GRTicon

قیمت و خرید گراف - GRT

خرید ارز دیجیتال گراف Graph

خرید ارز دیجیتال گراف (GRT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت گراف به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز گراف بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش گراف اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز گراف هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت گراف به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 GRT = 10,920 IRT

GRTicon

گراف

خرید آسان گراف
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت گراف

اطلاعات بازار گراف

حجم ۲۴ ساعته (GRT) 19,260.9675
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 3,623.7495
تغییرات ۱ روزه -1.57 %
قیمت آخرین معامله 0.18596 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 11,028 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 10,896 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، گراف می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

GRTicon

GRT

گراف

تومان --

GRTicon

GRT

گراف

قیمت دلاری

0.1871 USDT

قیمت تومانی

تومان 10,993

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.574 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

معاملات ارزی که درون شبکه‌های بلاک چین رخ می‌دهد نیازمند عوامل و فاکتورهای زیادی است که بتواند به درجه ثبت برسد. به زبان ساده‌تر هنگامی که یک کاربر بخواهد در شبکه بلاک چین معامله‌ایی را انجام دهد نیاز به اطلاعات و دیتاهای مشخصی دارد که با استفاده از آنها معامله خود را تایید و ثبت کند. اما برای تایید این اطلاعات از چه پلتفرمی می‌توان استفاده کرد؟

اطلاعات و دیتای معاملات یکی از حیاتی‌ترین و حساس‌ترین موضوعاتی است که در شبکه بلاک چین به آن توجه می‌شود. به زبان ساده‌تر، هنگامی که دو طرف فروشنده و خریدار در شبکه بلاک چین حضور پیدا می‌کنند، برای اطمینان از صحت طرف مقابل خودف به سوابق و دیتاهایی نیاز دارند که بتواند میزان امنیتی را برای آنها ایجاد کند.

برنامه نویسان مختلف باتوجه به همین امر، اقدام به ساخت پلتفرم‌ها و پروتکل‌هایی کرده‌اند که بتواند این دیتا و اطلاعات را جسو‌و‌جو کرده و از صحت آنها مطمئن شود. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که شبکه بلاک چین یکی از حساس‌ترین و امن‌ترین شبکه‌های اقتصادی است، پس چگونه می‌توان اطلاعات آن را استخراج و ثبت کرد؟ البته لازم به ذکر است که همیشه یک شیوه امنیتی قوی‌تر نسبت به هر پلتفرمی وجود دارد، پس برای دستیابی به این دسته از دیتا هم می‌توان راهی پیدا کرد. در این مقاله به بررسی ارز دیجیتال و پلتفرم گراف خواهیم پرداخت.

گراف چیست؟

ارز گراف

گراف که با نام the Grt در بین کاربران بازار ارزهای دیجیتال شهرت یافته یکی از محبوب‌ترین و البته کاربردی‌ترین پلتفرم‌های ارز دیجیتال است. این پلتفرم عمده‌ترین گسترش را در بین شبکه‌های دی‌فای و وب تری دارد. پلتفرم گراف از نظر امنیتی و حفظ و نگه‌داری اطلاعات اهمیت زیادی دارد و جز برترین پروتکل‌های اطلاعاتی است.

تاریخچه پیدایش گراف

پلتفرم و رمزارز دیجیتال گراف در سال 2017 فعالیت خود را به صورت کاملا آرام آغاز کرد. این پلتفرم از ابتدا به دلیل میزان امنیت بسیار بالایی که داشت مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت. نهایتا یک سال بعد، در سال 2018 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

این پلتفرم به صورت عمده بر ارز اتریوم فعالیت داشته و در حدود 50% از ارزش بازار را داراست. همچنین فعالیت این پلتفرم بر اتریوم و بلاک چین وابسته به آن، باعث افزایش امنیت این شبکه شده است.

گراف چگونه کار می کند؟

گراف از یک سیستم درونی بسیار قوی استفاده کرده و عمده‌ترین میزان فعالیت و گسترش آن در میان وب تری و دی‌فای است. این پلتفرم تمام اطلاعات مربوط به معاملات ارزی و شبکه بلاک چین را استخراج و تایید اعتبار می‌کند. درواقع اصلی‌ترین کاری که این پلتفرم انجام می‌دهد این است که تمامی دیتاهای طرفین معامله را ثبت و تایید کند.

تایید اطلاعات و دیتاهای موجود در شبکه بلاک چین یکی از مهم‌ترین امور برای کاربران است، زیرا به دلیل افزایش و رشد بازار ارزهای دیجیتال، این بازارها همیشه در معرض کلاهبرداری یا تقلب هستند. به همین دلیل به پلتفرم یا پروتکلی نیاز دارند که بتواند صحت و اصالت طرفین معامله را تایید کند.

گراف چگونه محبوب شد؟

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که از گذشته تاکنون برای کاربران بازار ارزهای دیجیتال وجود داشت این بود که کدام یک از اکانت‌ها یا کاربران واقعی هستند یا اشخاص سودجو و کلاهبردار در پشت آن قایم نشده‌اند. همچنین برای ثبت دقیق معاملات خود نیازمند ثبت اطلاعاتی بودنند که در ابتدا باید تایید اعتبار می‌شد. پروژه گراف با اقدام به استخراج و ثبت اطلاعات و دیتاهای مختلف، بسیاری از موانع و مشکلات کاربران را حل کرد.

این امر باعث افزایش محبوبیت پلتفرم گراف شد و بسیاری از کاربران دریافتند که می‌توانند از این پلتفرم برای رفع نیازها و و موانع خود بهره برداری کنند.

هدف از خلق گراف

برنامه‌نویسانی که در زمینه طراحی پلتفرم‌های دیجیتال فعالیت می‌کنند توجه زیادی به مشکلات و موانع کاربران دارند. درواقع آنها با هدف رفع نیازهای کاربران، پلتفرم‌ها و پروتکل‌های مختلفی را خلق می‌کنند. طراحان گراف با هدف استخراج و تایید اطلاعات معاملات ارزی و موجود در شبکه بلاک چین، این برنامه را توسعه بخشیدند.

یکی دیگر از اهداف برنامه‌نویسان از طراحی این پلتفرم کاهش‌ هزینه‌های موجود بود. درواقع این پلتفرم با سازوکارهای مختلفی که داشت، توانست بسیاری از هزینه‌های اضافی که درون بلاک چین رخ می‌دهد را کاهش دهد. به صورت کلی، برنامه نویسان با دستیابی به نقطه ضعف‌ها و نکات منفی بازار ارزهای دیجیتال، پلتفرم‌های جدیدی می‌سازند که بتواند موانع کاربران را از بین بردارد.

پشتوانه گراف چیست؟

گراف یکی از کاربردی‌ترین پلتفرم‌هایی است که در چندسال اخیر توسط برنامه‌نویسان ارزهای دیجیتال ارائه شد. این پلتفرم به سبب مزیت‌ها و ویژگی‌هایی که دارد توسط بسیاری از صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی باتوجه به استقبال بسیار زیاد مردم در برابر این پلتفرم، از این رمزارز پشتیبانی کرده و آن را جزو یکی از برترین برنامه‌های پشتیبانی می‌داند.

به صورت کلی، کاربران و صرافی‌هایی که این پلفترم را خریداری می کنند جزو پشتوانه‌های گراف به حساب می‌آیند. زیرا این پلتفرم‌ها در ابتدا راه هیچگونه حمایتگری نداشته و فعالیت خود را به صورت غیرمتمرکز آغاز کردنند، اما اکنون به واسطه کارکردهای خوبشان، مورد توجه بسیاری ار سرمایه‌گذاران و صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی هستند.

ارزش گراف چگونه مشخص می شود؟

تعیین ارزش یک پلتفرم وابستگی بسیار عمیقی به استقبال مردم نسبت به آن دارد. درواقع هرگاه که مردم نسبت به عرضه یک پلتفرم تقاضای بیشتری داشته باشند، می‌توان فهمید که آن پلتفرم در میان مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

هنگامی که میزان تقاضای پلتفرم گراف نسبت به عرضه آن بیشتر باشد، می‌فهمیم که این پلتفرم کارکرد بسیار خوبی برای مردم داشته و کاربران از آن راضی هستند. پس این پلتفرم دارای ارزش زیادی است. اما هرگاه که میزان تقاضای مردم درمورد ارائه این ارز نسبت به عرضه آن کاهش یابد، باید نتیجه گرفت که این پلتلفرم دیگر کارکرد اصلی خود را نداشته و برای کاربران سودمند نیست. به همین دلیل ارزش آن کاهش می‌یابد.

قابلیت ها و مزیت های گراف

خرید GRT

مزیت‌های گراف تفاوت‌های زیادی با پلتفرم‌های دیگر دارد. در قسمت زیر به برخی از این مزیت‌های بسیار جذاب اشاره می‌کنیم:

ارتباط جهانی

یکی از قابلیت‌های بسیار مناسب گراف این است که به کاربران موجود در سرتاسر دنیا اجازه شرکت در شبکه خود و امکان تایید اعتبار یا حضور را می‌دهد. بسیاری از شبکه‌های بلاک چین به دلیل شرایط امنیتی خود، اجازه ورود به بسیاری از کاربران را نمی‌دهند. اما گراف یکی از جهانی‌ترین پلتفرم‌هایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر دنیا بوده و توانایی و اجازه حضور را دارند.

امنیت بسیار بالا

همانطور که می‌دانید ورود و دستکاری در شبکه بلاک چین نیازمند امنیت بسیار قوی است و فقط پلتفرم‌ها و پروتکل‌های خاصی اجازه این کار را دارند. گراف به دلیل امنیت بسیار بالا و پشتیبانی انواع نودها و سرورها از آن، دارای امنیت بسیار بالایی است که می‌تواند دیتاهای موجود در شبکه بلاک چین را استخراج و تیید یا تکذیب کند.

ایجاد هویت جدید

این قابلیت اشاره مستقیمی به ارتباطات جهانی گراف دارد. در این قابلیت کاربران می‌توانند برای خود هویت‌های جدید و خاصی خلق کرده و با آنها به انجام معاملات ارزی خود بپردازند. البته لازم به ذکر است که این روش برای برخی از کاربران به عنوان عیب درنظر گرفته می‌شود. زیرا تصور می‌کنند با این قابلیت بسیاری از اشخاص سودجو و کلاهبردار وارد شبکه بلاک چین شده و اقدامات مورد نظر خود را انجام می‌دهند.

ایجاد ارتباط بین برنامه ها

این امر به کاربران و پلتفرم‌های آنان کمک می کند که تمامی اطلاعات و دیتاهای خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. در این قابلیت تمامی کاربرانی که از پلتفرمهای مختلف استفاده می‌کنند، می‌توانند اطلاعات و دیتاهایی که به دست آورده‌اند را به یکدیگر نشان داده و آنها را تایید کنند.

سرعت بسیار بالا

یکی از عواملی که به رشد بازارهای اقتصادی کمک می‌کند انجام معاملات در کمترین زمان ممکن است. به همین سبب استخراج و تایید دیتاهای ارزی باید در کمترین زمان ممکن انجام شود. گراف یکی از پرسرعت‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال است که اطلاعات و دیتاهای ارزی را در کمترین زمان ممکن تایید کرده و به شبکه‌های بلاک چین و قراردادهای هوشمند منتقل می‌کند.

بنیان گذاران گراف چه کسانی هستند؟

جانیس پالمن، یانیو تال و رامیز سه شخص ارائه دهنده پلتفرم گراف بودنند. این سه شخص در بسیاری ار پروژه‌های اتریوم با یکدیگر فعالیت داشته و عمده‌ترین علاقه‌مندی آنها ارتیوم بود. پس از گذشت مدتی آنها همکاری خود را در سال 2017 و با خلق گراف آغاز کردنند.

پس از آن و باتوجه به روند صعودی که این پلتفرم پیدا کرده بود، نیازمند کمک اشخاص دیگری بودنند که بتوانند سیست خود را ارتقا بخشیده و نسخه های بهتری از پلتفرم خود را ارائه دهند. به همین سبب تیم خود را گسترش داده و به صورت کلی‌تر در زمینه پلتفرم‌های دیجیتال مشغول به کار شدند.

امنیت گراف چگونه است؟

قطعا شبکه بلاک چین و قراردادهای هوشمند دارای امنیت بسیار بالایی هستند که از درتسی اشخاص سودجو و تقلب در آن جلوگیری کنند. حال تصور کنید یک پلتفرم برای ورود و انجام تغییرات در آن نیازمند چه میزان از امنیتی است؟ قطعا پلتفرم گراف یکی از امن‌ترین پلتفرم‌هایی است که تاکنون به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شده است.

این پلتفرم با استفاده از یک سیستم داخلی و پشتیبانی نودهایی که در شبکه گراف وجود دارد، میزان امنیت خود را افزایش می‌دهند. همچنین بسیاری از صرافی‌هایی که از این پلتفرم پشتیبانی می کنند، به دلیل پشتیبانی‌ها و حمایت‌های زیادی که نسبت به این رمزارز دارند، جزو افزایش دهندگان این پلتفرم به شمار می‌روند.

چه تعداد گراف در گردش است؟

تعیین گردش‌های مالی یک ارز بسته به تعداد معاملات آن ارز در شبکه بلاک چین است. پلفترم و رمزارز گراف در یک روز به صورت میانگین در حدود 125.505.181 دلار بوده و ارزش آن در بازار ارزهای دیجیتال به عدد 3.800.788.129 می‌رسد.

البته تعداد معاملات و گردش‌های مالی گراف در طول روز متفاوت است و نمی‌توان نرخ دقیقی را برای هر روز ارائه داد. اما به صورت کلی یکی از پرفروش‌ترین ارزهای دیجیتال به شمار می‌رود.

خرید ارز دیجیتال گراف

اگر برای خرید ارز دیجیتال گراف هیچ اطلاعاتی ندارید، می‌توانید از طریق شیوه‌های زیر اقدام به خرید این ارز کنید:

 • در اولین روش می‌توانید به صورت مجازی به سایت صرافی‌های معتبر مراجعه کرده و پس از تعیین حجم ارز موردنظر خود و درنظر گیری کارمزد تعیین شده توسط صرافی، اقدامات لازم برای خرید ارز را انجام دهید.
 • در دومین روش می‌توانید به سراغ دارندگان و سرمایه‌گذاران این ارز رفته و بدون پرداخت هزینه برای کارمزد، ارز مورد نظر خود را خریداری کنید. البته این روش چندان دارای امنیت نیست، زیرا هیچکس نمی‌داند شخصی که در حال معامله با آن است ایا واقعا دارای سهام هست یا نه! همچنین این امکان وجود دارد که پس از انجام معامله ارز را به کیف پول دیجیتال شما منتقل نکند. اما به صورت کلی یکی از روش‌های خرید گراف به شمار می‌رود.
 • سومین روش مراجعه به صرافی‌های خارجی است. صرافی‌های خارجی به سبب موقعیت‌ها و شرایط آزادتری که دارند، می‌توانند از تمامی ارزها در حجم‌های بسیار زیاد هم پشتیبانی کنند. به همین دلیل دارای امنیت زیادی هستند و برای دستیابی به ارزهای دیجیتال بسیار مناسب هستند. البته به دلیل برخی شرایط سیاسی که کشورهای دیگر علیه ایران تنظیم کرده اند، دسترسی به صرافی‌های خارجی کمی مشکل است.

فروش ارز دیجیتال گراف

صرافی‌ها اصلی‌ترین و درواقع تنها راه امن برای فروش ارز دیجیتال گراف هستند. در این شیوه کاربران می‌توانند با مراجعه به صرافی‌های معتبر مثل تبدیل و با تعیین ارزی که قصد فروش آن را دارند، قیمتی برای آن در نظر گرفته و ارز یا پلتفرم خود را در لیست فروش قرار دهند. یکی از عواملی که فروشندگان ارز دیجیتال باید به آن توجه کنند میزان کارمزد ارزهای مختلف است.

در این شیوه فروشندگان می‌توانند قیمت موردنظر خود برای ارزهای دیجیتال را مشخص کرده و با قرارگیری پلتفرم خود در لیست ارزهای فروش، اقدام به فروش ارز یا پلتفرم خود کنند.

نحوه خرید از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که دارای سابقه بسیار درخشانی است. این صرافی از تمامی ارزهای دیجیتال پشتیبانی کرده و مرکز بسیار خوبی برای خرید انواع ارز دیجیتال است. برای خرید از این صرافی می‌توان پس از انجام فرایند احرازه هویت، به سراغ ارزهای پشتیبانی شده توسط صرافی رفت و با مشاهده میزان قیمت و کارمزد آنها اقدام به خرید کرد.

این صرافی در طی زمان‌های مختلف برنامه‌ها و آپشن‌های بسیار خوبی را برای کاربران خود در نظر گرفته و با بکارگیری آنها در شرایط و موقعیت‌های مختلفف انتخاب‌های طلایی را برای کاربران خود ایجاد می‌کند.

روش نگه داری گراف

کاربران بازار ارزهای دیجیتال برای نگه‌داری گراف و ارزهای دیجیتال آن از کیف پول‌های گرم و سرد مختلفی استفاده می‌کنند که در نسخه‌های موبایلی، وب و دسکتاپ به کاربران خود ارائه می‌شود. برای دستیابی به این کیف پول‌ها می‌توان به سراغ صرافی‌ها رفت و با انتخاب یک کیف پول مناسب، از ارزها و دارایی‌ها نگه‌داری کرد.

انواع کیف پول های گراف

گراف یکی از پر استفاده‌ترین و پر بازدیدترین پلتفرم‌های دیجیتال است که به دلیل امنیت بسیار بالا درموارد زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل نگه‌داری از آن جزو اصلی‌ترین موضوعاتی است که باید به آن توجه کرد. برای نگه‌داری این پلتفرم از دو کیف پول سخت افزاری استفاده می‌شود:

 • کیف پول ترزور
 • کیف پول لجر

هرکدام از این کیف پول‌های ساخت افزاری دارای مزیت‌های بسیار خوب هستند که به کاربران اطمینان می‌دهد که در برابر اشخص سودجو و کلاهبردار، از دارایی آنها محافظت می‌کند. علاوه بر این شما می‌توانید به راحتی پس از خریداری این ارز، آن را در کیف پول اختصاصی توزیع‌شده تبدیل به صورت امن نگهداری کنید.

کارمزد خرید و فروش گراف

معامله گراف در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش در صرافی تبدیل

معامله GRT

صرافی تبدیل از جمله معتبرترین صرافی‌هایی است که سال‌ها در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشته و سابقه و علم زیادی در این زمینه دارد. در قسمت زیر به بخشی از مزایای خرید و فروش در این صرافی اشاره می‌کنیم:

 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • انتقال سریع و آسان دارایی
 • انجام تراکنش‌ها در سطح بین المللی
 • قابلیت مشاهده کارمزد
 • کارمزد بسیار کمتر
 • وجود مشاوره‌های پیش از معامله

منابع:

coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید گراف

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید گراف

آیا خرید بدون احراز هویت امکان دارد؟

دولت ایران برای تمامی کاربران و صرافی‌هایی که در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت دارند قوانین مشخصی را ایجاد کرده است. انجام فرایند احراز هویت یکی از همین قوانین است که بدون انجام آن نمی‌توان هیچ معامله‌ایی را در صرافی‌های ایرانی انجام داد. زیرا باید تمام اطلاعات شخصی کاربران به ثبت برسد که از تقلب و کلاهبرداری جلوگیری شود.

آینده گراف چگونه است؟

گراف به دلیل قابلیت‌های بسیار خوبی که دارد، از جمله محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازار دیجیتال است. به همین سبب و باتوجه به رشد و صعودی که این پلتفرم در بازار دارد، پیش‌بینی می‌شود که این رمز ارز دارای آینده بسیار درخشانی باشد.

ایا گراف قابل استخراج است؟

خیر

آیا گراف ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

تعیین ارزش سرمایه‌گذاری باتوجه به قابلیت‌های این پلتفرم قابل مشاهده است. این رمزارز روند صعودی بسیار خوبی داشته و جزو برترین پلتفرم‌هایی است که ارائه شده است.

در کجا می‌توان گراف را نگهداری کرد>

شما پس از خریداری گراف، می‌توانید آن را در کیف پول اختصاصی توزیع‌شده و امن تبدیل نگهداری کنید.

کارمزد خرید و فروش گراف (GRT) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله گراف در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چطور می‌توان گراف را خریداری کرد؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید تنها با چند کلیک، [خرید آسان گراف](https://tabdeal.org/swap?from-symbol=irt&to-symbol=grt "خرید آسان گراف") را انجام دهید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سپیده م

61 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

احسان ص

61 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله