Skip to content
top banner

بیت کوین به ۴۳ هزار دلار نزدیک می‌شود، اتریوم همچنان بالاتر از ۳ هزار دلار است

در
خواندن در ۴ دقیقه

قیمت بیت کوین، به سطح ۴۳۰۰۰ دلار نزدیک می‌شود. اتریوم خود را بالای ۳۰۰۰ دلار نگه می دارد، ریپل، مقاومت ۰.۷۰ دلاری را شکست. دوج کوین نیز ۷ درصد صعود کرد در همین حال شیبا نیز ۲۵ درصد افزایش یافت.

 

به گزارش صرافی ارز دیجیتال تبدیل و به نقل از کریپتو نیوز، قیمت بیت کوین افزایش شدیدی را آغاز کرد و مقاومت ۴۰۰۰۰ دلاری را شکست. بیت کوین حتی از مقاومت ۴۲۰۰۰ دلاری نیز فراتر رفت و در حال حاضر نشانه های مثبتی را نشان می دهد و پس از افزایش ۳ درصدی در روز و ۱۳ درصدی در هفته، بالای ۴۲۸۰۰ دلار معامله می شود. به طور مشابه، اکثر آلت کوین های اصلی به طور پیوسته در حال افزایش هستند. اتریوم توانست بالاتر از سطح مقاومت ۳۰۰۰ دلار قرار گیرد. ریپل، به بالای سطح مقاومت ۰.۷۰ دلار صعود کرد. و کاردانو بالاتر از سطح محوری ۰.۱۵۰ دلار معامله می شود.

قیمت بیت کوین

پس از تشکیل یک پایه، قیمت بیت کوین توانست به بالای مقاومت ۴۰۰۰۰ دلار صعود کند. گاوهای بیت کوین کنترل را در دست گرفتند، و قیمت را به بالای ۴۱۵۰۰ دلار رساندند. قیمت حتی به بالای ۴۲۵۰۰ دلار رسید. مقاومت اصلی بعدی، نزدیک به سطح ۴۳۰۰۰ دلار است که بالاتر از آن قیمت می تواند به سمت سطح ۴۴۵۰۰ دلار افزایش یابد. از جنبه نزولی، حمایت فوری نزدیک به سطح ۴۲۰۰۰ دلار است. حمایت اصلی هفتگی، در حال حاضر در نزدیکی سطح ۴۰۰۰۰ دلار در حال شکل گیری است که در زیر آن قیمت می تواند کاهش دیگری را آغاز کند.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم، مسیر صعودی را بالاتر از سطح مقاومت ۲۸۸۰ دلار دنبال کرد. اتریوم از مرز ۳۰۰۰ دلار بالاتر رفت و شتاب بیشتری گرفت، و ۲ درصد در یک روز و تقریبا ۱۸ درصد در یک هفته افزایش یافت. اکنون در نزدیکی سطح ۳۰۸۰ دلار، با مقاومت مواجه است. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۳۱۲۰ دلار است، که بالاتر از آن گاوها ممکن است به سمت سطح ۳۳۵۰ دلار حرکت کنند. همچنین حمایت اولیه نزدیک به سطح ۳۰۰۰ دلار است و پشتیبانی اصلی بعدی نیز نزدیک به ۲۸۸۰ دلار است که ممکن است تحت آن قیمت به ۲۶۰۰ دلار کاهش یابد.

چکیده دنیای کریپتو در سکه‌نامه تبدیل
چکیده دنیای کریپتو در سکه‌نامه تبدیل معاملات شما با مطالعه ماهنامه اختصاصی تبدیل، سکه می‌شود.
دانلود رایگان سکه‌نامه
پرسشنامه آکادمی تبدیل لطفا با شرکت در پرسشنامه زیر، دیدگاه خود درباره آکادمی تبدیل و کیفیت مقاله‌ها را با ما در میان بگذارید.
شرکت در پرسشنامه

قیمت کاردانو (ADA)، بایننس کوین (BNB)، سولانا (SOL) ،دوج کوین (DOGE) و ریپل (XRP)

کاردانو (ADA)، توانست از منطقه مقاومت کلیدی ۱.۱۵۰ دلار عبور کند. به نظر می رسد که قیمت حتی می تواند، تا ۱.۱۸۸ دلار افزایش یابد. هر گونه افزایش بیشتر ممکن است قیمت را به سمت منطقه مقاومت ۱.۲۰ دلار سوق دهد.

بایننس کوین (BNB)، از سطح مقاومت اصلی ۴۰۰ دلار عبور کرد. اکنون در بالای سطح ۴۲۰ دلار تثبیت شده است، اگر گاوها همچنان در صحنه باشند، قیمت می تواند به سمت سطوح مقاومتی ۴۴۵ و ۴۵۰ دلار افزایش یابد.

سولانا (SOL)، به بالای سطح مقاومت ۱۱۲ دلار صعود کرد، و به سطح ۱۲۰ دلار نزدیک شد. اگر یک شکست صعودی بالای ۱۲۰ دلار وجود داشته باشد، قیمت ممکن است به سمت سطوح ۱۲۵ و ۱۳۲ دلار افزایش یابد.

دوج کوین (DOGE)، هم اکنون بالاتر از سطح مقاومت ۰.۱۵۵ دلار حرکت می کند، و ۷ درصد در یک روز و ۱۳ درصد در هفته افزایش یافته است. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به سطح ۰.۱۶۲ دلار است. اگر یک اصلاح نزولی وجود داشته باشد، ممکن است قیمت در نزدیکی سطح ۰.۱۵۰ دلار حمایت شود.

قیمت ریپل (XRP)، در یک روز ۸ درصد افزایش یافته است و حرکت مشخصی در بالای سطح ۰.۷۰ دلار دنبال می کند. مقاومت اصلی بعدی، نزدیک به ۰.۷۵۰ دلار است که بالاتر از آن ممکن است قیمت تا ۰.۸۰ دلار افزایش یابد.

سایر آلت کوین های بازار

بسیاری از آلت کوین ها بیش از ۵ درصد افزایش یافته اند؛ از جمله شیبا (SHIB)، مانا (MANA)، لئو (LEO)، آکسی (AXS)، تتا (THETA)، هارمونی (ONE) ،فلو (FLOW)، گراف (GRT)، کازما (KSM)، لوپرینگ (LRC)، چیلیز (CHZ) و تتا فیول (TFUEL). از این میان، شیبا  ۲۵ درصد افزایش یافت و از سطح ۰.۰۰۰۰۲۸ دلار فراتر رفت و تقریباً ۳۴ درصد در یک هفته افزایش یافت. به طور کلی، قیمت بیت کوین در حال افزایش شتاب صعودی بالاتر از سطح ۴۲۵۰۰ دلار است. اگر گاوها همچنان فعال باشند، بیت کوین ممکن است تا سطح ۴۵۰۰۰ دلار افزایش یابد.

دیدگاه‌ها

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات به خبرنامه بپیوندید.

عکس مجله خبرنامه