خود را برای خرید و قیمت مورد نظر را مشخص کنید و منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان با قیمت شما موافقت کند.

روش نگهداری وی چین

شما می‌توانید VeChain را به روش‌های مختلف ذخیره کنید. شما می‌توایند ارز دیجیتال VET را در کیف پول موبایل VeChainThor ذخیره کنید. این کیف پول با قابلیت جابه‌جایی آسان تمام ویژگی‌های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد. مهم تر از همه، این کف پول رایگان بوده و به عنوان یک اپلیکیشن برای دستگاه‌های اندروید و اپل در دسترس است.

اگر به دنبال سرمایه گذاری بزرگ در VET هستید یا اگر قصد دارید این رمزارز را برای مدت طولانی HODL کنید، کیف پول سخت افزاری بهترین گزینه است. کیف پول‌های سخت افزاری ارزهای دیجیتال شما را به صورت آفلاین نگهداری می‌کنند. با این کیف پول‌ها هرگونه دسترسی به دارایی‌های شما غیرممکن می‌شود. Ledger Nano S یا Ledger Nano X کیف پول‌های سخت افزاری هستند که هر دو از VeChain (VET) پشتیبانی می‌کنند.
v1.jpg

انواع کیف پول وی چین

همانطور که گفته شد، تا همین اواخر توکنVEN، یک توکن ERC-20 بر اساس بلاک چین اتریوم بود. با راه اندازی شبکه اصلی، حرکتی به سمت توکن بومی VET صورت گرفت. توکن‌های VEN با توکن‌های VET با نسبت 100: 1 جایگزین شدند و سرمایه گذارها برای هر توکن VEN، ۱۰۰ توکن VET دریافت کردند.

علاوه بر توکن VET که رمز پرداخت روی پلتفرم خواهد بود، یک توکن VTHO نیز وجود دارد که قرار است به عنوان Gasبرای تامین انرژی قراردادهای هوشمند و اجرای dApps روی پلتفرم استفاده شود.

به دلیل تغییر به یک توکن بومی، دیگر امکان ذخیره توکن‌ها در کیف پول سازگار با ERC-20 مانند گذشته وجود ندارد. در واقع، برای ذخیره سازی VET انتخاب‌های محدودی وجود دارد.

با این حال، هنوز هم کیف پول‌های مناسب و معتبری برای ذخیره‌سازی VET وجود دارد، از جمله کیف‌هایی که توسط بنیاد VeChain به‌طور خاص برای توکن‌های خودشان ساخته شده‌اند. در ادامه لیستی از بهترین کیف پول‌های VeChain را معرفی می‌کنیم.

Ledger Nano S (کیف پول سخت افزاری)

Ledger Nano S یکی از پرفروش‌ترین کیف پول‌های سخت‌افزاری است و اگر امنیت اصلی‌ترین دغدغه شما باشد، انتخاب Ledger برای ذخیره توکن‌های VET بهترین گزینه خواهد بود. شما هیچ کیف پول دیگری را نمی‌توانید پیدا کنید که امنیت بهتری نسبت به کیف پول سخت افزاری برای توکن‌های شما داشته باشد.

کیف پول VeChain Thor (کیف پول موبایل)

همراه با انتشار توکن VET و شبکه اصلی VeChain، یک کیف پول موبایل اختصاصی برای ذخیره سازی VET نیز منتشر شد. کیف پول VeChain Thor هم برای اندروید و هم برای iOS قابل دانلود است. با این نرم افزار شما یک کیف پول موبایلی ساده و ایمن خواهید داشت که شما را به بلاک چین VeChain Thor متصل می‌کند. پس از دانلود کیف پول، راه اندازی و ورود به سیستم آسان بوده و برای امنیت بیشتر دارای احراز هویت دو مرحله‌ای است.

کیف پول اتمیک (کیف پول دسکتاپ)

کیف پول Atomic یک کیف پول دسکتاپ است که برای استفاده در ویندوز و مک مناسب است. در حال حاضر کیف پول اتمیک یک کیف پول دسکتاپ بسیار مورد اعتماد فقط نگهداری توکن‌های VET است.

کارمزد خرید و فروش وی چین

معامله وی چین در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش وی چین در صرافی تبدیل

خرید و فروش وی چین و توکن‌های VETدر مجموعه تبدیل مزایای زیادی برای کاربران به همراه خواهد داشت. مزایایی که صرافی تبدیل در اختیار شما قرار می‌دهد باعث می‌شود بر بسیاری از چالش‌ها در بازار ارزهای دیجیتال غلبه کنید و خریدی با اطمینان بالا انجام دهید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال VETدر صرافی تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان خرید آسان و سریع توکن VET
 • امکان ترید به صورت حرفه‌ای و تبدیل VETبه Tether
 • پرداخت هزینه‌های کم و کارمزدهای پایین
 • سرعت بالا در انجام معاملات
 • شما می‌توانید در صرافی تبدیل کارمزدهای تراکنش خود را در لحظه مشاهده کنید.
 • پس از خرید ارز از طریق صرافی تبدیل، در کمترین زمان امکان برداشت آن را خواهید داشت.
 • فرآیند خرید و فروش توکن‌های VETدر این صرافی بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا انجام می‌شود. در نتیجه نوسانات قیمت ارز دیجیتال VETبا توجه به نوسانات آن در بازار جهانی خواهد بود و با بررسی بازار جهانی متحمل ضرر نخواهید شد.
 • صرافی تبدیل امکان نگهداری توکن‌های VETدر حساب صرافی را با بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید پس از خرید وی چین آن را در حساب صرافی ذخیره کنید و به کیف پول دیگری انتقال ندهید.

سوالات متداول خرید وی چین

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید وی چین

آیا خرید وی چین بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز وی چین بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

تفاوت VET و VTHO چیست؟

• VET چیست؟ VET Coin توکن بومی پلتفرم VeChain بوده و یک نسخه سازگار با اکوسیستم است زیرا از پروتکل Proof-of-Stake استفاده می‌کند. علاوه بر این، توکن VET به عنوان انرژی برای اجرای تمام تراکنش‌ها در VeChain انجام می‌شود که به موجب آن کاربران نیز از آن به عنوان یک توکن برای سرمایه گذاری استفاده می‌کنند. • VTHO چیست؟ VTHO یکی دیگر از توکن‌های بلاک چین VeChain است که از چارچوب استاندارد VIP-18 و قرارداد هوشمند استفاده می‌کند. این توکن با هدف کمک به توسعه دهندگان در بهبود همه تراکنش‌های VeChain ایجاد شده است.

آینده وی چین چگونه است؟

شبکه VeChain به بیشتر وعده‌های خود عمل کرده است و همکاری‌هایی با شرکت‌های بزرگ و معتبر دارد. انتظار می‌رود در آینده در مورد همکاری آن‌ها با BMW نیز جود داشته باشد و مشخص نیست که VeChain چند شرکت دیگر را تحت عنوان PwC جذب خواهد کرد. این ارز تا حد زیادی به عنوان یک توکن خوب برای سرمایه گذاری در نظر گرفته می‌شود، زیرا شرکای تاثیرگذار زیادی دارد و می‌توانند روی ارزش آن در آینده تاثیر بگذارند.

خرید سریع وی چین چطور امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید در قسمت [خرید آسان وی چین](https://tabdeal.org/swap?from-symbol=irt&to-symbol=vet"خرید آسان وی چین") در صرافی تبدیل، در سریعترین زمان ممکن، به خرید و فروش وی چین بپردازید.

کارمزد خرید و فروش وی چین (VET) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله وی چین در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سودابه د

44 روز قبل

5

بیت‌کوین، دوج و SUI ارزهایی هستن که رشدشون رو به زودی شروع می‌کنن

سارا م

44 روز قبل

3

اگه سرعت اپ یه کم بهتر بشه عالی می‌شه

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله