lrcicon

قیمت و خرید لوپ‌ رینگ - LRC

خرید ارز دیجیتال لوپ‌ رینگ Loopring

خرید ارز دیجیتال لوپ‌ رینگ (LRC) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت لوپ‌ رینگ به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز لوپ‌ رینگ بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش لوپ‌ رینگ اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز لوپ‌ رینگ هستند.

معامله لوپ‌ رینگ

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت لوپ‌ رینگ به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 LRC = 16,424 IRT

lrcicon

لوپ‌ رینگ

خرید آسان لوپ‌ رینگ
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت لوپ‌ رینگ

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، لوپ‌ رینگ می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

lrcicon

lrc

لوپ‌ رینگ

تومان --

lrcicon

lrc

لوپ‌ رینگ

قیمت دلاری

0.2429 USDT

قیمت تومانی

تومان 16,364

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.812 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

lrc1.jpg

لوپ رینگ (LRC) چیست؟ همه چیز درباره ارز دیجیتال لوپ رینگ

ارز دیجیتال لوپ رینگ (Loopring) در حقیقت یکی از توکن‌های تعریف شده در شبکه اتریوم است که خود نیز یک پروتکل مبادله‌ای من و باز را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. وجود این ارز دیجیتال در شبکه اتریوم باعث مزیت‌های بسیار زیادی شده و کاربران نیز از پروتکل‌های تعریف شده در شبکه لوپ رینگ برای کاربردهای مختلف مانند نقل و انتقالات با سرعت بسیار بالا استفاده می‌نمایند. اما سوال اینجاست که آیا برای سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال لوپ رینگ اقدام کنیم و این رمز ارز می‌تواند آینده خوبی داشته باشد یا خیر؟ برای این منظور در این مقاله با شما همراه هستیم تا به صورت کامل و جامع شرایط این ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار داده و نکات لازم برای انتخاب آن برای سرمایه‌گذاری را نیز با شما در میان بگذاریم.

لوپ رینگ (LRC) چیست؟

ارز دیجیتال لوپ رینگ را می‌توانید با نماد LRC در بازار ارز دیجیتال مشاهده کنید. پلتفرم لوپ رینگ در شبکه بلاک چین اتریوم توسعه پیدا کرده است و به عنوان یک صرافی غیر متمرکز رمزنگاری‌شده طراحی شده و امکان مبادلات مختلف را برای کاربران در پلتفرم اتریوم فراهم نموده است. هدف از توسعه ارز دیجیتال امکان انجام مبادلات با سرعت بسیار بالا و در کمال امنیت در داخل بلاک چین اتریوم است که در این راه به موفقیت‌های بسیار زیادی نیز رسیده است.

پلتفرم ارز دیجیتال لوپ رینگ یک پروتکل من و باز است که انجام مبادلات در شبکه آن اول آن نیاز به شناخت طرف مقابل نداشته و ثانیا هیچگونه چالشی از بابت نیاز به اعتماد به سایرین نیز در داخل آن وجود نخواهد داشت. دقیقا همین ویژگی باعث شده تا شاهده رونق استفاده از پلتفرم لوپ رینگ در بازار ارز دیجیتال باشیم. نکته بسیار جالب درباره پلتفرم این رمز ارز این است که سرعت تسویه حساب‌ها با استفاده از آن در بلاک چین اتریوم چندین برابر افزایش پیدا کرده و درصد قابل توجهی از محاسبات کلیدی در بلاک چین اتریوم توسط صرافی غیر متمرکز لوپ رینگ انجام می‌پذیرد. همچنین شایان ذکر است که این افزایش سرعت بدون افزایش هزینه و کارمزد‌ها همراه است.

تاریخچه پیدایش لوپ رینگ

برای اولین بار وایت پیپر ارز دیجیتال لوپ رینگ در ۸ سپتامبر ۲۰۱۸ رونمایی شد. البته فرآیند عرضه اولیه ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷ انجام گرفته و تیم توسعه دهنده رمز ارز حدود ۴۵ میلیون دلار در این فرآیند سرمایه اولیه برای توسعه لوپ رینگ جمع‌آوری کرد. این رمز ارز از سال ۲۰۱۸ تاکنون در بازار ارز دیجیتال وجود دارد و توانسته رساله شرایط بهتری را برای خود رقم زده و در حال حاضر به عنوان یکی از رمز ارزهای برتر نیز شناخته می‌شود.

لوپ رینگ چگونه معروف و محبوب شد؟

اصلی‌ترین و مهمترین دلیل محبوبیت و معرفی شدن ارز دیجیتال لوپ رینگ و شبکه آن به توان عملیاتی بالا همراه با هزینه‌های مقرون به صرفه و پایین مربوط می‌شود. در پلتفرم این ارز دیجیتال از روشی بسیار خاص برای پردازش تراکنش‌های خصوصی استفاده میشود که اصطلاحاً ZK یا دانش صفر نامیده می‌شود. در این فرآیند هریک از طرفین یک تراکنش می‌توانند بدون هیچ گونه اطلاعات اضافی صحت معامله را به طرف مقابل اثبات نمایند. استفاده از این روش خاص برای اثبات تراکنش‌ها باعث محبوبیت و معروف شدن این رمز ارز در بازار شده است. البته کاربران بیشتر به کاربردی بودن این روش یعنی کاهش حداکثری هزینه‌های تراکنش در خط دارند و از آن به عنوان یک مزیت بزرگ استفاده می‌کنند.

هدف از خلق لوپ رینگ

یکی از مهمترین و اصلی‌ترین معایب مبادلات و نقل و انتقالات در پلتفرم‌های متمرکز نبود امنیت کامل و همچنین نبود شفافیت کامل در آنها است ‌ همچنین انجام معاملات و نقل و انتقالات در چنین پلتفرم‌هایی ممکن است به چالش کمبود نقدینگی نیز همراه شود. در این بین صرافی‌های غیرمتمرکز به وجود آمده‌اند تا این چالش را برای معامله گران و کاربران در بازار ارز دیجیتال برطرف سازند. هدف از خلق لوپ رینگ در واقع ایجاد چنین شرایطی در پلتفرم اتریوم است. وجود این ارز دیجیتال و پلتفرم آن باعث شده تا شاهد افزایش قابل توجه سرعت تراکنش‌ها در شبکه اتریوم باشیم و همچنین کارمزد‌ها نیز کم کم رو به کاهش پیدا کند. دقت کنید که هر چند توکن لوپ رینگ در بلاک چین اتریوم تعریف شده اما تمام فرایندهای تراکنش‌ها و نقل و انتقالات صورت گرفته در آن به خارج از بلاک چین اتریوم انتقال پیدا میکند تا اختلالی در خود شبکه اتریوم ایجاد نشود.

پشتوانه لوپ رینگ چیست؟

اصلی‌ترین و مهمترین پشتوانه ارز دیجیتال لوپ رینگ را میتوان در داشتن یک تیم توسعه دهنده قدرتمند و آگاه به شرایط صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز در نظر گرفت. البته شایان ذکر است که گریه تعریف شدن در بلاک چین اتریوم نیز باعث شده تا پشتوانه خوبی از نظر امنیت برای این رمز ارز وجود داشته باشد. اهداف و کاربرد‌های تعریف شده برای لوپ رینگ نیز شرایط ایده آلی برای آن برای آینده فراهم کرده‌اند.

ارزش لوپ رینگ چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال لوپ رینگ بر اساس شرایط خریداران و فروشندگان در بازار تعیین می‌شود. اگر خریداران این رمز ارز قدرت بیشتری داشته باشند قیمت‌ها به سمت خود پیش رفته و شاهد افزایش ارزش لوپ رینگ در بازار خواهیم بود. همچنین در شرایط برعکس وقتی شاهد قدرت گرفتن فروشندگان باشیم ارزش لوپ رینگ روند نزولی به خود گرفته و شاهد کاهش قیمت آن در بازار خواهیم بود. به صورت کلی ارزش تمام رمز ارزهای موجود در بازار در لحظه بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا تعیین می‌شود و هر چه قدر استقبال برای خرید یک ارز دیجیتال افزایش پیدا کند، ارزش آن نیز بالاتر خواهد رفت.

قابلیت‌ها و مزایای لوپ رینگ

قابلیت‌ها و مزیت‌های بسیار مختلفی را میتوان برای شبکه لوپ رینگ در نظر گرفته از مهمترین این قابلیت‌ها می‌توان موارد زیر را بیان کرد:

 • در پلتفرم این ارز دیجیتال یک صرافی غیر متمرکز ایده آل وجود دارد که امکان انجام مبادلات با کمترین میزان کارمزد‌ها را برای کاربران فراهم کرده است.
 • سرعت انجام تراکنش‌ها در داخل شبکه‌ای ارز دیجیتال بسیار بالا است. در حال حاضر امکان پردازش بیش از ۱۶ هزار تراکنش در هر ثانیه در شبکه رمز ارز وجود دارد.
 • فرایند توکن سوزی باعث میشود تا شاهد تورم در قیمت لوپ رینگ نباشیم و در آینده شرایط بهتری را نیز برای آن شاهد باشیم.
 • در حال حاضر پشتیبانی از توکن‌های NFT نیز به چهارمین ارز دیجیتال اضافه شده است.
 • همکاری با پروژه‌های قدرتمند دیگر در حوزه بلاکچین و یا اوراکل باعث افزایش محبوبیت رمز ارز نیز شده است. پلتفرم ارز دیجیتال چین لینک یکی از همکاران اصلی لوپ رینگ محسوب می‌شود.

بنیانگذاران لوپ رینگ چه کسانی هستند؟

بنیانگذار اصلی پلتفرم لوپ رینگ در شبکه بلاک چین اتریوم آقای دنیل وانگ (Daniel Wang) است. وی قبلاً سابقه همکاری با یک صرافی متمرکز را در کارنامه خود داشته و احاطه کامل‌ای به نحوه پیاده‌سازی فرآیند مبادلات در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز را داشته است. به همین دلیل در توسعه پلتفرم لوپ رینگ دقیقا هدفمند عمل نموده و در این مسیر جی ژائو (Jay Zhou) و جانسون چن (Johnson Chen) نیز وی را همراهی کردند. تمام نفرات تخصص زیادی در کار با شبکه‌های بلاکچین داشته و سابقه همکاری با شرکت‌های نرم افزاری بسیار بزرگی در دنیا را قبل از ورود به پلتفرم لوپرینگ نیز در رزومه خود دارند.

امنیت شبکه لوپ رینگ چگونه است؟

با توجه به اینکه لوپ رینگ در شبکه و پلتفرم ارز دیجیتال اتریوم توسعه پیدا کرده از نظر امنیت شرایط مشابهی با خود اتریوم دارد و در این باره هیچ گونه اختلالی را نمی‌توان برای آن در نظر گرفت. از این گذشته اضافه شدن یک ویژگی برای کنترل داده‌ها به نام OCDA نیز باعث شده تا امنیت تراکنش‌ها و داده‌های شبکه لوپ رینگ در بالاترین سطح ممکن قرار بگیرد. هرچند استفاده از این فناوری تا اندازه‌ای باعث کاهش سرعت انجام معاملات در داخل شبکه شده اما وجود آن می‌تواند امنیت پلتفرم لوپ رینگ را تا میزان قابل توجهی افزایش دهد.

چه تعداد توکن لوپ رینگ در گردش است؟

تیم توسعه دهنده لوپ رینگ حدود ۱.۳۷ میلیارد تو که این برای این رمز ارز در نظر گرفته که در حال حاضر ۹۷ درصد از توکن‌های قابل تعریف برای آن یعنی چیزی در حدود ۱.۳۳ میلیارد توکن در گردش هستند. البته همانطور که اشاره کردیم تیم توسعه دهنده رمز ارز در تلاش است تا ۱۰ درصد از کارمزد‌های دریافت شده در شبکه را در فرایند توکن سوزی از بین ببرد که این امر می‌تواند عرضه محدود تری را نیز برای ارز دیجیتال ایجاد کند.

خرید ارز دیجیتال لوپ رینگ

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال لوپ رینگ نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال لوپ رینگ پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال لوپ رینگ اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال لوپ رینگ عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال لوپ رینگ از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید لوپ رینگ تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال لوپ رینگ

فرایند فروش ارز دیجیتال لوپ رینگ در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال لوپ رینگ امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

lrc12.jpg

نحوه خرید لوپ رینگ از صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل امکان خرید لوپ رینگ با کمترین میزان چالش برای شما وجود دارد. برای این منظور دو روش مختلف را برای شما در نظر گرفتیم که بنا به شرایط و همچنین هدف خود از سرمایه گذاری بر روی لوپ رینگ می‌توانید از هر یک از این روش‌ها استفاده کنید.

کسانی که به دنبال خرید و نگهداری طولانی مدت از لوپ رینگ هستند می‌توانند از خدمات خرید آسان لوپ رینگ در صرافی تبدیل استفاده نمایند. در این خدمات بعد از واریز پول به حساب کاربری خود در صرافی تنها با تعیین مقدار رمز ارز مورد نظر برای خرید بقیه مراحل توسط خود پلتفرم صرافی انجام می‌پذیرد و بهترین و بهینه‌ترین قیمت ممکن در لحظه برای انجام معامله در نظر گرفته خواهد شد.

همچنین کسانی که به دنبال نوسان گیری از ارز دیجیتال لوپ رینگ هستند می‌توانند از خدمات بازار حرفه‌ای لوپ رینگ به تتر در صرافی تبدیل استفاده کنند. برای این منظور شما می‌بایست ابتدا پول خود را به تتر تبدیل کرده و سپس با ورود به بازار حرفه‌ای هم قیمت و هم مقدار لوپ رینگ مورد نظر برای خرید را انتخاب و منتظر باشید تا یکی از فروشنده‌ها با قیمت مورد نظر شما برای خرید موافقت کند. در این روش، خرید و فروش لوپ رینگ بنابر مکانیزم عرضه و تقاضا انجام می‌پذیرد.

روش نگهداری لوپ رینگ

به دلیل اینکه لوپ رینگ یکی از معروف‌ترین و مشهورترین و محبوب‌ترین رمز ارزهای موجود در بازار است امکان نگهداری از این رمز ارز در انواع کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری وجود دارد. شما می‌توانید بعد از خرید ارز دیجیتال لوپ رینگ در هر کدام از‌ صرافی های داخلی و خارجی، رمز ارزهای خود را به آدرس کیف پول خود انتقال داده و برای نگهداری طولانی مدت از این طریق اقدام کنید. همچنین در صورتی که برای خرید این رمز از خدمات صرافی‌های معتبر و شناخته شده استفاده کرده باشید امکان نگهداری از لوپ رینگ در حساب صرافی را نیز خواهید داشت. به عنوان مثال در صرافی تبدیل از فناوری کیف پول توزیع شده برای ایجاد ایده آل‌ترین و ایمن‌ترین شرایط ممکن برای نگهداری از رمز ارزهای مانند لوپ رینگ استفاده می‌شود که می‌تواند اطمینان کامل را برای شما از نظر امنیت فراهم آورد.
lrc.jpg

نحوه خرید لوپ رینگ از صرافی تبدیل

نحوه خرید ارز دیجیتال لوپ رینگ در صرافی تبدیل دو روش بسیار ساده پیش روی شما قرار دارد که به فراخور شرایط و هدف از انجام معامله می‌توانید از هر یک از این روش‌ها استفاده کنید. در درجه اول شما می‌توانید با ورود به‌بخش خرید آسان برای خرید رمز ارز در کمترین زمان ممکن اقدام کنید. در فرایند خرید آسان ارز دیجیتال لوپ رینگ تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را انتخاب کرده و گزینه خرید را بزنید تا خود پلتفرم صرافی با بهترین قیمت در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان این معامله را برای شما انجام دهد. در این فرایند تنها کافیست یک بار کارمزد خرید لوپ رینگ را پرداخت کنید و بلافاصله این رمز ارز را در اختیار خواهید داشت.

در روش دوم برای خرید لوپ رینگ می‌توانید از بازار حرفه‌ای لوپ رینگ به تتر استفاده کنید. در این روش ابتدا باید پول خود را در حساب کاربری به تبدیل کرده و سپس با ورود به بازار حرفه‌ای قیمت و حجم مورد نظر خود برای خرید را تعیین کرده و معامله خود را نهایی کنید. در این روش دو بار باید کارمزد معاملات را پرداخت کنید و از این گذشته قیمت مورد نظر از سوی شما بایستی با قیمت فروشندگان آن برابر شود تا بتوانید معامله خود را به انتها برسانید. روش دوم خرید ارز دیجیتال لوپ رینگ بیشتر برای افراد حرفه‌ای مناسب است و کسانی که تمایل به نوسان گیری از این رمز ارز در بازه‌های زمانی کوتاه مدت دارند می‌توانند از این فرایند استفاده کنند.

روش نگهداری لوپ رینگ

برای نگهداری از ارز دیجیتال لوپ رینگ هم می‌توانید از انواع کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری معتبر موجود در بازار استفاده نمایید و هم امکان استفاده از حساب کاربری صرافی تبدیل را نیز خواهید داشت. دقت داشته باشید که حتما کیف پول در نظر گرفته شده برای نگهداری از این رمز ارز بایستی آن را پشتیبانی نماید و همچنین اعتبار و امنیت قابل توجهی داشته باشد. در صرافی تبدیل از فناوری کیف پول توزیع شده برای نگهداری از رمز ارزها استفاده میکنیم تا ایده آل‌ترین شرایط امنیتی را برای شما فراهم آوریم. دقت داشته باشید که حفظ امنیت در نگهداری از ارز دیجیتال لوپ رینگ بیشترین اهمیت را باید برای شما داشته باشد.

انواع کیف پول لوپ رینگ

  • کیف پول مای اتر والت
  • کیف پول تراست والت
  • کیف پول جکس
  • کیف پول کوینومی
  • کیف پول اتمیک ولت
  • کیف پول اکسودوس
  • کیف پول سخت افزاری لجر
  • کیف پول سخت افزاری ترزور

کارمزد خرید و فروش لوپ رینگ

معامله لوپ رینگ در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش لوپ رینگ در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال لوپ رینگ در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال لوپ رینگ مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • امکان خرید آسان و سریع لوپ رینگ را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
 • امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار لوپ رینگ به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
 • پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
 • به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات لوپ رینگ را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
 • سرعت بالای تراکنش ها
 • برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
 • امکان برداشت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
 • فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال لوپ رینگ در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
 • در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال لوپ رینگ در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

سوالات متداول خرید لوپ‌ رینگ

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید لوپ‌ رینگ

آیا خرید لوپ رینگ بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز لوپ رینگ بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آینده لوپ رینگ چگونه است؟

ارز دیجیتال لوپ رینگ با کاربردها و قابلیت‌های بسیار ایده آلی وارد بازار شده است. این رمز از همان طور که اشاره کردیم در حوزه‌های مختلف کاربرد‌های جذابی داشته و همین امر می‌تواند باعث افزایش میل کاربران و سرمایه گذاران برای خرید و نگهداری از آن شود. در طول تاریخچه لوپرینگ شاهد بودیم که این رمز ارز روند صعودی خود را با شیب ملایم آغاز کرده و همچنان این روند را ادامه می‌دهد. البته قیمت لوپ رینگ نیز در شرایط کنونی بازار رمز ارزها با افت‌هایی همراه شده است. اما در بازه‌های زمانی طولانی مدت میتوان شرایط این رمز ارز را ایده آل در نظر گرفت. ارز دیجیتال لوپ رینگ را نمی‌توان بهترین ارز دیجیتال موجود در بازار در نظر گرفت، اما با این حال قرار دادن بخشی از سرمایه‌ها بر روی این رمز ارز می‌تواند شرایط استفاده از پتانسیل سود دهی بسیار بالای آن را در آینده برای شما ایجاد نماید.

از کجا میتوانیم لوپ رینگ (LRC) بخریم؟

برای خرید لوپ رینگ می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/LRC_USDT) مراجعه نمایید.

خرید سریع لوپ رینگ (LRC) چطور امکان پذیر است؟

امکان [خرید آسان لوپ رینگ](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=lrc&from-symbol=irt) در خدمات صرافی‌ تبدیل در اختیار شما قرار گرفته است. در این فرآیند شما بلافاصله بعد از انتقال پول خود به حساب صرافی می‌توانید آن را تبدیل به لوپ رینگ کرده و بدون وارد شدن به بازارهای حرفه‌ای و بدون فوت وقت این رمز ارز را خریداری نمایید.

کارمزد خرید و فروش لوپ رینگ در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله لوپ رینگ در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی میتوانیم برای خرید و فروش لوپ رینگ اقدام کنیم؟

خرید و فروش لوپ رینگ مانند سایر رمز ارزهای موجود در صرافی تبدیل هیچگونه محدودیت زمانی نداشته و شما می‌توانید ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته و حتی در ایام تعطیل برای خرید این رمز ارز اقدام کنید.

ارز دیجیتال لوپ رینگ چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال لوپ رینگ می‌توانید از کیف پول اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

آیا خرید لوپ رینگ میتواند سودآور باشد؟

ارز دیجیتال لوپ رینگ پتانسیل بسیار بالایی برای سودآوری داشته و نگهداری از این رمز ارز برای بازه‌های زمانی میان مدت می‌تواند برای شما بسیار سودمند باشد.

آیا میتوان لوپ رینگ را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال لوپ رینگ قابل استخراج نیست.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله