chzicon

خرید و فروش چیلیز

CHZ /  Chiliz
IRTicon تومان
CHZicon چیلیز
خرید آسان  چیلیز
حجم ۲۴ ساعته (CHZ) 811,831.60
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 75,840.61
تغییرات ۱ روزه -2.22 %
قیمت آخرین معامله 0.09170 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.09559 $
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.09108 $
Loading...

نسل اول ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) به عنوان جایگزینی برای ارزهای فیات و سیستم بانکی ایجاد شدند. از آن زمان، در دنیای بلاک چین ارزهای دیجیتال و توکن‌های زیادی ایجاد شد.

پلتفرم چیلیز (Chiliz) توکن بومی خود یعنی CHZ به عنوان ابزاری در این پلتفرم تعامل بین طرفداران Socios ایجاد کرد. Socios بازاری است که به طرفداران اجازه می‌دهد تا توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) خریداری کنند تا حمایت خود را از ستارگان ورزشی و تیم‌های ورزشی مورد علاقه خود نشان دهند.

هدف اصلی توکن CHZ پشتیبانی از بازار Socios NFT است. اما CHZ مورد توجه سرمایه گذاران و تریدرها در بازار ارزهای دیجیتال نیز قرار گرفت. نقش CHZ به عنوان ارز داخلی یک پلتفرم تجارتی بزرگ و در حال رشد، آن را در برابر برخی از نوسانات که بازار کلی ارزهای دیجیتال را متزلزل می‌کند، محافظت کرده است.

چیلیز ( Chiliz ) چیست؟

Chiliz شرکتی است که پلتفرم Socios و توکن‌های CHZ را راه اندازی کرد.

CHZ یک توکن با استاندارد ERC-20 است که روی یک بلاک چین Chiliz مبتنی بر اتریوم اجرا می‌شود. این توکن به عنوان ارز دیجیتالی عمل می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد NFT‌ها را در Chiliz Socios خریداری کنند.

بدون Socios توکن CHZ وجود نخواهد داشت. سایت Socios به طرفداران این امکان را می‌دهد NFT‌های را خریداری کنند که آن‌ها را به تیم‌های ورزشی و سرگرمی‌های مورد علاقه خود متصل می‌کند و برای حمایت از این تیم‌ها و ورزشکاران طراحی شده‌اند. CHZ توکنی است که به طرفداران امکان خرید NFT‌ها را در این پلتفرم می‌دهد. این تنها ارزی است که در بازار Socios NFT پذیرفته شده است.

Socios یک اکوسیستم با امکانات کامل برای توکن‌های Fanاست. این پلتفرم به کاربران خود این امکان را می‌دهد که NFT‌های عرضه شده در آن را خریداری کنند، آن‌ها را در قرعه کشی‌های مختلف به عنوان جایزه دریافت کنند، NFTها را با سایر کاربران مبادله کرده و از آن‌ها برای دریافت خدمات و خرید کالاهای مرتبط با تیم‌های ورزشی مورد علاقه خود استفاده کنند. این سایت در حال حاضر NFT‌های طراحی شده برای تعداد زیادی از تیم‌های ورزشی و ورزشکاران را ارائه می‌دهد و این تعداد همواره در حال رشد است.

تاریخچه پیدایش چیلیز

Chiliz در سال 2012 به عنوان بخشی از Mediarex Group مستقر در مالت، یک سازمان بین المللی ورزش و سرگرمی تاسیس شد. پلتفرم Socios مبتنی بر بلاک چین نیز در سال 2018 فعالیت‌های خود را آغاز کرد. Chiliz توکن‌های CHZ را در اکتبر 2018 راه اندازی کرد. این توکن خیلی زود در صرافی‌های ارزهای دیجیتال در سراسر جهان فهرست شد.

اولین شریک چیلیز، باشگاه فوتبال یوونتوس مستقر در تورین ایتالیا بود. این تیم توکن‌های خود به نام Fanرا در نوامبر 2019 عرضه کرد و 1.3 میلیون توکن از کل عرضه 20 میلیونی را تا پایان همان ماه به فروش رساند.

Chiliz اپلیکیشن و وب سایت Socios را در پایان دسامبر 2019 راه اندازی کرد. توسعه این پلتفرم با سرمایه گذاری 66 میلیون دلاری توسط Private Placement انجام شد.

امروزه اپلیکیشن Socios روی میلیون‌ها دستگاه تلفن همراه مستقر شده است. Chiliz علاوه بر دفتر اصلی خود در مالت، دفاتری در فرانسه، ترکیه، اسپانیا، کره جنوبی و برزیل دارد.

این شرکت همچنان قصد دارد تیم‌های فوتبال و ورزش‌های بیشتری را به فهرست شرکای خود أضافه کند. همچنین در تلاش است توکن‌های بیشتری را به بازار Socios وارد کند. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که در بازار ورزش آمریکا بیشتر نفوذ خواهد کرد و گسترش خواهد یافت.

چیلیز چگونه معروف و محبوب شد؟

چیلیز دارای چشم اندازی روشن و استراتژی تجاری تعریف شده بر اساس توکن‌های Fanاست. اگرچه ارزهای دیجیتال و NFT‌ها را می‌توان به روش‌های بی شماری مورد استفاده قرار داد، Chiliz ارز دیجیتال را با هدف یک فناوری توانمند برای کسب و کار اصلی خود، که ایجاد اجتماعی از طرفداران است ایجاد کرد.

چنین دیدگاهی به Chiliz کمک کرد تا سرمایه‌گذاران زیادی را جذب کرده و نوساناتی را که اغلب باعث متزلزل شدن بازار ارزهای دیجیتال می‌شود، کنترل کند.

NFT‌ها ارزش خود را در صنعت بازی ثابت کرده‌اند، جایی که به کاربران اجازه می‌دهند پروفایل‌های خود را شخصی سازی کنند و به اهداف درون بازی دست یابند. آن‌ها به طور گسترده در برنامه‌های وفاداری مشتری استفاده می‌شوند. چیلیز در استفاده از این فناوری برای حمایت از تیم‌های ورزشی و هواداران آن‌ها جایگاه خیلی خوبی را به خود اختصاص داده است. Socios نمونه‌ای از استفاده نوآورانه چیلیز از فناوری NFT است.

هدف از خلق چیلیز

Chiliz در حال توسعه راه‌های جدیدی برای علاقه‌مندان به ورزش است که بتوانند با تیم‌ها و ورزشکاران مورد علاقه‌شان در تعامل باشند. پیشنهاد اولیه Chiliz، پلتفرم Socios بود. Socios یک پلتفرم سرگرمی - ورزشی مبتنی بر بلاک چین است که به کاربران امکان می‌دهد راه‌های مختلفی را برای رأی دادن به تصمیماتی که مستقیماً بر تیم‌های مورد علاقه آن‌ها تأثیر می‌گذارد، داشته باشند. همچنین مجموعه‌ای از ویژگی‌های این پلتفرم به مالکان تیم و اپراتورهای لیگ، راه‌های جدیدی برای تعامل با فالوورهای خود و کسب درآمد ارائه می‌دهد. پلتفرم Socios توسط Chiliz Token (CHZ) که به عنوان معیار قیمت گذاری و وسیله مبادله در سراسر اکوسیستم Chiliz عمل می‌کند، پشتیبانی می‌شود.

توکن‌های Fanبرای بازتاب صدای طرفداران ورزش در جهت هدایت فرآیند تصمیم‌گیری سازمان ورزشی مورد علاقه‌شان خلق شدند. با این حال کاربران می‌توانند این توکن را از طریق FTO خریداری کرده و آن را با سایر کاربران در Chiliz Exchange، که یک بازار همتا به همتا برایSocios است، مبادله کنند. علاوه بر این، توکن‌های Fanبا صلاحدید سازمان صادرکننده می‌توانند با کالاهای دیگری مانند کلاهای لوکس، بلیط‌های رایگان و محصولاتی که با تیراژ محدود یا به صورت Limited editionتولید می‌شوند، مبادله شوند.

در حالی که Socios در حال حاضر محصول اصلی Chiliz محسوب می‌شود، این شرکت به طور مداوم در حال گسترش خود است. چیلیز در حال توسعه نوعی بلاک چین با مالکیت خصوصی با تمرکز بر تسریع پذیرش فناوری بلاک چین در سراسر آسیا و اروپا بوده و در این زمینه پیشرفت‌های زیادی داشته است.

پشتوانه چیلیز چیست؟

چیلیز ارز دیجیتالی است که هیچ پشتوانه فیزیکی برای آن تعریف نشده است و هیچ دارایی با ارزش مشخصی از آن پشتیبانی نمی‌کند. ارزش ارز دیجیتال چیلیز که همان توکن‌های CHZ هستند مانند بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال دیگر بر اساس نوسانات قیمت و با توجه به شرایط عرضه و تعیین می‌شود و مانند استیبل کوین‌ها که نرخ ثابتی دارند، به هیچ دارایی فیزیکی ارزشمندی شامل طلا یا دلار متصل نیست.

چیلیز روی بلاک چین اتریوم ایجاد شده است، به همین دلیل سرمایه‌گذاری در آن می‌تواند آینده خوبی به همراه داشته باشد. همچنین چیلیز با توسعه پلتفرم Sociosبه علاقه مندان به دنیای ورزش و سرگرمی اجازه داده که در تصمیم گیری‌های مرتبط با تیم‌های ورزشی مورد علاقه خود شرکت داشته باشند و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. این جامعه بزرگ از طرفداران و شراکت تیم‌ها و باشگاه‌های ورزشی بزرگ با این مجموعه در کنار هم، پشتوانه خیلی خوبی برای چیلیز محسوب می‌شوند.

ارزش چیلیز چگونه تعیین می‌شود؟

CHZ ابزار اصلی مبادله بین طرفداران ورزشی است و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا توکن‌های Fanتیم‌ها، باشگاه‌های ورزشی و ورزشکارهای مورد علاقه خود را خریداری کرده و از آن‌ها حمایت کنند. همچنین CHZ امکان خرید توکن‌های غیر قابل تعویض یا NFT‌ها را در پلتفرم Socios فراهم می‌کند.

در مارس 2021، قیمت CHZ تنها در دو هفته به دلیل تبلیغات NFT 1650 درصد افزایش یافت. چنین رشدی به Chiliz اجازه داد تا در سال 2021 به 30 توکن برتر در میان توکن‌هایی که سریعترین رشد را در میان ارزهای دیجیتال داشتند برسد.

همچنین مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، عرضه کل CHZ محدود است، به این معنی که حداکثر 8.8 میلیارد توکن CHZ وجود دارد.

قابلیت‌ها و مزایای چیلیز

Chiliz یک دارایی دیجیتال برای طرفداران ورزش و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال است. چیلیز این امکان را به کاربران می‌دهد تا Fan Tokens خریداری کنند و از مزایای انحصاری آن بهره مند شوند. از جمله مزایای این توکن‌ها این است که به کاربران اجازه می‌دهد از از تیم‌های ورزشی و ورزشکاران مورد علاقه خود حمایت کنند.

مهم ترین ویژگی چیلیز که آن را از سایر شبکه‌های مشابه متمایز می‌کند این است که چیلیز یک شرکت ارز دیجیتال نیست، بلکه شرکتی است که از ارز دیجیتال به عنوان یک فناوری ضروری در دستیابی به اهداف تجاری استفاده می‌کند، اهدافی که شاید هیچ ربطی به ارز دیجیتال نداشته باشند.
ch1.jpg

بررسی ساختار و فن توکن‌های چیلیز

توکن‌های Fanارائه شده برای فروش در Socios، برای خرید NFT‌های موجود در این پلتفرم به کار می‌روند. NFT‌ها با نام تجاری تیم برای ایجاد روابط و تعامل با تیم‌ها و تأثیرگذاری در تصمیم گیری‌های تیم در اختیار طرفداران قرار می‌گیرد. طرفدارانی که توکن Fanو NFT‌ها را خریداری می‌کنند می‌توانند با رای دادن در نظرسنجی‌های Socios در سرنوشت تیم مورد علاقه‌شان مشارکت داشته باشند.

با خرید هر تعداد NFT قدرت رای دهی شما در پلتفرم برای تیم مورد علاقه‌تان بیشتر می‌شود. این ویژگی باعث ایجاد انگیزه در کاربران برای خرید NFT‌های بیشتر می‌شود.

تیم‌های ورزشی می‌توانند مزایای بیشتری برای دارندگان توکن ارائه دهند، از جمله صندلی‌های VIPدر بازی‌ها، رویدادهای ملاقات با تیم، ارائه کالاهای تجاری با برند تیم، برنامه‌های گیمیفیکیشن و تابلوهای امتیازات. همچنین طرفداران تیم با خرید NFTهای بیشتر می‌توانند مزایای بیشتری به دست می‌آورند و رابطه نزدیک تری با تیم پیدا می‌کنند.

NFT توسط شرکای Socios در Fan Token Offerings صادر شده و توکن‌ها در زنجیره جانبی Socios Proof of Authority ذخیره می‌شوند. قیمت توکن‌های فن با توجه به محبوبیت تیم و قوانین عرضه و تقاضا افزایش و کاهش می‌یابد.

بنیانگذاران چیلیز چه کسانی هستند؟

الکساندر دریفوس موسس و مدیر عامل فعلی Chiliz است. در سال 2018، چیلیز بیش از 66 میلیون دلار از طریق سرمایه یک شرکت خصوصی برای توسعه خود درآمد کسب کرد. همچنین چیلیز با همکاری Dreyfus، واحدی از گروه Mediarex مستقر در مالت تاسیس شد. Mediarex یک سازمان ورزشی و سرگرمی است که در سال 2006 تشکیل شد.

نحوه استفاده از چیلیز

دو راه اصلی برای استفاده از پلتفرم Chiliz وجود دارد، Socios و CHZ.

ابتدا، می‌توانید در خرید فن توکن‌های Socios مشارکت کنید. شما می‌توانید وارد بازار Socios شوید و برای تیم‌های ورزشی مورد علاقه خود، توکن‌های فن بخرید، و با آنها رابطه برقرار کنید.

گزینه دوم خرید CHZ به عنوان یک سرمایه گذاری است. توکن CHZ در مواجهه با نوسانات بازار کریپتو انعطاف پذیر بوده و این توکن را برای سرمایه گذارانی که به دنبال به حداقل رساندن فراز و نشیب ارزهای اصلی بازار هستند جذاب می‌کند.

امنیت شبکه چیلیز چگونه است؟

قراردادهای هوشمند مرتبط با توکن‌های CHZ و پلتفرم Socios به طور مستقل ممیزی شده‌اند و نتایج به صورت عمومی منتشر می‌شوند. چیلیز 5 درصد از درآمد خود را برای هزینه‌های امنیتی و حسابرسی مستمر کنار می‌گذارد.

تراکنش‌های توکن‌های این پلتفرم در یک زنجیره جانبی خصوصی انجام می‌شوند و از مکانیزم امنیتی اثبات اختیار (Proof of Authority) و به اختصار (PoA) استفاده می‌کنند. این الگوریتم روی تعداد محدودی از اعتبارسنج‌ها متکی است و این محدودیت سیستم را بسیار مقیاس پذیر تر می‌کند و امنیت آن را افزایش می‌دهد.

چه تعداد توکن چیلیز در گردش است؟

Chiliz توکن‌های CHZ را در سال 2018 بدون ICOراه اندازی کرد. در حال حاضر، بر اساس اطلاعات سایت کوین مارکت کپ(CoinMarketCap)، همه توکن CHZ از مجموع عرضه 8,888,888,888 توکن، در گردش قرار گرفته‌اند.

توکن‌های CHZ با استانداردهای ERC-20 و BEP-20 سازگار هستند. آن‌ها را می‌توان در صرافی chiliz.net یا سایر صرافی‌های ارزهای دیجیتال خریداری کرد.

خرید ارز دیجیتال چیلیز

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال چیلیز نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال چیلیز پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال چیلیز اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال چیلیز عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال چیلیز از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید چیلیز تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال چیلیز

فرایند فروش ارز دیجیتال چیلیز در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال چیلیز امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.
ch.jpg

نحوه خرید چیلیز از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال CHZ در صرافی تبدیل مراحل بسیار ساده‌ای دارد و به کمک صرافی تبدیل می‌توانید این ارز دیجیتال را با کارمزد بسیار کم خریداری کنید. در فرایند ساده شما قادر هستید با استفاده از سرویس خرید آسان ارز دیجیتال تنها در چند ثانیه تراکنش خود را انجام داده و پول خود را به ارز دیجیتال CHZ تبدیل کنید. در این روش تنها باید وارد قسمت خرید آسان شوید، مقدار توکن‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده و تراکنش خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است که هزینه تراکنش بر أساس بهترین قیمت در نظر گرفته شده توسط فروشندگان در صرافی تبدیل خواهد بود.

روش دیگر استفاده از صرافی تبدیل این است که می‌توانید با تبدیل پول خود به ارز دیجیتال تتر از بازار حرفه‌ای برای خرید CHZ استفاده کنید. در این باید وارد بخش تبدیل CHZ به تتر شوید، تعداد توکن مورد نظر خود را برای خرید و قیمت مورد نظر را مشخص کنید و منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان با قیمت شما موافقت کند.

روش نگهداری چیلیز

CHZ با استانداردهای ERC-20 و BEP-20 سازگار است، بنابراین می‌توانید از هر کیف پول سازگار با این استانداردها از جمله کیف پول‌های سخت افزاری، برای ذخیره سازی و نگهداری ارز دیجیتال CHZ و انجام تراکنش‌ها استفاده کنید.

Chiliz یک کیف پول در سایت در chiliz.net منتشر کرده است. chiliz.net وبسایتی است که اکثر سرمایه گذارها توکن‌های CHZ خود را خریداری می‌کنند. این یک کیف پول با کاربری آسان برای مخاطبانی طراحی شده است که قصد دارند با خرید توکن‌های Fan، از باشگاه ورزشی مورد علاقه خود حمایت کنند نه متخصصان ارزهای دیجیتال.

همچنین می‌توانید CHZ را در کیف پول‌های سازگار با استانداردهای شبکه اتریوم نگهداری کنید. کیف پول‌های وب رایگان هستند و استفاده از ان‌ها آسان است. هم چنین ذر دسکتاپ و دستگاه‌های تلفن همراه قابل دسترسی هستند. کیف پول‌های وب «کیف پول‌های آنلاین» هستند، به این معنی که دسترسی آسان و فوری را به دارایی شما فراهم می‌کنند. بنابراین گزینه خیلی ایمنی برای نگهداری مقدار زیادی از ارزهای دیجیتال نخواهند بود.

کیف پول‌های سخت افزاری سطح بیشتری از امنیت را فراهم می‌کنند. این کیف پول‌ها مانند کیف پول‌های وب رایگان نیستند، اما تضمین می‌کنند که هیچ کس نمی‌تواند به دارایی شما دسترسی پیدا کند.

انواع کیف پول چیلیز

انواع کیف پول‌های سخت افزاری و نرم افزاری با استانداردهای ERC-20 و BEP-20 که برای نگهداری ارزهای دیجیتال چیلیز مناسب هستند عبارتند از:

کیف پول ‌های Ledger یا Trezor

یکی از بهترین و امن ترین راهکارها برای ذخیره‌سازی Chiliz (CHZ) استفاده از کیف پول‌های سخت افزاری Ledger یا Trezor است. کیف پول‌های سخت‌افزاری از تکنیک‌های رمزگذاری بسیار پیشرفته استفاده کرده و دارایی شما را در برابر حملات پیچیده شبکه یا حتی کلاهبرداری‌های ساده فیشینگ ایمن نگه می‌دارند. کیف پول‌های سخت‌افزاری به کاربران این امکان را می‌دهند که دارایی خود را از طریق یک عبارت چند حرفی بازیابی کنند.

هر دو Ledger و Trezor، کیف پول‌های سخت افزاری هستند که می‌توانند Chiliz (CHZ) را ذخیره کنند و آن را به صورت آفلاین، با تضمین امنیت نگهداری دارند.

کیف پول تراست (Trust wallet)

Trust Wallet، کیف پولی است که به طور رسمی توسط بایننس پشتیبانی می‌شود و یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌ها در میان معامله‌گران و سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود.

اگر به تازگی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده‌اید و اطلاعات کافی در این زمینه ندارید و به دنبال پلتفرمی با رابط کاربری ساده برای ذخیره CHZ هستید، یک کیف پول موبایل به دلیل راحتی، امنیت و گزینه‌های پشتیبانی که ارائه می‌دهد برای شما مناسب خواهد بود.

برای نگهداری ارز دیجیتال چیلیز، می‌توانید با دانلود Trust Wallet در Android یا iOS شروع کرده و آموزش ساده ان را برای راه اندازی کیف پول خود دنبال کنید. مهم ترین ویژگی تیم تراست ولت این است که دائماً از کاربران خود پشتیبانی می‌کند.

کیف پول اتمیک (Atomic)

Chiliz (CHZ) را می‌توان در کیف پول Atomic نیز ذخیره سازی کرد. اتمیک کیف پولی است که در اندروید، iOS و چندین نسخه دسکتاپ در دسترس پشتیبانی می‌شود. کیف پول اتمیک از بیش از 300 ارز دیجیتال از جمله CHZ و سایر توکن‌های ERC20 و BEP2 پشتیبانی می‌کند. در کیف پول اتمیک همچنین امکان انجام تبادلات بین ارزها و اکسچنج داخلی فراهم است که از ویژگی‌های بسیار خوب آن محسوب می‌شود.

کیف پول‌هایی که هم نسخه موبایل و هم نسخه دسکتاپ را ارائه می‌دهند کاربری راحتی دارند، اما امنیت خواهند داشت.

کیف پول MyEtherWallet

شما می‌توانید ارز دیجیتال Chiliz (CHZ) را در یکی از قابل اعتمادترین کیف پول‌های مبتنی بر وب به نام MyEtherWallet نگهداری کنید. تمام توکن‌های ERC20 از جمله Chiliz (CHZ) را می‌توان با استفاده از MyEtherWallet، بدون نیاز به دانلود کلاینت یا نرم‌افزار در بلاک چین اتریوم ذخیره کرد.

کارمزد خرید و فروش چیلیز

کارمزد خرید و فروش چیلیز در خرید آسان صرافی تبدیل با استفاده از تومان ۰.۲۵ درصد و با استفاده از تتر ۰.۲ درصد است. کارمزد خرید و فروش در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد است و بر مبنای حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

مزایای خرید و فروش چیلیز در صرافی تبدیل

خرید و فروش چیلیز و توکن‌های CHZ در مجموعه تبدیل مزایای زیادی برای کاربران به همراه خواهد داشت. مزایایی که صرافی تبدیل در اختیار شما قرار می‌دهد باعث می‌شود بر بسیاری از چالش‌ها در بازار ارزهای دیجیتال غلبه کنید و خریدی با اطمینان بالا انجام دهید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال CHZ در صرافی تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان خرید آسان و سریع توکن CHZ
  • امکان ترید به صورت حرفه‌ای و تبدیل CHZ به Tether
  • پرداخت هزینه‌های کم و کارمزدهای پایین
  • سرعت بالا در انجام معاملات
  • شما می‌توانید در صرافی تبدیل کارمزدهای تراکنش خود را در لحظه مشاهده کنید.
  • پس از خرید ارز از طریق صرافی تبدیل، در کمترین زمان امکان برداشت آن را خواهید داشت.
  • فرآیند خرید و فروش توکن‌های CHZ در این صرافی بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا انجام می‌شود. در نتیجه نوسانات قیمت ارز دیجیتال CHZ با توجه به نوسانات آن در بازار جهانی خواهد بود و با بررسی بازار جهانی متحمل ضرر نخواهید شد.
  • صرافی تبدیل امکان نگهداری توکن‌های CHZ در حساب صرافی را با بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید پس از خرید چیلیز، آن را در حساب صرافی ذخیره کنید و به کیف پول دیگری انتقال ندهید.
خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+4.60%
26,849.20 USDT
1,363,440,636 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-1.52%
51,121 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+3.06%
1,869.32 USDT
94,997,929 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+2.29%
0.0683100 USDT
3,469 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+0.21%
0.00000803 USDT
0.405 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+1.68%
0.00000000160 USDT
0.0000815 تومان
سوالات متداول
آیا خرید چیلیز بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز چیلیز بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آینده چیلیز چگونه است؟

چیلیز با باشگاه‌ها و برندهای ورزشی بزرگ در سطح جهان روابط استراتژیک ایجاد کرده است. این شرکت تقریباً در تمام نقاط جهان فعالیت می‌کند و دفاتری در مالت، اسپانیا، فرانسه، ترکیه، برزیل و کره جنوبی تاسیس کرده است. علاوه بر همه این‌ها، این شرکت در حال برنامه ریزی برای وارد شدن به مجموعه مراکز جهانی با دفاتر بیشتر در ایالات متحده و بریتانیا است.
چیلیز وعده داده است که درآینده‌ای نزدیک تیم‌ها و برندهای ورزشی بیشتری به آن‌ها می‌پیوندند. Socios اولین پروژه بزرگ و موفق Chiliz است طرفداران باشگاه‌های ورزشی بزرگ دنیا را در فضایی دیجیتالی مدرن گردهم آورده و در حال گسترش خود است.
چیلیز همچنین در حال توسعه نوعی شبکه بلاک چین با مالکیت خصوصی است که روی تسریع پذیرش فناوری بلاک چین در سراسر آسیا و اروپا تمرکز کرده و در این زمینه پیشرفت‌های زیادی داشته است.

آیا چیلیز برای سرمایه گذاری خوب است؟

چیلیز در کسب درآمد برای طرفداران ورزش از طریق تعامل با تیم‌های مورد علاقه‌شان پیشگام است. طبق آخرین داده‌های جمع آوری شده، CHZ یک سرمایه گذاری بلند مدت خوب است. انتظار می‌رود ارز دیجیتال چیلیز در سال‌های آینده روند صعودی را تجربه کند.

آیا چیلیز بلاک چین اختصاصی خود را دارد؟

Chiliz در تلاش است از بلاک چین اتریوم جدا شده و اکوسیستم خاص خود را دنبال کند. توکن‌های Fan راهی برای دسترسی طرفداران به مزایای انحصاری هستند و می‌توانند یک جامعه را تشکیل دهند.

چیلیز روی چه شبکه بلاک چینی مستقر شده است؟

چیلیز روی شبکه اتریوم مستقر شده است.

خرید سریع چیلیز چطور امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید در قسمت [خرید آسان چیلیز](https://tabdeal.org/swap?from-symbol=irt&to-symbol=chz"خرید آسان چیلیز") در صرافی تبدیل، در سریعترین زمان ممکن، به خرید و فروش چیلیز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش چیلیز (CHZ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید و فروش چیلیز در خرید آسان تبدیل با استفاده از تومان ۰.۲۵ درصد و با استفاده از تتر ۰.۲ درصد است. کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
لینک‌های مفید
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله